השקיעו בחמשת המטבעות הקריפטוגרפיים הללו עלולים להפוך אתכם למיליונרים

מטבעות קריפטוגרפיים צפו בצמיחה ניכרת שלא ניתן היה להתעלם ממנה בעשורים האחרונים. ההתפתחויות הפוטנציאליות בטכנולוגיית הבלוקצ’יין ופלטפורמות חילופי מטבעות מרובות הובילו גל של מספר רב של קריפטוסים שנעשו בפלטפורמות עמית לעמית מבוזרות..

הלגיון הצומח במהירות הפך את הקריפטוסים לנכס דיגיטלי רווחי להשקעה. הצמיחה הבלתי נשלטת שלה שכנעה יותר משקיעים להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים, והם אכן קטפו מכם די הרבה רווחים.

גורמים שיש לקחת בחשבון לפני שאתה מתכנן להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים

כמו השקעות אחרות, גם בקריפטוסים יש גורמי סיכון רבים ותגמולים פוטנציאליים עצומים. Cryptos היא אכן דרך רווחית לחסוך בהכנסות שלך או להרוויח יותר הכנסות אם אתה משקיע בה בזהירות, בהתחשב בכל גורמי הסיכון. התמקדות רק בשיעור הנוכחי אינה מדד טוב מכיוון שהוא עשוי להראות שינוי דרסטי תוך מספר שבועות. להלן מספר גורמים ואינדיקטורים שיש לקחת בחשבון לפני השקעה במטבעות קריפטוגרפיים.

האופי ההפכפך של מטבע הצפנים

הקריפטוסים הם מאוד תנודתיים ועוברים הרבה עליות ומורדות בבת אחת. חשוב שתהיו מודעים לתנודתיות שלו ותהיה לכם תוכנית לניהול סיכונים כדי למנוע אובדן מיותר של הכסף שהרווחתם קשה.

רמת נזילות

מטבעות קריפטו צריכים להיות בעלי רמת נזילות גבוהה יותר כדי שיהיה להם מחיר מכירה מהיר יותר בשוק. לרוב המטבעות הקריפטוגרפיים כמו ביטקוין יש שיעור נזילות גבוה שהופך אותם לחביבי הסוחרים בכל הזמנים.

פעילות מסחרית

לפני שתשקיע במטבע קריפטוגרפי, ודא שאתה עוקב אחר פעילות המסחר שלו בבורסות מרובות. זה מראה את מספר העסקאות המסומנות בקריפטואים ספציפיים שבוצעו לאורך תקופה מסוימת, וזה אינדיקטור טוב שמראה את הביקוש האמיתי של מטבע קריפטו מסוים בקרב סוחרים..

5 המטבעות הטובים ביותר יכול להפוך אותך למיליונר

עם אוקיינוס ​​של מטבעות קריפטוגרפיים הקיימים בשוק כיום, סוחרים ומשקיעים נמצאים במצב של בלבול מוחלט בהחלטה באיזו קריפטו להשקיע. כדי לנקות את ערפל הבלבול הזה, הנה חמשת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים ביותר בשוק להשקיע בהם היום ו לעתיד הנראה לעין.

ביטקוין (BTC)


הביטקוין הוא המטבע הוותיק ביותר ועדיין אחד מהקריפטוגרפים הפופולאריים ביותר בשוק, עם נתח של 40% מסך שווי השוק של מטבע הקריפטוגרפים. אף על פי שהוא שולט בשוק מאז 2009, המסע של ביטקוין לא היה חלק כל כך, מלא עליות ומורדות. היה לה מכה גבוהה של מעל 20,000 $ בדצמבר 2017 לפני שנפל ל -3,234 $ עד דצמבר 2018. היא הצליחה להגיע לקאמבק בינואר 2021, כשהמחירים זינקו ליותר מ -40,000 $ עבור שווי שוק של מעל 1 טריליון דולר. כלומר, ביטקוינים היוו כמעט יותר מ -69% מכל שוק המטבעות הקריפטוגרפיים.

בנוסף לכך, הביטקוין עשוי להביא את מדד הדומיננטיות ל-65-70% בהשוואה לאלטקוינים אחרים.

אם יש לך תוכניות להשקיע במטבע קריפטוגרפי, עדיף תמיד לקחת בחשבון את השווי הגדול ביותר בשוק הקריפטו. השינויים במערכת האקולוגית של BTC, בגלל השימוש הפעיל ברשת Lightning, מאפשרים בצורה חלקה את הטמעת הביטקוין ביישומים מבוזרים, פלטפורמות מסחר אלקטרוני ותשלומי מיקרו..

אתריום (ETH)

אם אתם מתכננים להשקיע בקריפטו, אז את’ריום, חלופת הביטקוין, היא אחת הקריפטו הטובות והבטוחות ביותר שיש לקחת בחשבון..

בניגוד לביטקוין, Ethereum אינו מטבע דיגיטלי בלבד אלא פרויקט בלוקצ’יין מתקדם יותר. זוהי פלטפורמת תוכנה מבוזרת המבוססת על חוזים חכמים מעשיים ויישומים מבוזרים (DApps), המשמשים פרויקטים רבים לביצוע דיגיטלי של עסקאות..

ערך המטבע של Ethereum צפוי לעלות בגלל הביקוש הגובר שלו לבלוקצ’יין ולפונקציות שלו. בשנת 2021, Ethereum צפויה גם לשנות את אלגוריתם הקונצנזוס שלה מהוכחת עבודה להוכחת יתד, מה שיאפשר מהירות עסקה מהירה יותר ואפס מזלגות. כמו כן, עם שווי שוק של מעל 139 מיליארד דולר, משקיעים צופים עתיד מיליונר על ידי השקעה באת’ריום.

קרא עוד: האם עליך להשקיע באת’ריום בשנת 2021?

אדווה (XRP)

ריפל, המכונה ‘מלך התשתיות הבנקאיות’, פרצה את פריצתה בתעשיית הקריפטו עם השותפות המצליחה של מערכת האקולוגית Ripple עם מעט שחקנים פיננסיים משמעותיים בשוק. הסיבה לפופולריות של ריפל היא שהיא לא רק מטבע דיגיטלי אלא גם מערכת תשלומים יעילה. זה הופך את התשלומים הבינלאומיים למהירים ובטוחים יותר עם טכנולוגיית הבלוקצ’יין שלו והוא פופולרי בקרב סוחרים.

זה זינק לטווח של כמעט 2.4 דולר בדצמבר 2017, שהיה צמיחה מדהימה שהחל כמעט 0 דולר. היותה המטבע השלישי בגודלו של מטבע החילופי לפי שווי שוק ועם צמיחה מתמדת, אדווה היא אכן אפשרות טובה לשקול כקריפטוגרף 2021 שלך להשקיע בו לעתיד..

ליטקוין (LTC)

Litecoin הושק בשנת 2011 על ידי אימוץ מספר מאפיינים מצוינים של ביטקוין. זו אחת הסיבות העיקריות לפופולריות שלה בקרב המשקיעים והיא גם סיבה טובה להחשיב אותה כאחד המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר. עם קצב עסקאות מהיר יותר ודרישת מערכת נמוכה יותר, לליטקוין יש סחורה משמעותית שצומחת במהירות בשוק. זה משלים עסקה מהירה פי ארבעה מביטקוין, וזה מדהים.

במאי 2017, זו הייתה המטבע הקריפטוגרפי הראשון שביצע עסקת רשת ברק וצבר פופולריות רבה לאחר מכן. עם שווי שוק של 10.1 מיליארד דולר נכון לשנת 2021, יחד עם שילוב קטלני של עסקאות מהירות וקלות יותר, Litecoin היא הזדמנות השקעה בלתי נמנעת להוסיף לרשימת המטבעות הקריפטוגרפיים שלכם להשקעה כדי להבטיח עתיד מיליונר..

קרא עוד: חיזוי מחיר לייטקוין 2021-2025

קרדנו (ADA)

קבוצת מהנדסים, מתמטיקאים ומומחי קריפטוגרפיה ייצרה את Cardano, an "הוכחת יתד של Ouroboros" מטבע קריפטוגרפי לאחר גישה מבוססת מחקר מפורטת. בדומה לאת’ריום, Cardano שואפת להיות מערכת ההפעלה הפיננסית בעולם. זה משיג זאת על ידי הקמת מוצרים פיננסיים מבוזרים ומתן פתרונות לפעילות הדדית בשרשרת, הונאת בוחרים וכו ‘.

למרות שקארדאנו עדיין בשלבים הראשונים שלה, היא הצליחה להשיג שם רווחי בעולם הקריפטו כ’רוצח את’ריום ‘מכיוון שיש לו יותר יכולות והזדמנויות בהשוואה..

ADA אחת נסחרת תמורת 0.31 דולר ויש לה שווי שוק של 9.8 מיליארד דולר החל מינואר 2021. זה אכן שער משמעותי ומהווה קרקע רווחית למשקיעים שמתכננים להשקיע בקריפטו לטווח הארוך..

השורה התחתונה: מטבעות מטבעות מובילים שיכולים להפוך אותך למיליונר

אם אתם מחפשים תוכנית השקעה ארוכת טווח, אחת האפשרויות הטובות והקלות ביותר שיש לכם היא להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. כששוק גדל באסימני הצפנה ופלטפורמות החליפין, קל לאבד מסלול, וזה עלול להוביל לאובדן גדול של החסכונות שנצברו קשה. אם יש לך רצון חזק וכישורי קבלת החלטות טובים, אלה חמשת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים שאתה יכול להשקיע בהם כדי להבטיח עתיד מיליונר לטווח הארוך..

eToro – פלטפורמת המטבעות הטובה ביותר

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

קרא עוד:

עשרת המטבעות המובילים להשקעה בשנת 2021

כיצד להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים בשנת 2021

יכול ביטקוין להגיע למחיר של 100 אלף דולר בשנת 2021

מהם 10 המטבעות הדיגיטליים המובילים להתפוצץ בשנת 2021?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector