מדוע ביטקוין יכול להכפיל את כספכם השנה

היו כמה טענות מוזרות למדי לגבי ביטקוין לאורך השנים, עם סיפורים על העלאת מיליונר הקריפטו בין לילה והפוטנציאל של מטבע דיגיטלי להחליף את כל צורות התשלום האחרות..

עם זאת, נכון לשנת 2021, אין להכחיש זאת הביטקוין הוא אחד הנכסים הצומחים ביותר בשוק. בעוד שייתכן שפעם הייתה העתודה של כמה ראשי טכנולוגיה וכל המשקיעים המטופשים ביותר, BTC נתפסת כיום כתוספת חיונית לכל תיק עתידני..

עם יותר ויותר פלטפורמות המאמצות מטבעות קריפטוגרפיים ותשומת לב מוגברת מצד משקיעים מוסדיים, נראה ששנים עשר החודשים הקרובים הם זמן מרגש עבור מטבעות קריפטוגרפיים באופן כללי, אך במיוחד הביטקוין – שהוא הגדול ביותר מבחינת שווי השוק ובקלות האסימון היקר ביותר. בשוק.

אם אתה רוצה להשקיע בביטקוין BTC במהירות ובקלות, עם 0% עמלה, לבדוק Exchange eToro!

אז האם ביטקוין הוא השקעה טובה בשנת 2021? להלן חמש סיבות שתרצה לשקול להוסיף Bitcoin BTC לתיק העבודות שלך במוקדם ולא במאוחר.

5 סיבות מדוע ביטקוין יכול להכפיל את כספיך בשנת 2021:

1. אימוץ הביטקוין מואץ

אוריינות הקריפטו הולכת וגוברת ברחבי העולם. רק בבריטניה, על פי הערכות 86% מהציבור מודעים לאסימונים כמו ביטקוין ואת’ריום. זה רחוק מהשנים הראשונות לקיומו של ביטקוין, כאשר המטבע הקריפטוגרפי נתפס כחדשנות ומשקיעים מסורתיים הטילו ספק בכדאיותו לטווח הארוך..

למרות ההאטה הכלכלית שנגרמה על ידי COVID-19, בשנת 2020 נפתח מספר שיא של ארנקי ביטקוין, כאשר עניין הצרכנים והמשקיעים בקריפטוגרפי זינק. למעשה, החברה שעומדת מאחורי ארנק הבלוקצ’יין בלבד דיווחה על עלייה מ -43 מיליון ליותר מ -62 מיליון ארנקים לאורך השנה.

ארנקים של ביטקוין

מָקוֹר: blockhain.com

כמובן, מספר גדל והולך של ארנקי הצפנה יעניין את המשקיעים הפוטנציאליים מכיוון שהוא מסמן את הפוטנציאל להגדלת הביקוש – שהוא, כמובן, מניע מרכזי בהעלאת ערך הנכס. זה כשלעצמו יכול להיות סיבה מספקת לרכישת ביטקוין בשנת 2021, אך מספרי הארנק הם רק חלק אחד מהסיפור. יש גם מספר עצום של משקיעים קמעונאיים שמחזיקים את נכסי הצפנה שלהם בפלטפורמת אפוטרופוס, כגון Cash App או Coinbase.

App App למשל, דיווחה כי הכנסות הביטקוין שלה זינקו ל -1.63 מיליארד דולר, והניבו רווח גולמי של 32 מיליון דולר ברבעון השלישי של שנת 2020 – מה שהיווה עלייה מרשימה של 1,000% לעומת התקופה המקבילה אשתקד..

בנוסף, ענקית התשלומים המקוונת PayPal סייעה בהעלאת מחירי הביטקוין לגבהים חדשים בסוף 2020 על ידי מתן תמיכתה לאסימון, יחד עם את’ר, ביטקוין קאש וליטקוין. למעשה, הדבר פותח מטבע קריפטוגרפי לכ -300 מיליון משתמשי PayPal רשומים.

במבט קדימה, אימוץ ה- PayPal של קריפטוגרפיה הוא גורם מפתח לכל מי שמעוניין להשקיע בביטקוין בשנת 2021. במהלך הרבעון הראשון של השנה, חלק גדול מ- 26 מיליון הסוחרים של PayPal צפויים להתחיל לקבל קריפטו כאמצעי תשלום. בעוד שנותר לראות עד כמה זה עשוי להיות פופולרי, יש לציין כי PayPal כבר העלתה את מגבלת רכישות הצפנה מ -10,000 דולר לשבוע ל -15,000 דולר לשבוע בשל דרישת משתמש חסרת תקדים..


התפקיד המקורי של מטבע הקריפטו היה להפוך לפלטפורמת תשלומים חלופית. נראה כי ההתפתחויות של 12 החודשים האחרונים רואים צעדים מובהקים בכיוון זה, ואם מגמה זו תימשך, היא עלולה להוביל לעליית מחירים עצומה ברחבי המטבע הקריפטוגרפי. ככזה, זה יכול להתגלות כצעד חכם להשקיע בביטקוין בשנת 2021.

2. וול סטריט מפנה את תשומת ליבו לקריפטו

האם ביטקוין הוא השקעה טובה לשנת 2021? נראה כי חלק גדול מהמרכז הפיננסי הגדול ביותר בארה”ב סבור כי ביטקוין הוא השקעה טובה בשנת 2021.

טסלה השקיעה 1.5 מיליארד דולר בביטקוין ומתחילה לקבל מטבעות קריפטוגרפיים כתשלום, מחיר הביטקוין מגיע לאחר הידיעה לרישום חדש מעל 44,000 דולר..

BTC היה בין שיעורי הנכסים המניבים ביותר בשנת 2020, ואף עלה על זהב במחצית הראשונה של השנה – לא משהו שעשוי להישאר מעיני וול סטריט..

אחת הדוגמאות הבולטות היא MicroStrategy, חברת ניתוח העסקים. היא השקיעה שוב ושוב מיליונים ב- BTC במהלך השנתיים האחרונות – רכשה בזמן כתיבת שורות כ- 70,784 ביטקוין, בשווי כולל של כ- 1.13 מיליארד דולר..

"השקעה זו משקפת את האמונה שלנו כי הביטקוין, כקריפטו המטבע המאומץ ביותר בעולם, הוא מאגר ערך אמין ונכס השקעה אטרקטיבי עם פוטנציאל הערכה ארוך טווח יותר מאשר החזקת מזומנים “, אמר מייקל סיילור, מנכ”ל MicroStrategy, והוסיף כי:” MicroStrategy הכירה בביטקוין כנכס השקעה לגיטימי שיכול להיות עדיף על מזומנים ובהתאם לכך הפכה את ביטקוין להחזקה העיקרית באסטרטגיית עתודות האוצר שלה."

MicroStrategy היא גם לא השחקנית הגדולה היחידה שהשקיעה בביטקוין לשנת 2021: חברת השירותים הפיננסיים האמריקאית Square הזרימה 50 מיליון דולר ל- BTC בסוף השנה שעברה. “אנו מאמינים כי לביטקוין יש פוטנציאל להיות מטבע בכל מקום יותר בעתיד,” אמרה סמנכ”ל הכספים אמריטה אהוג’ה. “ככל שהוא גדל באימוץ, אנו מתכוונים ללמוד ולהשתתף בצורה ממושמעת. עבור חברה שבונה מוצרים המבוססים על עתיד כולל יותר, השקעה זו מהווה צעד באותו מסע. “

ההשקעה של כיכר השוותה לכ -4,709 אסימונים של BTC ובזמן כתיבת שורות אלה ייצגה כ -1% מתיק הפירמה. בנוסף, הכיכר הקימה בעבר צוות עצמאי שהתמקד אך ורק בתרומה לעבודה בקוד פתוח של ביטקוין ובנוסף השיקה לאחרונה את ה- Cryptocurrency Open Patent Alliance (COPA), ארגון ללא כוונת רווח המעודד חדשנות קריפטו..

ענקית הביטוח MassMutual אמרה גם היא על ביטקוין, וחשפה השקעה של 100 מיליון דולר בקריפטוגרפיה בסוף 2020. על פי ניקולאוס פניגירצוגלו ב- JPMorgan., "רכישות הביטקוין של MassMutual מהוות אבן דרך נוספת באימוץ הביטקוין על ידי משקיעים מוסדיים. אפשר לראות את הביקוש הפוטנציאלי שעלול להתעורר בשנים הקרובות כאשר חברות ביטוח וקרנות פנסיה אחרות עוקבות אחר הדוגמה של MassMutual. “

צריכת הביטקוין על ידי מוסדות פיננסיים גדולים היא גורם חשוב למשקיעים עתידיים שכן הוא מראה מידה גבוהה של אמון במה שהוא עדיין שוק מתפתח. סביר להניח שנראה יותר מוסדות מפתח שקונים ביטקוין בשנת 2021 שרק המחירים יעלו, ויהיו יציבים יותר.

3. מומחים חוזים דברים גדולים עבור הביטקוין בשנת 2021

שוק המטבעות הקריפטוגרפיים הוא תנודתי ידוע, ובעבר התחזיות השתנו באופן דיוק. עם זאת, בשנת 2020 היו תחזיות מאוחדות הרבה יותר לגבי פוטנציאל הביטקוין לעתיד הקרוב – כולל מכמה מהקולות הבולטים בעולם הפיננסי..

אחת התחזיות הבולטות ביותר הגיעה ממנכ”ל סיטיבנק, תומאס פיצפטריק, אשר ניבא את התחזית הנועזת כי ביטקוין יכול להעביר 300,000 $ לאסימון עד דצמבר 2021. בהתחשב בכך ש- BTC היה שווה קצת יותר מ- 30,000 $ לאסימון בזמן כתיבת שורות אלה, הדבר מייצג צמיחה עצומה עבור כל מי שיבחר לקנות ביטקוין בשנת 2021.

מר פיצפטריק הסביר את הסיבות לתחזיתו ואמר זאת "ניתוק של זהב ממטבעות פיאט, מגפת ה- COVID-19 והרצון שהבנקים המרכזיים ימשיכו למדיניות הקלה כמותית אגרסיבית עשויים להוביל לצמיחת מחירים מתפרצת בעתיד בביטקוין.."

במקום אחר, מנכ”ל קבוצת דוור, נייג’ל גרין, העיר כי הוצאות ממשלתיות מסיביות במהלך המגפה גרמו לפחדים מהאינפלציה, מה שהוביל בתור למשקיעים. "נערמים לנכסי מקום מבטחים, במיוחד כאלה שאינם קשורים למדינה ספציפית כלשהי, כגון ביטקוין וזהב, כמגן מפני הסערה."

קבוצת DeVere הודיעה גם כי 73% מכלל למעלה מ -700 לקוחות המיליונרים שלה שהשתתפו בסקר השנתי של חברת הייעוץ הפיננסי, אמרו כי הם כבר מושקעים או מתכננים להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים עד שנת 2023 – עלייה של 68% לעומת השנה שעברה. כיחידים בעלי שווי נקי גבוה ממשיכים לאמץ קריפטו.

באינדיקציה לתחושה המשתנה בקרב ענקיות פיננסיות רגילות, יו”ר המיליארדר של ג’יי.פי מורגן צ’ייס, ג’יימי דימון, ביצע לאחרונה פניית פרסה של 180 מעלות ל- BTC. לאחר שפיטר בעבר את מטבע הקריפטוגרפיה כהונאה, מר דימון מודה כעת כי הוא “מאמין” בטכנולוגיית הבלוקצ’יין.

לבסוף, מומחה הקריפטו הבולט ווילי וו הוא שורי ביותר לגבי הביטקוין בשנה הקרובה. “המודל המוביל שלי מציע 200,000 $ לביטקוין עד סוף 2021 נראה שמרני, 300,000 $ לא בא בחשבון," הוא צייץ. לאחר ניתוח איתותי שוק שונים הוסיף כי מסלול הביטקוין הוא "המצביע על הגדלת רפלקסיביות, לולאת משוב שורית מוגברת 2021".

תחזיות מחיר של ווילי וו ביטקוין

מָקוֹר: טוויטר ווילי וו

באופן טבעי, הערות אלה ייצרו באופן יחסי התעניינות מחודשת בפוטנציאל המטבע הקריפטוגרפי כנכס, אך תחזיות מומחים אינן ערבות בשום פנים ואופן וכל מי שמתכנן לקנות ביטקוין בשנת 2021 צריך להבטיח שהוא חלק מתיק מגוון..

4. דגם המלאי לזרימה מבטיח

הביטקוין אינו כפוף לאינפלציה ופיחות כמו מטבעות פיאט. בשל דרך הכרייה של BTC, ניתן למדוד במדויק את מלאי הזרימה שלה – מונח השקעה המשמש לכימות מחסור בנכס, כאשר ‘מניה’ מתייחסת להיצע הכולל במחזור ו’זרימה ‘המתארת ​​את כמות אספקה ​​חדשה זמינה מדי שנה.

ה- S2F של ביטקוין הוא סיבה מרכזית לכך שאנליסטים רבים מייעצים למשקיעים לקנות ביטקוין בשנת 2021. בזמן כתיבת שורות אלה דורג ה- S2F של ביטקוין ל -56 – שווה בערך לזה של זהב. עם זאת, זה היה בעקבות המחצית האחרונה של הביטקוין במאי 2020. כאשר הביטקוין יחזור למחצית זה יגדיל את מחסור האסימון מעבר לזהב – מה שיכול בהחלט להעלות את המחירים לנסוק..

בדרך כלל, מחיר ה- BTC הגיע לשיאו בסביבות 18 חודשים לאחר הפחתה, שייקח אותנו לנובמבר 2021. אמנם אין זה מובטח, אך בהחלט מציע סיבה טובה נוספת להשקיע בביטקוין בשנת 2021..

הרעיון שהגברת המחסור יגדיל את ערך ה- BTC נותח על ידי סוחר המכונה PlanB. הוא יצר את המודל של Bitcoin-to-Flow (S2F), וחזה כי מחיר ה- BTC עשוי לעלות על 288,000 $, בהנחה שהמודל ימשיך להחזיק.

מָקוֹר: תוכנית ב

היו כמובן הרבה ספקנים – כל מודל תיאורטי נתון לנסיבות בלתי צפויות. עם זאת, PlanB אינו היחיד שהצביע על הרלוונטיות של S2F של ביטקוין. פידליטי השקעות פרסמה דוח ביולי 2020 גם על כך "מלאי הזרימה של ביטקוין יאפיל את זה בזהב לאחר החציון הבא (2024)."

בסופו של דבר, כל זה מסתכם בהיצע וביקוש. ידוע לכל כי אספקת הביטקוין מוגבלת ל -21 מיליון מטבעות – דבר שעובד באופן קשיח לטכנולוגיית הבלוקצ’יין. זה כשלעצמו יוצר מחסור שכן לסך ההיצע – או המניה – כבר מספר סופי.

בנוסף למלאי מוגבל, היבט הזרימה של BTC גם הולך ופוחת. לאחר המחצית השלישית במאי 2020, תגמול החסימה עבור כורי הביטקוין ירד מ 12.5BTC לבלוק ל 6.25BTC. המשמעות היא שפחות אסימונים של ביטקוין משתחררים למערכת האקולוגית.

אז מה המשמעות של אלה המעוניינים להשקיע בביטקוין בשנת 2021? המשמעות היא שביקוש עשוי בקרוב לעלות על ההיצע. למעשה, משתמשי PayPal לבדם כבר מייצרים יותר ביקוש ל- BTC מכפי שכורים יכולים לעמוד בקצב. באופן מסורתי, אם ישנם יותר קונים מאשר מוכרים של נכס אז המוכרים יכולים לפסול מחיר גבוה בהרבה.

מוכן להשקעה ביטקוין?

5. נגישות

יתרון של השקעה במטבע קריפטוגרפי לעיתים קרובות מתעלם ממנו הוא פשוט הזמינות שלו. השקעה מסורתית יכולה לעתים קרובות לגזול זמן, ולדרוש שירותי מתווכים מומחים ולעיתים קרובות חשבונות בנק ייעודיים. אחד היתרונות העיקריים של ביטקוין הוא שבזכות אופיו המבוזר הוא נגיש מאוד למשקיעים יומיומיים.

פלטפורמות קמעונאיות כמו eToro או Coinbase יכול להיות מוגדר תוך רגעים ומאפשר למשקיעים לקנות, למכור או לסחור במטבעות קריפטוגרפיים בעצמם או בנגזרים שונים. אין כל דרישה להתמודד עם בנקים או מוסדות כלשהם והסכום שתבחר להשקיע תלוי לחלוטין בך.

היכולת לציין את ההתחייבות הכספית שלך פותחת גם את שוק המטבעות הקריפטוגרפיים לכל רמה של משקיע. בעוד שלעתים קרובות יש לאג”ח ולרכוש סף כניסה גבוה מאוד, משקיע מתחיל יכול להתחיל את תיק המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם עם פחות מ -10 דולר.

כמובן, עבור מי שמעוניין להשקיע בביטקוין בשנת 2021, הנגישות של מטבע הקריפטו משפיעה גם באופן ישיר על המחירים.

בשום מקום זה לא מודגש טוב יותר מאשר עם אימוץ המטבע הדיגיטלי הנ”ל על ידי PayPal. זה נתן למעשה למיליוני משתמשים את היכולת לקנות ולהוציא קריפטו בלחיצת כפתור – דבר שמיד הביא למחיר BTC לזנק..

שוב, הנגישות והביקוש קשורים באופן מהותי – וכולנו יודעים את חשיבות הביקוש בכל הנוגע להעלאת הנכסים..

מסקנה – האם ביטקוין הוא השקעה טובה בשנת 2021?

בהתחשב במומחים, ביטקוין הוא השקעה טובה מאוד בשנת 2021. הביטקוין היה אחד ממחלקת הנכסים המניבה ביותר בשנת 2020 ויש מומחים רבים בתעשייה המנבאים דברים גדולים בשנת 2021. משקלי משקל פיננסיים כמו מייק נובוגרץ, טום פיצפטריק ואנליסט הקריפטו הפופולרי ווילי. וו כולם שורטים על ביטקוין – וידוע שהם צודקים בעבר.

אז, האם ביטקוין הוא השקעה טובה בשנת 2021? כמו תמיד, קשה לחזות מה יקרה בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים, אך יש הרבה אינדיקטורים לכך שהחודשים הקרובים עשויים להיות רווחיים מאוד עבור משקיעי קריפטו נבונים. חיבוק ה- BTC על ידי משקיעים מוסדיים גדולים בהחלט מציע הצבעה של אמון בשוק ויעיד כי ניתן לצפות ש- BTC ימשיך ולבצע ביצועים טובים..

באופן דומה, התמיכה של PayPal במטבע הדיגיטלי פתחה את השוק למיליוני משתמשים, אשר בהחלט עשויים לראות עלייה בביקוש, אשר בתורו עשוי להעלות את ערך ה- BTC..

כל הדברים שנשקלו, בחירה לקנות ביטקוין בשנת 2021 יכולה להיות צעד חכם מאוד, בהנחה שהוא חלק מאסטרטגיה הכוללת תיק השקעות מגוון..

eToro – המתווך הטוב ביותר לרכישת ביטקוין

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

שאלות נפוצות

היכן אוכל לקנות ביטקוין?

אחד הדברים הנהדרים בבחירת רכישת ביטקוין בשנת 2021 הוא כמה זה קל. הדרך הטובה ביותר להתחיל את מסע הקריפטו שלך היא על ידי מציאת מתווך מקוון אמין או בורסה. אחת הפלטפורמות הטובות ביותר עבור משקיעים מתחילים היא eToro, מכיוון שהוא מציע שפע של משאבים וכולל ממשק פשוט וחדשני. אם אתה חדש בעולם המטבע הדיגיטלי, כדאי לעיין במדריך שלנו כיצד להשקיע בקריפטו.

האם זה רעיון טוב להשקיע בביטקוין בשנת 2021?

הבחירה אם להשקיע בביטקוין בשנת 2021 או לא תלויה ביעדים שלך. שפע של מומחים ונתוני מפתח בתעשייה מצפים ש -2021 תהיה שנה גדולה עבור מטבעות קריפטוגרפיים, כך שלא יכול להיות זמן טוב לשקול להוסיף BTC לתיק העבודות שלך. כמה אתה מתחייב יהיה תלוי בתיאבון שלך לסיכון, אך כותבת הכספים של CNBC, דרלה מרקדו, ממליצה למשקיעים להעביר 1% מסך הון ההשקעה שלהם לביטקוין..

האם עלי לקנות ביטקוין בשנת 2021?

קבלת ההחלטה לרכוש ביטקוין בשנת 2021 עשויה להתגלות כמשתלמת מאוד – אם ניתן להאמין בתחזיות המומחים. עם זאת, כמו תמיד, מתינות היא המפתח. שווקי הקריפטו הם תנודתיים לשמצה ומשקיעים צריכים רק לבצע כספים שהם יכולים להרשות לעצמם להפסיד.

איך אני משקיע בביטקוין?

ההשקעה בביטקוין מעולם לא הייתה קלה יותר, הודות לשלל המתווכים והבורסות בשוק. אם אתה חדש בתעשייה, כדאי לעיין במדריך שלנו כיצד להשקיע בביטקוין כדי למצוא את התשובות לכמה שאלות נפוצות..

קרא עוד:

מהו ביטקוין ושווה להשקיע בביטקוין בשנת 2021?

חיזוי מחיר לביטקוין: כמה זה יהיה שווה בשנת 2021 ואילך?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector