מדריך אנליטי להשקעה בטזוס (XTZ) בשנת 2021

לאן ילך מחיר ה- XTZ בשנת 2021?

מה יקרה לטזוס בשנת 2021? המטבע הקריפטוגרפי הראשון ששוחרר היה הביטקוין בשנת 2009. אחרי הביטקוין צמחו מטבעות קריפטוגרפיים רבים אחרים, כולל Tezos, וכעת ישנם יותר מ -8,000 מהם לפי Coinmarketcap.

אבל זה היה קצת מאתגר עבור אנשים ומשקיעים להבין כיצד מטבעות קריפטוגרפיים עובדים ומה קובע את מחירם, מכיוון שאופיים שונה והם חדשים יחסית..

גורמים כלכליים שונים, כגון אינפלציה, שיעור אבטלה וכו ‘משפיעים על מחיר המניות או האג”ח. אבל כשמדובר במטבעות קריפטוגרפיים, הדברים שונים. מה שקובע באמת את מחירם?

מה שמניע בפועל את מחיר ה- Tezos (XTZ)?

ישנם שלושה גורמים עיקריים המשפיעים ביותר על מחיר הטזוס:

 • הפופולריות הגוברת של ההימור
 • אימוץ טזוס
 • מתאם לביטקוין

כאן בחינוך המסחרי ניתחנו את שלושת הגורמים הללו ולהלן נציג בפירוט מה גילינו.

אם אתה רוצה לדעת יותר על השקעה בטזוס, עיין במדריך האולטימטיבי הזה של טזוס.

מדוע Tezos (XTZ)?

מדוע על משקיע לשקול השקעה בטזוס? מה הופך את המטבע הזה לכל כך מיוחד? ראשית טזוס הוצע בשנת 2014 בנייר לבן ואז עלה לאוויר בספטמבר 2018. יתר על כן, נייר טיז נכתב על ידי ארתור ברייטמן.

Tezos היא פלטפורמת חוזים חכמה מבוססת בלוקצ’יין. המטבע הקריפטוגרפי המקורי שלו הוא ה- tez או tezzie – XTZ. טזוס אינו מבוסס על כריית XTZ כפי שהיה הוכחת יתרה (PoS) מנגנון קונצנזוס שבו מחזיקי אסימונים מקבלים תגמולים בגין השתתפות בו.

שווי השוק הנוכחי של Teos הוא 1,745,579,739 דולר עם היצע במחזור של 753,794,850 XTZ. נכון לעכשיו, מחיר טזוס עומד על 2.31 דולר.

המוניטין של Tezos גדל בשנת 2017 בשל הנפקות המטבע הראשוניות הגדולות שלו, וגייס בהצלחה 232 מיליון דולר.


תרשים מחירים היסטורי של tezos

תנועות מחיר של טזוס בכל הזמנים. מקור: Coinmarkecap.

מוכן לצלול לתוכו טזוס XTZ שׁוּק?

להשקיע בטזוס

מה שמניע את טזו (XTZ) מחיר?

לאורך ההיסטוריה של קיומו, מחיר טזוס חווה עליות ומורדות. שנת 2020 הייתה שנה טובה עבור Tezos, ולאחרונה החל המטבע לעלות שוב בתשומת לב כשהגיע לשיאו של 4.44 $ בכל הזמנים ב- 13 באוגוסט 2020. כאמור לעיל, Teos אינו מבוסס על כרייה; במקום זאת, היא מסתמכת על מנגנון קונצנזוס Proof of Stake (PoS).

עם זאת, מה שמשפיע בפועל על מחירם של Tezos?

גורם 1: הפופולריות ההולכת וגוברת של ההימור

ככל שיש יותר ביקוש למטבעות קריפטוגרפיים, כך מחירם עולה יותר כלפי מעלה. כפי שצוין לעיל, Tezos משתמש בהוכחה של מנגנון הסכמה של יתומים, והוא המטבע הפופולרי ביותר להימור. הוכחת הימור (PoS) עדיפה יותר על מנגנון הוכחת העבודה (PoW) מכיוון שהיא אינה דורשת חומרה יקרה. ההימור הפך פופולרי מאוד בשנת 2019, במיוחד בשנת 2020. כתוצאה מכך הביקוש לטזוס גדל וגרם לעליית מחיר ה- XTZ, ואף הגיע לשיאו בכל הזמנים באוגוסט 2020. בואו נזכור שעד שנת 2020 מחירו של טזו לא היה חווה עלייה משמעותית כלשהי.

Tezos הוא המטבע הקריפטוגרפי המוקצב ביותר עם 79.42%. מקור: Stakingrewards.com

גורם 2: אימוץ טזוס

אימוץ הקריפטו רק ממשיך לצמוח מכיוון שבנקים ומוסדות פיננסיים רבים מבינים את החשיבות של מטבעות קריפטוגרפיים, ובכך משקיעים מיליוני דולרים בקריפטו או מתחילים ליישם טכנולוגיית בלוקצ’יין..

בספטמבר 2020 Coindesk דיווח שפורג ‘, חברת בת ממוקדת טכנולוגיה של בנק ההשקעות הצרפתי, סוסייטה ג’נראל הצהירה כי היא מתנסה בבלוקצ’יין טזוס לבדיקת ניירות ערך דיגיטליים ומטבע דיגיטלי של הבנק המרכזי (CBDC).

יתר על כן, לאחרונה קבוצת פיתוח של חברת Tezos בשם StableTech השיקה אסימונים עטופים של עטריום, שיאפשרו להעביר את ערך ה- ETH לבלוקצ’יין של Teos. מנכ”ל Wealthchain, קווין מהראבי, הודיע ​​בטוויטר ב- 12 בדצמבר כי האסימונים החדשים בשם ETHtz יאפשרו למשתמשי Tez לסחור באסימונים מקוריים המחוברים למחיר Ethereum..

מנכ”ל Wealthchain קווין מהראבי מודיע בטוויטר על השקת ETHtz.

Welthchain הוא אחד העסקים המרכיבים את StableTech המורכבת מקבוצת מפתחים המחויבת לשיפור DeFi בבלוקצ’יין Tezos. יתר על כן, באמצעות ETHtz, Tezos מנסה למשוך את פעילות DeFi מרשת Ethereum אל הבלוקצ’יין שלה כאופציה בתשלום נמוך יותר..

חדשות חיוביות עבור Teos כמו אלה שהוזכרו לעיל יכולות תמיד להשפיע על המחיר, מכיוון שככל ש- Teos ימשיך להתרחב, כך המשקיעים יימשכו יותר, וכתוצאה מכך ישפיעו על המחיר ואולי יגרמו לו לעלות כלפי מעלה..

גורם 3: מתאם לביטקוין

למרות שטזוס אינו אחד מהמטבעות הקריפטוגרפיים שיש להם קשר חזק עם ביטקוין, עדיין לתנועות במחיר הביטקוין יכולה להיות השפעה על ביצועי המטבעות האחרים, כולל טזו.

לפי מקרואקסיס, מקדם המתאם בין Tezos לביטקוין לאוקטובר, נובמבר ודצמבר 2020 הוא 0.28. ערכי מקדם המתאם בין שני נכסי הצפנה נעים בין -1 ל -1. אז, במקרה של Teos וביטקוין 0.28 אומר לנו שעדיין יש מתאם כלשהו בין שני הזוגות.

ביצועי Tezos לעומת Bitcoin. מקור: Macroaxis.com

היית שוקל להשקיע ב טזוס XTZ?

להשקיע בטזוס

כיצד להשקיע ב- Tezos (XTZ) לשנת 2021?

מטבעות קריפטוגרפיים חווים בימים אלה שלב מיוחד, כאשר הביטקוין עומד בראש תג המחיר של 30,000 $, ואף הגיע למחיר ההיסטורי של מעל 40,000 $ בתחילת ינואר 2021, המסומן גם כמחיר הגבוה בכל הזמנים קואינגקו.

תשומת הלב גדלה כעת כלפי מטבעות קריפטוגרפיים, ומומחים רבים צופים המשך צמיחה, ואחריה גם אלטקוינים. האם טזוס יגדל גם כן? בואו נסתכל בקצרה על המחיר הנוכחי של Teos ונראה מה יש למנבאים לומר לעתיד.

כמה יכול מחיר טזוס (XTZ) לעלות בשנת 2021?

כרגע מחיר טזו עומד על 2.31 דולר. וולטינווסטור, שלמעשה לא ידוע שהוא אופטימי כל כך כאשר מחירי מטבעות ניבוי, יש ניבוי חיובי לטזוס. בשנת 2021 לטענתם, המחיר עשוי להגיע ל -5.06 דולר.

תרשים חזית מחיר tezos

קו מחירים של טזוס וקו מגמת תחזית 2020-2021. מקור: Walletinvestor.

Digitalcoin אומר שמחיר טזוס יכול להפוך למצב דובי מאפריל 2021 עד אוקטובר 2021. עם זאת, לטענתם, XTZ עשוי לעלות בחזרה ל -5.23 דולר בדצמבר 2021, ולחוות עלייה של 126.58% מעתה..

תרשים חיזוי מחיר ל- teos

תרשים חיזוי מחיר של Tezos (XTZ) 2021. מקור: Digitalcoin

מחיר טזו (XTZ) מעבר ל -2021

תחזיות המחירים לטווח הארוך של טזו הן גם אופטימיות.

האם טזוס יגיע ל -10 דולר?

למרות שאולי לא יהיה קל לחזות במדויק מחיר של מטבע בפרק זמן מסוים, וולטינווסטור צופה שבדצמבר 2023 טזוס יוכל להגיע ל -10.04 דולר מה שיביא רווחים נאים לאלה שהשקיעו עכשיו. בהמשך לדבריהם, Tezos יכול היה להגיע ל -13.11 $ עד דצמבר 2024, ואז ל- 15.95 שנה לאחר מכן, בדצמבר 2025..

יתר על כן, Digitalcoin אומנם צופה ירידות משמעותיות במחירים עבור Tezos במהלך השנים הבאות, אך עם זאת הם אופטימיים מצפים ש- XTZ יגיע ל 12.43 $ עד פברואר 2026, ורושם עלייה של 442.75%

האם לטזוס (XTZ) יש עתיד?

בהתחשב בצמיחה של מימון מבוזר (DeFi) והתפקיד שיש לטזוס בו, אז אפשר לומר שלטזוס יש עתיד מזהיר. בהתחשב בתחזיות האופטימיות לעיל למחיר Teos בעתיד על ידי Walletinvestor ו- Digitalcoin עם פוטנציאל צמיחה של 442.75%, ניתן לומר כי Teos הוא אכן פרויקט מבטיח עם עתיד מבטיח..

אם נסתכל עליהם באופן כללי, עתיד המטבעות הקריפטוגרפיים בטוח כי הם כבר נמצאים בשלב הראשוני של מיסודם. חברות, בנקים ומוסדות פיננסיים ממשיכים להשקיע רבות במטבעות קריפטוגרפיים, במיוחד בביטקוין, ומתחילים ליישם טכנולוגיית בלוקצ’יין, כולל Tezos כאמור לעיל. לכן, אלה סימנים ברורים לכך שמטבעות קריפטוגרפיים יכולים להיות מתחרים רציניים בעולם הפיננסי בעתיד הקרוב.

האם Tezos (XTZ) הוא קנייה טובה?

מחירם של Tezos צפוי לעלות בעתיד, וזה הופך את המטבע הקריפטוגרפי הזה לשווה השקעה בו. מכיוון שהתחזיות מלאות באופטימיות, אם תשקיעו ב- Teos עכשיו, תוכלו ליהנות מרווחים טובים בעתיד הלא רחוק..

Tezos הוא פרויקט רציני ויש מאחוריו צוות ייעודי שמטרתו להשאיר את חותמו על ידי הפיכתם למרכיב מרכזי בעולם הפיננסים המבוזר (DeFi)..

עם זאת, מכיוון שהחזאים צופים כי 2021 תהיה דומה לשנת 2020 מבחינת המחירים לטזוס, מכאן שטזוס הוא השקעה טובה לטווח הארוך – HODL. מי שמשקיע עכשיו ויש לו סבלנות לחכות עד 2025 או 2026 על פי התחזיות, יכול ליהנות מרווחים טובים.

מוכן להתחיל להשקיע ב טזוס XTZ?

להשקיע בטזוס

מה היתרונות והחסרונות של השקעה בטזוס (XTZ)?

לכל מטבע קריפטוגרפי יתרונות וחסרונות בכל הנוגע להשקעה בהם. להלן נציג את היתרונות והחסרונות של השקעה בטזוס.

היתרונות של השקעה בטזוס:

✅ Tezos אינו פשוט מטבע מטבע. יש לה ממשל ייחודי בשרשרת שהופך את המטבע ל”דמוקרטי “כל כך מכיוון שבעלי המטבעות יכולים להשתתף בקבלת ההחלטות.

✅ Tezos היא פלטפורמת בלוקצ’יין חדשנית, שלדעת מומחים נותנת פוטנציאל רב לצמיחה עתידית.

✅ Tezos משתמש במנגנון ההסכמה Proof-of-Stake (PoS), שהוא הרבה יותר זול בהשוואה לחסימות אחרות המשתמשות ב- Proof of Work (PoW).

Businesses עסקים רבים יכולים ליישם בלוקצ’יין של Tezos. אם אימוץ טזוס ימשיך לגדול הביקוש יגדל וכתוצאה מכך גם מחיר ה- XTZ יגדל.

✅ החזאים צופים שמחיר Tezos יכול לצמוח בעתיד. לכן, קיים פוטנציאל להשקעה ברווח בטזוס.

חסרונות של השקעה בטזוס:

Popularity פופולריות טזוס החלה לגדול לאחרונה. עם זאת, זה לא נמצא ליד אתריום או ביטקוין. אז לטזוס אין תמיכה בקידום.

❌ Teos התמודד עם תביעות מצד משקיעי ICO עקב עיכוב ההנפקה האסימונית, מה שפגע במוניטין שלה.

❌ מפתחי Blockchain לא בטוחים מה יהיו עמלות העסקה והמהירות, שכן הדרישות והשימוש בטזוס יעלו בעתיד, מכיוון שרבים מהם רואים בכך רשת לא בשלה.

Competitors המתחרים הגדולים של Tezos הם Ethereum ו- NEO. את’ריום גדל באופן פעיל ולכן טזוס חייב להתעדכן מבלי לאבד את קצב ההתפתחות, כדי להיות מתחרה ראוי בעתיד.

התחל את ההשקעה שלך ב- Tezos (XTZ) באמצעות eToro

להשקיע בטזוס

אם לאחר קריאת מאמר זה אתה מרגיש מוטיבציה להתחיל את ההשקעה שלך ב- Tezos או בכל מטבע מטבע אחר, יש לנו את העונג להודיע ​​לך כי eToro היא התיווך המועדף ביותר עבורך, להתחיל את ההשקעה שלך. eToro היא פלטפורמה קלה לשימוש והיא גם התיווך הטוב ביותר בעולם למסחר.

יש תכונות כמו "העתקת מסחר" שבו אתה יכול להעתיק סוחר מקצועי. eToro ידועה גם כפלטפורמת מסחר חברתית, מכיוון שסוחרים ברחבי העולם מפיצים מידע וחדשות שונות בפלטפורמה ומיידעים את החדשות האחרונות בעולם המסחר. כמו כן, האבטחה היא ברמה הגבוהה ביותר עם eToro, מכיוון שזו פלטפורמה שיש לה מסורת ולוקחת את המשתמשים שלה ברצינות, ומנסה להפוך את החוויה שלהם הכי טובה שאפשר..

eToro – המתווך הטוב ביותר לרכישת Tezos XTZ

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

נקודות מפתח

 • ישנם שלושה גורמים עיקריים המשפיעים ביותר על מחיר טזוס, על הפופולריות ההולכת וגוברת של ההימור, אימוץ טזוס וקורלציה לביטקוין..
 • Tezos היא פלטפורמת חוזים חכמה מבוססת בלוקצ’יין. המטבע הקריפטוגרפי המקורי שלו הוא ה- tez או tezzie – XTZ.
 • Teos אינו מבוסס על כריית XTZ מכיוון שיש לו מנגנון קונצנזוס Proof of Stake (PoS) שבו מחזיקי אסימונים מקבלים תגמולים בגין השתתפות בו..
 • המוניטין של Tezos גדל בשנת 2017 בשל הצעות המטבע הראשוניות הגדולות שלו, וגייס בהצלחה 232 מיליון דולר.
 • טזוס הגיע לשיא כל הזמנים של 4.44 דולר ב- 13 באוגוסט 2020.
 • Tezos הוא המטבע המוקצב ביותר עם 79.42%.
 • מקדם המתאם בין Tezos לביטקוין לאוקטובר, נובמבר ודצמבר 2020 הוא 0.28.
 • בשנת 2021 על פי וולטינווסטור, מחירו של Teos עשוי להגיע ל -5.06 דולר.
 • Digitalcoin אופטימית וחוזה כי XTZ תגיע ל 12.43 $ עד פברואר 2026 ותקבל עלייה של 442.75%.

ואכן, אנו מקווים שמצאת מאמר זה מועיל ואם כן, תן לנו לייק ושתף אותו מכיוון שיש אולי מישהו אחר שירצה ליהנות מכך.

ולבסוף, אם ברצונך לקרוא מאמרים נוספים ולצבור ידע נוסף אודות מסחר בקריפטוגרפים, עיין במאמרי המסחר הקריפטוגרפיים שלנו..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector