כיצד להשקיע באפל 2021: המדריך למתחילים האולטימטיבי להשקעה ב- XRP

מדוע להשקיע ב- XRP? מהם היתרונות והאתגרים של השקעות אדווה? הנה כל מה שאתה צריך לדעת על השקעה באדווה.

בתקופה שלא מזמן, ההשקעה באפל הייתה מסורבלת במקצת.

הסיבה לכך היא שתצטרך קודם לקנות ביטקוין, להעביר את הכספים לבורסת מטבעות קריפטוגרפיים ואז לבצע את ההמרה ל- Ripple. לאחר מכן תצטרך למשוך את המטבעות לארנק Ripple – שכולם דרשו פיקדון של 20 XRP.

קדימה מהירה לשנת 2021 ותהליך ההשקעה באפל לא יכול להיות קל יותר.

למעשה, המדריך הזה על איך להשקיע באפל יראה לך כיצד לקנות XRP בפחות מ -10 דקות – ללא צורך לדאוג לארנקים.

נסביר גם את התמציות של אופן ההשקעה של Ripple, אילו סיכונים ותגמולים פוטנציאליים אתה צריך לקחת בחשבון וכיצד אתה יכול לפדות את הרווחים שלך..

Contents

כיצד להשקיע באדווה בחמישה שלבים פשוטים

מדריך זה כיצד להשקיע ב- XRP יפרק הכל בתנאי הדיוט כך שלא תבצע רכישה בעיוורון.

אם אתה קשור בזמן ופשוט רוצה להשקיע ב- Ripple מבלי לקרוא את ההדרכה המעמיקה שלנו – בצע את השלבים הבאים!

 • שלב 1: פתח חשבון עם מתווך מוסדר
 • שלב 2: הפקדו כמה כספים באמצעות כרטיס חיוב / אשראי, ארנק אלקטרוני או העברה בנקאית
 • שלב 3: בחר את הסכום שאתה רוצה להשקיע ב- Ripple
 • שלב 4: אשר את ההשקעה
 • שלב 5: השאר את אדווה שלך מאוחסנת עד שתחליט לפדות

כפי שמדגיש ההדרכה בת 5 השלבים לעיל, תהליך ההשקעה ב- Ripple לא יכול היה להיות קל יותר. החשוב מכל, אין צורך לדאוג לארנקים של מטבעות קריפטו – כמו שמתווכים מוסדרים eToro יאחסן עבורך את אסימוני ה- XRP!

מה זה אדווה?

בין אם אתה משקיע במניות שבב כחול או במטבע קריפטוגרפי מאוד ספקולטיבי כמו Ripple – הבנת הנכס שאתה קונה היא קריטית.

אחרי הכל, אתה הולך לסכן את הכסף שלך במכשיר פיננסי שלא מובטח לו עליית ערך. להפך, יש כל סיכוי שתפסיד.

עם זאת בחשבון, אנו הולכים כעת להסביר את היסודות של אדווה ו- XRP.


אז, Ripple הוא פרויקט מטבע דיגיטלי שהושק לראשונה בשנת 2012. זה הופך אותו לאחד המטבעות הקריפטוגרפיים הוותיקים ביותר בחלל – שנוצר שלוש שנים אחרי Bitcoin ושנתיים לפני Ethereum.

פרויקט ה- Ripple עצמו מרוכז, כלומר הוא נשלט על ידי מייסדיו. זאת בניגוד מוחלט למטבעות הקריפטו האמורים, שהם ‘מבוזרים’ ולכן – אינם נשלטים על ידי אדם או רשות אחת..

עם זאת, אדווה נוצרה במטרה ברורה – לחולל מהפכה בענף התשלומים החוצה גבולות. זאת אומרת, הטכנולוגיה הבסיסית של ריפל מאפשרת לבנקים גדולים ולמוסדות פיננסיים להעביר כספים מבית ומחוץ למספר שניות..

בנוסף לכך, העמלות הנלוות לשימוש בטכנולוגיה הן זעירות. בעוד Ripple היא הטכנולוגיה התומכת ברשת, XRP הוא המטבע הדיגיטלי. המונחים Ripple ו- XRP משמשים, עם זאת, לעתים קרובות לסירוגין.

באופן מכריע, מחוץ לזירת המוסד הפיננסי, הרוב המכריע של האנשים קונים את ריפל כהשקעה ספקולטיבית. המשמעות היא שהם מקווים שערך XRP יגדל עם הזמן, מה שיאפשר למשקיעים לפדות כסף יותר מכפי שהשקיעו.

כיצד עובדת ההשקעה בתהליך אדווה?

אם יש משהו שמונע ממשקיעים לרכוש את Ripple – זה כישלון להבין איך התהליך באמת עובד.

אבל ברגע שתבין כמה זה באמת פשוט, לא תהיה לך שום בעיה להשקיע בעצמך בכמה אסימוני XRP. הסיבה לכך היא שמסע ההשקעות Ripple אינו שונה מקניית מניות מסורתיות.

לדוגמא, אם קניתם מניות בשווי של 500 דולר, שעלו אז ב -50% – הייתם רואים תשואות של 750 דולר.

באותו אופן בדיוק, אם תשקיעו 1000 דולר ב- Ripple והרווחתם 20%, הייתם מזרים 1,200 דולר.

כדי לוודא שאנחנו מנקים את הערפל, בואו נסתכל על דוגמא פשוטה לאופן שבו תהליך ההשקעה של Ripple עובד בעולם האמיתי.

 • אתה פותח חשבון אצל מתווך מקוון שמוכר את Ripple
 • אתה מפקיד 2,000 דולר ומשקיע את מלוא הסכום ב- Ripple
 • בזמן הרכישה שווה ריפל 0.30 דולר
 • אתה מחזיק את אסימוני ה- XRP במשך ארבע שנים
 • כשאתה מסתובב במזומן, Ripple שווה 1.10 $
 • זה מתבטא בעליית מחירים של 266%

אז, כפי שמראה הדוגמה שלעיל, השקעתם במקור 2,000 דולר מכספכם שהרווחתם קשה. לאחר שלוש שנים בלבד, האסימונים הדיגיטליים עלו בערכם ב -266% – כך שההשקעה שלך שווה כעת 7,320 דולר.

בדיוק כמו מניות, זהו מקרה של סגירת עמדתך וראיית התמורה שנוספה ליתרת חשבון התיווך שלך. לבסוף, אז תמשוך את המזומנים לחשבון הבנק שלך.

למה כדאי להשקיע באדווה?

ישנן סיבות רבות מדוע אתה יכול להחליט להשקיע ב- Ripple ובאסימון ה- XRP הבסיסי שלה.

זה כולל את הדברים הבאים:

1. ענק חוזר על אדווה מאז שהושק

באופי דומה למטבעות קריפטוגרפיים פופולריים אחרים כמו ביטקוין, ערך ה- Ripple זינק מאז השקת הפרויקט לראשונה. כאשר XRP נרשם בסופו של דבר בבורסה ציבורית, מחירו היה 0.014 דולר בלבד. זה קצת פחות מחצי סנט אמריקני.

עם התעניינות בפרויקט XRP בשנים האחרונות, ערך הריפל המשיך במסלול כלפי מעלה. ואז, בתחילת 2018, המטבע הדיגיטלי הגיע לשיאים של כל הזמנים של 3.84 דולר.

המשמעות היא שבתוך ארבע שנים בלבד שנרשמה בבורסה הראשונה שלה, ריפל צמחה ב -27,000%. במונחים אמיתיים, זה אומר שאם הייתם משקיעים ב- Ripple בסכום של 2,000 דולר בשנת 2013, הכסף שלכם היה שווה כמעט 550,000 $.

עם זאת, ובדומה לשאר תעשיית המטבעות הדיגיטליים, ערכה של ריפל עבר אז ספירלה ממושכת כלפי מטה. XRP הגיע לשפל של כ 0.28 $ באוגוסט 2018, כלומר בתוך 8 חודשים בלבד המטבע הקריפטוגרפי איבד 92% מערכו.

תרשים מחיר אדווה

החדשות הטובות הן של- Ripple ישנה שנה נהדרת בשנת 2020. מכה של 52 שבועות של 0.25 דולר בלבד – XRP פרץ 0.77 $ באוגוסט – מה שמייצר עלייה של 212%.

2. ענף התשלומים החוצה גבולות זקוק למהפכה

Ripple ואסימון ה- XRP שלה מחפשים לשבש תעשייה הזקוקה מאוד למהפכה – תשלומים חוצי גבולות. למי שלא מודע, טריליוני דולרים של מטבעות מחליפים ידיים בכל יום ויום – כאשר הרוב המכריע של זה נשלט על ידי מוסדות פיננסיים גדולים..

מרבית העסקאות הללו מקלות על ידי SWIFT. הבעיה העיקרית היא שהמערכת לא רק איטית ויקרה, אלא שהיא כרוכה בספר נייר ספרים.

לדוגמה:

 • נניח שמפעל רחב היקף בקניה קונה מאוסטרליה חומרי גלם בשווי 10 מיליון דולר
 • ראשית, מוסד פיננסי קנייתי יעביר את הכסף לבנק מקביל העוסק בדולרים אמריקאים
 • ואז הבנק המקביל ימיר דולרים אמריקניים לדולרים אוסטרלים עם הבנק המקביל של היצואן האוסטרלי
 • לבסוף, הבנק המקביל יעביר דולרים אוסטרלים לחשבון הבנק של היצואן האוסטרלי
 • התהליך כולו הוא הקל על ידי SWIFT

כפי שניתן לראות מהאמור לעיל, SWIFT אינה רשת תשלומים כלל. נהפוך הוא, זה רק מתווך שיושב בין מוסדות פיננסיים לבנקים מקבילים. מכריע, זה המקום שבו אדווה ו- XRP נכנסים.

אתה מבין, באמצעות רשת התשלומים של Ripple, אין דרישה לבנקים תואמים או לשימוש במטבע שלישי כמו הדולר האמריקני. במקום זאת, בנקים יכולים לבצע עסקאות על עמית לעמית דרך רשת Ripple.

והכי חשוב, אסימון ה- XRP הוא זה שמגשר ביחד – כלומר המטבעות הבסיסיים של הבחירה אינם רלוונטיים! בסך הכל, כאשר יותר ויותר בנקים משתמשים בטכנולוגיית ה- Ripple, הדבר יעלה את הביקוש ל- XRP וכך – הערכת השוק שלה.

3. מחיר סמלי נמוך ושווי שוק קטן

ראוי גם לציין שחסמי הכניסה ממש נמוכים כשמשקיעים באפל.

הסיבה לכך היא שגם בשיאי 2020 תשלמו 0.77 דולר בלבד לאסימון XRP. למעשה, אם אתה משתמש במתווך מוסדר כמו eToro, ההשקעה המינימלית הנדרשת היא רק 25 $.

אז על ידי עמידה במינימום זה אומר שתקבל קצת יותר מ -32 אסימונים של XRP! בנוסף לכך, ריפל נושאת גם שווי שוק קטן יחסית ב -12 מיליארד דולר.

בעוד שבמבט ראשון זה אולי נשמע הרבה, טכנולוגיית ה- Ripple כבר עוברת בדיקה או בשימוש על ידי למעלה מ- 200 מוסדות פיננסיים..

בתורו, אם Ripple יהפוך לפרוטוקול דה-פקטו להקלת תשלומים חוצי גבולות, שווי שוק של 12 מיליארד דולר ייראה כמו טיפה בים..

כיצד להשקיע באדווה – אפשרויות שונות זמינות

ישנן מספר דרכים בהן אתה יכול להשקיע ב- Ripple – חלקן קלות וחסכוניות יותר מאחרות. כפי שנדון בקרוב, הדרך הנוחה ביותר לעשות זאת היא להשתמש במתווך מקוון מוסדר כמו eToro.

עם זאת, תלוי איפה אתה גר, אתה יכול גם להשקיע באפל באמצעות כספומט מטבעות קריפטוגרפי.

בואו לחקור כיצד זה עובד.

עם שיגעון המטבע הקריפטוגרפי בעיצומו, איך משקיעים באדווה (XRP)? יש לנו את כל התשובות כיצד להמיר את המזומנים שלך ל- Ripple ועוד.

1. כספומטים אדווה

כפי שהשם מרמז, כספומטים של מטבעות קריפטוגרפיים מאפשרים לכם לקנות מטבעות דיגיטליים דרך מסוף פיזי. הם נראים ופועלים כמו כספומט מסורתי, אך הפוך.

כלומר, על ידי הכנסת מזומנים לכספומט, תקבל כמות יחסית של מטבע קריפטוגרפי. כעת, מצד אחד, ישנם יותר מ -12,000 כספומטים מטבעות קריפטוגרפיים המפוזרים ברחבי העולם.

עם זאת, רק אחוז קטן מנתון זה מאפשר לך לקנות אדווה. במקום זאת, רוב הכספומטים תומכים רק בביטקוין. למעשה, ישנם פחות מ -250 כספומטים מטבעות קריפטוגרפיים המאפשרים לך לקנות XRP, כך שאם אתה גר בעיר גדולה כמו פריז, ניו יורק או ברלין – סביר להניח שתאבק.

עם זאת, אם אתה בר מזל מספיק לגור ליד טרמינל נתמך, כך עובדת השקעה של Ripple באמצעות כספומט מטבעות קריפטו..

 • אתה מבקר בכספומט הקרוב ביותר שלך ובוחר באדווה מרשימת המטבעות הנתמכים
 • לאחר מכן אתה מזין את הסכום שאתה רוצה להשקיע במטבע המקומי שלך
 • לדוגמה, אם אתה גר בגרמניה, ייתכן שתזין 100 אירו
 • הכספומט יציג את הסכום המדויק של XRP שתקבל – בהתבסס על גודל ההשקעה שבחרת
 • לדוגמא, רכישה של 100 אירו עשויה להשאיר לך אדווה בשווי 90 אירו לאחר עמלות
 • אתה מכניס כספית של 100 אירו לכספומט
 • לבסוף, הכספומט מדפיס כרטיס עם אישורי ארנק Ripple שלך

כעת, ישנם מספר פגמים במסלול הכספומט Ripple. ראשית, ספקי כספומט של מטבעות קריפטו גובים עמלות גדולות.

אחרי הכל, המכונות זקוקות לחשמל כדי להפעיל אותן, הן צריכות לשכור את המיקום שבו הכספומט ממוקם, וגם תחזוקה וגביית מזומנים נדרשים על בסיס קבוע..

בתורו, אל תתפלאו אם בסופו של דבר תשלמו תגמול של בין 10% ל -20%.

שנית, תהליך ההשקעה לא מסתיים לאחר שעזבת את כספומט הקריפטו. הסיבה לכך היא שעליך לתבוע את אסימוני ה- XRP באמצעות ארנק Ripple. המפתח הפרטי וכתובת הארנק שלך יופיעו בכרטיס שהכספומט הדפיס.

זה בסדר אם אתה יודע מה אתה עושה – אבל יכול להיות מאתגר אם אתה מתחיל. בנוסף, אל תשכח שכל ארנקי ה- Ripple נדרשו להפקדה נעולה של 20 XRP לפתיחה. אינך יכול לגעת בכספים אלה כל עוד אתה שומר על הארנק פעיל!

אם ניקח בחשבון את כל האמור לעיל, אנו מציעים לך להשקיע ב- Ripple באמצעות מתווך מקוון.

2. חילופי אדוות

בקצרה, באמצעות בורסה מקוונת להשקעה ב- Ripple, ניתן לחלוטין להשלים את התהליך בפחות מעשר דקות. הסיבה לכך היא שאתה יכול לפתוח חשבון במהירות על ידי מסירת מידע אישי, ואז להפקיד מיד כספים באמצעות כרטיס חיוב / אשראי.

במקרים מסוימים אולי אפילו תוכל להפקיד באמצעות Paypal – וזה גם מיידי. ואז, זה רק מקרה של החלטה כמה אתה רוצה להשקיע. כאשר אנו חושפים בפירוט מעט יותר בקרוב, גם מתווכים מקוונים זולים משמעותית מכספומטים של Ripple.

למעשה, הפלטפורמה המובילה שלנו eToro מאפשרת לך להשקיע ב- Ripple בעמלה של 0%. פלטפורמות אחרות יגבו בין 0.5% ל -1.5%.

בנוסף, אם המתווך שבחרת מאפשר לך להשקיע ב- Ripple בשיטת הפקדת מטבע פיאט, עליו להיות בעל הסמכות החוקית לעשות זאת. ככזו, הפלטפורמה נדרשת לשמור על בטיחות קרנות ההשקעה שלך ולהבטיח שהיא תפקע את הפעילות הפלילית.

היית שוקל להשקיע ב אדווה XRP?

כיצד לבחור פלטפורמה להשקעה באפל

בסעיף לעיל דנו כיצד השימוש במתווך מקוון הוא הדרך הטובה ביותר להשקיע ב- Ripple. אמנם זה נכון, החלק הקשה ביותר הוא לא רק למצוא ספק מהימן – אלא כזה שגובה עמלות סבירות ומקבל את אמצעי התשלום המועדף עליך..

ככזה, להלן תמצאו מגוון גורמים שיש לקחת בחשבון לפני שאתם משקיעים ב- Ripple עם מתווך חדש.

1. רישוי ומוניטין

לפני שתגיע בכלל למדדים סביב עמלות ותשלומים, חשוב שתבדוק את מעמדו הרגולטורי של מתווך ה- Ripple שבחרת. הסיבה לכך היא כי שטח הקריפטו נשלט על ידי פלטפורמות לא מוסדרות.

הבעיה המרכזית של גופי רישוי ברחבי העולם היא שהמטבעות הדיגיטליים הם טכנולוגיות ללא גבולות. ככזה, אם ממשלה אחת תאסור את הפלטפורמה הלא מוסדרת היא פשוט תעבור מעבר לים.

למרבה המזל, יש מבחר קטן של מתווכים המאפשרים לך להשקיע ב- Ripple בסביבה בטוחה ובטוחה.

לדוגמה, eToro מוסדר על ידי שלושה נותני רישיון מכובדים. זה כולל את ה- FCA, CySEC ו- ASIC. בתוספת משקל נוסף, הפלטפורמה רשומה גם ב- FINRA – המאפשרת לאזרחי ארה”ב להשקיע בבטחה ב- Ripple.

2. עמלות להשקעה באפל

ברגע שאתה בטוח שברוקר Ripple שבחרת מורשה ומוסדר באופן מלא, הגיע הזמן לפנות לכספים. בחזית זו עומדת העמלה שתצטרך לשלם כדי להשקיע באפל.

זה עובד כמו אתר מסחר במניות מסורתי – במידה וסביר להניח שתשלם עמלה משתנה המבוססת על הסכום שאתה משקיע באפל. לדוגמא, Coinbase יגבה מכם 1.49% כאשר תשקיעו ב- Ripple, ושוב כאשר תפרעו.

המשמעות היא שעל ידי השקעה של 500 דולר תשלם תחילה עמלה של 7.55 דולר. אם אתה רודף אחר השקעתך של Ripple כשהיה שווה 800 $, 1.49% שלך יתורגמו לעמלה של 11.92 $..

למרות שבמבט ראשון זה אולי נשמע תחרותי, זה ממש לא. לדוגמא, eToro מאפשר לך להשקיע ב- Ripple ללא עמלה. המשמעות היא שבדוגמה שלעיל היית משלם 0 $ במקום 19.47 $ שגובה Coinbase.

בנוסף לכך, Coinbase – ורוב המתווכים האחרים של Ripple, גובים ממך הפקדת כספים באמצעות כרטיס חיוב. זה עומד על 3.99% עצומים. ב- eToro, העמלה היא רק 0.5% – וכלום אם מפקידים בדולרים אמריקאים.

3. מינימום השקעות אדוות ותשלומים

ברגע שאתה מרוצה ממבנה העמלה של המתווך, הגיע הזמן לראות מהי ההשקעה המינימלית באפל. ב- eToro זה עומד על 25 דולר בלבד. פלטפורמות אחרות דורשות יותר משמעותית, אז בדקו זאת בעצמכם.

וכמובן, עליכם לבדוק גם באילו אמצעי תשלום תוכלו להשתמש כדי להשקיע ב- Ripple. כפי שציינו קודם, הדרך הקלה ביותר לממן את חשבון המתווך של Ripple היא להשתמש בכרטיס חיוב / אשראי או ארנק אלקטרוני – שהם מיידית.

אם עם זאת, המתווך שבחרת מאפשר לך להשקיע רק ב- Ripple באמצעות העברה בנקאית, ייתכן שתרצה לשקול מחדש. הסיבה לכך היא שיכולים לקחת כמה ימים עד שהכספים יגיעו.

4. אחסון ופדיון

לבסוף, חשוב גם מה יקרה לאחר שתשלים את ההשקעה שלך ב- Ripple. כפי שסיקרנו קודם, משיכת אסימוני XRP לארנק Ripple היא כאב מוחלט.

לא רק שאתה צריך להרגיש בנוח עם אבטחת הארנק, אלא שאתה צריך לנעול 20 XRP כדי לשמור עליו פעיל. זו הסיבה שאנחנו חושבים שעדיף להשתמש בפלטפורמה מוסדרת כמו eToro שיכולה לאחסן את אסימוני ה- Ripple שלך ​​עבורך.

הברוקר המוסדר של FCA, ASIC ו- CySEC השתמש בבקרות ממוסדות כדי להבטיח שההשקעה שלך ב- Ripple תישאר בידיים בטוחות עד שתחליט לפדות.

כשאתה עושה זאת, זה רק מקרה של לחיצה על כפתור ‘למכור’. בכך הכספים יופיעו מיד בחשבון המזומנים שלך ב- eToro – מוכנים למשיכה!

מוכן להשקעה אדווה XRP?

טיפים כיצד להשקיע באדווה ולהרוויח

לפני שתתחיל בתהליך הרכישה, עיין בשלושת הטיפים המפורטים להלן כיצד להשקיע ב- Ripple ולהרוויח!

טיפ 1: קבע כמה יעדים פיננסיים

אלא אם כן אתה מתכנן להשקיע ב- Ripple באופן תמידי, תצטרך בשלב מסוים לחשוב על לפדות את האסימונים שלך. ככזה, קבע לעצמך תמיד כמה יעדים פיננסיים מבחינת רווח. זה יכול להיות פשוט כמו למכור את ההשקעה שלך ב- Ripple כאשר XRP יגיע ל -5 $.

טיפ 2: ממוצע העלות לדולר להשקעות אדווה שלך

אדווה היא מטבע קריפטוגרפי נדיף – לכן עדיף להשקיע באמצעות ממוצע של עלות דולר. המשמעות היא שאולי תשקיע סכום קבוע בסוף כל חודש.

על כל השקעה תשלם מחיר שונה בהתאם לתנאי השוק. בתורו, תמצע את מחיר העלות שלך בממוצע, וכך – אין צורך לדאוג לתנודתיות לטווח קצר!

טיפ 3: גוון את השקעת האדווה שלך

משקיעים מנוסים לעתים רחוקות יכניסו יותר מ -10% מהתיק שלהם לנכס יחיד. ככזה, עדיף לגוון את ההון שלך למספר מטבעות דיגיטליים – אולי להוסיף גם קצת ביטקוין ואתריום.

עליכם לשקול להוסיף סוגים נכסים מסורתיים נוספים כדי להפחית את החשיפה שלכם – כמו מניות ואג”ח.

כיצד להשקיע באדווה היום – הדרכה שלב אחר שלב

אז עכשיו, אחרי שהסברנו כל מה שאין לדעת על XRP – אנו הולכים כעת להראות לכם כיצד להשקיע היום באדווה!

שלב 1: פתח חשבון

עבור אל אתר eToro ולחץ על ‘הצטרף עכשיו’ לַחְצָן. פעל לפי ההוראות שעל המסך על ידי הזנת מידע אישי ופרטי קשר. אשר את מספר הנייד שלך על ידי הזנת הקוד שנשלח אליך.

חלק זה של התהליך אמור להימשך 3-4 דקות לכל היותר.

שלב 2: העלה מזהה כלשהו

בהתאם לתנאים נגד כסף, eToro יבקש ממך להעלות תעודת זהות כלשהי. כל שעליך לעשות הוא להגיש עותק ברור של הדרכון / רישיון הנהיגה שלך והוכחת כתובת. האחרון יכול להיות הצהרת חשבון בנק או חשבון שירות.

הערה: אם אינך משקיע כעת יותר מ -2,250 דולר ל- Ripple, תוכל להעלות את המסמכים הנ”ל במועד מאוחר יותר.

שלב 3: בצע הפקדה

לפני שתוכל להשקיע ב- Ripple, תצטרך להפקיד 200 דולר לפחות לחשבון eToro שלך.

אתה יכול לבחור מבין אפשרויות התשלום הבאות:

 • כרטיס חיוב
 • כרטיס אשראי
 • Paypal
 • סקריל
 • נטלר
 • Sofort
 • באמון
 • העברה בנקאית

אל תשכח, פיקדונות שאינם דולר ארה”ב יחייבו עמלת מט”ח קטנה של 0.5%.

שלב 4: חפש אדווה

לאחר עיבוד ההפקדה שלך, הזן ‘אדווה’ בתיבת החיפוש שבראש המסך, ואז לחץ על כפתור ‘סחר’.

שלב 5: השלם את ההשקעה באדווה

כעת תראה תיבת הזמנה. הזן את סכום הכסף שתרצה להשקיע ב- Ripple (מינימום $ 25). לסיום, לחץ על כפתור ‘פתח סחר’ כדי להשלים את ההשקעה שלך ללא עמלות.

שלב 6: פדה את השקעת האדווה שלך

לאחר שהשקעת ב- Ripple ב- eToro, אסימני ה- XRP מאוחסנים בשמך. כאשר אתה מחליט למכור את ההשקעה שלך ב- Ripple, פשוט עבור לתיק שלך ולחץ על כפתור ‘מכור’.

המזומנים יתווספו לאחר מכן ליתרת eToro שלך – שאותה תוכל להשקיע מחדש או למשוך לאמצעי התשלום שלך.

eToro – פלטפורמת המטבעות הטובה ביותר לרכישת אדווה

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשייה לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

איך להשקיע באפל – השורה התחתונה

כמו כל מטבע, יש סיכון גבוה אם אתה שוקל להשקיע באפל. עם זאת, בהתחשב בנקודת המחיר הנמוכה, יכולה להיות לה אפשרות להחזר גבוה עם חסם כניסה נמוך.

אם אתה רוצה להשקיע ב- Ripple בצורה הבטוחה, הזולה והנוחה ביותר האפשרית – תשכח מכספומטים ומחליפים של מטבעות קריפטו. במקום זאת בחר ברוקר מוסדר כמו eToro.

לא רק שתהיה לך ההגנה של ה- FCA, CySEC ו- ASIC – אלא תוכל להשקיע באפל מ- $ 25 בלבד.

יתר על כן, אתה יכול להפקיד כספים באופן מיידי בכרטיס חיוב / אשראי או ארנק אלקטרוני ולא תחויב בעמלת סנט אחת בעת השקעה ב- Ripple.!

אתה אף פעם לא יודע, אדווה עלולה לרקוד שחקים כמו ביטקוין כיום, ואולי תודה לעצמך בעוד כמה שנים.

שאלות נפוצות

כמה עלי להשקיע באפל?

הסכום שאתה משקיע באפל הוא החלטה שרק אתה יכול לקבל. עליכם לקחת בחשבון את הסיכונים והיתרונות שבקניית XRP, ולהבטיח שלעולם לא תשקיעו יותר ממה שתוכלו להרשות לעצמכם להפסיד..

האם ריפל היא השקעה טובה בשנת 2021?

אדווה גדלה בערכה ביותר מ -212% מאז הנמוכים שלה ב- 0.25 דולר ב -2020. למרות שהתשואות הללו עצומות, איש אינו יודע מה יקרה ב -12 החודשים הבאים. עם זאת, ככל שיותר ויותר מוסדות פיננסיים מתחילים להשתמש בטכנולוגיית Ripple, זה בטוח יש השפעה חיובית על מחיר ה- XRP..

איך מתחילים להשקיע באפל?

כדי להשקיע ב- Ripple כרגע, בחר מתווך מוסדר כמו eToro, עמד בפיקדון מינימלי של 200 $ בכרטיס החיוב / האשראי או בארנק האלקטרוני שלך וקנה XRP בשווי מינימום של 25 $. זה אמור לקחת לך יותר מ -10 דקות וב- eToro – לא תשלם שום עמלת מסחר.

האם אוכל להשקיע 100 דולר באפל?

כן, Ripple הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים במחיר הנמוך ביותר – עם שיאי 2020 במחיר של 0.77 $ בלבד לאסימון XRP. הסכום המינימלי שתוכלו להשקיע ב- Ripple תלוי במתווך שבחרתם. ב- eToro זה רק 25 דולר.

אתה יכול להפסיד כסף על אדווה?

כמובן. לכל ההשקעות סיכון של הפסד כספי. זה נכון במיוחד לגבי Ripple – שהיא סוג נכס ספקולטיבי בסיכון גבוה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map