תחום המטבעות הקריפטוגרפיים מתרחב, והמשקיעים חלו צמיחה משמעותית בהשקעותיהם בשנים האחרונות. עם ההתפתחויות בטכנולוגיית הבלוקצ’יין והתרחבותם של אסימונים ופלטפורמות קריפטוגרפיים, יותר משקיעים מתכננים להשקיע בקריפטו בחלום להבטיח עתיד מיליונר..

הקריפטו נוטה להחלפות פתאומיות ויכול לעבור שינויים דרסטיים בין לילה. עם זאת, להלן חמשת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים לרכישה אשר ימשיכו לנסוק גבוה בעתיד הנראה לעין.

חמשת מטבעות המטבעות הבלתי ניתן לעצירה העיקריים לרכישה

מטבעות קריפטו הם אכן תנודתיים, ושום דבר אינו בטוח כשמדובר בעולם הבלוקצ’יין. בואו נראה חמש קריפטו בלתי ניתנים לעצירה שיגיעו לשיא של כל הזמנים ויכולים להיות האופציה הטובה ביותר עבור המשקיעים לקנות.

מספר 1ביטקוין (BTC)

הביטקוין לעולם לא יוצא מהאופנה. זוהי המטבע הקריפטוגרפי הגדול והפופולרי ביותר ותמיד תעמוד בראש רשימת הרשימות המועדפות על המשקיעים. 2021 היא אכן שנה מצוינת להתחיל את מסע ההשקעות שלך בביטקוין. ב- 11 בפברואר 2021 ביטקוין הגיע לשיעור גבוה בכל הזמנים של 48,050.98 דולר וימשיך לצמוח לאורך כל השנה..

ישנם שינויים שונים במערכת האקולוגית של ביטקוין על ידי השימוש ברשת הברק. למשל, היישום של ביטקוין ביישומים מבוזרים ובפלטפורמות מסחר אלקטרוני הפך למהיר וחלק. מלבד זאת, הביטקוין שימש יותר ויותר כמדיניות חליפין ברחבי העולם. יותר מ -5000 כספומטים של ביטקוין ומעל 15,100 עסקים מקבלים כעת ביטקוין כאמצעי תשלום.

סביר להניח כי ביטקוין יביא את מדד הדומיננטיות ל-65-70% בהשוואה לאלטקוינים אחרים. עם שווי השוק הגדול ביותר בעולם הקריפטו, הביטקוין מדורג במקום הראשון בחמשת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים לקנות בשנת 2021.

מס ‘2 את’ריום (ETH)

יותר מחנות ערך, Ethereum, אלטרנטיבת הביטקוין, נתפסת כמדימת החלפה על ידי משתמשי הקריפטו. מטבע האת’ריום, את’ר, בעל שווי שוק של כ -199,826,863,309 דולר והוא אחד הקריפטוסים הטובים ביותר לקנות בשנת 2021. ב- 10 בפברואר 2021, ETC הגיע לשיא כל הזמנים של 1,826.70 דולר, ופיתה יותר ויותר משקיעים להשקיע בו.

כיום יש לאתרום שווי שוק של כ -19% מגודלו של ביטקוין והוא צפוי להמריא גבוה יותר לאחר שהוא ישנה את אלגוריתם הקונצנזוס שלו מהוכחת עבודה לעבודת הוכחה. זה יאפשר מהירות עסקה מהירה יותר עם אפס מזלגות, מה שבסופו של דבר יאפשר לאת’ריום להשיג שם בחמשת המטבעות הקריפטוגרפיים הראשונים לרכישה עכשיו..

עם העדכונים והשינויים האחרונים שלה, יש מספיק מקום לצמיחה ולביקוש בריא לאת’ריום בקרב המשקיעים. יחד עם השינוי במנגנון הקונצנזוס, רשת את’ריום תתאים למספר גדול יותר של עסקאות, מה שיהפוך את ה- ETC לקריפטו הטוב ביותר לקנות השנה והשנים הבאות..


קרא עוד: האם את’ריום הוא השקעה טובה והאם תוכל להרוויח ב- ETH בשנת 2021?

מס ‘3: קישור שרשרת (LINK)

Chainlink, מטבע קריפטוגרפי ורשת בלוקצ’יין המשמשת DeFi, המגשר על הפער בין חוזים חכמים המקשרים בין מקורות נתונים, API ומערכות תשלום, צמחה בצמיחה אדירה לאורך שנת 2020. זוהי רשת אורקל מבוזרת המאפשרת לחוזים חכמים לתקשר עם נתונים חיצוניים. . בדרך זו ניתן לבצע את הקשר על סמך נתונים שאת’ריום עצמו לא יכול להתחבר אליהם. Chainlink הגיע לשיא כל הזמנים של 28.60 $ ב -10 בפברואר 2021, והצליח להציב את מקומו ברשימת חמשת המטבעות הקריפטוגרפיים הראשונים..

למרות שכמה פלטפורמות קריפטו יצרו דרכים לספקיות נתונים כמו Oracle לאחזר נתונים עבור הרשת שלהן, Chainlink בולטת מהקהל בגלל המערכת הנחשבת שלה שמבטיחה דיוק מלא של הנתונים ומבטיחה את תקפותם של חוזים חכמים. פרויקט אורקל מבוזר זה היה אחד המנצחים הגדולים של כלכלת הקריפטו 2020 מבחינת שותפויות, פעולות מחירים ואימוץ רשת..

על פי אנליסטים של Crypto, מחירו של Chainlink צפוי לחוות מגמה שורית, שיעבור מעל 23 דולר בשנת 2021 ויעלה בסופו של דבר לרמה של עד 60 דולר בחמש השנים הקרובות. שווי השוק של Chainlink נכון לינואר 2021 הוא 8.6 מיליארד דולר, ו- LINK אחד מוערך ב- 21.53 $, וזה אכן שיעור מדהים עבור משקיעים ברחבי העולם..

מס ‘4: פולקדות (DOT)

Polkadot הוא מטבע מטבע ייחודי להוכחת יתד במטרה הסופית להפוך לאינטרנט החדש של רשתות חסימות ולהבטיח תקשורת חלקה. מטרתו לספק יכולת פעולה הדדית בין חסימות אחרות. DOT מדורגת במקום ה -4 בחמשת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים לרכישה, עם שיא כל הזמנים של 25.58 $ ב -11 בפברואר 2021.

Polkadot הוא פרוטוקול בלוקצ’יין מהדור החדש שנועד לחבר הרשאות ולחסימות חסרות היתר ו- Oracles כדי לאפשר למערכות לעבוד יחד ברשת אחת. בנוסף לכך, על ידי הפעלת מערכת משותפת של מאמתים לאבטח מספר רב של חסימות, Polkadot מספקת יציבות כלכלית ללא דופי למשתמשיה..

פולקדות היא מטבע קריפטוגרפי שצפוי לו עתיד מזהיר. מטבע זה יכול לשדרג ללא מזלגות קשים תוך שילוב של תכונות חדשות או תיקון באגים. תכונות אלה הופכות את DOT לקריפטוגרפיה הניתנת להתאמה בקלות לשינויים הקרובים ומשדרגת את עצמה עם הופעת הטכנולוגיות. עם שווי שוק של 11.2 מיליארד דולר ו- 12.54 דולר עבור DOT אחד החל מינואר 2021, פולקדות אכן הולכת להיות המועדפת על המשקיע השנה ובעתיד הנראה לעין..

מס ‘5: מטבע בינאנס (BNB)

בתחילה הושק בסופו של דבר אסימון ERC-20 שפעל ב מטבע הבלוקצ’יין של Ethereum. ב- 10 בפברואר 2021, BNB הגיע לשיא כל הזמנים של 148.07 דולר והיא אמורה להמשיך בעצרתה לאורך כל השנה ובמהלך העשורים הקרובים..

הרשת משתמשת במודל קונצנזוס של הוכחת יתד וכך מאפשרת מהירות עסקה מהירה יותר. על בסיס מחזורי המסחר, בורסת Binance היא אחת מהבורסות הנפוצות ביותר בעולם. מטבע Binance הוא מטבע קריפטוגרפי של שירות הפועל כאמצעי תשלום מאובטח עבור העמלות הקשורות למסחר בבורסת Binance.

אחד היתרונות המעניינים ביותר בהשקעה ב- BNB הוא שסוחרים שעושים עסקאות עם מטבע השירות בבורסת Binance מקבלים הנחה של 25%, וזה רווח טוב למדי. עם שווי שוק של 6.8 מיליארד דולר ושווי סמלי של 44.26 דולר, מטבע BNB אחד, Binance אכן מחזק את מעמדו כחמשת המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר לקנות היום..

קרא עוד: האם מטבע בינאנס הוא השקעה טובה?

חמשת המטבעות המובילים לרכישה: לסיכום

עם האימוץ הנרחב של מטבעות קריפטוגרפיים והרחבת פלטפורמות חילופי הצפנה, 2021 אכן הולכת להיות שנה בלתי ניתנת לעצירה לשוק הקריפטו..

אם השקעה במטבעות קריפטוגרפיים היא החזקה שלך להבטיח עתיד מיליונר, אלה חמשת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים ביותר לרכוש השנה, שימשיכו להראות עלייה בלתי ניתנת לעצירה של כל הזמנים בעשורים הקרובים..

eToro – פלטפורמת המטבעות הטובה ביותר

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

קרא עוד:

תחזיות קריפטו לשנת 2021: היכן להשקיע

10 Altcoins הראשונים להתפוצץ בשנת 2021

7 מטבעות קריפטוגרפיים מובילים שיכולים להפוך אותך למיליונר בשנת 2021

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector