מדריך אנליטי להשקעה בליטקוין בשנת 2021

לאן ילך מחיר ליטקוין בשנת 2021?

מה יקרה למחיר הליטקוין בשנת 2021? מאז נכסי הצפנה מבוזרים, המשקיעים תמיד תהו: מה מניע את מחיר הליטקוין?

מטבעות קריפטו כבשו את העולם בסערה, ועולם ההשקעות השתגע. במובן מסוים, עולם ההשקעות עדיין בסערה קטנה בגלל הייחודיות של מטבעות קריפטוגרפיים. זה בכלל לא כמו השקעות, מניות או סחורות מסורתיות.

העולם המדהים של השקעות מטבעות מטבעות אינו מיועד לבעלי לב חלש. Litecoin, המכונה גם “גרסת לייט של ביטקוין”, הייתה מטבע קריפטוגרפי דומיננטי מאז הקמתו בשנת 2011 על ידי המייסד צ’רלי לי..

אם אתה רוצה לקנות או להשקיע ב- Litecoin LTC במהירות ובקלות, עם 0% עמלה, לבדוק Exchange eToro!

אבל מה שמניע באמת את מחיר הליטקוין?

ישנם ארבעה גורמים עיקריים המשפיעים ביותר על מחיר הליטקוין:

 • ביצוע מטבעות מתחרים
 • אימוץ מוגבר
 • תיאבון לוקח סיכונים
 • בעיות חסרות תקדים הנלוות ל- COVID-19

למה ליטקוין?

ליטקוין, הכסף לזהב של ביטקוין, תוכנן להגדיל את היעילות מבחינת זמן העסקה ומשתלם יותר מביטקוין. זו גרסה זולה יותר, מהירה ויעילה יותר של הביטקוין.

מטבעות קריפטוגרפיים היו במקור חנות ערך בזכות ביטקוין, אך ליטקוין משנה את נקודת המבט הזו על ידי היותה אמצעי חליפין. עמלות העסקה הנמוכות של ליטקוין, קלות העסקאות והמהירות המהירה ברק, שתי דקות וחצי לדור בלוקים, הפכו אותה לבחירה פופולארית בהיותה “מטבע הקריפטו של העסקה”.

Litecoin הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הוותיקים ביותר והיה בין עשרת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים ברוב חייו, ומדורג כיום הקריפטוגרפי השמיני בגודלו מבחינת שווי שוק, עם שווי שוק של 5.92 מיליארד דולר..

בתחילת 2020 הוביל ליטקוין את השוק והיה אחד המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים ביותר, מה שהיה די תמוה בעיני המשקיעים מכיוון שהשוק היה מעט באי וודאות בגלל ה- COVID-19..

אפריל עד אוקטובר לא היו כל כך טובים עבור Litecoin, אך הוא צבר תאוצה במהירות בחודש נובמבר ומאז הוא נמצא בזינוק. בנובמבר הוא גם עלה מהקריפטו ה -9 בגודלו ל -8 בגודלו.


תרשים מחירים של litecoin

נתונים באדיבות CoinDesk

מה מניע את מחיר הליטקוין?

כעת נשאלת השאלה, מה מניע את מחיר ליטקוין?

ליטקוין עד שנת 2016 עלה, והגיע לשיאו בסביבות 330 דולר. אבל זה היה קצר מועד, והשוק הדביק את ליטקוין. ליטקוין ראתה כמה משווקי הדובים הגרועים ביותר עם מחיר נמוך של 3 דולר.

עם זאת, הוא נמצא בעלייה מתמדת מאז. כמה קירובים לעתידו הם מלאי תקווה בעוד שאחרים, לא כל כך. COVID-19 הביא בעיות חסרות תקדים עם עצמו, בעיות שטלטלו את ההשקעה המסורתית וגם את ההשקעה בקריפטו.

התשובה הקצרה לשאלה זו היא: הביקוש לליטקוין הוא שקובע את מחירו.

אבל זה לא כל כך פשוט.

המחירים נקבעים בשוק כאשר הביקוש עונה על ההיצע. אבל זה המקרה של מוצרים קונבנציונליים & סחורות. שום דבר בקריפטו אינו קונבנציונאלי; גם לא קביעת המחיר שלה.

בעוד שההיצע הוא בדרך כלל גורם קובע, הביקוש הוא הגורם העיקרי הממלא תפקיד מכריע בקביעת מחיר הליטקוין. בניגוד למטבעות אחרים, היצע המטבעות הקריפטוגרפיים קבוע. ההיצע של ליטקוין לא יכול לגדול ב -84 מיליון מטבעות. לפיכך, כלכלת השוק נכשלת בנוגע לקביעת המחירים של מטבעות קריפטוגרפיים, כיוון שלא ניתן לשנות את ההיצע בכדי להתאים את המחירים, והמחירים הם הקובעים אך ורק לפי הביקוש..

בעיקרו של דבר, היקף הסחר קובע את הביקוש. נפח גבוה של ליטקוין שנמכר גורם למטבלים, ונפח גבוה שקונים גורם לעליית מחירים. המייסד צ’רלי לי עצמו, גרם למגמת שוק הדובים כשהחליט למכור את הליטקינס שלו בשיא כל הזמנים.

מחירי מטבעות קריפטוגרפיים הם רק ביטוי לביקוש הנוכחי שלהם, אך גורמים שונים בצד הביקוש נמצאים במשחק, אשר בסופו של דבר קובע את המחיר.

מוכן להשקעה ליטקוין?

אבל, מה הם הגורמים המשפיעים על מחיר ה- LTC של ליטקוין?

4 גורמים יניעו את מחיר הליטקוין בשנת 2021

1. ביצוע מטבעות מתחרים

גורם חשוב נוסף הקובע את מחיר הליטקוין הוא מספרם, האיכות והמחירים של מטבעות קריפטוגרפיים מתחרים. להעמיק בזה, זה בגלל שמטבעות קריפטוגרפיים מתחרים משפיעים גם על הביקוש לליטקוין. אם מטבע מתחרה תופס תאוצה, המשקיעים יבחרו בכך, מה שישפיע לרעה על דרישת ליטקוין. בסופו של דבר, הכל מסתכם בביקוש לייטקוין.

ביטקוין הוא השם שעולה בראש כשחושבים על מטבעות קריפטוגרפיים. בהיותו המטבע המקורי, וגם הדומיננטי, הוא ממלא תפקיד חיוני בביקוש למטבעות קריפטוגרפיים אחרים. Litecoin קשורה גם קרוב מאוד לביטקוין בשל היותו דומה, ומכאן שהוא מקבל ערך נוסף בשל אותו קשר.

לביטקוין ולליטקוין יש קשר חיובי חזק מאוד של 0.83, אשר, במונחי הדיוט, פירושו שמחירי ה- LTC תלויים מאוד ב- BTC. וכפי שאנו מודעים היטב למעמדו האיתן של ביטקוין, אין זה סביר מאוד שמחירי ליטקוין ישפיעו על ביטקוין באותה מידה כמו שמחירי ביטקוין ישפיעו על ליטקוין..

מחירי ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים הם ללא ספק הגורם המשמעותי ביותר שמשפיע על מחירי ליטקוין. חלק מהאנליסטים העריכו כי חלקם של מחירי הביטקוין בקביעת מחירי ליטקוין הוא ככל 68%, מה שמשאיר רק 32% לגורמים אחרים.

תרשים חיזוי מחיר litecoin

נתונים באדיבות CoinPredictor.io

2. אימוץ מוגבר

צ’רלי לי, מייסד Litecoin, עיצב את Litecoin מתוך חזון להפוך אותו למדיום חילופי. ייצור בלוק ביטקוין יכול לקחת עד עשר דקות לעיבוד, וכרגע, ביטקוין אחד מוערך ב -19,475 דולר; לכן, ביטקוין לא בדיוק מעודד עסקאות אלא משמש את מטרתו המקורית להיות מאגר ערך.

ככל שאנו עדים למהלך העולם לקראת דיגיטציה, האימוץ של ליטקוין כמטבע דיגיטלי גדל בהדרגה. יותר ויותר סוחרים מאמצים ליטקוין לעסקאות כלליות.

זה נקרא על ידי סוחרים “מטבע התשלומים” בגלל רמת המעשיות הגבוהה שלו. הקלות, המהירות והכלכלה של עסקאות עשו בחירה פופולרית בקרב הסוחרים. עמלות העסקה לא רק נמוכות, אלא היו בירידה הדרגתית בשנת 2019, מה שעודד עודד את הסוחרים לבחור ב- Litecoin..

ככל שיותר ויותר אנשים מקבלים את ליטקוין כמטבע דיגיטלי, ערכו ימשיך לגדול. צ’רלי לי וקרן ליטקוין מילאו תפקיד פעיל בהפיכתם של ליטקוין ליותר ויותר מעשיים.

3. תיאבון לוקח סיכונים

השקעה, באופן כללי, אינה מיועדת לביישנים וביישנים. זה דורש שנינות חדה וחך לנטילת סיכונים. לקיחת הסיכון והתנודתיות של ההחזר על ההשקעה גדלו בצורה דרסטית בכל הנוגע למטבעות קריפטוגרפיים. מטבעות קריפטו נחשבים כיום להשקעות בסיכון גבוה ותנודתי.

בפרט, Litecoin נחשב כקריפטוגרף מסוכן יותר, בהשוואה לאחרים ברשימת 10 הראשונים, שכן הוא ראה כמה שיאים ושפל אדירים בעבר.

השווי הנקי של המשקיעים, הרווח השוטף והציפיות לעתיד הם חלק מהגורמים שקובעים את התיאבון שלהם לקחת סיכונים.

לאור COVID-19 יתכן שהתיאבון לוקח סיכונים ירד ברמה העולמית. רמות האבטלה עלו לרמות שיא, ואנשים מתקשים למלא את צרכיהם היומיומיים. לפיכך, ייתכן שמשקיעים לא יהיו מוכנים לקחת סיכונים רבים.

גורמים אלה, אמנם, הם עיקריים אך הם אינם מתארים את התמונה המלאה. מדידת הביקוש לכל דבר, שלא לדבר על מטבע קריפטוגרפי, היא עסק מסובך שכן ישנם גורמים רבים הממלאים תפקיד מכריע. תפיסת המשקיעים את העתיד, גם אם אינה נכונה, ממלאת תפקיד חיוני.

תמיכה בפרופיל גבוה וסיקור תקשורתי טוב משפיעים על תפיסת המשקיעים ועל מצדם על החלטותיהם. המחירים מושפעים מאוד גם על ידי "היפות." ככל שאנשים מדברים יותר על ליטקוין בצורה אופטימית, כך הביקוש יגדל.

4. בעיות חסרות תקדים הנלוות ל- COVID-19

רובנו למדנו לחיות עם COVID-19 ואת האתגרים הייחודיים שהביא עם עצמו, ואת אלה מאיתנו שלא, הם יעשו זאת בקרוב. אחרי הכל, אנחנו בני אדם, ואנחנו נועדו להסתגל.

השקעה במטבעות קריפטוגרפיים היא מערכת בסיכון גבוה ותגמול גבוה. השוק מאוד תנודתי. רמז ב- COVID-19 ויש לך תנודתיות שאינה בתרשימים. אין לנו אמצעים שיכולים לקבוע או אפילו לחזות את מחירי המטבעות הקריפטוגרפיים. אלה שיש לנו פגומים.

השווקים הגלובליים נמצאים במיתון והמשקיעים מבולבלים. בחודשיים האחרונים אנו עדים למגמות דוב ושוריות רבות. עם רמת חוסר וודאות זו, המשקיעים עשויים לרצות להישאר בצד הבטוח במקום לקחת סיכונים גבוהים.

האם ליטקוין היא השקעה טובה?

השקעה ב- Litecoin או בכל סוג של נכס יכולה להיות מסוכנת מאוד אם אינך יודע מה אתה עושה. יתכן שאתה שואל את עצמך, “האם עלי לקנות ליטקוין עכשיו?” אז הנה מעולה, השקעת ההון שלך לא צריכה להיות מסובכת.

בהיותו אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הוותיקים ביותר, הוא ביסס את עצמו. המשקיעים בדרך כלל אופטימיים לגבי עתידו של ליטקוין. המוניטין ששמר ליטקוין בכך שהוא נשאר בעשרת המטבעות הקריפטוגרפיים הראשונים מאז הקמתו אינו נעלם מעיני המשקיעים..

בשנת 2019, ליטקוין ניצחה את ביטקוין והייתה בין שלושת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים. הכאת ביטקוין היא הישג בפני עצמו, שללא ספק הביא אותו לאור הזרקורים.

תחזיות והערכות של משקיעים מובילים מקוות. קבוצת דוח המחקר Crypto, חברת מחקר קריפטו מבוססת, פרסמה דוחות שלה תחזיות מלאות תקווה במיוחד. על פי הקבוצה, ליטקוין יכולה להגיע ל -1,200 דולר בשנת 2025 ול -2,250 דולר אדירים בשנת 2030.

דן גמברדו, מייסד Crypto Capital Venture, הודיע ​​למשקיעים לצפות למגמת שוק שורי עבור כל המטבעות הקריפטוגרפיים תוך שימת דגש על ביטקוין ו- Litecoin. Gambardello הצהיר כי “Litecoin התאגדה בסביבות 70 $ לפני ריצה מסיבית ל -1,000 $ +”.

נתוני החיזוי שלהלן מתארים חלק מההערכות פוטנציאל תחזיות לחיזוי מחיר LTC ב- Litecoin נמוך ונמוך בשנת 2021, 2022, 2023 ו- 2025+ המוצעות על ידי אנליסטים טכניים ומומחים בתעשייה.

שָׁנָה גָבוֹהַ נָמוּך
2021 160 דולר 35 דולר
2022 320 דולר 170 דולר
2023 2500 דולר 350 דולר
2025+ 8000 דולר 650 דולר

בסופו של דבר, תוכלו למצוא הבטחות רבות לעליית מחירים, אך הכל תלוי בכם. איזה סוג משקיע אתה רוצה להיות? בדוק את התשובה לשאלה זו, בהחלט תדע אם Litecoin היא השקעה טובה!

למד להשקיע בליטקוין

אם אתה רוצה ללמוד להשקיע בליטקוין או בכל מטבע קריפטוגרפי אחר, מסחר חינוך הכין את הקורסים הטובים ביותר עבורך כדי ללמוד מהר ככל האפשר ולהפוך אותך למאסטר בענף המסחר..

הצטרף לחינוך למסחר וניצל את קהילת המסחר הרחבה שיש לנו. חינוך למסחר לא פשוט עורך קורסים, אלא זו אקדמיה למסחר בפני עצמה עם קהילה רחבה מאוד של לומדים וסוחרים מנוסים שיעשו כמיטב יכולתם ללמד אותך בדרך שלך להצלחה.

קנו Litecoin LTC בבורסת eToro

השקעה ב- litecoin

ב- eToro, משתמשים יכולים להעתיק סוחרים מובילים של Litecoin ומשקיעים מקצועיים באמצעות CopyTrader ™ פוּנקצִיָה.

עכשיו אתה יודע אילו גורמים יכולים להניע את מחיר Litecoin בשנת 2021. אם אתה מרגיש השראה להשקיע ב- Litecoin, או שמאמר זה סיפק תובנה נוספת לידיעת המסחר הקיימת שלך, אתה עשוי להיות שמח לדעת כי etoro מספק את היכולת סחר בנכסי Crypto ו- CFD עד 90 מטבעות קריפטוגרפיים.

eToro – קנו LTC עם עמלה של 0%

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

נקודות מפתח

 • Litecoin, המכונה גם “גרסת לייט של ביטקוין”, הייתה מטבע קריפטוגרפי דומיננטי מאז הקמתו בשנת 2011 על ידי המייסד צ’רלי לי..
 • ליטקוין נמצאת בעשרת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים ביותר במהלך חייה וכיום היא מדורגת כקריפטוגרפיה 8 בגודלה מבחינת שווי שוק, עם שווי שוק של 5.92 מיליארד דולר..
 • הקובעים העיקריים במחיר Litecoin הם ביצועי מטבעות מתחרים, אימוץ מוגבר ותיאבון לקחת סיכונים.
 • לביטקוין ולליטקוין יש מתאם חיובי חזק מאוד של 0.83, מה שמבחינת הדיוט אומר שמחירי ה- LTC תלויים מאוד ב- BTC..
 • ככל שאנו עדים למהלך העולם לקראת דיגיטציה, האימוץ של ליטקוין כמטבע דיגיטלי גדל בהדרגה.
 • בפרט, Litecoin נחשב כקריפטוגרף מסוכן יותר, בהשוואה לאחרים ברשימת 10 הראשונים, שכן הוא ראה כמה שיאים ושפל אדירים בעבר.
 • קבוצת דוח המחקר Crypto, חברת מחקר קריפטו מבוססת, חזתה כי מחיר Litecoin עשוי להגיע ל -1,200 דולר בשנת 2025 ול -2,250 דולר אדירים בשנת 2030..
 • דן גמברדו, מייסד Crypto Capital Venture, הצהיר כי “Litecoin התאגדה בסביבות 70 $ לפני ריצה מסיבית ל -1,000 $ +”.

אנו מקווים שמצאת מאמר זה מועיל ושהוא הניע אותך להתחיל את הרפתקאות המסחר שלך ב- LTC. אם כן, תן שתף אותו במקרה שיש מישהו אחר שרוצה ליהנות מכך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector