מבט כולל על שוק המטבעות הצפוניים – למה לצפות בשנת 2021?

עכשיו מטבעות קריפטוגרפיים הם לא רק "עניין באינטרנט". כעת הם סוף סוף מסיימים את ההאשמות של "הונאות" אוֹ "תוכניות פונזי" כפי שכינו אותם כמה מבקרים. דברים השתנו. כעת לא רק משקיעים קמעונאיים משקיעים. אנחנו מדברים על מוסדות פיננסיים גדולים בעלי שם עולמי, שמשקיעים כסף גדול בביטקוין.

20 באוקטובר 2020 ייזכר כתאריך היסטורי למטבעות קריפטוגרפיים. ביום זה, פלטפורמת התשלומים הגדולה בעולם, Paypal, החליטה לאפשר למשתמשיה לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים בפלטפורמה שלה. הידיעה הזו לא רק עוררה סערה בקרב תומכי המטבעות הקריפטוגרפיים אלא גם הפתיעה את המבקרים.

זה היה הרגע שסימן את תחילתו של שור ההצפנה, שם מחיר הביטקוין עלה לשיא חדש של 41,941 דולר ב- 8 בינואר 2021. זה היה אבן דרך חדשה עבור הביטקוין. מעטים חשבו בשנת 2009, כאשר הביטקוין הושק, כי יבוא יום בו הביטקוין יגיע ואף יעלה על תג המחיר של 40,000 דולר!

2020 – השנה בה החלה תקופת המיסוד של מטבעות הצפנה

באופן כללי, 2020 לא הייתה שנה טובה. זו שנה שכולנו רוצים לשכוח בהקדם האפשרי. 2020 תיזכר כשנת המגיפה של COVID-19. נזכור את זה כשנת בידוד והסגר.

מגפת ה- COVID-19 גרמה נזק משמעותי לכלכלה העולמית. עם זאת, הדרך בה שוק הקריפטו הגיב לשינויים כלכליים אלה הראתה כי מגפת ה- COVID-19 הלכה לטובת מטבעות קריפטוגרפיים..

בתחילה, בתחילת 2020, המטבעות הקריפטוגרפיים חוו ירידה דרסטית. במרץ מחיר הביטקוין הלך מתחת ל 4000 $. עם זאת, זה לא לקח הרבה זמן, והמטבעות הקריפטוגרפיים החלו להתאושש.

כשכלכלת העולם חווה תקופות קשות, כמה משקיעים גדולים ראו את זה סביר להשקיע בביטקוין. הם מאמינים שביטקוין יכול לשמש נכס מקלט בטוח ו לגדר מפני אינפלציה.

חלק מהמשקיעים הבולטים של 2020 בביטקוין הם Microstrategy עם 1.3 מיליארד דולר; השקעת רופר עם 744 מיליון דולר; כיכר עם 50 מיליון דולר; סטון רידג ‘עם 115 מיליון דולר ומסצ’וסטס הדדית עם השקעה של 100 מיליון דולר בביטקוין. יתר על כן, גווני אפור הסתכמו בכמות עצומה 13 מיליארד דולר בנכסי קריפטו בניהולם.

יתר על כן, ג’יי.פי מורגן החלה בבנקאות Gemini ו- Coinbase; ויזה ומסטרקארד החלו במתן שירותים לחברות מטבעות קריפטוגרפיים; Paypal השיקה שירותי קריפטו, ו- Fidelity הציגה קרן אינדקס ביטקוין חדשה.

אלה הם כמה מהמהלכים הגדולים ביותר של כמה מהחברות בעלות שם עולמי כלפי מטבעות קריפטוגרפיים. וההשקעות הללו הם שגרמו למטבעות הקריפטוגרפים לחוות את השור עם ביטקוין שהגיע לשיא של 41,941 דולר ב -8 בינואר 2021, ואת’ריום ב -1,336 דולר ב -10 בינואר 2021, לא רחוק משיא כל הזמנים של 1,432 $ שהגיע ב -13 בינואר , 2018.

מייקל סיילור של Microstrategy – תומך הביטקוין האמיתי בשנת 2020

מייקל סיילור, מנכ”ל Microstrategy – חברת הבינה העסקית העצמאית הגדולה ביותר, שהשקיעה 1.3 מיליארד דולר בביטקוין, קידמה את הביטקוין ללא הפסקה בטוויטר ובמדיה הרגילה. אחרי ההשקעה המסיבית של החברה, סיילור אמר שוב ושוב כי הביטקוין הוא זהב דיגיטלי מתוחכם ו”יצירת מופת של הנדסה מוניטרית “.


בראיון ל- CNBC אמר סיילור כי כל משקיע מוסדי מחפש נכס מקלט בטוח והנכס הזה הוא ביטקוין.

“ביטקוין מהונדס זהב כתרופות סינטטיות. כל היתרונות של זהב, אבל אי אפשר לעשות יותר מזה “, הדגיש סיילור. יתר על כן, הוא אמר כי בסופו של דבר חברות גדולות אחרות יצטרכו להמיר את נכסי האוצר שלהן בביטקוין.

מילים אלו מגיעות ממנכ”ל חברת הבינה העסקית העצמאית הגדולה ביותר, עם פלטפורמת הניתוח הארגונית המובילה.

תרשים מחיר לביטקוין

תנועות מחירים של ביטקוין בכל הזמנים. מקור: Coinmarketcap

העובדה שביטקוין הגיע לנקודה זו מראה את הפוטנציאל שיש לו ואת עתידו. אם אנו מסתמכים על דבריו של סיילור, בקרוב חברות גדולות ומכובדות אחרות יראו בביטקוין מקום בו יוכלו להמיר את נכסי האוצר שלהן..

שווי השוק של הקריפטו עולה על טריליון דולר

7 בינואר 2021, הוא תאריך היסטורי נוסף למטבעות קריפטוגרפיים שכן הגיעו לאבן דרך נוספת. בתאריך זה, השווי הכולל של שווי השוק הקריפטוגרפי עבר טריליון דולר לראשונה בתולדותיו.

שווי שוק של קריפטו

תרשים שווי שוק כולל של קריפטוגרפי. מקור: Coinmarketcap

אנשים רבים הופתעו מהישג הקריפטו הזה, אך לא מייסד שותף של Chainlink סרגיי נזרוב.

"אמנם גורמים חיצוניים עשויים לראות את תעשיית הקריפטו המוערכת ביותר מ -1 טריליון דולר כאבן דרך משמעותית להפליא, אולם למעשה המרחב שלנו עדיין נמצא באחד משלבי ההתפתחות והצמיחה המוקדמים ביותר.," אמר נזרוב.

אנליסטים סבורים כי עלייה זו הגיעה לאחר כל ההשקעות המוסדיות שהוזכרו לעיל. לדבריהם, משקיעים אלה מאבדים אמון בדולר ומשקיעים בנכסים כמו ביטקוין.

“רמת מחיר גדולה נפגעה, וביטקוין הוכיח שזה לא סוג הנכסים שאתה רוצה להתעסק איתו. זה הוכיח את עצמו לכל הכופרים כיום “, אמר האנליסט AvaTrade, נאם אסלם.

“סוחרים מוסדיים הם אלה שבאמת התחילו את העצרת”, הוסיף עוד.

לפי Coinmarketcap כרגע, השווי הכולל של שווי השוק הקריפטו הוא 1,034 טריליון דולר. הביטקוין מנצל את המיטב עם 715 מיליארד דולר ואחריו את’ריום עם 132 מיליארד דולר.

אחוז מסך שווי השוק (דומיננטיות). מקור: Coinmarketcap.

ממבקרי קריפטו ועד משקיעי קריפטו

בדיוק כמו שיש להם הרבה תומכים, גם במטבעות קריפטוגרפיים יש מבקרים. אך למרות שהם נהגו לבקר ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים, כעת חלקם הפכו למשקיעים.

אחד מהם הוא הבעלים של דאלאס מאבריקס מארק קובאן שתמיד השתמש ברטוריקה קריטית כלפי מטבעות קריפטוגרפיים. בסדרת ציוצים עם טיילר ווינקלבוס, קובני אמר שהוא השקיע בעבר במטבעות קריפטוגרפיים ומעולם לא מכר אותם.

כמו כן, ג’יימי דימון, יו”ר ומנכ”ל תחנת הכוח הבנקאית בוול סטריט ג’יי פי מורגן כינה פעם ביטקוין הונאה. “זה יותר גרוע מנורות צבעונים. זה לא ייגמר טוב. מישהו הולך להיהרג “, אמר כשנשאל על ביטקוין בשנת 2018.

עם זאת, בשנת 2020 ג’יי.פי מורגן שינתה את עמדתה ב -180 מעלות בכך שהשיקה את עמדתה JPM יציב מטבע. יתר על כן, ג’יי.פי מורגן מקפיד כעת על מטבעות קריפטוגרפיים. ב- 5 בינואר 2021 פרסם ג’יי פי מורגן הערה בה נאמר כי הביטקוין עשוי לעלות ל 146,000 $ בטווח הארוך כשהיא מתחרה בזהב.

העובדה שמבקרי הצפנה כבר משקיעים בהם מראה בבירור כי מטבעות קריפטוגרפיים זוכים לאישור בקרב המשקיעים.

גל Altcoins לאחר ראלי הביטקוין – האם 2021 היא עונת Altcoin?

מטבעות קריפטוגרפיים מתואמים, אם כי המתאם היה מורגש פחות מאשר במהלך תנופת הקריפטו בשנת 2017. עם זאת, האלטקוינים שוב עלו בעקבות צמיחת הביטקוין..

“ראינו [altcoins] משאבת – לפני ואחרי תיקון [11 בינואר] – בדרכים שלא ממש ראינו מאז 2017,” אמר אנדרו טו, מנהל בכמות חברת Efficient Frontier..

את’ריום הגיעה ל -1,336 דולר ב -10 בינואר 2021, לא רחוק משיא כל הזמנים של 1,432 דולר שהגיעה אליה ב -13 בינואר 2018. זו גם הציפייה מצד אנליסטים בקריפטו, בהתחשב בכך ש- Decentralized Finance (DeFi) נמצא בעלייה ובהתחשב ב השקת Ethereum 2.0 בשנת 2020.

(DeFi) שואפת לחולל מהפכה בעולם הפיננסים, למשל, על ידי היפטרות מהמתווך כמו הבנקים כשמישהו לווה הלוואה. המשקיעים רואים באת’ריום את התוכנית של (DeFi).

שווי שוק של קריפטו

שווי השוק הכולל של אלטקוינים. מקור: Coinmarketcap.

מבחינה היסטורית, כאשר ביטקוין חווה אלטקוינים מנוהלים באמצעות שוורים עקב גם כן. לדוגמה, בשנת 2014, כאשר הביטקוין עלה ל -1,200 דולר, ליטקוין עקב והתקרב ל -50 דולר. בשנת 2016 חצוי הביטקוין התרחש. שנה לאחר מכן, בדצמבר 2017, הביטקוין הגיע לכמעט 20,000 דולר.

גם את’ריום וגם ריפל התגייסו לאחר אירוע המחצית של ביטקוין בשנת 2016. את’ריום זינק לשיא כל הזמנים של 1,432 דולר בתחילת 2018. גם ה- XRP עקב והגיע לשיאו בכל הזמנים של 3.34 דולר..

אם ניקח בחשבון את ההתפתחויות הללו בעבר, ואת האופן שבו השוק תופס תאוצה, 2021 אכן יכולה להיות עונת האלטקוין. בנוסף לאת’ריום, חלק מהאלטקוינים עם הפוטנציאל הגדול ביותר בשנת 2021 הם אדווה, כוכבים, צ’יילינק, קרדאנו, TRON וטזוס..

אם אתה רוצה לדעת בפירוט מה הם האלטקוינים הטובים ביותר להשקעה בשנת 2021, עיין במאמר זה.

היכן מועבר המטבע הצפוני בשנת 2021?

יש לקחת בחשבון שכל ההשוואות שנעשו כעת עם ה- "בום קריפטו" של 2017 אולי לא מדויק, כי עכשיו הדברים שונים, בהתחשב בכך שיש לנו משקיעים מוסדיים מעורבים, בניגוד לשנת 2017 שרוב ההשקעות הגיעו ממשקיעים קמעונאיים. אז, כעת אנו מתמודדים עם גורמים אחרים, המניעים מחירים.

עם זאת, מטבעות קריפטוגרפיים מתחילים בשנת 2021 עם התמקדות מיוחדת, ובונים מומנטום שיכול להוביל לשיאים חדשים במחיריהם. אם מוסדות פיננסיים גדולים ימשיכו להשקיע בביטקוין בשנת 2021, סביר להניח שמחירו עשוי לרקוד שחקים, כפי שחזו אנליסטים כלפי 100,000 דולר או אפילו גבוה יותר. ובהתחשב בכך שביטקוין שולט בשוק ב -69%, ויש לו השפעה כזו, אז אפילו אלטקוינים עשויים לעקוב אחריו.

התחל להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים עם eToro

מדוע כדאי להשתמש ב- eToro? eToro היא פלטפורמת המסחר החברתית הטובה בעולם. זו פלטפורמה קלה מאוד לשימוש. מעל לכל, סוחרי eToro יכולים לחלוק חדשות, רעיונות ומחשבות על התפתחויות מסוימות בעולם המסחר. לפיכך, אם אתה חדש בתחום המסחר, יש לך הזדמנות ללמוד עוד בפלטפורמה.

eToro – פלטפורמת המטבעות הטובה ביותר

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

נקודות מפתח

  • 20 באוקטובר 2020, ייזכר כתאריך היסטורי לתחום הקריפטו, שכן Paypal החליטה לאפשר למשתמשים לרכוש מטבעות קריפטו בפלטפורמה שלה.
  • בשנת 2020 החלו מוסדות לשקול את הביטקוין כנכס מקלט בטוח וגידור מפני אינפלציה.
  • המשקיעים הבולטים ביותר בשנת 2020 בביטקוין הם Microstrategy עם 1.3 מיליארד דולר; השקעת רופר עם 744 מיליון דולר; כיכר עם 50 מיליון דולר; סטון רידג ‘עם 115 מיליון דולר ומסצ’וסטס הדדית עם השקעה של 100 מיליון דולר בביטקוין.
  • גווני אפור הסתכמו בנכסי הצפנה עצומים בהיקף של 13 מיליארד דולר בניהולם.
  • ג’יי.פי מורגן התחיל בנקאות תאומים ומטבעבייס; ויזה ומסטרקארד החלו במתן שירותים לחברות מטבעות קריפטוגרפיים; Paypal השיקה שירותי קריפטו, ו- Fidelity הציגה קרן אינדקס ביטקוין חדשה.
  • לאחר השקעה של 1.3 מיליארד דולר בביטקוין, מייקל סיילור, מנכ”ל Microstrategy, הראה תמיכה בביטקוין ואמר כי הביטקוין הוא זהב דיגיטלי מתוחכם ו”יצירת מופת של הנדסה מוניטרית “..
  • 7 בינואר 2021, הוא תאריך היסטורי נוסף למטבעות קריפטוגרפיים שכן שווי השוק של הקריפטו עלה על טריליון דולר לראשונה בתולדותיו.
  • אנליסטים של קריפטו מאמינים כי 2021 יכולה להיות שנת האלטקוינים.
  • אם מוסדות פיננסיים גדולים ימשיכו להשקיע בביטקוין בשנת 2021, סביר להניח שמחירו עשוי לרקוד שחקים, כפי שחלק מהאנליסטים ניבאו לכיוון 100,000 דולר ואף יותר..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map