כללי הזהב להרוויח כסף מקריפטוסים

הדרך היחידה לבחור מטבע קריפטו מושלם או קרן היא לחזור אחורה בזמן. אבל, זה לא אומר שאתה צריך לנחש.

כאן ב- Trading Education בחרנו את הטיפים המובילים שלנו להשקעה מוצלחת בשוק הקריפטו.

ב- 1 בנובמבר 2015 שווי ביטקוין אחד היה 325.43 דולר. כיום, ביטקוין אחד שווה 13,726 דולר. הביטקוין נבחר כהשקעה הטובה ביותר בעשור. אם היית משקיע לפני חמש שנים, היית אסיר תודה עכשיו!

הביטקוין עשה ביצועים טובים יותר מכל המתחרים שלו בעשור האחרון וחווה צמיחה מדהימה. למטבעות הקריפטו, בשנות קיומם הראשונות, לא היה ערך משמעותי, אך עם השנים ערךם עלה.

אם נחזור רק חמש שנים לאחור ונבחן את מחירי המטבעות הקריפטוגרפיים ב -1 בנובמבר 2015, אז נבין כמה הם עלו. כך נראו 10 הראשונים לאחר מכן:

שווי שוק מטבעות קריפטוגרפיים

תמונת מצב היסטורית של שוק 10 הקריפטו המובילים ב- 1 בנובמבר 2015. מקור: https://coinmarketcap.com/historical/20151101/

מחיר הביטקוין עמד על 325.43 דולר. XRP אפילו לא היה קרוב לסנט עדיין. את’ריום דורג במקום ה -4 והיה שווה קצת מעל דולר.

ובכן, אם נסתכל על ה- Top 10 של Coinmarketcap היום, הדברים עומדים אחרת לגמרי. הביטקוין עומד על שווי של 13,726 דולר. את’ריום הוא השני קרוב ל -400 דולר בעוד שכאמור לעיל בשנת 2015 היה שווה קצת מעל דולר. ו- XRP מדורגת כעת במקום הרביעי במחיר של 0.23 דולר.

אז אם החלטתם לקנות ביטקוין אז, הייתם רוכשים אותו תמורת 325 דולר. עכשיו הביטקוין שלך יהיה שווה 13.726 $. ותאר לעצמך אם בבעלותך יותר ביטקוין!

יתר על כן, לדברי מומחים, המחירים רק ימשיכו לעלות כאשר מטבעות הקריפטו הופכים לחלק בלתי נפרד מהעולם הפיננסי.

אם היה לך מזל שהשקעת אז בכל אחד ממטבעות הקריפטו האלה, ההחזר על ההשקעה שלך יהיה עצום כיום.

אתה אפילו לא יכול להתקרב להרוויח סכום כסף זה בהשקעה אחרת, בין אם זה מניות, אגרות חוב, זהב וכו ‘. מטבעות הקריפטו הביאו לטובת כל נכס תרתי משמע.

כיצד לקנות מטבע קריפטוגרפי?


הדרך הקלה ביותר לקנות מטבעות קריפטוגרפיים היא באמצעות חילופי מטבעות קריפטו. כמה מחילופי המטבעות הטובים ביותר הם eToro, Binance, Bittrex, Coinbase ו- Kraken.

אתה רק צריך לבחור אחד מהם, ליצור חשבון, לחבר את כרטיס האשראי או החיוב שלך ולבצע את ההשקעה הראשונה שלך.

איזה מטבע קריפטוגרפי לקנות?

ובכן, זה תלוי בהעדפתך. אין שום קריפטוגרפיה ספציפית שאתה צריך לקנות. אף על פי שביטקוין הוא המטבע המוכר ביותר ואנשים נוטים לקנות אותו יותר, מטבעות קריפטוגרפיים אחרים הם גם אפשרויות טובות.

לפי Coinmarketcap, כרגע יש 7575 מטבעות קריפטוגרפיים. פרט לביטקוין, כמה מטבעות קריפטוגרפיים אחרים הפורחים הם את’ריום, קרדאנו, ליטקוין וצ’יילינק.

גם אלטקוינים אחרים יכולים להחזיר השקעות עצומות. כמה מטבעות חדשים חווים צמיחה של 300-400% לאורך 24 שעות.

מטבעות קריפטוגרפיים הם ספקולטיביים, כך שאף פעם אי אפשר לדעת בדיוק איזה מהם יניב את הביצועים הטובים ביותר.

מהי הדרך הבטוחה ביותר לקנות מטבעות קריפטוגרפיים?

ישנן דרכים שונות לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים בבטחה. אתה יכול להשתמש בכספומט הצפנה ולרכוש קריפטו עם כרטיס החיוב / האשראי שלך. עם זאת הדרך הפופולרית והבטוחה ביותר לקנות קריפטו היא באמצעות חילופי מטבעות מכובדים. eToro היא תיווך יוקרתי שגאה על ביטחונם.

היכן לשמור את המטבעות שלי?

לאחר רכישת הקריפטוגרפיה המועדפת עליכם לאחסן אותה בארנק הצפנה.

יש ארנקים חמים של מטבעות קריפטו וארנקים קרים. ארנקים חמים הם אתרים / פלטפורמות, וברור שהם מחוברים לאינטרנט בעוד שארנקים קרים הם חומרה בדרך כלל בצורה של USB. הם לא מחוברים לאינטרנט, מה שלמעשה הופך אותם לבטוחים יותר מכיוון שהם לא יכולים להיפרץ.

האם רעיון טוב הוא השקעה במטבעות קריפטוגרפיים?

נכון לעכשיו, מטבעות קריפטוגרפיים עוברים תקופה נהדרת. בנקים וחברות פיננסיות קופצים לתחום הקריפטו המציעים שירותי מטבעות קריפטוגרפיים.

מומחי הקריפטו צופים עליות מחירים אם כי לאורך היסטוריית הקיום הקצרה שלהם, מטבעות הקריפטו היו תנודיים, ולכן קשה לחזות מה יהיה מחירם בעתיד.

בסך הכל, מטבעות קריפטוגרפיים נחשבים מסוכנים אך ידועים בתשואות גדולות על השקעות.

האם הביטקוין הוא המטבע הצפוי הטוב ביותר להשקעה?

הביטקוין הוא המטבע המוכר ביותר. זה היה הראשון ששוחרר בשנת 2009, מה שהוביל את הדרך לכל השאר. ביטקוין הוא לרוב שם נרדף למטבעות קריפטוגרפיים.

יש נטייה להשקיע יותר בביטקוין מאשר במטבעות קריפטוגרפיים אחרים, בשל המוניטין שיש לביטקוין. ביטקוין תמיד היה מוביל המטבעות הקריפטוגרפיים מאז השקתו, ובדרך זו או אחרת, מטבעות קריפטוגרפיים אחרים קשורים אליו..

אבל המוניטין שלה נותן לו יותר קבלה מאשר יריביו ברחבי העולם.

7 כללי הזהב של השקעה במטבעות קריפטוגרפיים

בכל הנוגע להשקעה, יש כמה כללים שאתה צריך לעקוב אחריהם. כאן, בחינוך המסחר, בחרנו להלן את 7 כללי הזהב של השקעה במטבעות קריפטוגרפיים.

1. קונה נמוך, מוכר גבוה

זה אולי נשמע קלישאה אבל "לקנות נמוך, למכור גבוה" הוא הכלל הבסיסי בכל הנוגע להשקעה במטבעות קריפטוגרפיים. זה פשוט וקל להבנה.

כאדם שרוצה להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים, עליך למצוא את הזמן בו למטבעות קריפטוגרפיים מחיר נמוך וקנייה. ואז, כשהמחיר עולה, תמכור.

ניתן להחיל כלל זה על מטבעות קריפטוגרפיים מכיוון שאופיים של מטבעות קריפטוגרפיים הוא תנודתי, מה שאומר שמחירם חווה עליות וירידות תכופות.

2. הימנעות מרגשות

המדובר הרבה "רגשות" רק לפגוע בך כמשקיע. אם אתה מאפשר לרגשות לשלוט בך בעת השקעה במטבעות קריפטוגרפיים, רוב הסיכויים שקיבלת החלטה שגויה.

אולי שמעת על המונח FUD שהוא סלנג "פחד, אי ודאות וספק". אלה שלושת התחושות הנפוצות ביותר שאתה עלול לחוות כמשקיע במטבעות קריפטוגרפיים.

כמובן שכבני אדם אנו מתרגשים, עצבניים, נואשים, אך בהשקעה בקריפטו עלינו לנסות להיפטר מרגשות.

אז אתה לא צריך למהר. לנתח את השוק ולקבל החלטות רציונליות. אל תתנו לרגשות שלכם לקבל החלטות עבורכם.

3. הימנעות מהפחד מפספוס – FOMO

מה שנקרא FOMO – הפחד להחמיץ בדרך כלל פירושו כשאנחנו כפרטים חושבים שאחרים חווים משהו מספק, בעוד שאנחנו לא שם או נעדרים.

במטבעות קריפטוגרפיים FOMO נכנס לפעולה כאשר מחיר המטבעות הקריפטוגרפיים עולה ונוצר הרושם שכולם מוכרים, כך שתוכלו לחשוב שכדאי לכם גם למכור מכיוון שאתם חוששים שתאבדו את ההזדמנות.

FOMO מופיע גם כאשר אתה רואה מטבע קריפטוגרפי שלא השקעת בו גדל. ואז אתה מוכר את המטבעות הקריפטוגרפיים שבבעלותך כדי לקנות אותו.

לכן, נסה להימנע מ- FOMO ולהיצמד למטבע שלך.

4. דבק בתוכנית שלך

אתה, כמשקיע במטבעות קריפטוגרפיים, חייב לעמוד בתוכנית שלך. ישנן תנועות שונות בשוק, אך אינך יכול לשנות את האסטרטגיה שלך בכל פעם שהשוק משתנה.

אז אתה צריך ליצור אסטרטגיה ולעמוד בה. הגדירו את סגנון ההשקעה שלכם – בין אם אתם רוצים ללכת עם השקעה לטווח ארוך או לטווח קצר. כמו כן, הגדר הזמנות עצירת הפסד כך שתוכל למכור אוטומטית כאשר המחיר יגיע ליעד שלך. הצבת הפסדי עצירה תעזור לך על ידי עמידה בתכנית שלך מכיוון שהיא תמנע פעולה על סמך הרגשות שלך.

5. השקעה לתקופות ארוכות יותר

מעטים האמינו במטבעות קריפטוגרפיים כאשר הושק הביטקוין בשנת 2009. עם זאת הם צמחו בהתמדה, ויצרו היסטוריה סנסציונית עם עליות וירידות בערך. מי שהשקיע בימים הראשונים של המטבעות הקריפטוגרפיים, ללא ספק אין כעת שום חרטה, מכיוון שהם רק הרוויחו מההשקעה שלהם.

מטבעות קריפטוגרפיים רק צוברים יותר מוניטין וכבוד, במיוחד לאחרונה כאשר בנקים ומוסדות פיננסיים רבים משיקים שירותי מטבעות קריפטוגרפיים.

לכן הם צפויים רק לעלות בערכם, לכן שקול לבצע השקעות בטווח הארוך. זה ידוע אחרת בשם HODLing, סלנג ל "הַחזָקָה" מטבעות קריפטוגרפיים. ככל הנראה, אתה תהיה אסיר תודה בעתיד.

6. גיוון

מכיוון שההשקעה במטבעות קריפטוגרפיים הינה בסיכון משלה, אז עדיף להשקיע ביותר מקריפטוגרפיה אחת. בדרך זו, אתה חשוף פחות לסיכון של אובדן נכס כלשהו. תנו לתיק ההצפנה שלכם להיות מגוון עם השקעות במטבעות שונים.

מכיוון שמטבעות קריפטוגרפיים נמצאים בקורלציה, הם פועלים זה לזה; עם זאת, חלקם עדיין משיגים ביצועים טובים יותר מאחרים. במיוחד כמה אלטקוינים שאין להם כל כך הרבה מוניטין, לפעמים הם יודעים להפתיע לטובה.

לכן, השקיעו ביותר ממטבע אחד, ותנו לתיק הפורטפוליו שלכם.

7. להשקיע רק את מה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד

הזכרנו את התנודתיות מספר פעמים במהלך המאמר, ושוב עלינו לומר שכמו שהיא מציעה הזדמנויות רווח רבות, התנודתיות עשויה להוות גורם סיכון עבורך כמשקיע..

מטבעות קריפטוגרפיים הם מסוכנים, וכדאי להיזהר לא להשקיע את כל מה שיש לכם במטבעות קריפטוגרפיים. טוב להשקיע ככל שתוכל להרשות לעצמך להפסיד, כך שבמקרה של קריסה לא תדאג יותר מדי מהנכסים שאתה עלול לאבד בסופו של דבר..

היכן אוכל ללמוד להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים?

השקעה במטבעות קריפטוגרפיים ניתן ללמוד בקורסים מקוונים. כאן ב- Trading Education הכנו קורסים המלמדים על השיטות האחרונות להשקעה וסחר במטבעות קריפטוגרפיים.

ההתלהבות שלנו מהמסחר באמת מנחה אותנו, והשיעורים שלנו מועברים על ידי אנשים נלהבים ובעלי ניסיון סנסציוני בהשקעה ובמסחר..

ב- Trading Education, בנוסף להציע קורסים כיצד להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים, אנו יכולים ללמד אותך טכניקות מסחר במט”ח ובמניות. אם אתה מעוניין להתחיל הרפתקאות משלך במסחר, הצטרף לקהילה הרחבה יותר של האקדמיה לחינוך מסחרי.

מדוע כדאי להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים עם eToro?

etorox, מסחר במטבעות קריפטוגרפיים

eToro מחליפה בורסת מטבעות קריפטוגרפית מתקדמת ביותר בשם eTorox המציעה חווית מסחר קריפטו מתקדמת לסוחרים אלגוריתמים, למשקיעים ממוסד וסוחרי קריפטו מנוסים.

eToroX מציעה נזילות עמוקה, ואין עמלות עבור הפקדת קריפטו. דמי המסחר יכולים להיות נמוכים כמו 0.03%. eToroX מציעה מספר לא מבוטל של מטבעות קריפטוגרפיים, צמדי מסחר במטבע חוץ ומטבעות מטבע מסומנים, כמו USDEX, GOLDX, EURX, GBPX ועוד.

eTorox היא אחת מחליפות המטבעות הבטוחות ביותר, והיא משגשגת על הפיכת חוויית ההשקעה שלך לטובת האפשר.

eToro – חילופי המטבעות הטובים ביותר עבור משקיעים וסוחרים כאחד

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשייה לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

נקודות מפתח

  • אם היית קונה ביטקוין אחד ב -1 בנובמבר 2015, זה יעלה לך 325.43 $ היום הביטקוין שלך היה שווה 13,726 $..
  • מטבעות הקריפטו מתרחבים באופן נרחב, וצפויה עליית מחירים.
  • הדרך הקלה ביותר לקנות מטבעות חליפין היא באמצעות חילופי מטבעות.
  • מטבעות קריפטוגרפיים נשמרים בארנקי תוכנה או חומרה.
  • בזכות המוניטין שלו יש ביטקוין יותר מאשר יריביו ברחבי העולם.
  • קנייה נמוכה ומכירה גבוהה היא הכלל הבסיסי בכל הנוגע להשקעה במטבעות קריפטוגרפיים.
  • יש להימנע מתחושות בעת השקעה במטבעות קריפטוגרפיים.
  • מטבעות קריפטוגרפיים צריכים להיות השקעה לטווח ארוך.
  • כדאי שתהיה לך תוכנית ותעמוד בה.
  • השקעה ביותר ממטבע אחד היא דרך מצוינת למזער הפסדים במקרה של קריסת מטבע.

ישנן הזדמנויות רבות לעשות כסף להשקעה במטבעות קריפטוגרפיים. לאחרונה, מטבעות קריפטוגרפיה ובלוקצ’יין זכו לתשומת לב ומומחים מכנים אותם לעתים קרובות "עתיד הכסף והפיננסים". לדברי מומחים, זה זמן טוב לבצע השקעות מכיוון שעתיד המטבעות הקריפטוגרפיים מבטיח מאוד.

אנו מקווים כי 7 כללי הזהב להרוויח כסף בשוק הקריפטו יובילו אותך לקראת שיאי ההצלחה שלך בעולם ההשקעות בקריפטו. אם אהבת את המאמר הזה תן לנו לייק ושתף אותו, למקרה שמישהו אחר ירצה ליהנות משבעת כללי הזהב של השקעה במטבעות קריפטוגרפיים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector