3 Cryptos צמיחה ממוקמים לרוץ בול בשנת 2021

מטבעות קריפטוגרפיים עוברים שלב מיוחד באמת מכיוון שהם כבר נהנים מתשומת ליבם של משקיעים גדולים. הם התחילו את 2021 חזק, עם צמיחה משמעותית. הפעלת השור במטבעות קריפטוגרפיים ממשיכה לצבור תאוצה, ומושכת משקיעים מוסדיים חדשים, במיוחד כשמדובר בביטקוין.

בין השמועות לפיהן ביטקוין השנה יכול להגיע למחיר של 100,000 דולר ואחרים המאמינים כי 2021 תהיה עונת האלטקוין, כאן בחינוך המסחר החלטנו לבחור את שלושת המטבעות הקריפטוגרפיים הצמיחה המובילים שמוצבים לרוץ השור השנה.

מהם 3 מטבעות הצמיחה הצפוניים שמוצבים לרוץ שור בשנת 2021?

1. ביטקוין (BTC)

בחלק הגדול יותר של ינואר 2021, הביטקוין הסתובב בין $ 30,000 ל- $ 40,000. בסופו של דבר, מטבע החילוץ החלוצי השיג הקלה קטנה מעל 43,000 $.

יתר על כן, ראינו שיא גדול ב- 14 בפברואר 2021, כאשר BTC הגיעה לשיא החדש שלה בכל הזמנים לאחר שהופעלה בעקבות ההודעה הגדולה כי טסלה רכשה BTC בשווי של כ -1.5 מיליארד דולר והגיעה עד 49,487 $..

הפעלת השור של הביטקוין עשויה גם היא להאיץ מכיוון שהתעניינותה של טסלה ב- BTC ובמשקלים כבדים אחרים שיאמצו אותה תדלק את הביקוש הארגוני.

כשמדברים על ביקוש ארגוני, חברות רבות הנסחרות בבורסה קיבלו את הביטקוין ככלי פיננסי בחודשים האחרונים, כלומר MicroStrategy. היכולת של טסלה להפוך חלק ממאגרי המזומנים שלה ל- BTC, אם כי, היא שינוי משמעותי מכיוון שהיא עשויה לגרום להוביל יותר ממנהיגי התעשייה המובילים בעולם להיכנס..

ישנן תחזיות מחיר BTC שונות לשנת 2021. יש משקיפים שמניחים שעד סוף פברואר מחיר הביטקוין כבר יכול להגיע ל 50,000 $. יש אפילו כמה תחזיות מלאות תקווה לשנת 2021. הביטקוין עשוי להכפיל את הערך שלו ולהגיע ל -100,000 דולר בסוף השנה, על פי מנכ”ל גלקסי דיגיטל מיכאל נובוגרץ..

בהתייחס לחשיפה האחרונה מטסלה, נובוגרץ הצהיר שאנחנו פשוט הולכים לראות שכל תאגיד אמריקני מתחיל לעשות את אותו הדבר. “אתה רואה את העדר כאן והוא בא,” אמר נובוגרץ.

2. אתריום (ETH)

ככל שהביקוש מצד המשקיעים המוסדיים גדל, מחיר את’ריום מתנודד בסמוך לשיאו של כל הזמנים. בעוד שתעשיית האוצר המבוזר (DeFi) מתחילה להיות עדה לנהירה משמעותית, גם מחירי ה- ETH צומחים. מכיוון שהוא רשום כרגע ב -1,795 דולר, שהם קצת פחות מ -1,871 הדולר הגבוה בכל הזמנים, אלקטוין הפרמיום כבר מטפח ריצה של שוורים ומספק אינדיקציות שהוא עשוי להגיע 2000 דולר מוקדם מהצפוי בשנת 2021.

לאורך החודשים האחרונים ETH נמצא במסלול עלייה, בעיקר בגלל התקופה הנוכחית של התלהבות יתרה. שווי השוק של המטבע הועלה ליותר מ -200 מיליארד דולר על ידי דפוס זה. מומחים צופים שמוסדות רבים ירכשו אותו כדי להרחיב את השקעות BTC שלהם כקריפטוגרף השני בגודלו.


את’ריום הועמד בקו הקדמי של גל הדיפי על ידי השקת שרשרת המשואות. ראש שוק שווקי הנכסים הדיגיטליים במורגן סטנלי, אנדרו פיל, מנבא את הביקוש ש- DeFi ימשיך לגדול עד סוף שנת 2021. בדומה לביטקוין, ETH נמצאת במסלול כלפי מעלה על רקע תנודתיות בשוק ונשארה הרבה מעבר לסף של 1000 $ עד כה.

3. Cardano (ADA)

לעומת זאת, קרדאנו ראתה לאחרונה עליית מחירים, ולתחזיות האנליסטים האופטימיים זה עולה אפילו גבוה יותר. בשנת 2021 היה קרדנו אחד המטבעות המניבים את הביצועים הטובים ביותר עם צמיחה של 300%. מחיר ADA רשם שווי השוק שלה עלה ב -600 אחוזים בין מרץ ליולי 2020. ואז, עם סיום השנה, המטבע עלה בעוד 130%.

Cardano הוקמה על ידי צ’רלס הוסקינסון מייסד שותף של Ethereum והוא נחשב “Ethereum היפני”, בשל העובדה כי בסיס גדול של תומכים מגיעים מיפן.

ADA עשויה לטפס כלפי מעלה ולהמשיך לשנת 2021, לפי רוב התחזיות. במהלך השנה, ADA יכלה להכיר בשווי המחירים החזק ביותר שלה עד כה ועשויה להוציא שיא חדש בכל הזמנים של 10 דולר עד סוף השנה. אבל יש גם גישה שמרנית יותר המנבאת את Cardano להגיע רק ל -2 דולר בשנת 2021.

עבור גורמים רבים, חיזוי המחירים של Cardano 2021 הוא שורי. ראשית, מבין רבים, עדכון Cardano Shelyy הפך למחליף משחקים עבור ADA מכיוון שהוא מאפשר ביזור של 100% עבור רשת Cardano. יתר על כן, אנליסטים של קריפטו מאמינים כי Cardano יכול להיות נגד את’רום כמערכת המבוזרת החזקה ביותר בעולם.

מחיר אסימון ADA זינק ביותר מ -10% מול הדולר כאשר הצוות שמאחורי קרדאנו חשף תכנית מתוקן של שלי.

סיכום

ריצת השור הצפנה לשנת 2020 הייתה מאוד שונה מזו של 2017. למרות שמשקיעים בודדים הפעילו בעיקר את הפריחה הקודמת, השיא ב -2020 יוחס לפעילות מוסדית גוברת במטבעות דיגיטליים. זה מספק לנו קצת תקווה ואופטימיות שההכרה הציבורית שהם חיפשו כל כך הרבה זמן תושג בפועל על ידי מטבעות קריפטוגרפיים, אשר בתורם יכולים להאיץ את האימוץ העולמי..

לסיכום, 3 קריפטוסי צמיחה הממוקמים לרוץ שור בשנת 2021 הם ביטקוין, את’ריום וקרדנו.

eToro – הפלטפורמה הטובה ביותר לרכישת קריפטוסים

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

נקודות מפתח

  • ביטקוין הגיע לשיאו החדש בכל הזמנים של 48,487 דולר בעקבות השקעת ה- BTC בשווי 1.5 מיליארד דולר של טסלה.
  • חברות רבות הנסחרות בבורסה קיבלו את הביטקוין ככלי פיננסי בחודשים האחרונים, כלומר MicroStrategy.
  • Ethereum הגיע ל -1,871 דולר לראשונה בהיסטוריה והתחזיות מהוות עלייה של עד 2,000 דולר עבור האלטקוין המוביל מוקדם מהצפוי בשנת 2021.
  • בשנת 2021 היה קרדנו אחד המטבעות המניבים את הביצועים הטובים ביותר עם צמיחה של 300%.
  • 3 קריפטוסי צמיחה שמוצבים לרוץ שור בשנת 2021 הם Bitcoin, Ethereum ו- Cardano.
  • שדרוג Cardano Shelyy הפך למשנה משחק עבור ADA מכיוון שהוא מאפשר 100% ביזור ברשת Cardano.

קרא עוד:

תחזיות קריפטו לשנת 2021: היכן להשקיע

15 המטבעות המובילים שצריך לדעת ולצפות ב -2021

7 Altcoins המובילים לרכישה בשנת 2021

מה העתיד של מטבעות מטבעות – האם כדאי להשקיע במטבעות מטבעות?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map