ישנם מספר דיונים סביב עתיד המטבעות הקריפטוגרפיים בשוק. עבור אנשים מסוימים, שוק הקריפטו אינו שלב לאורך זמן. אבל עבור אחרים זה הולך להיות כאן לנצח.

אחרי הביטקוין, הלך אחר הלגיון של מטבעות קריפטוגרפיים פופולריים אחרים שיש להם כמה מאפיינים מצוינים. עם כל זני הקריפטו הקיימים בשוק, קשה למשקיעים להחליט איזו הקריפטו הטוב ביותר לטווח הארוך. אל דאגה, הנה 3 הקריפטו הטובים ביותר להשקיע בהם שיכולים לעזור לך להבטיח עתיד מיליונר.

3 קריפטוסים נהדרים שיכולים להפוך אותך למיליונר

השאלה הגדולה, כמו תמיד, מהם הקריפטוסים הטובים ביותר לקנות?

התשובה יכולה להיות רק שלוש הקריפטות הנהדרות הבאות. לא רק לנכסים הדיגיטליים האלה יש פוטנציאל להרוויח כסף למשקיעים, אלא שיש להם את החידוש הדרוש כדי להפוך מיליונרים ממשקיעי קריפטו לטווח ארוך..

מספר 1: ביטקוין (BTC)

אם אתה חדש בעולם הקריפטו, הביטקוין כנראה יהיה השם הראשון ואולי היחיד שהיית שומע עליו.

ביטקוין הוא אכן המטבע הקריפטוגרפי הראשון ועדיין בעל נזילות גבוהה במרחב הקריפטו.

ביטקוין, המכונה ‘מלך המטבעות הקריפטוגרפיים’, הוא עדיין אחד הקריפטוסים הפופולריים והמבוקשים ביותר בקרב המשקיעים. עם כמעט 40% נתח בשווי שוק הקריפטו הכולל, היא פורחת כקריפטוגרפיה הבולטת ביותר הקיימת כיום.

אם אתם מתכננים להשקיע במטבע קריפטוגרפי בשנת 2021, ביטקוין הוא אפשרות ריאלית עבורכם להתחיל את מסע ההשקעה שלכם.

מחיר הביטקוין, כמו כל מטבע מטבע אחר, אינו יציב ומשתנה מדי יום. בדצמבר 2017, מחיר הביטקוין הגיע לשיא של כ -20,000 דולר, וזה היה מדהים. אבל שנת 2018 הייתה עדה לקריסה מוחלטת, והיא צנחה למחיר של כ -3,234 דולר בסוף השנה. מאז מחירו של ביטקוין התגבר, ועד לינואר 2021 הוא זינק ליותר מ -40,000 דולר עם שווי שוק של יותר מטריליון דולר. זה היווה יותר מ -69% מכל שוק המטבעות הקריפטוגרפיים.

חשוב תמיד להיות מודעים לשיפורים טכניים בשוק לפני שמשקיעים במטבע כלשהו. השימוש ברשת הברק הביא לשינויים משמעותיים במערכת ה- BTC.

כעת הוא מאפשר בצורה חלקה את הטמעת הביטקוין ביישומים מבוזרים ובפלטפורמות מסחר אלקטרוני, מה שניתן לטעון שהופך אותו לאחד הקריפטוסים הטובים ביותר עבור משקיעים חדשים במחלקת הנכסים. כשמוסדות כמו טסלה ומיקרוסטראטגי רוכשים BTC בשווי מיליארדי דולרים, העתיד נראה בהיר מאוד עבור המטבע הצפוני המוביל..

זה לא קטע של דמיון שהמחיר של ביטקוין יכול לנסוק עוד יותר השנה ולהביא צמיחה מרגשת לתיקי המשקיעים.


מס ‘2: את’ריום (ETH)

חלופת הביטקוין הראשונה, Ethereum, אינה מטבע דיגיטלי בלבד אלא פלטפורמה מבוזרת מבוססת בלוקצ’יין מתקדמת. צעד אחד קדימה מביזור מטבע, שהוא התיאוריה העיקרית שעומדת מאחורי המטבע הקריפטוגרפי.

Ethereum שואפת לרכז את האינטרנט על ידי החלפת שרתים במערכת צמתים עולמית. בדיוק, יצירת ‘מחשב אחד לכל העולם’. אתר, מטבע האת’ריום, בעל שווי שוק של כ -199,826,863,309 דולר והפך למטבע הקריפטו הפופולרי ביותר בעולם הבלוקצ’יין..

אם אתם מתכננים להשקיע בקריפטו לטווח הארוך, אז את’ריום צריך להיות ברשימה שלכם. מספר העסקאות שמתרחשות ביום אחד עבור אתר הוא כמעט סביב 659,000. יחד עם עליית ערך המטבע, את’רום תשנה את אלגוריתם הקונצנזוס שלה מהוכחת עבודה להוכחת המימוש בשנת 2021. זה יאפשר מהירות עסקה מהירה יותר עם אפס זיוף..

Ethereum מראה שוק בהיר למשקיעים וניתן למנף אותו כדי להבטיח עתיד מיליונר. שווי השוק של את’ריום הוא בערך 19% מגודל הביטקוין וצפוי להמריא גבוה יותר בעתיד הקרוב עם התפתחויות נוספות בטכנולוגיית הבלוקצ’יין..

משקיעים שמחפשים קריפטוסים מהשורה הראשונה לרכישה צריכים לשקול את אתריום.

מס ‘3: Cardano (ADA)

קרדנו, אנ "הוכחת יתד של Ouroboros" מטבע קריפטוגרפי, נוצר כחלופה לאת’ריום.

זה לוקח צעד הצידה מהקריפטוסים הרגילים בשוק שכן הוא נוצר על ידי גישה מדעית על ידי קבוצה של מתמטיקאים, מהנדסים ומומחים להצפנה. לאחר שיטה מבוססת מחקר מפורט, Cardano עלה כפרוטוקול הבלוקצ’יין המבוזר הראשון שנבדק על ידי עמיתים, תוך גישה מדעית. היא נועדה לעבד עסקאות נוספות בעלות נמוכה יותר, והיא שואפת להיות מערכת ההפעלה הפיננסית בעולם.

על ידי שילוב טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזר ותשתית החוזים החכמים, Cardano מבטיחה הגנה מלאה על המשתמשים והפחתת עסקאות. בניית חוזים חכמים, יצירת יישומים ופרוטוקולים מבוזרים, ועסקאות מיידיות בתשלום מינימלי הם המאפיינים העיקריים של Cardano blockchain אסימון השירות Cardano ADA שונה ממטבעות קריפטוגרפיים אחרים בזכות הפונקציות המעניינות שלהם. מלבד העברת ערך, ADA משמש את מפעילי בריכות המניות במערכת ההימור כדי להבטיח את אבטחת הפרוטוקול.

נכון לינואר 2021, שווי שוק של ADA אחד הוא 9.8 מיליארד דולר, וזה אכן חשוב לציין. למי שרוצה להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים כדי להבטיח עתיד מיליונר, אז Cardano היא אכן הערך השלישי לרשימה שלך.

3 הקריפטוסים הטובים ביותר להשקעה: מסקנה

אם ברצונך להבטיח עתיד עשיר, כנראה שהאפשרות הטובה ביותר כיום היא להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. לשם כך, חשוב לשים לב לכל המגמות והפיתוחים המשתנים בעולם הבלוקצ’יין. זהו מרחב הפכפך הצומח במהירות שבו אתה יכול לקצור עתיד פורה אם תשקיע בדרך הנכונה.

שלושת המטבעות הקריפטוגרפיים שהוזכרו לעיל מראים צמיחה ניכרת בעשורים הקרובים ויכולים להיות האסימון לעתיד המיליונר שלך.

eToro – פלטפורמת המטבעות הטובה ביותר

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

קרא עוד:

5 סיבות מדוע ביטקוין יכול להכפיל את כספיך בשנת 2021

האם להשקיע באת’ריום בשנת 2021?

חיזוי מחיר Cardano

תחזיות קריפטו לשנת 2021: היכן להשקיע

יכול ביטקוין להגיע למחיר של 100 אלף דולר בשנת 2021

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector