9 ממשקיעי המיליונרים המובילים בעולם בביטקוין

9 המשקיעים הראשונים בביטקוין

1. רוג’ר ור – “ישו הביטקוין”

2. בארי סילברט – אחד המשקיעים העשירים ביותר בעולם הקריפטו

3. גאווין אנדרסן – האדם שעזר לקהילת הביטקוין לצמוח

4. טיילר וקמרון וינקלבוס – התאומים המיליארדרים

5. קינגסלי אדוואני – אחד ממיליונרי הביטקוין הצעירים ביותר

6. Masters Blythe – אחת מהמשקיעות הנשיות המכובדות ביותר בביטקוין

7. מייקל נובוגרץ – אחד המשקיעים השוריים הנועזים ביותר בביטקוין

8. טים דרייפר – אחד המשקיעים הטובים ביותר בהון סיכון

9. דן מורהד – המשקיע שיצר את קרן הקריפטו הראשונה בארה”ב

מדוע השקעה בביטקוין היא רעיון טוב?

כיצד להשקיע בביטקוין?

נקודות מפתח

האנשים המצליחים ביותר בעולם ההשקעות בביטקוין נחשפו


תוהה מיהם משקיעי הביטקוין המובילים בעולם? כבר לא צריך לתהות! להלן רשימה של כמה ממשקיעי הביטקוין הבולטים בעולם.

אל תהססו להירשם לאחד מקורסי המסחר המקוונים שלנו כדי ללמוד עוד על השקעות בביטקוין ולהיות מקצוען במסחר בביטקוין – ממש כמו הדגים הגדולים בתעשיית הקריפטו..

9 המשקיעים הראשונים בביטקוין

1. רוג’ר ור – “ישו הביטקוין”

רוג'ר ור, משקיעי ביטקוין

רוג’ר ור הוא אחד המשקיעים הראשונים (והשנויים במחלוקת) בביטקוין. Ver ידוע גם כתומך נלהב של חברות סטארט-אפ הקשורות לביטקוין, כולל Ripple ו- Kraken, והשקעות במטבעות קריפטוגרפיים..

בזכות אופיו הבוטה ואישיותו, רוג’ר ור אינו חושש להשתמש בהשפעתו ברשתות החברתיות כדי לדבר על ביטקוין, שהעניק לו את הכינוי הביטקוין ישו. שים לב שבשנים האחרונות, מטיף הביטקוין ביטא את תמיכתו בביטקוין מזומן.

על פי נתונים עדכניים, ור הוא אחד המשקיעים העשירים בעולם הקריפטו, עם יותר מ -100,000 ביטקוין בארנקו.

2. בארי סילברט – אחד המשקיעים העשירים ביותר בעולם הקריפטו

בארי סילברט הוא משקיע ביטקוין מפורסם נוסף, מבכירי המשקיעים בביטקוין בעולם. עלינו לציין שהוא המייסד של קבוצת המטבעות הדיגיטליים – אחת החברות המובילות בעולם המטבעות הקריפטוגרפיים.

החל משנת 2020, חברת סילברט ביצעה השקעות בלמעלה מ -125 חברות הקשורות לבלוקצ’יין, כולל השקעות בראשית וגווני אפור. מעניין שבשנת 2016 קבוצת מטבע דיגיטלי רכשה את אחד מאתרי חדשות הקריפטו הטובים ביותר, CoinDesk.

בהתחשב בפרויקטים הרווחיים שלו, אין זה מפתיע שסילברט הוא בין משקיעי הקריפטו המצליחים ביותר, בשווי של כ -500 מיליון דולר ארה”ב, לפי פורבס.

3. גאווין אנדרסן – האדם שעזר לקהילת הביטקוין לצמוח

גאווין אנדרסון הוא אחד הדמויות האיקוניות ביותר בעולם ההשקעות בביטקוין. אנדרסון החל לעבוד במשרה מלאה על ביטקוין בשנת 2010 והקדיש את זמנו לקידום הביטקוין לציבור ולמפתחים.

מעניין, בשנת 2010 אנדרסון יצר אתר – ברז הביטקוין הראשון – שנותן ביטקוינים לאנשים שיעזרו לקהילת הצפנה לצמוח.

אף על פי שבניגוד לסאטושי נקאמוטו – אנדרסון אינו מוסתר במסתורין, עלינו להודות שגאווין אנדרסון עיצב את דרכם של הביטקוין והמטבעות המבוזרים בצורה תמוהה וקוסמת..

4. טיילר וקמרון וינקלבוס – התאומים המיליארדרים

תאומים של וינקלבוס, משקיעי ביטקוין

מדברים על הצלחה בעולם ההשקעות בביטקוין, עלינו להודות שהאחים וינקלבוס הם בין המשקיעים הטובים ביותר בביטקוין בעולם. למעשה, תאומי וינקלבוס, טיילר וקמרון וינקלבוס, הם האמינו כמיליארדרים הראשונים של הביטקוין. נכון לשנת 2020, האחים מחזיקים 179,605.25 ביטקוין בשווי 1,438,918,236.69 דולר.

מעניין ש- Winklevoss מעוניינים להשקיע לא רק בביטקוין אלא בפרויקטים שונים (במיוחד Ethereum) ובלוקצ’יין..

בשנת 2015 השיקו האחים התאומים מזל תאומים – אחת מחילופי הקריפטו המשפיעים ביותר המאפשרים לסוחרים לקנות ולמכור נכסים דיגיטליים. שם הפלטפורמה שלהם הוא גם סמלי – מזל תאומים פירושו תאומים ומביע את שילובם של קריפטוסים בתשלומי מטבעות פיאט.

5. קינגסלי אדוואני – אחד ממיליונרי הביטקוין הצעירים ביותר

אם אתה חושב שלהיות בלתי אפשרי להיות מיליונר בשנות העשרים לחייך, תחשוב פעמיים! קינגסלי אדוואני הוא אחד ממלכי הקריפטו שעשה הון בגיל 24. אדוואני הוא כיום אחד המשקיעים המעוררים השראה בעולם ההשקעה בביטקוין..

אף על פי שבימיו הראשונים ביטקוין שימש לפעילויות לא חוקיות, אדוואני ראה את הפוטנציאל שלו ורוקן את חסכונותיו להשקעה בביטקוין. הוא השקיע 34,000 דולר והפך למיליונר תוך פחות משנה.

כעת אדוואני הוא יועץ בולט שיעזור לצעירים לשלוט באמנות המסחר. כפי שאמר, “אני חושב שבשום שלב בהיסטוריה האנושית לאנשים בשנות העשרים לחייהם לא הייתה הזדמנות כזו להשקיע בנכסים בעלי צמיחה כה גבוהה.”

6. Masters Blythe – אחת מהמשקיעות הנשיות המכובדות ביותר בביטקוין

Blythe Masters, לשעבר מנכ”ל Digital Asset Holdings, הוא אחד המשקיעים המצליחים והמכובדים ביותר בביטקוין, עם מוניטין רב בוול סטריט..

שים לב שהחזקות נכסים דיגיטליים הן אחת החברות הפיננסיות המובילות הבונות מוצרים על טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזר. כעת אחד המוצרים העיקריים של נכסים דיגיטליים הוא מה שמכונה Digital Asset Modelling Language, שנועד לעזור למומחים ליצור חוזים חכמים.

עם רעיונותיה, מאסטרס הוכיחה שתעשיית הקריפטו אינה שמורה לגברים. למעשה, הנתונים מראים כי 43% מהמשקיעים המעוניינים בביטקוין הם נשים.

7. מייקל נובוגרץ – אחד המשקיעים השוריים הנועזים ביותר בביטקוין

למרות שהשקעה בביטקוין יכולה להיות מסוכנת, יש משקיעים שמראים לנו שלקחת סיכונים היא חלק הגיוני מהמסחר. קחו למשל את מייקל נובוגרץ! נובוגרץ נחשבת לאחת ממשקיעי הביטקוין השוריים המצליחים ביותר שעשו הון בשנת 2017.

בשנת 2018 חברת נובוגרץ יצרה את גלקסי – אחת מקרנות ההשקעה הבולטות ביותר העוסקות בנכסים דיגיטליים הקשורים לבלוקצ’יין.

מעניין לציין שנובוגרץ ידוע גם בתחזיות המחירים שלו וממליץ למשקיעים להחזיק לא רק ביטקוין אלא גם זהב.

8. טים דרייפר – אחד המשקיעים הטובים ביותר בהון סיכון

טים דרייפר, משקיעי bitcoion

טים דרייפר הוא אחד ממשקיעי הביטקוין המובילים. הוא משקיע הון סיכון מפורסם שקיבל כיסוי נרחב בשנת 2014. ליתר דיוק בשנת 2014, דרייפר רכש 30,000 ביטקוינים שנתפסו מאתר דרך המשי במכירה פומבית..

כעת Draper מסייע לחברות לשגשג באמצעות טכנולוגיית הבלוקצ’יין כי הוא מאמין מאוד באימוץ המוני של הביטקוין.

כפי שאמר פעם, “פתאום הקמעונאים אומרים,” אה, אתה מתכוון שאני לא צריך לשלם 2.5-4 אחוז לבנקים בכל פעם שמישהו מחליק כרטיס אשראי? “

9. דן מורהד – המשקיע שיצר את קרן הקריפטו הראשונה בארה”ב

אחרון חביב, בואו נדבר על דן מורהד. מורהד הוא בין תשעת המשקיעים הראשונים בביטקוין בעולם כולו. ראוי לציין כי הוא השיק את קרן הקריפטו הראשונה בארה”ב כאשר, על פי נתונים היסטוריים, הביטקוין היה שווה 65 דולר בלבד כל אחד. מורהד היה גם המשקיע הראשון שהציע קרן ICO (Offering Coin Initial Offering Fund) לפני מכירה פומבית.

כעת חברת פנטרה קפיטל של מורהד היא אחת מחברות ההשקעות המובילות המתמקדות בהשקעות בביטקוין.

מעניין, מורהד מאמין כי המצב הכלכלי הנוכחי ברחבי העולם עשוי להוביל לפריחה בביטקוין, אז הוא ממשיך להשקיע ענק ולתמוך בתעשיית הבלוקצ’יין.

מדוע השקעה בביטקוין היא רעיון טוב?

הביטקוין, המטבע הקריפטוגרפי הראשון, נחשב עדיין לקריפטו המצליח ביותר ולנכס הווירטואלי הגדול ביותר המבוסס על בלוקצ’יין בעולם כולו. שים לב שעל פי CoinTelegraph שווי השוק של ביטקוין הוא 205 מיליארד דולר (נכון לשנת 2020), ועוקף את אינטל וקוקה קולה.

חיזוי מחיר של ביטקוין: כמה יהיה שווה ביטקוין בשנת 2021 ואילך?

אין הפתעה שביטקוין, הצפנה שהובילה לפיתוח פרויקטים שונים של אלטקוינים ובלוקצ’יין, ממשיך לחולל מהפכה בכל העולם הפיננסי.

ככזה, למרות התנודתיות שלו והמגפה המתמשכת, השקעה בביטקוין נחשבת בעיני מומחים רבים כאופציה טובה להשקעה. משקיעי קריפטו רבים ומשפיעים מאמינים בפוטנציאל שלו בשנים הבאות!

כיצד להשקיע בביטקוין?

השקעה בביטקוין היא עניין גדול. אם אתה רוצה גם להיות סוחר קריפטו בולט, עליך להשקיע בחינוך נכון. מקורסים מקוונים ועד ספרי מסחר, יש להבין את תעשיית המטבעות הקריפטוגרפיים בכדי לפתח אסטרטגיית מסחר מוצלחת.

כמו כן, וודא שאתה יודע אילו תקנות חלות על סחר בקריפטו במדינה בה אתה מבוסס. כאן תוכל ללמוד עוד על הערים הכי ידידותיות לקריפטו ברחבי העולם..

להיות מומחה בהשקעות בביטקוין, צריך גם לפתח שליטה עצמית ומשמעת כדי לאמץ גם הפסד וגם ניצחון.

זכרו תמיד כי השקעה בביטקוין טומנת בחובה סיכון ספקולטיבי.

נקודות מפתח

  • הביטקוין הוא המטבע הדיגיטלי הראשון, שנחשב עדיין למטבע הווירטואלי המצליח ביותר אי פעם.
  • כמה ממשקיעי הביטקוין המובילים כוללים את רוג’ר ור, התאומים של וינקלוווס, קינגסלי אדוואני, בליטה מאסטרס ודן מורהד, בין היתר..

אם אתה רוצה להיות גם משקיע מצליח בביטקוין, כדאי להשקיע בחינוך, תרגול ושליטה עצמית רגשית. אנו בחינוך המסחר יכולים לעזור לך במסע המסחר שלך להצלחה. כל שעליך לעשות הוא להירשם לאחד מהקורסים המקוונים שלנו כדי ללמוד כיצד להשקיע כמו המומחים.

עכשיו אתה מכיר את 9 המשקיעים הראשונים בביטקוין. אם אתה מרגיש השראה להתחיל להשקיע בביטקוין, אתה יכול להיות שמח לדעת זאת etoro מספק את היכולת לקנות ביטקוין ונכסי Crypto אחרים ו- CFD עד 90+ מטבעות קריפטוגרפיים. משקיעי ביטקוין יכולים לבנות תיק מגוון עם המטבעות הפופולריים ביותר.

בינתיים יידע אותנו איזה משקיע ביטקוין אתה הכי מעורר השראה. ספר לנו בתגובות למטה.

אהבת את המאמר שלנו 9 המשקיעים הראשונים בביטקוין האנשים המצליחים ביותר בעולם ההשקעות בביטקוין נחשפו? אז אל תהססו לתת לנו לייק ולשתף אותו עם כל מי שמתעניין בנושא.

הצהרת אחריות: מטבעות הקריפטו הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון וביצועי העבר אינם אינדיקציה לתוצאות עתידיות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector