השקעה במטבע בינאנס: התחלת העבודה

האם עלי להשקיע ב- BNB? האם מטבע בינאנס הוא השקעה טובה?

אם אתה חדש בעולם ההשקעות של מטבע בינאנס, ייתכן שאתה תוהה אם BNB היא השקעה טובה או שאשקיע במטבע בינאנס ?. ובכן, בואו נשבר את כל המיתוסים הקשורים לבינאנס שמסתובבים ברשת לפני שתשקול להשקיע במטבע בינאנס.

מהו מטבע בינאנס?

מטבע Binance אינו המטבע הממוצע שלך.

מטבע Binance נוצר על ידי בורסת הקריפטו הפופולרית Binance. Binance Coin הציע הצעת מטבע ראשונית (ICO) בהיקף של 100 מיליון אסימונים בשנת 2017 וגייסה מעל 15 מיליון דולר (המשמשת לקידום ופיתוח נוסף של המטבע).

שים לב, בתחילה, Binance Coin הושק בבלוקצ’יין את’ריום, אך מאוחר יותר עבר לשרשרת Binance משלו.

המטרה העיקרית של מטבע בינאנס הייתה להציע דרך חלופית לשלם עבור דמי מסחר בפלטפורמה בינאנס.

עכשיו מטבע Binance הוא אחד מסימני השירות הטובים ביותר שניתן להשתמש בהם מעבר למערכת האקולוגית של Binance, בין חברות בלוקצ’יין ולא חברות בלוקצ’יין..

ניתן להשתמש במטבע Binance לתשלום עבור סחורות, רכוש, נסיעות ושירותים מקוונים (למשל, דרך TravelbyBit). ניתן להשתמש בו בכדי לקבל מתנות וירטואליות (למשל ב- Gifto), תגמולים במשחק, וגם לשלם לפרילנסרים עבור עבודתם (למשל ב- CanWork).

מטבע Binance מוכר גם על ידי חברות טכנולוגיה גדולות המאפשרות למשתמשים להשתמש ב- BNB באמצעות ארנקים מובנים (למשל, סמסונג).

מעניין שלא רק תכונותיו הופכות את מטבע בינאנס להערכה רבה; הפופולריות של Binance היא גורם שאנחנו לא יכולים להתעלם ממנו. אחרי הכל, Binance היא אחת מפלטפורמות הקריפטו המובילות בעולם, עם מאגרי נזילות עמוקים, ולכן אין זה מפתיע שבינאנס הצליחה לדחוף את אימוץ BNB הלאה..

איך עובד מטבע בינאנס?

ניתן להשתמש במטבע Binance בפלטפורמה Binance והוא גם אחד מסימני השירות הטובים ביותר בשנת 2021.

כאמור לעיל, מטבע בינאנס עבר לרשת בינאנס של בלוקצ’יין משלה, אשר – בניגוד לאת’ריום – אינה תומכת בחוזים חכמים. Binance Chain משתמשת במנגנון הקונצנזוס Tendermint by -antant fault-tolerant (BFT), הכולל שלושה סוגים של צמתים: צמתים מאמתים; צמתים של עדים; וצמתים מאיצים.


Binance משתמשת גם במדיניות ייחודית של כיבוס במטרה להבטיח צמיחה מתמדת של Binance Coin. בינאנס קונה בחזרה ומשמיד אסימונים של BNB עד שהיא מצמצמת את האספקה ​​לחצי ומשאירה רק 100 מיליון במחזור. מדיניות זו היא אחד היתרונות הגדולים ביותר של מטבע Binance, שנועד להתגבר על ירידת ערך אפשרית.

היבט חשוב נוסף של Binance Coin הוא ההנחה שהפלטפורמה מציעה לסוחרי BNB. שים לב שההנחה מופחתת במחצית בכל שנה ומסתיימת מהשנה החמישית ואילך, אשר תהיה 2022.

מה זה BNB?

BNB הוא סמל התוויות של מטבע בינאנס.

עלינו לציין כי ל- BNB היצע כולל של 200 מיליון מטבעות. נכון לעכשיו, ישנם 144,406,561 אסימונים במחזור. החדשות הטובות הן ששרפת ה- BNB התקופתית שקורה פעם ברבעון אינה קשורה למדדי ביצועים ב Binance.

BNB יכולה לשמש כמטבע וכמדיום חליפין, מה שהופך אותה ליריבה של כמה מהקריפטוסים הגדולים ביותר בשנת 2021.

כאמור לעיל, ל- BNB יש יותר מ -120 מקרי שימוש ולעתים קרובות מכנים אותה כאחד מסימני השירות המובילים שקיימים.

נוסף על כך, BNB הוא אחד האסימונים הבטוחים ביותר שכן כמעט בלתי אפשרי לחברת האם שלה – Binance הענקית – להתפוגג. הערך של BNB קשור קשר הדוק לביננס. רק אל תשכח שהחזקת BNB אינה השקעה בביננס; זה לא מאפשר לך להיות חלק בביננס.

בגלל מחירו, שנע בין 35.27-40.49 דולר בממוצע, BNB היא השקעה משתלמת אפילו למתחילים; עם כמה מאות דולרים, אתה יכול לקבל כמות ראויה של אסימונים של BNB, מה שמקנה להשקעה שלך נוכחות מוצקה יותר.

האם מטבע בינאנס הוא השקעה טובה?

על פי מומחי הצפנה, מטבע בינאנס הוא השקעה טובה. עם שווי שוק של 41 מיליארד דולר, Binance Coin מדורגת כרגע במקום ה -3 שווי שוק מטבעות.

אל לנו לשכוח שנפח מסחר גבוה פירושו נזילות גבוהה, המהווה גורם חיוני עבור סוחרי יום וסקלרים.

יתר על כן, מטבע Binance, הנתמך על ידי בורסה אמינה, הוא אסימון שמטרתו בפועל: הוא משמש לתשלום דמי עסקה ורכישת אסימונים בהצעות חליפין ראשוניות (IEO).

זה גם מגיע עם יתרונות שונים ולמעלה מ -120 מקרי שימוש, מה שמוסיף נדבך נוסף של אמינות וכמה הזדמנויות גדולות למשקיעים.

עם זאת, השקעה במטבע בינאנס עשויה להיות מסוכנת מכיוון שאף נכס רווחי מאוד אינו בטוח ב 100%. במיוחד מטבעות קריפטו הם מאוד תנודתיים ובלתי צפויים.

זה לא אומר את זה השקעה ב- BNB זה רעיון רע. משקיעים במטבעות קריפטוגרפיים המחליטים להוסיף BNB לתיקים שלהם צריכים פשוט לשקול את יחס תגמול הסיכון של BNB ולפתח אסטרטגיה יעילה לניהול סיכונים..

האם היית שוקל להשקיע ב מטבע Binance BNB?

האם עלי להשקיע במטבע בינאנס?

מטבע Binance בהחלט שווה לשקול בשנת 2021. עם זאת, האמת היא שההחלטה הסופית מסתכמת בך.

איזה סוג משקיע קריפטו אתה רוצה להיות? האם אתה מעוניין בשיעורי ההנחה ש- Binance מציע למי שמשתמש ב- BNB בפלטפורמה שלהם? האם אתה מאמין שמדיניות הכבידה של בינאנס תספק קצב צמיחה קבוע של BNB לטווח הארוך? האם אתה מעוניין בפוטנציאל המסחר של BNB? כשתמצא תשובות לשאלות אלה, תוכל להחליט אם עליך להשקיע במטבע בינאנס.

עם יתרונות שונים על פני מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, Binance Coin יכול להיות השקעה טובה עבורך. עלינו להכיר בהצלחה של בינאנס – עם אגדת הקריפטו שאנפנג ג’או אחראי – ותפקידו בהסתברות הרווח בהשקעה של מטבע בינאנס.

בטווח הקצר, למשל, נראה כי BNB לא הולכת לאבד מערכה מכיוון שביננס דוחף לאימוץ ולהתרחב ברחבי העולם..

יחד עם זאת, עלינו להזכיר שוב כי השקעה בקריפטוגרפים יכולה להיות מסוכנת ואתה עלול לאבד את כל הכספים שלך ללא אפשרות להחזיר אותם..

לפני ההשקעה, שקול את העובדה שמטבע בינאנס תלוי בינאנס, שהיא בורסה מרכזית הדורשת הכרת הלקוח שלך ופרטים נגד הלבנת הון וזה לעתים קרובות יעד להתקפות מקוונות.

אחרי ששקללת את היתרונות והחסרונות של השקעה במטבע בינאנס במטרה לקבל החלטה מושכלת בנוגע ל- BNB, זכור שהשקעה בקריפטוגרפים לא צריכה להיות מסובכת. השקעה במטבעות קריפטוגרפיים יכולה אפילו לייצר תשואות גבוהות.

כמה יכול להיות שווה מטבע בינאנס?

אם תחליט להשקיע במטבע בינאנס, כדאי לך לדעת כמה זה יכול להיות שווה בשנים הבאות.

למרות שחיזויי מחירים נותרו ספקולטיביים ותלויים בחדשות הקריפטו, בביקוש ובהיצע וברגש השוק, ביצועי העבר וניתוח הנתונים יכולים לסייע למשקיעים וסוחרים ליצור תחזיות קריפטו..

ראשית, הביצועים של Binance Coin קשורים לזו של ביטקוין ושוק הקריפטו בכללותו. בשנתיים האחרונות, ממש כמו קריפטוסים אחרים, BNB התאוששה מ- 2018 איומה ועלתה לשיאה באמצע 2019..

בשנת 2019 BNB הגיעה לשיא של 40 דולר בכל הזמנים.

מעניין, למרות שבורסת Binance נפרצה במאי 2019, זה לא השפיע על BNB יותר מדי. למה? פשוט בגלל שהמוניטין של בינאנס מרשים מכדי להיקרע על ידי התקפה אחת.

על פי תחזיות המחיר שלה, Binance Coin יצליח להתאושש מהמגפה המתמשכת ולהגיע לממוצע של 2500 $ בארבע השנים הקרובות..

מה ישפיע על מטבע בינאנס בשנת 2021 ואילך?

למרות שתחזיות מחירים נותרו ספקולטיביות, עלינו להזכיר כי ערכו של Binance Coin עשוי להיות מושפע מגורמים רבים.

גורמי מאקרו, כגון מחירי קריפטו, חדשות קריפטו, ביקוש והיצע ותקנות הם חלק מהאלמנטים שיכולים להשפיע על הערך של BNB.

חוץ מזה, ישנם גורמים שונים בהתאמה אישית, כגון הצלחתם של מכשירי ה- IEO של Binance Launchpad, הממלאים תפקיד מכריע בהצלחת BNB.

במיוחד הביצועים של בינאנס הם אחד הגורמים המשפיעים ביותר שיש לקחת בחשבון.

הכיוון של Binance.US, שהושק בשנת 2019, זקוק לשיקול מיוחד שכן המבקרים בארה”ב הם מהמשתמשים הפעילים ביותר ב- Binance. שים לב שהמבקרים בארה”ב היוו 8.4% מתעבורת הבורסה של Binance נכון לשנת 2019.

לא רק הפוטנציאל של Binance אלא המדיניות הייחודית שלה משפיעים על השקעות. שיעורי ההיוון הם ללא ספק גורם שמושך סוחרים ומשקיעים. שימו לב שבשנה הראשונה ההנחה הייתה 50%.

על פי העיתון הלבן של BNB, לא יהיו הנחות לאחר שנת 2022, מה שעלול להוביל לירידה בריבית..

השקעה ב- BNB מושפעת גם משריפת אסימונים של BNB. נוהג זה, כאמור קודם, נועד להגדיל את המחסור על ידי צמצום מספר ה- BNB ב -50%..

אל לנו לשכוח את זה מחסור מתייחס לאופי הסופי של המטבעות הדיגיטליים: הביקוש צריך לחרוג מההיצע כדי להפוך מטבע ליותר יקר.

eToro – המתווך הטוב ביותר לרכישת מטבע בינאנס BNB

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

נקודות מפתח

  • מטבע בינאנס הוא מטבע שראוי למבט שני. Binance נוצר על ידי בורסת Binance כדי לעזור למשתמשי Binance לשלם עבור דמי עסקה בפלטפורמה.
  • Binance הושקה בתחילה בבלוקצ’יין את’ריום אך עברה לבלוקצ’יין משלה, Binance Chain. שים לב ששרשרת Binance אינה תומכת בחוזים חכמים.
  • Binance Coin הוא אחד מסימני השירות המובילים בשנת 2021 ומומחים רבים מאמינים שערכו יגדל בשנים הבאות. מעניין כי ישנם גורמים רבים של מאקרו וספציפי שעשויים להשפיע על BNB, כולל ביצועי Binance.
  • מדיניות הכריתה הייחודית של בינאנס ושיעורי ההיוון שהם מציעים חיוניים גם כדי לעזור למומחים לערוך תחזיות מחירים. יש המצפים כי BNB יגיע ל -250 דולר למטבע עד 2025.
  • למרות ש- BNB יכולה להיות השקעה רווחית, השקעה בקריפטו נותרה מיזם מסוכן ויש לנתח את יחס הסיכון לתגמול של הנכס בו הם מעוניינים..

אם נהנית לקרוא את המאמר שלנו האם מטבע בינאנס הוא השקעה טובה והאם עלי להשקיע במטבע בינאנס אנא שתף ​​אותו עם כל מי שיכול להתעניין בטכנולוגיות מסחר במטבעות קריפטוגרפיים וטכנולוגיות בלוקצ’יין.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector