9 חייבים לצפות בסרטים תיעודיים של ביטקוין

אם לא שמעתם על הביטקוין, הגיע הזמן שתתעדכו. הקריפטוגרפי פורץ הדרך ראה שיאים דרמטיים דרמטיים מאז הגעתו בשנת 2008.

הרעיון של ביטקוין הוצג בפנינו על ידי סאטושי נקאמוטו. הוא הראה לנו דרך לבנות כסף שעמיד בפני צנזורה. הוא העמיד בפנינו אפשרות לבטל את הסכמתם של מערכות פיננסיות קונבנציונליות לחלופה חדשה.

בשנים שחלפו מאז, עולם הקריפטו התפתח במהירות. ישנם רבים שם בחוץ, אך אף אחד מהם לא הצליח להפיל את הביטקוין מעל לראשו בסולם. אבל הקריפטוספירה הופכת להיות רוויה כל כך, עד שחדשים מאבדים מעיניהם את המטרה הבסיסית שעליה הוקמה הביטקוין.

כאן יש לסרטים התיעודיים של הביטקוין. הם עוזרים לתת לנו נקודת מבט חדשה על מה מדובר במטבעות קריפטוגרפיים. להלן 9 מסרטי התיעוד המינימליים ביותר של הביטקוין על פי סודהיר ח’טוואני זֶה ילמד אותך לא רק על ביטקוין, אלא על הסיבות שהוא התחיל וכיצד הוא שונה מהבנקאות המקובלת.

אז בואו נגיע לזה..

9 סרטים תיעודיים ביטקוין שחובה לצפות בהם

1. העלייה & עליית הביטקוין

עלייתו ועלייתו של הביטקוין 2014 תיעודי מלא מ הִמנוֹן עַל Vimeo.

זה לא משתפר מהסרט התיעודי הזה. זה נותן לנו סקירה של שורשי הביטקוין ומתעד את פסגותיו ושקעיו בין משברי הר. גוקס וקפריסין (2012-2013). היוצרים הם דניאל מרוס, פטריק לופ וניקולס מרוס, כולם חובבי ביטקוין בתחום התכנות. חלק מהמאמצים הראשונים של הביטקוין מעורבים, כולל גאווין אנדרסן, בריאן ארמסטרונג ומרגו אוודיסיאן. ותקבל קצת תובנה לגבי ההתפתחות של תעשיית הכרייה, ואיך הביטקוין זכה לפנים הפיזיות שלו.

אנשים קראו גם: 20 עובדות ביטקוין מטורפות שעליך לדעת

2. ביטקוין – צורת העתיד

זהו הסרט התיעודי הראשון בשפה הסינית בנושא ביטקוין. הוא אוצר על ידי ביטקאן, פלטפורמת מסחר בביטקוין לשוק הסיני שהחלה את דרכה בשנת 2013. הסרט התיעודי הזה מציג את מקדימי המערכת האקולוגית של הביטקוין בסין כמו ביטמן, האובי, ViaBTC וביקסין. הוא מכסה גם נושאי משנה כמו ‘מיהו סאטושי?’, ‘לידתו של ביטקוין’, ‘חילופי ביטקוין סיניים’, ‘סיכוני ביטקוין’, ‘אזורים אפורים של ביטקוין’, ‘תקנות ממשלת סין’ וכו ‘. מסביר את טכנולוגיית הבלוקצ’יין ואת יום פיצה הביטקוין.


3. בשורת הביטקוין

זהו אחד הסרטים התיעודיים הטובים ביותר של הביטקוין סְבִיב. זה מבהיר את הסיבות לכך שקיים הביטקוין, מסתכל על המשבר הפיננסי העולמי ב -2008, וכיצד הבנקים הקונבנציונליים חוששים מהקריפטו. הוא כולל תומכי ביטקוין בולטים כמו פיטר טוד, אנדראס אנטונופולוס ו’ביטקוין ישו ‘רוג’ר ור. זה מסביר כיצד המערכת הכלכלית העולמית נשברת ומציב אלטרנטיבה בת קיימא לתשלומים בינלאומיים הזולים ומהירים יותר. זה גם מעביר אותנו בפעולות כרייה ובמשקים, ומציע הסבר מדוע ערך הביטקוין ממשיך לעלות.

אולי תרצה גם: 5 אנשים שהפכו למיליונרים מביטקוין

4. הבלוקצ’יין ואנחנו

הבלוקצ’יין הוא המטוס של דורנו.

הביטקוין הציג בפנינו טכנולוגיה המכונה כיום בלוקצ’יין. היה מגוון דרמטי של תגובות אליו מפינות שונות של כדור הארץ. היו שראו בכך חור ארנב שהיה המפתח לתגליות חדשות רבות יותר, בעוד שרבים מרגישים שיש צורך בפיתוח רב יותר ולומדים אחד מהתיאוריות והניסויים של זה.. הסרט הזה קורא לחוכמתם של מפתחי תוכנה, חוקרים, קריפטולוגים, יזמים, קרנות הון סיכון, יועצים, מחברים, עתידנים ופוליטיקאים מצפון אמריקה, אירופה ואוסטרליה, כולם חולקים את המשמעות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין וביטקוין..

5. ביטקוין באוגנדה – העצמת אנשים

הסרט התיעודי הזה של הביטקוין הוא קצר לשים חזק. כוחו מגיע מהמידה שבה הביטקוין מעצים אנשים ממדינות עולם שלישי. הוא מספר את סיפורו הקסום של ילד באוגנדה שמקבל כסף ממשפחה בארצות הברית כדי לממן את לימודיו בארצו..

קרא גם: מתי הזמן הנכון להתחיל להשקיע?

6. סרט תיעודי מלא של ביטקוין (אסור!)

אפילו שמונה חודשים לאחר השקתו, ערך הביטקוין נותר על 0 דולר. הסרט התיעודי הזה מתאר את הדרכים בה אוסטרליה מאמצת את הביטקוין, ומדוע המדינה רואה בה את כספי העתיד. זה נותן לך חוויה פנימית של תרבות העבודה המשותפת באוסטרליה, שם מקורם של כמה חברות הסטארט-אפ הטובות ביותר. זה גם מציג את פעילות הכרייה במדינה ואת חנויות השיווק המקבלות תשלומי ביטקוין.

7. סרט תיעודי של ביטקוין מאת ערוץ דיסקברי

סרט תיעודי זה מחזיר אותנו לתקופת השפל הגדול בסוף שנות העשרים וראשית שנות השלושים, שהשפיעה על העולם כולו ועל ריסון תקני הזהב. זה גם מסביר את פעולתו של שוק הכסף הקונבנציונאלי, וכיצד הוחל במערכת על ידי FED. ולבסוף הוא דן כיצד לטכנולוגיה יכול להיות יכולת להפוך כל אחד, בכל מקום שיהיה בנק משלו ללא צד שלישי – כלומר ביטקוין.

8. תופעת הביטקוין

הסרט התיעודי הזה נותן לך תובנות לגבי עבודתו המוקדמת של סאטושי נקאמוטו. הוא מציג את גאווין אנדרסן מדבר על האופן שבו הוא התקשר עם סטושי נקאמוטו ותמך בו, וכיצד כתב העת ביטקוין שכנע אותו שזה רעיון מבריק. זה גם מחנך אותנו לחשיבותו של הביטקוין לדברים כמו פתרון בעיית ההוצאה הכפולה שנתקלו בניסיונות אחרים ליצור כסף דיגיטלי. הוא כולל גם כמה מאמצים של ביטקוין מוקדם כמו טרייס מאייר ואריק ווורהיס.

9. בנקאות על ביטקוין

זה בוחן את השאלה מה זה בעצם כסף. זה מסביר שכסף הוא, למעשה, מערכת הנהלת חשבונות. אבל זו מערכת שאפשר להתעסק איתה שוב ושוב בגלל שהיא ריכוזית. אחרי כל ההתעסקות, זה עומד למערכת הונאה, לא מתפקדת ומושחתת. היא מסכמת כי הביטקוין הוא מערכת הכסף היחידה שהיא באמת נקייה מההתעסקות והשחיתות הזו.

אתרים רשמיים: www.banking-on-bitcoin.com

ישנם סרטים תיעודיים מרתקים רבים אחרים על הביטקוין המתמקדים מדוע המצאה זו היא כה חשובה ומדוע היא ההמצאה המהפכנית ביותר מאז האינטרנט.

אולי תרצה גם: מדוע טכנולוגיית Blockchain היא עניין גדול?

עוד כמה סרטים תיעודיים שכדאי לצפות בהם:

ביטקוין בארגנטינה:

כסף קסם: מהפכת הביטקוין:

אלה הם כמה מסרטי התיעוד הטובים ביותר בביטקוין שיכולנו למצוא, אך אם יש כאלה שהחמצנו, אנא אל תהסס להודיע ​​לנו על ההמלצות שלך.

אם נהנית לקרוא מאמר זה מ- Trading Education, אנא תן לו לייק ושתף אותו עם כל אחד אחר שאתה חושב שזה עשוי לעניין גם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map