XRP לעומת BTC: איזה מהם צריך להיות בתיק שלך?

אדווה וביטקוין עשויים כבר להיות בתיק ההשקעות שלך. אבל לאיזו מהן יש את ההשקעה הטובה יותר בשנת 2021 ואילך?

סקרן לדעת את ההבדל בין ריפל לביטקוין? נחתת במקום הנכון. במאמר זה, אדווה לעומת ביטקוין: איזה קריפטו כדאי לקנות בשנת 2021, אנו הולכים להבחין בין שני המטבעות הדיגיטליים הפופולריים האלה..

דברים גדולים צפויים משוק הקריפטו בשנת 2021, מכיוון שאנשי ציבור גדולים וחברות פיננסיות ממשיכים לאמץ מטבע דיגיטלי, ועם עליות מחירים שנחזו כמעט באופן אוניברסלי לעשרת האסימונים הראשונים, מעולם לא היה זמן אטרקטיבי יותר להשקיע בקריפטו..

אדווה מול ביטקוין – השוואה בין XRP ל- BTC

כל מי שמשקיע חדש בהשקעה בקריפטו עלול למצוא את עצמו מעט מבולבל לגבי היכן לשים את כספו – במיוחד בהתחשב במספר העצום של האסימונים הקיימים כרגע. עם זאת, רוב המשקיעים זקוקים לדאגה רק לקריפטוסים הגבוהים ביותר – ושני עמודי תווך בכל תיק השקעות צפויים תמיד להיות ביטקוין ו / או אדווה..

אבל איך שני המטבעות הקריפטוגרפיים מודדים זה לזה? רוב האנשים מודעים לביטקוין כמוביל השוק, אך האם זה הופך אותו לקריפטוגרפי הטוב ביותר להשקיע בשנת 2021? במאמר הבא, אנו בוחנים מקרוב את XRP ו- BTC כדי לראות איזו מהן מציעה את התשואות המבטיחות ביותר בשנה הקרובה..

אז האם ריפל היא השקעה טובה יותר מביטקוין? האם מאוחר להשקיע בביטקוין? האם להשקיע במקביל בביטקוין ובריפל?

ואולי הכי חשוב, מה ההבדל בין ביטקוין לריפל?

גלה זאת במדריך ההשוואה המפורט שלנו של Ripple לעומת Bitcoin.

אם אתה רוצה לקנות ביטקוין או ריפל לבדוק במהירות ובקלות Exchange eToro!

המתמודדים: אדווה מול ביטקוין

ראשית, אם אתם תוהים איזה קריפטו להשקיע בשנת 2021 אז גם Ripple וגם Bitcoin בהחלט שווים. עם זאת, כל מטבע מביא משהו שונה מאוד לשולחן וכל משקיע צפוי להיות מודע להבדלים המרכזיים בין השניים על מנת לנהל ביעילות את ציפיותיהם..

ביטקוין לעומת אדווה: מה ההבדלים העיקריים ביניהם

להלן הדרכים החשובות ביותר בין שני הנכסים:


רקע כללי

ביטקוין הוא ללא ספק הקריפטוגרפיה המפורסמת ביותר שקיימת – וגם ללא ספק הגדולה ביותר מבחינת שווי שוק. לאמיתו של דבר, ביטקוין היה זה שהעלה את המטבע הקריפטוגרפי והבלוקצ’יין על המפה כשהושק עוד בשנת 2009. מקורות ה- BTC הם מעט מסתוריים, מכיוון שאיש אינו באמת יודע את זהותו האמיתית של מחבר עיתון הביטקוין המקורי: סאטושי נקאמוטו. אך זה בהחלט לא פגע בעליית מטבע הדיגיטל הגדול בעולם.

לאחר תרועה ראשונית, הדברים השתתקו בביטקוין כמה שנים עד שנת 2013, כאשר מחיר ה- BTC זינק לפתע ואלה שבחרו להשקיע בביטקוין מצאו עצמם במצב מעורר קנאה רבה – לאחר שראו תשואות של כמה מאות אחוזים..

הפופולריות והעמדה המתמשכת שלה כמובילת השוק פירושו שרוב המשקיעים יחפשו לקנות ביטקוין בשנת 2021, ולעתים קרובות זה המשקיעים החדשים שבצפנה חדשים בוחרים להכניס את כספם – ומסיבה טובה..

קרא עוד: מהו ביטקוין? מדריך למתחילים

אַדְוָה היא חיה שונה מאוד מביטקוין. למעשה, Ripple הוא למעשה שמה של חברת האם העומדת מאחורי XRP, ולא שם האסימון עצמו, אם כי לעתים קרובות משתמשים בשניים להחלפה. יש גם מחלוקת בשאלה האם XRP באמת מבוזר באמת או לא. בעוד שמייסדי הפרוטוקול מתעקשים שזהו, בסופו של דבר Ripple Labs Inc מנהלת את המופע, שלטענת קהילת הקריפטו אינו מנוגד לביזור אמיתי..

דבר מרכזי נוסף שיש לדעת עליו הוא שמטרתו העיקרית של XRP שונה מזו של הביטקוין. אדווה פותחה תוך התחשבות בבנקים ובמוסדות גדולים יותר. הרעיון היה להציג מערכת שתחליף את פתרונות התשלום החוצי גבולות, כמו תקן התעשייה הנוכחי, SWIFT. מטבע הדברים, פירוש הדבר שפוטנציאל המחירים של ה- XRP קשור באופן מהותי לאימוץ על ידי מוסדות פיננסיים גדולים.

מי שמעוניין לקנות Ripple בשנת 2021 צריך להיות מודע גם לתביעת ה- SEC שפגעה בחברה בסוף 2020, בה הגוף הרגולטורי בארה”ב קבע כי יש לסחור ב- XRP כנכס ולא כמטבע – החלטה שפגעה במחירי XRP. בדרך גדולה. עם זאת, זה בהחלט לא אומר שזה לא רעיון טוב להשקיע באפל – במיוחד מכיוון שהמחירים נמצאים כיום בצד הנמוך.

עסקאות ומהירות

הבחנה חשובה בין מטבעות קריפטוגרפיים קשורה לעיתים קרובות לאופן שבו הבלוקצ’יין הבסיסי שלהם מתמודד עם עסקאות. למרות שאינך צריך להבין את הטכניות הטובות יותר כשלעצמן, מי שמעוניין להשקיע בביטקוין צריך לפחות להיות מודע ליסודות היסוד..

ביטקוין משתמש במשהו שנקרא פרוטוקול הוכחת עבודה, בו משתמשים בכורים לאימות עסקאות הכלולות בבלוקים. הכרייה מתבצעת על ידי מחשבים רבי עוצמה ברשת הביטקוין הפותרים משוואות מורכבות. בכך הם מתוגמלים ב- BTC חדש, וכן הופכים את רשת התשלומים לביטקוין לאמינה ובטוחה על ידי אימות פרטי העסקה. מידע נוסף ניתן למצוא בהסבר שלנו על כריית קריפטו.

נדרשות בערך עשר דקות עד שחסימה חדשה תיווצר ותאושר ברשת הביטקוין. אם לנסח זאת במונחים ריאליים, זה שווה לכ -5 עסקאות בודדות לשנייה, מה שנשמע אולי מרשים, אבל זה בהשוואה ל -1,700 של ויזה לשנייה. למעשה, שיעור העסקה של ביטקוין נתפס זה מכבר כחולשתו הגדולה ביותר וכמה אלטקוינים נוצרו במיוחד כדי לטפל בנושא זה.

אַדְוָה מאמת עסקאות בדרך אחרת לרשת הביטקוין. במקום כרייה, Ripple משתמשת בפנקס קונצנזוס וסדרה של שרתי רשת מאושרים כדי לאמת עסקאות. זה הופך את עסקאות ה- XRP להרבה יותר מהירות ופחות עתירות משאבים מאלו של ביטקוין.

במונחים של עולם אמיתי, XRP יכול לספק למעשה 1,500 עסקאות בשנייה. עלויות העסקה נמוכות משמעותית גם ברשת Ripple, דבר שחיוני במקצת אם XRP עתיד לפנות לבנקים.

בנוסף לפרוטוקול עסקאות יעיל יותר, ה- Ripple blockchain יכול גם לטפל במספר נכסים שונים, וזה משהו שביטקוין לא יכול להתאים. למעשה, התועלת והפוטנציאל של המערכת הם שהופכים את זה להשקיע ב- Ripple. אמנם ייתכן שחסרים כמה יסודות עיקריים של מטבע קריפטוגרפי מסורתי, אך משקיעים פוטנציאליים צריכים לזכור כי מטרתו שונה במידה ניכרת מאשר לרוב..

היצע וביקוש

מי שיודע משהו על מסחר והשקעות יודע שהכל קשור לביקוש והיצע – וזה נכון בין אם אתה רוצה להשקיע בביטקוין, זהב או כל נכס אחר. אם אתה מתכנן ברצינות לקנות ביטקוין בשנת 2021, ייתכן שאתה כבר תוהה כיצד ל- BTC יכול להיות ערך אמיתי כלשהו, ​​אם פשוט ניתן ליצור מטבעות ברשת..

התשובה היא למעשה די פשוטה. היצע הביטקוין מוגבל ל -21 מיליון BTC. בנוסף לכך, בכריית הביטקוין יש מנגנון אספקה ​​דפלציוני מובנה, הידוע יותר בשם חצוי. הפחתה, כפי שהשם מרמז, מקטינה את תגמול ה- BTC שמקבלים הכורים בחצי ובכך מגבילה את סך ההיצע המשתחרר למערכת האקולוגית של ביטקוין..

כנקודה לציון בכל הנוגע לצד הביקוש לעניינים, ענקית התשלומים המקוונת PayPal הוסיפה לאחרונה תמיכה בביטקוין, ופתחה את עולם המטבעות הקריפטוגרפיים בפני 330 מיליון משתמשיה. מתקבל על הדעת שאם כל המשתמשים הללו היו בוחרים לקנות ביטקוין בשנת 2021, לא יהיה מספיק BTC להסתובב.

בדיוק כמו עם ביטקוין, כל מי שמעוניין להשקיע ב- Ripple ירצה לדעת על מודל תזרים המניות. שוב הדברים שונים מאוד בין שני המטבעות הקריפטוגרפיים. חלק ניכר מ- XRP מוחזק בפקדון על ידי מעבדות Ripple. לאחר מכן החברה משחררת עד מיליארד אסימונים (מתוך הערכה של 100 מיליארד אספקה ​​כוללת) מדי חודש כדי לתמוך בפעילות העסקית ברשת. כל אסימונים שאינם בשימוש מועברים חזרה לנאמנות.

השחרור החודשי של XRP מתבצע באמצעות חוזה חכם ברשת, הפרוטוקול מבטיח כי לא תהיה אפשרות לשימוש לרעה עקב היצע יתר של אסימוני XRP ברשת, ואפילו תחת מערכת זו, ייקח שנים רבות לפני הכל המטבעות נמצאים במחזור. עם זאת, הגישה זכתה לביקורת רבה מצד קהילת הקריפטו – במיוחד מכיוון שהחברה העומדת מאחורי XRP מחזיקה בחלק כה גדול מהמטבע..

שוב מי שמעוניין להשקיע באפל צריך לזכור את הכוונה מאחורי XRP. השימוש העיקרי באלטקוין הוא לשמש כמטבע בסיס להעברת נכסים אחרים, ולא כמערכת תשלום עמית לעמית ישירה. ככזה, הוא מעולם לא התאים למודל הרגיל של מלאי-לזרום וסביר להניח שלעולם לא יהיה.

XRP לעומת BTC: איזו השקעה טובה יותר?

התבוננות בכמה היבטים טכניים של כל מטבע קריפטו היא תמיד מומלצת ולעתים קרובות יכולה לשפוך מעט אור על כוחות השוק ככל הנראה שיש להם את ההשפעה הגדולה ביותר על אסימון מסוים, אך הם רק מספרים לנו חלק מהסיפור. בסופו של דבר יש בשוק הרבה מטבעות קריפטוגרפיים חדשניים שלא הצליחו להתקדם משמעותית ככלי השקעה.

כאשר שוקלים אם להשקיע בביטקוין או להשקיע באפל, הדרך הטובה ביותר לבנות חיזוי מדויק היא על ידי התחשבות במגוון גורמים. ראשית, מבט על תנועות מחירים קודמות חיוני בעת ביצוע ניתוח עתידי. כמובן, פלטפורמות מובילות רבות כבר ביצעו ניתוח טכני משלהן, אותו נבחן בהמשך.

כדאי להקשיב גם למומחים בענף הפיננסי ולמשקיעים בולטים. כאשר שחקנים מרכזיים מחליטים להשקיע בביטקוין או לקנות את ריפל בשנת 2021, זה תמיד אינדיקטור טוב ובמקרים מסוימים, יכול להספיק בכדי להעלות את המחירים כשלעצמם..

אדווה לעומת ביטקוין – הבדלים עיקריים

ביטקוין לעומת אדווה: היסטוריית מחירים

המידע הקונקרטי היחיד שיש לנו בכל הנוגע לניתוח תנועת מחירים הוא היסטוריה של אסימון – כל דבר אחר הוא פשוט השערה. לפני ביצוע השקעה, יש להתחשב בתנועת המחירים הקודמת של כל אסימון.

BTC

היסטוריית המחירים של ביטקוין הייתה לא פחות ממופלאה. מימיה הראשונים שנסחרה בכמה סנטים, היה זרם קבוע של גורמים חושבים קדימה בתעשייה שרצו להשקיע בביטקוין. BTC הגיעה לשוויון עם הדולר האמריקני בשנת 2011 ומאז צמיחתה הייתה סטרטוספרית. בין השנים 2011-2013 מחירו של ביטקוין טיפס לגובה של 1,242 דולר – מה שהוביל בהכרח לזינוק בסוחרי המיינסטרים המעוניינים להשקיע בביטקוין..

מחיר ה- BTC הגיע לשיא של כל הזמנים של 19,783.06 דולר בשנת 2017, כאשר באותה תקופה מטבעות קריפטוגרפיים לא הגיעו לעיתים רחוקות מהחדשות. זה היה בערך בזמן שהמוסדות הגדולים יותר החלו להשקיע בביטקוין והקריפטו הציבורי החל להופיע בתיקים של אפילו המשקיעים השמרנים ביותר.

לא הכל אמנם הפליג בפשטות – מחיר הביטקוין נפל מספר פעמים, כולל ירידה של 80% בשנת 2018. ככזה, מי שמחפש לקנות ביטקוין בשנת 2021 צריך להיות מודע לכך שיש עדיין סיכוי ריאלי שהערך של BTC יכול לרדת.

XRP

ל- XRP לא הייתה אותה צמיחת מחירים מרשימה שחוותה BTC. לאחר השקתו הראשונית בשנת 2012, היה מעט מאוד תיאבון להשקיע ב- Ripple עד שנת 2017, אז הגיעה לשוויון עם הדולר האמריקני. הצמיחה הונחה בדרך כלל על ידיעות שמוסדות פיננסיים מיינסטרים נרשמו ל- RippleNet, מה שהוביל בהכרח ליותר סוחרים קמעונאיים שמעוניינים להשקיע ב- Ripple..

המחירים המשיכו לנסוק עד שהגיעו סוף סוף לשיא כל הזמנים של 3.08 דולר בינואר 2018. בשלב זה, אנליסטים פיננסיים רגילים רבים נטו יותר להשקיע באפל והדברים נראו טוב עבור האלטקוין. עם זאת, המחירים ירדו מאז באופן משמעותי ופסיקת ה- SEC בשנת 2020 דחפה את ה- XRP לשפל של סביב 0.25 דולר.

Bitcoin לעומת אדווה: תחזיות עתידיות

אז מה תנועות המחירים הקודמות של מטבע קריפטוגרפי יכולות לספר לנו על העתיד? בין אם תבחרו להשקיע בביטקוין או להשקיע ב- Ripple, ניתוח טכני של מסלולי מחירים קודמים הוא אחד הכלים הטובים ביותר שיש לנו לחיזוי תנועות עתידיות..

BTC

התחזיות ל- BTC בשנת 2021 הן בדרך כלל חיוביות. TradingBeasts פרסמה מסלול אמין ביותר, וחזה כי המחירים יעלו בהתמדה ככל שמוסדות רבים יותר משקיעים בביטקוין בחודשים הקרובים. בזמן כתיבת שורות אלה, BTC זינק ליותר מ- 43,000 $ ו- TradingBeasts מאמינים שהיא תשמור על צמיחה במהלך רוב שנת 2021, ותחזית ממוצע של 67,000 $ לפני סיום השנה..

במקום אחר, הסוכנות לתחזיות כלכלה אופטימית יותר, לאחר שחזתה צמיחה משמעותית ל- BTC לאורך 2021. למעשה, הם צופים ריצה ממושכת של שור לאורך כל השנה, כאשר BTC גדל בכ- 375% עד דצמבר 2021.

לבסוף, DigitalCoinPrice הוא גם שורי ביותר על ביטקוין. הניתוח הטכני של הפלטפורמה מציע כי BTC תמשיך בצמיחתה לאורך 2021 ותגיע לשיא פוטנציאלי של 96,768.26 דולר בשנת 2021..

באופן טבעי, הסכמה זו בקרב אנליסטים גדולים מציעה כי זה יכול להיות נבון לקנות ביטקוין בשנת 2021. עם זאת, על המשקיעים לציין את ההבדל המשמעותי בין התחזיות ולנהל את ציפיותיהם בהתאם..

XRP

התחזיות מעט פחות מאוחדות כשמדובר ב- XRP. ל- TradingBeasts יש את האלטקוין במסלול שטוח למדי לאורך 2021, מטפס בהתמדה אך באופן בלתי מורגש ממחיר ממוצע של 0.53 $ בחודש מרץ ועד לכ 0.55 $ בדצמבר 2021.

בְּמָקוֹם אַחֵר, WalletInvestor נדיב יותר עם חיזוי ה- Ripple לשנת 2021. הפלטפורמה רואה את ה- XRP בשיאו פעמיים בשנה, כשהיא חוברת בסביבות 0.63 $ ביוני לפני צניחה קלה, ואז מתכנסת בסוף השנה ל -0.82 $ בדצמבר. 2021

לבסוף, תחזיות מ DigitalCoinPrice לשכב איפשהו בין לבין. הניתוח הטכני שלה מראה כי XRP יקפיץ בין $ 0.60 ל- $ 0.70 במהלך רוב שנת 2021 לפני שור לאורך כל נובמבר ודצמבר יראה שהאלטקוין מסתיים השנה ב- 0.74 $..

המסלול של XRP אולי לא ממש מרשים כמו של ביטקוין, אך מעטים האנשים שהיו מצפים אחרת. בשלב זה, כל מי שמתכנן לקנות את ריפל בשנת 2021 צריך לעשות זאת כחלק מאסטרטגיית השקעות קריפטו רחבה יותר.

Bitcoin לעומת אדווה: מה אומרים המומחים

החלק האחרון של השוואת ה- XRP לעומת BTC שלנו הוא מבט על מה מומחים אומרים על כל אסימון. לעיתים קרובות זהו אינדיקטור מצוין לסנטימנט השוק, ואם משקיע מרכזי מחליט לפתע להשקיע ב- Ripple או לקנות ביטקוין בשנת 2021, אז לא רק שתוכל להניח שזה עומד מאחורי ניתוח שוק יסודי, אלא שלעתים עניין ומוסדות משמעותיים יכולים לפעמים להיות כל מה שנדרש כדי להפעיל שוק שוורים.

יש מעט דוגמאות טובות יותר מזה של טסלה רכישה של 1.5 מיליארד דולר בביטקוין בפברואר 2021. הידיעה גרמה למחיר הביטקוין לזנק ב -17% ל -45,220 דולר, שיא. בנוסף לכך, הדעות של אנשי תעשיית הטכנולוגיה כמו אילון מאסק נושאות כל כך הרבה גרביטציות שהם לבדם יכולים להעלות מחירים, כפי שראינו גם בציוץ הדוגקוין שלו, גם בפברואר..

כמובן, יש הרבה קולות בתעשייה המייעצים לאנשים לקנות ביטקוין בשנת 2021, כאשר דמויות מפתח כמו מייק נובוגרץ וטום פיצפטריק של סיטי בנק צופות צמיחה עצומה עבור BTC בחודשים הקרובים. ישנם גם כמה מומחים בולטים אחרים בתעשייה המסמנים את כוונתם להשקיע בביטקוין, ביניהם ריק אדלמן, מייסד אדלמן מנועים פיננסיים, המאמין כי יש לייעד 1% מכל תיק השקעות להשקעה בביטקוין..

כל זה מבשר טוב מאוד עבור BTC, אך האם מישהו מייעץ לאנשים לקנות Ripple בשנת 2021? כאן הדעות הן מעטות, שלא לדבר על הרבה יותר חלוקות. עם זאת, ישנם כמה שמות גדולים למדי התומכים ב- XRP – לא מעט מוסדות פיננסיים בולטים רבים, כמו ג’יי פי מורגן, בנקו סנטאנדר ובנק אמריקה. גיבוי ממשקלים כבדים בנקאיים כאלה בהחלט מציע שזה עדיין יכול להיות הגיוני להשקיע באפל.

עם זאת, ל- XRP היו גורמים רבים – במיוחד מאז פסיקת ה- SEC בשנת 2020. בעל הטור של האקרנון קסנופון, למשל, סבור שיש סיכוי קטן לצמיחה משמעותית עבור ה- XRP בשנת 2021, בעוד הכלכלן פרנסס קופולה, הכותב בפורבס ובפייננשל טיימס מאמין. שהמסיבה הסתיימה עבור XRP ואלה שבחרו בתחילה להשקיע ב- Ripple מחפשים כעת לפרוק את אחזקותיהם.

אדווה מול ביטקוין: מסקנה

כך שאפל הוא השקעה טובה יותר מביטקוין?

זה כנראה הפך ברור למדי עד עכשיו כי השאלה אם להשקיע בביטקוין או לקנות Ripple בשנת 2021 היא מעט אינטואיטיבית. שני המטבעות הקריפטוגרפיים מייצגים הזדמנויות השקעה שונות באופן דרמטי, וככאלה אין הרבה מה להרוויח מהשוואה ישירה.

למעשה, בעולם הבלתי צפוי של מטבעות קריפטוגרפיים ובלוקצ’יין, ביטקוין וריפל למעשה ישלימו זה את זה היטב כחלק מתיק מגוון. אם תבחר לקנות ביטקוין בשנת 2021, אז אפשר לומר שאתה יכול לצפות לפחות לצמיחה מסוימת. עם זאת, יש לציין שתוכלו לרכוש אסימונים רבים בהוצאות מינימליות אם תבחרו להשקיע ב- Ripple..

BTC יציב בערך כמו שקריפטוגרפיה מקבלת, אז אם אתה משקיע רק באסימון אחד, זה כנראה ההימור הטוב ביותר שלך. עם זאת, מי שמוכן לקחת על עצמו יותר סיכון, עדיין ירצה לשקול את האפשרות לקנות את Ripple בשנת 2021, שכן אין ספק שיש לו פוטנציאל רב לצמיחה ומחירו עדיין מאופק מפסיקת ה- SEC..

עם האסימון שתבחרו ללכת איתו, זכרו תמיד ששווקי הקריפטו הינם תנודיים לשמצה ושום דבר אינו מובטח. בעוד שהערות חיוביות של מנהיגים כמו אילון מאסק יכולות להעלות את ערך המטבע בן לילה, ראוי לציין שההפך הוא גם נכון..

בסופו של דבר ההחלטה הסופית מסתכמת בך. איזה סוג משקיע אתה רוצה להיות? איזו טכנולוגיה מרגשת אותך יותר? וזה כרגע הכי פחות מוערך?

בררו את התשובה לשאלה זו, בהחלט תדעו אם Ripple היא השקעה טובה יותר מביטקוין!

עכשיו אתה יודע את ההבדלים הקריטיים בין Ripple לביטקוין. אם אתה מרגיש השראה לקנות ביטקוין אוֹ אַדְוָה, או שמאמר זה סיפק קצת תובנה נוספת לידע ההשקעות הקיים שלך, יתכן שתשמח לדעת ש- eToro מספק את היכולת לקנות נכסי קריפטו ולסחור ב- CFD עד 90+ מטבעות קריפטוגרפיים.

eToro – פלטפורמת המטבעות הטובה ביותר

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

XRP לעומת BTC – שאלות נפוצות

האם זה רעיון טוב להשקיע בביטקוין?

קשה לשער את שוק המטבעות הקריפטוגרפיים באופן מדויק, אך ניתן לומר כי דברים גדולים צפויים בחודשים הקרובים ואנליסטים בולטים רבים בתעשייה מייעצים לאנשים להשקיע בביטקוין בשנת 2021. עם זאת, זכרו תמיד כי תחזיות אינן מובטחות בשום פנים ואופן. אתה אף פעם לא צריך להשקיע כסף שאתה לא יכול להרשות לעצמך להפסיד.

היכן אוכל לקנות ביטקוין בשנת 2021?

אם אתה רוצה לקנות ביטקוין בשנת 2021, תצטרך למצוא מתווך מכובד ולפתוח חשבון מסחר. אנו ממליצים בדרך כלל eToro למשקיעים מתחילים, מכיוון שהיא מציעה מגוון רחב של שירותים, כמו גם שפע של משאבים ומדריכים חינוכיים כיצד להתחיל.

האם עלי להשקיע באפל?

יש הרבה ספקולציות אם זה רעיון טוב לקנות את Ripple בשנת 2021 או לא בעקבות פסק הדין של ה- SEC שהגיע ל- XRP בסוף 2020. עם זאת, מומחים רבים מאמינים שלאסימון יש עדיין פוטנציאל עצום וכבר היה קיים קפיצה בקרב אלו שבוחרים להשקיע באפל בחודשי הפתיחה של 2021. באופן כללי, עליכם לקנות את ריפל רק בשנת 2021 אם היא חלק מאסטרטגיית השקעה מגוונת.

באיזה קריפטו עלי להשקיע בשנת 2021?

הבחירה באיזה קריפטו להשקיע בשנת 2021 צריכה להיות כרוכה במחקר מדוקדק. בעוד שרוב האנליסטים ממליצים למשקיעים לקנות ביטקוין בשנת 2021, כל מי שמעוניין להסתעף עשוי לרצות גם להשקיע באדווה, דוגקוין או ליטקוין, למשל. המדריך שלנו לאן להשקיע בשנת 2021 אמור לעזור לכם לבנות רשימה קצרה של אסימונים פוטנציאליים.

ביטקוין נגד. מטבעות קריפטוגרפיים אחרים

  • ביטקוין מול את’ריום
  • ביטקוין לעומת ביטקוין מזומן
  • ביטקוין מול קרדנו
  • ביטקוין מול דוגקוין
  • מטבע ביטקוין לעומת מטבע בינאנס
  • עשרת מטבעות המטבע החשובים ביותר אחרים מאשר ביטקוין

אדווה מול ביטקוין – אינפוגרפיקה

אהבת את המאמר שלנו אדווה מול ביטקוין: איזה קריפטו כדאי לקנות בשנת 2021? אז שתף אותו עם כל מי שעשוי למצוא את זה מועיל.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector