4 עסקים גדולים שלא הכרתם מהמרים על טכנולוגיית הבלוקצ’יין שמאחורי הביטקוין

ללא ספק שמעתם על ביטקוין במהלך החודשים האחרונים, המטבע הקריפטוגרפי הוא שכבש את העולם בסערה. הביטקוין פועל ללא תלות בבנק מרכזי מסורתי והוא מטבע דיגיטלי שעובד בטכניקות הצפנה לוויסות ייצור היחידות. באחרונה ביטקוין השתלט על התקשורת עם הערכות התנודות שלה והאופן בו זינק בערכו.

ביטקוין עובד על טכנולוגיית בלוקצ’יין, אבל מה זה בעצם בלוקצ’יין? בלוקצ’יין הוא ספר ספרים דיגיטלי (אוסף חשבונות פיננסיים) המתעד בפומבי עסקאות שבוצעו בביטקוין או מטבע מטבע אחר בסדר כרונולוגי. בלוקצ’יין הומצא בשנת 2008 להפעלת הביטקוין שהושק כעבור שנה. Blockchain משמש כעת כמעט לכל דבר, כולל הגנת זכויות יוצרים.

ראה גם: טירוף הביטקוין, מה זה והאם כדאי להשקיע בו?

הדרך הקלה ביותר להסביר את הבלוקצ’יין היא שזה כמו שורה של כספות שקופות עם חריץ הפקדה. כולם יכולים לראות מה נמצא בתוך הכספת, בעוד שהכל בפנים עדיין מוגן, וכל אחד יכול להכניס כסף גם לכספת. כשאתה פותח חשבון מטבע קריפטוגרפי, אתה מקבל את אחת מכספות השקופות האלה וכשמישהו רוצה לשלוח לך כסף אתה פשוט אומר לו איזה כספת היא שלך והם מחזירים את הכסף (בערך כמו העברת כסף בין חשבונות בנק). מָקוֹר: https://lifehacker.com/

בלוקצ’יין מגובים על ידי כמה עסקים די גדולים, כולל בנקו סנטנדר ואפילו גוגל. להלן 4 עסקים גדולים המהמרים על blockchain:

1. אמריקן אקספרס

אמריקן expess

עוד בשנת 2017 הודיעה אמריקן אקספרס כי היא משיקה תשלומים עסקיים מבוססי בלוקצ’יין. תשלומים אלה יכולים להתבצע באמצעות הטכנולוגיה שמספקת Ripple ועבודות של לקוחות ארגוניים מבוססי ארה”ב ששולחים כסף באמצעות בלוקצ’יין לעסקים בבריטניה שמשווקים עם סנטנדר בריטניה. זה סימן את אחד השימושים העיקריים הראשונים בטכנולוגיה, ויש לקוות כי השימוש בו יהיה נרחב יותר בעתיד, במיוחד מכיוון שהוא מספק את היתרונות של פישוט תשלומים בינלאומיים..

מָקוֹר: https://uk.reuters.com/article/

2. גוגל

גוגל

גוגל, הפועלת תחת חברת האם אלפבית, הייתה משקיעה מרכזית בסטארט-אפים של בלוקצ’יין. דו”ח של CB Insights העלה כי תאגידים השתתפו בהשקעות רבות במניות בהיקף כולל של כ -1.2 מיליארד דולר מאז 2012, שכולן היו השקעות בלוקצ’יין..

מאז 2012 השקיעה גוגל בשש חברות הממוקדות בבלוקצ’יין כולל LedgerX ו- ​​Storj. הסיבות להשקעות של גוגל שונות, אך אחת מהן יכולה להיות שהיא רואה עתיד חיובי לטכנולוגיית הבלוקצ’יין, כלומר היא תראה תשואה בריאה על השקעותיהן. סיבה נוספת יכולה להיות שגוגל מתכננת ליישם בעצמה את טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

מָקוֹר: https://marketrealist.com/


3. סנטנדר

סנטנדר

כאמור, סנטנדר בבריטניה שותפה עם אמריקן אקספרס בכדי לספק טכנולוגיית בלוקצ’יין לתשלומים בינלאומיים בין ארה”ב לבריטניה. סנטאנדר הפכה לבנק הבריטי הראשון שהציג את הטכנולוגיה ללקוחותיה והשיקה אפליקציה חדשה בשנת 2015 המאפשרת ללקוחות להעביר בין 10 ליש”ט ליש”ט באמצעות בלוקצ’יין. לא עוד לחכות מספר ימים לתשלומים שיעברו, זה יקרה כעת ביום העבודה הבא.

מָקוֹר: https://www.santander.com/csgs/Satellite

4. אוברסטוק

מלאי יתר

אוברסטוק מחזיקה בעשר חברות בלוקצ’יין והפכה לאחת הקמעונאיות הראשונות שקיבלו ביטקוין כתשלום – דבר שהמתחרה שלה אמזון עדיין לא מקבלת. אוברסטוק שוקלת כעת למכור את עסקיה הקמעונאיים ולהתמקד אך ורק בעשר חברות הבלוקצ’יין שבבעלותה. פטריק בירן, המנהל את אוברסטוק, הקים גם מיזם משותף עם חברה המתכננת להשתמש בטכנולוגיית בלוקצ’יין כדי להקים רישום נכסים, שיספק זכויות קרקע לאנשים בעולם המתפתח..

מָקוֹר: http://money.cnn.com/2017/12/18/news/companies/overstock-ico-ceo-byrne/index.html

כפי שאתה יכול לראות, עסקים גדולים רבים מגבים טכנולוגיית בלוקצ’יין. אולי לא יעבור הרבה זמן עד שנראה שבלוקצ’יין ממלא תפקיד מרכזי בחיי היומיום שלנו – עסקים גדולים בטוח נראים חיוביים לגבי עתיד כזה.

ראה גם: מי עשה כסף להשקעה במטבעות קריפטוגרפיים?

אם נהנית לקרוא מאמר זה מ- Trading Education, אנא תן לו לייק ושתף אותו עם כל אחד אחר שאתה חושב שזה עשוי לעניין גם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector