כיצד לקנות אתריום: מדריך שלב אחר שלב

רוצה להסתכן ברכישת Ethereum, אך לא בטוח מאיפה להתחיל? מי יכול להאשים אותך – הערך של Ethereum עלה לשמיים מאז שהושק לראשונה בשנת 2015. למרבה המזל, ההשקעה במטבע הדיגיטלי החדשני הזה מעולם לא הייתה כל כך קלה עבור ג’ו הממוצע שלך.

בימים אלה כל מה שאתה צריך זה חיבור לאינטרנט ואמצעי תשלום כגון כרטיס חיוב או PayPal, ותוכל להתחיל לקנות את אתריום תוך מספר דקות!

ללא התייחסות נוספת, בואו נצלול לתוככי הדברים איך לקנות את’ריום – המטבע הקריפטוגרפי השני החשוב ביותר בעולם. אנחנו נדבר על איך אתה יכול להשקיע בעצמך, אילו עמלות לשקול, וכיצד לבחור מתווך טוב של Ethereum לבצע את הרכישה..

תוכן

כיצד לקנות אתריום

שלב 1: בחר מתווך או חילופי אתרים מקוונים

שלב 2: העלו תוכנית השקעה

שלב 3: פתח חשבון מתווך של Ethereum

שלב 4: הפקדת כמה קרנות

שלב 5: הגדר הזמנת מסחר

שלב 6: אחסון האתריום שלך

שלב 7: מכירת האתריום שלך

דרכים אחרות לקנות אתריום בשנת 2021

כיצד לקנות אתריום 2021 – פסק הדין


כיצד לקנות אתריום בחמישה שלבים

לרכישת את’ריום, הצעד הראשון הוא פתיחת קופה עם בורסה מוסדרת, הכנסת כספים לביטול, בחירת אתריום מרשימת הפלטפורמות ובסוף לבדוק & אשר את’ריום הוסיף לארנק שלך.

ערכנו הדרכה פשוטה בת 5 שלבים כיצד לרכוש את את’רום עכשיו:

שלב 1: הירשם עם מתווך אתריום מוסדר

שלב 2: ממן את החשבון שלך

שלב 3: מצא את המטבע הקריפטוגרפי ובחר ‘Ethereum’

שלב 4: החליט כמה אתריום אתה רוצה לקנות

שלב 5: אשר את הזמנת הרכש שלך ב- Ethereum. המטבעות הדיגיטליים יוכנסו לארנק שלך.

שלב 1: בחר מתווך או חילופי אתרים מקוונים

על מנת לקנות את’ריום, עליך להירשם תחילה עם מתווך מכובד או בורסה. על ידי הרשמה למתווך, כמו eToro, אתה יכול לקנות Ethereum באופן ישיר.

אם תחליט ללכת עם חילופי צד שלישי כאמור לעיל, תוכל להמיר את את’ריום מנכס קריפטו אחר כמו ביטקוין או ריפל..

עם זאת, עלינו לייעץ כי שימוש במתווך מורשה הוא האופציה ללא מתח. הכללים והתקנות שהולכים יד ביד עם רישיון מציעים למשקיעי אתריום בטיחות מפני הרמאים במרחב.

לא זו בלבד, אלא שקניית Ethereum דרך מתווך היא דרך קלה וחסכונית הרבה יותר להשקיע במטבע הדיגיטלי.

רשמנו להלן כמה דברים חשובים אחרים שיש לקחת בחשבון לפני שתבחר פלטפורמה.

תַקָנָה

כפי שצוין לעיל, מומלץ מאוד להירשם רק למתווך מוסדר. בדרך זו, אתה יודע שהמזומנים שהרווחת קשה נמצאים בידי חברה אמינה.

בסופו של דבר, מובן מאליו שיש ערימות של כרישים במרחב ההשקעה בקריפטו. פריצת ארנק קריפטו אינה נדירה. אז הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לתעדף את הבטיחות בעת בחירת מתווך לרכישת Ethereum.

חילופי צד שלישי הם לרוב חללים שאינם מוסדרים. נכון, אולי תוכל להשתמש במינוף, אך אתה מסכן את ההון שלך. ואילו על ידי בחירה להירשם עם מתווך כמו eToro – יש לך לפחות הגנה רגולטורית.

לדוגמא, הפלטפורמה מחזיקה ברישיונות עם ASIC (אוסטרליה), FCA (בריטניה) ו- CySEC (קפריסין). על פי תקנה זו, eToro מחויבת באופן חוקי להחזיק את כספיך בחשבון בנק נפרד מסוג 1.

עליו גם לפעול על פי נהלי פשע אנטי-פיננסיים מחמירים כמו KYC. (הכר את הלקוח שלך). eToro רשומה גם ב- FINRA – דבר חיוני עבור אלה המעוניינים בכך לקנות את’ריום בארה”ב.

שיטות תשלום

בכל הנוגע לאמצעי תשלום, יש לומר כי רכישת Ethereum הייתה רחוקה מלהיות קלה בימים הראשונים. על מנת לרכוש מטבעות קריפטו, היית צריך להירשם לבורסה שעלולה להיות לא מהימנה, ויכולת להשתמש רק בהעברה בנקאית להפקדה.

היו סיפורי אימה רבים של פעם, כאשר המשקיעים נאלצו להמתין שבועות כל פעם כדי לראות את הקרנות פוגעות בחשבונם – אם בכלל.

בניגוד מוחלט לזה, בימים אלה תוכלו להפקיד קרוב מספיק באופן מיידי מכיוון שחלק מהמתווכים של Ethereum מקבלים כרטיסי חיוב וכרטיסי אשראי, כמו גם ארנקים אלקטרוניים סופר נוחים (חשבו על Paypal, Skrill, Neteller).

עלינו לציין שלמרות שפלטפורמות רבות מקבלות העברות בנקאיות – זוהי שיטת ההפקדה האיטית ביותר. פעולה זו עשויה להימשך בין 2 ל -7 ימי עבודה עד להגעת חשבונך.

עמלות ועמלות

אל תטעו בקשר לכך, רכישת Ethereum באמצעות מתווך מקוון כוללת עמלות. זה נורמלי לחלוטין אצל נותני שירותים פיננסיים. כשמדובר בכמות הצפויה, זה משתנה די הרבה.

עם זאת, חלק הארי של מתווכי אתריום גובים מהלקוחות עמלות משתנות. Coinbase, פלטפורמת קריפטוגרפיה ידועה, גובה פחות מ -1.5% עבור כל משרה ומשרה.

לשם הבהרה, פירוש הדבר שתחויב בשיעור של 1.5% מההשקעה שלך ברכישת Ethereum. עליך לשלם שוב את אותו עמלת אגרה, הרלוונטית לערך ההשקעה, עם מכירתך.

  • במילים פשוטות, אם אתה מבצע הזמנת קנייה של 1,000 דולר ב- Ethereum, תצטרך לשלם עמלה של 15 דולר (1.5% מ -1,000 דולר) ב- Coinbase.
  • כשמדובר במכירת מטבעות אתריום שלך, אם באותה עת הם היו שווים 1,500 דולר – העמלה שלך תהיה 22.50 דולר..
  • בתרחיש ההיפותטי שלנו, מדובר בעמלה של 37.50 דולר עבור כניסה ויציאה משוק את’ריום.

Coinbase גובה גם כמעט 4% בגין מימון חשבונך בכרטיס חיוב. זה אולי לא נשמע הרבה, אבל אם לוקחים בחשבון אם תפקיד 1,000 דולר תחויב בסכום של 39.99 דולר – עמלות אלה יכולות להסתכם בקרוב.

נהפוך הוא, פלטפורמת המסחר החברתית eToro היא מתווך בעלות נמוכה של Ethereum, שגובה עמלה של 0% באותו תרחיש כאמור לעיל. כשמדובר בהפקדת עמלות – אם אתה לא משלם בדולרים אמריקניים, אתה משלם 0.5% קטנים בשביל שהם יחליפו את זה בשבילך – זהו.

גורמים חשובים אחרים

כמו גם הגורמים האמורים כמו עמלות, רגולציה ושיטות הפקדה – תראה להלן רשימה של שיקולים אחרים בבחירת פלטפורמה לרכישת אתריום.

  • ידידותיות למשתמש: כשאתה מחפש מתווך לרכישת Ethereum, אתה זקוק לפלטפורמה ידידותית למתחילים וקל מאוד לניווט. המתווך המקוון האידיאלי יהפוך את מציאת הנכס שבחרת והזמנה לחוויה חלקה וללא מתח.
  • השקעה מינימלית: לפני שנרשמת לפלטפורמת תיווך לרכישת Ethereum, וודא שההשקעה המינימלית הנדרשת אינה מעבר ליכולתך. למתחילים, ולאנשים שלא רגילים לשוק ספקולטיבי ותנודתי שכזה – מומלץ לדבוק בהשקעות נמוכות מלכתחילה. המדריך שלנו מצא כי eToro מאפשר לך לקנות אתריום במחיר נמוך מ- $ 25 בלבד!
  • אִחסוּן: אנחנו הולכים לדבר על אחסון בהמשך העמוד הזה. עם זאת, בואו נגיד שבזמן שהמתווך המקוון eToro ישמור על אחסון האתריום שלכם בשבילכם – חלקם עשויים לדרוש מכם לאחסן מטבעות משלכם. המשמעות היא משיכתם לארנק הצפנה הפרטי שלך. לא היינו מייעצים לאחרים אם אתה חדש באת’ריום.

שלב 2: העלו תוכנית השקעה

השקעה באת'ריום

לפני שרכשת אתריום בפועל באמצעות פלטפורמת ההצפנה שבחרת – חשוב לבוא תחילה עם תוכנית השקעה!

להיות מושג ברור לגבי המטרות שלך, על סמך ציפיות מציאותיות, היא הדרך הטובה ביותר להתחיל. מסיבה זו, יצרנו רשימה של שיקולים מרכזיים שייתכן שתרצה להשתמש לפני שאתה קונה את אתריום.

לטווח ארוך או לטווח קצר

האם אתה מחבב את עצמך כמשקיע אתריום לטווח הארוך או לטווח הקצר?

משקיעים ארוכי טווח נוטים לשמור על עמדות פתוחות בין 6 ל -12 חודשים – חלקם אפילו שנים או אפילו עשרות שנים. לרוב מכנים זאת אסטרטגיית ‘קנה והחזק’,

נהפוך הוא, משקיעי Ethereum לטווח הקצר במקום זאת רוצים להשיג רווחים מתנודות המחירים לטווח הקצר.

Ethereum, בדומה לביטקוין, יכול להיות מאוד תנודתי. במיוחד ידוע כי ערכו של את’ריום זז ביותר מ -10% ביום אחד.

תנודתיות זו יכולה להוביל לרווחים גדולים, אם מתקבלות ההחלטות הנכונות, בזמן הנכון. באותה מידה, זה יכול להיות הרה אסון אם מחיר Ethereum יעבור נגדך.

מחיר יעד אתריום

אם יש מחיר יעד של Ethereum הוא אופציונלי לחלוטין, עם זאת זוהי אסטרטגיה בה משתמשים רבים ממשקיעי קריפטו מנוסים מנוסים.

למשל, אם קנית את את’ריום ב -300 דולר בהימור ראשוני של 5,000 $ – כדי להכפיל את ההשקעה שלך ל -10,000 $ תצטרך שהמטבע הדיגיטלי יגיע למחיר של 600 $.

בשלב מסוים בשנת 2015 – מחירו של Ethereum היה 0.42 דולר. כעבור 3 שנים המחיר היה 1,432 דולר. זה ממחיש התפשטות צמיחה יוצאת מן הכלל בפרק זמן כה קצר.

שקול השקעות רגילות

זה יכול להיות סיכוי מרתיע, המחשבה לנסות לתזמן נכון את שוק המטבעות הדיגיטליים. הסיבה העיקרית היא שדברים יכולים להשתנות בצורה דרסטית על בסיס שנייה לשנייה.

אנשים קונים ומכירת מניות כבר למעלה מ- 200 שנה, בעוד שאת’ריום פעיל רק חמש. אל תתנו לזה להפחיד אתכם, מכיוון שכל נכס סחיר התחיל איפשהו.

בשל חוסר הצפוי של מטבעות, מומלץ להשקיע סכומים בגודל ביס באת’ריום, באופן קבוע. הסיבה לכך היא שסביר להניח שתבחר בגישה של גונג-הו לשוק התנודתי הזה תהיה הרת אסון עבור תקציב ההשקעה שלך..

לאחר מכן, האפשרות הטובה ביותר היא ככל הנראה לקנות את’ריום באמצעות מתווך בעלות נמוכה כמו eToro. כפי שנגענו קודם לכן, הפלטפורמה מאפשרת לך לקנות אתריום תמורת מינימום של 25 דולר בלבד על כל רכישה.

כפי שאתה יכול לדמיין, זה מקל על רכישת אתריום, מעט ולעתים קרובות – למשל על בסיס חודשי. על ידי רכישה על בסיס קבוע, אתה יכול לנצל את ‘ממוצע עלות הדולר’. בקצרה, זה מאפשר לך לקנות את’ריום במחיר שונה בכל פעם – בממוצע על העליות והירידות בשוק..

שקלת לקנות את’ריום?

שלב 3: פתח חשבון מתווך של Ethereum

חשבון מסחר פתוח

ברגע שקיבלת החלטה סופית באיזה מתווך Ethereum אתה רוצה להשתמש – עליך לפתוח חשבון. אם אי פעם קניתם מניות או סחרתם במט”ח בעבר, התהליך כאן אינו שונה.

בעיקרו של דבר, אתה צריך לספר לפלטפורמת את’ריום מי אתה. תתבקש לקבל מידע בסיסי בעת ההרשמה לכל מתווך מקוון – כגון שמך המלא, כתובתך, אזרחותך, כתובת הדוא”ל שלך, מספר הטלפון הנייד ומספר המס הארצי שלך..

אם לא מבקשים ממך מידע זה, מומלץ לבדוק את הלגיטימיות של תיווך את’ריום. כפי שסיקרנו קודם, כל המתווכים המורשים חייבים להקפיד על נהלי KYC מחמירים – הכוללים את בקשתך להוכיח מי אתה.

אם ברצונך להתחיל מיד, עליך לשים לב שמספר רב של פלטפורמות Ethereum עשוי להימשך עד שבוע בכל פעם כדי לאמת ידנית את מסמכי הזיהוי שלך..

החדשות הטובות, לעומת זאת, הן שמתווכים מודרניים מקלים על התהליך. למשל, eToro המועדף על משקיעי הצפנה, משתמש במערכת זיהוי אוטומטית. המשמעות היא שבדרך כלל תוכלו להתחיל בהרפתקאות האת’ריום שלכם כמעט מייד!

שלב 4: הפקדת כמה קרנות

לאחר פתיחת חשבון התיווך החדש שלך, עליך לשים בו כסף כדי שהספק יוכל לבצע את הזמנותיך.

חשוב לדעת אילו אמצעי תשלום מקבלים על ידי פלטפורמת Ethereum שאתה שוקל להירשם אליה. אתה עשוי לגלות שחלק מהמתווכים מקבלים העברות בנקאיות מסורתיות בלבד.

אחרים מקבלים מגוון רחב של סוגי תשלומים – כמו eToro, התומך בכרטיסי אשראי וחיוב, כמו גם ארנקים אלקטרוניים נוחים במיוחד Neteller, PayPal ו- Skrill..

תשע פעמים מתוך עשר תידרשו לעמוד בסכום פיקדון מינימלי. ההפקדה המינימלית בפלטפורמות קריפטוגרפיות צריכה להיות בין $ 50 – $ 200 – אך זה תלוי לחלוטין במתווך המדובר.

שלב 5: הגדר הזמנת מסחר

מסחר אתריום, ביצוע הזמנת מסחר

עכשיו כשמימנת את חשבונך החדש – עליך לספר למתווך Ethereum שלך איזה עמדת מסחר אתה רוצה להציב. זה נעשה על ידי ביצוע הזמנה, כפי שסיקרנו קודם.

כללנו להלן רשימה של סוגי הזמנות שונים שסביר להניח שתיתקל בהם כאשר אתה קונה אתריום באינטרנט.

קנה הזמנה

ישנן פלטפורמות קריפטוגרפיות שיאפשרו לך ליהנות גם מעלייתו וגם מנפילתו של את’ריום. זה מושג באמצעות הזמנות קנייה ומכירה.

זה ממש פשוט אם אתה מאמין שמחירו של את’ריום יעלה – צור הזמנת רכש!

הגבלה או סדר שוק

כפי שהזכרנו, מחיר Ethereum משתנה כמעט כל שנייה, בגלל היצע וביקוש. מתווכים רבים, כמו eToro, מציעים ללקוחות הזמנות ‘מגבלות’ ו’שוק ‘כדי לנצל עד תום את שינויי המחירים לטווח הקצר בשוק המטבעות הדיגיטליים..

לאלו שאינם מודעים, צו ‘מגבלה’ מאפשר לך לבחור את המחיר הספציפי שבו ברצונך לקנות את’ריום.

  • בואו נניח כי אתריום מצוטט 410.00 דולר. עם זאת, אינך רוצה להיכנס לשוק את’ריום עד שהמחיר יגיע ל -490.00 $.
  • הזמנת המגבלה שלך פירושה שכאשר Ethereum יעלה ל -490.00 $, פלטפורמת המתווך תבצע עבורך את עמדתך.
  • הזמנתך תתבצע עד שתבטל אותה או עד שתגיע למחיר הגבול.

במונחים של הזמנות ‘שוק’, הם משמשים לעתים קרובות על ידי מתחילים בשל פשטותם. בקצרה, אתה מבצע הזמנת שוק כאשר ברצונך שמתווך ה- Ethereum שלך יבצע את עמדתך באופן מיידי – במחיר הנוכחי או הקרוב ביותר..

בדרך כלל תגלה שהמחיר זז מעט. כפי שאמרנו, מחירי Ethereum משתנים על בסיס שנייה לשנייה – כך שאין מנוס מכך עם צו שוק..

לְהַמֵר

בסיכון להצביע על המובן מאליו, אינך יכול ליצור צו אתריום מבלי לציין כמה אתה מוכן להפקיד על עמדתך – או ליתר דיוק, כמה אתה רוצה לקנות..

כל עוד אתה עומד בפיקדון המינימלי הנדרש על ידי פלטפורמת Ethereum, אתה יכול להמר ככל שתרצה. כמו שאמרנו, מומלץ להקל בזה.

אתה יכול לקנות Ethereum במחיר של פחות מ- $ 25 בפלטפורמות כמו eToro, מה שהופך אותו למושלם למתחילים. מתווכים אחרים עשויים לדרוש מאות השקעות במטבע הדיגיטלי.

אשר הזמנה

לאחר שמילאת את כל השדות הרלוונטיים הנדרשים – כולל קנייה / מכירה, שוק / מגבלה ושווי יתד – תוכל להמשיך ולאשר את עמדתך.

כעת עליך לראות שאת’ריום נוסף לפורטפוליו שלך באתר המתווך.

שלב 6: אחסון האתריום שלך

את’ריום אינו מטבע מוחשי, כמו השטרות והמטבעות שאנחנו רגילים אליהם. במקום זאת, מטבעות דיגיטליים מאוחסנים על בלוקצ’יין שהוא למעשה ספר ספר מבוזר.

עם זאת, Ethereum נשמר בארנק קריפטו דיגיטלי, אותו ניתן להוריד לטלפון הנייד או למחשב הביתי. משקיעי קריפטו מנוסים רבים בוחרים להשתלט על האתריום שלהם על ידי הכנסת כל המטבעות הדיגיטליים שלהם לארנק פרטי.

זה יכול להיות מורכב למדי, ארגו, למשתמשים חדשים מוטב לרכוש את Ethereum באמצעות חברת תיווך מקוונת מוסדרת ומכובדת. על ידי השארת מטבעות הקריפטו שלך עם פלטפורמה כגון eToro, אינך צריך לדאוג להעברת המטבעות לארנק קריפטו מבוזר..

שלב 7: מכירת האתריום שלך

כפי שהזכרנו במהלך המדריך שלנו כיצד לקנות אתריום, המטרה היא לחזות נכון את תנועת המחירים של מטבע דיגיטלי זה. יתר על כן, בשלב מסוים, סביר מאוד להניח שתרצו לפדות כסף.

אם תחליט להשתמש במתווך אתריום מוסדר – בדרך כלל לוקח שניות לפדות את נכס הצפנה שלך. זה נעשה על ידי בחירה ‘למכור’, ומשוך את המזומן בחזרה לאותה אמצעי תשלום בו השתמשת להפקדה.

אם מצד שני, החלטתם לרכוש את’רום באמצעות חילופי צד ג ‘, תהליך הפדיון יהיה קצת יותר מביך. בתרחיש זה, תידרש לשלוח את המטבעות מארנק Ethereum הפרטי שלך. לאחר מכן העבירו אותו לארנק הבורסה שבחרתם להירשם אליו.

זה לא הכל, שכן לאחר מכן תצטרך להמיר את האת’ריום שלך למטבע פיאט – למשל יורו, דולר אמריקאי או לירה בריטית, למשל. המרת מטבע זה כרוכה בעלות.

דרכים אחרות לקנות אתריום בשנת 2021

להלן תמצא רשימה של דרכים חלופיות לרכישת Ethereum.

קנה כרטיס חיוב של Ethereum

אחת הדרכים הקלות ביותר לקנות את’ריום היא באמצעות כרטיס חיוב. עסקאות הן לרוב מיידיות, ורוב פלטפורמות המסחר יאפשרו לך לשלוח את הכנסות ההשקעה שלך לאותו כרטיס בכל הנוגע לפדיון..

כל שעליך לעשות הוא למלא את פרטי הכרטיס שלך ולממן את חשבונך בסכום המינימלי הנדרש. כרטיסי חיוב נפוצים אצל מתווכים מקוונים של אתריום כוללים ויזה ויזה אלקטרונים, מאסטרו ומסטרקארד.

קנה כרטיס אשראי של Ethereum

אם מתחשק לכם לקנות כרטיס אשראי של Ethereum, זה אפשרי לחלוטין. עם זאת, עלינו לשים לב כי יש סיכוי שמנפיק כרטיסי האשראי שלך יישם “עמלת מקדמה במזומן”..

הסיבה לכך היא כי פיקדונות השקעה מסווגים לרוב באותו אור כמו משיכות כספומט.

המדריך שלנו כיצד לקנות אתריום מצא כי זה נוטה להיות עמלה של כ -3% מערך הרכישה שלך, אם כי בדוק זאת אצל ספק הכרטיסים שלך..

קנו Ethereum Paypal

בכל הקשור לרכישת Ethereum במרחב המקוון, אפשרות נוספת היא PayPal. ארנקים אלקטרוניים הופכים במהירות לאחת משיטות התשלום הפופולריות ביותר.

ארנקים אלקטרוניים כמו PayPal מאפשרים בדרך כלל עסקאות מיידיות ושכבת אבטחה נוספת. המתווך המוסדר היחיד שאנו מכירים המאפשר לך לקנות את’ריום עם Paypal הוא eToro. הוא תומך גם בסקריל ובנטלר.

כספומט את’ריום

בעוד שנושא דרכים לקנות מטבע דיגיטלי זה, עלינו להזכיר כספומטים של Ethereum. הם זהים לכספומטים שכולנו משתמשים בכדי למשוך כסף פיזי – אלא שאתה יכול להכניס כסף מוחשי למכונה תמורת את’ריום.

בדומה לכספומטים מסורתיים, לעיתים קרובות יהיה תשלום בגין משיכה, או במקרה זה – החלפה. מצאנו שרוב כספומטי Ethereum הפיזיים האלה גובים 10% ומעלה.

למרות שזה אולי נשמע קל יותר להשתמש בכספומט מוכר יותר להשגת את’ריום – זה למעשה נוח יותר, שלא לדבר על זול יותר, לעשות זאת באמצעות מתווך מקוון כמו eToro

eToro – המתווך הטוב ביותר לרכישת אתריום

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

כיצד לקנות אתריום 2021 – פסק הדין

במדריך זה כיצד לקנות אתריום, סקרנו שפע של גורמים שונים שיש לקחת בחשבון בעת ​​ביצוע רכישה מקוונת.

ידיים למטה, הדרך הפופולרית, הנוחה והחסכונית ביותר לעשות זאת היא באמצעות מתווך מוסדר.

לדוגמה, על ידי בחירה להירשם לפלטפורמה כמו eToro, אתה תהיה מוגן על ידי הרגולציה של שלוש תחומי שיפוט שונים. החשוב מכל אתה יכול לקנות אתריום על בסיס ללא עמלה, ולממן את חשבונך בסוגי תשלום שונים.

כל תהליך הרכישה של Ethereum שתואר לעיל לקח פחות מחמש דקות. צור חשבון, אמת את מספר הטלפון הנייד שלך, הוסף אמצעי תשלום, קנה את אתריום ובדוק את הארנק הדיגיטלי של אתריום.

שאלות נפוצות

כמה קל לקנות אתריום?

קל מאוד לקנות אתריום בימינו אם תבחר מתווך אתריום ידידותי למשתמש. מומלץ לבחור פלטפורמה עם מגוון של אמצעי תשלום מקובלים ואתר קל לניווט. זה יהפוך את ביצוע ההזמנות למשב רוח.

מהי הדרך הבטוחה ביותר לקנות אתריום?

קניית אתריום יכולה להיות מרתיעה. עם זאת, הדרך הבטוחה ביותר לרכוש נכס דיגיטלי זה היא באמצעות מתווך מוסדר. הגופים הנחשבים האחראים לתקנה זו כוללים את ה- SEC (ארה”ב), ASIC (אוסטרליה) ו- FCA (בריטניה). חפשו מספר רישיון באתר התיווך.

האם אוכל לקנות 100 דולר מאתריום?

כן, אתה יכול לקנות את’ריום בשווי 100 דולר. באמצעות eToro המתווך המכובד, אתה יכול לקנות Ethereum במחיר נמוך מ- $ 25 בלבד!

אתה יכול להפסיד כסף ב- Ethereum?

כן. קיים פוטנציאל להפסיד ברכישת נכס כלשהו. המחיר של Ethereum, וכל מטבע דיגיטלי אחר, משתנה על בסיס שניה לשנייה. אם אתה מנבא את השוק בהצלחה ומוכר את את’ריום עבור יותר ממה ששילמת בתחילה – תרוויח כסף. אם לא תעשו זאת, תפסידו הפסד.

מה הכי שווה את’ריום?

נכון להיום, אתריום הכי שווה אי פעם היה 2,022 דולר. שיא כל הזמנים התרחש בשנת 2021.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector