תחזית מחיר XRP לשנת 2021

אנו נשתף את החלק העליון תחזיות מומחים לאדווה בשנת 2021.

קרא את ניתוח Ripple XRP שלנו לשנת 2021

מטבעות קריפטו המשיכו להטמיע את עצמם בתודעה הציבורית לאורך שנת 2020, עם מספר שיא של ארנקים חדשים שנפתחו במהלך השנה. עם זאת, למרות שקיימים כיום אלפי אסימונים, רוב המשקיעים המזדמנים יכולים למנות רק קומץ.

מלבד אתר וביטקוין, שם אחד שעולה, שוב ושוב, הוא ריפל. XRP, שהושק בשנת 2012, מטבע הקריפטו המקורי של ריפל, ביסס את עצמו בתור אחד האסימונים המובילים בתעשייה ובזמן כתיבת שורות אלה, הוא היה המטבע הרביעי בגודלו מבחינת שווי השוק..

לעתים קרובות מכונה “הקריפטו של הבנקאים”, Ripple משמש גם כמטבע קריפטוגרפי וגם כרשת תשלומים דיגיטלית לעסקאות פיננסיות. השם Ripple מתייחס למעשה לחברה שהקימה את RippleNet, רשת תשלומים שמטרתה להקל על הסדרת תשלומים בינלאומית והחלפת נכסים עבור מוסדות פיננסיים. האסימון המקורי שפועל על המערכת הוא XRP – שלרוב מכונה Ripple – וזה מהווה את הנושא לניתוח מחירי ה- Ripple שלנו לשנת 2021..

שנים עשר החודשים האחרונים היו זמן מעניין עבור XRP. זה התחיל את שנת המסחר בסביבות 0.19 דולר והמשיך לטפס בהתמדה עד שהמגפה של COVID-19 פגעה והטילה את השווקים הפיננסיים. מאז הערך של XRP השתנה משמעותית. זה התגייס בסוף השנה לפני שסוגיות משפטיות רווחו מחיקות כמעט בן לילה, והחזירו אותו למחיר פחות או יותר באותו מחיר בו נסחרה בינואר 2020..

אז האם אדווה עדיין השקעה טובה? ניתוח מחירי ה- Ripple הבא לשנת 2021 יבחן את הפוטנציאל העתידי של האסימון, ישקול את הגורמים המשפיעים על ערך ה- XRP ויבדוק מה יש לכמה דמויות מפתח בתעשייה לומר..

תוכן

אדווה – סקירה כללית

היסטוריה של תנועת מחיר אדווה

אדווה בשנת 2020

תחזיות מומחים לאדווה בשנת 2021

האם להשקיע באפל בשנת 2021?

סיכום


ניתוח מחיר אדווה 2021 – שאלות נפוצות

אדווה – סקירה כללית

כחלק מניתוח המחירים של Ripple 2021, יש צורך לבחון מקרוב מה זה Ripple ואילו תכונות מבליטות אותו מבין שלל המטבעות הקריפטוגרפיים האחרים בשוק.

כמובן, אין מנוס מכל השוואה של כל האלטקוינים בדרך זו או אחרת לביטקוין. עם זאת, מלבד העובדה ששני האסימונים יכולים לשמש כמטבע דיגיטלי, Ripple היא חיה שונה מאוד מביטקוין. לא רק שהרשת פועלת אחרת, אלא שהסיבה מאחורי הקמתה של ריפל שונה גם מזו של קודמתה.

Ripple, כפי שהזכרנו, הוא למעשה שמה של החברה שעומדת מאחורי פלטפורמת התשלומים של RippleNet. בעוד שהביטקוין הוקם כרשת תשלומי עמית לעמית, מטרתו של ריפל הייתה להציע פלטפורמת עסקאות חלקה ומהירה עבור בנקים ומוסדות פיננסיים. לכן ניתן לראות ב- RippleNet מערכת של הסדר תשלומים, החלפת נכסים והעברה, הפועלת באופן דומה לסטנדרט הקיים בהעברות כספים בינלאומיות: SWIFT.

XRP הוא שם האסימון המשמש ברשת Ripple ונועד לשמש כמטבע משותף בעת העברת כספים בין מטבעות פיאט שונים. מרבית מערכות ההסדר הקיימות נשענות על הדולר האמריקאי כמטבע הבסיס, אך הדבר כרוך בעמלות חליפין ועיבודו יכול לקחת מספר ימים. על ידי שימוש ב- XRP במקום ב- USD, דמי החליפין מופחתים למינימום וניתן לבצע העברות בין מטבעות בשניות. מטבע הדברים, הדבר עורר עניין מכמה בנקים ומוסדות פיננסיים, כולל בנק פידור, סנטנדר, בנק חבר העמים באוסטרליה וכמה בנקים יפניים בולטים..

אדווה שונה גם מביטקוין באופן האימות של עסקאות. בעוד שהאחרון משתמש בתפיסת הוכחת העבודה, בה רשת צמתים פותרת משוואות בלוקצ’יין ומתוגמלות ב- BTC, רשת ריפל משתמשת במנגנון קונצנזוס מבוזר ייחודי, כלומר שרתים או צמתים ברשת מחליטים על פי הסכמה את תקפותם ואמיתותם. ההעברה.

הדרך השונה בה פועל Ripple פירושה גם מנגנון שחרור האסימונים שונה מזה של הביטקוין. בעוד שאסימני BTC מתווספים כפרס לכורים המפעילים את הבלוקצ’יין, ה- XRP של ריפל משוחרר באמצעות חוזים חכמים. למעשה, קיימים 100 מיליארד אסימונים של XRP, שחלק גדול מהם מוחזק בנאמנות על ידי אדווה. לאחר מכן משחרר המשרד כמיליון אסימונים לכל היותר כדי לתמוך בעסקאות במערכת האקולוגית, כאשר כל האסימונים שאינם בשימוש מוחזרים שוב לנאמנות..

על הנייר, ריפל בהחלט נראית כהשקעה משתלמת – במיוחד לאור העובדה שכמה מוסדות פיננסיים בולטים הביעו תמיכה בטכנולוגיה. עם זאת, כפי שנראה, ישנם גורמים נוספים שיש לקחת בחשבון בעת ​​ההחלטה אם להוסיף XRP לתיק שלך או לא. ככזה, ניתוח מחירי האדווה הבא לשנת 2021 נועד לבחון מקרוב את הגורמים הללו ואת הפוטנציאל שלהם להשפיע על תנועות המחירים העתידיות..

היסטוריה של תנועת מחיר אדווה

בסיס טוב לכל ניתוח מחיר אדווה לשנת 2021 הוא רטרוספקטיבה של תנועות המחירים לעומת השנים הקודמות. לעתים קרובות זה יעלה רמזים לגבי האופן שבו גורמים מסוימים עשויים להשפיע על הערך של XRP להתקדם.

המסלול ההיסטורי של ערך ה- XRP נראה שונה מאוד מאלה של מטבעות קריפטוגרפיים בולטים אחרים. רוב האסימונים מתחילים את החיים עם ערך מועט מאוד, אך קריפטוסים כמו ביטקוין ואתר החלו במהירות לעלות בהתמדה לאחר שנה-שנתיים. לעומת זאת, אדווה נותרה כמעט שטוחה עד 2017 – כמעט חמש שנים לאחר הקמתה. זה הגיע לשיא של 0.34 $ בחודש מאי של אותה שנה, לפני שנכנס לריצת דוב שראה את זה יורד ל -0.66 $ ביולי..

עם זאת, עד סוף שנת 2017 התגייס XRP והגיע לשוויון עם הדולר האמריקני בדצמבר, בעקבות הידיעה כי כמה מוסדות פיננסיים נרשמו ל- RippleNet. המחירים המשיכו לנסוק עד שלבסוף הגיעו לשיא כל הזמנים של 3.08 דולר בינואר 2018.

עליית המחירים השוברת הייתה קצרת מועד, עם זאת, ושווי XRP צנח ל -4.66 דולר עד ה -4 בפברואר 2018. מגמת הירידה נמשכה לאורך כל השנה ו- XRP סיימה את המסחר של 2018 ב -0.37 דולר. הדברים נותרו די אירועים עבור Ripple לאורך כל שנת 2019, כאשר המחירים נעו בדרך כלל סביב $ 0.30, לפני שירדו מתחת ל- $ 0.20 לפני צאת השנה..

תרשים מחיר אדווה

אדווה בשנת 2020

למרות ש- COVID-19 היה חריג עבור השווקים הפיננסיים באופן כללי, ביצועי ה- XRP במהלך שנים עשר החודשים האחרונים הם שיקול חשוב לניתוח מחירי האדווה שלנו לשנת 2021.

בעקבות 2019 חסר מעט, XRP החלה את השנה במסחר בסביבות 0.17 $. עם זאת, המשקיעים החלו להתחמם לקריפטוגרפי ‘הבנקאים’ והמחירים החלו להתגנב והגיעו ל -0.30 דולר לפני שהמגפה פגעה ושלחו את המחירים לסיבוב שוב. הערך של אסימון ה- Ripple ירד אז עד 0.12 $ לפני שהדברים השתפרו מעט במהלך הקיץ. XRP הראה חוסן מסוים במהלך החודשים הקרובים, לפני שהתכנס בחודש נובמבר למחירו הגבוה ביותר מזה למעלה משנה, במחיר של 0.61 דולר. הדברים עדיין נראו מבטיחים עבור XRP בדצמבר עד שתביעה נגד מעבדות Ripple שלחה את ערך האסימון לקרוס ביותר מ -50% תוך מספר ימים.

האם היית שוקל להשקיע אדווה XRP?

תביעת SEC

אחד הגורמים המרכזיים לכל ניתוח מחירים של Ripple לשנת 2021 יהיה הנפילה מהחלטת בית המשפט ב -22 בדצמבר 2020. ריפל הואשמה בביצוע השקעות ללא רישיונות מתאימים על ידי רשות ניירות ערך בארה”ב, שקבעה כי אסימון ה- XRP היה ביטחון סחיר ולכן כפוף לתקנות הרלוונטיות. מעבדות Ripple ניסו לטעון כי XRP הוא מטבע ואין צורך לרשום אותו כחוזה השקעה, אך ללא הועיל. שווי ה- XRP צנח ביותר מ- 30% מיד לאחר פסק הדין וטרם הראה שום סימן להתאוששות, ונעה בסביבות 0.27 $ בעת כתיבת שורות אלה. בהמשך לפסיקת ה- SEC הואשמו גם מנכ”ל ריפל בראד גארלינגהאוס, והמנכ”ל לשעבר כריס לארסן, בעבירה על חוק ניירות ערך..

אחד מעורכי הדין של ריפל התבטא נגד ההחלטה, שעלולה להיות לה השלכות רחבות יותר על שוק הקריפטו: "ה- SEC טועה לחלוטין בעובדות ובחוקים ואנו בטוחים שבסופו של דבר אנו ננצח בפני מגלה עובדות ניטרלי," הוא אמר. עם זאת, כפי שהוא נראה, Ripple מסתכל על מחיקת המרת מטבע, אלא אם כן הם רשומים גם כמרכזיות ביטחון. בעקבות פסק הדין, מר גארלינגהאוס היה מעוניין להצביע על כך ש- XRP המטבע הקריפטוגרפי היה נפרד מ- Ripple, אך נראה כי בעיקר התעלמו מכך בכמה פינות..

באופן טבעי, לפסיקה זו עלולות להיות השלכות חמורות על תנועת המחירים של XRP בשנת 2021, במיוחד אם בורסות בינלאומיות יתחילו למחוק את מטבע הקריפטו. לכן, זהו גורם מתמשך בכל ניתוח מחירים של Ripple לשנת 2021 וכל משקיעים השוקלים להוסיף XRP לתיקים שלהם מומלץ לפקוח מקרוב על ההליכים..

תחזיות מומחים לאדווה בשנת 2021

אחת הדרכים לגוון ניתוח מחירי Ripple לשנת 2021 היא על ידי איסוף דעות עצמאיות לגבי העתיד שצפוי ל- XRP. עם זאת בחשבון, להלן התחזיות והדעות האחרונות של כמה קולות בולטים מתחום הקריפטה.

בול קריפטו

האנליסט הפופולרי Crypto Bull דחה את הצרות המשפטיות האחרונות של XRP והיה אחד הקולות הבודדים בתעשייה שהתחייב לניתוח מחירים של Ripple לשנת 2021, והתעקש שמחיר ה- Ripple יחזור לכל מקום שבין 10 $ ל -20 $ עד לינואר 2021, ואפילו שובר 100 דולר מאוחר יותר השנה. כשהסביר את הסיבות מאחורי האופטימיות הזו, ציטט Crypto Bull תרשימי XRP ופרקטלים קודמים; נסיבות חברתיות, כלכליות וכספיות; וחשיפה חסרת תקדים של וביקוש לרכוש קבוע. הוא תיאר את רכישת XRP במחיר מיד לאחר הפעולה המשפטית האחרונה כ”הזדמנות “למשקיעים נבונים.

קריפטו ISO

אנליסט אחר בתעשייה, הידוע בכינוי הבדוי Crypto ISO, הציע כי אמנם פסיקת ה- SEC עשויה להיות קטסטרופה עבור Ripple, אך ערך הצניחה שלה עשוי לעמוד לרדת. “XRP כנראה עולה. האם זה נבון לקצר משהו אחרי ירידה כה גדולה עם הידיעה כבר? ” הוא אמר. “לא בטוח מהו מקרה השור באמת ולא ייגע בו אבל גם לא היה מנסה לחלוב הרבה יותר בקצר.”

קריפטו אמין

בהתייחס לפסיקת ה- SEC ומה המשמעות של Ripple, הסוחר והפרשן התעשייתי הבולט המכונה Credible Crypto ציין כי הרבה מהעניין ב- XRP מגיע מחוץ לארה”ב. “90% מלקוחות Ripple אינם בארה”ב. 90 פלוס אחוזים מנפח המסחר ב- XRP מתרחשים בבורסות מחוץ לארה”ב. XRP אינו נייר ערך בסינגפור, בריטניה, שוויץ ויפן. אם אתה חושב שמקרה SEC שולח XRP ל- $ 0, ייתכן שלא תחשוב באופן אובייקטיבי. XRP הוא גלובלי “, אמר, והציע למעשה שיש הרבה תקווה ל- XRP בחודשים הקרובים ומדגיש שיקול מרכזי בכל ניתוח מחירים של Ripple לשנת 2021.

נקו זי

עם זאת, מומחים רבים זהירים מאוד לגבי עתידו של XRP ומנכ”ל Coindust ואנליסט מטבע החילופי נקו Z ציין כי בעוד שרוב בסיס הלקוחות של XRP אכן נמצא מחוץ לארה”ב, הנהלת XRP “היא אזרחי ארה”ב וכך גם התאגיד. ”. היא הוסיפה כי “אם ה- SEC רואה בכך אבטחה, חילופי דברים שיש להם אינטראקציה עם לקוחות אמריקאים יצטרכו למחוק את המנויים. לא הייתי אומר שזה 0 אבל זה עדיין נושא גדול. “

פרנסס קופולה

מומחה אחד בתעשייה שלא משך אגרופים הוא הכלכלן פרנסס קופולה, שכותב לעתים קרובות עבור פורבס והפייננשל טיימס.. "אני חושב שזו תחילת הסוף," היא אמרה "המשקיעים כבר זורקים XRP מהר ככל שיוכלו." עם זאת, בהתחשב בכך שגב ‘קופולה תמיד ביקרה מעט את אדווה, כך שניתן היה לראות בהערותיה דעות קדומות מעט מבחינה זו..

גורמים המשפיעים על מחיר האדווה:

גורמים המשפיעים על מחיר האדווה

גורמים משפטיים

כפי שדנו, Ripple התמודדה עם כמה צרות משפטיות מהותיות למדי לקראת סוף 2020, שתוצאותיהן המלאות עשויות להתממש. פסק הדין של ה- SEC פירושו ש- XRP מסווג כנייר ערך סחיר, ולא כמטבע, מה שאומר בתורו שבניגוד לרוב המטבעות הקריפטוגרפיים האחרים, לא ניתן לסחור בו בבורסות שאינן רשומות כמרכזיות אבטחה בארה”ב..

אמנם זה עשוי להישמע הרס אסון, אך המשקיעים לא צריכים להיות מהירים מדי למחוק את ה- XRP – האסימון פופולרי ביותר מחוץ לארה”ב ורשת התשלומים של Ripple עדיין משרתת את מטרתה עבור מוסדות פיננסיים גדולים. אמנם אנו יכולים לצפות שמחיר ה- XRP יישאר מאופק לזמן מה, אך מחירו הנמוך מעניק לו שפע של מקום לצמוח..

ביטקוין

מחירי כל המטבעות הקריפטוגרפיים קשורים בדרך זו או אחרת לביטקוין. המטבע הקריפטוגרפי המקורי נתפס כמדד למדידת סנטימנט שוק הקריפטו באופן כללי ותפקידו למעשה כמטבע מילואים פירושו שכל מה שמשפיע באופן משמעותי על ערך ה- BTC ישפיע על שאר השוק. כסוגיה נפרדת, המשקיעים ירצו לפקוח עין על האופן בו ביטקוין עשוי להיות מושפע מפסיקת ה- SEC האחרונה, מכיוון שכבר מסתובבות שמועות האם מטבעות קריפטוגרפיים אחרים עלולים לסבול את אותו גורל כמו XRP.

תקנות הקשורות לקריפטוגרפיה

ראינו כבר כיצד לשינויים רגולטוריים יכולה להיות השפעה עצומה על מחיר מטבע קריפטוגרפי. לפיכך זהו גורם חשוב לכל ניתוח מחירים של Ripple לשנת 2021 – במיוחד בעקבות פסיקת ה- SEC. למשל, אם תחומי שיפוט אחרים מחוץ לארה”ב הולכים בעקבותיהם ומסווגים מחדש את XRP, זה עלול להיות בעל השלכות הרות אסון. עם זאת, לשינויים רגולטוריים חיוביים יכולה להיות השפעה הפוכה. משקיעי קריפטו, לא משנה אם יבחרו להשקיע ב- Ripple בשנת 2021, ירצו לפקוח מקרוב על כל שינוי – במיוחד אלו העומדים לפני האיחוד האירופי..

דרישת הקונה

היצע וביקוש הם הכל עבור המשקיעים. ל- Ripple מערך שונה בהשוואה למטבעות קריפטוגרפיים אחרים, בכך ש- Ripple (החברה) מחזיקה כמויות אדירות של XRP בפקדון, ומשחררת סכום מסוים מדי חודש לפני משיכת שאריות. נכון לזמן כתיבת שורות אלה אומרים שיש יותר מ -40 מיליארד אסימוני XRP במחזור, עם חלק לא ידוע אך עדיין משמעותי "נזיל או כפוף למגבלות מכירה משמעותיות", על פי מסרי. באופן בלתי נמנע, הביקוש לקונים הצטמצם בעקבות פסיקת ה- SEC, אך כפי שראינו, מומחים רבים בתעשייה מצפים מהמשקיעים להתחמם ל- XRP שוב בעתיד הקרוב..

מוכן להשקעה אדווה XRP?

ניתוח מחיר אדווה לשנת 2021

ביצוע ניתוח מחירים של Ripple לשנת 2021 הוא עסק מסובך, בהתחשב בפעולה הרגולטורית בסוף שנת 2020. בעוד שאנליסטים של קריפטו מסתמכים לעתים קרובות על ניתוח טכני כדי לקבל תובנות כיצד מחיר אסימון עשוי לנוע בעתיד, פסיקה משפטית מהותית כגון שאותה חווה אדווה הוא אירוע חסר תקדים שקשה להבין באופן מובן כאשר אנו מחפשים דפוסים בשיאים הנמוכים של תנועת התרשים של XRP.

כתוצאה מהפסיקה, תחזיות המחירים העיקריות של הפלטפורמות הגדולות ל- XRP בשנת 2021 לא היו מעודכנות בעת כתיבת שורות אלה, שכן תעשיית הקריפטו עוצרת את נשימתה כדי לראות מה צופן העתיד המיידי של ריפל.

האם להשקיע באפל בשנת 2021?

למעשה ישנן שתי אסכולות כאשר שוקלים אם להשקיע ב- XRP בשנת 2021. עד 22 בדצמבר, המחצית השנייה של שנת 2020 נראתה מבטיחה עבור Ripple ורוב הפוטנציאל הזה עדיין נותר מבחינת עתיד הרשת. כמה מומחים בתעשייה מאמינים כי ההאטה היא לא יותר מתגובה לטווח קצר והמחיר הנמוך של XRP הופך אותה להזדמנות השקעה נהדרת עם הוצאות מינימליות..

עם זאת, כפי שהדגיש ניתוח מחירי ה- Ripple שלנו לשנת 2021, לפסיקת ה- SEC יכולות להיות השלכות חמורות על XRP ומשקיעים בולטים רבים מעדיפים יותר להחזיק מעמד עד שעתידה של Ripple יהיה מעט יותר ברור. זה בהחלט יהיה טיפשי לצפות לצמיחה אסטרונומית מ- XRP במהלך 12 החודשים הבאים – מה שטענו כי היה המקרה עוד לפני הפעולה הרגולטורית – ורוב המשקיעים צפויים לגשת ל- XRP רק כחלק מתיק ההצפנה המגוון..

eToro – המתווך הטוב ביותר לרכישת Ripple XRP

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשייה לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

ניתוח מחיר אדווה – סיכום

אדווה אמורה היה לצמוח שיא לקראת סוף שנת 2020, לאחר שזכתה להפליא לסערת COVID. עם זאת, פסיקת ה- SEC לפיה XRP מסווגת כאבטחה סחירה יכולה להיחשב רק כאסון עבור ריפל – אפילו על ידי התומכים הנלהבים ביותר של המשרד והטכנולוגיה שלו. כמובן, מעבר לניתוח מחירים של Ripple לשנת 2021, ניתן לנסות לחזות כיצד זה יכול להשפיע על מחיר ה- XRP לטווח הארוך, אך כל משקיעים המעוניינים ב- altcoin צריכים לגשת אליו בזהירות..

אנו לא צפויים לראות את מחירו של XRP להתאושש במשך מספר חודשים וגם אז, הרבה תלוי בהתפתחויות נוספות עם הסנקציות הרגולטוריות וכיצד מגיבים חילופים ברחבי העולם. עם זאת, ל- Ripple ו- XRP עדיין יש הרבה פוטנציאל אמיתי ומחיר האסימון תמיד היה במסלול אחר ברוב המטבעות הקריפטוגרפיים האחרים..

זה הוגן לומר שניתוח מחירי האדווה שלנו לשנת 2021 חושש, בלשון המעטה. כל מי שמעוניין להוסיף XRP לתיק העבודות שלו צריך להבין שהם יצטרכו לעקוב כל הזמן אחר הבורסות שמסירות את האסימון מהרישומים שלהם, כמו גם כל שינוי אפשרי אחר ביחס לרגולציה..

ניתוח מחיר אדווה 2021 – שאלות נפוצות

האם אדווה תעלה בשנת 2021?

אפשר לומר שיש השקפות מעורבות בכל הנוגע לפוטנציאל של XRP במהלך 12 החודשים הבאים. עם זאת, למרות הצרות המשפטיות האחרונות, ניתוח מחירי ה- Ripple לשנת 2021 מצא כי מומחים רבים בתעשייה עדיין מאמינים בפוטנציאל האלטקוין, ובהתחשב בירידה משמעותית בערך ה- XRP שסבלה בסוף 2020, יש כל סיכוי שהאסימון עשוי לחוות צמיחה ב 2021.

כיצד תשפיע פסיקת ה- SEC על ערכה של ריפל?

החלטת ה- SEC לסווג את ה- XRP כנייר ערך ולא כמטבע ראתה את ערך האסימון צנח בן לילה. בעקבות הפסיקה מחיקו מספר חילופי בולטות בארה”ב את XRP ונחזה כי כמה פלטפורמות בינלאומיות ילכו בעקבותיה. כל ניתוח מחירים של Ripple לשנת 2021 שכדאי לקרוא, לא צפוי לקבוע בוודאות כיצד הפסיקה תשפיע על שווי XRP בטווח הארוך, אך ניתן לומר כי המחיר עשוי להישאר מאופק למשך מספר חודשים..

מה מנבאים המומחים לאדווה בשנת 2021?

ישנם מומחים רבים בתעשייה ואנליסטים של קריפטו שמוכנים למחוק את ה- XRP לאחר הפעולה הרגולטורית, אך כפי שנמצא ניתוח מחירי ה- Ripple שלנו לשנת 2021, ישנם שפע של קולות המביעים אופטימיות ל”קריפטוגרפיה של הבנקאי “. קריפטו בול, למשל, מאמינה שמחיר ה- XRP עשוי להפר 10 דולר בשנה הקרובה.

האם ראפל כדאי להשקיע בה?

פסק הדין של ה- SEC מיום 22 בדצמבר 2020 בהחלט לא היה חדשות מבורכות עבור Ripple, אך עדיין נותרו הרבה חיים ב- XRP. RippleNet עדיין מועדף על ידי מוסדות פיננסיים גדולים ברחבי העולם, ובהתחשב בכך שרבים ממאגרי הלקוחות של Ripple נמצאים מחוץ לארה”ב, יתכן ש- XRP פשוט עשוי להתמודד עם הסערה. ככזה, זה תמיד צריך להיות במסגרת כאופציה למשקיעים המעוניינים לגוון את תיקי הקריפטו שלהם.

עכשיו זה זמן טוב להשקיע באפל?

בעוד שניתוח המחירים של Ripple לשנת 2021 אולי לא צייר את התמונה האופטימית ביותר של העתיד המיידי של XRP, יש לציין גם כי האסימון הסתיים בשנת 2020 בשפל שלא ראתה מזה זמן רב. ככזה, זה עשוי להיות זמן טוב למשקיעים להוסיף XRP לתיקים שלהם, למרות שעל אף היותו סיכון גבוה יותר מאשר אסימונים אחרים נכון לעכשיו, ניתן לרכוש אסימונים בהוצאות מינימליות..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector