Cardano וה- Cryptocurrency המקורי שלה, ADA, רכשו לאחרונה תשומת לב מורחבת כאחד מהמספרים ההולכים וגוברים של חסימות הוכחה של יתד שנבנות בסביבת ההצפנה. פרויקט Cardano מגדיר את הפרוטוקול שלו כ”בלוקצ’יין של הדור השלישי “שנועד לאפשר חוזים חכמים עם יישומים עתידיים של בקרת איכות וממשל בשרשרת האספקה..

בשוק קיימים אלפי מיזמי בלוקצ’יין שונים, ומבחר החלופות הראויות יכול להיות מאתגר עבור משתתף מוזר. Cardano הפכה לאחד מנכסי הבלוקצ’יין החזקים ביותר של תעשיית הקריפטו, ומשך את תשומת ליבם של משקיעים, מפתחים וחדשנים כאחד. בואו נסתכל על כל מה שצריך לדעת על Cardano.

מה זה Cardano?

Cardano היא מסגרת קוד פתוח של blockchain הבנויה בשכבות להפעלת יישומים פיננסיים המשמשים ברחבי העולם חברות, לקוחות וממשלות. ניתן להשתמש בו למשלוח וקבלה של כסף דיגיטלי, מה שמבטיח עסקאות מהירות וישירות שאובטחו בקריפטוגרפיה.

הפרויקט כולל צמיחה מרובדת המסייעת לצוות קודנים ומפתחים מחויב עם מזלגות רכים לנהל ולעדכן את הבלוקצ’יין במהירות. ADA מסמל את האסימון.

ה- Blockchain של Cardano מאפשר לאנשים עם תשלומים זניחים לבנות חוזים חכמים, ליצור אפליקציות ופרוטוקולים מבוזרים, ולהגיש ולקבל כספים באופן מיידי. כמו מספר אסימונים אחרים, אסימון השירות Cardano ADA משמש כמתג ערכים. אבל, עם הפונקציונליות שלו, הוא שונה ממטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

בנוסף, על השתתפות בשירות הבטיחות מוענקים למשתתפים המשתתפים גם מטבעות ADA. בעלי ADA, למשל, משתמשים במטבעות שלהם כדי להצביע על שיפורים או תיקונים בפרוטוקול, וכך הם עוסקים בפיתוחו.

איפה הכל התחיל?

פרויקט Cardano הושק בשנת 2015, במטרה לפתח בלוקצ’יין המתמקד בניתוח מדעי קול ושיטות עבודה מומלצות בענף. צ’רלס הוסקינסון, ממייסדי אית’ריום ומאמין נלהב בכוחות הטרנספורמציים של המטבעות הקריפטוגרפיים של המערכת הפיננסית, היה הכוח המנחה. הפרויקט גייס יותר מ -60 מיליון דולר ב- ICO בשנת 2017.

Cardano מכונה לעתים קרובות “Ethereum היפני”, שכן סכום גדול אם המשקיעים שלה הם יפן, ויש גם את הארגון המממן את ההקדמה של Cardano, EMURGO. חמישה שלבים (או “עידן” כשמם כן הם) מתוכננים לפריסה המלאה של בלוקצ’יין Cardano: ביירון, שלי, גוגן, בשו וולטייר. אוסף פונקציות חדש מוחל על הבלוקצ’יין בכל נקודה. שלב שלי שהוצג לאחרונה, למשל, יכלול מערכת תגמול להימור ויכולת להאציל את ה- ADA של קרדנו..

שלושה ארגונים נפרדים מנחים את הצמיחה של קרדאנו. באחריות קרן קרדאנו השוויצרית לפקח על הקמתה ובנייתה של תרבות קרדנו. הבלוקצ’יין והכלים ליישוםו פותחו על ידי Input Output Hong Kong (IOHK). EMURGO היא ארגון למטרות רווח המקדם תוכנות תעשייתיות של Cardano.

ספקנים על קרדנו

המגבלות של Cardano כוללות את העובדה שהבלוקצ’יין עדיין נמצא בעיצומו. היא צריכה להגביר את חששות המדרגיות שלה מכיוון שהיא יכולה להתמודד עם 257 עסקאות לשנייה בלבד (TPS). יש לו גם בעיות עם הסנכרון הרשמי של הארנק והגישה לרשת. תקיפה של הוצאה כפולה או 51 אחוז מהווה דאגה נוספת כאשר קיימת גם האפשרות שתומכי הקלט יכולים לאשר את אותה גביית עסקאות משני נציגי משבצות מובחנים..

למה להשקיע בקרדנו?


ישנם יתרונות חדשים רבים אשר פועלים יחד עם Cardano. משתנים רבים תלויים במחיר של כל מטבע דיגיטלי. עדיף לדעת את המשתנים המניעים את הערכת השווי שלו או לטפל באופן אובייקטיבי אם כדאי להשתמש באסימון ADA.

5 סיבות מדוע כדאי להשקיע בקרדנו:

1. רשת מבוזרת

הבלוקצ’יין של Cardano, כמו מטבעות קריפטוגרפיים מובילים, הוא גם מבוזר, ומבטיח שלאף רשות אחת אין שליטה מוגזמת בשיטת ההגנה והאישור על העסקה. זה מסיר את הצורך בצדדים שלישיים כגון בנקים או ממשלות.

2. ניתן להסתגלות בקלות

יחסית לטכנולוגיית בלוקצ’יין אחרת, זה הרבה יותר מסתגל. לדוגמא, כדי לפנות למספר לקוחות, ניתן לשנות חוזה יחיד וחכם כדי להבטיח עקביות לכל בעלי העניין.

3. שותפויות עם הרגולטורים, הבטחת ביטחון

זה לא ניסיון להיות משבש אלא מחדש. מטרתה לפעול במסגרת החקיקה האזורית, לשמור על תאימות מרבית ולספק למשתמש הקצה בקלות.

4. בלוקצ’יין שכבתי

עבור ייצור האסימונים והחוזים החכמים שלה, יש לו שתי חסימות שונות, מה שמבטיח שהיא יכולה לשדרג את הרשת עם מזלגות רכים מבלי שהרכיב האחר יגרום להפרעות כלשהן..

5. חירות כלכלית משופרת

המטרה היא למזג את נוחות הלקוחות ואת האכיפה הרגולטורית לגישה יעילה שתאפשר למיליוני אנשים שאין להם גישה לספקים קונבנציונליים לקבל גישה לעצמאות כלכלית..

בין כל הסיבות הללו, קיימת גם רמת בטיחות גבוהה עם השקעה בקרדנו. צוות מפתחים המקצוענים בתחומם מעצב אותו. בנוסף לכך, קיימות שכבות שונות של אסימונים של ADA וחוזים חכמים, כאמור לעיל. זה מציע חיץ אבטחה נוסף. משמעות האימות הקריפטוגרפי היא שלא ניתן לפרוץ את הבלוקצ’יין ולהרחיק איומי סייבר העלולים להפר את אמינותו ולחשוף את פרטי המשתמש..

חיזוי מחיר cardano

Cardano (Cardano) 2023-2025 חיזוי מחיר מקור: פריים XBT

קרדאנו הגיעה למחיר הגבוה בכל הזמנים של 1.33 דולר ב -4 בינואר 2018. לאחר מכן, שוויו של קרדאנו ירד לאט והגיע ל -0.027 דולר ב -15 בדצמבר 2018. לאחר מכן, ב -6 באפריל 2019, המחיר נע מ -033 דולר -0.06 דולר לפני זה הגיע לנקודת השיא של 0.090 דולר.

ב- 24 בנובמבר 2019, Cardano החלה ב 0.038 $ עבור מטבע ADA אחד עם נטייה לעלות והגיע ל 0.18 $, כשנה לאחר מכן, ב- 29 בדצמבר 2020.

מטבע מתג חיובי לגבי התפתחות ה- ADA מכיוון שקרדנו זוכה ליותר ויותר שיתוף פעולה, מה שעשוי להשפיע לטובה על מחירו.

על פי מטבע מתג, קרדאנו תגיע לרמה של 3 דולר עד שנת 2025. למרות שקריפטוגראונד ומטונלייקר תומכים בתחזיות אלה, הם מצפים שמחיר ה- ADA יגיע ל -2 או 3 דולר בשנת 2025, בהתאם.

כיצד להשקיע בקרדנו?

אתה יכול להשקיע בקלות בקרדנו דרך אחת מחילופי המטבעות הקריפטוגרפיים שכן היא רשומה ברובם מכיוון שהיא מטבע מטבע בולט. לחילופי הקריפטו אולי היה מוניטין מפוקפק בתחילת עידן הקריפטו שכן הם לא הוסדרו, אך כעת הם בטוחים לחלוטין. אם אתה רוצה להשקיע בקרדנו, אתה יכול לעשות את זה בקלות עם eToro מכיוון שהיא אחת הפלטפורמות הפופולריות ביותר ברחבי העולם.

מוכן להשקעה ב- ADA?

טיפים לפני השקעה בקרדנו

1. תשימו יד לארנק קריפטו

לקרדאנו, בניגוד למטבעות קריפטוגרפיים גדולים אחרים כמו ביטקוין ואת’ריום, יש ארנק קריפטוגרפי משלו ל- ADA בשם Daedalus. משתמשים לא רק מקבלים ארנק עם הדדלוס, הם מנהלים צומת בלוקצ’יין שלמה, מה שמאפשר להם מינוף מוחלט של הכספים שלהם ואת האפשרות לשמור על אחריות על הבלוקצ’יין של Cardano..

בנוסף, דדלוס משמש כארנק היחיד שבו מחזיקי ADA יכולים לעסוק בתוכנית ההימור של קרדאנו. מכיוון ש- Cardano מפעילה פרוטוקול בלוקצ’יין של PoS כאמור לעיל, מחזיקי אסימונים יכולים להרוויח תמריצים בארנק Daedalus עבור האצלת ADA או הפעלת בריכת סכומים. אם אתה לא רוצה להשתמש בדדלוס, אתה יכול לבחור אחד מבין ארנקים דיגיטליים רבים אחרים או חומרה.

2. נסו לשמור על השקעות ראשוניות קטנות

אתה יכול להרגיש שאתה יודע כמעט הכל על השקעה בקריפטו לאחר מספר שבועות של מחקר מעמיק. ובכן, יש הרבה דברים שאתה אולי יודע, אבל זה לא אומר שאתה יכול להוציא עיוור. כמו כל ההשקעות, העמימות היא מרומזת, ובשביל השקעות של קרדאנו זהה.

המטבע הדיגיטלי ממשיך להשתנות, ועליך לדרוך בזהירות. ישנם סיכונים גבוהים להפליא, מה שאומר שאתה יכול לזכות בגדול או לאבד את כל ההשקעה שלך. לפני שאתה מגדיל את ההוצאות שלך, הוצא תחילה סכומים קטנים כדי לראות כיצד הדברים מסתדרים.

3. היה סבלני

אלא אם כן אתה מישהו שנמשך למסחר יומי ונמשך על ידי האדרנלין של חילופי החליפין המהירים, זה נבון להסתכל בהחזקת מטבעות הקארדנו שלך. אפשרות זו שונאת סיכונים יותר, במיוחד למתחילים, תרצו להתרגל לשוק. זה מקל עליך לצפות שעליות הערך יהיו גבוהות. עם תחזיות שאפתניות עבור Cardano, כל התמדה בפרמיות גבוהות יותר יכולה להיות שווה לרכוש.

4. הישאר מעודכן

טעות אופיינית שבוצעה על ידי משקיעי קריפטו חובבים היא לקבל החלטות השקעה על סמך מחיר המטבעות בלבד. למעשה, הערכת שווי של מטבע קריפטוגרפי נכונה רק אם לקחתם בחשבון את ההיצע הקיים במחזור. נסו לא להסתמך יותר מדי על הערכת השווי הנוכחית של המטבע אם אתם שוקלים לרכוש את Cardano ורק זכרו את כמות שווי השוק הכללי שאתם קונים.

5. חוקי המס עשויים לחול על Cardano שלך

מס הכנסה פרסם הודעה בשנת 2014 לפיה מטבעות קריפטוגרפיים הם רכוש, ולא מזומן מטעמי מס. אם השלכתם או רכשתם את ADA על ידי מזומנים בבורסה או ברכישת מוצרים ושירותים, הרי שהממש עם (למשל, מחיר הרכישה של ADA) גדול מהמחיר שרכשתם את הקריפטו, אתם חייבים מיסים. לכל שיעורי טווח קצר או ארוך טווח, ייתכן שיהיה לך הטבת הון החייבת במס. שמור על מעקב צמוד אחר פעולות המטבעות שלך במטרה להבטיח שאתה נשאר בצד הימני של החוק.

לסיכום, ל- Cardano יש סיכוי חזק להשיג נתח שווה בשוק הקריפטו. לפיכך, עבור סוחרים ונרשמים חדשים שהגיעו זה עתה לשוק הקריפטו, היא מתקדמת כל הזמן כלפי מעלה, מהווה אפשרות מצוינת. יחד עם זאת, עבור סוחרים המבקשים לגוון את השקעותיהם, ADA ממשיכה להישאר אחת האופציות הטובות ביותר.

eToro – המתווך הטוב ביותר לרכישה קרדנו ADA

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

נקודות מפתח

  • Cardano היא מסגרת קוד פתוח של blockchain הבנויה בשכבות להפעלת יישומים פיננסיים המשמשים ברחבי העולם חברות, לקוחות וממשלות.
  • הפרויקט כולל צמיחה מרובדת שעוזרת לצוות קודנים ומפתחים מחויב עם מזלגות רכים לנהל ולעדכן במהירות את הבלוקצ’יין.
  • בעלי ADA יכולים להשתמש במטבעות שלהם כדי להצביע על שיפורים או תיקונים בפרוטוקול, ובכך לעסוק בפיתוחו.
  • חמישה שלבים מתוכננים לפריסה המלאה של בלוקצ’יין Cardano: ביירון, שלי, גוגן, בשו וולטייר.
  • רשת מבוזרת, שותפויות חזקות עם הרגולטורים ובלוקצ’יין שכבתי הם כמה יתרונות רבים עבור Cardano.
  • ישנן שכבות שונות של אסימונים של ADA וחוזים חכמים, המציעים חיץ אבטחה נוסף.
  • עד שנת 2025 משערים כי קרדאנו עשויה להרוויח 3 דולר לכל היותר.
  • לקארדאנו יש ארנק קריפטוקורפי משלה עבור ADA, דדלוס.

אם אתה חושב להשקיע בקרדנו, זכור, יש סיכון גבוה להפליא.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector