Contents

כיצד לסחור בביטקוין: מדריך מקיף למסחר בביטקוין בשנת 2021

המסחר בביטקוין הוא די פשוט ברגע שתקבלו את העניין.

בתקופה שלא לפני כל כך הרבה זמן, הביטקוין היה לא יותר מאשר פרויקט שוליים שביקש לערער על הסטטוס קוו של המערכת המוניטרית העולמית. קדימה מהירה לשנת 2021 והמטבע הדיגיטלי החדשני ביותר פועל כעת בתעשיית מסחר של מיליארדי דולרים.

למעשה, במהלך 24 השעות שקדמו לכתיבת מדריך זה, ביטקוין בשווי של יותר מ- 50 מיליארד דולר החליף ידיים. ככזה, זה מייצג תנאים נוחים מאוד לסחור בביטקוין הן על בסיס ארוך והן לטווח קצר.

אבל, מסחר במטבע דיגיטלי זה אינו דבר פשוט – ולכן הקמנו מדריך מעמיק כיצד לסחור בביטקוין בשנת 2021.

בתוכו אנו מסבירים את התמציות של אופן הפעולה של סצנת ההשקעות הזו, אילו סיכונים ותגמולים עליכם לקחת בחשבון וכיצד תוכלו להתחיל לסחור בביטקוין היום..

כיצד לסחור בביטקוין בחמישה שלבים פשוטים

כדי לסחור בביטקוין, הצעד הראשון הוא פתיחת קופה עם בורסה מוסדרת, הוצאת כספים לביטול, בחירת ביטקוין מרשימת הפלטפורמות, ולבסוף קנה ביטקוין (קח Long) או מכר BTC (קצר).

מדריך זה כיצד לסחור בביטקוין BTC יפרק הכל במונחים של ליימן כדי שלא תסחרו בצורה עיוורת. אבל אם אין לך מספיק זמן לקרוא את כל הדרכים, זה מה שאתה צריך לעשות כדי לסחור בביטקוין עכשיו..

 • שלב 1: פתח חשבון אצל מתווך ביטקוין מוסדר
 • שלב 2: הפקד כספים לחשבונך
 • שלב 3: בחר בכמה ביטקוין תרצה לסחור
 • שלב 4: קנו BTC (הלכו הרבה) או מכרו BTC (קיצרו)
 • שלב 5: אשר את הסחר

נתחיל ללמוד כיצד לסחור בביטקוין בשנת 2021!

מה זה מסחר בביטקוין?

במילים פשוטות, מסחר בביטקוין הוא תהליך השערה האם לדעתך מחיר המטבע הדיגיטלי יעלה או יירד. זה עובד בדיוק כמו כל שוק פיננסי אחר – כגון מניות או מט”ח.

כלומר, אם אתה משער על הכיוון העתידי של הביטקוין נכון, תרוויח. הסכום שאתה מבצע יהיה תלוי בכמה סיכנת במסחר ובאיזו מידה התחזית שלך הייתה נכונה באחוזים.


לפני שנמשיך לפרטים כיצד לסחור בביטקוין באופן מקוון, בואו נעבור דוגמה בסיסית מאוד איך זה יכול להראות בפועל.

 • אתה מחליט לסחור במחיר הביטקוין מול הדולר האמריקני
 • ככזה, אתה סוחר BTC / USD
 • המחיר הנוכחי של זוג קריפטו זה הוא 18,000 $
 • אתה חושב שהמחיר יעלה בימים הקרובים, אז אתה מבצע הזמנת קנייה
 • אתה מהווה 500 דולר
 • כעבור כמה ימים מחיר הביטקוין גבוה ב -10%
 • אתה סוגר את המסחר ומרוויח 50 $ (10% ממניות 500 $)

כפי שניתן לראות מהאמור לעיל, היסודות כיצד לסחור בביטקוין עובדים בדיוק באותו אופן כמו כל סוג נכס אחר. במילים אחרות, התחזית שלך שביטקוין יעלה בערכו מול הדולר האמריקני יצאה לפועל – אז הרווחת מסודרת של 10%.

קרא עוד:

במה נבדל המסחר במטבעות קריפטוגרפיים מהמסחר במניות?

קווי דמיון והבדלים בין סחר בקריפטו למסחר במט”ח

איך עובד מסחר בביטקוין?

כפי שציינו לעיל, התהליך הבסיסי של סחר בביטקוין עובד זהה לכל שוק פיננסי אחר.

אך חשוב לזכור כי המטבע הדיגיטלי הזה אינו דומה לו. לפי זה, אנו מתכוונים שביטקוין הוא עדיין תופעה חדשה ומרגשת יחסית – ולכן חשוב שתדע מה אתה עושה לפני שאתה מתחיל לצלול.

הנה מה שאתה צריך לדעת:

תנועות מחיר מסחר בביטקוין

בין אם מדובר במניות, במט”ח או בסחורות – ערך הנכס נגזר על ידי ביקוש והיצע. וכמובן – תיאוריה זו נשארת קבועה בעת סחר בביטקוין. במילים פשוטות, אם סנטימנט השוק טוב – אז יהיו יותר קונים מאשר מוכרים.

בתורו, מחיר הביטקוין עשוי לעלות. אם לעומת זאת, סנטימנט השוק על ביטקוין אינו שלילי, ההפך יקרה. בנוסף לכך, התפתחויות חדשות אמיתיות ישפיעו על מחזור הביקוש וההיצע של הביטקוין.

לדוגמא, אם ממשלת ארה”ב הודיעה כי היא מתכננת להסדיר את הביטקוין כמטבע, אלה יהיו חדשות טובות במחיר המטבע הקריפטוגרפי..

אחרי הכל, זה ייתן ביטקוין לגיטימציה ברמה הגבוהה ביותר ובכך – חוץ מלהבטיח שהמטבע הדיגיטלי כאן כדי להישאר. מהצד השני, אם ממשלת ארה”ב תודיע שהיא מבקשת לאסור ביטקוין – זו תהיה השפעה הרסנית על מחיר השוק שלו..

הדבר החשוב ביותר שיש לזכור הוא שמחיר הביטקוין יעלה ויורד לאורך כל יום המסחר. למעשה, שווקי המסחר בקריפטוגרפים לעולם אינם ישנים – כך שתוכלו לסחור בביטקוין באופן מקוון 24/7.

זוגות מסחר בביטקוין

הדרך הקלה ביותר להבין את היסודות כיצד לסחור בביטקוין היא להשוות את התהליך למט”ח. הסיבה לכך היא שכל מסחר בביטקוין ניתן באמצעות זוגות. זה בא בשתי צורות שונות.

ראשית, יש לך זוגות ביטקוין שמתומחרים כנגד מטבע מרכזי. מובן מאליו שהדולר האמריקני שולט במרחב זה – עם BTC / USD ללא ספק צמד הקריפטוגרפים הנסחר ביותר בעולם.

בחלק מאתרי התיווך של קריפטוגרפים תוכלו לסחור בביטקוין כנגד מטבעות אחרים כמו היורו או הלירה הבריטית. עם זאת, מחזורי המסחר ורמות הנזילות יהיו נמוכים בהרבה בהשוואה לזוגות הנקובים בדולר.

בנוסף ל- BTC / USD, יש סוחרים שאוהבים להתעסק בזוגות קריפטו לקריפטו (נקראים אחרת זוגות קריפטו-קרוס). כפי שהשם מרמז, תוכלו לסחור בביטקוין כנגד מטבע מטבע אחר.

זה עשוי לכלול את Etgereum (BTC / ETH), כוכבים (BTC / XLM), או Litecoin (BTC / LTC). זוגות אלה כשלעצמם מציגים הרבה הזדמנויות להרוויח כסף.

לדוגמא, כששווקי המטבעות הקריפטוגרפיים ממש שוריים, לעתים קרובות תוכלו לראות את מטבעות האלט הנ”ל צומחים בקצב מהיר בהרבה מביטקוין..

באופן דומה, כאשר השווקים דובים, מטבעות אלה צונחים בטירוף הרבה יותר. ככזה, כדאי לשקול גם זוגות קריפטו לפיאט וגם זוגות קריפטו לקריפטו בעת סחר בביטקוין.

בעלות ביטקוין או מסחר CFD

זה המקום בו הדברים מעניינים – מכיוון שיש לך בעצם שתי אפשרויות בעת סחר בביטקוין באינטרנט. יש אנשים שאוהבים לקנות מטבע דיגיטלי במובן המסורתי ומקווים שהוא יעלה במחיר בטווח הבינוני-ארוך.

לחלופין, יש המעדיפים לסחור ב- CFD Bitcoin. פירוש הדבר שתסחר במחיר העתידי של Bitcoin מבלי שתצטרך להחזיק או לאחסן אותו..

לפני שנסביר את ההבדלים העיקריים בין השניים – נציין כי CFDs של Bitcoin (וכל CFD לצורך העניין) אינם זמינים לאזרחי ארה”ב – בהתאם לתקנות CFTC.

סחר וביטקוין בבעלות

אם ברצונך לסחור בביטקוין ולהחזיק במכשיר הבסיסי, תוכל לעשות זאת באמצעות מתווך מוסדר eToro. לאחר ביצוע הרכישה תשמור על הבעלות המלאה על הביטקוין עד שתחליט למכור.

אפשרות זו מתאימה ביותר לאלו מכם שמתחילים להיות מוחלטים ולא כל כך יודעים כיצד לסחור כראוי בביטקוין. הסיבה לכך היא שאתה לא צריך להיות בעל ידע בניתוח טכני – וגם לא צריך לדאוג לתנודתיות לטווח קצר.

האפשרות האחרת היא להשתמש בבורסת מסחר במטבעות קריפטוגרפיים. אלה מציעים בדרך כלל מאות זוגות ביטקוין סחירים.

ברוב המקרים לא תוכלו לסחור בזוגות פיאט בצורה האמיתית ביותר. במקום זאת, BTC / USD יוצג על ידי ‘USDT’ – שהוא מטבע דיגיטלי בשם Tether שמוצמד לדולר האמריקני.

מסחר בביטקוין באמצעות CFD

אפשרות נוספת שעומדת לרשותך היא אפשרות של CFD של Bitcoin. כפי שצוין לעיל, מדובר במכשירים פיננסיים המאפשרים לך לשער על ביטקוין מבלי להחזיק אותו. במקום זאת, CFD פשוט עוקב אחר המחיר העולמי האמיתי של הביטקוין.

היתרון ללכת על מסלול ה- CFD הוא שתהיה לך אפשרות ללכת קצר. במילים פשוטות, זה אומר שאתה רווחי במקרה שמחיר הביטקוין יירד. בנוסף, CFDs של Bitcoin מאפשרים לך לסחור בשוליים.

המשמעות היא שתוכלו לסחור בכסף רב יותר ממה שיש לכם. באיחוד האירופי ובבריטניה, למשל, אתה יכול לסחור ב- CFD של Bitcoin עם מרווח של 50%. המשמעות היא שמשרה של 500 ליש”ט תדרוש פיקדון בסך 250 ליש”ט בלבד.

מוכן לצלול לתוכו סחר בביטקוין?

כיצד לסחור בביטקוין באינטרנט – הקמת סחר

סחר בביטקוין

למרות שנדון בתכונות הבחירה של מתווך מסחר בביטקוין בהמשך המדריך הזה, ראשית נרצה להסביר כיצד פועל תהליך ההזמנה..

באופן מכריע, המסבירים המפורטים להלן נותרים קבועים ללא קשר לאיזה מתווך אתה משתמש לסחר בביטקוין באופן מקוון.

1. קנה או מכר הזמנה

ראשית, אלא אם כן אתה משתמש במתווך כדי לקנות ביטקוין על הסף, תמיד תהיה לך אפשרות לבצע הזמנת קנייה או מכירה.

 • לדוגמא, נניח זאת BTC / USD מחירו כרגע הוא 14,500 דולר.
 • אם אתה מבצע הזמנת קנייה, המשמעות היא שאתה חושב ששער החליפין של הצמד יעלה.
 • אם אתה מבצע הזמנת מכירה, המשמעות היא שאתה חושב שער החליפין של הצמד יירד.

בלמידה כיצד לסחור בביטקוין באופן מקוון, עליכם לדעת כי כל העמדות דורשות הזמנת קנייה ומכירה. אם, למשל, נכנסת למסחר שלך עם הזמנת קנייה, יהיה עליך לסגור אותה באמצעות הזמנת מכירה. אותם טבעות נכונות לגבי כניסה למסחר עם הזמנת מכירה, אך הפוך.

2. מחיר כניסה

בעת הגדרת עמדת המסחר שלך בביטקוין אצל המתווך שבחרת, תמיד תהיה לך האפשרות כיצד ברצונך להיכנס לשוק. זה בא בצורה של צו ‘שוק’ וסדר ‘מגבלה’.

 • הזמנת שוק מתבצעת כאשר ברצונך לבצע את המסחר שלך באופן מיידי. המחיר המדויק שתקבל יהיה ככל הנראה מעט מעל ומחירו הנוכחי שאתה מצוטט.
 • צו הגבלה מאפשר לך לציין את המחיר בו מתבצעת סחר הביטקוין שלך. לדוגמא, למרות שמחיר הביטקוין עשוי להיות מחיר של 17,210 דולר – ייתכן שתרצה להזין כאשר המחיר יגיע ל -17,400 דולר.

אם אתה תוהה באיזה סוג הזמנה כדאי לבחור – זה באמת משתנה ממקרה למקרה.

לדוגמא, אם ביטקוין נע במסלול כלפי מעלה בקצב פרבולי ותרצה לקפוץ על העגלה – סביר להניח שתתאים ביותר לסדר שוק. הסיבה לכך היא שהסחר שלך יבוצע באופן מיידי וכך – לא תחמיץ.

בקצה השני של הספקטרום, אם אתם מתכננים סוחר ביטקוין לטווח קצר שבו אתם רוצים לנצל תקופת איחוד ממושכת, סביר להניח שתרצו להגדיר צו מגבלה. זה יבטיח שתוכל למקסם את הרווחים הפוטנציאליים שלך על ידי כניסה למסחר במחיר הנוח ביותר האפשרי.

3. אסטרטגיית יציאה

לאחר שביצעת הזמנה לקנות / למכור ולשווק / להגביל, תוכל לסגור את עמדתך בכל עת שתמצא לנכון.

כפי שהזכרנו קודם, אתה פשוט צריך לבצע סדר הפוך לזה שפתחת איתו. לדוגמא, אם הזנת עם הזמנת מכירה עליך לסגור את המסחר באמצעות הזמנת קנייה.

עם זאת נאמר, אם אתה לומד כיצד לסחור בביטקוין בפעם הראשונה, אנו ממליצים בחום שתבצע הזמנות עצירה והפסד רווח..

בכך אתה מורה לפלטפורמת התיווך שלך לסגור עבורך באופן אוטומטי את המסחר שלך כאשר אחד משני הדברים קורה. או שרווח ההפסד שלך מופעל או שהזמנתך לקחת רווח.

אז מה זה בעצם פקודות סטופ-לוס וקבלת רווח בהקשר למסחר בביטקוין? ובכן, פקודות הפסד הפסד מאפשרות לך לצאת מעסקאות מאבדות כשהיא במינוס בסכום מוגדר. לדוגמה, ייתכן שתחליט להגביל את ההפסדים שלך ל -3%.

הזמנות רווחיות עובדות באותה צורה, אך תצא מהסחר כשיש יעד מחיר. לדוגמה, אתה יכול להורות למתווך שלך לסגור את הפוזיציה כאשר אתה רווח של 10%.

כך התרחיש שלעיל יעבוד בעת סחר בביטקוין באופן מקוון:

 • בוא נגיד את זה BTC / USD מתומחר כרגע ב -16,000 דולר
 • אתה ממשיך זמן רב במסחר זה עם הזמנת קנייה
 • אתה רוצה להגביל את ההפסדים שלך ל -3%, ולכן מחיר הזמנת הפסד שלך צריך לעלות על 3% מתחת ל -16,000 $.
 • ככזה, יש להזין את עצירת ההפסד שלך בסך 15,520 $
 • אתה רוצה לסגור את המסחר שלך אם Bitocin יגדל ב -10%
 • ככזה, יש להזין את הזמנת הרווח שלך בסכום של 17,600 דולר

בהתאם לאמור לעיל, אם מחיר הביטקוין יורד ל -15,520 דולר – הזמנת הפסד הפסד של 3% תופעל. לחלופין, אם הביטקוין יגדל ל -17,600 דולר – הזמנת הרווח שלך ב -10% תיכנס לתמונה.

כיצד להרוויח כסף בסחר בביטקוין

להרוויח כסף בסחר בביטקוין

אז עכשיו, כשיודעים את העניינים כיצד פועלות הזמנות מסחר בביטקוין, עלינו להסביר כיצד אתם מרוויחים כסף בפועל. שוב, הפרטים כאן אינם שונים במניות סחר, מט”ח או כל סוג נכס אחר.

עם זאת, אם אתה מתחיל לגמרי ורוצה ללמוד כיצד לסחור בביטקוין מלמעלה למטה, הנה מה שאתה צריך לדעת.

איך אתה יכול להרוויח כסף במסחר בביטקוין BTC?

1. יתד

בראש ובראשונה, סכום הכסף שאתה יכול להרוויח בעת סחר בביטקוין יהיה תלוי בכמה אתה מסכן.

ההימור המינימלי נקבע על פי בחירת המתווך שלך. לדוגמה, eToro מאפשר לך להסתכן בסך של 25 דולר בלבד בעת סחר בביטקוין. ברוקרים אחרים, לעומת זאת, דורשים נתח גבוה בהרבה.

עם זאת, הסכום שאתה מהמר צריך להיות מבוסס על הסכום שיש לך בהון המסחר. לדוגמא, רוב הסוחרים לעולם לא יסתכנו ביותר מ -1% מהיתרה שלהם. ככזה, אם הפקדתם 4,000 דולר בחשבון התיווך שלכם, ההימור המרבי לא אמור לעלות על 40 דולר.

2. רווחים באחוזים

נוסף על יתרתך, סכום הכסף שתוכל להרוויח מסחר בביטקוין יהיה תלוי בכמה המטבע הדיגיטלי עלה או ירד מבחינת מחיר. כל שעליך לעשות כאן הוא להכפיל את הרווח האחוזי בסכום שהימרת.

 • לדוגמא, אם היית מסתכן ב -1,000 דולר בהזמנת רכש וביטקוין גדל ב -10%, היית מרוויח 100 דולר
 • באופן דומה, אם היית מבצע הזמנת מכר בביטקוין בשווי 2,000 דולר והמטבע הדיגיטלי ירד ב -20% – היית מרוויח 400 דולר

יש לציין כי ניתן להגביר את הרווחים לעיל בצורה נאה בעת הפעלת מינוף – עליו נפרט בהמשך.

3. מינוף מסחר בביטקוין

לפני שנסביר כיצד פועל המינוף, עלינו שוב לציין כי זה לא יהיה זמין לסוחרים בארה”ב. הסיבה לכך היא המינוף הולך יד ביד עם CFD, אשר ה- CFTC אוסר.

עם זאת, אם אתה מבוסס במקום אחר – ואתה מחליט לסחור בביטקוין באמצעות מכשירי CFD, אתה אמור להיות מסוגל לקבל מינוף. כפי שהזכרנו קודם, האוסטרלים בבריטניה, האירופאים ובעתיד מוגבלים ל -1: 2 בעת סחר במטבעות קריפטו כמו ביטקוין.

עם זאת, הנה דוגמה בסיסית לאופן שבו מינוף יכול להגביר את שולי המסחר בביטקוין שלך.

 • אתה מבצע הזמנת מכירה ביטקוין בשווי 1,000 דולר
 • אתה משתמש במינוף ב -1: 2
 • ביטקוין יורד ב -10%
 • בדרך כלל היית מרוויח רווח של 100 דולר על סכום של 1,000 דולר
 • עם זאת, כאשר השתמשת במינוף בגיל 12, הרווחים שלך מוגדלים ל -200 דולר

שימו לב, סחר לא מוצלח בביטוצין יביא לכך שמינוף מגביר את ההפסדים שלכם.

עמלות לסחר בביטקוין אונליין

כמו כל השווקים הפיננסיים בתחום המקוון, תצטרך לשלם עמלה כדי לסחור בביטקוין. העמלות והעמלות הספציפיות שתגבה בסופו של דבר יהיו תלויות במתווך שבחרת. עם זאת, דמי המסחר העיקריים של ביטקוין שעשויים להיתקל בהם מופיעים להלן..

ועדת המסחר בביטקוין

עמלות מסחר מחויבות בכל פעם שאתה מבצע הזמנת קנייה או מכירה. זה בדרך כלל באחוזים ונכמת על פי ההימור שלך.

לדוגמה, Coinbase גובה 1.49% ממסחר ביטקוין במטבע אחר. משמעות הדבר היא כי סחר של 2,000 דולר יעלה לך 29.80 דולר. ואז, כשאתה סוגר את התפקיד, Coinbase יגבה ממך שוב 1.49%.

בקצה השני של הסקאלה יש לך פלטפורמות כמו eToro המאפשרים לך לסחור בביטקוין מבלי לשלם עמלה כלשהי. במקום זאת, רק על המרווח שאתה צריך לשלם – שנדון בסעיף להלן.

ממרח ביטקוין

המרווח הוא ההבדל בין מחיר הקנייה והמכירה שגובה המתווך שלך. בעולם הפורקס זה מזוהה על ידי מספר הפיפס. לדוגמה, אם מחיר הקנייה והמכירה ב- GBP / USD הוא 1.3010 ו- 1.3001 בהתאמה – המרווח הוא 1 פיפ.

עם זאת, מכיוון שביטקוין שווה 4/5 נתונים (תלוי היכן אתה קורא מדריך זה) במונחים דולריים, המרווח מזוהה כאחוז. לדוגמא, אם מחיר הקנייה והמכירה ב- BTC / USD הוא $ 10,000 ו- $ 10,050 בהתאמה – המרווח מסתכם ב- 0.5%.

אז למה זה משנה? ובכן, המרווח הוא עמלה עקיפה שתמיד תראה את סחר הביטקוין שלך נפתח בהפסד קל.

לדוגמא, אם אתה מהווה 1,000 $ והמרווח הוא 1% – אז המיקום שלך יהיה שווה 990 $ לאחר ביצועו. במילים פשוטות, פירוש הדבר ששילמת עמלה עקיפה של $ 10.

במילים אחרות, רק כאשר עמדתך תגדל ב -1% וכך – מכסה את הפער, חזרת לנקודת “השוויון”.

דמי מסחר אחרים בביטקוין

בנוסף לאמור לעיל, סביר להניח שתיתקל בכמה עמלות אחרות בעת סחר בביטקוין באופן מקוון.

זה כולל:

 • דמי עסקה: ייתכן שתצטרך לשלם עמלה למימון חשבון המסחר שלך בביטקוין ושוב כשאתה מבקש משיכה.
 • אגרות CFD: כאשר סוחרים CFD – עם או בלי מינוף, תחויב בעמלות החלפה בין לילה. זה מחויב עבור כל יום שבו אתה שומר על סחר ביטקוין שלך פתוח.

בסופו של דבר, עלינו להדגיש כי חיוני לפני בדיקת העמלות והעמלות שתידרשו לשלם אצל המתווך שבחרתם.

מוכן לצלול לתוכו סחר בביטקוין?

איך לסחור בביטקוין – הדרכה שלב אחר שלב

אם קראת את המדריך שלנו כיצד לסחור בביטקוין לאורך כל הדרך, אנו מקווים שעכשיו יש לך מושג כיצד הדברים עובדים. לא רק זה צריך לכלול את תהליך ביצוע הזמנות קנייה ומכירה, אלא הבנת הסיכונים והתגמולים הפוטנציאליים שלך.

אם יש לך את האצבע על הכפתור וברצונך להתחיל לסחור בביטקוין כבר עכשיו, עקוב אחר ההדרכה המפורטת להלן..

שלב 1: בחר מתווך מסחר בביטקוין

אם ברצונך לסחור בביטקוין מנוחות ביתך – תצטרך למצוא מתווך מסחרי מתאים. יש מאות לבחירה – רובם לא שווים את זמנך.

חלק מהגורמים שאתה צריך לקחת בחשבון בעת ​​מציאת מתווך לצרכיך הם כדלקמן:

 • תַקָנָה: האם אתר המסחר בביטקוין מחזיק ברישיון תיווך מכובד?
 • עמלות: כמה תצטרך לשלם בעמלות המסחר בביטקוין ועמלות?
 • תשלומים: באילו אפשרויות תשלום תומך אתר המסחר בביטקוין?
 • חֶשְׁבּוֹן: מינימום: האם יש פיקדון מינימלי וסכום מסחר במקום?
 • זוגות ביטקוין: אילו זוגות ביטקוין מציעים אתר המסחר?
 • פלטפורמת מסחר: עד כמה פלטפורמת המסחר של המתווך ידידותית למשתמש?
 • נייד: האם פלטפורמת המסחר בביטקוין מציעה אפליקציה סלולרית?

כפי שניתן לראות מהמדדים שתוארו לעיל, יש ערימות שצריך להיזהר מהם בבחירת אתר מסחר מתאים לביטקוין..

אם, עם זאת, אין לך זמן למצוא מתווך בעצמך – אנו מציעים לחקור את eToro. המתווך מוסדר על ידי ה- FCA, ASIC ו- CySEC – ומאפשר לך לסחור בערימות של זוגות קריפטו לפיאט וזוגת קריפטו לקריפטו ללא עמלה..

אתה יכול גם להשתמש בתכונת CopyTrading של הפלטפורמה – המאפשרת לך להעתיק את העסקאות של סחר מצליח בביטקוין באופן אוטומטי..

שלב 2: פתח חשבון מסחר בביטקוין

חשבון פתוח

לאחר שבחרת עם איזה מתווך ברצונך לסחור בביטקוין, יהיה עליך לפתוח חשבון. בְּ eToro, התהליך לוקח דקות ספורות. כל שעליך לעשות הוא להזין מידע אישי בסיסי – כגון שמך וכתובת הבית שלך.

כמתווך מוסדר, eToro תצטרך בשלב מסוים לאמת את זהותך. אך אם אינך מפקיד יותר מ -2,250 דולר בשלב זה, תוכל להעלות את תעודת הזהות שלך מאוחר יותר. עם זאת תצטרך לעשות זאת לפני שתוכל לבצע משיכה – או שאתה מתכנן להפקיד יותר מהנתון האמור.

שלב 3: הפקדת כספים

אחד הדברים הטובים ביותר בשימוש כמו ברוקר ביטקוין מוסדר בכבדות eToro הוא שתוכל להפקיד כספים במטבע פיאט. זה משהו שחילופי קריפטוגרפים לא מוסדרים אינם יכולים להציע.

ככזה, eToro מאפשר לך להפקיד כספים באמצעות כרטיס חיוב, כרטיס אשראי, Paypal, Neteller, Skrill והעברה בנקאית. כל אמצעי התשלום מלבד האחרים נזקפים לזיכוי מיידי. ההפקדה המינימלית היא 200 דולר.

שלב 4: בחר בשוק המסחר בביטקוין

איך לסחור בביטקוין

לאחר שהפקדת כספים לחשבון eToro Bitcoin שלך, עליך לבחור בשוק הספציפי שאתה מעוניין לסחור בו.

לדוגמה, eToro מציע ערימות של זוגות פיאט לקריפטו – כגון BTC / USD, BTC / GBP. BTC / JPY, ו BTC / AUD.

הפלטפורמה מציעה גם הרבה זוגות קריפטו לקריפטו, כגון BTC / ETH ו BTC / EOS. כדי למצוא את השוק שאתה מעוניין בו, תוכל פשוט להזין אותו בתיבת החיפוש.

לחלופין, עבור לאזור ‘שוקי סחר’ ולחץ על ‘קריפטו’. שם תראה כל שוק מסחר הקשור לביטקוין המוצע על ידי הפלטפורמה.

שלב 5: הצב את סחר הביטקוין

ברגע שלחצת על שוק הביטקוין שברצונך לסחור ב- eToro, עליך להגדיר את ההזמנה שלך. דנו בסוגי ההזמנות מוקדם יותר במדריך זה כיצד לסחור בביטקוין – לכן גלול חזרה אם אתה צריך לסכם מחדש.

עלינו לציין כי ב- eToro – אם אתה ממשיך זמן רב בביטקוין ולא תשתמש במינוף, תקנה את המטבע על הסף. המשמעות היא שאתה הבעלים של הביטקוין עד שתחליט לפדות אותו.

עם זאת, אם אתה מקצר על ביטקוין או משתמש במינוף, אתה סוחר CFD. אף על פי ששני המדיומים הם 1005 ללא עמלה, CFD של Bitcoin מושכים דמי החלפה בין לילה. ככזה, אם ברצונך להשקיע בביטקוין לאורך מספר חודשים או שנים, וודא כי הימנע מהפעלת מינוף.

לבסוף, אשר את סחר הביטקוין שלך ו- eToro יבצע את הזמנתך!

כיצד לסחור במדריך ביטקוין – פסק הדין

לסיכום, ללמוד כיצד לסחור בביטקוין בצורה יעילה יכול לקחת זמן. עם זאת, זו זירת מסחר שכדאי מאוד לשקול. אחרי הכל, ביטקוין הוא אחד ממחלקת הנכסים המניבה את הביצועים הטובים ביותר לשנת 2020 – ולכן הגיוני שיותר ויותר סוחרים מחפשים להשיג חלק מהפעולה..

עם זאת, הדבר החשוב ביותר הוא שתבחרו בפלטפורמת מסחר ביטקוין המובילה ביותר.

הצענו את eToro מהבחינה הזו, מכיוון שתיהנו ממעמד רגולטורי חזק ומבנה מסחר נטול עמלות. החשוב מכל, הפלטפורמה ידידותית למשתמש – כך שגם מתחילים חדשים יכולים להשתמש בה!

eToro – הפלטפורמה הטובה ביותר לסחר בביטקוין

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

שאלות נפוצות

האם המסחר בביטקוין בטוח?

כן – מסחר בביטקוין בטוח, אך חיוני שתשתמש בפלטפורמה מוסדרת. זו הסיבה שאנו מציעים eToro – מכיוון שהמתווך מחזיק ברישיונות עם FCA, ASIC ו- CySEC.

איך אני סוחר בביטקוין?

מסחר בביטקוין קל. כל שעליך לעשות הוא לפתוח חשבון באתר מסחר מוסדר, להפקיד כמה כספים ואז להחליט אם אתה חושב שמחיר הביטקוין יעלה או יירד.

האם אתה יכול להתעשר על ידי סחר בביטקוין?

למרבה הצער, אין רוטב סודי בעת סחר בביטקוין. כלומר, בעוד שסוחרים מסוימים מצליחים להרוויח עצומות המסחרים במחלקת הנכסים הספקולטיבית הזו, רובם בסופו של דבר נכשלים. זו הסיבה שאתה צריך ללמוד את התמציות במחקר טכני ויסודי לפני שאתה צועד.

האם מסחר בביטקוין חוקי בארה”ב?

כן, מסחר בביטקוין חוקי בארה”ב. למעשה, ארה”ב אחראית לנפח המסחר הגדול ביותר בביטקוין בעולם. שימו לב, אינכם יכולים לסחור ב- CFD של ביטקוין בארה”ב.

האם אתה יכול לסחור בביטקוין עם מינוף?

כן – אבל יש מגבלות על סחר בביטקוין במינוף. לדוגמה, אירופאים ובריטים יכולים לסחור ב- CFD- ביטחונים במינוף של 1: 2. עם זאת, לאמריקאים אסור בכלל לסחור ב- CFD – כך שזה מגביל את היכולת להשיג מינוף – לפחות עם ספק מוסדר..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector