האם אתה מתעניין באת’ריום? מצפים לשנת 2021 בתקווה שההשפעה של מגפת נגיף הכורו המתמשכת על המגזר הפיננסי תפחת? ואז המשך לקרוא כדי לברר מה זה אתריום והחליט בעצמך אם השקעה באתריום בשנת 2021 שווה את זה.

Ethereum הוא בחירת השקעה פופולרית בקרב סוחרי מטבעות קריפטו וחובבי בלוקצ’יין, ולכן אנו ב- Trading Education נמצאים כאן בכדי לעזור לכם להבין את המורכבות של השקעה בקריפטוגרפים ואת הסודות להצלחה בקריפטו..

הסביר את’תרום, מה זה?

אז מה זה Ethereum והאם כדאי להשקיע ב- Ethereum בשנת 2021? גם אם אתה לא חדש בתחום ההשקעות של מטבעות קריפטוגרפיים, אולי אתה יודע שאת’ריום – עם אתר המטבעות המקורי שלו (ETH) – הוא פרויקט המטבע השני של קריפטוגרפים ברחבי העולם ואחד המתחרים העיקריים של Bitcoin.

את’ריום הושק בשנת 2015 על ידי צוות צעיר ושאפתן בראשות החזון ויטאליק בוטרין. תוך פחות מעשור, את’ריום הצליחה להפוך לא רק השקעות בקריפטוגרפים אלא מימון מסורתי לנקודת אל-חזור.

Ethereum הוא הרבה יותר מטבע קריפטוגרפי. זוהי פלטפורמת בלוקצ’יין קוד פתוח התומכת בפיתוח חוזים חכמים, אפליקציות מבוזרות (dApps), פרויקטים של פיננסים מבוזרים (DeFi), ומספר מרשים של אסימונים..

מדברים על אסימונים של ERC-20, או על מטבעות שנוצרו בבלוקצ’יין את’ריום, עלינו להזכיר כי הרבה קריפטוסים ידועים כמו Tron החלו בפלטפורמת Ethereum.

Ethereum אימצה לא רק מספר מרשים של הזדמנויות השקעה חדשניות, אלא יש בה אפשרות לשפר מגזרים שונים מעבר למימון. חלק מהאזורים בהם את’ריום יכול להוביל להתקדמות טכנולוגית הם אימות משחקים, רפואה, מוסיקה ואישים אישיים.

אתה זוכר את השיגעון סביב Crypto Kitties? ובכן, האם ידעת שהמשחק האייקוני הזה מבוסס בלוקצ’יין פותח ב- Ethereum? כמה מגניב זה!

אז מה זה Ethereum במילים פשוטות? את’ריום הוא הרבה דברים, נָכוֹן! אבל יש לזכור דבר אחד: את’ריום הוא פרויקט בלוקצ’יין ששינה את כל מגזר ההשקעות, כך ש- ETH ימשיך למשוך משקיעים הרבה אחרי 2021.

איך את’ריום עובד?

אמנם אינך צריך להיות גאון IT או מומחה לסולידטי (שפת התכנות של Ethereum) כדי להתחיל להשקיע ב- Ethereum בשנת 2021, אך טוב לדעת את העקרונות הבסיסיים שעומדים מאחורי Ethereum. בואו נראה איך זה עובד!

את’ריום, כמו כל פלטפורמת קריפטו אחרת, הוא מבוזר עם צמתים המפוזרים ברחבי העולם. המשמעות היא שאין רשויות, אין תלות בבנקים מרכזיים, ואין צדדים שלישיים המטילים עלויות עסקה מרקיעות שחקים.

במילים אחרות, Ethereum מאפשר למשתמשים לערוך הסכמים זה עם זה מבלי להשתמש בצדדים שלישיים. האם אתה רוצה להעביר כסף או למכור סחורות? האם אתה רוצה להפעיל פרויקט התרמה? Ethereum מאפשר את כל התהליכים הללו בעלויות נמוכות ובזמני עיבוד מהירים.

אין זה פלא שאת’רום נחשב למלך החוזים החכמים, שהם תוכניות ביצוע עצמיות שמפחיתות את הסיכונים להונאה. מכיוון שנתונים מאוחסנים ב- blockchain, משתמשים יכולים לראות בקלות עסקאות ולנהל את הנתונים שלהם.


צוות המפתחים של Ethereum מתרחב ומגדיר יעדים ברורים שיעזרו למערכת להתמודד עם בעיות מדרגיות ותקלות. אם הדברים יתנהלו כמתוכנן, Ethereum 2.0 יושק בקרוב, אז בשנת 2021 Ethereum יתמקד בהוכחת יתד במקום הוכחת עבודה..

זה עשוי להפוך את את’רום לאופציית השקעה מצוינת לצפייה – אפשרות השקעה שבהחלט כדאי לבחון.

מה זה אתר?

אם אתה מוצא את הטכנולוגיה מאחורי אתריום מפתה וחושב שאתרום כדאי להשקיע בשנת 2021, בואו ללמוד עוד על המטבע המקומי של את’ריום: אתר!

מה זה אז אתר? Ether או ETH נוצר כדי לעזור למתכנתים לתמוך בפלטפורמה ולכסות את כל עלויות החשמל הכרוכות בתהליך. אתר משמש גם כגז המשמש להפעלת חוזים חכמים.

דבר אחד שעלינו לשים לב הוא שאתר אינו מוגבל, וזה אחד היתרונות של השקעה באת’ריום. בניגוד, לביטקוין היצע מוגבל ל -21 מיליון מטבעות.

אספקת אתר

גידול באספקת אתרים (מקור: EtherScan; מקור: https://etherscan.io/chart/ethersupplygrowth)

מעניין שהאתר היה רק ​​$ 0.04 כשהוכנס לקהילת הקריפטו והצליח להגיע לשיא של מעל 1,400 $ בשנת 2017..

עכשיו כשיש לך תשובה לשאלתך “מה זה אתריום ו- ETH?”, בוא נראה אם ​​השקעה באת’ריום בשנת 2021 היא רעיון טוב..

האם כדאי להשקיע באת’ריום בשנת 2021?

את’ריום היא פלטפורמת הקריפטו השנייה בגודלה והפופולארית ביותר אחרי הביטקוין. יש לה שווי שוק של 135.6 מיליארד דולר ומחזור מסחר 24 שעות ביממה של 43,095,961,090 דולר, נכון לינואר 2021, מה שהופך את ETH לקריפטוגרפי השני הנסחר ביותר..

שנת 2020 הייתה שנה סוערת עבור השקעות רבות, כולל מסחר בקריפטו. השוק הדובי במרץ 2020 שהופעל על ידי המגיפה המתמשכת גרם לקהילת הקריפטו להתנשף.

למרבה המזל, את’ריום הצליח לעלות שוב. בעוד שבמרץ ETH אחד נסחר ב -95 דולר, כעת ETH אחד נסחר ב -1,190 דולר (כאמור לעיל), מה שהופך את אתריום להשקעה ראויה..

כיצד התפתח אתריום לאחרונה?

כדי להבין אם שווה להשקיע את’תרום בשנת 2021, עלינו להתעדכן בחידושים האחרונים ובחדשות הקריפטו – גורמים שעשויים להפוך את קהילת המטבעות..

כאמור, אחד האירועים הצפויים ביותר הוא השקת Ethereum 2.0. למרות שמפתחים מסוימים, כמו ריאן סלקיס, חושבים שהשדרוג עשוי להתעכב עד לשנה הבאה, עובדה שרבים מתרגשים מהשינויים הקרובים..

ונחש מה: עסקאות אתריום גדלו למעל מיליון ליום!

תרשים עסקאות אתריום

עסקאות אתריום (מקור: YCharts; מקור: https://ycharts.com/indicators/ethereum_transactions_per_day)

אמנם ישנם מאות מתחרים המנסים להחליף את את’ריום, כאשר EOS, טרון וקרדאנו הם בין המתחרים העיקריים של את’ריום, את’רום הוא עדיין אחד הקריפטוסים המובילים בכל הנוגע לאימוץ המוני.. דata מראה כי ישנם יותר מ -4.5 מיליון משתמשי Ethereum פעילים.

אם מדברים על התפתחויות, אנחנו לא יכולים להתעלם מההשפעה של המגיפה. עדיין נלחמים בווירוס הקורונה החדש, ממשלות עשויות להתחיל לעבור לקראת אימוץ מטבע החוץ. פשוט משום שאנשים רבים חוששים שתשלומים במזומן עשויים להגדיל את התפשטות ה- COVID-19.

חוץ מזה, במקומות שבהם הכלכלה מצטמצמת והאינפלציה גוברת, נפח המסחר של ETH וקריפטו אחר קפץ לשיאים חדשים..

היית שוקל להשקיע ב ETH?

כמה יהיה שווה את’ריום?

עכשיו כשתדעו יותר על השקעות אתריום ואתריום בשנת 2021, תוכלו גם לשאול כמה זה יהיה שווה.

האמת היא שאף אחד לא יכול לחזות מדויק לגבי השקעה בקריפטו השוק מאופיין בתנודתיות גבוהה ובאי וודאות. הדבר הטוב ביותר שאפשר לעשות הוא לנתח את ביצועי העבר ולשקול גורמים, כגון ביקוש והיצע, סנטימנט שוק, חדשות קריפטו וחידושים טכניים צפויים..

לדוגמא, החשיבות הגוברת של DeFi, כמו גם Ethereum 2.0 הצפוי, עשויים לגרום למחירי ה- ETH לעלות – למרות ההשלכות של מגיפת וירוס הכלילי על הסחר והכלכלה העולמית..

על פי תחזיות המחירים שסופקו על ידי ארנק המשקיע, את’ריום היא השקעה טובה לטווח הקצר ETH רשאי לסחור בממוצע של 1591.3 $ במחצית הראשונה של 2021. בטווח הארוך, עם זאת, ETH עשוי להגיע ל 4500 $ עד סוף שנת 2023 (כפי שדווח מאותו גורם).

לעומת זאת, Beasts המסחר מצפה מאת’ריום להיסחר בסביבות 2600 $ עד שנת 2022.

מעניין שלפי מחיר המטבעות הדיגיטליים, לאת’ריום יש עתיד חיובי יותר. חלק מהמשקיעים, כמו איאן מקלאוד, מסבירים כי משקיעי ביטקוין עשויים לעבור להשקעה באת’ריום, מה שיגרום למחירי הביטקוין לרדת ומחירי אתריום לעלות, בהתאמה..

תחזיות קיצוניות אחרות, כמו זו שמספקת מתג מטבעות, טען כי ETH עשוי להגיע ל- 7844 $ עד שנת 2025.

אם בשנים הקרובות, Ethereum נעשה שימוש נרחב ברחבי העולם, ערכו עשוי לעלות ולהגיע ל -10,000 דולר. מוּמחֶה ג’יימס טודארו, למשל, אומר כי עקב העלייה של DeFi, Ethereum עשוי למכור תמורת 9,000 דולר למטבע בזמן הקרוב.

בהתבסס על תחזיות מחירים וניתוח נתונים דומים, מומחים מאמינים כי את’ריום עשוי להגיע לשווי שוק של טריליון דולר.

האם עלי להשקיע באת’ריום?

לכן, אם אתה מוכן להשקיע באת’ריום בשנת 2021, עליך לרכוש ידע מעמיק אודות שוק המטבעות הקריפטוגרפיים וכל הגורמים העשויים להשפיע על עתידו ומחיריו של את’ריום..

בנוסף, עליך לבצע את המחקר שלך ולהחליט אם תגמולים אפשריים עשויים לעלות על הסיכונים. ותאמינו לנו: השקעה בקריפטוגרפים יכולה להיות מיזם מסוכן כשאינו נעשה כהלכה.

באופן מדאיג, הנתונים מראים כי 90% מהסוחרים מפסידים כסף ומפסיקים לתמיד בשנה הראשונה שלהם בגלל הכשרה לא יעילה וקבלת החלטות לקויה..

אבל היי! אתה יכול להיות אחד מהמשקיעים הטובים ביותר ב- 10% שיש שם. השקעה במטבע קריפטוגרפי יכולה להוביל לרווחים גבוהים אם אתה יודע לשחק את הקלפים שלך ולאמץ הפסדים.

מי צריך לשקול להוסיף את אתריום ETH בתיקים שלהם בשנת 2021?

בגלל הפוטנציאל של Ethereum כהשקעה בשנת 2021, יותר ויותר משקיעים מתחילים ומנוסים מוכנים להוסיף את Ethereum לתיקים שלהם..

כידוע, פיזור הפורטפוליו הוא דרך נהדרת להפחית סיכונים על ידי השקעה בנכסים שונים.

השקעה ב- ETH היא אפשרות מצוינת ל:

1. סוחרי מטבעות קריפטוגרפיים:

ברור שאת’ריום הוא נכס מבוקש בקרב סוחרי מטבעות קריפטו, כולל סוחרי יום, המאמינים בהשקעה ב- ETH, בטווח הקצר והארוך..

2. סוחרי מט”ח:

בהתחשב בהשפעה של מגיפת וירוס הקורונא 2019-2020 על מטבעות פיאט, סוחרי מט”ח רבים עשויים לפנות להשקעות מטבעות קריפטוגרפיים, הנתפסים בעיני חלקם כמקלט בטוח..

3. חובבי בלוקצ’יין:

Ethereum הוא הרבה יותר מטבע קריפטוגרפי. בכך שהוא מאפשר פיתוח של dApps וחוזים חכמים, Ethereum שיפרה את השימוש בטכנולוגיית הבלוקצ’יין ועיצבה את עתיד המימון המבוזר..

מהו את’ריום והאם כדאי להשקיע בשנת 2021? | מילים אחרונות

להשקיע באתריום

עם הטכנולוגיה והאידיאולוגיה החדשניים שלה, אין ספק שאת’ריום עיצבה מחדש את עולם ההשקעות באלטקוין.

למרות שלאת’רום היו עליות וירידות רבות, כולל הפיצול הידוע לשמצה שלו לאת’ריום (ETH) ו- Ethereum Classic (ETC), את’ריום – אחת היריבות הגדולות של הביטקוין – הוכיח שזה כאן כדי להישאר הרבה אחרי 2020.

אמנם עליכם להחליט אם עליכם להשקיע באת’רום בשנת 2021, אל נשכח כי מומחים מסוימים מאמינים שהוא עשוי להגיע ליותר מ -2,000 דולר ואף להגיע ל -9,000 דולר בתקופה הקרובה.

עכשיו אתה יודע מה זה Ethereum ומדוע כדאי להשקיע ב- Ethereum בשנת 2021. אם תחליט להשקיע ב- Ethereum, אתה עשוי להיות שמח לדעת כי etoro מספק את היכולת לסחור בנכסי Crypto, כולל Ethereum ו- CFD עד 90 מטבעות קריפטוגרפיים.

eToro – פלטפורמת המטבעות הטובה ביותר הן לסוחרים והן למשקיעים

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשייה לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

נקודות מפתח

  • Ethereum היא פלטפורמת הקריפטו השנייה הפופולארית ביותר אחרי ביטקוין.
  • Ethereum הוא יותר מטבע קריפטוגרפי. זה מאפשר פיתוח של dApps וחוזים חכמים, מה שסלל את עתיד הכספים המבוזרים.
  • הקריפטו ETH המקורי של את’ריום הוא אחד הנכסים הנסחרים ביותר, ונסחר כיום ב 461.83 דולר.
  • אחד האירועים הצפויים ביותר השנה הוא השקת Ethereum 2.0 שתעבור להוכחת יתד.
  • למרות התחרות הגבוהה והתנודתיות בענף, מומחים הם חיוביים לגבי מחירי ה- ETH והצמיחה בעתיד.
  • עשה מחקר משלך. הקפד לשקול היטב את כל הגורמים המשפיעים על מחיר אתריום לפני שתחליט אם להשקיע באתריום (ETH) או לא..

האם אתה חושב שאת’ריום היא השקעה טובה לשנת 2021?

אם אהבת את המאמר שלנו מה זה אתריום והאם כדאי להשקיע באת’ריום בשנת 2021 אנא שתף ​​אותו עם כל מי שמעוניין בהשקעות קריפטו וטכנולוגיית בלוקצ’יין.

קרא עוד:

ניתוח מחירי Ethereum לשנת 2021

מה זה אתריום? מדריך למתחילים לאת’ריום וטיפים להשקעה ב- ETH

כיצד להשקיע באת’ריום: המדריך למתחילים האולטימטיבי

מהם היתרונות של מסחר באתריום?

שאלות נפוצות

מה שווה ETH בשנת 2021?

בעוד שחיזוי מחירים הוא כמעט בלתי אפשרי בגלל התנודתיות הגבוהה בשוק הקריפטו, במיוחד בתקופות של מערבולת פיננסית וחברתית, מומחים הם חיוביים לגבי הצמיחה של את’ריום בשנת 2021. בהתבסס על ניתוח נתונים ותחזיות מחירים, ETH עשוי להגיע לשיא פוטנציאלי של 2,300 דולר בשנת 2021.

בטווח הארוך, ישנם מומחים הסבורים כי ETH עשוי להגיע אפילו ל -9,000 דולר למטבע.

איזה קריפטוסים להשקיע בשנת 2021?

משקיעים רבים מצפים ל -2021 שורי בתקווה שהדברים יתחילו להיות תקינים למרות המגיפה המתמשכת בווירוס הכור. חלק מהצפנים המובילים להשקעה בשנת 2021 כוללים את’ריום, ביטקוין, ריפל, ליטקוין, טזוס וקרדאנו. תמיד עשה את המחקר שלך ושקול סיכונים לפני שאתה משקיע בקריפטו.

תשקיע באת’ריום וב קריפטוגרפיה הופכת אותך לעשיר?

השקעה במטבעות קריפטוגרפיים היא מיזם פיננסי מסוכן שיכול, עם זאת, לעזור לך להגדיל את עושרך לאורך זמן. כדי להרוויח כסף ב- ETH או בקריפטואים אחרים, יש להבהיר את יעדיהם הכספיים, להתמקד בחינוך ותרגול המסחר במטבעות קריפטוגרפיים, ולהשקיע כסף שהם יכולים להרשות לעצמם להפסיד..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector