השקיעו בביטקוין: מה יניע את מחיר הביטקוין בשנת 2021?

מדריך אנליטי להשקעה בביטקוין בשנת 2021

לאן ילך מחיר ה- BTC בשנת 2021?

מה יקרה למחיר הביטקוין בשנת 2021? מאז שמטבעות קריפטוגרפיים מבוזרים, משקיעים מסורתיים תמיד תהו: מה מניע את מחיר הביטקוין?

מניות או מחירי אג”ח, למשל, מושפעים מגורמים כלכליים כמו אינפלציה, אבטלה או שיעורי ריבית, אך זה לא המקרה של מטבעות קריפטוגרפיים מכיוון שהם עצמאיים לחלוטין..

אם אתה רוצה לקנות או להשקיע בביטקוין BTC במהירות ובקלות, עם 0% עמלה, לבדוק Exchange eToro!

אבל מה שמניע באמת את מחיר הביטקוין?

ישנם שלושה גורמים עיקריים המשפיעים ביותר על מחיר הביטקוין:

 • היצע וביקוש
 • אימוץ ביטקוין
 • תקנת ביטקוין

כאן בחינוך המסחרי ניתחנו את שלושת הגורמים הללו ולהלן נציג בפירוט מה גילינו.

אם אתה רוצה לדעת יותר על השקעה בביטקוין, עיין במדריך הביטקוין האולטימטיבי הזה.

מדוע ביטקוין?

מה הופך את הביטקוין לכל כך מיוחד להיחשב על ידי משקיעים כאופציה להשקעה? הביטקוין הוא מטבע הקריפטוגרפיה הראשון שהושק וממשיך להיות המוביל במטבעות קריפטוגרפיים. ביטקוין חווה צמיחה של 9,000,000% בעשור האחרון ונבחר ל ההשקעה הטובה ביותר של העשור, מכה יריבים כמו מניות, אג”ח, זהב ומדדים.

לאורך ההיסטוריה, מחיר הביטקוין עלה וירד, מכיוון שטבעו הוא תנודתי. עם זאת, בשנותיו הראשונות לביטקוין לא היה ערך, אך ערכו גדל עם הזמן והפך את המשקיעים המוקדמים למיליונרים ואף למיליארדרים. מחיר הביטקוין עדיין צפוי לעלות, ולכן הביטקוין הוא אפשרות השקעה טובה עבור המשקיעים.

שווי שוק bitcoion

ביטקוין מוביל את שווי השוק של הקריפטו עם 202 מיליארד דולר. מָקוֹר: סטטיסטה


מה שמניע את מחיר הביטקוין?

כרגע יש 18,539,543.75 ביטקוין, והמספר המרבי של ביטקוין שיהיה אי פעם הוא 21 מיליון. חציית תגמולי הבלוק משפיעה על מחיר הביטקוין על ידי יצירת מה שמכונה "אינפלציה מלאכותית", אבל ברגע בו 21 מיליון ביטקוינים יימכרו, לא תהיה יותר פעילות כרייה. כתוצאה מכך, כרייה לא תשפיע על מחיר הביטקוין.

עם זאת, זה צפוי הביטקוין האחרון ייכרה בשנת 2140.

אבל בואו נראה מה באמת משפיע על מחיר הביטקוין? או מה שמניע את מחירי הביטקוין?

3 גורמים יניעו את מחיר הביטקוין בשנת 2021

גורם 1: היצע וביקוש

עם מי מתואם הביטקוין?

ביטקוין מתואם עם מטבעות קריפטוגרפיים אחרים כמו Ethereum, למשל. כאשר שני נכסים מתואמים זה עם זה, הם נעים באותה צורה.

מטבעות קריפטוגרפיים מתואמים בדרך כלל זה עם זה. זו הסיבה שמשקיעים החלו לראות בכולם נכס משותף.

יתר על כן, בקריפטוגרפים הדברים עברו דרך ארוכה ואין צורך שיהיה לכם ארנק נפרד לכל מטבע קריפטוגרפי, אך תוכלו לאחסן את המטבעות שלכם בארנק אחד כמו eToro, בינאנס, קראקן וכו ‘.

מתאם ביטקוין אתריום

המתאם הממוצע לשנת Ethereum-Bitcoin הוא 88% בממוצע. מָקוֹר: לְסַלֵף.

ככל שיש יותר ביקוש למטבעות קריפטוגרפיים, כך המחיר עולה. זה הכלל הבסיסי בכלכלה. ביטקוין הוא מועט, כלומר הוא נדיר וביקוש. וזה גם שימושי, מה שהופך אותו לבעל ערך.

גורם 2: אימוץ ביטקוין

בדרך כלל, כאשר יש חדשות מרעישות לגבי מטבעות קריפטוגרפיים, מחירם עולה. לאנשים יכול להיות חוסר וודאות לגבי עתידו של הביטקוין; לכן אימוץ הביטקוין הוא קריטי לבניית אמון בקרב אנשים.

אימוץ ביטקוין נותן לאנשים אמון מכיוון שכאשר הם רואים חברות פיננסיות גדולות שמשקיעות בביטקוין, מתברר שעתידו של ביטקוין בטוח. כך הביקוש גדל וגם עליות המחירים.

ו- 2020 אישרה עובדה זו מאז השנה, חברות פיננסיות גדולות שהשקיעו בביטקוין העלו את המחיר.

MicroStrategy השקיע 425 מיליון דולר בביטקוין. כיכר השקיע גם 50 מיליון דולר, ו סטון רידג ‘ ואחריו השקיעו 115 מיליון דולר בביטקוין.

אולם ההשפעה המשמעותית ביותר על מחיר הביטקוין בשנת 2020 קיבלה את הידיעה כי Paypal שילבה מטבעות קריפטוגרפיים בפלטפורמה שלה ב- 21. באוקטובר. לאחר ההכרזה הגיע הביטקוין ל -12,817.17 דולר, עלייה של 8% בתוך אותו יום. זה היה המחיר הגבוה ביותר מאז יולי 2019.

עקומת מחירים של ביטקוין

עקומת המחירים של הביטקוין עלתה לאחר ה- 21 באוקטובר, כאשר Paypal הודיעה על שילוב קריפטו בפלטפורמה שלה. מָקוֹר: איש עסקים פנימי.

עם זאת, הביטקוין לא הפסיק כאן להמשיך לצמוח ולהגיע ל -15,592 דולר ב -11 בנובמבר, וכרגע הוא עומד על 15,502 דולר..

הידיעה לפיה פייפאל משלבת מטבעות קריפטו בפלטפורמה שלה העלתה עלייה דרסטית במחיר הביטקוין, וכעת לא ידוע בדיוק היכן היא תעצור.

“כל הבנקים יהיו כעת במירוץ לשירות הצפנה”, אמר ב- טוויטר המשקיע המיליארדר מייק נובוגרץ מכנה זאת החדשות הגדולות ביותר של השנה בקריפטו.

גורם 3: ויסות הביטקוין

במדינות שונות, הביטקוין מוסדר אחרת. בארצות הברית, נציבות הסחר העתידי בסחורות עתידיות (CFTC) מכירה בביטקוין כסחורה. לשם השוואה, נציבות ניירות ערך (SEC) מפרטת מטבעות קריפטוגרפיים כניירות ערך. שונות זו בוויסות הביטקוין יוצרת אי וודאות.

זה יכול להשפיע על מחיר הביטקוין מכיוון שזה יגביר את חוסר הביטחון בקרב אנשים בשל העובדה כי מטבעות קריפטוגרפיים אינם מוסדרים באותה צורה, ובמדינות מסוימות נאסרים לחלוטין מכיוון שהם נחשבים לחשודים.

אי וודאות רגולטורית גורמת למשקיעים לחשוב על הדרך בה הם יחויבו במס לאחר מכירת הקריפטו שלהם ויהפכו אותם ל- HODL, או שהם יימשכו לחלוטין ולא ישקיעו כלל. זה יגרום לשוק דובי.

לדוגמא, בדצמבר 2017 החליטו רשויות דרום קוריאה להסדיר את נכסי הצפנה, מה שגרם לירידה של 15% במחיר הביטקוין ולהפסדים גדולים בשווי השוק עבור Ethereum, Litecoin ו- Ripple..

תרשים שוק קריפטוגרפי

מחירי הקריפטו ושווי השוק צונחים בינואר 2018 על רקע התקנות בדרום קוריאה. מקור: Coinmarketcap.

עם זאת, ישנם מקרים בהם הרגולציה והליגליזציה של מטבעות קריפטו משפיעים עליהם לטובה. לדוגמא, כאשר יפן בשנת 2017 יצאה עם הידיעה שביטקוין יהיה חוקי כאמצעי תשלום אז המחיר עלה ב -96% ובכך הפך את הביטקוין לאטרקטיבי כהשקעה עבור אסייתים.

כיצד להשקיע בביטקוין לשנת 2021

בהתחשב בכך שאימוץ הביטקוין נמצא בעלייה, מחיר הביטקוין עשוי להמשיך ולעלות בשנת 2021. בעקבות שילובם של חברות גדולות כמו Paypal במטבעות קריפטוגרפיים, צפוי שמוסדות פיננסיים ובנקים אחרים יצטרפו למטבעות קריפטוגרפיים מכיוון שלא יהיה להם שום. ברירה אלא לאמץ. כתוצאה מכך, הביקוש ימשיך לגדול יחד עם מחיר הביטקוין.

אבל כמה יכול מחיר הביטקוין לעלות בשנת 2021?

“Bitcoin יקישור $ 100K-288K לפני דצמבר 2021”, יוצר מודל המניות לזרם (S2F) תוכנית ב ‘אמרה לאחרונה. לדבריו, עם הזמן היצע הביטקוין יירד, והאינפלציה תעלה, כתוצאה מכך הביטקוין יעלה בערכו.

מדוע 100,000 $ – 288,000 $ לפני דצמבר 2021?

ובכן, בואו נחזור בשנת 2016 כאשר חצוי הביטקוין התקיים.

ביולי 2016, כאשר קרה המחצית, מחיר הביטקוין עמד על 600 דולר, והגיע לשיא של 20,000 דולר, כעבור 17 חודשים בלבד בדצמבר 2017.

הפעם האחרונה בה חציית הביטקוין התקיימה הייתה במאי 2020, שהייתה השלישית בתולדות הביטקוין. אז מחיר הביטקוין היה 8,700 דולר, ותוך חצי שנה הוא עלה ל -15,500 דולר ורשם עלייה של 78%.

בהתחשב באיך שהגיב השוק לחצי בשנת 2016, אימוץ הביטקוין, הגידול בביקוש וירידת ההיצע ככל שעובר הזמן, תוכנית ב ‘עשויה להיות נכונה, ואנו עשויים להיות עדים למחיר הביטקוין להגיע לכל מקום שבין 100,000 $ – 288,000 $ עד דצמבר 2021.

ואם הביטקוין יגיע למאה אלף דולר שווי השוק שלו יהיה סביב 2 טריליון דולר.

אם הציפיות הנ”ל נכונות, משקיעי הביטקוין ייצרו תשואה חזקה קדימה. אך אם הכלכלה נפגעת קשות, אז מחיר הביטקוין בהחלט יירד.

קרא עוד: תחזית חיזוי מחיר ביטקוין

מחיר ביטקוין מעבר ל -2021

דוח מחקר הקריפטו על שלהם מהדורת יוני ניבא שמחירו של ביטקוין יעלה ל -19,044 דולר בשנת 2020, 341,000 דולר בשנת 2025, ו -397,727 דולר בשנת 2030.

תחזיות מחיר קריפטו

תחזיות מחיר של ביטקוין, את’ריום, ליטקוין, ביטקוין מזומנים ומחירי הכוכבים על ידי דוח המחקר Crypto. מקור: דוח המחקר של Crypto – מהדורת יוני.

צוות המחקר Crypto מציין בדו”ח כי הם מאמינים שביטקוין עדיין נמצא בתחילת עקומת האימוץ שלו.

“המחיר של 7,200 דולר בסוף 2019 מרמז כי הביטקוין חדר פחות מ- 0.44% מכלל השווקים הניתנים לכתובת שלו. אם חדירה זו תצליח להגיע ל -10%, מחיר השירות הלא-מוזל שלה אמור להגיע לכמעט 400,000 $ “, נכתב בדו”ח.

למד להשקיע בביטקוין

כאן בחינוך למסחר, הכנו את קורסי המסחר הטובים ביותר כדי שתתעדכן בתנועות המחירים של הביטקוין ותלמד מתי הזמן הטוב ביותר להשקיע בביטקוין.

כאקדמיה למסחר, אנו מתייחסים להוראה ברצינות רבה ומלמדים את תלמידינו כיצד להשקיע בלהט. לכן, הצטרפו לקהילת הסטודנטים הרחבה יותר למסחר והתחילו את הרפתקאות המסחר שלכם.

מהניתוח שראינו לעיל, מטבעות קריפטוגרפיים הם רק בחיתוליהם וככל שתלמד אותם מוקדם יותר, כך ייטב. עיין בקורסי המסחר שלנו כאן.

התחל להשקיע בביטקוין עם eToro

עכשיו אתה יודע אילו גורמים יכולים להניע את מחיר הביטקוין בשנת 2021, אם אתה מרגיש השראה להתחיל להשקיע בביטקוין BTC, או שמאמר זה סיפק תובנה נוספת לידיעת המסחר הקיימת שלך, אולי תשמח לדעת ש- etoro מספק את היכולת. לסחור בנכסי Crypto, כולל Bitcoin, ו- CFD בהיקף של עד 90+ מטבעות קריפטוגרפיים. סוחרי קריפטו יכולים לבנות תיק מגוון עם המטבעות הפופולריים ביותר.

eToro היא פלטפורמת המסחר החברתית הטובה בעולם וידועה בזכות האבטחה הגבוהה שלה.

בחלק מאתרי הפלטפורמה ההשקעה תיראה לך מסובכת, אך ב- eToro הכל פשוט מכיוון שהפלטפורמה ידידותית למשתמש ומעל לכל eToro כרוכה בתשלום נמוך..

eToro – קנו ביטקוין בעמלה של 0%

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשייה לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

נקודות מפתח

 • הביטקוין הוא המטבע הראשון שהשתחרר וממשיך להיות המוביל.
 • שלושה גורמים עיקריים משפיעים ביותר על מחיר הביטקוין: היצע וביקוש, אימוץ ביטקוין, ויסות ביטקוין.
 • ביטקוין מוביל את שווי השוק של הקריפטו עם 202 מיליארד דולר.
 • המספר המרבי של ביטקוינים שיהיה אי פעם הוא 21 מיליון, וצפויים שהביטקוין האחרון ייכרה בשנת 2140.
 • ההשפעה המשמעותית ביותר על מחיר הביטקוין בשנת 2020 קיבלה את הידיעה כי Paypal שילבה מטבעות קריפטוגרפיים בפלטפורמה שלה ב- 21 באוקטובר, והעלתה את מחיר הביטקוין..
 • אי וודאות משפיעה על מטבעות קריפטוגרפיים ולגרום לירידת מחירים.
 • על פי תוכנית ב ‘, Bitcoin יכול להגיע ל -100,000 $ – 288,000 $ לפני דצמבר 2021.
 • אם הביטקוין יגיע למאה אלף דולר, שווי השוק שלו ינוע סביב 2 טריליון דולר.
 • דוח המחקר של Crypto אומר כי הביטקוין יכול להגיע ל 397,727 $ בשנת 2030.

אנו מקווים שמצאתם כי המדריך הזה מועיל ואם כן שתפו אותו, מכיוון שיש מישהו אחר שירצה ליהנות ממנו.

ולבסוף, אם ברצונך לקרוא מאמרים נוספים ולצבור ידע נוסף אודות מסחר בקריפטוגרפים, עיין במאמרי המסחר הקריפטוגרפיים שלנו..

הצהרת אחריות: מטבעות הקריפטו הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map