במהלך השנים האחרונות, מטבעות קריפטו ללא ספק הוכיחו את עצמם כאחת מהזדמנויות ההשקעה הרווחיות והמצליחות ביותר. הביטקוין הוא הסטנדרט בפועל של מטבעות קריפטוגרפיים, וסלל את היסודות לשוק פורח של מטבעות דיגיטליים בשנת 2009.

זה הכניס גל של כמה מטבעות קריפטוגרפיים אחרים שנבנו ברשת עמית לעמית מבוזרת. לגיון העוקבים ההולך וגדל, הכניס את המשקיעים למצב של חוסר ודאות בקבלת ההצפנה הטובה ביותר לרכוש השנה.

לכן ריכזנו עבורכם רשימה של מטבעות הקריפטו הטובים ביותר לשנת 2021.

אז ללא התייחסות נוספת …

רשימת מטבעות המטבעות הטובים ביותר לרכישה בשנת 2021:

1. ביטקוין (BTC)

2. אתריום (ETH)

3. מטבע בינאנס

4. ליטקוין

5. טרון

6. קרדנו (ADA)

תכונות שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת הקריפטוסים הטובים ביותר לרכישה כעת

שנת 2020 הייתה אכן שנה היסטורית, והיא הוכיחה שלמטבעות קריפטוגרפיים יש כוח מתמשך הרבה יותר. להלן כמה מהתכונות המשמעותיות להתמקד בהן בעת ​​בחירת הקריפטו הטובים ביותר הקיימים בשוק כיום.

1. שיעור אימוץ

מעקב אחר קצב האימוץ והתמקדות בהשקעה במטבעות קריפטוגרפיים המשמשים כיום בעסקאות בעולם האמיתי היא דרך מצוינת ליצור את רשימת הקריפטוסים הטובים ביותר לקנות עכשיו.

2. אבטחה גבוהה

עם תכונות כמו חוזים חכמים המאפשרים קבוצה של כללים לכל עסקה, ניתן להפוך את עסקאות המטבעות לבטוחות יותר.

3. שווי שוק

ידיעת שווי השוק של המטבע הקריפטוגרפי שאתה מתכנן להשקיע בו היא דרך נהדרת להבטיח את הנזילות וההצלחה שלה.

מטבעות הצפנה הטובים ביותר לרכישה בשנת 2021

בהתחשב ברקורד של מטבעות קריפטוגרפיים, 2021 תהיה השנה הטובה ביותר להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. לכן, מעבר לרשימה של הצפנים הטובים ביותר לרכישה הוא ללא ספק מאמץ ראוי.

1. ביטקוין (BTC)

הביטקוין, ‘מלך המטבעות הקריפטוגרפיים’, נמצא תמיד בראש מכ”ם ההשקעות למשקיעים ברחבי העולם. מלבד היותו מטבע ההחלפה הראשון, הסיבה העיקרית למשמעותו היא הנזילות הגבוהה ביותר שלו בתחום הקריפטו. המטרה הסופית של הביטקוין היא להיות מזומנים דיגיטליים גלובליים, עמיתים לעמיתים, המבוזרים לחלוטין מכיוון שהוא מנותק מכל צורה של רגולציה..

בכל מה שקשור לאימוץ קמעונאי, הביטקוין הוא המפקח שמוביל כל מטבע מטבע אחר. עם שווי שוק של יותר מ -600 מיליארד דולר, היא ללא מחשבה המטבע הקריפטוגרפי החזק ביותר בשוק ואחד הקריפטוסים הטובים ביותר לרכישה, במיוחד עבור משקיעים שהינם חדשים במחלקת הנכסים..

לאחרונה סיפר סוני סינג של ביטפיי בלומברג בינואר 2021 זה "הוא מצפה ש- BTC יגיע לחודש הבא ל- 45,000 $."

2. אתריום (ETH)

Ethereum, החלופה הראשונה של הביטקוין, היא פלטפורמה מבוזרת מבוססת בלוקצ’יין. Crypto Enthusiast כינה את אתריום כחלופה למטבע פיאט. את’ריום ממוקמת במקום השני במקום השני "המטבע הטוב ביותר לקנות בשנת 2021" כי זה אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הבודדים שניתן להשתמש בהם כדי לקנות מטבעות אחרים. עם שווי שוק של 139 מיליארד דולר, את’ר, מטבע את’ריום, הפך לאחד המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים בעולם הבלוקצ’יין..

Ethereum, הפועלת כפלטפורמת תוכנה מבוזרת, מאפשרת לבנות ולהריץ חוזים חכמים ויישומים מבוזרים (DApps) ללא כל שליטה או הפרעה מצד צד ג ‘..

את’ריום תכננה לשנות את אלגוריתם הקונצנזוס מהוכחת עבודה להוכחת יתד בשנת 2021, מה שמסלול את הדרך למהירות העסקה המשופרת ברשת שלה. עם שווי שוק של כ -19% מגודל הביטקוין, את’ריום תישאר בחירת השקעה חזקה בעתיד.

קרא עוד: תחזיות מחיר אתריום לשנת 2021, 2022 ו -2025

3. מטבע בינאנס (BNB)

מבחינת השימושיות והיעילות, Binance Coin הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר שקונים כיום בשוק. Binance Coin, האסימון הרשמי של Exchange Binance, מאפשר למשתמשים לסחור בקריפטואים אחרים בצורה חלקה ולפשט את עמלות העסקה. הבורסות המבוזרות של בינאנס פועלות בפלטפורמת הבלוקצ’יין של מטבע בינאנס, ובורסה זו, שהוקמה על ידי צ’אנגפנג ג’או, היא בורסת המטבעות הגדולה בעולם המבוססת על נפח..

שווי השוק של בינאנס הוא 6.8 מיליארד דולר, כאשר BNB אחד שוויו עומד על 44.26 דולר כפי שדווח בינואר 2021, מה שהופך אותו לאחד מקריפטורי הקנייה הטובים ביותר השנה.

קרא עוד: האם מטבע בינאנס הוא השקעה טובה ועלי להשקיע במטבע בינאנס?

4. ליטקוין (LTC)

שרלי לי, עובדת גוגל לשעבר, רצתה ליצור את גרסת ה”לייט “של הביטקוין כדי להפוך אותה למורכבת פחות עבור מי שתמהה הטכנולוגיה הבסיסית שלה. הוא פיתח מטבע קריפטוגרפי בשם Litecoin שיכול למלא את התפקיד ‘כסף לזהב של ביטקוין’. Litecoin מבוססת על רשת תשלומים גלובלית עם קוד פתוח המשתמשת "להצפין" כהוכחה לעבודה וללא כל שליטה ברשות מרכזית.

לליטקוין יש סחורה בצמיחה מהירה יותר היום בגלל קצב העסקה המהיר יותר ודרישת המערכת הנמוכה יותר. שווי השוק של ליטקוין הוא 10.1 מיליארד דולר, מה שהופך אותו לקריפטוגרפי השישי בגודלו נכון לינואר 2021.

קרא עוד: ניתוח מחירי Litecoin לשנת 2021 (סקירה מעמיקה)

5. טרון (TRX)

הסיבה העיקרית מדוע טרון נכלל בקריפטוסים הטובים ביותר לרכישת רשימה של 2021 היא שהיא רכשה את BitTorrent לפני כמה שנים. אם הם יצליחו לפתח שיטות סיקור מבוזרות ובטוחות יותר, טרון היא אכן פלטפורמה משגשגת למשקיעים ברחבי העולם.

מייסדי טרון יצרו פלטפורמה זו המבוססת על בלוקצ’יין לשיתוף תוכן. יחד עם הבטחת אבטחה גבוהה, Tron מאפשר ליוצרים לייצר רווחים מהתוכן שלהם ישירות דרך Tronix, סוג של מטבע ההון של טרון..

משתמשים יכולים גם לשלוח מיליון דולר ב- TRX לכל מקום בעולם תוך שניות ללא עמלת עסקה אחת. עם המשימה לבזז לחלוטין את האינטרנט, טרון נמצאת בצמיחה מהירה, עם יותר מ -81 מיליון דולר המשקיעים בקריפטו שהופכים אותו לאחד מטבעות הקריפטו הטובים ביותר הקיימים כיום..

6. קרדנו (ADA)

Cardano היא פלטפורמת קריפטוגרפיה וחוזים חכמים. Cardano מוגדר לעיתים קרובות כקריפטוגרף מהדור השלישי הפותר את בעיות המדרגיות של מטבעות קריפטוגרפיים מהדור הראשון והדור השני כמו Bitcoin ו- Ethereum. הארכיטקטורה השכבתית של Cardano מציעה מדרגיות טובה יותר מאשר מטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

מדוע Cardano ברשימת המטבעות הקריפטוגרפיים שלנו לרכוש בשנת 2021? ובכן, לקרדאנו הייתה כבר שנת כוכבים בשנת 2020. הפרויקט כולל כעת מעל 1400 בריכות יתד והוא שותף עם למעלה ממאה מוסדות. שני המספרים הללו צפויים לצמוח בשנת 2021 ואילך. קרדאנו הרחיבה גם את הקבוצה, וקיבלה בברכה 11 תוספות חדשות לקבוצה.

המעבר של קרדאנו מבראון לשלי נחשב גם הוא לאבן דרך מרכזית עבור הפרויקט והפלטפורמה המשיכה לעבוד על פיתוחים כמו וולטייר. שער הגוגן אמור להיות מושק גם בפברואר או במרץ 2021. השקה זו תציב את קרדאנו כמתמודד אמיתי למונופול של את’ריום. פונקציות חדשות יהיו הגורם העיקרי לאימוץ Cardano, מה שהופך אותו לאחד המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר שתוכלו לקנות.

השורה התחתונה לקריפטומים הטובים ביותר לרכישה בשנת 2021

שוק הקריפטו הוא שוק השקעות פורח כיום עם שפע של מטבעות קריפטו ופלטפורמות בלוקצ’יין חכמות. בין אם אתה משקיע חדש או מנסה לגוון את שוקם, המטבעות שהוזכרו לעיל הם מהמטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר להשקעה בשנת 2021 כדי ליצור את סיפור ההשקעה המצליח שלך..

eToro – פלטפורמת המטבעות הטובה ביותר

עכשיו צפית ברשימת המטבעות הצפוניים הטובים ביותר שלך לקנות בשנת 2021. אם אתה מרגיש השראה להתחיל לקנות מטבעות קריפטוגרפיים, אתה עשוי להיות שמח לדעת כי eToro מספקת את האפשרות לקנות נכסי קריפטו ולסחור CFD עד 90+ מטבעות קריפטוגרפיים. סוחרי קריפטו יכולים לבנות תיק מגוון עם המטבעות הפופולריים ביותר.

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

7 תחזיות מטבע קריפטוגרפי לשנת 2021 שכולם יסכימו איתן

מבט כולל על שוק המטבעות הצפוניים – למה לצפות בשנת 2021?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me