כיצד לקנות ליטקוין (LTC): מדריך שלב אחר שלב

Litecoin הוקמה בשנת 2011 על ידי מדען המחשבים צ’רלי לי והיא עדיין אחד המטבעות הדיגיטליים הפופולאריים ביותר לרכישה.

מתחשק לך לקנות Litecoin באופן מקוון בכמה לחיצות בלבד? נהדר – אבל יש כמה דברים שאתה צריך לשקול קודם.

בזה איך קונים Litecoin מדריך למתחילים 2021, אנו הולכים לטייל בשיטות ובטכניקות המשמשות משקיעים שקונים מטבע זה.

אנו מכסים כל דבר, החל מעמלות שאתה עשוי לצפות לשלם כאשר אתה קונה Litecoin באופן מקוון, כיצד ליצור תוכנית השקעה, ומדדי מפתח וכלה במציאת מתווך מקוון טוב..

קנו Litecoin בחמישה שלבים

לרכישת Litecoin LTC, הצעד הראשון הוא פתיחת קופה עם בורסה מוסדרת, הפקדת כספים, בחירת LTC מרשימת פלטפורמת המסחר ובסוף לבדוק & אשר את מטבעות LTC של Litecoin שהוסיפו לארנק שלך.

ריכזנו הדרכה פשוטה בת 5 שלבים כיצד לקנות ליטקוין להלן:

שלב 1: הירשם עם מתווך קריפטו מוסדר

שלב 2: ממן את החשבון שלך

שלב 3: בחר ליטקוין (LTC) מרשימת המטבעות הקריפטוגרפיים

שלב 4: החליטו כמה ליטקוין אתם רוצים לרכוש

שלב 5: אשר את הזמנתך – מטבעות ה- LTC שלך יתווספו לארנק שלך באופן מיידי!


שלב 1: בחר מתווך Litecoin או Exchange

כפי שניתן לראות מההדרכה שלעיל, לפני שתוכל להתחיל לקנות מטבעות דיגיטליים, עליך להירשם עם מתווך.

אם תחליט להירשם עם פלטפורמת ההצפנה הנ”ל eToro, אתה יכול לקנות Litecoin ישירות דרך הפלטפורמה. יתר על כן, המתווך מוסדר על ידי גופים רגולטוריים מרובים

אם אתה לעומת זאת תרצה לקנות Litecoin באמצעות המרת מטבעות קריפטוגרפיים, תוכל לשנות מטבעות LTC מ Ethereum, Bitcoin וכדומה..

אמנם זה עשוי להישמע מושך, אך עלינו להזכיר כי חילופי הצפנה הללו לרוב אינם מוסדרים – לכן אתה מגביר את הסיכונים שלך..

לא רק eToro מוסדר על ידי FCA, ASIC ו- Cysec, אלא גם רשום FINRA בארה”ב. משמעות הדבר היא שאתה יכול לקנות Litecoin בצורה נוחה ובטוחה, במקום לדאוג ללגיטימיות של חילופי דברים שעלולים להיות מוצלים..

כל מה שנחשב, זו חוויה הרבה יותר חלקה ובטוחה יותר לקנות ליטקוין באמצעות תיווך מורשה. זה במיוחד המקרה למתחילים.

זה מביא אותנו בצורה חלקה למדדים חשובים שיש לקחת בחשבון כאשר אנו מחפשים מתווך קריפטו מתאים לרכישת ליטקוין.

תַקָנָה

הרגולציה נמצאת שם כשמדובר בבחירת מתווך לקנות ליטקוין, כפי שנגענו. במילים פשוטות, גופים רגולטוריים אוכפים כללים מחמירים בפלטפורמות הצפנה. זה מספק לך הגנה מפני כרישים פיננסיים בחלל.

נכון, כמה מתווכים לא מוסדרים והחלפות צד שלישי יציעו לך מינוף כאשר אתה קונה Litecoin. עם זאת, אנו ממליצים להימנע מכך בכל מחיר.

יתר על כן, אם תחליט להירשם לבורסה – אתה תמיד עומד בסיכון לפריצת הפלטפורמה. זה קרה לאינספור מרכזיות שפועלות ללא רישיון. לחלופין, ייתכן שתחליט למשוך את ה- Litecoin לארנק פרטי. אבל, אם אתה שוכח את הסיסמה האישית שלך או שהארנק שלך נפרץ – אין הרבה מה שאתה יכול לעשות.

כפי שהזכרנו קודם, eToro מוסדר במלואו, כך שלא צריך לדאוג לבטיחות כאן.

שיטות תשלום

במעבר לשיטות תשלום, בימינו יש מגוון רחב של אפשרויות מקובלות ברוקרים המקוונים המודרניים ביותר.

בימים הראשונים, העברה בנקאית באמצעות חילופי הצפנה לא מוסדרים של צד שלישי הייתה לעתים קרובות האפשרות היחידה לקנות ליטקוין. לפעמים לקח לתהליך זה שבועות לעבור.

כפי שאמרנו, עם זאת, אתה לא צריך להתאמץ למצוא את אמצעי התשלום המועדף עליך בימינו. פלטפורמת הקריפטו eToro תואמת לכרטיסי אשראי וחיוב, כמו גם PayPal, Skrill ו- Neteller. כל סוגי התשלומים הנ”ל מאובטחים, נוחים ומעובדים באופן מיידי.

עמלות ועמלות

כמו שקורה בכל שירות פיננסי, החברה המדוברת צריכה להרוויח. רווח זה מושג באמצעות חיוב בעמלות ובעמלות. לפיכך, מאפשרת לפלטפורמה להציע לך גישה לרכישת Litecoin.

העמלות והעמלות עשויות להשתנות לפי מייל של מדינה. בכל מקרה, אנו מגלים שחלק הארי של מתווכי המטבעות הקריפטוגרפיים גובים עמלת עמלה משתנה. עמלה משתנה זו נגבית כנגד ערך עמדת ה- LTC שלך.

פלטפורמת Cryptocurrency Coinbase גובה עמלה של 1.49% על כל עסקה שתבצע. לדוגמא, אם תזין את עמדת ה Litecoin שלך בסכום של 200 $, תשלם 2.98 $ (200 $ x 1.49%). אם זה היה 2,000 דולר היית משלם 29.80 דולר – וכן הלאה.

בואו נסתכל על דוגמה פשוטה לאופן שבו עמלת עמלה זו תשפיע על הרווחים הפוטנציאליים שלכם כאשר אתם קונים Litecoin באופן מקוון:

 • אתה מבצע הזמנת קנייה בסך 1,000 דולר ב- Litecoin
 • עמלת Coinbase גובה עמלה של 14.90 $ (1,000 $ x 1.49%)
 • בזמן מכירת מטבעות ה- LTC שלך, הם שווים 2,000 דולר
 • שוב אתה משלם 1.49%, שהם 29.80 דולר
 • בסך הכל שילמתם דמי עמלה בסך כולל של 44.70 דולר

1.49% לא נראה כמו הרבה, אבל עמלות אלה יכולות להתחיל בקרוב לאכול את הרווחים שלך. אם הייתם בוחרים לקנות ליטקוין באמצעות eToro, הייתם חוסכים לעצמכם 44.70 דולר – מכיוון שמתווך הקריפטו הוא ללא עמלה..

יתר על כן, לקוחות Coinbase חייבים 3.99% על כל עסקאות כרטיס החיוב. לכן, אם היית קונה Litecoin בסכום של 500 דולר, תצטרך לשלם 19.95 דולר לפלטפורמה.

לעומת זאת, eToro המועדף על מתחילים אינו גובה דבר עבור פיקדונות בדולרים אמריקאים. אם אתה משלם במטבע אחר, אתה פשוט משלם עמלת המרת מטבע של 0.5%.

גורמים חשובים אחרים

דיברנו על חשיבות הרגולציה, אמצעי התשלום והעמלות – מבחינת אופן הרכישה של ליטקוין.

ישנם, עם זאת, כמה גורמים אחרים שיש לזכור בעת בחירת מתווך קריפטו מקוון.

 • ידידותיות למשתמש: קלות השימוש אצל המתווך המקוון שלך צריכה להיות שם עם תקנות. חשוב שתמצא יצירת הזמנות וקנייה של Litecoin תהליך חלק מקצה לקצה.
 • השקעה מינימלית: לפני שתעבור את הליך ההרשמה בפלטפורמת קריפטו, אנו ממליצים לבדוק מהי ההשקעה המינימלית. אם אתה מתחיל בתחום רכישת הקריפטו, אנו חושבים שזה יותר הגיוני להתחיל עם הזמנות קטנות. יש מתווכים שדורשים מאות כמו, ואילו eToro מאפשר לך לקנות Litecoin תמורת 25 דולר ומעלה!
 • אִחסוּן: אחסון הוא גורם נוסף שכדאי לחשוב עליו לפני שנרשמת לספק קריפטוגרפי. למשל, אם תירשם בבורסה לא מוסדרת – סביר להניח שתצטרך לקחת אחריות על אחסון ליטקוין בעצמך. זו נחשבת לאפשרות המורכבת ביותר למתחילים. לעומת זאת, eToro תאחסן את Litecoin בבטחה עבורך, ללא עלות נוספת.

שלב 2: העלו תוכנית השקעה

כאשר בוחנים כיצד לקנות ליטקוין, הדרך הבטוחה ביותר להתקדם היא להגיע לתוכנית השקעה.

זה הגיוני בהתחשב בכך ששווקי המטבעות הקריפטוגרפיים הולכים יד ביד עם סביבה כה נדיבה. הדבר תקף גם למשקיעי קריפטו מנוסים וגם למתחילים.

עם זאת, מצא להלן קצת השראה לשימוש בעת יצירת תוכנית השקעה משלך לרכישת ליטקוין.

לטווח ארוך או לטווח קצר

טוב לשקול אם אתה מעוניין בעצמך כמשקיע ליטקוין לטווח ארוך או לטווח קצר.

משקיעי קריפטו קצרי טווח שואפים להשיג רווח קבוע על ידי כך שהם נהנים משיאי המחירים המשתנים ללא הרף של ליטקוין. זה מושג על ידי בחירת רכישת המטבעות הדיגיטליים, ופדיון תוך דקות, ימים או שבועות – תוך תזמון מושלם של השוק.

רוב המטבעות הדיגיטליים עברו מחיר על ידי ספרות כפולות בשלב זה או אחר ביום אחד. זה ממחיש עד כמה השוק יכול להיות תנודתי.

למען האמת, לרוב האנשים יש עניין במטבעות קריפטו מסיבה זו בדיוק. אחרי הכל, הרווחים הגדולים ביותר נוטים להגיע מהסיכונים החמורים ביותר.

כשמדובר באסטרטגיה ארוכת טווח, זה מכונה בדרך כלל ‘קנה והחזק’. כפי שהשם מרמז – המטרה היא לקנות ליטקוין ולהחזיק בו חודשים או אפילו שנים בכל פעם. זה מצמצם את החשש לתזוזות קצרות טווח במחיר.

מחיר היעד של ליטקוין

אנשים רבים בוחרים לכלול מחיר יעד Litecoin באסטרטגיה שלהם.

כדי לתת דוגמא, אם אתה רוצה לשלש את ההשקעה המקורית שלך בליטקוין, וקנית את הנכס הדיגיטלי ב 200 דולר – מחיר הליטקוין יצטרך לעלות ל 600 דולר..

Litecoin היה במחיר הנמוך ביותר בכל הזמנים של $ 1.11 דולר בשנת 2015. רק שנתיים לאחר מכן המטבע הקריפטוגרפי הפופולרי הגיע לשיא כל הזמנים של $ 375.29 דולר. כפי שאתה יכול לראות, מדובר בטיפוס די מהיר. מי שהניח נכון את השוק עוד בשנת 2015, ללא ספק היה מרוויח מסודר!

שקול השקעות רגילות

הדגמנו את תנודות המחירים שאתה יכול לצפות לך כשאתה קונה Litecoin. עם זאת, אנו ממליצים לשקול את הגישה האיטית והיציבה – להשקיע סכום קטן, על בסיס קבוע.

לא קל להרוויח בעת סחר בנכס כלשהו, ​​במיוחד בשוק כה תנודתי. אחרי הכל, כדי להצליח אתה צריך לקבל החלטות טובות, ובמקביל לשמור על תקציבך.

רכישת ליטקוין מעט, אך לעתים קרובות, אולי על בסיס חודשי – היא אסטרטגיה בדוקה ונמצאת בשימוש על ידי כל רמות המיומנות. זה מאפשר לך להוסיף לתיק שלך בהדרגה ולעמוד בתוכנית הפיננסית שלך. כאשר נגענו, ב- eToro אתה יכול לקנות Litecoin במחיר נמוך מ- $ 25 – דבר שמאוד תורם לאסטרטגיה זו.!

היית שוקל להשקיע ב ליטקוין?

שלב 3: פתח חשבון מתווך Litecoin

כאשר מצאת מתווך מקוון שאתה אוהב את הרעיון – עליך לעבור לאתר המתאים ולהירשם. התהליך בשלב זה זהה לרכישת כל נכס אחר – בין אם זה תעודות סל, מניות או כסף.

במילים אחרות, לפני שתוכל לקנות Litecoin, תצטרך למלא את טופס ההרשמה. זה תמיד יכלול את שמך המלא, כתובתך, כתובת הדוא”ל ומספר הטלפון שלך.

אם אתה משתמש במתווך קריפטו מוסדר (כפי שאנו ממליצים לך לעשות), תתבקש תעודה מזהה עם תמונה כגון הדרכון או רישיון הנהיגה שלך. זו דרישה חוקית לפי כללי KYC (דע את הלקוח שלך).

יתכן שתצטרך לספק תיעוד המוכיח את כתובתך. זה בדרך כלל בצורה של חשבון שירות או הצהרת חשבון בנק משלושת החודשים האחרונים.

שמענו על מתווכים מקוונים שלוקח עד שבוע להפעיל את חשבון הלקוח.

עם זאת, eToro אינו בודק את הזיהוי באופן ידני, ולכן התהליך מהיר בהרבה. למעשה, מכיוון שהמתווך משתמש בטכנולוגיה אוטומטית לבדיקת המסמכים שלך, אתה אמור לפעול תוך מספר דקות בלבד!

שלב 4: הפקדת כמה קרנות

בהנחה שהפלטפורמה מקבלת את אמצעי התשלום שבחרת, תוכל להמשיך ולהפקיד כספים לרכישת Litecoin.

ללא ספק, הדרך המהירה והנוחה ביותר למימון חשבונכם היא באמצעות כרטיס אשראי / חיוב או ארנק אלקטרוני. המסלול האיטי ביותר לרכישת ליטקוין הוא באמצעות העברה בנקאית, בדרך כלל לוקח ימים בכל פעם.

EToro תואם למספר אמצעי תשלום מהירים המאפשרים לכם לקנות Litecoin באופן מיידי. זה כולל מאסטרקארד, ויזה ומאסטרו ממשפחת כרטיסי האשראי / החיוב. מבחינת ארנקים אלקטרוניים, תוכלו לבחור בין PayPal, Skrill ו- Neteller.

יש מתווכים שקובעים פיקדון מינימלי. אנו מוצאים את זה בכל מקום יש מאין – עד 1,000 דולר ומעלה. מסיבה זו, כדאי לבדוק שההפקדה המינימלית היא במסגרת התקציב שלך. ב- eToro המינימום הוא 200 דולר.

שלב 5: הגדר הזמנת מסחר

מסחר מקף

ברגע שהפקדת כספים לחשבונך, אתה יכול להתחיל לקנות ליטקוין. ובכן, ראשית עליך לבצע הזמנה כדי שהמתווך שלך יידע היכן אתה עומד.

אם סחרת בעבר, תדע כבר את התהליך הזה. לאלה שהתחלנו להיכנס למטה, למטה תמצאו רשימה של הזמנות שימושיות שיש לקחת בחשבון כשאתם קונים Litecoin.

קנה הזמנה

תוכלו להשתמש בהזמנות קנייה רבות ברכישת Litecoin, מכיוון שזה חיוני בכניסה לשוק הרלוונטי.

במילים פשוטות, אם אתה חושב ש- Litecoin יעלה במחיר – צור הזמנת קנייה אצל ספק ה- LTC שלך.

עם זאת, אם המתווך שבחרת תומך גם במכירה קצרה ואתה חושב ש- Litecoin תרד בערך, צור הזמנת מכירה.

הגבלה או סדר שוק

הזכרנו כבר כמה פעמים שמחיר הליטקוין משתנה כמעט כל הזמן, שניה לשנייה. זה דבר חשוב שיש לשים לב אליו, במיוחד אם המטרה שלך היא להשיג רווחים משינויים במחירים קצרי טווח אלה.

עכשיו על סדר שימושי אחר – ‘צו השוק’. זה אומר למתווך המקוון שלך שאתה רוצה להיכנס לשוק Litecoin במחיר הנוכחי או הקרוב ביותר. פלטפורמת ההצפנה תפעל בהזמנה זו באופן מיידי.

אל תשכח לעשות קצבאות לשינויים בערך הנ”ל, מכיוון שזה בלתי נמנע. כדי לתת לך מושג טוב יותר – Litecoin עשוי להיות $ 80.42 כאשר תקבל אישור בהזמנת השוק שלך. המחיר שאתה מקבל בפועל יכול להיות 80.49 $.

במונחים של ‘צו הגבלה’ – אתה יכול לציין את מחיר הכניסה שלך ב- Litecoin.

בואו נשפוך קצת יותר אור על הנושא עם דוגמה מהירה לאופן שבו זה עובד:

 • Litecoin כרגע הוא $ 80.42 – אבל אתה רוצה להיכנס במחיר של $ 85.00
 • אתה יוצר הזמנת מגבלה במחיר של $ 85.00
 • אם LTC מגיע ל- $ 85.00 – מתווך הקריפטו מבצע את הזמנת הגבול שלך
 • הזמנתך תישאר בהמתנה עד ליטקוין יגיע למחיר היעד שלך – או שתבטל אותו בעצמך

הזמנות השוק פשוטות יותר, מכיוון שאין ‘תזמון השוק’ להתעסק בו. במילים אחרות, מדובר בעסקה מיידית. עם זאת, כפי שאתה יכול לראות מלמעלה, הזמנות הגבלה הן דרך נהדרת להיכנס לשוק בתנאים שלך, כביכול.

לְהַמֵר

כפי שאמרנו, לפני שתוכל לקנות Litecoin, עליך לבצע את ההזמנה המתאימה. בנוסף לכך, תצטרך לחשוב כמה אתה מוכן להמר על התחזית שלך.

הצענו קודם לכן שאם אתה מתחיל, עדיף שתקח את זה יציב עם ההימור שלך מלכתחילה. אתה יכול לקנות ליטקוין כמה שתרצה במציאות, אך סביר להניח שתמצא את הרגליים בקצב נוח יותר על ידי השקעת כמויות קטנות..

כדי לחזור על כך, אתה יכול לקנות ליטקוין בהשקעה מינימלית של 25 דולר בלבד ב eToro. זו דרך טובה להוסיף מטבעות דיגיטליים באופן קבוע לתיק שלך, מבלי להסתכן בהון רב.

אשר הזמנה

לאחר שהגדרת את חשבונך החדש, השלמת את כל המידע הנדרש – קנה / מכר, שיווק / הגבלת הזמנות והימור, תוכל לאשר שהמידע שהזנת נכון ונמשיך.

כעת תראה שה- Litecoin שרכשת נמצא בארנק הקריפטו eToro שלך!

שלב 6: אחסון ה- Litecoin שלך

שלא כמו כסף הפיאט המסורתי שכולנו משלמים את החשבונות שלנו, ליטקוין ושאר מטבעות קריפטוגרפיים נשמרים על ספר ספר מבוזר..

אם לא תרכוש באמצעות מתווך מקוון, תקנה את Litecoin ותאחסן בארנק הצפנה האישי שלך. ארנק קריפטו זה יורד למחשב הביתי ו / או לטלפון הנייד שלך.

כפי שציינו קודם לכן, כאשר אתה מאחסן מטבעות קריפטו משלך אתה אחראי לחלוטין על המפתח הפרטי שלך ובכך, פגיע יותר עבור האקרים בארנק. אם אתה שוכח את המפתח הפרטי שלך או מוצא את אבטחת ארנק ההצפנה שלך בסכנה – באמת אין הרבה מה שאתה יכול לעשות בקשר לזה.

eToro מאחסן את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך תחת רגולציה מחמירה, כך שתוכל לקנות Litecoin בידיעה שאתה מוגן על ידי ה- FCA, ASIC וכדומה. כתוצאה מכך, אתה כבר לא צריך לדאוג לבצע העברות מרובות, לזכור את המפתח הפרטי שלך או להיות קורבן להונאה.

שלב 7: מכירת ה Litecoin שלך

כפי שאתה יודע עד עכשיו, אתה קונה Litecoin עם ציפייה לתזמון השוק. לאחר מכן, בהמשך מכירת נכס הצפנה שלך עבור יותר ממה שרכשת עבורו – וכך הרווחים.

כדי לחזור ולהדגיש, מכירת ה- Litecoin שלך באמצעות בורסת קריפטו, או אפילו מתווך לא מוסדר היא הדרך הכי פחות בטוחה ונוחה. הסיבה לכך היא כי חילופי צד שלישי דורשים ממך לעתים קרובות להעביר את מטבעות LTC מהארנק שלך לזה של הבורסה.

אז תידרש להחליף את Litecoin שלך לכסף כסף כמו הדולר האמריקני או האירו למשל. זה יגיע כמעט תמיד עם דמי החלפה.

לפדות את ה- Litecoin שלך ב- eToro זו חוויה שונה לחלוטין מאשר חילופי הקריפטו הנ”ל. היכנס לחשבונך ופעם במסך התיק האישי שלך לחץ על ‘מכר’ על ידי Litecoin.

בשל כללי KYC, הכספים שלך יתווספו לשיטת התשלום המשמשת לקניית המטבע הדיגיטלי מלכתחילה.

מוכן להשקעה ליטקוין?

דרכים אחרות לקנות ליטקוין בשנת 2021

כעת, לאחר שכיסינו את המסגרת הבסיסית כיצד לרכוש ליטקוין – הגיע הזמן לבחון כמה אפשרויות אחרות.

קנה כרטיס חיוב של Litecoin

עסקאות בכרטיסי חיוב הן דרך מהירה וקלה לתשלום באינטרנט. בנושא אופן הרכישה של ליטקוין, הדבר תקף.

כדי לקנות ליטקוין עם כרטיס חיוב כל שעליכם לעשות הוא להזין את פרטיכם כרגיל, ולציין כמה אתם רוצים לקנות. כשתרצה לפדות את המטבעות הדיגיטליים שלך, הפלטפורמה תשלח את הכספים לאותו כרטיס.

תמיד כדאי לבדוק את ההשקעה המינימלית ב- Litecoin שנקבעה, מכיוון שכל המתווכים יהיו שונים. eToro מאפשרת ללקוחות לרכוש נכס ספקולטיבי זה במחיר של פחות מ- $ 25 באמצעות כרטיס חיוב.

קנה כרטיס אשראי של ליטקוין

אם אתה מעדיף את הרעיון של לקנות Litecoin באמצעות כרטיס אשראי, eToro מקבל גם את שיטת התשלום הזו.

במקרה של כרטיסי אשראי, ייתכן שיהיו עמלות נוספות שכדאי לזכור, כמו “עמלת מקדמה מזומן” המחויבת בדרך כלל. זה כמעט כמו בעת ביצוע עסקת הימורים או משיכת כספומט.

המדריך שלנו כיצד לקנות Litecoin מצא כי העמלה הממוצעת שגובה היא כ -3% מסכום העסקה שלך. עם זאת, כדאי לבדוק את ספק כרטיסי האשראי שלך.

קנו Litecoin Paypal

PayPal ידועה ברחבי העולם כדרך בטוחה ומהירה לחנות מקוונת. החדשות הטובות הן שבימים אלה תוכלו לקנות ליטקוין גם באמצעות PayPal.

לא כל ספקי הצפנה יציעו סוג תשלום זה. עם זאת, אנו יכולים לאשר כי eToro תואם לחלוטין ל- PayPal – כמו גם ל- Skrill ו- Neteller.

כספומט ליטקוין

בעוד שאנשים רבים אינם מודעים לכספומטים של ליטקוין, ישנם מעל 7,000 במקומות שונים ברחבי העולם. אמנם, הם רחוקים למדי מהכספומטים המסורתיים בהם משתמשים רבים.

במקום למשוך כסף פיאט, אתה מכניס אותו לכספומט. המכונה תציג כמה מטבעות LTC תקבלו תמורת כספכם. לאחר האישור, תקבל קבלה מודפסת הכוללת את פרטי העסקה שלך. לאחר מכן עליך לתבוע את ה- Litecoin באמצעות העברת ארנק פרטי.

ניתן למצוא כספומטים של Litecoin בחנויות, בשדות תעופה וברחובות ממש כמו כספומטים מסורתיים. עם זאת, עליך לציין כי העמלות הנגבות עשויות להיות נכבדות – עד 20% מהעסקה שלך במקרים מסוימים.

Ergo, זה הרבה יותר זול ונוח לקנות Litecoin דרך מתווך מוסדר כגון eToro.

כיצד לקנות ליטקוין 2021 – פסק הדין

במדריך זה דיברנו על מגוון רחב של גורמים שיש לזכור כאשר בוחרים לקנות ליטקוין באופן מקוון. אני מקווה שאתה מרגיש מוכן להצטרף להמוני המשקיעים שקונים מטבעות קריפטוגרפיים מדי יום.

לפני שתוכל להתחיל, עליך להירשם עם מתווך מהימן ומכובד. לשם כך אנו ממליצים בחום על הפלטפורמה eToro המותאמת למתחילים. כאן יש לך רשת ביטחון של כמה גופים רגולטוריים ששומרים על בטיחות החלל.

יתר על כן, אתה יכול לקנות Litecoin על בסיס ללא עמלה, תוך פחות מ -10 דקות. אינך צריך לדאוג לארנק הקריפטו שלך – ופירעון זה קל כמו להיכנס וליצור הזמנה ‘למכור’.!

eToro – המתווך הטוב ביותר לרכישה LTC

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

שאלות נפוצות

כמה קל לקנות ליטקוין?

קניית ליטקוין מעולם לא הייתה קלה יותר עבור ג’ו ציבור הממוצע שלך. כל שעליך לעשות הוא להירשם למתווך מקוון מוסדר המציע Litecoin – ליצור הזמנה ולציין את ערך ההימור שלך.

מהי הדרך הבטוחה ביותר לקנות ליטקוין?

כאשר חושבים כיצד לקנות ליטקוין בבטחה – ללא ספק הדרך הטובה ביותר היא לעשות זאת באמצעות מתווך מורשה כמו eToro. ספק המתווכים רשום ב- FINRA (ארה”ב) ומוסדר על ידי ה- FCA (בריטניה), CySEC (קפריסין) ו- ASIC (אוסטרליה).

האם אוכל לקנות 100 דולר ליטקוין?

כן, אתה יכול לקנות 100 $ מ- Litecoin. אם אתה מתחיל אנו ממליצים בחום להשקיע סכומי ביס במטבעות דיגיטליים. ב- eToro תוכלו לקנות Litecoin החל מ- $ 25 ומעלה.

האם אתה יכול להפסיד כסף על Litecoin?

כן. אין דבר כזה סחר ללא סיכון, לא משנה מה הנכס הפיננסי. אם תזמן את השוק ותנבא נכון את העלייה או הנפילה של Litecoin, תרוויח רווחים. אם אתה חוזה לא נכון אתה מפסיד. זה אופי המשחק.

מה הכי שווה ליטקוין?

שווי ה- Litecoin הכי שווה היה 375.29 דולר – שהחזיר בשנת 2017.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector