להלן שבעה מטבעות קריפטוגרפיים שיכולים לעזור לך להיות מיליונר השנה

המאמר של היום מציג שבעה קריפטוסים שיכולים לעזור לכם לעלות על הדרך להיות מיליונרים.

זה הוגן לומר ש -2020 הייתה שנה יוצאת דופן לשווקים הפיננסיים, אך תוצאה בלתי צפויה של מגפת ה- COVID הייתה הערכה מחודשת של אסטרטגיות השקעה, מכיוון שהאמון בכלכלות העולמיות דופק קשות.

זו תוארה כאחת הסיבות מאחורי המחירים העולים שחוו מטבעות קריפטוגרפיים מסוימים בסוף 2020. מכיוון שמוסדות פיננסיים ברחבי העולם ביקשו למתן את הנזק שנגרם בעקבות המגיפה, החשש מפני אינפלציה ואי יציבות כלכלית גבר והמשקיעים התאימו את האסטרטגיות שלהם בהתאם. – הרבה לטובת שוק הקריפטו.

למרות התחלה לא ברורה של השנה, שווקי המטבעות הקריפטוגרפיים זינקו ל -760 מיליארד דולר עד סוף שנת 2020, התקרב לשיא הענף של 800 מיליארד דולר בשנת 2017, ושיפור משמעותי בהערכת שווי השווי של 185 מיליארד דולר בתחילת השנה.

מטבע הדברים, הביצועים המדהימים של ביטקוין ושאר האסימונים המובילים בשנת 2020 יצרו עניין עצום בפוטנציאל הקריפטוגרפי לשנה הקרובה. אבל איזה אסימון יהיה הקריפטוגרפיה הטובה ביותר לקנות בשנת 2021?

מחקר נוסף יכול לעזור למשקיעים למצוא קריפטוסים שיכולים להיות בעלי ביצועים חזקים יותר ממניות או זהב. לכן, כדאי לבצע את בדיקת הנאותות ולהישאר מושקעים בשוק הקריפטו באופן קבוע.

אז מהו מטבע הצפנה המובחר שיכול להרוויח לכם הון השנה? ריכזנו עבורכם רשימה של 7 אפשרויות.

עם מידע זה, הנה שבעה מטבעות קריפטוגרפיים שיכולים להפוך אותך למיליונר בשנת 2021:

אם אתה רוצה לצלול לשוק הקריפטו במהירות ובקלות, עם עמלה של 0%, בדוק Exchange eToro!

מדוע להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים?

בעבר, השקעה במטבע קריפטוגרפי זכתה למוניטין של היותה מסוכנת – אפילו נואשת – ובמידה שמוניטין היה ראוי. אפילו משקיפים מזדמנים של השוק יבחינו כי המחירים נוטים להשתנות באופן משמעותי, מיום ליום, משבוע לשבוע וחודש לחודש.

זה עשוי להשתנות בקרוב, שכן בשנת 2020 התגלו מספר גדל יותר של משקיעים מוסדיים ופלטפורמות תשלום שהוקמו מאמצות מטבעות קריפטוגרפיים. זה מייצג התפתחות שכל אנליסטים הקריפטו חיכו לה ומקווים שתמיכה מוגברת תביא לשוק יציב יותר של קריפטו..

בינואר 2021, למשל, הביע גולדמן זאקס את תמיכתו בקריפטו, כאשר האנליסט המוביל כריסטיאן מולר-גליסמן אמר כי “הביצועים החזקים של ביטקוין ואלטקוינים כמו את’ריום בשנת 2021 וכן הודעות על השקעות גדולות מקרנות גידור, רב נכסים משקיעים ותאגידים “הובילו ל”התמקדות מוגברת ב [מטבעות קריפטוגרפיים].”


באופן דומה, יו”ר המיליארדר של ג’יי.פי מורגן צ’ייס, ג’יימי דימון, עבר לאחרונה שינוי ביחס לקריפטוגרפיה. לאחר שפיטר בעבר את המטבע הדיגיטלי כהונאה, מר דימון מודה כעת כי הוא “מאמין” בטכנולוגיית הבלוקצ’יין.

די לומר, תמיכה מצד מעצמות פיננסיות כמו JP Morgan ו- Goldman Sachs, ככל הנראה לא תישאר מעיניהם, והסנטימנט שלהם לבדו מספיק בכדי לעורר ריצות שוורים ברחבי שוקי הקריפטו כשמגיעים לשנת 2021.

Cryptocurrencis שעלול להפוך אותך למיליונר

1. ביטקוין

אמנם, הביטקוין עשוי להיראות כמו בחירה מובנת מאליה להיות מטבע הקריפטוגרפיה הטוב ביותר לרכוש בשנת 2021 – אך זה מסיבה טובה. BTC הוא ללא ספק המטבע הקריפטוגרפי הגדול ביותר שקיים, הן מבחינת שווי שוק והן מחיר יחידה, כמו גם ידוע לשמצה. סביר להניח שזה לא ישתנה בקרוב וככל שנמשיך הלאה לשנת 2021 הביטקוין כמעט צפוי לגדול משמעותית.

למעשה, כשבוחנים כמה תחזיות של אנליסטים בענף לגבי BTC בחודשים הקרובים, קשה שלא להתרגש מעט. בין הקולות הבולטים הוא תומאס פיצפטריק של סיטי בנק, שמאמין שביטקוין יכול להגיע לסכום מדהים של $ 300 לאסימון עד דצמבר 2021..

מר פיצפטריק גם לא לבד בשוטינותו ביחס לביטקוין. הייתה מקהלת קולות מהתעשייה, כשמייקל נובוגרץ וקבוצת DeVere Nigel Green בין אלה שהפנו את תשומת ליבם לביטקוין ושבח אותו כקריפטוגרפיה הטובה ביותר לקנות בשנת 2021.

גם זה לא כל הדיבורים. חברות פיננסים וביטוח, כולל Microstrategy, Square Investment ו- MassMutual, חשפו השקעות ענק ב- BTC בסוף 2020 – כאשר MicroStrategy לבדה הכריזה על רכישת ביטקוין בסך של יותר ממיליארד דולר..

כל הדברים הנחשבים, אם אתה מעוניין לקנות קריפטו בשנת 2021, קשה לטעון נגד BTC שהוא המטבע הראשון ששוקל להוסיף לתיק שלך..

2. אתריום

זה כנראה הוגן לומר שאת’רום הוא המטבע המוכר ביותר אחרי הביטקוין. הודות ליכולתו של בלוקצ’יין את’ריום לתמוך בחוזים חכמים ויישומים מבוזרים, נעשה הרבה מהפוטנציאל שלו לחולל מהפכה לא רק במימון אלא בתהליכים עסקיים מאובטחים רבים אחרים, כגון שינויים בבעלות על נכסים וחוזי עבודה..

Etheruem הוא גם המטבע הקריפטוגרפי השני בגודלו לפי שווי שוק – וכך היה כבר זמן מה. אמנם זה עדיין הרבה אחרי Bitcoin, אבל הפוטנציאל של Etheruem לבדו אומר שהוא נקרא בעקביות בין ההשקעות המובילות בקריפטו. אבל האם זה הקריפטוגרפיה הטובה ביותר לקנות בשנת 2021?

את’ריום הוא סיכוי מעניין, בלשון המעטה. למרות שנת 2020 מאופקת, ה- ETH זינק בסוף השנה ל -615 דולר, המונע מההשקה המיוחלת של שדרוג תשתיות ה- Ethereum 2.0. השדרוג הבטיח לשפר את מהירות עיבוד הבלוקים ולהפחית את עלויות העסקה – דבר שהטריד את את’ריום בעבר.

כשמסתכלים עוד על שנת 2021, ישנם שלבים נוספים בהשקת Ethereum 2.0 שצפויים להשפיע לטובה על ערך האלטקוין. זה בהכרח מציב את ה- ETH במרכז הבמה בכל הקשור להשקעה, ואנליסט שוקי Cointelegraph Markets, מיכאל ואן דה פופה, סבור שהאלטקוין עשוי להגיע ל -10,000 דולר בשנה הקרובה..

קרא עוד: חיזוי מחיר אתריום

3. מזומן ביטקוין

ביטקוין מזומנים נוצר כאשר מטבע החילופי המקורי של הביטקוין פגע במזלג קשה עוד בשנת 2017.

כפי שציינו לעיל, מטבעות קריפטו מסתמכים בדרך כלל על טכנולוגיית בלוקצ’יין, המאחסנת מידע בבלוקי נתונים. כמו כן, ציינו כי מרבית החסימות מכילות תיעוד מתמשך של כל ההיסטוריה של רשת נתונה – כולל כל עסקה. ככל שהקריפטו הפך פופולרי יותר, פירוש הדבר כי בלוקים התמלאו הרבה יותר מהר, מה שהביא לעסקאות איטיות ויקרות יותר.

Bitcoin Cash נוצר למעשה בכדי להקל על בעיה זו, על ידי הרחבת גודל החסימה המקורי מ -1 MB ל 8 MB, מה שמאפשר לבצע עסקאות מהירות ותדירות יותר. בעוד ש- BCH לא הצליחה להשוות את קודמתה מבחינת ערך, המחיר הנמוך יחסית של ביטקוין מזומנים, בשילוב עם הסקלביליות, פירושו שיש פוטנציאל לצמיחה רצינית..

לביטקוין קאש היה סוף מרשים לשנת 2020, בעקבות המזלג הקשיח שלו בנובמבר. בין אם BCH היא בין השקעות הצפנה המובילות בשנה הקרובה או לא, תהיה במידה רבה נשענת על תגובת התעשייה להתפתחות זו. עם זאת, כאשר המסחר ב- BCH הסתכם בכמעט 400 דולר בזמן כתיבת שורות אלה, נראה כי יש תמיכה מתמשכת בצריכת הביטקוין..

אנליסט הקריפטו הבולט רוג’ר ור הרחיק לכת לחזות כי BCH עשוי להיות בעל ערך פי 10 או 20 ממה שהוא עכשיו, הודות לתועלתו כמערכת תשלומים יומיומית. במקום אחר, משקיע הקריפטו המוצהר קים דוטקום גם שם את אמונו בביטקוין מזומנים, וחזה שהוא עשוי להמריא עד 3,000 דולר..

קרא עוד: ניתוח מחירי מזומנים של ביטקוין לשנת 2021

4. ליטקוין

Litecoin הוקמה על ידי עובד גוגל לשעבר צ’רלי לי והוצג כ’כסף ‘ל’זהב’ של ביטקוין. מאפייני המפתח של ליטקוין הם זמני עסקה משופרים, עם שיעור ייצור בלוקים מהיר בהרבה מביטקוין ודמי עיבוד נמוכים יותר. LTC גם דורש הרבה פחות כוח מחשוב כדי לכרות מאשר BTC.

היתרונות הטכניים שלה וכדאיותה כמערכת תשלומים יומיומית אמיתית הם שהופכים את Litecoin למעניינת במיוחד עבור המשקיעים. יתרה מכך, אם אתם מעוניינים לקנות קריפטו בשנת 2021, ל- LTC יש עלות נמוכה למדי לאסימון עבור מטבע קריפטוגרפי מוביל. המשמעות היא שמשקיעים חדשים בשוק יכולים לרכוש כמות סבירה של יחידות עם הוצאה מינימלית.

כמו רוב המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים, ליטקוין חוותה סוף שורי לשנת 2020 כאשר האמון חזר לשוק. במבט קדימה לשנת 2021, אנליסטים רבים מצפים למעשה לביצועים מאופקים מ- LTC, כאשר האלטקוין עומד בלא מעט שנים. TradingBeasts, למשל, רואה ב- LTC רווחים סמלי של קצת יותר מ -10% לאורך כל השנה.

אז מה הופך את Litecoin לאחת ההשקעות המובילות בקריפטו? אמנם, אם אתה סוחר יום, אז אולי תעדיף אסימון עם תחזית תנודתית יותר. עם זאת, אם אתה מוכן להחזיק את נכסי ההצפנה שלך, אז ליטקוין יכולה להוכיח את המטבע הטוב ביותר לקנות בשנת 2021, פשוט משום שמחירו צפוי להישאר נמוך עד שנת 2022. עם זאת, עם זאת, אתרים רבים, כולל TradingBeasts, מאמינים. LTC עשוי לגדול עד 100% עד דצמבר 2022.

5. מטבע בינאנס

בעוד שליטקוין הוא הכסף לזהב של ביטקוין, ניתן היה לראות במטבע בינאנס יותר בתבנית את’ריום. למעשה, BNB הושקה במקור ברשת את’ריום, עד להשקת הבורסה המבוזרת של Binance, או DEX, בהמשך 2017..

בורסת בינאנס עצמה היא בורסת המטבעות הגדולה ביותר בעולם, ומעבדת יותר מ -1.4 מיליון עסקאות בכל שנייה. מטבע הדברים, ל- BNB יש מספר שימושים במערכת האקולוגית האם שלה, כולל תשלום עבור דמי מסחר, המרה ורישום, וכן משמש כמדיום להחלפת מטבעות קריפטוגרפיים אחרים ברשת Binance..

כלי השירות בבורסת הקריפטו הגדולה בעולם מעניק בהכרח לביננס מטבע מידה מסוימת של יציבות, אך סביר להניח שהוא יהיה בין המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים בשנת 2021?

ניתוח טכני שביצעה Coinpedia צופה כי BNB עשויה לחוות 2021 שורי, ואולי להגיע לסוף השנה ל -61 $. באופן דומה, WalletInvestor סבור כי BNB עשויה לחוות צמיחה של 17.31% במהלך שנת 2021.

עם זאת, WalletInvestor צופה שהמחירים יירדו שוב עד סוף השנה, ולכן כל מי שמתכנן לקנות קריפטו בשנת 2021 בכוונה להחזיק, אולי ירצה לגשת בזהירות, או לבדוק כמה תחזיות ארוכות יותר..

קרא עוד: כמה שווה BNB בשנת 2021 ואילך?

6. קרדנו

Cardano פותחה בשנת 2015 והתבססה במהירות כאחד האסימונים הגדולים בשוק – באופן קבוע בין עשרת הראשונים מבחינת שווי השוק.

יש כמה דברים שהופכים את Cardano למיוחד. ראשית, זהו הבלוקצ’יין הראשון שנבדק על ידי עמיתים – לאחר שהיה מאגר מומחים אקדמיים בוחן כל שלב בהתפתחותו. שנית, Cardano מציגה את מערכת Ouroboros הקניינית שלה, המורכבת למעשה משתי רשתות חסימות: האחת לטיפול בעסקאות כלליות והשנייה העוסקת בחוזים חכמים..

ארכיטקטורה ייחודית דו-שכבתית זו מעניקה לקארדאנו הרבה יותר מדרגיות ועסקאות מהירות יותר.

WalletInvestor ו- DigitalCoinPrice צופים שניהם צמיחה עבור Cardano בחודשים הקרובים, מה שעלול להפוך אותו לאחד המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים בשנת 2021 עבור המשקיעים – במיוחד כשבוחנים את מחיר האסימון הנמוך של 0.34 $ בעת כתיבת שורות אלה..

עם זאת, הערעור האמיתי של קרדאנו עשוי להיות כהשקעה ארוכת טווח. פריים XBT, למשל, צופה כי אסימונים של Cardano עשויים להגיע ל- $ 0.82 עד דצמבר 2021, אך ימשיכו לצמוח לאורך 2022 ו- 2023 ויגיעו ל- 2.700 $ לאסימון עד 2025.

7. טרון

טרון היא הזדמנות השקעה מעט לא שגרתית יותר. למעשה, טרון מביא את היתרונות של בלוקצ’יין לעולם הבידור, בכך שהוא מציע לקשר בין יוצרי תוכן לצרכנים.

משתמשים יכולים להרוויח את Tronix (TRX), אסימון המטבע הצפוני של טרון, על ידי יצירת תוכן בפלטפורמה. הרעיון הוא ליצור מערכת אקולוגית לשיתוף תוכן המציעה מערכת תשלומים ישירה יותר, יוצרת לצרכן ללא צורך באמצע אדם, כמו נטפליקס של Apple TV..

זה אולי נשמע כמו חידוש, אבל לטרון יש כבר כמה שמות גדולים, כולל סמסונג, באידו והשרשרת החברתית העולמית. ישנם גם כמה אנליסטים בולטים המנבאים צמיחה ב- TRX בשנת 2021 – הן TradingBeasts והן DigitalCoinPrice צופים כי מחיר טרון יעלה בין 10% ל -15% במהלך השנה הקרובה..

זה הוגן לומר כי סביר להניח כי טרון לא תהיה הקריפטוגרפיה הטובה ביותר לקנות בשנת 2021, אך מחיר האסימון הנמוך שלה ופוטנציאל הצמיחה הופכים אותה להשקעה ספקולטיבית מעניינת – בהנחה שהיא חלק מתיק מגוון..

קרא עוד: מה יניע את מחיר ה- TRX בשנת 2021?

היכן ניתן לרכוש קריפטו בשנת 2021

זיהוי המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים שיכולים להפוך אותך למיליונר בשנת 2021 דורש מחקר מדוקדק ומעקב צמוד אחר שווקי הקריפטו. ברגע שבחרת את ההשקעות המובילות שלך בקריפטו, תצטרך למצוא מתווך שיוכל להקל על העסקאות.

בחירת המתווך הנכונה תלויה במידה רבה בהעדפה אישית. חלק מהפלטפורמות פונות למשקיעים מתחילים, עם ממשקים פשוטים ומדריכים צעד אחר צעד, בעוד שאחרים כוללים שלל כלים אנליטיים מורכבים המיועדים לסוחרים המקצועיים..

למשקיע הממוצע אנו ממליצים eToro כפלטפורמה טובה מסביב. הוא מציע גישה לכל המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים ומציע חנות one-stop למסחר והשקעה בקריפטו – כולל ארנק קריפטוגרפי קנייני וממשק קל לשימוש..

eToro – פלטפורמת המטבעות הטובה ביותר

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

סיכום

השנה הקרובה נראית תקופה מרגשת עבור קריפטוגרפיה. בעקבות רכישות רחבות היקף מצד משקיעים מוסדיים ואימוץ מטבעות קריפטוגרפיים על ידי פלטפורמות תשלום פופולריות כמו PayPal, אפילו פרשני התעשייה השמרניים יותר חוזים מגמת עלייה בכל מטבעות הקריפטו הגדולים. הכרזות אלה לבדן גרמו למהר לקנות קריפטו בשנת 2021.

אלה חדשות נפלאות עבור המשקיע הצפוי בעתיד, אך אם אתה חדש בשוק, מומלץ לפנות בזהירות. אמנם יש הרבה סיבות להאמין שדברים גדולים יגיעו למטבעות הקריפטוגרפיים המובילים בשנת 2021, אך יש לזכור ששום דבר אינו מובטח וכל שינוי בחקיקה או סנקציות של הרגולטורים עלול לשלם במהירות את כל המגמות השוריות..

איש אינו יכול לומר בוודאות מה יהיה המטבע הקריפטוגרפי הטוב ביותר לקנות בשנת 2021, אך אם אתם מתכננים לקנות קריפטו בחודשים הקרובים, שבעת המטבעות המפורטים לעיל הן אפשרויות טובות שיש לקחת בחשבון. עם זאת, כמו תמיד כל השקעות שאתה מבצע צריכות להוות חלק מתיק מגוון.

שאלות נפוצות

מהם המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים להשקיע בשנת 2021?

יש הרבה התרגשות סביב המטבע הדיגיטלי כנכס השקעה, אבל בחירת המטבע הטוב ביותר להשקעה בשנת 2021 תלויה בגורמים רבים. רבות מההשקעות המובילות בקריפטו עשויות להתאים יותר טוב לאסטרטגיית השקעה לטווח ארוך יותר. תוכל למצוא כמה מההצעות שלנו למטבעות קריפטוגרפיים מובילים בשנת 2021 כאן.

האם עלי לקנות ביטקוין בשנת 2021?

ביטקוין הוא ללא ספק המטבע הדיגיטלי הגדול ביותר ונותר ללא ספק המטבע הקריפטוגרפי הטוב ביותר לקנות בשנת 2021. בעוד שכל הקריפטוסים חווים תנודתיות גבוהה מדי יום ביומו, BTC מציעה יציבות יחסית והיא אחת מההשקעות המובילות בקריפטו עבור אלו החדשים בשוק.

מה הקריפטו הכי טוב להשקיע בו?

בחירת ההשקעות המובילות בקריפטו תלויה ביעדים שלך ובאסטרטגיית ההשקעה הכוללת שלך. לדוגמא, המטבע הקריפטוגרפי הטוב ביותר לרכוש בשנת 2021 עשוי לחוות שינוי בהון בשנה הבאה, ואילו אסימון שמחירו נמוך לאורך 2021 עשוי להיות ההשקעה המושלמת לאסטרטגיה ארוכת טווח..

היכן אוכל לקנות קריפטו בשנת 2021?

הפופולריות ההולכת וגדלה של מטבע הקריפטו ראתה פיצוץ במספר הבורסות והמתווכים העומדים לרשות המשקיע המזדמן. פלטפורמות כמו eToro קל להתחיל איתם ולהציע שפע של משאבי למידה לאלו החדשים בשווקים.

האם 2021 הוא זמן טוב לקנות קריפטו?

המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים בשנת 2021 צפויים לראות צמיחה מרשימה וכל מי שמעוניין לנצל זאת צריך לחפש להוסיף קריפטו לתיק העבודות שלו במוקדם ולא במאוחר. כמו 12 החודשים האחרונים בערך היו זמן מעניין עבור שוק המטבעות. התחולל התעניינות מצד משקיעים מוסדיים וענקית התשלומים המקוונת PayPal החלה לתמוך בעסקאות במטבע דיגיטלי

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector