סיבות להשקיע בביטקוין השנה

הביטקוין הוא מטבע דיגיטלי, ללא שטרות הדפסה וללא מטבעות מטבעות. הוא מבוזר – שום ממשל, מוסד או כוח מוחלט אחר (כמו בנק) אינם מגבילים אותו.

הבעלים הם אנונימיים; ביטקוין מקשר בין קונים ומוכרים באמצעות מפתחות הצפנה במקום להשתמש בשמות, מזהי מס או מספרי ביטוח לאומי. וזה לא נפלט כמטבע מסורתי מלמעלה למטה. במקום זאת, הביטקוין כן "מְמוּקָשׁ" על ידי מחשבים חזקים המחוברים לאינטרנט. במאמר זה נבחן כמה מהסיבות להשקעה בביטקוין.

איך הומצא הביטקוין?

בשנת 2009 אדם (או קבוצה) בשם Satoshi Nakamoto המציא את הביטקוין. מטרתו המוצהרת הייתה ליצור "מערכת מזומנים אלקטרונית מבוזרת לחלוטין ללא שרתים או רשויות מרכזיות." בשנת 2011 נקאמוטו העבירה את קוד המקור והדומיין שלה לאחרים בקהילת הביטקוין בעקבות טיפוח הרעיון והטכנולוגיה, ובעקבות זאת נעלמה..

יתר על כן, הביטקוין חווה צמיחה אדירה לאחרונה. להלן נציג בפניכם חמש סיבות להשקיע בביטקוין בשנת 2021:

1. קבלת הביטקוין הולכת וגדלה

הקבלה העולמית של הביטקוין מתחממת. בשנת 2020, מספר המשתמשים בארנק הבלוקצ’יין, למשל, עלה באטיות והוא מואץ מאז נובמבר האחרון. במהלך 12 החודשים הקודמים ארנקי הביטקוין צמחו מ -43 ליותר מ -62 מיליון.

כמו כן, עדיין יש מספר גדל והולך של אנשים הרוכשים BTC באמצעות אפליקציית המזומנים. מכירות הביטקוין של אפליקציית המזומנים עלו ל -1.63 מיליארד דולר ברבעון השלישי של שנת 2020 ובאותה תקופה הרווח התפעולי הסתכם ב -32 מיליון דולר..

יתר על כן, PayPal פיקחה במהירות על רול הקריפטו שלהם וכעת היא יכולה לרכוש, להפיץ ולשמור על ביטקוין, Ethereum, Bitcoin Cash ו- Litecoin עבור המשתמשים שלה. עסקאות קריפטו מוגבלות ל -20,000 דולר בשבוע, כפול מ -10,000 דולר שדווחו בתחילה עקב דרישת לקוחות בלתי צפויה. 26 מיליון הסוחרים של פייפאל יאמצו את הקריפטו כאמצעי תשלום החל מתישהו ברבעון הראשון של שנת 2021.

אם שוק השוורים בביטקוין ימשיך להתחמם, משקיעים קמעונאיים ומוסדיים יכולים לעקוב אחר המומנטום הזה עם הרבה רמפות. אם הביקוש ממשיך לעלות, תנודות השוק במחזורי הביטקוין הקודמים עשויות להיות נפיצות עוד יותר.

2. הצעת השירות של הביטקוין היא אידיאלית עבור המערכת הפיננסית

המשבר הפיננסי העולמי בשנת 2009 הוליד ביטקוין. הביטקוין נפרס בחשאי בטבע ברקע של פשיטות רגל, הצלות ממשלתיות וקלות כמותית, שם כולם נשכחו, למעט קהילה זעירה אך הולכת וגדלה של אידיאליסטים.


עשור אחורה ועם התנחלויות נוספות, ריביות נמוכות יחסית והקלות כמותיות מורחבות, אנו רואים את המשבר הפיננסי הנוכחי.

ההכרה הולכת וגוברת בהצעת הערך הייחודית של ביטקוין בקרב אנשים ועסקים, ובמקום בו ביטקוין ממוקם בסביבת מאקרו זו. פול טיודור ג’ונס, סוחר מאקרו בולט בשנת 2020, אמר כי הביטקוין מזכיר לו את ערך הזהב בשנות השבעים. הוא דן כי קרן Tudor BVI שלו השקיעה בין 1 ל -2% מנכסיה בחוזים עתידיים של ביטקוין בעיתון שנקרא האינפלציה הגדולה..

"COVID-19 הוא נגיף יחיד במינו שהביא לתגובת מדיניות מיוחדת במינה בעולם," אמר טיודור ג’ונס.

"זה קרה במהירות כזו שאפילו ותיק בשוק כמוני נותר פעורי פה. ממש מאז פברואר נוצר קסם סכום כולל של 3.9 טריליון דולר (6.6% מהתמ”ג העולמי) באמצעות הקלות כמותיות. אנו עדים לאינפלציה הכספית הגדולה (GMI) – התרחבות חסרת תקדים של כל צורת כסף, שלא דומה לשום דבר שהעולם המפותח ראה.," הוא הוסיף.

נראה כי סאטושי נקאמוטו יצר ביטקוין למצב זה כחלופה פוטנציאלית. למעשה, משקיעים רבים כיום רואים בביטקוין נכס מקלט בטוח וגידור מפני אינפלציה.

3. הביטקוין לא מפסיק להוכיח את הנייסיירים

לעתים קרובות מומלץ לעיין בתרשים המחירים ההיסטורי לפני השקעה במטבעות קריפטוגרפיים. במהלך כל חייהם הם ראו מספר עליות וירידות. כמו כן, דווח שוב ושוב על ביטקוין "מֵת" על ידי ספקנים. עם זאת, ביטקוין חרג לאחרונה מגובהו ההיסטורי. אין צורך לצפות שהוא לא יחזור על עצמו. זו עשויה להיות שנת מזל בשנת 2021.

שיאו של ביטקוין הגיע לשיא כל הזמנים ב -41,941 דולר ב -8 בינואר 2021. לפי אנליסטים מאוחר יותר בשנת 2021 הביטקוין יכול לעלות על שיאו שנקבע בינואר. יש אפילו תחזיות שביטקוין יכול להגיע ל 100 אלף דולר סימן בשנת 2021.

תנועות מחיר של ביטקוין. מקור: TradingView

4. בעלי עניין מגוונים

אם אתה מאמין שמוסדות הם המשקיעים היחידים שמוציאים את כספם בביטקוין, אתה טועה! קרנות על בניהול עצמי, קרנות פנסיה ומספר לא מבוטל של אנשים משקיעות כעת בביטקוין. ההערכה היא כי עד שנת 2021 מספר המשקיעים עולה. עבור קרנות על וקרנות פנסיה בניהול עצמי, ביטקוין הוא השקעה מתאימה מכיוון שהוא יכול לשמש בצורה הטובה ביותר כאופציה להשקעה לטווח הארוך.

עם השנים, המשקיעים הקמעונאיים יכולים לראות השקעות נוספות בביטקוין, מה שעלול להשיג רווחים מכיוון שמחיר הביטקוין עשוי לצמוח בעתיד. מטבעות קריפטוגרפיים עברו את כל קבוצות הנכסים בחודשים האחרונים של 2020. צמיחה זו צפויה להימשך בשנת 2021 ואילך, מה שהופך אותה לשנה מתאימה להשקעה..

5. משקיעים גדולים נכנסים לביטקוין

כפי שניתן לראות בגרף שלמטה, הביטקוין היה סוג הנכסים היצרני ביותר לשנת 2020. לעומת זאת, זהב ומניות נמחצו.

הביטקוין היה סוג הנכסים היצרני ביותר בשנת 2020. מקור: מקרה ביטקוין

בפברואר 2021 השקיעה טסלה 1.5 מיליארד דולר בביטקוין ועשויה להתחיל לקבל את המטבע הקריפטוגרפי כתשלום בעתיד. עם פרסום החדשות, מחיר הביטקוין עלה מיידית ב -14% ליותר מ -44,000 דולר למטבע.

באוגוסט 2020 דיווחה חברת MicroStrategy, חברת מודיעין שוק, כי הושקעו 250 מיליון דולר על ביטקוין ברכישת 21.454 ביטקוין בצורה של חלוקת מדיניות הון. החברה העלתה את חלקה הגדול של הביטקוין ל -1,125 מיליארד דולר מאוגוסט.

"השקעה זו משקפת את האמונה שלנו כי הביטקוין, כקריפטו המטבע המאומץ ביותר בעולם, הוא מאגר ערך אמין ונכס השקעה אטרקטיבי עם פוטנציאל הערכה לטווח ארוך יותר מאשר החזקת מזומנים. MicroStrategy הכירה בביטקוין כנכס השקעה לגיטימי שיכול להיות עדיף על מזומנים ובהתאם לכך הפכה את ביטקוין להחזקה העיקרית באסטרטגיית עתודות האוצר שלה," טען מייקל סיילור, מנכ”ל MicroStrategy.

כל קיומו של הביטקוין התאפיין בשינויי מחירים דרמטיים, “בדיוק מסוג הדברים המקיימים מגמה ארוכת טווח”, אמר אנליסט סיטי בנק תומאס פיצפטריק, שהציג מפת ביטקוין והשתמש בת”א הקודמת להערכת מחיר יעד של ביטקוין של 318,000 דולר. עד דצמבר 2021.

"ניתוק זהב ממטבעות פיאט, מגפת ה- COVID-19 והרצון שהבנקים המרכזיים ימשיכו למדיניות הקלה כמותית אגרסיבית עלולים להוביל לצמיחת מחירים נפיצה בעתיד בביטקוין.," טען פיצפטריק.

מוכן להשקעה ביטקוין?

חיזוי מחיר ביטקוין

ביטקוין הוא מטבע בלתי צפוי להפליא, ומחירו העתידי הוא סיכון לחיזוי מהימן. לאורך רוב מסע המטבעות היו לנו עליות וירידות רבות; היא צנחה כמעט 50% בינואר 2018 ואז התאוששה הרבה יותר טוב לקראת אמצע 2019;

בשנת 2020 היא הצליחה לכסות פחות מ -10,000 דולר ואפילו ירדה נמוכה מ 4000 דולר בקריסת אמצע הצעדה, והמטבע השתפר מאוד מאז.

תחזיות מחיר ביטקוין מובילות:

1. ג’רמי לייב – Lightspeed Investment Partners, בעל מניות ראשוני בסנאפצ’אט ומשקיע בעל השפעה בחילופי פנים עסקיים במאי 2017, ביטל את אמונם בביטקוין וצפוי ש- BTC יגיע ל- 500,000 דולר עד שנת 2030, כאשר פיטר סמית ‘, מנכ”ל ומייסד שותף של בלוקצ’יין, תומך בהערכה שלהם נו.

2. מייק נובוגרץ – סוחר קרנות גידור לשעבר ואוהד הון קריפטו ציפה כי שווי השוק של הביטקוין עשוי לחרוג משווי השוק הזהב של 7.5 טריליון דולר..

3. ואנס קאסארס – מנכ”ל ומייסד Xapo, סומך גם על הביטקוין. הוא למעשה השקיע ב- BTC בשנת 2011. במהלך ועידת הקונצנזוס בניו יורק בשנת 2017, הוא צפה כי הביטקוין יחצה מיליון דולר בעוד 5-10 שנים, שזה יהיה רק ​​2022 או בסופו של דבר 2027.

4. Chamath Palihapitiya הוא הבעלים המשותף של לוחמי ממשל הזהב ושותף מייסד של ההון החברתי. התשוקה שלו לביטקוין החלה במסע ההשקעות שלו בשנת 2012 כשהיה הבעלים של 5% מהביטקוין בשלב אחד של תפוצה. בתחזיתו לטווח הקרוב צפוי ביטקוין להגיע למיליון דולר עד 2037.

eToro – המתווך הטוב ביותר לרכישת ביטקוין

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

נקודות מפתח

  • הביטקוין הוא מטבע דיגיטלי, ללא שטרות הדפסה וללא מטבעות מטבעות.
  • בשנת 2009 אדם (או קבוצה) בשם Satoshi Nakamoto המציא את הביטקוין.
  • אם שוק השוורים בביטקוין ימשיך להתחמם, קמעונאים ורוכשים מוסדיים ילכו אחר המומנטום הזה עם הרבה רמפות.
  • חמש סיבות מדוע כדאי להשקיע בביטקוין הן: קבלת הביטקוין הולכת וגדלה, הצעת השירות של ביטקוין היא אידיאלית עבור המערכת הפיננסית, ביטקוין ממשיך להוכיח שהטוענים אינם טועים, בעלי עניין מגוונים ומשקיעים גדולים נכנסים לביטקוין..
  • המשבר הפיננסי העולמי בשנת 2009 הוליד ביטקוין.
  • לדברי אנליסטים, הביטקוין יכול בקרוב לעלות על השיא בכל הזמנים בינואר.
  • ביטקוין היה סוג הנכסים היצרני ביותר בשנת 2020. לעומת זאת, זהב ומניות נמחצו.
  • ביטקוין הוא מטבע בלתי צפוי להפליא, ומחירו העתידי הוא סיכון לחיזוי אמין.
  • על פי Chamath Palihapitiya ביטקוין צפוי להגיע למיליון דולר עד 2037.

קרא עוד:

יכול ביטקוין להגיע למחיר של 100 אלף דולר בשנת 2021

חיזוי מחיר לביטקוין: כמה זה יהיה שווה בשנת 2021 ואילך?

מה יניע את מחיר הביטקוין בשנת 2021?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector