5 אנשים עשירים הפכו למיליונרים מביטקוין

הביטקוין היה חדשות ענק בזמן האחרון, כאשר אנשים רבים משקיעים בו ורואים תשואה נהדרת על כספם. האם אתה יכול לדמיין איזה תשואה היית רואה אם ​​היית משקיע בגדול כשהוא רק התחיל? ובכן, הפיכתם למיליונר ביטקוין היא מציאות עבור חמשת המשקיעים בעלי החזון הבא:

5 אנשים שהתעשרו בגלל ביטקוין

1. רוג’ר ור – 520 מיליון דולר

רוג'ר ור

יליד סן חוזה, קליפורניה, רוג’ר ור הוא כיום תושב טוקיו. הוא היה אחד התומכים הראשונים בביטקוין ועשה את הונו בשל השקעה כבדה בסטארט-אפים שקשורים לביטקוין. פעולה זו ראתה אותו צובר הון עתק של 520 מיליון דולר. ור הפך לחובב ביטקוין שכן הוא תומך באופן שבו הוא מציע חופש כלכלי ממטבעות הפיאט המסורתיים וממערכות הבנקאות. ואכן, הסנגור הגלוי הזה ראה אותו זכה לכינוי ‘ביטקוין ישו’ במעגלי מטבעות קריפטוגרפיים. אמנם לא ידוע אם הוא יכול ללכת על מים, אך הוא בהחלט נתן כמויות גדולות לצדקה כדי להראות את הצד האכפתי שלו.

אם אתה רוצה לקנות או להשקיע ב- Bitcoin BTC במהירות ובקלות לבדוק Exchange eToro!

2. צ’רלי שרם – 450 מיליון דולר

צ'רלי שרם

יליד ברוקלין, ניו יורק, הבחור הזה הוא ללא ספק מיליונר הביטקוין המשפיע ביותר. במהלך חכם במיוחד, שרם רכש כמויות גדולות של ביטקוין לפני שהתפוצץ במחירו. השקעות אלה ואחרות גרמו לו להרוויח 450 מיליון דולר מגניבים. לא הסתפק פשוט בהשקעה במטבע, הוא גם הקים את BitInstant עם כמה מכספיו ועזרתו של רוג’ר ור. למרבה הצער, זה הוביל לכך שהוא נמצא אשם בהלבנת הון על שוק האינטרנט העמוק הידוע לשמצה, דרך המשי. לאחר שחרורו מהכלא בשנת 2016, הוא חזר ממש לעסקים והשיק את Intellisys Capital, שמוכרת תיקי השקעות בחברות בלוקצ’יין..

האם היית משקיע ביטקוין?

3. דייב קרלסון – 350 מיליון דולר

דייב קרלסון

דייב קרלסון שונה מעט מרוב מיליונרי הביטקוין, שכן עשה את הונו המדהים של 350 מיליון דולר מכריית ביטקוין בעצמו. בברכה מצפון אמריקה, שם הוא מנהל את פעילות הכרייה שלו באזור וושינגטון, הוא נכנס לביטקוין בתחילת 2010. לשעבר, מהנדס עם מיקרוסופט, ראה קרלסון את הפוטנציאל העצום של הביטקוין והקים את MegaBigPower כדי לכרות מטבעות. בשיאו, נאמר כי מבצעו מרוויח בסביבות 8 מיליון דולר לחודש! חברת MegaBigPower נרכשה לאחרונה על ידי ג’גה וואט, כיום חברת קרלסון היא מנכ”ל.

4. ג’רד קנה – נאמד בכ -300 מיליון דולר


ג'רד קנה

בהוכחה שתעשיית הביטקוין מושכת אנשים מכל הרקעים, יש לנו את הימית האמריקאית לשעבר ג’רד קנה. שמקורו בסן פרנסיסקו, הוא מתגורר באזור שעדיין הוא הבעלים של מבשלת מלאכה וחלל המשימה לסטארט-אפים. מיליוני הביטקוין שלו נוצרו כאשר רכש את האצווה הראשונה שלו תמורת 20 סנט למטבע בלבד. מכר יותר מ 200 $ למטבע, זה היה רק ​​הטעם הראשון של הצלחה בביטקוין. הוא המשיך לחלוץ בריכות כריית ביטקוין חשוכות, שם אנשים יכולים להשקיע באופן אנונימי במטבע הדיגיטלי. קנה ידוע גם בתעשיית המטבעות הקריפטוגרפיים על עיצובו מחדש של 2010 בכונן קשיח שאיבד אותו בסביבות 200,000 $ בביטקוינים.!

5. התאומים של וינקלבוס – 150 מיליון דולר

התאומים של וינקלבוס

אלה מיליונרי הביטקוין שרוב הציבור יכיר. הם נולדו בסאות’המפטון, ניו יורק, והם למדו בהרווארד לצורך השכלתם המאוחרת יותר. בזמן שהותם בהרווארד הם הפיקו מבשר של פייסבוק בשם ConnectU. בשנים מאוחרות יותר הם היו פונים לבית המשפט לתבוע את מייסד פייסבוק מארק צוקרברג על שגנב מהם את הרעיון לאתר שלו. הם הוצגו על ידי ארמי האמר בסרט זוכה האוסקר “הרשת החברתית”.

בעקבות זאת, הם מיהרו לאתר את הפוטנציאל של הביטקוין והשקיעו בו רבות, בהיקף של 11 מיליון דולר. בנוסף להשקעה במטבע עצמו, הם מימנו גם כמה חברות מבוססות ביטקוין כמו BitInstant של צ’רלי שרם. זה היה בנוסף ליצירת Winkdex, שהיה מדד פיננסי למעקב אחר המחיר הממוצע של הביטקוין. כל המאמצים הללו הובילו לכך שהם צברו הון גדול ביניהם, כולל 150 מיליון הדולר על השקעתם בביטקוין.

כמובן שרשימה זו של אנשים שהפכו למיליונרים עקב הביטקוין ומעורבותם בו אינה כוללת את המייסד המסתורי סאטושי נקמוטו, אשר על פי השמועות הרוויח מיליארדים מפרישתו.

הביטקוין הפך את המשקיעים המוקדמים לעשירים מאוד.

מה שמאגד את מיליונרי הביטקוין הללו יחד הוא האימוץ והתמיכה המוקדמים שלהם בקריפטו. על ידי כניסה לשוק עם סכומי הון גדולים כשהוא היה בחיתוליו, הם באמת ניצלו את העלייה המהירה במחיר בשנים האחרונות. מהסימן ההיסטורי של 1,000 דולר בשנת 2013 למקום בו אנו נמצאים כיום, מיליונרי הביטקוין הללו רכבו על הגל עד לבנק!

לקריאה נוספת

  1. Ethereum Vs. ביטקוין: האם אתריום הוא השקעה טובה יותר מביטקוין?
  2. תחזית חיזוי מחיר של ביטקוין: כמה יהיה שווה ביטקוין בשנת 2021 ואילך?
  3. מצא את מטבעות המטבעות הטובים ביותר לסחר – מסחר במטבעות מטבעות
  4. יתרונות וחסרונות של השקעה בביטקוין, האם זה יהיה יצרן מיליונרים?
  5. השקיעו בביטקוין: מה יניע את מחיר הביטקוין בשנת 2021?
  6. מהו ביטקוין ושווה להשקיע בביטקוין בשנת 2021?
  7. האם ביטקוין הוא השקעה טובה & האם עלי להשקיע בביטקוין?
  8. איזה 10 מטבעות מטבעות ראשונים יתפוצצו בשנת 2021?

אם נהנית לקרוא 5 אנשים שהפכו למיליונרים מביטקוין, אנא שתף ​​אותו עם כל אחד אחר שאתה חושב שזה עשוי לעניין גם.

הצהרת אחריות: מטבעות הקריפטו הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון וביצועי העבר אינם אינדיקציה לתוצאות עתידיות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector