למד כיצד להשקיע בשוק המטבעות קריפטוגרפיים בשנת 2021

מטבעות קריפטוגרפיה הייתה אחת מהזדמנויות ההשקעה המרתקות ביותר של השנים האחרונות והדברים עשויים להיות מעניינים עוד יותר לאחר שנת 2020 ראו מוסדות פיננסיים מסורתיים יותר המציעים תמיכה ב- DeFi.

פיתוח מרכזי נוסף לקריפטו בשנת 2020 היה פלטפורמת התשלומים המקוונת המובילה Paypal שהחלה לתמוך בקנייה והוצאה של ביטקוין, את’ריום, ליטקוין וביטקוין מזומנים – והעניקה ל -350 מיליון משתמשים גישה לקריפטוגרפיה לעסקאות בעולם האמיתי. משמעות הדבר היא כי מטבע קריפטוגרפי ממשיך להתרחק מערכו ה”נבנה חברתית “ולבצע דרך כאמצעי מסחרי לגיטימי ופונקציונלי..

באופן בלתי נמנע, התפתחויות אלה הובילו להתעניינות מחודשת בהשקעה בקריפטו. למעשה, השקעה בקריפטוגרפים מעולם לא הייתה מבוקשת יותר – כמו מספר שיא של ארנקי הצפנה נפתח בשנת 2020. בסך הכל, 12 החודשים הבאים יכולים להיות רווחיים מאוד עבור משקיעי קריפטו נבונים.

עם זאת, אם אתה לא חדש בהשקעות מטבעות קריפטוגרפיים, או בכלל בהשקעה כספית, אתה עלול להפסיד איפה להתחיל. זו הסיבה שהרכבנו את המדריך הבא כיצד להשקיע ב- Cryptocurrency בשנת 2021, שיגיד לך את כל מה שאתה צריך לדעת כדי להתחיל בפיתוח התיק שלך..

תוכן העניינים

היסטוריה קצרה של מטבעות קריפטוגרפיים

מדוע להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים בשנת 2021?

אסטרטגיות השקעה במטבעות קריפטוגרפיים

מצא את מטבעות המטבעות הטובים ביותר להשקעה בשנת 2021

כיצד להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים בשנת 2021

היכן ניתן לקנות מטבעות קריפטוגרפיים

כיצד לקנות מטבעות קריפטוגרפיים

ארנקי מטבעות קריפטוגרפיים

ניהול השקעת המטבעות שלך

סיכום

שאלות נפוצות בנושא השקעות במטבעות קריפטוגרפיים

היסטוריה קצרה של מטבעות קריפטוגרפיים

אלא אם כן חיית מתחת לסלע, כנראה שאתה כבר מכיר את המטבע הקריפטוגרפי במידה מסוימת. עם זאת, לפני שנבדוק כיצד להשקיע בקריפטוגרפי בשנת 2021, חשוב לדעת מדוע מימון דיגיטלי הפך לנושא כה חם עבור המשקיעים..

בלוקצ’יין הגיעה לראשונה לתשומת ליבו של העולם בשנת 2008, כאשר סאטושי נקאמוטו פרסם את המאמר הלבן האגדי שלו שהקים מודל לקריפטוגרפי הגדול הראשון בעולם: ביטקוין. כמובן, הטכנולוגיה לא פותחה בן לילה ועבודתו של נקאמוטו הייתה למעשה שיאה של עשרות שנים של פיתוח. אך לצורכי למידה על השקעה בקריפטוגרפים, 2008 היא נקודת התחלה טובה.

ביטקוין הוקם אז בשנת 2009, על רקע שלל ספקולציות תקשורתיות כי בקרוב יהפוך לנורמה לעסקאות מסורתיות. יתכן ש- BTC לא עשתה שום דרך אמיתית להחליף את מטבע הפיאט במהלך השנתיים הקרובות, ובורסות רבות עדיין לא נרתעו מלהזין מטבע דיגיטלי, אך השקעה במטבעות קריפטוגרפיים כבר התבררה כהחלטה חכמה מאוד עד שנת 2013, לפיה בזמן ש- BTC זינק ל -1,242 דולר.

כאשר רבים מבני הטכנולוגיה שידעו מעט על השקעות הרוויחו לפתע הון מ- BTC, לא לקח זמן רב עד ששאר העולם תפסו עד 2017, הביטקוין עמד על 10,000 דולר לאסימון. השקעה בקריפטוגרפיה הייתה כעת אפשרות תיק מבוססת אפילו עבור המסורתיים הנלהבים ביותר.

קדימה לסוף 2020 ושוק המטבעות הקריפטוגרפיים שווה כעת מעל טריליון דולר במונחים של ערך מטבע משולב – הוכחה שהשקעה בקריפטוגרפיה יכולה להיות החלטה חכמה מאוד.

מדוע להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים בשנת 2021?

לאחר שהשווקים ברחבי העולם הופרעו מאוד בגלל מגפת ה- COVID-19 שהתחוללה בשנת 2020, מרבית הכלכלות הוכיחו חוסן מסוים והסימנים המוקדמים הראו כי הם מתחילים לחזור במהרה עם ביטול ההגבלות..

התאוששות כלכלית היא הזדמנות ענקית עבור המשקיעים ורבים מצפים לקראת שנה מוצלחת בשנת 2021. השקעה במטבע קריפטוגרפי נתפסה עד לאחרונה כנישה משהו, אך כפי שכבר הזכרנו נראה היה שהדברים משתנים בשנת 2020, שכן מספר גדל והולך של משקיעים רגילים ומוסדות פיננסיים הפנו את תשומת ליבם למטבע דיגיטלי.

אף על פי שפעם הוא נתפס כשוק כאוטי, שרק העניין החזיק באמת עבור סוחרי יום, ההשקעה בקריפטו-מטבע נתפסת כיום כאסטרטגיית השקעה הרבה יותר משתלמת ומשקיעים ברמה גבוהה רבים כוללים לפחות מטבע דיגיטלי אחד בתיק שלהם – מגמה אשר צפויה להימשך בחודשים הקרובים.

כמובן ששוק המטבעות הקריפטוגרפיים נותר בלתי צפוי ביותר, אך אם אתה מוכן לקחת סיכון קטן ומחפש שוק מתפתח להשקיע בו, אולי זה הזמן המושלם להתחיל להשקיע בקריפטו..

אסטרטגיות השקעה במטבעות קריפטוגרפיים

אם אתה לא חדש בשוק ההשקעות בקריפטו, ייתכן ששמעת כבר דברים שונים על זה, כמו עד כמה זה לא יכול להיות צפוי וכיצד משקיעים מתחילים מפסידים לעתים קרובות כסף – שניהם, כמובן, נכונים לחלוטין. עם זאת, הם נכונים גם לגבי מכשירים פיננסיים רבים אחרים.

עם זאת, השקעה יכולה להיות משתלמת מאוד. אבל כדי להתחיל במצב החזק ביותר האפשרי, יש כמה אסטרטגיות בסיסיות שמשקיעים מתחילים יכולים לאמץ כאשר לומדים כיצד להשקיע בקריפטו בשנת 2021..

1. קנה ושכח

המכונה בתעשייה HODLing, אתה יכול להשקיע בקריפטוגרפיה באותו אופן כמו במניות ובמניות – פשוט זיהוי האסימון שלדעתך יעלה ערך בטווח הארוך ויעשה את ההשקעה שלך..

היתרונות של זה צריכים להיות ברורים למדי. כפי שציינו לעיל, ביטקוין החל להיסחר בפחות מדולר אסימון בימיו הראשונים, אך בזמן כתיבתו שווה ביטקוין בודד מעל 36,000 דולר. אז כפי שאתה יכול לראות, השקעה במטבע קריפטוגרפי מציעה פוטנציאל לתשואות משמעותיות אם אתה מוכן לשחק במשחק הארוך.

HODLing שונה מהמסחר בכך שתרכשו בפועל את נכס הבסיס. במילים אחרות, אתה הבעלים של המטבע הקריפטוגרפי שאתה משקיע בו, בניגוד למסחר בנגזרת.

2. ממוצע

ממוצע הוא טכניקת השקעה מבוססת שאינה מיוחדת לקריפטוגרפיה. עם זאת, שווקי הקריפטו המשתנים במהירות הופכים אותו למתאים ביותר למשקיעים חדשים.

הממוצע כולל פיצול ההון שלך על פני מספר השקעות נפרדות לנכס יעד. למעשה, זוהי דרך למתן את תנודתיות המחירים לאורך זמן. הרכישות נעשות במרווחי זמן קבועים, ללא קשר לתנועת המחירים.

היתרון בממוצע הוא בכך שהוא מקטין את הסיכוי שתשקיעו בזמן רע – דבר כמעט בלתי אפשרי לחזות במדויק בשוק הקריפטו. ממוצע גם רואה שאתה עומד בתכנית מבוססת ומפחית את המרכיב הרגשי של ההשקעה – מכריע עבור אלו החדשים בשוק הקריפטו.

כמובן, החיסרון המשמעותי ביותר בממוצע הוא שמחירו של נכס נוטה לטפס לאורך זמן, מה שאומר שאתה עומד להשיג רווח גבוה יותר בסך הכל על ידי השקעת סכום חד פעמי קודם לכן. אבל הרעיון כאן הוא להפחית את הסיכון.

3. גיוון

כל סוחר מנוסה יודע שגיוון הוא המפתח לתיק מוצלח. בקצרה, פיזור פירושו פיזור הון ההשקעה שלך על פני מספר נכסים. ניתן להשיג זאת בתוך ובלי שוק הקריפטו.

לדוגמה, כותבת הכספים של CNBC, דרלה מרקדו, מייעצת למשקיעים מתחייבים רק 1% מסך הון ההשקעה שלהם לביטקוין, ובכך לזכות בחשיפה לשוק תוך צמצום הסיכון באמצעות השקעות שמרניות יותר במקומות אחרים. באופן דומה, משקיע הטכנולוגי Pondering Durian השקיע פחות מ- 15% מההון הזמין בשווקים הדיגיטליים.

כמה מההון שלך שתקצה להשקעה בקריפטו תלוי כמובן בכמה סיכון אתה מוכן לקחת. ראוי גם לציין כי ניתן לגוון בתחומי הקריפטו. לדוגמא, BTC היא השקעה יציבה הרבה יותר מטלור, אך זו האחרונה יש פוטנציאל רב לצמיחה. ככזה, אתה יכול לכלול את שני המטבעות באסטרטגיית ההשקעה שלך, ולאזן את ה- TRB המסוכן יחסית ל’הימור הבטוח ‘שהוא BTC.

איזה מטבע קריפטוגרפי ישקיע בשנת 2021?

באופן בלתי נמנע, אחת השאלות הראשונות שנשאלו כאשר לומדים כיצד להשקיע בקריפטוגרפיה בשנת 2021 היא באיזה אסימון להשקיע?

1. ביטקוין

אין מנוס מזה, הביטקוין הוא ללא ספק הצפנה הגדולה ביותר בשוק. מאז השקתו בשנת 2009, החזיקה BTC באופן עקבי את המקום העליון מבחינת שווי שוק, ובזמן כתיבת שורות אלה, אסימון ביטקוין אחד שווה 36,000 דולר מרשימים. גם אם אתה חדש לגמרי בהשקעות מטבעות קריפטוגרפיים, סביר להניח שאתה יודע על ביטקוין.

כהזדמנות השקעה, ניתן לטעון ש- BTC היא נקודת הקריאה הראשונה להשקעה בקריפטוגרפיה. מומחים רבים בתעשייה ניבאו דברים גדולים לביטקוין בשנת 2021, כולל האנליסט של סיטי בנק, טום פיצפטריק, שמאמין ש- BTC ימריא מעבר ל -300 אלף דולר בחודשים הקרובים. ככזה, ביטקוין הוא אפשרות טובה להשקעה הראשונה שלך בקריפטו.

2. אתריום

לצד הביטקוין, מטבע קריפטוגרפי נוסף שיצר תשומת לב רבה למשקיעים הוא Ethereum. עם שווי שוק של 70 מיליארד דולר בעת כתיבת שורות אלה, ETH מחזיקה במקום השני במקום ה- BTC כבר די הרבה זמן..

מנקודת מבט טכנית, בלוקצ’יין את’ריום יכול לעשות דברים שביטקוין לא יכול. לדוגמא, בעוד שביטקוין הוא פשוט מערכת תשלומים דיגיטלית, המערכת האקולוגית של Ethereum מאפשרת ליצור חוזים ותוכניות חכמים, שפותחו עם שפת תכנות משלה – כמו גם לארח את מטבע הקריפטו המקורי שלה, Ether..

במבט קדימה לשנת 2021, יש ניתוח טכני שערכה LongForecast Ethereum אמור לצמוח ביותר מ 200% בחודשים הקרובים, מה שבוודאי הופך את אתריום להשקעה ששווה לשקול.

3. ליטקוין

עוד מטבע קריפטוגרפי ידוע שנמצא בעקביות בין עשרת הראשונים מבחינת שווי השוק הוא Litecoin. לעתים קרובות מתוארים ככסף לזהב של ביטקוין, השניים למעשה דומים מאוד באופן פעולתם, אך Litecoin שיפרה את יכולת ההרחבה וזמני יצירת הבלוקים המהירים יותר..

LTC החלה לסחור בשנת 2021 ביותר מ -140 דולר ואתר קריפטו פופולרי Coinswitch הציע כי altcoin עשוי להגיע ל -600 דולר עד סוף השנה – שווה ערך לצמיחה של כ -300%. באופן טבעי, הדבר הופך את ליטקוין להזדמנות השקעה אטרקטיבית ביותר. עם זאת, כמו תמיד, יש לנקוט בזהירות בתחזיות מחירי הקריפטו, ואלטקוינים צריכים להיות חלק מהתיק המגוון ולא מהשקעה עצמאית..

4. ביטקוין מזומן

שלושת המטבעות הקריפטוגרפיים המפורטים לעיל צריכים להספיק לכל משקיע מתחיל להתחיל בבניית התיק שלו. עם זאת, אם אתה כבר מסתכל על צעד נוסף בעולם המטבע הדיגיטלי, אז Bitcoin Cash שווה גם לשקול.

Bitcoin Cash הוא שלוחה של הקריפטו המקורי, שנוצר כאשר הבלוקצ’יין של Bitcoin חווה מזלג קשה באוגוסט 2017. אמנם הוגן לומר ש- Bitcoin Cash מעולם לא ממש התקרב להתחרות מול ביטקוין, אך ביסס את עצמו כאחד הקריפטוסים המובילים ב- בשוק ולעתים נדירות היה מחוץ לעשירייה הראשונה מבחינת שווי השוק מאז הקמתו.

ככל שההשקעה בקריפטוגרפיה מגיעה, ביטקוין קאש ראה ירידה במחירים במהלך שנת 2020 ומקורבים רבים בתעשייה סבורים כי הדבר נובע מהתאוששות משמעותית בשנת 2021. עם זאת, על המשקיעים המתחילים לגשת בזהירות: ל- BCH אין את היציבות של קודמתה והיא בהחלט השקעה מסוכנת יותר.

5. אדווה

אסימון נוסף שכדאי בהחלט להיות מודע אליו הוא XRP, הידוע בכינויו אדווה. אדווה חווה צער כלשהו בסוף 2020, כאשר רשות ניירות ערך האמריקאית קבעה כי XRP מסווג כנכס סחיר ולא כמטבע.

אם אתם בוחנים השקעה במטבע קריפטוגרפי, XRP מהווה בהכרח הזדמנות – אם כי מסוכנת יותר. פסיקת ה- SEC ראתה כי מחיר האלטקוין ירד בכ- 50% בדצמבר 2020. כעת עיניו של עולם הקריפטו נשואות לאדווה לראות אם האסימון יכול להחלים.

כוחה של ריפל הוא שהיא מתמקדת בהקלה על עסקאות מהירות ובעלות נמוכה, עבור בנקים ומוסדות פיננסיים המעוניינים לבצע העברות בין בנקאיות וחוצות גבולות. ככזה, יש עדיין הרבה פוטנציאל ל- XRP ובהתחשב בכך שהמחירים נמוכים יחסית יחסית, 2021 יכול להיות זמן טוב לקחת נקודה על אדווה..

כיצד להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים בשנת 2021

אם אתה בוחן ברצינות השקעה בקריפטו, אז ככל שתוכל לעשות יותר מחקר לפני שאתה מתחייב כספים, כן ייטב. עם זאת, אם כבר רשמתם את הרשימה המלאה של האסימונים שלדעתכם הם יניבו ביצועים טובים בחודשים או בשנים הקרובות, השלב הבא הוא לבחון למעשה כיצד להשקיע בקריפטוגרפיה בשנת 2021..

היכן ניתן לקנות מטבעות קריפטוגרפיים

השלב הראשון בהשקעה במטבע קריפטוגרפי הוא לגלות היכן ניתן לקנות אסימונים. ישנן מספר פלטפורמות בשוק ויש כמה גורמים שיש לקחת בחשבון בבחירת הספק המתאים. שקול את הדברים הבאים:

  • בין אם אתם מתכננים להחזיק מטבע קריפטוגרפי
  • האם אתה מעוניין במסחר יומי?
  • האם תשקיע בנכסים אחרים?
  • כמה אתה יודע על השקעה?
  • האם אתה טוב עם מדדים מורכבים וזרמי מידע?

אלה רק כמה גורמים חשובים שיש לשקול בעת בחירת פלטפורמה שאיתה אתה יכול לבצע את השקעתך בקריפטו. לדוגמה, אם אתה מעוניין במסחר יומי, תזדקק לבורסה שתאפשר לך לקנות ולמכור נגזרים. או אם אתה משקיע מתחיל, כדאי לך לחפש פלטפורמה שיש לה הרבה משאבים חינוכיים.

אחד המתווכים המובילים של משקיעים חדשים ומנוסים יותר הוא eToro. לפלטפורמה יש תהליך העלאה ישיר ומידע רב כיצד להשקיע בקריפטו. תהיה לך גם ההזדמנות להכיר את הממשק עם חשבון בפועל – ביצוע השקעות דמה ללא סיכון הון.

כיצד לקנות מטבעות קריפטוגרפיים

לאחר שהקמת חשבון מסחר, אתה מוכן להתחיל לבצע עסקאות. בדרך כלל, בורסת מטבעות קריפטוגרפיה תציג תרשים המפרט את המחיר הנוכחי של נכס נתון. תוכל גם לראות כיצד המחיר נע במהלך פרק זמן מוגדר, מה שיכול להודיע ​​עוד על אסטרטגיית ההשקעה שלך.

מרבית הפלטפורמות מכוונות לצרכן היומיומי ובדרך כלל כרוכות במעט יותר מלחיצה על האפשרות ‘קנה’. אז תהיה לך אפשרות לציין את כמות האסימון שאתה רוצה לקנות, הנתון בערך האסימון או שווה ערך במטבע שבחרת..

נניח שאתה רוצה להשקיע בביטקוין. הנה איך התהליך עשוי להיראות:

  1. פתח חשבון מסחר עם המתווך שבחרת
  2. במידת הצורך, הפקד כספים לחשבון המסחר שלך
  3. בחר באפשרות לקנות BTC
  4. הזן את הסכום שברצונך לקנות
  5. אשר עסקה

ארנקי מטבעות קריפטוגרפיים

אחד הדברים שלעתים קרובות נראים מבלבלים כשאתה לומד כיצד להשקיע בקריפטוגרפי הוא המקום בו אתה מאחסן את האסימונים שלך.

לאחר שנרכשה קריפטוגרפיה, יש לאחסן אותה – בדיוק כמו כל סוג אחר של מטבע. מי שרוצה להשקיע במטבע קריפטוגרפי יצטרך להקים ארנק קריפטו. אלה למעשה רק אמצעי לאחסון מפתחות הצפנה – מחרוזות ארוכות של מספרים שמציינות את הקצאת האסימונים שלך.

ישנם מספר סוגים של ארנקים, כולל ארנקי חומרה, ארנקים שולחניים וארנקים מבוססי אינטרנט. בדרך כלל, ארנקי חומרה הם הצורה המאובטחת ביותר, אך נוחות מסוימת מוקרבת וזה לא פשוט לשלוח ולקבל מטבעות קריפטוגרפיים כמו עם ארנקים המחוברים לצמיתות לרשת..

ייתכן שתמצא שהבורסה שתבחר להשתמש בה מציעה ארנק קריפטו כסטנדרט, אך אם אתה משקיע במטבעות קריפטוגרפיים לטווח הארוך, מומלץ לגבות אותם לארנק חומרה..

ניהול השקעת המטבעות שלך

ללמוד כיצד לסחור במטבעות קריפטוגרפיים הוא תהליך מתמשך – השוק עדיין בחיתוליו והוא נתון לתנודתיות רבה בהרבה מהמדדים הפיננסיים המבוססים יותר. לאחר שביצעת את ההשקעה שלך, חשוב להתעדכן בהתפתחויות בעולם הקריפטו ולהגיב בהתאם.

אחד הדברים העיקריים שצריך להיות מודע אליהם הוא הרגולציה. מרבית המדינות והשיפוט עדיין מתמודדים עם המטבעות הדיגיטליים, וכפי שכבר ציינו במקרה של Ripple / SEC, שינויים בחקיקה יכולים להשפיע משמעותית על מחיר המטבע הקריפטוגרפי. בנוסף לרגולציה, מטבעות קריפטוגרפיים רבים חווים מזללות – מה שיכול להשפיע ישירות על אחזקותיך.

כמובן שאם אתה מקפיד על אסטרטגיה אתה אמור להיות מסוגל להחליק את התנודתיות הכללית בשוק, עם זאת, חשוב להתעדכן בהתפתחויות בעולם הקריפטו כדי להבטיח שאתה לא נתפס ללא מודעות לשינויים משמעותיים..

סיכום

כל מי שרוצה ללמוד כיצד להשקיע בקריפטו בשנת 2021 חייב להיות מוכן לבצע מחקר מקיף – הבנת ההבדל בין המטבעות הקריפטוגרפיים השונים היא לעתים קרובות המפתח להבנה האם הם מחזיקים בפוטנציאל השקעה כלשהו..

שווקים דיגיטליים מהווים הזדמנות נהדרת גם למשקיעים ארוכי טווח וגם לסוחרי יום, אך חשוב לזכור כי השקעה בקריפטוגרפים שונה מהשווקים הפיננסיים המסורתיים ועל משקיעים מתחילים לזכור שהם חושפים את עצמם לסיכון..

עם זאת, עם אסטרטגיה הגיונית במקום ושפע של מחקר מדוקדק, השקעה במטבע קריפטוגרפי כוללת פוטנציאל לתשואות ענק והשוק רק מתחזק ככל שיותר ויותר צרכנים ומוסדות מאמצים את הרעיון של מטבע דיגיטלי..

יכול ביטקוין להגיע למחיר של 100 אלף דולר בשנת 2021

7 תחזיות מטבע קריפטוגרפי לשנת 2021 שכולם יסכימו איתן

מה הם המטבעות הטובים ביותר לסחר בשנת 2021?

תחזית חיזוי מחיר של ביטקוין: כמה יהיה שווה ביטקוין בשנת 2021 ואילך?

eToro – פלטפורמת המטבעות הטובה ביותר

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

שאלות נפוצות בנושא השקעות מטבעות

היכן אוכל ללמוד כיצד להשקיע במטבע קריפטוגרפי בשנת 2021?

ללמוד להשקיע במטבע קריפטוגרפי בשנת 2021 הוא תהליך מתמשך, אך המקום הטוב ביותר להתחיל בו הוא לקרוא דרך כמה מדריכים וכיצד לבצע פלטפורמה מהימנה. חינוך למסחר מציע מדריכים בכל הקשור לבחירת ארנק מטבעות קריפטו שאליו מטבעות קריפטוגרפיים עשויים להיות השקעות טובות בשנה הקרובה.

זהו זמן טוב להשקיע בקריפטו?

מגפת ה- COVID גרמה לירידה ברוב הכלכלות ברחבי העולם. מטבעות קריפטוגרפיים גילו למעשה חוסן מפתיע, ורבים מהם כבר התאוששו עד קיץ 2020. לקראת שנת 2021, השקעה בקריפטוגרפים ייצרה עניין רב, שכן אנליסטים רבים צופים עליות מחירים משמעותיות עבור האסימונים הגדולים.

כיצד אוכל לקנות מטבעות קריפטוגרפיים?

לימוד ההשקעה במטבע קריפטוגרפי בשנת 2021 כולל לימוד היכן וכיצד לקנות מטבע דיגיטלי בפועל. הדרך הקלה ביותר להתחיל היא לפתוח חשבון עם מתווך קמעונאי, כגון eToro, שיאפשר לך לפעול תוך מספר דקות וכן לתת לך גישה למשאבים חינוכיים רבים..

באילו מטבעות קריפטוגרפיים עלי להשקיע?

לאחר שתבין כיצד להשקיע בקריפטוגרפיה לשנת 2021, תצטרך לבחור אילו אסימונים תרצה להוסיף לתיק שלך. המחקר הוא המפתח כאן ואחת הדרכים הטובות ביותר עבור משקיעים מתחילים לבצע בחירות הגיוניות היא לבדוק ניתוחים מהימנים של מטבעות הקריפטו הטובים ביותר להשקעה, שכן אלה יאספו כמה זרמי מידע כדי להציג תמונה מציאותית של מה שניתן לצפות בחודשים. קָדִימָה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me