השקיעו בחמשת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים האלה עשויים לעשות לכם הון בשנת 2021

רוצה לעשות הון בשנת 2021? ואז השקיעו בחמשת המטבעות המובילים הללו

מתלבטים מהי הדרך הטובה ביותר להכניס הכנסה פסיבית כיום? ללא מחשבה שנייה, מדובר בהשקעות מטבעות קריפטוגרפיים. עם ההתפתחויות בטכנולוגיית הבלוקצ’יין, קריפטוגרפיה היא שוק מהביל כיום, עם מחירו העולה לשיאים של כל הזמנים, וגם נמוך לעיתים. השקעה במטבעות קריפטוגרפיים היא אפשרות טובה אם אתה יודע מהם המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר לקנות כעת להבטחת עתיד עשיר.

חמשת המטבעות המיטביים הטובים ביותר לרכישה כדי להרוויח הון בשנת 2021

ערפל הבלבול שמקיף את המשקיעים כיום הוא היכן להשקיע ואיזו הקריפטו הטוב ביותר עם ריצה ארוכת טווח בשוק. כדי לנקות זאת, להלן חמשת הקריפטות המובילות שיכולות לעזור לך להשיג הון עשיר בשנת 2021.

מספר 1: ביטקוין (BTC)

כשהוא מגיע לשיא של כל הזמנים בפברואר 2021, הביטקוין עולה לרשימה המועדפת על המשקיעים השנה. מטבע קריפטוגרפי זה מרוויח מהשקעותיו מאקדחים גדולים בשוק כמו כיכר ופייפאל, ומשקיע ומכירה של ביטקוינים למשתמשים שלהם. בשנים הקרובות חברות טכנולוגיה פיננסיות נוספות הולכות להכיר בחשיבותו של מרחב זה ולהשקיע בו, מה שבסופו של דבר יהפוך אותו לאחד המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר לקנות כעת למשקיעים..

הייחודיות של ביטקוין לא נובעת רק מהעובדה שמדובר בקריפטוגרפיה הראשונה שהופיעה בשוק. במקום זאת הוא הצליח ליצור קהילה גלובלית ויזם תעשייה חדשה לגמרי של חובבי קריפטו שיוצרים, משקיעים, משתמשים ומסחר במטבעות קריפטו..

הביטקוין מאובטח על ידי אלגוריתם SHA-256, מה שהופך את העסקאות שלו לבטוחות ומאובטחות.

על ידי מינוף רשת הברק שלה, ביטקוין מאפשר את הטמעתו ביישומים מבוזרים ובפלטפורמות מסחר אלקטרוני שונות, מה שהופך אותו לאפשרות ברת ביצוע עבור המשקיעים. עם השקעות ממיקרו אסטרטגיה וההשקעה של 1.5 מיליארד דולר של טסלה, לביטקוין יש הזדמנות נוצצת.

קרא עוד: מדוע ביטקוין הולך להתפוצץ בשנת 2021

מס ‘2: את’ריום (ETH)


Ethereum הפך לאחד הקריפטות הקניות הפופולריות והטובות ביותר בשוק עם תכונותיו. יחד עם היותו מטבע קריפטוגרפי, Ethereum מהווה גם פלטפורמה למטבעות קריפטוגרפיים רבים אחרים. זו פלטפורמה לביצוע חוזים חכמים מבוזרים. על ידי שיא השיא של 1926.30 דולר בכל הזמנים ב- 18 בפברואר 2021, את’ריום הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר שתוכלו לקנות השנה.

המטרה כביכול של את’ריום היא ליצור מחשב אחד לכל העולם. ‘ מטרתה להיות פלטפורמה עולמית ליישומים מבוזרים המאפשרת למשתמשים ברחבי העולם לכתוב ולהפעיל תוכנות עמידות בפני זמן השבתה, צנזורה והונאה..

המהלך של את’ריום לשנות את אלגוריתם הקונצנזוס מ”הוכחת עבודה לעבודה “יעלה את הביקוש בעולם הקריפטו. זה יקטין את עלויות העסקה בעוד שמנגד, מגדיל את מהירויות העסקה. עם מהירויות עסקאות משופרות ועליית ערך אתר, Ethereum כבר הבטיחה את מקומה ברשימה המועדפת על המשקיע.

קרא עוד: האם את’ריום הוא השקעה טובה והאם תוכל להרוויח ב- ETH בשנת 2021?

מס ‘3: Litecoin (LTC)

הושק בשנת 2011, ליטקוין הוא המטבע הציבורי הטבעי השני הפופולרי ביותר אחרי ביטקוין. בעקבות צעדיו של הביטקוין, הוא כונה ‘כסף לזהב של ביטקוין’. על ידי מינוף של כל התכונות הנהדרות של ביטקוין, Litecoin נעשתה יעילה יותר לעיבוד תשלומים מהירים יותר, מאובטחים ובעלות נמוכה. כשמדובר באלגוריתם הגיבוב המשמש, מכסה קשה, חסימת זמני עסקאות וכמה גורמים אחרים, LTC שונה מ- BTC. ייצור הבלוקים של ליטואינס מהיר בהרבה בהשוואה לביטקוין, מה שהופך אותו לאחד המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר לקנות עכשיו.

Litecoin הגיע לשיא כל הזמנים של 375.29 דולר ב -19 בדצמבר 2017. זו הייתה המטבע הקריפטוגרפי הראשון שביצע עסקת רשת ברק במאי 2017 וזכה לפופולריות משמעותית. ניתן לייחס את הצלחתה של LTC לפשטותה ויתרונות השירות הברורים שלה. Litecoin, בניגוד למטבעות קריפטוגרפיים אחרים, משתמש ב- ‘Scrypt’ כהוכחה לעבודה ומבוסס על רשת תשלומים גלובלית עם קוד פתוח. כל רשות מרכזית אינה שולטת ברשת זו.

יותר מ -2,000 סוחרים וחנויות ברחבי העולם מקבלים כעת ליטקוין, והוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים המקובלים ביותר החל מינואר 2021. במדינות בהן ההחלטה על מטבע הקריפטוגרפיה הטוב ביותר מבוססת על עמלת העסקה שלה, ליטקוין היא אלטרנטיבה טובה לביטקוין. מכיוון שעמלות העסקה זניחות ואישור העסקאות הוא רק מספר דקות, ליטואינס הם אכן אפשרות טובה עבור תיק ההשקעות שלך..

קרא עוד: מה זה Litecoin? מדריך למתחילים לליטקוין וטיפים להשקעה ב- LTC

מס ‘4: אדווה (XRP)

XRP הוא מטבע קריפטוגרפי שיש לו פוטנציאל עצום בעתיד. הידוע בכינויו העממי ‘מלך התשתיות הבנקאיות’, ריפל שואפת להוציא העברות בין בנקאיות בעלויות גבוהות. הוא ממוקש, מנוהל ומנוהל על ידי Ripple Labs, מייסדה ולא קהילה רחבה. זה נוצר כדי להיות מטבע קריפטוגרפי מדרגי יותר, מהיר ופחות יקר שהופך אותו לאחד הקריפטוסים הטובים ביותר לקנות.

כמה מוסדות פיננסיים משתמשים במטבע דיגיטלי זה כחלופה לרשת SWIFT, המעניקה ל- XRP יישום בעולם האמיתי. אדווה היא לא רק מטבע דיגיטלי אלא גם מערכת תשלומים יעילה. בעזרת טכנולוגיית הבלוקצ’יין שלה, XRP מבצעת תשלומים בינלאומיים מהירים יותר ובטוחים יותר, מה שהופך אותה ליעד מפתה בקרב הסוחרים.

העובדה שהיא מנוהלת ומנוהלת על ידי Ripple Labs ולא כל קהילה רחבה אחרת מעניקה ל- XRP את החופש לנהל משא ומתן עם בנקים גדולים, את היכולת לבצע עסקאות במהירות ולשלוט במדיניות. בנוסף לכך, ל- XRP מחיר למטבע נמוך ונוח, מה שהופך אותו לאופציה בלתי נמנעת עבור מומחים ומשקיעים..

קרא עוד: חיזוי מחיר אדווה

מס ‘5: Cardano (ADA)

בניגוד למטבעות קריפטוגרפיים אחרים הקיימים בשוק, Cardano ייחודית בדרכה. החל מפרוטוקול הוכחת ההימור שלו המכונה Ouroboros. זה נעשה בתערובת ייחודית של מנגנון מאומת מתמטי וטכנולוגיה חכמה עם גוון של פסיכולוגיה התנהגותית ופילוסופיה כלכלית שהוקפצו במידה מספקת. Cardano הוא אכן אחד הקריפטוסים הטובים ביותר לקנות מכיוון שיש בו מקום להמצאות, רעיונות וצמיחה חדשים כדי להשיג צמיחה בת קיימא ואתית.

עם היצע מרבי של 45,000,000,000 מטבעות ADA והיצע במחזור של 31,112,484,646 מטבעות ADA, הוא ממריא לשיאים חדשים. כמה חברות חקלאיות משתמשות גם בקרדנו כדי לעקוב אחר תוצרת טרייה משדה למזלג. ADA נוצר מתוך חזון למלא תפקיד ביצירת חברה בטוחה יותר, שקופה והוגנת יותר. מנגנון Ouroboros מבטיח ש- ADA יהיה חסכוני פי ארבעה מביטקוין, תוך שימוש בפחות חשמל.

על ידי הקמת מוצרים פיננסיים מבוזרים ומתן פתרונות להונאת בוחרים, יכולת פעולה הדדית בשרשרת ומעקב אחר חוזים משפטיים, מתכוונת Cardano להיות מערכת ההפעלה הפיננסית בעולם בעתיד..

קרא עוד: מדוע קרדנו מתפוצץ בשנת 2021

מטבעות הצפנה הטובים ביותר לרכישה: לסיכום

שוק הקריפטו הוא מרחב צמיחה מהיר, הפכפך, בו תוכלו לקצור מיליון דולר וגם להתמודד עם כמה מכשולים. אבל זה חלק מהמשחק והוא ללא ספק אחד המקורות הטובים ביותר להבטחת עתיד עשיר. משקיעים שרוצים לשחק בטוח צריכים להיות תמיד ערניים לגבי המגמות והשיעורים המשתנים. חמשת הקריפטוסים הללו שהוזכרו הם המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר לרכישת כדי לתדלק את חלומך לעתיד עשיר.

eToro – הפלטפורמה הטובה ביותר לרכישת קריפטוסים

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

קרא עוד:

15 המטבעות המובילים שצריך לדעת ולצפות ב -2021

תחזיות קריפטו לשנת 2021: היכן להשקיע

מה העתיד של טכנולוגיית הבלוקצ’יין?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map