מה זה אדווה והאם זה רעיון טוב להשקיע באדווה?

מה זה אדווה? האם מדובר במטבע קריפטוגרפי? האם זה דומה לקריפטוגרפיה הפופולרית ביותר שיש, ביטקוין?

התשובה הקצרה תהיה כנראה “לא”.

אדווה זה הרבה יותר מזה.

היום נציג את Ripple ונסביר כיצד ומדוע היא צפויה להפוך למלך העסקאות הבינלאומיות ברחבי העולם. ננסה לענות גם על השאלות הבאות – מה זה אדווה? האם אדווה היא השקעה טובה?”ו”האם עלי להשקיע באפל בשנת 2021?”

הסביר אדווה

הסביר אדווה

מה זה אדווה?

הדבר הראשון שאתה צריך לדעת על Ripple הוא שהוא גם פלטפורמה וגם מטבע.

רשת התשלומים של Ripple נקראת RippleNet והקריפטוגרפיה נקראת Ripple XRP.

RippleNet מקשר בין בנקים ומוסדות גדולים אחרים ונותן להם אפשרות להעביר כסף ונכסים שונים אחרים דרך הרשת.

כל עסקה נרשמת על ספר XRP מבוזר.

רשת התשלומים משתמשת במטבע ה- Ripple XRP לכל העסקאות. זה מקטין את הזמן והכסף לתשלומים חוצי גבולות.

עוברות עיבוד של שניות לכל עסקה. לשם השוואה, ברשת את’ריום זה לוקח יותר משתי דקות, ואילו לביטקוין זה יכול לקחת יותר משעה. בנקים מסורתיים איטיים עוד יותר, ונדרשים בין 3-5 ימי עסקים להשלמת עסקה בינלאומית.

XRP יכול להתמודד עם כ -1,500 עסקאות בשנייה. למשל, ביטקוין יכול לטפל בסביבות שבע במהלך פרק זמן אחד.


מהירות היא דבר אחד. רשת ריפל מציעה גם דמי עסקה נמוכים. בגלל היתרונות הללו, מוסדות פיננסיים רבים מכל רחבי העולם כבר משתמשים ב- Ripple.

היית שוקל להשקיע ב אַדְוָה?

הרעיון המרכזי של פלטפורמת Ripple הוא להיות פרוטוקול קוד פתוח שיאפשר עסקאות מהירות וזולות.

הנה מה שהחברה אומרת על המוצר שלה על הרשמי אַדְוָה אתר אינטרנט:

“אדווה מספק חוויה אחת ללא חיכוך לשליחת כסף גלובלית באמצעות כוח הבלוקצ’יין. על ידי הצטרפותם לרשת העולמית ההולכת וגדלה של חברת Ripple (RippleNet), מוסדות פיננסיים יכולים לעבד את תשלומי לקוחותיהם בכל מקום בעולם באופן מיידי, אמין וחסכוני. בנקים וספקי תשלומים יכולים להשתמש בנכס הדיגיטלי XRP כדי להפחית עוד יותר את עלויותיהם ולגשת לשווקים חדשים. עם משרדים בסן פרנסיסקו, ניו יורק, לונדון, מומבאי, סינגפור וסידני, לריפל יותר מ -200 לקוחות ברחבי העולם. “

Ripple שוחרר במקור בשנת 2012, בעקבות Rippleplay. Ripple היא המרת מטבע, רשת העברות כספים ומערכת הסדר ברוטו בזמן אמת (RTGS).

איך אדווה עובדת?

איך אדווה עובדת

רשת Ripple אינה משויכת למונחים כמו בלוק או בלוקצ’יין. הם משתמשים במונח ספר חשבונות משותף, במקום זאת. הוא מנוהל על ידי רשת שרתים המאמתת באופן עצמאי ומשווה רשומות עסקאות.

בניגוד לביטקוין, שמשתמש בהסכמת הוכחת עבודה, ריפל אינה מסתמכת על אנרגיה וכוח מחשוב אינטנסיבי.

Ripple אמנם משתמשת במבנה הנתונים של blockchain אך היא משתמשת בפרוטוקול קונצנזוס משלה.

ישנם שלושה סוגים של צמתים במערכת Ripple:

 • מאמתים: הם אחראים לאימות עסקאות. כל אחד יכול להיות מאמת אבל יש רשימה של מאמתים שאפשר לסמוך עליהם, שמורים על ידי צמתי השער.
 • צמתים רגילים: אנשים / משתמשים רגילים.
 • צמתים של שער: מוסדות פיננסיים רשומים, סוחרים, בורסות ואחרים. אם ברצונך להפוך לצומת שער ברשת Ripple, עליך לקבל הרשאה להקים שרשרת אמון.

תהליך הקונצנזוס של Ripple ממשיך על בסיס נתונים ציבורי משותף בין אלה המאמתים שרתים, ומבטיח שלמות.

השרתים המאמתים יכולים להיות שייכים לכל אחד; מאנשים למוסדות פיננסיים, כגון בנקים.

פרוטוקול ה- Ripple (XRP) מאפשר העברת כסף כמעט מיידית בין צדדים. בנוסף, ניתן להחליף כל סוג מטבע כולל מטבעות פיאט, מטבעות דיגיטליים, זהב וסחורות אחרות. אחד היתרונות הגדולים ביותר בשימוש באפל הוא שנמנעים מעמלות וזמני ההמתנה הארוכים של הבנקאות המסורתית מצטמצמים לשניות..

לסיום ההקדמה שלנו, אדווה היא פשוט רשת תשלומים עבור מוסדות פיננסיים. המתחרות העיקריות שלה הן מערכות כמו SWIFT.

ניתן גם לסחור באדווה, אך הרעיון המרכזי שעומד מאחורי הקמתה לא היה להיות אמצעי תשלום לרכישת דברים ברשת. דרך זו נשמרת עבור מטבעות קריפטוגרפיים אחרים כמו ביטקוין למשל.

מבחינת המטבע, ריפל חתמה על חוזים עם חברות, בנקים ומוסדות פיננסיים לרכישה / מכירה של האסימונים. XRP הוא פשוט כלי להובלת כספם. לא ניתן למכור אותם בשוק ולא יכולים להשפיע על המחיר בהזמנות קנייה / מכירה. בנקים קונים ישירות מגוף מרכזי ועל ידי כך הם לא יאבדו שום כסף בתהליך.

מחיר האדווה בשוק, לעומת זאת, מונע רק על ידי אנשים רגילים ומשקיעים / סוחרים המעוניינים להרוויח.

בואו נתאר את התכונות המועילות של Ripple שוב:

 • מטבע האדווה הפנימי נקרא XRP והוא מקבל כל שווה ערך יקרה;
 • המערכת של ריפל מאובטחת מאוד ומוגנת טוב יותר מפני פריצות מאשר ביטקוין;
 • הפיתוח המוצלח של מערכת Ripple נשען על קודי תכנית בחינם ונגישים;
 • יש 100 מיליארד מטבעות במערכת Ripple;
 • כל העסקאות ב- Ripple בנויות על בסיס חוזי ואין צורך בבוררות, כלומר כל משתמש יכול ליצור את שירותיו, סחורותיהם והמרת מטבע;
 • אין כרייה ישירה. אתה יכול להחליף את Ripple או לקבל אותו כפרס על השתתפות בתהליך החישוב;
 • היסטוריית העסקאות המלאה נשמרת בארנקים;
 • למשתתפי העסקאות ב- Ripple אין עמלות להחלפה;
 • עסקאות דו כיווניות. ניתן להפוך כל עסקה בכיוון ההפוך;
 • אין תנועה פיזית של כספים;
 • אין סיכונים לאבד או לגנוב את כספך.

האם כדאי להשקיע באפל בשנת 2021?

השקעה באדווה

Ripple נסחר כרגע בסביבות 0.30 $, מה שלא ממש יכול להשוות לערך של Bitcoin או Ethereum, למשל. כמו כן, בניגוד לכמה מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, אינך יכול לכרות את אדווה. עם זאת, ערכו גדל משמעותית בשנה האחרונה.

ישנם 100 מיליארד מטבעות שנוצרו כאשר 40% מהם נמצאים במחזור והשאר מוחזקים על ידי החברה. ריפל לא מוכרת את כל ההיצע בשוק בבת אחת מכיוון שבהחלט יכולה להיות השפעה שלילית על המחיר.

כשאתה מחליט להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים, זכור תמיד שזה יכול להיות מסוכן. לעולם אל תשקיע יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד.

האם תרצה להתחיל לסחור אַדְוָה?

כעת, לאחר שיש לך הבנה בסיסית כיצד נראית הרשת, ייתכן שתחליט להשקיע באפל השנה. זה לא פופולרי ובעל ערך כמו ביטקוין או את’ריום, אולם יש לו פוטנציאל רב ואנשים רבים כמו גם מוסדות הכירו בכך.

אדווה גדלה מאוד בערכה בשנים האחרונות, אולם יש הרבה מקום לשיפור ולצמיחה. אם המחיר יתחיל לעלות משמעותית, בעתיד תשמעו הרבה יותר את השם “אדווה”.

קשורים: יתרונות וחסרונות של השקעה באפל

כמה אדווה שווה בעוד 5 שנים?

יש מומחים שמנבאים שזה יכול להגיע ל 100 $.

XRP (Ripple) הוא כיום המטבע הקריפטוגרפי השלישי החשוב ביותר בעולם (הראשון והשני הוא ביטקוין ואת’ריום). לא רק זה אלא הצמיחה של XRP גברה גם על הביטקוין וגם על את’ריום.

אם ניקח את זה בחשבון, כמו גם את העובדה ש- Ripple עובדת כיום עם למעלה ממאה בנקים מכל רחבי העולם, כולל בנק אוף אמריקה ו- JP Morgan, אולי תחשוב פעמיים לפני שתחליט להשקיע במטבע אחר שאינו Ripple..

לסיכום הדברים, המטרה של ריפל היא לוודא ששליחה וקבלה של כסף דרך בנקים בכל מקום בעולם קורים באופן מיידי ובעלות נמוכה מאוד. זה נעשה באמצעות קריפטוגרפי ה- XRP שלהם שעולה בהתמדה בערכו.

ספר החשבונות הציבורי של ריפל מוסיף שכבת אבטחה נוספת לעסקאות מכיוון שהספר נבנה על בלוקצ’יין עצמו של ריפל שאי אפשר להתעסק איתו או לשנות.

בנוסף לעסקאות בין בנקים, אפשריות גם עסקאות עמיתים לעמית, מה שיוצר פוטנציאל רב לאדווה / XRP בשנים הבאות..

יתר על כך, CEX והחליפו אירופאים BitPanda הוסיפו את Ripple לפלטפורמות שלהם.

אם אדווה ממשיך לעבוד עם יותר ויותר בנקים ולהגדיל את הגישה של אנשים יומיומיים ל- XRP, העתיד בהחלט נראה טוב וזו אחת הסיבות לכך ששוקלים יותר סוחרים. השקעה באפל.

בסופו של דבר, הטכנולוגיה שמאחורי Ripple היא חדשנית והאנשים שעומדים מאחוריה הם מומחים ידועים. הקהילה מתרגשת לראות כיצד הכל ישחק בעתיד.

קרא עוד: תחזיות מחיר אדווה: כמה אדווה תהיה שווה בשנת 2021 ואילך?

האם עלי לקנות אדווה?

האם עלי לקנות אדווה

כאמור לעיל, ריפל ידועה בזכות השותפויות הגדולות שלה עם מוסדות פיננסיים ותאגידים גלובליים אחרים. בנקים מובילים השקיעו ב- Ripple במשך שנים רבות.

מי צריך לשקול להוסיף את Ripple XRP בתיקים שלהם?

 1. משקיעים בסעיף הפיננסי: מכיוון ש- XRP נמצא בשימוש על ידי מוסדות פיננסיים רגילים, הוא יכול להיות חלק מתיק מבוסס על אותו מגזר..

 2. ביטקוין וסוחרי Cryptos אחרים: גורמים מסוימים המשפיעים על אסימון אדווה שונים מאלה המשפיעים על מטבעות מטבעות אחרים. לפיכך, הוא יכול לשמש ככלי גידור בעת מסחר במטבעות אחרים.

 3. סוחרי יום: אדווה היא מאוד תנודתית, ולכן היא עשויה להציג הזדמנויות מסחר רבות לטווח הקצר.

מילים אחרונות

האם כדאי להשקיע באפל בשנת 2021?

היתרון העיקרי של ריפל ביחס לשאר יתר 7,000 המטבעות הקריפטוגרפיים האחרים בכך שהוא משמש כיום מעל 100 חברות מכל חלקי העולם..

Ripple תוכנן לשמש בנקים, חברות ומוסדות פיננסיים ככלי להעברת כסף במהירות ובדיוק. עם זאת, למרות שהבנקים הם היעד העיקרי של Ripple, אנשים יומיומיים יכולים להשתמש ב- Ripple למטרות העברת כסף.

למשל, אתה יכול לשלוח 1,000 דולר למישהו שמתגורר בצד השני של העולם והכסף יגיע אליו בפחות מארבע שניות. כל זה יעלה פחות מסנט אחד.

שווי השוק של ריפל הוא מעל לשני מיליארד דולר אמריקאי ונמצא בשלושת המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר בעולם. כמו כן, רשת Ripple מהימנה על ידי משתמשים הרואים בה “מבטיח” ו”אמין “.

אדווה היא דרך אידיאלית עבור אנשים שצריכים להעביר כסף מנקודה A לנקודה B במהירות האפשרית, מבלי לשלם עלויות נוספות.

יותר ויותר חברות ובנקים מיישמים את טכנולוגיית Ripple במערכות התשלום שלהם. עם מגמה זו, ריפל עשוי להרוג את המונופול של SWIFT על תשלומים בנקאיים בינלאומיים.

השורה התחתונה היא שתמיד כדאי שתבצעו מחקר משלכם. הקפד לשקול היטב את כל הגורמים המשפיעים על מחיר ה- Ripple לפני שתחליט אם להשקיע ב- Ripple (XRP) או לא..

eToro – בורסת המטבעות הטובה ביותר עבור משקיעים וסוחרים כאחד

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשייה לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

עכשיו אתה יודע מה זה Ripple ומדוע כדאי להשקיע ב- Ripple בשנת 2021. אם אתה מרגיש השראה להתחיל לסחור ב- Ripple, או שמאמר זה סיפק תובנה נוספת לידע המסחרי הקיים שלך, אולי תשמח לדעת ש- etoro מספק יכולת לסחור בנכסי Crypto ו- CFD עד 90 מטבעות קריפטוגרפיים.

אם נהנית לקרוא מה זה אדווה והאם כדאי להשקיע באפל בשנת 2021 אנא תן לזה לייק ושתף אותו עם כל אחד אחר שאתה חושב שזה עשוי לעניין גם כן.

הצהרת אחריות: מטבעות הקריפטו הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון

ניתוח המסחר אינו אינדיקטור אמין לכל ביצועים עכשוויים או עתידיים, מכיוון שהנסיבות עשויות להשתנות לאורך זמן. לפני שתקבל החלטות השקעה כלשהן, עליך לפנות לייעוץ מיועצים פיננסיים בלתי תלויים.

שים לב כי CFD הם מכשירים מורכבים ומגיעים עם סיכון גבוה לאבד כסף במהירות בגלל מינוף. 62% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם מבינים כיצד עובדים CFD והאם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם.

ביצועי העבר אינם אינדיקציה לתוצאות עתידיות.

מה המחשבות שלך על אדווה?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector