השקעה במטבע קריפטוגרפי בשנת 2021 יכולה להיות מסובכת למדי עם האופי התנודתי והדינמי של שוק הקריפטו. עם המהפכה האחרונה במטבע הדיגיטלי והצורך בפלטפורמות פיננסיות דיגיטליות כדי לעמוד בדרישות החליפין העכשוויות, השקעה במטבעות קריפטוגרפיים היא אחת הדרכים הרווחיות ביותר להרוויח.

לפניכם מדריך מקיף שלב אחר שלב להשקעה במטבעות קריפטוגרפיים בשנת 2021. מדריך זה יעזור לכם בהשקעה במטבעות קריפטוגרפיים כמתחילים.

התחל עם המחקר

השלב הראשון הוא הכנת שיעורי הבית. לפני שתשקיע בשוק הקריפטו, עליך להתחיל ללמוד אותו. אם אתה חובבן שנכנס לאזור בפעם הראשונה, עליך להכין את עצמך היטב לקידוח. אתה צריך לדעת למה אתה נכנס אז התחל במחקר בסיסי. אתה יכול לעשות זאת על ידי עזרה לעצמך עם יסודות מהאינטרנט, או שאתה יכול להקל על עצמך בעזרת סוג של מדריכים או קורסים הזמינים באופן מקוון או לא מקוון.

מספר פלטפורמות יכולות להיות שימושיות ליצירת הבנה בסיסית בקריפטו. eToro היא פלטפורמה כזו שיכולה לסייע לך בהשקעה בקריפטוגרפיה ולתת לך מדריך צעד אחר צעד להשקעה במטבעות קריפטוגרפיים בשנת 2021. השקעה במטבע קריפטוגרפי יכולה להיות קלה מאוד אם תופס היטב את הידע הבסיסי של שוקי הקריפטו. לכן וודא שעשית את המחקר הראשוני כדי להבין כיצד להשקיע בקריפטוגרפיה.

טיפים ראשוניים

לפני שמתחילים להשקיע בקריפטו, יש לקחת בחשבון את הצעדים הבאים:

1. בצע השקעות בהתאם לזמינותך.

2. הימנע מלקיחת הלוואות לצורך השקעותיך.

3. וודאו שביצעתם את ההשקעות ביסודיות.

4. למעט מציאותית

5. קח סיכונים מחושבים

רעיונות קונקרטיים אלה יעזרו לך להציב בסיס חזק למיזם ההשקעה שלך בקריפטו.

כמה להשקיע?

השאלה הראשונה שעולה בראש לאחר שהחלטת שתתחיל להשקיע בקריפטו היא כמה צריך להשקיע כמתחיל? אין כלל לפי ספרים לגבי כמות ההשקעה.


תמיד מומלץ להתחיל בקטן, לנקוט צעדים תינוק צעד אחר צעד. מכיוון שביטקוין מתחלק עד שמונה עשרוניות, צריך לחפש לקנות חלק קטן על בסיס ראשוני.

קניית המטבע הקריפטורי לבחירתך

השוק פורח עם מטבעות דיגיטליים מיום ליום; עליכם לבחון את גרפי ההצפנה כדי לבחור את המטבע הקריפטוגרפי שאתם מעוניינים להשקיע בו. עם יותר מ- 8000 מטבעות קריפטוגרפיים בשוק עם ערכים נדיפים ודינמיים, קיימת אפשרות להייפ הצפנה "שיגעון קריפטו" בשנת 2021. ט

בגרפי הקריפטו נצפה כי מחירי המטבעות הקריפטוגרפיים נעים באופן דינמי לשנת 2019-20. מטבעות שונים מתווים גרפים שונים לערכי השוק שלהם בכל שנייה. אתה צריך ללמוד את הגרפים האלה כדי לקבל את ההחלטה שלך לגבי בחירת המטבע הקריפטוגרפי.

כמתחיל, עליכם לבדוק פלטפורמות שונות המתעדות ערכי מטבעות קריפטו ככלל. פלטפורמות אלה יעזרו לך ליצור סקיצה ברורה של הערכים הקבועים של מטבעות קריפטוגרפיים סופיים ותחרויות השוק שלהם. eToro יכולה להיות פלטפורמה כזו שתסייע לך סנן את ערכי המטבעות הקריפטוגרפיים. לאחר הבנה סבירה, תוכלו להחליט באיזה מטבע תשקיעו.

מחפש פלטפורמת החלפה מתאימה

השלב הבא הוא לבחור את פלטפורמת ההחלפה המתאימה ביותר. עליכם לבחור בפלטפורמת ההחלפה המתאימה יותר לסולם ההשקעה שלכם, לסוג המטבע הקריפטוגרפי שלכם, ולהקל עליכם באזורכם. כדאי לנסות למצוא פלטפורמת חליפין עם ערכי המסחר הגדולים ביותר עבור המטבע הקריפטוגרפי שבחרת. עליכם לקחת בחשבון את מקור הכספים שלכם מכיוון שכל פלטפורמות ההחלפה לא יאפשרו לכם לבצע הפקדות כסף באמצעות פיאט. רוב הפלטפורמות יגבילו אתכם מהפקדה בצורה של ביטקוין בלבד.

מהבחינה הזו, עליכם לעשות מחקר ניכר ולחפש פלטפורמה שמאפשרת את הרכישה באמצעות פיאט; כאמור, לכל פלטפורמה יתרונות וחסרונות. עליכם לבחור פלטפורמת החלפה בהתאם לצרכים המותאמים אישית שלכם.

הפלטפורמות המובחרות כוללות את eToro, Binance, Kraken, Changelly. נסה לחפש פלטפורמת חליפין המאפשרת לך להשקיע בכמה מטבעות קריפטוגרפיים ו altcoins, ומספקת היקף רחב יותר. זה יעזור לך לגוון את תיק ההשקעות שלך ולקבל חשיפה בקנה מידה גדול יותר בשוק הקריפטו. eToro יכול להיות די שימושי להשקעה בקריפטוגרפי כמתחיל.

בחירת הארנק הנכון

לאחר השקעה בקריפטו, השלב הבא הוא להשיג ארנק דיגיטלי או ארנק קריפטו. ארנק הוא בדיוק כמו בנקאות מקוונת; זה עוזר לך לתחזק את נכסי הצפנה שלך, להחליף אותם ולספק לך פלטפורמה לארגן את כולם במקום אחד.

סוגי ארנקים

ישנם סוגים שונים של ארנקי קריפטו בהתאם למצב תפקודם. הסוגים הרגילים הם:

1. ארנקים חמים

מדובר בארנקים ניידים או שולחניים שמקלים על עסקאות יום של מטבעות קריפטוגרפיים. ארנקים חמים יכולים להיות שימושיים לאחסון מספר קטן של ערכים רק משום שהם מסייעים להחלפות יומיומיות. ארנקים חמים בטוחים למדי עבור השקעות לטווח קצר בלבד.

2. ארנקים קרים

ארנקים קרים משמשים להשקעה ארוכת טווח. השג לעצמך ארנק קר כאשר אתה מתכנן להשקיע בתקופה גדולה יותר בקנה מידה גדול יותר. ארנקים קרים אינם מחוברים באופן יזום לאינטרנט. ארנקים קרים יכולים להיות ארנקי נייר נוספים או ארנקים קשים.

 • ארנקי חומרה – ארנק חומרה; כפי שהשם מרמז, הוא מכשיר שמאחסן למעשה את המטבע הקריפטוגרפי שלך בחומרה. בשוק ישנם כמה ארנקים קשים, כמו Ledger Nano ו- Trezor. ניתן לחבר את הארנקים לאינטרנט. זה נחשב לדרך הבטוחה ביותר להציל את המטבע הקריפטוגרפי שלך.
 • ארנקי נייר – ארנקי נייר הם קבלות נייר של מפתח הגישה והקודים שלך. אף שנחשבים בטוחים, ארנקי נייר חשופים לבלאי ולאובדן.

יסודות השקעה במטבעות קריפטוגרפיים כמתחילים

יש כמה טקטיקות בסיסיות שיכולות להועיל מאוד כשאתה מתחיל להשקיע בקריפטוגרפי כחובב. אלו הדרכים הבסיסיות להרוויח תשואה סבירה על השקעות במטבע הקריפטוגרפי שלך.

1. Crypto CFD

חוזה הפרש או CFD הוא כלי למסחר בהשקעות הנופלות במרווח T + 0. זה עוזר בהשקעות מסוכנות המוכיחות מינוף גבוה עם פיקדון נמוך. זה גם עוזר בהקרנת מטבעות קריפטוגרפיים אפילו בלי לקנות אותם.

מסחר יומי

סוג זה של אסטרטגיית מסחר דורש, ביצוע החלפות קריפטו מספר פעמים ביום. בשל אופיים ההפכפך של מטבעות קריפטוגרפיים, עסקאות מסוג קריפטו מסוג זה יכולות לעזור לך להתחיל על בסיס ראשוני.

מסחר יומי יכול ליצור תרגיל לבדיקת שוקי הקריפטו באופן עקבי ולתת לך הבנה מקיפה של שווקי הקריפטו כמתחילים. פלטפורמות שונות כמו eToro ו- Coincap יכולות לעזור לכם במסחר יומי.

2. כריית ביטקוין

השקעה נוספת וחכמה מאוד יכולה להיות Bitcoin Mining. כרייה היא סוג אחר של השקעה. בתחילה, יתכן שתתקשה להרוויח כריית ביטקוין, אך הוא משתלם יותר מבחינת התשואות.

3. ארביטראז ‘

בצורה זו של השקעה, המשקיע קונה מטבע מטבע מבורסה אחת ומוכר אותו למשנהו. זה די מיידי אבל לא הרבה רווח בהשוואה לדרכי השקעה אחרות במטבעות קריפטוגרפיים.

4. ברזי קריפטו

שיטה נוספת מאוד יעילה להשקעה במטבעות קריפטוגרפיים היא ברזי קריפטו למקרה שאתה מנסה למשוך רווחים מהשקעות קטנות. ניתן להגדיר את ברזי הקריפטו במונחים של ברזים נוטפים של אתרים מסוימים שמממשים כמות מוגבלת של מטבעות קריפטוגרפיים במהלך פרק זמן מסוים..

מספר פלטפורמות יכולות להקל עליך בתרגול שיטות אלה להשקעה בקריפטו. אתה יכול לבחור את שלך בהתאם לצרכים שלך ולהיקף ההשקעות שלך.

יצירת תערובת ההשקעות שלך

אתה צריך לעשות את התערובת שלך למסחר במטבעות קריפטוגרפיים. שינוי חיוני באסטרטגיות שלך להשקעה בקריפטוגרפי על פי ההשקעות שלך וסולם השוק הנוכחי.

הדבר הטוב ביותר בעניין זה הוא ללמוד מקרוב את הדפוסים של שווקי הצפנה. ככל שתבינו יותר את שוק הקריפטו, כך הרווחים שלכם יהיו גדולים יותר. כמה שיקולים בעת יצירת תמהיל הקריפטו שלך יכולים להיות כדלקמן:

1. בחירת מטבעות קריפטוגרפיים

בחר את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך בחוכמה. בחר את המטבעות הקריפטוגרפיים שהם תנודיים ונוטים ליצור רווחים באופן עקבי. החליטו בהתאם לזמינותכם וסף הסיכון שלכם.

חילופים ודרישות

חפש כל הזמן את הדרישות של מטבעות קריפטוגרפיים שונים בשווקים. עיין בתרשימי הביקוש וההיצע של מטבע החליפין הסופי. לפני שתשקיע במטבע קריפטוגרפי, עליך ללמוד את המגמה התחרותית של שוק הקריפטו. זה יעזור לך בבחירות חכמות יותר לגבי השקעה בקריפטו.

2. משך המסחר & סיווג קרנות

עליך לבחור משך זמן מסוים עבור השקעות מסוגים שונים במטבעות קריפטוגרפיים.

טווח ארוך

השקעות יכולות להיות ארוכות טווח למשך זמן ארוך יותר. ניתן לעשות זאת עבור מטבעות קריפטוגרפיים פחות נדיפים בעלי גרפים תלולים פחות.

טווח קצר

השקעות לטווח קצר נוטות להיות תנודתיות ונעשות עבור מטבעות קריפטוגרפיים המציגים ערכים דינמיים.

לטווח בינוני

גישה אחרת יכולה להיות השקעה בינונית. סוגים אלה של השקעות יכולים להניב לקיחת סיכון מחושב תוך השקעה במטבע כחובב.

מומחים מציעים להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים באופן פרספקטיבי בהתאם לדרישות השוק.

3. אסטרטגיות השקעה בסיסיות

יכולות להיות כמה אסטרטגיות השקעה שיכולות לעזור לך בהתחלה בהשקעה בקריפטו.

הון ארוך / קצר

בסוג זה, הממן צריך לבדוק אם המטבע הקריפטוגרפי מוערך פחות או יותר מדי וכתוצאה מכך למקם אותו בדרגות השקעה לטווח הארוך או הקצר. שיקולים נכונים גורמים לרווחים והפסדים כתוצאה מכך.

שוק נייטרלי

בהשקעות ניטרליות שוק, אתה מכניס מחצית מההשקעות שלך בנכסים ארוכי הטווח והחצי השני לטווח הקצר. הרעיון הוא להשיג רווח ניטרלי שוק מחושב שהושג מסך הרווחים של השקעותיך.

מאקרו עולמי

טכניקה זו מדגישה את המגמות הבאות. מדובר בהשקעות קצרות טווח למדי.

4. ניהול סיכונים

בעת השקעה בקריפטוגרפיה, התכונה החשובה ביותר שיש לקחת בחשבון היא ניהול סיכונים. עליכם לחפש מקרוב את הגורמים המשפיעים על גרפי הסיכון של ההשקעה שלכם. וודא שאתה מודע לגבולות הסיכון שאתה יכול להרשות לעצמך. שימוש בכלי ניהול סיכונים למטרה זו יכול להיות גם גישה חכמה.

מוכן להשקעה במטבעות קריפטוגרפיים?

עקרון פארטו

עקרון פארטו של כלל 80/20 חל גם בשוקי הקריפטו. כאשר אתה משקיע במטבע קריפטוגרפי, עליך לדעת שההשקעות המובילות מהוות את המניות הגבוהות ביותר מההכנסות שלך.

עקוב אחר שוקי הקריפטו

לאחר שתסיים עם כל השלבים שלעיל, אתה אמור כעת להתבונן היטב בשווקי המטבעות הקריפטוגרפיים. הקפידו להתעדכן במגמת השוק האחרונה. חפש את בירות השוק השונות של כל מטבע קריפטוגרפי. לכל מטבע מטבע יש הון שוק נמוך, גבוה או בינוני בהתאמה.

eToro – פלטפורמת המטבעות הטובה ביותר

eToro היא פלטפורמה חכמה שמקלה על תהליך ההשקעה במטבעות קריפטוגרפיים. הפלטפורמה מספקת מגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים המעניקים למשתמש ממשק אלגנטי וידידותי למשתמש

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

נקודות מפתח

 • חשוב מאוד ללמוד ולהבין מטבעות קריפטוגרפיים לפני ההשקעה.
 • ודא שאתה מודע לסיכונים הקרובים בשוק הקריפטו, ויש לך הבנה חדה של מה אתה מכניס את עצמך.
 • ההחלטה, כמה אתה הולך להשקיע צריכה להתבסס על היקף ההשקעה שאתה מוכן להוציא.
 • הצעדים המקדימים של השקעה בקריפטו כוללים בחירה בקריפטו, קבלת פלטפורמה לסחר וקבלת ארנק קריפטו.
 • ישנם ארבעה סוגים של ארנקים לאחסון המטבעות שלך: ארנקים חמים, ארנקים קרים, ארנקי חומרה וארנקי נייר.
 • ניתן לבחור אסטרטגיות שונות להשקעה במטבע קריפטוגרפי בהתאם לדרישת שוק הקריפטו.
 • ישנן חמש צורות עיקריות של השקעה בקריפטו: קריפטו CFD, מסחר יומי, כריית ביטקוין, ארביטראז ‘וברזי קריפטו..
 • בעת השקעה בחר במטבעות הקריפטו שהם תנודתיים ונוטים ליצור רווחים באופן עקבי.
 • עקרון פארטו של כלל 80/20 בקריפטו פירושו שכאשר אתה משקיע במטבע קריפטוגרפי, עליך לדעת שההשקעות המובילות מניבות את החלקים הגבוהים ביותר מההכנסות שלך..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector