Contents

9 Altcoins הראשונים בשנת 2021

האם אתה מחפש את האלטקוינים הטובים ביותר להוסיף לתיק שלך בשנת 2021? בין אם אתה מומחה בקריפטו או מתחיל שלם, אתה במקום הנכון. המשך לקרוא על המדריך שלנו ל -9 האלטקוינים המובילים להשקעה בשנת 2021.

זה לא סוד ש 2020 הייתה שנת רכבת הרים לשוק הקריפטו. בין התרסקות וירוס העטרה שהתרחש בחודש מרץ לבין הריצה השורית שראתה ביטקוין בדצמבר, עברה שנה של שיאים (קיצוניים).

אם אתה רוצה לצלול לשוק הקריפטו במהירות ובקלות, בדוק Exchange eToro!

ביצועי הענף בחודשים האחרונים עוררו השראה לאנשים רבים לשאול ‘האם עלי להשקיע בקריפטוגרפי 2021?’. אם אתה אחד מהם, הקריפטו שתפס את עיניך היה כמעט בטוח ביטקוין. מה שמכונה מלך המטבעות הקריפטוגרפיים זינק מעבר לשיא הקודם שלו בכל הזמנים (ATH) שהיה 20,000 $ והגיע ל 39,377.60 $ בזמן כתיבת שורות אלה. אך למרות שזה הנכס הדיגיטלי הגדול, הוותיק והסמלי ביותר, הוא בשום פנים ואופן לא היחיד בשוק.

אז ללא התייחסות נוספת …

9 Altcoins הראשונים להשקעה בשנת 2021:

1. את’ריום

2. ליטקוין

3. אַדְוָה

4. מזומן ביטקוין

5. טרון

6. קרדנו

7. טזוס

8. יוֹטָה


9. זקש

במאמר זה, אנו נשתף את תשעת האלטקוינים הטובים ביותר שעליכם לשקול להשקיע בהם לשנת 2021. אם הביטקוין הוא המלך, ניתן לחשוב על אלה כנסיכים – חלקם שוכבים לכתר! למעשה, אנליסטים רבים סבורים כי חלק מהנכסים ברשימה זו חזקים בהרבה מביטקוין, עם פוטנציאל לעלות על ביצועיו בעתיד הקרוב..

מהם 9 Altcoins הטובים ביותר להשקעה בשנת 2021?

המשך לקרוא כדי לגלות תשע חלופות לביטקוין שיכולות להוכיח תוספות חכמות לתיק שלך בשנת 2021.

1. אתריום – ETH

בתור המטבע הקריפטוגרפי השני בגודלו בעולם (וכתוצאה מכך האלטקוין הגדול ביותר שלו), אין זה מפתיע שאת’ריום יופיע בראש הרשימה שלנו. הקריפטו הושק לראשונה בשנת 2014, כיום שווי השוק של 145,209,669,090 דולר עולה $ 1,272.03..

את’ריום הוא גם אחד הנכסים המוכרים ביותר בשוק. על פי מחקר של הרשות להתנהלות פיננסית (הרגולטור הפיננסי של בריטניה, הידוע יותר בכינויו FCA), ETH הוא הקריפטו הרביעי ביותר במדינה. כאשר התבקשו לזהות את המטבעות הקריפטוגרפיים שהם זיהו, 17% מהנשאלים דיווחו כי שמעו על האלטקוין. זה הציב אותו ממש מאחורי הביטקוין, מאזניים של פייסבוק וביטקוין מזומנים.

אז מה זה בדיוק Ethereum ומדוע זה הגיע לרשימת 9 אלטקוינים המובילים להשקיע בהם לשנת 2021?

מה זה אתריום (ETH)?

Ethereum היא פלטפורמת בלוקצ’יין קוד פתוח המבצעת עסקאות קריפטו מאובטחות. בלוקצ’יין קוד פתוח זה מכונה יישום מבוזר, המכונה אחרת dApp. המטבע המקורי שלו הוא האת’ר, המופיע בבורסות קריפטוגרפיים כ- ETH.

בנוסף לאתר, פלטפורמת Ethereum נבנתה לתמיכה במגוון מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. רבים מהקריפטואים הללו פעילים בשוק המימון המבוזר (DeFi) – מגזר צומח במהירות המספק שירותים כגון הלוואות, ביטוחים ותוכניות חיסכון ללא שליטה של ​​בנקים גדולים ועסקים ריכוזיים אחרים. חלק מהקריפטואים שמאתר אתרים במרחב זה כוללים Chainlink (LINK), Bitcoin Wrapped (WBTC) ו- Maker (MKR).

למה אולי תבחרו להשקיע באת’ריום?

שדרוג Ethereum 2.0

Ethereum 2.0, הידוע גם בשם Eth2 או ‘Serenity’, הוא השדרוג המיוחל לפלטפורמת הבלוקצ’יין המקורית של Ethereum. תחילה אמור היה להסתיים השדרוג המלא עד שנת 2021, כאשר שלב 0 אמור להתקיים בשלב מסוים במהלך נובמבר 2020. עם זאת, לאחר נסיגות רבות, קרן את’ריום פרסמה לאחרונה את שלב 0 וכעת מפנה את תשומת לבה לבאות שלב.

אחד הבונוסים הגדולים ביותר של עדכון זה הוא העובדה שהפלטפורמה המשודרגת נועדה לעבד יותר עסקאות מקודמתה, כל זאת תוך שיפור מסיבי של יעילות האנרגיה שלה. לפני שהתקיים העדכון, עסקת Ethereum אחת דרשה כמות אנרגיה מדהימה – 22.65 קוט”ש ליתר דיוק! במהלך כל שנה, משמעות הדבר היא שאת’ריום השתמשה בכוח זהה לזה של קוסטה ריקה.

יתרון מרכזי נוסף הוא ההחלטה של ​​את’ריום לעבור מאלגוריתם הוכחה לעבודה (PoW) לאלגוריתם הוכחה של העניין (PoS). במערכת PoW, כורי מטבעות קריפטוגרפיים צריכים לפתור משוואות מורכבות באמצעות המחשב שלהם על מנת לאמת עסקאות ולהוסיף אותן לבלוקצ’יין. תהליך זה דורש כמויות אדירות של אנרגיה. במערכת PoS, לעומת זאת, משתמשים יכולים פשוט ‘לשים’ את המטבע הקריפטוגרפי שלהם כבטוחה על מנת לאמת עסקאות.

פופולריות של DeFi

כפי שהזכרנו קודם, רשת את’ריום יכולה לתמוך במטבעות קריפטוגרפיים אחרים, המכונים אסימוני ERC. בזמן כתיבת שורות אלה, ETH מארח יותר מ -280,000 אסימונים אלה, יותר מ -40 מהם נמצאים במאה המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים לפי שווי שוק..

חלק ניכר מסימני ה- ERC פעילים בתחום DeFi. מכיוון שהביקוש לשירותי DeFi ממשיך לגדול, את’ריום ממוקמת באופן מושלם לנצל את השוק הזה ולהרוויח מההצלחה שלו. זה אמור להניע את אימוץ מטבע ה- ETH, בתקווה לגרום למחירו לעלות במהלך שנת 2021. עבור המשקיעים הקיימים, כמו גם סוחרים ראשונים שמשחקים נכון את הכרטיסים שלהם, הדבר עשוי להפוך אותו לתוספת חכמה לתיק מגוון..

2. Litecoin – LTC

שווי שוק של ליטקוין כרגע הוא 11,701,942,299 דולר ומחיר של 180,25 דולר. אחרי כמה שנים איטיות, LTC הייתה קצת סוס כהה בשנת 2020, מחירו זינק מ- 47.82 $ בפרק זמן של כמה חודשים בלבד.

Litecoin אולי לא הייתה הבחירה המובילה ביותר עבור המשקיעים בשנה שעברה, אך הריצה השורית האחרונה שלה הגדילה באופן דרסטי את האמון ב- altcoin. אם אתה תוהה ‘האם ליטקוין היא השקעה טובה?’, בואו נסתכל מקרוב על איך בדיוק מטבע ההשקעות הזה עובד ומדוע זה יכול להיות בדרך לצמיחה נוספת.

מה זה Litecoin (LTC)?

באופן מעט מפתיע עבור מטבע קריפטוגרפי שעד לא מזמן היה מעט אנדרדוג, לעיתים קרובות מכנים ליטקוין הכסף הדיגיטלי לזהב הדיגיטלי של ביטקוין. זה נקרא גם ‘מטבע הציבורי לתשלומים’ (בניגוד למסחר או השקעה).

הסיבה העיקרית לכך היא העובדה שליטקוין הוא הרבה יותר פרקטי מאשר הרבה מתחרותיה. עיבוד עסקאות Litecoin הוא מהיר וחסכוני כאחד, מה שהופך אותו לקריפטוגרפי מעשי לתשלומים יומיומיים. למעשה, לוקח שתי דקות וחצי עד שרשת ליטקוין עובדת חסימה חדשה. השווה זאת לאטיות של רשת הביטקוין, שאורכת 10 דקות מדהימות. זה ארוך פי ארבעה!

חוסר המהירות של ביטקוין היה אחד הנושאים העיקריים שגרמו לצ’רלי לי, מייסד Litecoin, להשיק את המטבע החופשי שלו. עוד היה חוסר המדרגיות שלו. מספר האסימונים של ביטקוין תמיד הוגדר במקסימום 21 מיליון, מה שהופך את ‘ביטקוין חצוי’ הידוע לשמצה (או מחצית) לאירוע הכרחי כל ארבע שנים בערך.

נכון להיום יש בסביבות 18.5 מיליון אסימונים של ביטקוין במחזור, ולמרות שחושבים שלא נגיע למקסימום עד 2140, משקיעים רבים ממש לא בטוחים אם מדובר בהשקעה בת קיימא. כדי לעקוף את הבעיה הזו, לי העניק לאלטקוין שלו אספקה ​​גדולה בהרבה של 84 מיליון מטבעות – פי ארבעה מזו של ביטקוין..

למה אולי תבחר להשקיע בליטקוין?

LiteBringer

משחק מקוון הוא אחד המגזרים הצומחים ביותר בעולם – ופלטפורמת Litecoin הצליחה לנצל את הצלחתה. בשנת 2020 השיקה החברה את משחק התפקידים (RPG) LiteBringer, הפועל ברשת Litecoin.

עסקאות בתוך המשחק נעשות באמצעות המטבע המקורי של הפלטפורמה, LTC. לפי קרן Litecoin, ההשקה של LiteBringer גרמה למספר עסקאות ה- LTC לשלושה בשבוע אחד, כאשר 75% מהתשלומים מונעים כעת מהמשחק..

כאשר הפופולריות של LiteBringer ממשיכה לגדול, יחד עם הפוטנציאל של הרשת להוציא משחקים חדשים בשנים הקרובות, עכשיו זה יכול להיות זמן חכם לבחון מקרוב את האלטקוין הזה.

אפקט הביטקוין

אולי לליטקוין יש הבדלים משמעותיים מביטקוין, אך העובדה שהוא הושק במקור כמזלג קשיח של ביטקוין פירושה שאנשים רבים השקיעו בשניהם. כתוצאה מכך, ההצלחה של ביטקוין משתקפת לעתים קרובות על ידי ליטקוין. ראינו עדויות לכך לאחרונה, כאשר הן BTC והן LTC עלו ל- ATH חדש.

עם אנליסטים רבים המנבאים כי ביטקוין ימשיך לצמוח בשנת 2021, אנו יכולים לצפות לראות את Litecoin עוקב אחר דפוס דומה.

3. אדווה – XRP

Ripple XRP הוא המטבע הרביעי בגדול הקריפטוגרפיה בעולם, עם שווי שוק של 14,643,516,314 דולר ומחיר של 0.3251 דולר בעת כתיבת שורות אלה. בהתחשב במחירו הנמוך, ייתכן שאתה תוהה מדוע ריפל יכולה להיחשב כהשקעה טובה לשנת 2021. אך לאלטקוין הזה יש תכונות רבות שמביאות אותו לבלוט משאר השוק..

מה זה אדווה (XRP)?

למרות שמושג הקריפטו פותח כדי להציע לסוחרים ולמשקיעים דרך לבצע תשלומים מקוונים מבוזרים, Ripple נועדה להקל על שירותים מרכזיים (כמו בנקים, גופים פיננסיים ועסקים גלובליים) לבצע תשלומים חוצי גבולות..

תשלומים חוצי גבולות יכולים להיות איטיים בהרבה מעסקאות מקומיות, וכתוצאה מכך עמלות גבוהות ובזבוז זמן רב. לעסקים שמבצעים אלפי עסקאות אלה ביום, זה באמת יכול להסתדר לאורך זמן.

RippleNet, פלטפורמת Ripple, מאפשרת לעסקים לשלוח ולקבל תשלומים במטבע המקורי שלה: Ripple XRP. המשמעות היא שמדובר במטבע גלובלי שמצליח לשמור על עמלות עסקאות חוצות גבולות נמוכות – מה שמגדיל חלק מהנושאים שהופכים את המטבע הפיאטי וגם את הקריפטות המבוזרות ללא מתאימות לצרכיהם..

למה אולי תשקול להשקיע באפל?

לגיטימיות רגולטורית

אדווה ידועה במגזר הפיננסי. חלק מהעסקים שכבר משתמשים בפתרון התשלומים כוללים:

 • סנטנדר
 • בנק ציר
 • קרדיט אגריקול
 • UBS
 • הבנק המלכותי של קנדה
 • ווסטפאק
 • אמריקן אקספרס
 • מטבע חוץ בינלאומי

לדברי האנליטיקאי CryptoWhale, Ripple ממוקמת היטב להתמודד עם כל התקלות הרגולטוריות שקורות לתעשיית הקריפטו: “הפרויקט היחיד בשוק כולו שדוחף לתקנות Crypto הוא XRP. הם יודעים שברגע שהתקנות האלה יתווספו, זה ישמיד לחלוטין את כל האלטקוטים האחרים, ויגרום לדרישת XRP לרקוף שחקים. ”

מכיוון ש- Ripple “עובדת בשקט עם סוכנויות ממשלתיות בכדי להבטיח תאימות” מזה שנים, CryptoWhale סבורה כי הרבה פחות סיכוי שתפול על כללים חדשים או אמצעי מיסוי העלולים להשפיע קטסטרופלית על שאר הענף..

הנחיית טרנספורמציה דיגיטלית

גורם נוסף שיכול להפוך את ריפל להשקעה חכמה לשנת 2021 היא העובדה שהיא מאפשרת טרנספורמציה דיגיטלית. על פי סקרים שנערכו לאחרונה, טרנספורמציה דיגיטלית היא בראש סדר העדיפויות של עסקים פיננסיים רבים העוזרים קדימה. במטרה להימלט מדמי העסקה הגבוהים וזמני העיבוד הארוכים הקשורים לתשלומי פיאט ומערכות מדור קודם, יותר ויותר חברות עשויות לעבור ל- Ripple. העובדה ש- RippleNet החלה להציע חוזים חכמים בנובמבר 2020 עשויה להניע את השינוי הזה.

4. ביטקוין מזומן – BCH

ביטקוין מזומנים הוא מטבע קריפטוגרפי מהדור השלישי שהושק כמזלג קשיח של ביטקוין בשנת 2017. זו מערכת מזומנים אלקטרונית של עמית לעמית שפותחה כאלטרנטיבה ידידותית יותר, וניתנת להרחבה יותר ל- BTC המקורי. שווי השוק שלה עומד כיום על 8,029,625,452 דולר ומחירו הוא 431,68 דולר.

מה זה מזומן ביטקוין (BCH)?

בהשוואה לביטקוין המקורי (הידוע גם כ- Bitcoin Core), ביטקוין מזומנים מחויב בעמלות עסקאות נמוכות בהרבה, מסוגל לעבד יותר עסקאות בדקה ונועד להקל על תשלומי הצפנה היומיומיים. BCH משתמשת ברשת משלה, בנפרד מרשת הביטקוין, שאפשרה לה להגדיל את גודל החסימה ל 8 מגה. זה אומר שזה הרבה יותר מהר לאמת כל חסום חדש.

בין המאפיינים של BTC ששמרה BCH כוללים את סך ההיצע שלה. לשני הקריפטוסים יש היצע מרבי כולל של 21 מיליון אסימונים ועוברים תהליך חצייה בערך כל ארבע שנים.

למה אולי תשקול להשקיע במזומן של ביטקוין?

יישומים בעולם האמיתי

אם אתה תוהה מדוע ביטקוין מזומן הוא תשובה פוטנציאלית לשאלה ‘אילו אלטקוינים עלי להשקיע בשנת 2021?’, אחת הסיבות העיקריות היא היקפה ליישום בעולם האמיתי. עוד בשנת 2019, למשל, פלטפורמת ספורט הפנטזיה Fanduel הודיעה שתקבל תשלומי BCH באמצעות Bitpay, מה שמאפשר למשתמשיה להכניס את המטבע הקריפטוגרפי לארנקים הדיגיטליים שלהם..

כאשר העניין העולמי במעשיות של קריפטוגרפיה ממשיך לגדול, נוכל לראות בקלות את אימוץ ה- BCH. זה יגביר את הביקוש לאלטקוין, שישפיע לטובה על מחירו.

מודעות למשקיעים

גורם נוסף שעלול לגרום לגידול בביקוש לביטקוין מזומנים הוא מודעות הולכת וגוברת לתחום הקריפטו. על פי סקר ה- FCA שהזכרנו בהתייחס למוניטין של Ethereum, 20% מהנשאלים שמעו על Bitcoin Cash, מה שהופך אותו לאחד האלטקוינים הידועים ביותר. (זה כנראה הודות לקשר שלו עם ביטקוין, איתו, באופן לא מפתיע, כמעט כל הנשאלים היו מכירים).

העובדה שהציבור הרחב מודע יותר לביטקוין מזומנים מאשר לאלטקוינים אחרים היא סימן חיובי מאוד. זה יכול להיות שמשקיעים פוטנציאליים נוטים יותר להתחיל לסחור בו, כאשר ואם הם בוחרים להיכנס לעולם המטבע הקריפטוגרפי – במיוחד אם מספר מקרי השימוש ימשיך לגדול לאורך 2021.

5. TRON – TRX

עם שווי שוק של 2,190,890,836 דולר ומחיר של 0,3050 דולר בזמן כתיבת שורות אלה, TRON היא כמעט לא האלטקוין האימתני ביותר ברשימה זו. עם זאת, אם תהיתם מהם האלטקוינים הטובים ביותר להשקעה בשנת 2021, זו תהיה טעות להוזיל אותו משיקוליכם..

מהו TRON (TRX)?

TRON הושק כאסימון ERC עוד בשנת 2017 אך פועל כעת בפלטפורמה משלו. זו מערכת עמית לעמית מבוזרת עם התמקדות בהנעת תעשיית הבידור. המטבע המקורי שלו ידוע בשמות שונים – מטבע TRON, Tronix או TRX – ומתפקד כיחידת החשבונות הבסיסית בתוך הבלוקצ’יין. TRON הוקמה על ידי עמותה סינגפורית ללא כוונת רווח, קרן טרון והמנכ”ל שלה, ג’סטין סאן, עבדו בעבר בחברת Ripple.

המערכת האקולוגית של TRON פועלת באופן שונה מאלטקוינים רבים אחרים מכיוון שהיא למעשה פלטפורמה לשיתוף תוכן. משתמשים שיוצרים או משתפים תוכן מתוגמלים ב- TRX, ויוצרים מערכת מונטיזציה הוגנת ושקופה יותר מאלו המשמשות בדרך כלל רשתות מדיה חברתית מסורתיות. זה גם מאפשר למשתמשים לשתף את התוכן שלהם מבלי למכור דרך שירות מתווך, כמו חנות Google Play או Apple Store. כתוצאה מכך, TRON מסוגלת לעשות כסף בשוק עבור אפליקציות מבוזרות (dApps).

מדוע אולי תשקול להשקיע ב- TRON?

הפופולריות של dApps

האם ידעת שפלטפורמת TRON היא הכוח הגדול ביותר של יישומים מבוזרים (dApps) בעולם? עובדה זו בלבד הופכת אותה למתמודדת ראויה לכל מי ששואל ‘אילו אלטקוינים עלי להשקיע בשנת 2021?’. הביקוש לשירותים מבוזרים זינק ולפי האנליסטים, סביר להניח שמגמה זו לא תאט במהלך 2021.

חוסר אמון לעסקים גדולים כמו גוגל ואפל הוא גם מגמה מתפתחת. ככל שיותר ויותר קריאייטיבים בוחרים לשתף את התוכן שלהם ישירות עם הקהל שלהם, בניגוד לעבור דרך צדדים שלישיים, פלטפורמות כמו TRON יופיעו כחלופה הברורה מאליה. זה יעלה את הביקוש ל- TRX וכתוצאה מכך גם את מחירו.

תאימות לתקנות

כפי שהזכרנו בהתייחס ל- Ripple, יש משקיעים שחוששים שנתחיל לראות רגולציה מוגברת בכל הנוגע לקריפטוגרפיה. למרות שקריפטוסים נחשבו בעבר כבלתי ממשליים, ממשלות רבות מתחילות להכיר בעובדה שמערכות תשלום אלה אינן הולכות לשום מקום – וכדי לאמץ אותן, עליהן להיות מסוגלות לשלוט בהן. (הנשיא שי ג’ינפינג חיזק לאחרונה מאוד את שוק המטבעות הקריפטוגרפיים הסיני על ידי שבח בפומבי את חשיבותה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין).

למרבה המזל, TRON לא צפויה להיות מושפעת לרעה מהשינוי הרגולטורי העולמי הזה. הסיבה לכך היא שקרן טרון אושרה על ידי רשות החשבונאות והתקינה התאגידית והם בפיקוח חוק החברות בסינגפור..

6. קרדנו – ADA

Cardano (ADA) היא המטבע הקריפטוגרפי השישי בגודלו בעולם, הודות לשווי השוק שלו של 9,616,510,237 דולר ומחירו הנוכחי של 0.3119 דולר. כמו TRON, המחיר הנמוך של מטבע קריפטוגרפי זה שולל את גודל ההשפעה שלו על השוק. בואו נסתכל מקרוב מדוע קרדאנו יכולה להיחשב כהשקעה טובה לשנת 2021.

מה זה Cardano (ADA)?

Cardano היא פלטפורמת בלוקצ’יין עם קוד הוכחה והימור שתומכת ב- ADA, המטבע המקורי שלה. אחד המאפיינים הבולטים ביותר של Cardano הוא הארכיטקטורה הייחודית שלו. הפלטפורמה שלה נבנתה בשתי שכבות: הראשונה נקראת Cardano Settlement Layer (CSL), המכונה לפעמים שכבת הקריפטוגרפיה, והיא המקום בו משתמשים יכולים לבצע עסקאות הצפנה. השני נקרא שכבת החישוב Cardano (CCL). זה מאפשר למפתחים להריץ אפליקציות כגון dApps וחוזים חכמים ברשת.

בעל שתי שכבות שונות במערכת האקולוגית שלה, יקל הרבה יותר על מזלגות קשים פוטנציאליים להתרחש בעתיד, ובכך ישפר את יכולת ההרחבה לטווח הארוך של Cardano..

למה אולי תשקול להשקיע בקרדנו?

פלטפורמת Powers dApps

אחת התשובות העיקריות לשאלה ‘האם Cardano היא השקעה טובה לשנת 2021’ היא העובדה שהרשת שלה תומכת בהשקת dApps וחוזים חכמים. הודות לארכיטקטורה השכבתית הכפולה שלו, האלטקוין אינו תלוי רק בהצלחה של ADA משלו. במקום זאת, הוא יושפע גם מהביקוש לקריפטוסים האחרים שנבנו על ספר החשבונות המבוזר שלו. עם הביקוש ל- dApps גובר, הדבר עשוי להשפיע לטובה על מחיר ה- ADA בעתיד הקרוב.

מדרגיות

גורם נוסף שיש לקחת בחשבון בעת ​​ביצוע בדיקת הנאותות שלך ב- Cardano הוא יכולת הרחבה שלו. כמשקיע מטבע קריפטוגרפי, אחד החששות העיקריים שלך צריך להיות הסיכויים לטווח הארוך להזדמנות ההשקעה שבחרת. המדרגיות אמנם הוכיחה אבן נגף אפשרית למשקיעים בביטקוין ובמטבעות אחרים מהדור הראשון, אך Cardano נבנתה באופן בר קיימא ככל האפשר.

יכולת ההרחבה המובנית של altcoin הובטחה על ידי אופי הארכיטקטורה שלו, המאפשרת למפתחים לשנות את הטכנולוגיה מבלי לבצע שיפוץ במערכת האקולוגית כולה וליצור מזלג קשה. (מזלגות קשים לעיתים קרובות מאוד שנויים במחלוקת ויכולים להבריח משקיעים רבים).

7. Tezos – XTZ

האלטקוין הבא ברשימת אלטקוינים הטובים ביותר להשקעה בשנת 2021 הוא Tezos (XTZ). בזמן כתיבת שורות אלה, מטבע קריפטוגרפי זה שווי שוק של 1,837,435,292 דולר ומחיר של 2,40 דולר, מה שמציב אותו כקריפטו ה -20 בגודלו בעולם.

מה זה Tezos (XTZ)?

Tezos היא פלטפורמה התומכת בשימוש בחוזים חכמים. (חוזים חכמים מקודדים אוטומטית את התנאים הספציפיים של כל עסקה, כולל סכום הכסף שאתה משלם והצד שאליו אתה משלם. לטענת מפתחי מטבע הקריפטוגרפיה, השם ‘Tezos’ למעשה מגיע מהמילה היוונית. לקבלת חוזה חכם).

מכיוון שתנאי כל עסקה נכתבים בטכנולוגיה שמאפשרת את התשלומים, Teos הוא שקוף לחלוטין – איכות שמשכה משקיעים רבים. תכונה מגדירה נוספת של Tezos היא המודל השולט בעצמו. כללי הממשל שלה מאפשרים לבעלי העניין לאשר שדרוגי פרוטוקולים שניתן יהיה לפרוס ברשת מייד. משמעות הדבר היא שהרשת יכולה להסתגל (ולהקל) על שינויים במהירות, תוך כדי להבטיח שמשתמשים יהיו מעורבים ישירות בממשל הבלוקצ’יין..

עם השקתו באמצעות הנפקת מטבע ראשונית (ICO), שבר Tezos שיאים עם השקעתו המדהימה בסך 232 מיליון דולר.

למה אולי תשקול להשקיע בטזוס?

הפופולריות של רשתות הוכחה

טזוס משתמש באלגוריתם הוכחה של יתד (Pos), בניגוד להוכחת עבודה (PoW). כיום, משקיעים, סוחרים וחברות קריפטו רבים מכירים בכך של- PoS מספר יתרונות על פני PoW – כולל זמני עיבוד מהירים יותר, צריכת אנרגיה נמוכה יותר והרחבה גבוהה יותר..

שיטה זו, המכונה הימור, הפכה פופולארית יותר ויותר בשנים 2019-20. זה התרחש עם עלייה משמעותית בסכום הכסף הכולל שהוטל על Tezos, מה שהפך אותו למטבע הקריפטוגרפי המשותף ביותר ב- 79.42% על פי Stakingrewards.com. לפני נקודה זו, טזוס זכה לתשומת לב מינימלית מצד המשקיעים, כך שמי שתוהה ‘האם עלי להשקיע בטזוס בשנת 2021?’ עשוי להרגיש מעודד מהדחף הזה בפופולריות..

להשקיע בטזוס

8. IOTA – מיוטה

בזמן כתיבת שורות אלו, ל- IOTA שווי שוק של 1,014,480,111 דולר ומחיר של $ 0,3685. זהו המטבע הקריפטוגרפי ה -35 בגודלו, מה שהופך אותו לאלטקוין הפחות חשוב ברשימה זו עד כה. אבל זה לא אומר שאתה צריך להוזיל את זה כשאתה תוהה ‘אילו אלטקוינים עלי להשקיע בשנת 2021?’.

מה זה IOTA (MIOTA)?

IOTA הוא ספר חשבונות מבוזר המאפשר לאנשים לבצע עסקאות בין מכשירים במערכת האקולוגית האינטרנט של הדברים (IoT). בניגוד לרוב המטבעות הקריפטוגרפיים האחרים, IOTA אינה מסתמכת על בלוקצ’יין. במקום זאת, הוא משתמש במבוזר גרף מחזורי מכוון (DAG).

DAG מסתמך על צמתים במקום על בלוקים ונחשבים בדרך כלל לבטוחים יותר מאשר חסימות רשת. הסיבה לכך היא שהם מאפשרים שרשראות שונות של צמתים להתקיים יחד ולהתחבר ביניהן, ויוצרות מערכת בטוחה יותר (ופחות חדירה). מבנה זה אומר גם שהם ניתנים להרחבה יותר מרוב הפלטפורמות מבוססות הבלוקצ’יין.

מדוע אתה יכול לבחור להשקיע ב- IOTA?

עליית ה- IoT

IOTA ממוקם באופן ייחודי בתעשיית הקריפטו. האינטרנט של הדברים היא אחת הרשתות החשובות והמשפיעות בעולם, עד כדי כך שהיא מכונה אפילו המהפכה התעשייתית הרביעית (או תעשיה 4.0).

מכיוון שכל מגזר משווק לייצור מסתמך יותר ויותר על IoT, IOTA מסוגלת לנצל את הצמיחה הזו. בשנת 2021, היינו יכולים לראות חברות רבות שפונות ל- IOTA כדרך לעקוף דמי עסקה גבוהים בין מכשירים שונים..

9. Zcash – ZEC

Zcash הושק בשנת 2016 ומבוסס על בסיס קוד הביטקוין. שווי השוק הנוכחי שלה הוא 702,309,336 דולר והוא עולה 65.34 דולר. בתור הקריפטוגרפיה ה -45 בגודלה בעולם, היא רשמית הקטנה ביותר ברשימה זו. אז ייתכן שאתה תוהה ‘למה לי להשקיע בזקש בשנת 2021?’. ובכן, המשך לקרוא כדי לברר פרטים נוספים.

מה זה Zcash (ZEC)?

ה- USP העיקרי של Zcash הוא העובדה שהיא שואפת להפוך את התשלומים הדיגיטליים לפרטיים יותר. זאת בניגוד מוחלט לקריפטוסים המסורתיים כמו ביטקוין, שנועדו להקל על השקיפות הפיננסית. על מנת להגן על פרטיות המשתמשים בו אך עדיין לציית לחוק, זקש מפעילה מדיניות של ‘שקיפות סלקטיבית’. זה מאפשר למשתמשים מורשים לפקח על עסקאות במידת הצורך, אך מונע ממשלות או סוכנויות מושחתות להתערב.

למה אולי תבחר להשקיע בזקש?

חציית זקש

ידוע בתעשיית המטבעות הקריפטוגרפיים כי מחצית (או מחצית) מחליפה לעיתים קרובות את מחיר הנכס. זה בהחלט נכון לגבי ביטקוין – וכפי שהראו האירועים האחרונים, זה גם המקרה של זקש.

זקאש עברה את המחצית הראשונה שלה אי פעם ב -18 בנובמבר 2020, כאשר התגמול על כריית בלוקים חדשים הופחת מ- 6.25 ZEC ל- 3.125 ZEC. על פי פלטפורמת המחירים ההיסטורית Nomics.com, מחיר ה- ZEC עלה מ -61.50 דולר ל -76.39 דולר בעקבות המחצית. למרות שהמחיר מאז צנח שוב ל -65.34 דולר, הוא נותר גבוה מערכו לפני החצי, מה שמרמז שהאירוע בסופו של דבר גרם למחירו לעלות בטווח הארוך. זה יכול להיות ש -2021 יראה את ערך ה- ZEC לטפס עוד יותר.

eToro – קנה את מיטב Altcoins הטובים ביותר כיום

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

נקודות מפתח

ישנן הזדמנויות רבות להשקיע ב- Altcoins בשנת 2021, אך מה שהתברר השנה הוא שכדאי לחפש את הפרויקטים והמטבעות הטובים ביותר. להלן נקודות המפתח העיקריות להשקעה של Altcoins בשנת 2021.

 • בשבועות האחרונים של 2020 זכו המחירים של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים רבים לזנק מעבר ל- ATH הקודם שלהם
 • גורמים כמו עליית DeFi, חוזים חכמים ואלגוריתמים של הוכחת יתד יכולים להניע את הביקוש לאלטקוינים בשנת 2021
 • Ethereum, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash, Tron, Cardano, Teos, IOTA ו- Zcash הם השקעות פוטנציאליות טובות לשנת 2021, אם כי חשוב לבצע בדיקת נאותות משלך תחילה
 • אלטקוינים רבים נוצרו כדי לפתור את הבעיות שעלולות להפריע לביטקוין, כמו מהירויות עסקאות איטיות וחוסר מדרגיות
 • פעמים רבות חישובים מעלים את מחיר הנכס, כפי שראינו עם Zcash בנובמבר 2020

זכור, עם זאת, שאפילו Altcoins הטובים ביותר אינם מובטחים שיעשו לך רווח. פירוש הדבר שחיוני לעשות בדיקת נאותות ולמצוא אסטרטגיה חזקה לניהול סיכונים לפני שתתחיל לסחור בבורסת המטבעות שבחרת.

הצהרת אחריות: מטבעות הקריפטו הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון

אנו מקווים שרשימת אלטקוינים המובילים להשקיע בשנת 2021 הייתה מועילה. תהיה אשר תהיה אסטרטגיית ההשקעה שלך, מעקב אחר הטרנדים והתחזיות הנוכחיים הוא הדרך הטובה ביותר לבנות תיק חזק ומלא מיטב Altcoins הטובים ביותר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector