מדריך אנליטי לכוכבים בשנת 2021

לאן ילך מחיר XLM בשנת 2021?

מה יקרה למחיר הכוכבים (XLM) בשנת 2021? משקיעי קריפטו תמיד תהו: מה מניע את מחיר ה- XLM?

כוכב המריא ב -2014 בתור פרי מוחו של ג’ד מק’לב. מק’לב הוא גם אחד האבות המייסדים של ריפל, ויש ויכוח מתמשך האם סטלר היא מזלג של ריפל. עם זאת, המייסד, בעצמו, שלל את הדיון הזה בכך שהוא קבע זאת המטבעות שונים מאוד. ההבדל העיקרי בין שני המטבעות הקריפטוגרפיים הללו הוא שבעוד ש- Ripple מתמקדת בעיקר במוסדות פיננסיים, Stellar מתמקדת יותר באנשים יומיומיים ומכוונת להכללה כלכלית..

כוכבים התכוונה למלא את הסדקים בין המטבע הקריפטוגרפי ליקומים הפיננסיים. מאותה נקודה ואילך, סטלר התחיל סדרת שיתופי פעולה עם כמה שמות גדולים בעולם FinTech. הארגונים משלבים את IBM, Stripe ו- Deloitte, וכמה מוסדות מרכזיים אחרים ברחבי היבשות.

תרשים מחירים כוכבי

תנועות מחירים של כוכבים כל הזמנים. מקור: Coinmarketcap

Stellar הפכה במהרה לאחד השחקנים הגדולים בשוק הקריפטו. מטבע הדברים, משקיעים, קיימים וחדשים כאחד, מעוניינים לגלות את התשובה למה מניע את מחירי סטלר? כיוון שתשובה זו מחזיקה את סודות שיטות ההשקעה הטובות של Stellar.

הגורמים המניעים את מחירי כוכבים הם:

 • השפעה חברתית
 • מטבעות מתחרים
 • אימוץ

אבל ראשית, מה שעורר את העניין בכוכבים. למה כוכבים?

מדוע כוכבים (XLM)?

כוכבי יכול להיחשב בן דודו המהיר והגמיש יותר של ביטקוין שאינו זקוק לכרייה. ניתן להחליף את האסימונים בכל מקום על פני כדור הארץ בלבד שלוש עד חמש שניות. זה הופך את האלטקוין לאידיאלי לעסקאות בחו”ל. ברחבי העולם, עסקאות צנועות ומהירות באמצעות טלפונים ניידים יכולות להיות בעלות ערך מיוחד אם מישהו נמצא באזור מבודד ללא גישה לבנקים. וגם אם נגישים לבנקים, עסקאות בחו”ל יכולות לעלות בזרוע ורגל, אבל אצל כוכבים זה יעלה רק באגורות, אגורה אחת ליתר דיוק. עלות עסקה בחו”ל היא בערך 0.00001 לומן שמחירו סנט אחד בלבד. זה הוביל גם לשערות שבימים הקרובים סטלר יכולה מאוד להוציא את ווסטרן יוניון וכדומה מחוץ לעסקים.

ל- Stellar בורסה משולבת בה ניתן לסחור באלטקוינים גדולים כמו את’ריום, והפלטפורמה מועילה במיוחד להמרת לומנס למטבעות לעסקאות נוספות..

מנגנון אינפלציה ייחודי שולב ברשת Stellar. באמצעות מנגנון זה, ההיצע של כוכבי לומן יגדל בקצב של 1% בכל שנה עם ההיצע המקורי במאה מיליארד אלטקוין. עם זאת, הוא הוטב, וכעת, לאלטקוין אספקה ​​קבועה של חמישים מיליארד מטבעות. מתוך סך ההיצע, עשרים מיליארד נרכשים, מוחלפים ומנוצלים ברחבי השוק, בעוד שהקרן החזיקה את השאר לקידום ופיתוח הרשת..

ג’ד מק’לב הוא אחד האבות המייסדים של ריפל כמו גם הר. גוקס. מקאלב צוטט על כך שהוא נבעט מהלוח של ריפל בגלל מוניטין לא כל כך כוכבי אחרי הר. פריצת גוקס. למרות שלג’ד מק’לב לא היה מוניטין טוב בתעשייה, זמן קצר לאחר שעזב את Ripple Labs, מק’לב קיבל השקעה של 3 מיליון מחברה אירית עבור Stellar. כוכבי, היום, הוא מדורגת במקום ה -11 בגודלה מטבע מוצפן.


היית שוקל להשקיע ב XLM כוכבי?

מה מבדיל בין כוכבים (XLM)?

בעוד שלביטקוין לוקח 8 עד 10 דקות לעבד עסקה אחת, סטלר יכולה לעבד אותה 1000 עסקאות בשנייה אחת בלבד וגם זה בעלות סמלית. העמלה הנומינלית היא בדרך כלל במטרה למנוע מהפלטפורמה להיתקל בהתקפות.

פרוטוקול עיבוד העסקאות הוא מאפיין בולט של Stellar. שלא כמו מטבעות קריפטוגרפיים גדולים, ל- Stellar יש פרוטוקול ייחודי שנקרא פרוטוקול קונצנזוס כוכבי (SCP) במקום הוכחת העבודה הרגילה או הוכחת ההימור. ה- SCP אינו דורש כורים וניתן לעבד עסקאות במהירות & בצורה בטוחה. עם זאת, החיסרון של הפרוטוקול הוא שללא כורים הוא נחשב למבוזר חלקית. את האסימונים יש לרכוש ממרכזיה.

השותפות עם יבמ אכן העלתה את סטלר לרדאר של משקיעים רבים מכיוון שגם יבמ וגם סטלר מכוונים ליעדים שאפתניים. כוכבים יחד עם יבמ שואפים להביא הכללה פיננסית לאזורים מרוחקים מאוד ברחבי העולם. יתר על כן, הם בונים תשתיות פיננסיות ויצאו באמת למשימה של הכללה פיננסית לכולם. נכון לעכשיו, Stellar ו- IBM התמקדו באזור האוקיינוס ​​השקט הדרומי שנע בין כלכלות גדולות כמו אוסטרליה לאזורים מרוחקים כמו ונואטו..

החשש הגדול ביותר שיש למשקיעים מסטלר הוא הצוות. הקבוצה, למרות שהוא כולל מנהיגים ומומחים שונים, ובכל זאת הוא קטן. המייסד המשותף, המוניטין של ג’ד מק’לב, הוא גם דאגה גדולה. הוא נחת על עצמו במגוון תביעות לאורך המסע שלו, וכמובן, הוא פיקח על אחד הפריצות הגדולות ביותר של חילופי דברים. להגנתו, לג’ד מק’לב יש אמנם לא מעט הישגים, אבל המבקרים נוטים לפקח על ההישגים הללו..

מהצד החיובי, כוכבים מתפקדים היטב ונראה שהם צוברים יותר מתיחות בכל יום ויום.

החששות מהצוות אינם משתווים לדאגות לגבי האלטקוין עצמו. כוכבים זכו עד כה למוניטין טוב. טרם נפרצו לא האלטקוין ולא לפלטפורמה. למרות שהיה פריצה יחסית קלה, שם שווה Lumens 400,000 $ נגנבו, הפריצה הייתה אפשרית בגלל ליקויים בארנק, לא בגלל לומן כוכבי. בכל הנוגע לאבטחה של כוכבים, יש לזכור כי כוכבים בטוחים לשימוש לשימוש נכון לעכשיו. כוכבים בטוחים מספיק כדי להיות חלק מפעילות הבלוקצ’יין העולמית של יבמ ואז המשקיעים לא צריכים לדאוג. מציאות זו לבדה צריכה לדבר מעט על מידת הביטחון שלה מכיוון שיבמ לעולם לא תתאגד עם אלטקוין חסר ביטחון.

מה הנהגים של הכוכבים (XLM) מחיר?

3 גורמים המניעים את מחיר ה- XLM:

גורם 1: השפעה חברתית

ארגון הכוכבים הוא מלכ”ר, וזה קצת יוצא דופן. הארגון אינו פועל לתמורה כספית; במקום זאת, חלק ממטרות הארגונים כוללות מיגור עוני והכללה כלכלית של אנשים חסרי בנק. לפיכך, ההשפעה החברתית ממלאת תפקיד עצום בערך המטבע. לא מעט אנשים משקיעים בכוכבי לומן בגלל המשימה החברתית שלהם ובגלל ההשפעה הם מאמינים שהארגון עושה. סטלר יחד עם יבמ לקחו פרויקט בדרום האוקיאנוס השקט לספק שירותים פיננסיים, במיוחד באיים מרוחקים. פרויקטים כמו אלה שארגון הכוכבים משתתפים באופן פעיל הביאו את קריפטוגרפיה לאור הזרקורים, וניתן לצפות לדברים טובים ממחירי הכוכבים בעתיד..

גורם 2: מטבעות מתחרים

מלך המטבעות הקריפטוגרפיים, ביטקוין, הוא המוביל בשוק. אלטקוינים ניסו להדיח את המלך אך נכשלו. לביטקוין יש השפעה עצומה על שוק המטבעות הקריפטוגרפיים, ולרוב המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים יש קשר חיובי עם הביטקוין. כל שינוי בביטקוין ישפיע בהחלט על השוק ומכאן, Stellar.

מתאם כוכבי לתרשים הביטקוין

מתאם כוכבי לביטקוין. מקור: Coinpredictor.

יתר על כן, עם הוויכוח המתמשך על סטלר שהוא מזלג קשה של אדווה, סטלר דומה במקצת לאדווה, והאלטקוינים נתפסים כמתחרים חזקים. לפיכך, שינויים בערך של אדווה יכולים להניע ריבית כלפי מעלה או מטה עבור כוכבים.

גורם 3: אימוץ

Stellar פועלת מאוד דומה לפלטפורמות כמו Paypal. התכונות של Stellar הופכות אותו לאידיאלי עבור תשלומי מיקרו, המרת מטבע ועסקאות בחו”ל. ארגון הכוכבים אכן שואף להפוך לפלטפורמה המרכזית לתשלומים דיגיטליים והמרת מטבע. ככל שאימוץ האלטקוין גדל, גם ערכו יעלה. ביקוש מוגבר לכוכבים יעלה את מחיריה. מהתחזיות הנוכחיות נראה כי Stellar סוללת את דרכה להפוך לפלטפורמה המובילה לתשלומים דיגיטליים, ואימוץ שלה יגדל באופן אקספוננציאלי בעתיד הקרוב..

תחזיות מחיר של כוכבים (XLM)

נכון לעכשיו, מחיר כוכבי לומן הוא 0.1667 דולר. לאורך כל השנה, מחיר הכוכבים תנודד בסביבות ה 0.9 דולר, אך נכון לעכשיו נראו כמה תנודות כלפי מעלה. התחזיות הללו מצביעות על כך שכוכבי השנה יתחילו את השנה החדשה בפה חיובי ויכולים לטפס אפילו גבוה יותר. על פי eToro, שיעור ההחזר לשנה הוא ב 292%.

אף על פי שערכו של אסימון אחד נמוך למדי, שווי השוק הכולל של Stellar הוא גבוה מאוד, וסנטימנט השוק הוא שורי, מה שמעיד עוד על התחלה חיובית של השנה החדשה..

תרשים חיזוי מחיר כוכבי 2021

תרשים חיזוי מחיר כוכבי 2021. מקור: Digitalcoin

תחזיות צנועות מראות כי כוכבי לומן עשויים להתייצב סביב 0.6 דולר בשנה החדשה, בעוד מומחים אחרים צופים כי כוכבי לומן יכולים להגיע ל -1 דולר. בעיקר, תחזיות לטווח הקצר מעידות על שווקים דובים, ואילו בטווח הארוך ניתן לצפות לשולי רווח טובים.

לאחר היווצרות ראש וכתף הפוכה עד שנת 2021, כוכבי צפוי לזנק ולהגיע לשיא חדש בכל הזמנים בשנת 2023 עד 2025.

תחזית חיזוי מחירים לטווח הארוך

תחזית חיזוי מחירים לטווח הארוך. מקור: Primexbt.

קרא עוד: חיזוי מחיר כוכבים – כמה זה יהיה שווה בשנת 2021 ואילך?

האם Stellar (XLM) היא השקעה טובה?

רשת הבלוקצ’יין Stellar היא קרן תשלומים עם קוד פתוח ומעודדת עסקאות. סביבת הכוכבים מצפה להפוך את חילופי החוצה משאבים וחוצי שוליים לפשוטים, מהירים ופרקטיים יותר. יישומים מבוזרים (או dApps) המבוססים על Stellar מבצעים עסקאות מבלי שהמזומנים עוברים חומרים חיצוניים (וכך מקצצים הוצאות וחיובים שונים).

בניגוד למטבעות קריפטוגרפיים גדולים אחרים, ארגון הכוכבים הוא מלכ”ר, כך שרווח אינו המניע הסמוי; במקום זאת, לכוכב יש חזון הכללה כלכלית. סטלר גם מוודאת שהאלטקוין תואם לתקנות ICO מכיוון שהוא שואף להפוך לפלטפורמת התשלומים הגדולה בעולם..

פלטפורמת הכוכבים יכולה לעבד גם עסקאות שרשרת. משמעות הדבר היא שאם המטבע שאליו ברצונך להחליף אינו זמין, הרי שהפלטפורמה תחליף תחילה את כספך למטבע מתווך שיש לו אפשרות למטבע הרצוי ואז לבסוף הוא יוחלף למטבע הרצוי לך. ל- Stellar יש גם בורסה מובנית שמאכלסת את כל ההעברות ללא גוף חיצוני.

מלבד מוניטין גרוע שרכשו הכוכבים לאורך השנים, כוכבים הביאו היטב. זהו אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים ביותר ואחד הזול ביותר וגם ניתן להרחבה. לכוכבים פוטנציאל גדול וזה יכול להיות השקעה טובה.

מוכן להתחיל להשקיע ב XLM כוכבי?

יתרונות וחסרונות של השקעה בכוכבים (XLM)

היתרונות של השקעה בכוכבים:

✅ הכוכבים מהירים ברקים, בטוחים וניתנים להרחבה.

Takes לוקח לרשת שנייה בלבד לעבד עד 1000 עסקאות.

✅ פרוטוקול עיבוד העסקאות מציע עסקאות אמינות שגם הן מהירות ברקים.

✅ ג’ד מק’לב הוא דמות מפורסמת שכן הוא ייסד גם את ריפל והר. גוקס.

✅ עלות עסקה היא סמלית. Stellar אידיאלי לעסקאות בחו”ל.

✅ Stellar מגובה בכמה תאגידים פיננסיים גדולים.

חסרונות של השקעה בכוכבים:

❌ פרוטוקול הקונצנזוס הכוכבי אינו מחייב כרייה לעיבוד עסקאות, ולכן היעדר הכורים הביא לביזור חלקי של כוכבים.

למייסד, ג’ד מק’לב, מוניטין רע בתעשייה והיה מעורב בכמה תביעות.

❌ כוכבים מתמודדים עם תחרות גבוהה, במיוחד מ- Ripple, מה שמקשה על הפיכתו של המטבע יותר, ומדגיש את היתרונות שלו.

השקיעו בכוכבים (XLM) עם eToro

אם אתם בוחנים השקעה בכוכבי לומן, אז אל תחפשו יותר! להשקיע עם eToro היום. eToro הפכה את ההשקעה במטבעות קריפטוגרפיים לפשוטה וקלה. אין סיבוכים, ותוכל להקים חשבון בכמה שלבים.

הפלטפורמה של eToro נגישה ונוחה לשימוש. eToro מציעה גם כמה מהמחירים הזולים ביותר בשוק. eToro מציעה את תכונת המסחר החברתי המסמנת שלה, שהיא אידיאלית לחובבים שהשקעה חדשה בהשקעה בקריפטו. מלבד המסחר החברתי, ל- eToro יש גם תכונות המתאימות היטב לסוחרים מנוסים.

eToro – המתווך הטוב ביותר לרכישה XLM כוכבי

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

נקודות מפתח

 • Stellar הושק בשנת 2014 ועשה את דרכו לעשרת המטבעות הקריפטוגרפיים המדורגים הראשונים.
 • ההיצע מוגבל קשה ב -50 מיליארד אסימונים.
 • הוא הוקם יחד על ידי מייסד Ripple ו- Mt. גוקס.
 • בעבר היה למייסד פרסום רע, וההשפעה טיפטה עד לכוכבים.
 • סטלר משתמש בפרוטוקול ייחודי של Stellar Consensus שאינו דורש כרייה ומבטיח עסקאות בטוחות. עם זאת, ה- SCP מעלה גם קונצנזוס בנוגע לביזור של האלטקוין.
 • עסקאות כוכבים עולות שבריר אגורה, והרשת יכולה לעבד עד 1000 עסקאות בשנייה.
 • חברת Stellar התחילה שותפויות עם IBM, Deloitte ו- Stripe וכמה שמות גדולים אחרים בענף FinTech.
 • כוכבים יחד עם יבמ מתמקדים בהכללה הכספית של האזור הדרומי של האוקיינוס ​​השקט בו הם מכוונים לכמה מהאיים המרוחקים ביותר בעולם..
 • האלטקוין נחשב לבטוח מאוד.
 • המניעים את מחיר סטלר הם מטבעות מתחרים, בעיקר ביטקוין ואפל, ההשפעה החברתית שלו ואימוץ המיינסטרים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector