כיצד לקנות אתריום קלאסי – מדריך למתחילים 2021

כיצד לקנות אתריום קלאסי: מדריך שלב אחר שלב

Ethereum Classic, הבלוקצ’יין המקורי של Ethereum, שוחרר בשנת 2015. רוצה לקנות מטבעות ETC בעצמך אבל זקוק להדרכה קטנה?

הישאר בדיוק איפה שאתה. במדריך כיצד לקנות אתריום קלאסי – מדריך למתחילים, אנו מדריכים אותך בהיבטים השונים של רכישת מטבע החילוץ הזה.

זה כולל עמלות פוטנציאליות, טכניקות פופולריות והשראת תוכנית השקעה.

אנו נדון גם בכמה שיקולים חשובים שיש לבצע כאשר אתה קונה את אתריום קלאסי באופן מקוון – כגון כיצד למצוא מתווך טוב ומה עליך לעשות בכדי לבצע רכישה היום.!.

קנו את Ethereum Classic בחמישה שלבים

קרא את ההפעלה הבאה בת 5 השלבים כיצד לרכוש את Ethereum Classic עכשיו:

שלב 1: הירשם עם מתווך קריפטו מהימן ומוסדר

שלב 2: ממן את החשבון שלך

שלב 3: בחר Ethereum Classic (ETC) מרשימת נכסי הצפנה הזמינה

שלב 4: הזן את כמות ה- Ethereum Classic שאתה רוצה לקנות

שלב 5: מטבעות ETC יתווספו לארנק שלך מייד!

שלב 1: בחר מתווך או Exchange Exchange מקוון מקוון


כפי שעולה מההפעלה החמישית שלנו כיצד לרכוש את Ethereum Classic – לפני שתוכל לרכוש מטבעות דיגיטליים – עליך להירשם עם מתווך מקוון..

אם תבחר בפלטפורמת מסחר חברתית eToro, אתה יכול לקנות Ethereum Classic על בסיס ישיר באמצעות חברת התיווך. יש לך גם הגנה נוספת על גופים רגולטוריים שונים. עוד על רגולציה בהמשך.

אם אתה מעדיף את הרעיון של החלפת מטבעות קריפטוגרפיים, תוכל לקנות את Ethereum Classic בדרך זו. אתה יכול גם להחליף נכסי קריפטו אחרים כמו ביטקוין ל- Ethereum Classic אם תרצה בכך.

באופן מכריע, חשוב לציין כי חילופי דברים אלו לרוב אינם מוסדרים. המשמעות היא שאתה קונה מטבעות קריפטוגרפיים בסביבה שעלולה להיות לא בטוחה.

הזכרנו כי eToro מוסדר. רשת ביטחון זו מגיעה מגופים שונים ברחבי העולם כמו ASIC, FCA ו- CySEC. אתר eToro האמריקני רשום גם ב- FINRA.

התקנה הנ”ל פירושה שתוכלו להירגע ולקנות את Ethereum Classic, בטוחים בידיעה שהמתווך לגיטימי ותחת פיקוח קפדני.

לא רק זאת, אלא על ידי שימוש בחברת תיווך מורשית כמו eToro לרכישת Ethereum Classic, תוכלו לרכוש את המטבע הדיגיטלי בסביבה ידידותית למתחילים..

תַקָנָה

זה מביא אותנו יפה לגורמים חשובים שיש לקחת בחשבון בעת ​​חיפוש מתווך מתאים לרכישת Ethereum Classic. כאשר נגענו – הרגולציה מציעה אמצעי הגנה מפני מתווכי קריפטו מוצלים, שיש רבים מהם בענף זה..

רוב הסיכויים שיציעו לך מינוף בעת ההרשמה לבורסת קריפטו. עם זאת, אם ההחלפה אינה מוסדרת, וזה מאוד סביר, יש להימנע מכך. יתר על כן, סיפורים על חילופי צדדים שלישיים שאינם מוסדרים שנפרצו ונשדדו עיוורים אינם נשמעים.

יש אפשרות נוספת – אתה יכול למשוך את האתריום הקלאסי שלך מחילופי מטבעות קריפטוגרפיים לארנק הפרטי שלך. עם זאת, יש בכך חיסרון.

אחסון נכסי הצפנה משלכם, עד כמה שזה נשמע מושך, פירושו לקחת אחריות מלאה על בטיחות הארנק שלכם. אם אתה נפרץ, או שאתה מציב את הסיסמה האישית הארוכה שלך – אתה די לבד.

ב- eToro, לא רק שהמתווך יאחסן עבורך את Ethereum Classic, אלא שלא תהיה לך שום חשש בנוגע לאבטחה – בגלל רגולציה כבדה כזו.

שיטות תשלום

בעידן זה תוכלו לקנות אתריום קלאסי באמצעות רוב סוגי התשלומים. אם כי כמובן, כל מתווך מקוון יהיה שונה.

אם היית במקום לפני כמה שנים, קניית מטבעות קריפטוגרפיים לא הייתה משאירה לך ברירה אלא להשתמש בהעברה בנקאית. גם כיום, פיקדון מסוג זה הוא לרוב התהליך הארוך מכולם.

מתווך הצפנה המקוון eToro תואם למגוון סוגי תשלומים כגון כרטיס אשראי / חיוב, כמו גם ארנקים אלקטרוניים נוחים כמו Neteller, PayPal ו- Skrill. כולם בטוחים, מהירים ונוחים.

עמלות ועמלות

כמו בכל עסק, מתווך הקריפטו המקוון שלך יצטרך להרוויח. זה מושג לעתים קרובות על ידי חיוב העמלות והעמלות בגין קנייה ומסחר.

כולם זוכים באמת, הגלגלים ממשיכים להסתובב עבור ספק הקריפטוגרפיה – ואתה יכול לקנות את Ethereum Classic מהנוחות של הבית שלך..

אין הרבה מתווכים מקוונים שלא גובים עמלות. בנוסף, עמלות אלו ישתנו מפלטפורמה לפלטפורמה – אך בדרך כלל משתנות על פי ההימור שלך.

 • Coinbase, למשל, גובה מלקוחות 1.49% עבור כל עסק ומסחר – כניסה לשוק וגם יציאה.
 • לכן, אם אתה נכנס למצב Ethereum Classic ב -1,000 $, עליך לשלם ל- Coinbase 14.90 $.
 • ארגו, אם נכנסת עם 100 דולר אתה תהיה חייב לשלם 1.49 דולר – וכן הלאה.

תראה להלן דוגמה לא מסובכת כיצד עמלה מסוימת זו יכולה להשפיע על הרווחים שלך בעת רכישת Ethereum Classic..

 • אתה רוכש את Ethereum Classic על ידי יצירת הזמנת רכש בסך 2,000 דולר
 • אתה משלם ל- Coinbase עמלה של 1.49% – זה שווה ל 29.80 $
 • לאחר מכירת מטבעות ה- ETC שלך הם מוערכים ב -2,500 דולר
 • אתה צריך שוב לשלם 1.49%, שהם 37.25 $
 • בסך הכל שילמתם 67.05 דולר בעמלה בלבד

בעוד ש -1.49% עשויים להיראות כמו סכום לא משמעותי, העמלות יכולות להכשיל את הרווחים הללו. לדוגמא, אם היית הולך במקום זאת ל- eToro לקנות את Ethereum Classic היית חוסך לעצמך 67.05 $ – מכיוון שספק הקריפטו ללא עמלה.!

מבחינת עמלות ההפקדה, eToro גובה 0.5% בלבד – וזה רק אם אתה מפקיד באמצעות מטבע שאינו דולר ארה”ב.

נהפוך הוא, ב- Coinbase תחויב 3.99% בגין כל עסקאות כרטיס החיוב. פירוש הדבר שאם אתה קונה את Ethereum Classic עם נתח של 1,000 $, עליך לשלם 39.90 $.

גורמים חשובים אחרים

עד כה כיסינו רגולציה, עמלות ואמצעי תשלום במונחים של חיפוש לרכישת Ethereum Classic.

עם זאת, ישנם מדדים נוספים שיש לקחת בחשבון בעת ​​חיפוש פלטפורמת קריפטו לרכישת נכסי קריפטו, כגון:

 • ידידותיות למשתמש: זה חיוני כאשר מחפשים מקום בטוח לקנות את Ethereum Classic, כי האתר שלך קל לשימוש, ויצירת הזמנות היא ללא נטל. בסך הכל, אתה רוצה שטח מוסדר שיכול להציע לך חווית קנייה חלקה.
 • השקעה מינימלית: לפני ההרשמה למתווך מקוון, עליכם לבדוק מהו סכום ההשקעה המינימלי. למשל, זה לא אידיאלי למתחילים אם המתווך זקוק למינימום 150 דולר בכל פעם שהם רוצים לקנות כמה מטבעות ETC. אנו ממליצים להתחיל עם נתחים בגודל ביס. eToro מאפשרת ללקוחות לקנות את Ethereum Classic מ- $ 25.
 • אִחסוּן: אחסון הוא גם משהו שכדאי לקחת בחשבון לפני התחייבות לפלטפורמה. אחרי הכל, יש די ניגוד בין שימוש בבורסה לא מוסדרת לבין אחסון המטבעות הדיגיטליים בעצמך – לבין מתווך מכובד כמו eToro שמירה על נכסי ההצפנה שלך ללא תשלום נוסף..

שלב 2: העלו תוכנית השקעה

איך לקנות אתריום קלאסי - -

בסיכון להישמע מובן מאליו, לבוא עם תוכנית השקעה זו הדרך הגיונית ללכת כשאתה קונה את Ethereum Classic, במיוחד עבור מתחילים חדשים..

אחרי הכל, שוקי המטבעות הקריפטוגרפיים הם תנודתיים לשמצה, ולכן תוכניות השקעה מנוצלות על ידי מתחילים ומשקיעים ותיקים כאחד.!

אם אינך בטוח מאיפה להתחיל ביצירת תוכנית לרכישת Ethereum Classic – ראה להלן.

לטווח ארוך או לטווח קצר

כאשר חושבים כיצד לקנות את Ethereum Classic – האם אתה רואה את עצמך כמשקיע לטווח ארוך או לטווח קצר?

השקעה לטווח קצר קשורה לרווח מרווח המחירים לטווח הקצר ב- Ethereum Classic. תהליך זה כולל רכישת מטבעות דיגיטליים בזמן הנכון, ופירעון כשתראה לנכון. זה יכול להיות תוך דקות, ימים או לפעמים שבועות.

בנקודת זמן מסוימת, רוב המטבעות הקריפטוגרפיים נעו במחירים בספרות כפולות – והראו לנו שוב עד כמה השוק הוא תנודתי..

רוב הסיכויים שאתה כאן קורא את המדריך הזה מכיוון שאתה מתרגש ממטבעות קריפטוגרפיים בדיוק בגלל התנודתיות ההיא. אחרי הכל, ככל שהסיכון שאתה לוקח בחיים גדול יותר, כך התגמולים יכולים להיות מרשימים יותר.

בנושא התחזית ארוכת הטווח לרכישת Ethereum Classic – זה נקרא בדרך כלל אסטרטגיית ‘קנה והחזק’. כפי שלא ספק ניחשתם, זה כרוך בקניית מטבעות ETC והחזקה בהם במשך חודשים, או לפעמים שנים – פדיון כשאתם מרגישים שהזמן מתאים.

זה חוסך ממך צורך לדאוג לתנודות לטווח הקצר בערך של Ethereum Classic.

מחיר היעד הקלאסי של את’ריום

השגת מחיר יעד Ethereum Classic היא אסטרטגיה בה משתמשים אנשים רבים אך היא אופציונאלית לחלוטין.

למשל, נניח שרכשתם את Ethereum Classic ב 6.00 $ וחיפשתם להגדיל את ההשקעה שלכם פי שניים. מטבעות ETC יצטרכו לעלות בערכם ל -12.00 דולר. אם היית רוצה לשלש את ההשקעה שלך במטבע הדיגיטלי, היית צריך לראות את עליית המחיר ל -18.00 $.

זה אולי נשמע כמו השמש הזורחת במערב. אבל קחו בחשבון שהערך הנמוך ביותר של Ethereum Classic היה 0.45 דולר בשנת 2016 – ורק שנה וחצי לאחר מכן, הנכס הדיגיטלי הגיע לשיאו בכל הזמנים של 47.77 $..

זו עליית מחירים של מעל 10,000%. אז, כפי שאתה יכול לראות, הכל אפשרי! אם הייתם משערים נכון בשוק בשלב זה הייתם משיגים רווחים מרשימים.

שקול השקעות רגילות

כדאי לשקול השקעות רגילות כאשר רוצים לקנות את אתריום קלאסי. כפי שברור מלמעלה – התנודות במחיר המטבעות הדיגיטליים יכולות להיות תלולות למדי.

ככזה, מומלץ יותר להשקיע סכומים קטנים באופן קבוע – במקום לזרוק את כל מה שיש לך ולראות מה נדבק.

ביצוע השקעות צנועות על בסיס שבועי או חודשי הוא דרך נסה לבדוק את רגשות המסחר שלך, כמו גם את יתרת הבנק שלך. בדרך זו אתה יכול לבנות בהתמדה את התיק שלך תוך עמידה בתוכנית ההשקעה שלך.

EToro האהוב על מתחילים הופך את האסטרטגיה הזו לפשוטה ביותר בכך שהיא מאפשרת ללקוחות לקנות את Ethereum Classic מ- $ 25 בלבד!

שקלת לקנות Ethereum Classic ETC?

שלב 3: פתח חשבון Ethereum Classic Broker

אם מצאת מתווך מקוון שאתה מרגיש מאושר לקנות ממנו את Ethereum Classic, תוכל לעבור לאתר הרשמי ולהירשם. בשלב זה, התהליך זהה כמעט כאילו היית משקיע במניות, בזהב או בקרן נאמנות.

לאלו שאינם בעלי ידע, תצטרכו למלא כמה פרטים בסיסיים על מי שאתם לפני שתוכלו לרכוש את Ethereum Classic. זה כולל את שמך, כתובת המגורים, מספר הטלפון וכתובת הדוא”ל שלך.

כפי שאמרנו, שיטת הברוקר המוסדרת לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים טובה יותר עבור מתחילים, מכיוון שהיא פשוט מסוכנת מדי שם בחלל הלא מוסדר. לא רק זאת, אלא שזירת המתווכים המקוונת רוחשת ‘רמאים מקצועיים’.

מתווכים מוסדרים צריכים להשיג את היסודות שלך כאמור לעיל, וכן תעודה מזהה עם תמונה בצורת הדרכון או רישיון הנהיגה שלך. זה נדרש על פי חוק על ידי הגורמים הרגולטוריים והוא חלק מ- KYC לנסות לסלק פשע פיננסי.

בנוסף לזיהוי האמור, יהיה עליך לשלוח עותק של חשבון בנק או חשבון שירות כדי להוכיח את הכתובת שלך..

שמענו על ספקי ETC שלוקחים ימים כל פעם לבדוק ידנית את כל צורות הזהות שהוזכרו קודם.

ב- eToro זה נעשה באמצעות טכנולוגיית אימות אוטומטית, כך שבדרך כלל תוכלו לקנות את Ethereum Classic תוך 10 דקות מרגע ההרשמה..

שלב 4: הפקדת כמה קרנות

עד עכשיו תבדוק שהמתווך המקוון מקבל את אמצעי התשלום שבחרת. כעת תוכל להפקיד כמה כספים לחשבונך החדש.

הדרך המהירה ביותר לממן את חשבונך היא באמצעות כרטיס חיוב / אשראי או ארנק אלקטרוני. eToro תואם לשניהם. מבחינה ארנק אלקטרונית, תוכלו לבחור בין PayPal, Neteller ו- Skrill.

עליכם לציין שאם שקלתם לקנות את Ethereum Classic באמצעות העברה בנקאית, הדבר עלול לעכב את הרכישה שלכם בימים מכיוון שזה הכי איטי לעיבוד..

הרוב המכריע של המתווכים יקבע סכום פיקדון מינימלי. זה יכול להשתנות בפראות. בעוד שחלקם בחינם, יש המבקשים לא פחות מ -1,000 דולר (לפעמים יותר) עבור כל פיקדון.

ב- eToro ההפקדה המינימלית היא 200 דולר לרכישת Ethereum Classic או כל נכס.

שלב 5: הגדר הזמנת מסחר

מסחר אתריום קלאסי

לאחר שתממן את חשבונך תוכל להתחיל לקנות את אתריום קלאסי.

כפי שאתה בוודאי יודע, תחילה עליך ליצור הזמנה שתאפשר למתווך המקוון שלך לדעת מה עמדתך.

ראה להלן קצת השראה.

קנה הזמנה

הזמנת הקנייה היא ההזמנה בה אתה תשתמש ביותר, מכיוון שכך תיכנס לשוק הרלוונטי לרכישת Ethereum Classic.

במילים פשוטות, אם אתה חושב ש- Ethereum Classic עתיד לעלות בערכו – בצע הזמנת רכש אצל המתווך שלך ב- ETC.

אם פלטפורמת ההצפנה שלך מאפשרת ‘מכירה קצרה’, יש לך אפשרות לבצע הזמנת מכירה אם אתה חושב שהמחיר יירד.

הגבלה או סדר שוק

בסיכון לחזור על עצמנו – מחירו של Ethereum Classic עולה ויורד עם כל שנייה שעוברת. חשוב לזכור את זה, מכיוון שרוב האנשים רוצים להשיג רווחים קבועים מהתנודות הקבועות הללו לטווח הקצר.

נתחיל ב’סדר השוק ‘. זה מציין בבירור בפני המתווך שלך שאתה רוצה שההזמנה שלך ב- Ethereum Classic תבוצע באופן מיידי – במחיר הנוכחי או הקרוב ביותר.

כפי שדיברנו, יהיה פער קל בין המחיר שאתה רואה כשתאשר את ההזמנה שלך – לבין המחיר שאתה מקבל. כדוגמה, אתה יכול לבצע את הזמנת השוק שלך ב 6.2618 $, אך למעשה, תקבל 6.2610 $. זה בלתי נמנע לחלוטין ונוטה להיות כמות לא משמעותית.

עכשיו, עוברים ל’צו הגבלה ‘. זה מציין בבירור בפני המתווך שלך שאתה רוצה להיכנס ל- Ethereum Classic בנקודת מחיר מאוד ספציפית.

בואו נסביר עוד בדוגמה מהירה:

 • מחיר Ethereum Classic הוא 6.2618 דולר – אולם אתה רוצה להיכנס לשוק ב 6.3600 דולר
 • ככזה, אתה מבצע הזמנת מגבלה בסך 6.3600 דולר
 • אם ETC יגיע ל- 6.3600 $ – המתווך שלך יבצע את המסחר שלך
 • ההזמנה נותרה מצטיינת עד ש- a) נקודת המחיר שלך הושגה, או ב) אתה מבטל אותה באמצעות המתווך שלך

בסך הכל, הזמנות השוק הן סופר פשוטות אך יעילות למתחילים. בעוד שהזמנות מגבילות מאפשרות לך להיות ספציפי יותר למחיר בעת בחירת רכישת Ethereum Classic.

לְהַמֵר

הכל טוב והזמנות מבינות כשאתה שוקל כיצד לקנות את אתריום קלאסי. עם זאת, המתווך שלך יצטרך לדעת כמה אתה מוכן להניח על עמדתך.

כפי שאמרנו, אם קניית מטבעות קריפטוגרפיים היא חדשה עבורך, איטית ויציבה היא גישה נבונה לרכישת Ethereum Classic. כמובן, אתה זכאי לקנות כמה שיותר Ethereum Classic, אך השקעה של סכומים קטנים היא בדרך כלל הדרך בהתחלה.

אם אתה חושב על התמונה הגדולה יותר, על ידי השקעה של הסכום המינימלי הנדרש בפלטפורמה שבחרת, תוכל להוסיף מטבעות דיגיטליים לתיק שלך באופן שונא סיכונים יותר. כאמור, אם תירשם ל- eToro למאמצי המטבע הקריפטוגרפי שלך תוכל לקנות את Ethereum Classic מ- $ 25.

אשר הזמנה

לאחר שבדקת שההימור שהזנת נכון וההזמנות שלך היו כפי שהתכוונת – תוכל ללחוץ על ‘אשר’. בקצרה, זוהי הרשאה ממך למתווך שלך להמשיך לקנות / למכור, לשווק / להגביל הזמנות ולהחזיק.

כעת, אם תבדוק את תיק העבודות שלך ב- eToro, תראה שהמטבעות הדיגיטליים שלך נוספו בהתאם.

מוכן לקנייה Ethereum Classic ETC?

שלב 6: אחסון ה- Ethereum Classic שלך

כספי הפיאט שכולנו משלמים את המסים שלנו שונים לגמרי מהמטבעות הדיגיטליים. בתור התחלה – מטבעות דיגיטליים כמו Ethereum Classic מאוחסנים על ספר ספר מבוזר.

נגענו בעבר בבורסות לעומת מתווכים מקוונים. אך לשם הבהרה, השניים מציעים חוויה שונה לחלוטין – במיוחד בכל הנוגע לאחסון.

לדוגמא, אם תבחר לא להשתמש במתווך לרכישת Ethereum Classic, אתה תהיה אחראי לאחסון זה בעצמך – בארנק קריפטו אישי להורדה. המשמעות היא שאתה אחראי לבטיחותו, לתכולתו ולמפתח הפרטי שלך. זה משאיר אותך פגיע למדי כשמדובר בהאקרים ונוכלים, שיש רבים מהם.

אם תבחר לקנות את Ethereum Classic באמצעות המתווך הפופולרי eToro, יש לך את הבטיחות הנוספת של גופי הרגולציה FCA, CySEC ו- ASIC. זה מצמצם את הצורך לדאוג להיות פגיע לרמאים. שלא לדבר על שכחת המפתח הפרטי שלך, או אפילו גרוע מכך, שהוא נופל לידיים הלא נכונות.

שלב 7: מכירת ה- Ethereum Classic שלך

כפי שברור בעליל בצעד זה – כל העניין לחפש לקנות את אתריום קלאסי הוא למכור אותו מאוחר יותר מכפי ששילמת במקור. זה הרווח שלך ממש שם – כמובן, עליך לתזמן נכון את השווקים תחילה.

בכל הנוגע למכירת Ethereum Classic שלך, מתווכים מוסדרים הם הרבה יותר בטוחים ונוחים במחלקה זו.

אחרי הכל, חילופי צד שלישי לא מוסדרים לעיתים קרובות לא משאירים ללקוחות ברירה אלא לשלוח מטבעות קריפטוגרפיים לארנק הבורסה הלא מוסדר.

לאחר מכן צריך להמיר את Ethereum Classic למטבע פיאט כמו יורו – אשר סביר מאוד להניח שהוא יביא עמלה..

אם נרשמתם ל- eToro לרכישת Ethereum Classic – פשוט תצטרכו ‘למכור’ את מטבעות ה- ETC שלכם. הכסף יתווסף לאמצעי התשלום המקורי שלך על פי פסיקת KYC. זה קל כמו זה.

דרכים אחרות לרכישת Ethereum Classic בשנת 2021

דנו באומים ובברגים של רכישת Ethereum Classic – אך יש לך אפשרויות אחרות.

קנה כרטיס חיוב קלאסי של Ethereum

כרטיסי חיוב משמשים מיליונים בשל הנוחות והביטחון שמציע סוג התשלום הזה. הדבר תקף גם אם ברצונך לקנות את אתריום קלאסי.

אם ברצונך לקנות Ethereum Classic עם כרטיס חיוב – פשוט הזן את פרטי הכרטיס שלך כפי שהיית עושה עם כל שירות מקוון אחר. עליכם להזין את הסכום שתרצו לקנות ולאשר את בחירתכם. בזמן הפירעון, הכספים שלך יישלחו לכרטיס המקורי.

בדוק עם ספק הקריפטו מה סכום ההשקעה וההפקדה המינימלי, מכיוון שהם יכולים להשתנות במרחק.

קנה כרטיס אשראי קלאסי של Ethereum

בדומה לביצוע רכישות באמצעות כרטיס חיוב, כרטיסי אשראי נחשבים בטוחים ונוחים. אם כרטיס אשראי מתאים לך יותר, תשמח לדעת ש- eToro מקבל סוג זה.

חשוב לציין שאם קונים מטבעות דיגיטליים באמצעות כרטיס אשראי ייתכן שתצטרך לשלם ‘עמלת מקדמה במזומן’. יתכן שתזהו זאת משיכות כספומט.

העמלה הממוצעת לרכישת Ethereum Classic באמצעות כרטיס אשראי היא בסביבות 3%, אך אנו ממליצים לערוך מחקר משלך ולבדוק עם ספקך..

קנו את Ethereum Classic Paypal

Paypal הפכה לשם נרדף לתשלומים מקוונים בטוחים. אין זה פלא שיותר ויותר אנשים בוחרים לקנות את Ethereum Classic בדרך זו.

נראה כי אין הרבה מתווכים מקוונים המאפשרים תשלום באמצעות PayPal. עם זאת, eToro מקבלת את PayPal, כמו גם ארנקים אלקטרוניים אחרים של Neteller ו- Skrill.

כספומט Ethereum Classic

שלא כמו כספומטים מסורתיים – כספומטים מטבעות קריפטוגרפיים מאפשרים לך להכניס כסף אמיתי / פיאט למכונה כדי לקנות מטבעות קריפטוגרפיים – שמתווספים לארנק שלך..

איך לקנות אתריום קלאסי – המדריך למתחילים מצא שעדיין אין מכונות ETC. מכונות אלה בדרך כלל גובות תשלום גדול בכל מקרה, כך שמתווך קריפטו מוסדר הוא האופציה הבטוחה והזולה ביותר שלכם.

כיצד לקנות אתריום קלאסי 2021 – פסק הדין

השקעה במחיר אתריום קלאסי וכו '

במהלך המדריך הזה לרכישת Ethereum Classic פרסמנו דברי אזהרה לגבי החסרונות הפוטנציאליים של רכישת נכסי קריפטו. נתנו לך גם עצות בדוקות.

שוק זה הוא מאוד תנודתי, וזה כשלעצמו יכול להיות סביבה מרגשת להרוויח רווחים ראויים. כמובן, ראשית, אתה צריך לתזמן את השוק. ככזה, זה רציונלי להירשם רק עם מתווך מוסדר. אחרי הכל, זה המזומנים שהרווחת קשה שאתה נפרד מהם.

eToro מאושר ומוסדר על ידי כמה גופים כולל FCA ו- ASIC. יתר על כן, אתה יכול לקנות Ethereum Classic מבלי לשלם עמלה בסנט. תהליך ההרשמה לוקח פחות מ -10 דקות ותוכל להפקיד כספים לחשבונך במגוון סוגי תשלומים.

eToro – המתווך הטוב ביותר לרכישת Ethereum ETC קלאסי

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

שאלות נפוצות

כמה קל לקנות אתריום קלאסי?

רכישת Ethereum Classic קל מאוד. כל מה שאתה צריך זה מתווך מוסדר, שיטת הפקדה נתמכת, וידע מסוים בשוק.

מהי הדרך הבטוחה ביותר לקנות אתריום קלאסי?

הדרך המהירה ביותר לרכוש את Ethereum Classic היא באמצעות מתווך מכובד המחזיק ברישיון. eToro, למשל, רשומה ב- FINRA בארה”ב ומוסדרת על ידי רשויות בבריטניה, קפריסין ואוסטרליה.

האם אוכל לקנות 100 דולר של Ethereum Classic?

כן, אתה יכול לקנות 100 דולר של Ethereum Classic. אם תרצה תוכל אפילו לקנות שווי של 10,000 דולר. עם זאת, אנו ממליצים להקפיד על השקעות קטנות, במיוחד אם אתה מתחיל. ב- eToro תוכלו לקנות את Ethereum Classic בשווי 25 דולר בלבד.

האם אתה יכול להפסיד כסף על Ethereum Classic?

כן. אתה יכול להפסיד כסף ב- Ethereum Classic ובכל נכס לצורך העניין. אם אתה מנבא את עליית או ירידת ערך של Ethereum Classic ומבצע את ההזמנה הנכונה – תרוויח כסף. אם אתה לא נכון, תאבד כסף.

מה הכי שווה Ethereum Classic

Ethereum Classic זכה בדצמבר 2017 בכל הזמנים של 47.77 $.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map