תחזיות מחיר של ביטקוין 2021: האם BTC עומד להגיע ל 50,000 $?

תחזיות מחיר ביטקוין 2021

  • מחיר הביטקוין עלה לראשונה בהיסטוריה מעל 50,000 דולר, מכיוון שנראה כי חברות גדולות מתחממות למטבעות קריפטוגרפיים.
  • Bitcoin מגיע לשיא חדש כאשר מאסטרקארד ו- BNY מלון תומכים בקריפטוגרפיה
  • טסלה קונה 1.5 מיליארד דולר בביטקוין ומתכננת לקבל את המטבע הקריפטוגרפי כתשלום. מחיר הביטקוין מגיע לשיא של 44,000 דולר למטבע.
  • הביטקוין דומע מאז ש- PayPal הודיעה כי הם מציעים תמיכה ב- BTC.
  • אנליסט בכיר של סיטי בנק מאמין כי BTC עשוי להגיע ל -318,000 דולר עד דצמבר 2021.

מחיר הביטקוין הוסיף תשואה של מעל 300% במהלך 12 החודשים האחרונים. זה סיים את שנת 2020 בדמעה מוחלטת וסיים כ 29,000 $ לביטקוין. הקונים נותרו בשליטה בשלושת הימים האחרונים כדי לדחוף את המחיר מעל 34,750 $. האינטרס המוסדי המחודש והסיכוי לאימוץ המיינסטרים בגבולות הצמיחו את ה- BTC ביותר מ -300% בשנת 2020, ועזרו לו למחוק את שיאי 2017.

פעולת המחירים של ביטקוין בימים האחרונים

ב- 12 בדצמבר קפצה BTC מ- 18,000 $ והצליחה להפוך את ה- SMA בן 20 הימים מהתנגדות לתמיכה. מאז, הקריפטוגרפיה המובילה נמצאת בדמעה מוחלטת, כמעט הכפילה את הערכת השווי שלה. נכון לעכשיו, הקונים מחפשים לעבור את הרמה הפסיכולוגית של 40,000 $ ו- 50,000 $.

במבט לאחור, זה נראה כאילו השור הנוכחי של ביטקוין התחיל בסביבות אוקטובר כאשר ענק התשלומים PayPal הודיעה כי הם מציעים תמיכה בביטקוין ובקריפטו. בעקבות זאת, זה נראה כמו סדרה של התעניינות מוסדית כמו MicroStrategy, Citibank ו- JPMorgan, העלתה את המחיר משמעותית. למעשה, הראשונה רכשה BTC בסכום של כ -1.1 מיליארד דולר.

דו”ח Citibank שהודלף בדצמבר 2020 גילה כי אחד האנליסטים הבכירים שלהם מרגיש שמחיר הביטקוין עשוי להגיע עד 318,000 $ עד דצמבר 2021 בגלל המוניטין שלו כ- "זהב מהמאה ה -21."

מוכן להשקעה ביטקוין BTC?

אנליסטים נותנים את תחזיות מחיר הביטקוין שלהם

1. ווילי וו

אנליסט הביטקוין המהולל ווילי וו מאמין כי BTC לעולם לא תחזור שוב ל -20,000 דולר. על פי וו, התמיכה של 24,000 $ מהווה מחסום איתן שידרוש אסון כלכלי להתפורר.

תחזיות מחיר של bitcoin Will Woo

בעבר, בסביבות ה -16 בדצמבר, חזה וו כי BTC אינו קרוב לרמותיו הגבוהות בכל הזמנים.

תחזיות מחיר ל- bitcoin Will Woo

וו הגיע למסקנה כי על פי המסלול הנוכחי 100 אלף דולר הם “יעד נמוך עד כדי גיחוך”. עם זאת, הוא מרגיש ש- 55,000 $ הם נקודת הציון הבאה למחיר, בה הביטקוין יהפוך לשוק טריליון דולר. שים לב שכאשר נכתב, שווי השוק של ביטקוין עלה על 600 מיליארד דולר.

הייתה עוד תצפית מעניינת שעשתה וו.


יחס הרווח של תפוקת ההוצאות (SOPR) הוא אינדיקטור שימושי העוקב אחר הרווח וההפסד הכללי בשוק באמצעות נתונים מבלוקצ’יין של ביטקוין שנוצר על ידי רנאטו שיראקשי..

הוא מודד את הרווח או ההפסד של המשקיע הממוצע, על ידי חישוב ההבדל בין מחיר הרכישה למחיר המכירה של מטבעות שהועברו ברשת..

תרשים אינדיקטור Bitcoin SOPR

על ידי לימוד התרשים, וו הבחין:

הרחק מאיפוס שמשמעותו כמויות עצומות של קניית FOMO בשוק כרגע, הם הכריעו את נוטלי הרווחים והזיזו את המחיר כלפי מעלה. זה לא נראה לפני תחילת המחזור.

2. מארק ניוטון

מארק ניוטון, מייסד ונשיא חברת ניוטון יועצים, אמר השבוע לאומת המסחר של CNBC, שאמנם הביטקוין אמנם נהנה מריצת שוורים נפלאה, אך הוא עשוי להשהות בתחילת 2021.

“זה עדיין די שורי על בסיס טווח הביניים בהתחשב בכך שהוא פשוט פרץ לשיאים חדשים בכל הזמנים. אני חושב שיש לנו דרכים ללכת. לטווח הקרוב, מרוכב המחזור שלי מראה לנו שיא בתחילת ינואר. “

התרשים השבועי של ביטקוין ומדד החוזק היחסי משקפים את העלייה בעניין במטבע הדיגיטלי הגדול בעולם, בעיקר ממשקיעים מוסדיים, אמר ניוטון.

תרשים אינדקס חוזק יחסי של ביטקוין

3. טום לי

האנליסט והמנכ”ל של Fundstrat טום לי אמר בראיון ל- CNBC כי הדולר הנחלש יתרום לעליית המחירים המתמשכת של ביטקוין..

“ראשית, הביטקוין צריך להיות נקוב במשהו. אז אם היחלשות הדולר, [ו] הביטקוין מחזיק בערכו, אז הביטקוין עולה. אך ההשפעה החשובה יותר היא שהשנה ראינו הרבה נזילות של הבנקים המרכזיים. הדולר היה ממש חזק, באופן מפתיע, במשך רוב השנה, אבל חולשתו עכשיו תגרום לאנשים לחשוב, ‘איך אתה מחזיק יחידה בכסף בריא?’, הרבה אנשים חשבו שזהב יהיה החנות הזאת, ואני חושב שיש לו עדיין בסיס סביר שמישהו יהיה זהב ארוך, אבל אני חושב שאנשים צעירים יותר ואלו שנמצאים בדור הדיגיטלי, הביטקוין הוא אותו נכס דיגיטלי שהם רוצים להחזיק כחנות ערך. ”

לפי לי, ביטקוין 2021 יעלה על ביצועי הריצה שלו בשנת 2020. עם זאת, הוא מזהיר כי BTC עשוי לאבד ערך אם שוק המניות יתקן..

“עלינו לזכור כי בסיס המחזיק של ביטקוין עדיין זעיר. אני לא חושב שיש אפילו יותר ממיליון אנשים אמיתיים שמחזיקים ביטקוין, לעומת כמעט מיליארד אנשים שמחזיקים מכשירים פיננסיים אחרים. אז זה קטנטן – החדירה היא אלפית מהמקום שהוא אמור להיות … אני חושב שאם יש לנו תיקון במניות אז הביטקוין ייפול, וזה בגלל שרבים מהקונים המצטברים – אם הם בארה”ב – יכול להיות שמשתמשים במינוף או בסיכון או בתיאבון סיכון כסיבה להוסיף לביטקוין, כך שהוא אמור לרדת ככל שהמניות צונחות. ”

4. רוס מולד

רוס מולד, מנהל ההשקעות בתיווך AJ Bell, מאמין שגם הזהב וגם הביטקוין יגיעו לשיאים חדשים בשנת 2021. לפי מולד, הגורמים העיקריים שעומדים מאחורי צמיחה זו הולכים להיות ההיצע הקבוע של ביטקוין של 21 מיליון אסימונים וזהב 2 % לשנה צמיחת היצע.

"יש שיטענו שיש עוד מהזהב וגם מהביטקוין, במיוחד אם הממשלות ממשיכות לגייס חובות והבנקים המרכזיים עושים כמיטב יכולתם לממן את ההלוואות דרך הדלת האחורית באמצעות הקלות כמותיות, ריביות אפסיות ומניפולציה בתשואת האג”ח, בזכות ערך מחסור ביחס למזומן."

תחזית חיזוי מחיר ביטקוין לשנת 2021:

אנו נשתף את התחזית הטובה ביותר למחיר הביטקוין לשנת 2021. אנו בוחנים את BTC כדי לברר מה יש למומחים לומר על הביצועים העתידיים שלה וכמה יהיה שווה ביטקוין בשנת 2021 ואילך..

בואו נסתכל על כמה תחזיות מומחים של ביטקוין (BTC) בשנים הקרובות:

תחזיות מומחה ביטקוין לשנת 2021

1. מטבע מטבעות: 39,869.44 דולר

על פי התחזיות שלו, ערך הביטקוין יכול לעלות ל 40,000 $ עד סוף 2021.

2. CoinLiker.com: 52,371.73 דולר

על פי CoinLiker, ערך הביטקוין יכול לעלות ל -52,000 $ עד סוף שנת 2021.

3. מסחר בהמות: 55,000 דולר

על פי התחזיות שלו, מחיר הביטקוין יכול לעלות ל 55,000 $ בשנת 2021.

מסקנה – מצפים למחיר ביטקוין אופטימי בשנת 2021

אנו בחינוך המסחר מאמינים כי ניתן לתמחר את הביטקוין בסביבות 50,000 $ עד שנת 2021. אנו סבורים כי המחיר עשוי לעבור תיקון לטווח קצר מכיוון שהנכס במחיר מופקע יתר על המידה (נכון לכתיבת שורות אלה, BTC צנח מ- 33,000 $ ל -29,500 $ ביחס האחרון שעתיים). עם זאת, תיקון זה כמו להיות תיקון לטווח קצר.

סביר להניח שנבדקת רמת התמיכה של 24,000 דולר, אך איננו חושבים שמחיר הביטקוין יישבר מתחת לזה בזמן הקרוב. באופן אידיאלי, הקונים צריכים לצבור תאוצה במהלך השבוע הבא כדי לעלות מעל המחסומים הפסיכולוגיים של 33,000 $ ו- 34,500 $. על ידי הפיכת שתי הרמות הללו מהתנגדות לתמיכה, המחיר צריך להיכנס לרמות 40,000 $ ו- 50,000 $.

eToro – המתווך הטוב ביותר לרכישת ביטקוין

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון

קרא עוד:

ניתוח מחירי ביטקוין לשנת 2021

המדריך למתחילים האולטימטיבי להשקעה ב- BTC

השקיעו בביטקוין: מה יניע את מחיר הביטקוין בשנת 2021?

מהו ביטקוין ושווה להשקיע בביטקוין בשנת 2021?

יתרונות וחסרונות של השקעה בביטקוין, האם זה יהיה יצרן מיליונרים?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map