מדריך אנליטי להשקעה ב- Ethereum Classic בשנת 2021

לאן ילך מחיר Ethereum Classic בשנת 2021?

מה יקרה למחיר ה- ETC בשנת 2021? מאז שמטבעות הקריפטו מבוזרים, משקיעי קריפטו תמיד תהו: מה מניע את מחיר ה- ETC של Ethereum?

כשאנחנו מדברים על מטבעות קריפטוגרפיים, מכיוון שאין להם היסטוריה ארוכה מאוד מכיוון שהם חדשים יחסית, אז אנשים רבים, כולל משקיעים, מתקשים להבין איך הם עובדים. הם מתקשים להבין מה מניע גם את מחירם.

הביטקוין היה המטבע הציבורי הראשון ששוחרר בשנת 2009. סאטושי נקאמוטו באמצעות נייר לבן שהודיע ​​לעולם כי השיק את הפרויקט שלו בשם ביטקוין. כמובן שכעת שאנחנו בשנת 2020, מעטים האנשים שחשבו שביטקוין יחד עם מטבעות קריפטוגרפיים אחרים יהפכו למתחרים רציניים בעולם הפיננסים. למעשה, למטבעות קריפטוגרפיים יש כעת פוטנציאל לשנות את אופן העבודה של הכסף. אם זה לא יקרה עכשיו, זה צפוי לקרות בעתיד הלא רחוק.

לאחר שחרורו של ביטקוין הוצגו מטבעות קריפטוגרפיים רבים אחרים, כולל Ethereum Classic שהושק בשנת 2016 כאשר הופיע מזלג קשיח. אז Ethereum Classic (ETC) הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים החדשים ביותר שכן לא עברו יותר מארבע שנים מאז שהושק (מאז שהמזלג הקשיח התקיים).

אבל מה שאכן מניע את מחיר Ethereum Classic?

ישנם שני גורמים עיקריים המשפיעים ביותר על מחיר Ethereum Classic:

 • אימוץ קלאסי של Ethereum
 • התקפות רשת

כאן בחינוך המסחרי ניתחנו את שלושת הגורמים הללו ולהלן נציג בפירוט מה גילינו.

למה אתריום קלאסי?

מדוע משקיעים צריכים לשקול להשקיע ב- Ethereum Classic? מה הופך את המטבע הזה לכל כך ייחודי?

הארגון האוטונומי המבוזר (DAO) נפרץ בשנת 2016, ואז הוחלט ליצור מזלג קשה שיחזיר את 50 מיליון הדולרים שהאקרים נעלמו איתם. המזלג הקשיח הזה ידוע בשם Ethereum, שהוא הקריפטו השני בגודלו כיום. הבלוקצ’יין המקורי שנותר מכונה Ethereum Classic.

למעשה Ethereum Classic משתמש בבלוקצ’יין הראשוני של Ethereum. Ethereum Classic מנהלת חוזים חכמים, ויש לה מטבע מטבע משלה המכונה ETC. Ethereum זוכה למירב תשומת הלב, אך אין להשאיר את Ethereum Classic משום שהוא ממלא תפקיד דומה ל- Ethereum, כאשר המערכת האקולוגית שלה של יישומים מבוזרים (DApps) וספר החשבונות שלה..


לאורך היסטוריית הקיום שלה, Ethereum Classic חלה עליות ומורדות שהראו כי מדובר בנכס תנודתי ובעל פוטנציאל להציע רווחים למשקיעים. השיא של המטבע היה בכל הזמנים 44.34 דולר ב -14 בינואר 2018.

אך בהשוואה לכמה מטבעות קריפטוגרפיים אחרים כמו Chainlink או Cardano, Ethereum Classic לא צמח משמעותית. נכון לעכשיו, מחיר ה- ETC הוא 5.98 דולר. יתר על כן, מאז השיא של כל הזמנים, Ethereum Classic בדרך כלל רק ירד ומעולם לא הצליח להתקרב למחיר של 44.34 $ אליו הגיע בינואר 2018..

עם זאת, החזאים צופים כי מחיר המטבע עשוי לעלות בעתיד. לכן, Ethereum Classic יכול להיות השקעה טובה עבור המשקיעים.

תרשים מחירים קלאסי של את'רום

תנועות מחירים של Ethereum Classic בכל הזמנים. מקור: Coinmarketcap

היית שוקל להשקיע ב Ethereum Classic ETC?

מה שמניע את המחיר האתריום הקלאסי?

כרגע מסתובבים 116,313,299 ETC. ההיצע הכולל הוא 210,700,000 ETC. שווי השוק הכולל של Ethereum Classic הוא 701,289,812 $

גורמים שונים יכולים להעלות את מחיר המטבע

2 גורמים יניעו את מחיר Ethereum Classic בשנת 2021

פקטור 1: אימוץ אתריום קלאסי

מדוע Ethereum Classic לא הופיע טוב? ובכן, רוב ה- ICO בנויים ברשת של Ethereum, כך שרוב היזמים מעדיפים לבנות אפליקציות המשתמשות ברשת Ethereum במקום זו של Ethereum Classic. לכן, ל- Ethereum Classic יש אימוץ משתמשים גרוע, והיא נמצאת בצל של Ethereum.

יתר על כן, ישנם פרויקטים רבים של Defi שיש להם ערך של יותר מ -14 מיליארד דולר.

50 מהפרויקטים האלה עוקבים אחר מניעה בנויים ברשת את’ריום.

כמפורט בטבלה שלהלן, חלק מהפלטפורמות הפופולריות הללו הן Maker, WBTC, Yearn Finance, Aave, Compound וכו ‘..

פלטפורמות שנבנו על אתריום

10 מתוך 50 הפלטפורמות הבנויות ברשת את’ריום. מקור: Defipulse

מכיוון שמפתחים סומכים יותר על רשת אתריום על מנת לבנות את האפליקציות שלהם ופרויקטים של DeFi בנויים על רשת אתריום, את’רום קלאסיק נותר בצל. כתוצאה מכך, מחירו לא יכול היה לחוות עלייה משמעותית מכיוון שלא היה שום ביקוש בולט ל- ETC.

גורם 2: התקפות רשת

המוניטין של Ethereum Classic נפגע גם כתוצאה מהתקפות של 51% שספגה במהלך קיומו. בעיקרו של דבר, מתקפה של 51% פירושה שכורה יכול לשלוט על 51% או יותר מכוח הגיבוב, וכך ליצור חסימות ארוכות יותר והוצאות כפולות.

פיגוע 51 אתריום קלאסי

51% התקפה (הוצאה כפולה) פירטה. מקור: האקרנון

ב- 5 בינואר 2019, Coinbase הקפיא את Ethereum Classic מהמסחר לאחר שהבחין כי ETC חווה התקפה כזו.

מאוחר יותר, באוגוסט 2020 Ethereum Classic חווה שלוש התקפות בתוך החודש.

בהתקפה זו, לטענת חברת הכרייה בזריזות, 7,000 בלוקים או כרייה בשווי יומיים אורגנו מחדש.

טוויטר bitfly, 51 התקפות, מה מניע מחיר וכו '

התקפות אלה גרמו לחוסר ביטחון בקרב המשקיעים, וחלק מחילופי הקריפטו הגיבו. אפילו חילופי הצפנה של OKex, למשל, הצהירו כי לאחר התקפות אלה הם ישקלו להסיר את ETC מרשימת המסחר שלהם.

כמו כן, חילופי הנגזרים של מטבעות קריפטוגרפיים FTX אמרו כי הם “ישקלו מחדש את חוזי החוזים העתידיים שלה ב- ETC”, כפי שדווח על ידי Coindesk.

אחרי ההתקפות, קואופרטיב ETC, קרן התומכת בפיתוח הרשת צייצה בטוויטר ואמרה כי הם עובדים עם אחרים לבחון ולהעריך פתרונות מומלצים.

טוויטר שיתופי וכו ', מה מניע מחיר וכו'

ב- 13 באוקטובר 2020, קוינג’ק דיווח כי Ethereum Classic החל לנקוט באמצעים וליישם הגנת התקפה של 51%. על פי הדו”ח, הרשת יישמה את מערכת ה- MESS (Modified Exponential Scoring Suboring Scoring) כדי להגן מפני התקפות של 51%..

מאוחר יותר, בנובמבר, Ethereum Classic השיקה את המזלג הקשיח בשם “Thanos”, במטרה להגביר את שיתוף הפעולה של הכורים ולשפר את האבטחה..

כיצד להשקיע ב- Ethereum Classic לשנת 2021?

למרות שאולי לא הייתה טובה השנה של Ethereum Classic, החזאים אופטימיים בחיזוי מחירים עבור מטבע זה, לאור הצעדים שננקטו להגברת האבטחה..

אבל כמה יכול מחירו של Ethereum Classic להגיע בשנת 2021?

מסחר בהמות יש גישה “מציאותית” המנבאת אתטרום קלאסי להגיע ל -7 דולר עד דצמבר 2021. בהתחשב בכך שכרגע כתיבת מחיר ה- ETC הוא 6 דולר זו לא תהיה עלייה מסיבית אם כי תהיה חיובית.

Digitalcoin יש גישה חיובית יותר, המנבאת את מחיר ה- ETC להגיע ל -11 דולר בפברואר 2021, ורושמת עלייה של 85.39%.

ניתן לומר כי מדובר בתחזית ריאלית מצד החזאים הללו. בהתחשב בכך ש 2020 לא הייתה שנה מצוינת עבור Ethereum Classic, ניתן לומר כי 2021 יהיה חיובי יותר על פי התחזיות..

מוכן להשקעה Ethereum Classic ETC?

מחיר קלאסי של Ethereum מעבר ל -2021

חיות מסחר אינן אופטימיות כל כך כשמדובר בתחזיות ארוכות טווח עבור ETC. לדבריהם, המחיר של Ethereum Classic יישאר סביב 7 $ אפילו בשנת 2023. אבל כשאנחנו מסתכלים על חיזוי המחירים לטווח הארוך של Digitalcoin עבור Ethereum, זה באמת אופטימי..

ל- Digitalcoin, במקרה זה, יש תחזיות חיוביות יותר. ביוני 2023 הם צופים כי ETC יגיע ל -14.17 דולר. יתר על כן, על פי התחזית שלהם, Ethereum Classic יכול להגיע ל 32.81 $ בפברואר 2026 ויהיה בעלייה של 440.5%.

מה העתיד של Ethereum Classic?

למרות שלייתרום קלאסיק היו אולי התקפות שהאטו את תהליך הצמיחה שלה, הוא עדיין צפוי לשמש כאחד הגורמים המרכזיים למימון מבוזר (Defi) בעתיד, כפלטפורמת חוזה חכמה מבוזרת. בהתחשב בתחזיות האופטימיות שלמעלה, אנו יכולים לומר שלאתרום קלאסי יש עתיד אמיתי ויכול להיות אפשרות השקעה טובה עבור המשקיעים..

מה ההבדל בין Ethereum Classic לבין Ethereum?

Ethereum Classic הוא Ethereum המקורי, זה שהיה קיים לפני שהמזלג קרה. בשנת 2016 נוצר מזלג חדש עקב פריצה, והוא נקרא Ethereum – האת’ריום שקיים כיום. ממש כשהפיצול קרה, החל הקרב בין את’ריום לאת’ריום קלאסי.

שניהם מציעים את אותה פונקציה בכל הקשור לבניית חוזים חכמים ואפליקציות מבוזרות (dApps). עם זאת, Ethereum עכשיו הרבה יותר פופולרי מאשר Ethereum Classic, והוא נתמך יותר על ידי משקיעים ומוסדות, שכן Ethereum Classic חסר אבטחה..

כמה מההבדלים העיקריים בין אתריום לבין אתריום קלאסי הם:

לְסַפֵּק:

לאת’רום יש היצע שנתי של 18 מיליון ETH ויש לה היצע כולל. מצד שני, לאתרום קלאסי יש היצע כולל של 210 מיליון ETC.

שווי שוק:

בעת כתיבת שורות אלה, לפי Coinmarketcap, יש לאתרום שווי שוק כולל של 66,706,554,856 דולר, והיא מדורגת כקריפטוגרפיה שנייה מיד אחרי הביטקוין. במקביל, שווי השוק הכולל של Ethereum Classic הוא 701,289,812 $, שהוא נמוך בהרבה מזה של Ethereum..

אמון המשקיעים:

Ethereum הוא הרבה יותר פופולרי מאשר Ethereum Classic, והוא קיבל יותר תמיכה במפתחים. Ethereum הוא הבלוקצ’יין המוביל עבור ICO, והוא מחזיק ב -80% מנתח השוק בעוד Ethereum Classic אינו כל כך מועדף על ICO. המשקיעים תומכים ב- Ethereum יותר מכיוון שיש לו פונקציונליות עגולה טובה יותר. לפיכך אמון המשקיעים בולט יותר בכל הנוגע לאת’ריום מאשר לאתריום קלאסי.

אתה צריך להשקיע ב- Ethereum Classic?

ל- Ethereum Classic עדיין יש תומכיה שנשארו נאמנים לבלוקצ’יין הישן. הם מאמינים שזו בחירה טובה יותר מזו החדשה. אף על פי שבשנת 2020, Ethereum Classic לא חווה צמיחה משמעותית, ETC עשוי להופיע בעתיד. מטבעות קריפטוגרפיים אולי חוו צמיחה דרסטית מאז שחרורו של ביטקוין בשנת 2009, אך הם עדיין בימים הראשונים להתפתחותם. לכן, התומכים שנשארו נאמנים לבלוקצ’יין הישן (Ethereum Classic) עשויים להיות צודקים, ETC עשויה לחוות צמיחה בזמן הקרוב..

התחל להשקיע ב- Ethereum Classic עם eToro

השקעה במחיר אתריום קלאסי וכו '

ובכן, לאחר קריאת מאמר זה, אתה עלול להרגיש מוטיבציה להתחיל להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים, בין אם זה Ethereum Classic או כל מטבע אחר. החדשות הטובות הן שאתה יכול להתחיל את ההשקעה שלך עם פלטפורמת המסחר החברתית הטובה ביותר בעולם, eToro.

eToro היא תיווך מדהים שמרכזי הבורסה שלהם מוקדשים לחלוטין למטבעות קריפטוגרפיים הנקראים eToroX, שם תוכלו להתחיל בהשקעת הקריפטו שלכם ולסחור ביותר מ -90 זוגות קריפטוגרפיים..

eToro אינה מוגבלת למטבעות קריפטוגרפיים, אך ניתן גם להשקיע בנכסים אחרים כמו סחורות, מניות, מטבעות, מדדים ותעודות סל..

eToro – המתווך הטוב ביותר לרכישת Ethereum ETC קלאסי

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

נקודות מפתח

 • הארגון האוטונומי המבוזר (DAO) נפרץ בשנת 2016, מה שהוביל ליצירת מזלג קשה שיפצל את האת’ריום הקיים לאת’ריום ולאת’רום קלאסי..
 • ישנם שני גורמים עיקריים המשפיעים ביותר על מחיר Ethereum Classic: אימוץ Ethereum Classic והתקפות רשת.
 • שיאו של ETC בכל הזמנים עמד על 44.34 דולר ב -14 בינואר 2018.
 • כרגע מסתובבים 116,313,299 ETC. ההיצע הכולל הוא 210,700,000 ETC. שווי השוק הכולל של Ethereum Classic הוא 701,289,812 $.
 • מפתחים סומכים יותר על הרשת של אתריום כדי לבנות את האפליקציות שלהם, ופרויקטים של Defi נבנים ברשת של אתריום. כתוצאה מכך, מחיר ה- ETC לא יכול היה לחוות עלייה משמעותית.
 • המוניטין של Ethereum Classic נפגע גם כתוצאה מהתקפות של 51%, שלוש מהן אירעו רק באוגוסט 2020.
 • לחיות המסחר יש גישה “ריאליסטית” המנבאת את Ethereum Classic להגיע ל -7 דולר עד דצמבר 2021, בעוד ש- Digitalcoin צופה כי ETC עשוי להגיע ל -11 דולר בשנת 2021.
 • מחיר ה- ETC יכול להגיע ל -32.81 דולר בפברואר 2026, עם עלייה של 440.5% על פי Digitalcoin.
 • חלק מההבדלים העיקריים בין Ethereum Classic לבין Ethereum הם בהיצע, בשווי השוק ובביטחון המשקיעים.

אנו מקווים שמאמר זה הודיע ​​לך על Ethereum Classic והניע אותך להתחיל בהשקעה שלך במטבעות קריפטוגרפיים. לאחרונה, מטבעות קריפטוגרפיים החלו לצמוח יותר עם ביטקוין שהוא מוביל וממוסד.

אם אהבת את המאמר הזה, אנא שתף ​​אותו, למקרה שמישהו אחר ירצה ליהנות ממנו. אם אתה רוצה לדעת יותר על מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, עיין במגזר מאמרי הקריפטו שלנו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector