כיצד להשקיע בביטקוין – המדריך למתחילים אולטימטיביים להשקעה ב- BTC

Contents

כיצד להשקיע בביטקוין (BTC)

מדוע להשקיע בביטקוין BTC? מהם יתרונות ואתגרי השקעות בביטקוין? הנה כל מה שאתה צריך לדעת על השקעה בביטקוין.

נסיעה מהירה בנתיב הזיכרון – לו קנית ביטקוין בודד עוד בשנת 2009 – היית משלם פחות מסנט אחד. והיום? המטבע הדיגיטלי נסחר ביותר מ- 18,000 $.

במילים פשוטות, זה אומר שאילו הייתם משקיעים 100 דולר בביטקוין לפני קצת יותר מעשור, הייתם בוחנים תשואות של 179 מיליון דולר..

אכן, זה לא פחות מפנומנלי. ככזה, מובן מאליו שהרבה לקוחות קמעונאיים מחפשים כעת להשקיע בביטקוין. הבעיה המרכזית היא שהרבה אנשים לא ממש מבינים כיצד מטבע החוץ הזה עובד – ולכן הם נרתעים מלהזנק..

זה המקום אליו אנו נכנסים. המדריך האולטימטיבי הזה כיצד להשקיע בביטקוין יגיד לך את כל מה שאתה צריך לדעת – באנגלית רגילה. זה כולל מסביר מהו ביטקוין, כיצד ניתן להרוויח כסף להשקעה בביטקוין BTC, ובאופן מכריע – כיצד לבצע השקעה כיום.

אם אתה רוצה להשקיע בביטקוין BTC במהירות ובקלות, עם 0% עמלה, לבדוק Exchange eToro!

כיצד להשקיע בביטקוין בחמישה שלבים פשוטים

כדי להשקיע בביטקוין, השלב הראשון הוא פתיחת קופה עם בורסה מוסדרת, הוצאת כספים, בחר ביטקוין מרשימת הפלטפורמות, ולבסוף לבדוק & אשר כי מטבעות הוסיפו לארנק שלך.

מדריך זה כיצד להשקיע בביטקוין יפרק הכל בתנאי ליימן כדי שלא תבצע רכישה בעיוורון. אבל, אם אין לך מספיק זמן לקרוא את כל הדרכים, זה מה שאתה צריך לעשות כדי להשקיע עכשיו בביטקוין..

שלב 1: פתח חשבון עם מתווך מוסדר או בורסה

שלב 2: להפקיד כמה כספים באמצעות כרטיס חיוב / אשראי, ארנק אלקטרוני או העברה בנקאית

שלב 3: בחר כמה ביטקוין תרצה להשקיע

שלב 4: אשר את ההשקעה

שלב 5: השאר את הביטקוין שלך מאוחסן עד שתחליט לפדות כסף


שים לב, הצעדים שלעיל צריכים להימשך לך לא יותר מחמש דקות מההתחלה ועד הסוף.

מה זה ביטקוין?

לפני שנגיע למצב של השקעה בביטקוין, הגיוני שנסביר בקצרה מהי טכנולוגיה חדשנית זו. במילים פשוטות, הביטקוין הוא מטבע דיגיטלי שהושק בשנת 2009.

הוא אינו בבעלותו או בשליטתו של אדם יחיד, ממשלה או בנק מרכזי כלשהו. כתוצאה מכך, הדבר הופך את הביטקוין ל’מבוזר ‘. זה גם שקוף, מכיוון שכל עסקה ומוצגת לרשת הביטקוין זמינה לראות בפנקס הציבורי – המכונה ‘בלוקצ’יין’.

על מנת לקנות ביטקוין, תוכלו לעשות זאת באמצעות בורסה מקוונת או מתווך. אתה יכול לאחסן את המטבעות הדיגיטליים שלך בארנק פרטי אותו ניתן להוריד למכשיר השולחני או לטלפון הנייד שלך. לחלופין, אתה יכול להשאיר את המטבעות אצל מתווך מוסדר לשמירה.

כמו כל סוג נכסים עם ערך, מחיר הביטקוין עולה ויורד לאורך כל היום. בין אם הוא עולה או יורד תלוי בכוחות השוק באמצעות הביקוש וההיצע. מטרת העל של השקעה בביטקוין היא, אם כן, למכור את המטבעות עבור יותר ממה ששילמתם במקור.

כיצד עובדת ההשקעה בתהליך הביטקוין?

הדרך הקלה ביותר להבין השקעה בביטקוין היא לחשוב על נכס מסורתי כמו מניות.

לדוגמא, היית קונה מניות בחברה מכיוון שאתה חושב שזה יעלה בערך. ואז, כשאתה מסתובב במכירת המניות, אתה מקווה לעשות זאת במחיר גבוה יותר.

מכריע, זה לא שונה מהשקעה בביטקוין. כלומר, תחזיקו בביטקוין שלכם עד שתהיו מוכנים למכור. אתה יכול לעשות זאת באמצעות המתווך שבחרת בביטקוין – פחות עמלות.

עם זאת, הנה דוגמה בסיסית לאופן הפעולה של תהליך ההשקעה בביטקוין:

 • אתה פותח חשבון אצל מתווך ביטקוין מקוון
 • אתה מפקיד 500 $ ומשקיע את מלוא הסכום ב ביטקוין
 • בזמן הרכישה שווה הביטקוין 15,000 דולר
 • אתה אוחז במטבעות חמש שנים
 • כשאתה מסוגל לפדות כסף, הביטקוין שווה 50,000 $
 • זה מתבטא בעליית מחירים של 233%

על פי הדוגמה לעיל, השקעת במקור 500 דולר בביטקוין והפקת 233% תשואות. המשמעות היא שבסך הכל הפכתם 500 דולר ל -1,665 דולר.

למה כדאי להשקיע בביטקוין?

ישנן סיבות רבות מדוע אתה יכול להחליט להשקיע בביטקוין.

1. חוזר חסר תקדים ונטול תחרות

ציינו מוקדם יותר מאז שהושק בשנת 2009 – הביטקוין צמח משבר של 0.01 דולר למחלקת נכסים של חמש ספרות. זה מייצג תשואות במיליוני נקודות אחוז. מסיבה זו יותר ויותר אנשים מחפשים להשיג חשיפה לביטקוין.

גם בשנים האחרונות ביטקוין עשה ביצועים טובים יותר מכל שוק פיננסי שיש. לדוגמא, ה- S&מדד P 500 עלה מ -2,090 נקודות ל -3,629 נקודות – וצמח בדרך זו ב -73%. בטח, זה מייצג תשואות מעולות למשקיעים.

עם זאת, באותה תקופה של 5 שנים, הביטקוין עבר מ- 387 $ לשיאי 52 שבועות של 19,400 $. במונחים ריאליים, מדובר בעלייה של 5 שנים של כמעט 5,000%. ככזה, אם הייתם משקיעים אז 500 דולר, שווי הרכישה שלכם בביטקוין היה מעל 25,000 דולר!

2. החזר לא מכוסה

אין באמת לדעת כמה גדול המטבע הדיגיטלי הזה יכול להגיע במהלך 5, 10 ו -20 השנים הבאות. באופן מכריע, אין להשוות ביטקוין למניה לצמיחה טכנית כמו טסלה או כיכר.

בטח, המניות המבטיחות הללו החזירו השנה עליות משולשות. אבל, יש רק הרבה יותר זמן עד שמניות אלה יכולות להמשיך לצמוח בקצב זה. זה בניגוד מוחלט לביטקוין – בעיקר בגלל מה שהוא מייצג.

בבסיסו, הביטקוין הוא מטבע דיגיטלי – כלומר הוא מאוד תורם כאמצעי לשלם עבור סחורות ושירותים. זה משהו שאנחנו כבר רואים – עם יפן כמו כיום יותר מ -250,000 חנויות המקבלות ביטקוין.

בנוסף, ביטקוין מכונה גם חנות של ערך כמו זהב – אותה אנו מכסים בקרוב. בסך הכל, מכיוון שביטקוין הוא תופעה חסרת גבולות, הפוטנציאל הטווח הארוך שלו הוא כמעט בלתי מוגבל.

3. חנות ערך

הביטקוין פועל כחנות ערך נהדרת. אחרי הכל, ההיצע שלו מוגבל ל -21 מיליון מטבעות. היא צפויה להגיע לנתון זה בשנת 2140.

כאשר זה יקרה, לעולם לא ייוצר ביטקוין נוסף. בדומה לזהב, הדבר מבטיח כי בתיאוריה – ערך הביטקוין ימשיך לעלות ללא הגבלת זמן.

מוכן להשקעה ביטקוין?

כיצד להשקיע בביטקוין – אפשרויות שונות זמינות

ישנן מספר דרכים בהן אתה יכול להשקיע בביטקוין. ללא צל של ספק, הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא להשתמש במתווך מקוון. בכך, זה רק מקרה של פתיחת חשבון, הפקדת כמה כספים ואז החלטה כמה אתה רוצה להשקיע.

עם זאת, ניתן גם להשקיע בביטקוין באמצעות כספומט מומחה.

בואו לחקור כיצד זה עובד.

כספומטים של ביטקוין

ישנם כיום יותר מ -12,400 כספומטי ביטקוין ב -71 מדינות שונות. אם אינך מכיר כיצד אלה פועלים, הם כספומטים מומחים המאפשרים לך להשקיע בביטקוין. תידרש להזין מזומנים קשים קשים – אשר יומרו לביטקוין.

לאחר מכן, כספומט הביטקוין עשוי להדפיס קבלה המכילה קוד ארנק ייחודי. לאחר מכן עליך להוריד ארנק ביטקוין, לסרוק את קוד ה- QR שנמצא על הקבלה, והמטבעות יתווספו לארנק.

אתה אחראי 100% לשמירה על ביטחונך של הביטקוין שלך. פירוש הדבר שלעולם אל תאפשר לאף אחד לקבל גישה לארנק שלך – מכיוון שהיה ביכולתו להעביר את המטבעות החוצה.

מסיבה זו כספומטים של ביטקוין הם לֹא הדרך הטובה ביותר להשקיע במטבע דיגיטלי זה. למעשה, אם תבחרו להשקיע בביטקוין בצורה כזו, צפו לשלם עמלות ענק. לדוגמא, נתקלנו בכספומטי ביטקוין שגובים סימון של מעל 10% – לפעמים יותר.

מתווך ביטקוין

הדרך הקלה והמשתלמת ביותר להשקיע בביטקוין היא באמצעות מתווך ביטקוין מקוון. בכך תוכלו להשקיע מנוחות ביתכם. יש מאות פלטפורמות מקוונות שמאפשרות לך לקנות ביטקוין, אז נסביר כיצד לבחור אחת לצרכים האישיים שלך בהמשך.

אבל הנחת היסוד העיקרית היא שאתה פשוט צריך לפתוח חשבון ולבצע הפקדה בשיטת תשלום יומיומית. מתווכים מוסדרים כמו eToro מאפשרים לך לממן את השקעתך בביטקוין באמצעות כרטיס חיוב / אשראי, ארנק אלקטרוני והעברה בנקאית.

לאחר שהשקעת בביטקוין אצל המתווך שבחרת, ייתכן שתוכל להשאיר את המטבעות המאוחסנים בפלטפורמה. אבל, אתה צריך לעשות זאת רק אם המתווך הוא מוסדר לחלוטין ופועלת בשיטות אבטחה ממוסדות.

אם לא, אולי עדיף לך למשוך את הביטקוין לארנק פרטי. כפי שציינו קודם, תוכלו להוריד ארנק ביטקוין לשולחן העבודה או למכשיר הנייד שלכם. יש גם ארנקי חומרה – המומלצים לרכישות גדולות.

כיצד לבחור פלטפורמת חליפין להשקעה בביטקוין

עם כל כך הרבה מתווכים ובורסות שמתחרים על העסק שלך, לדעת איזו פלטפורמה ללכת יכול להיות משימה מפחידה.

בכדי לסייע בניקוי הערפל, למטה פירטנו כמה מהגורמים שעליכם להיזהר בעת בחירת פלטפורמת החלפה לצרכים שלכם.

גורמים חשובים בבחירת בורסת ביטקוין:

1. רישוי ומוניטין

לא היית משתמש במתווך לא מוסדר כדי לקנות מניות או איגרות חוב, נכון? ככזה, אתה צריך להשקיע רק בביטקוין עם פלטפורמה שיש לה את הסמכות החוקית לעשות זאת.

הבעיה המרכזית כאן היא שמאות בורסות קריפטוגרפיות פועלות בצורה לא מוסדרת. הסיבה לכך היא שביטקוין מסווג כמטבע חוקי ברוב המדינות – כך שהרגולציה היא קצת אזור אפור.

החדשות הטובות הן שיש פלטפורמות מוסדרות כמו eToro המאפשרים לך להשקיע בביטקוין בצורה בטוחה ומאובטחת.

הסיבה לכך היא שהמתווך מוסדר על ידי ה- FCA (בריטניה), ASIC (אוסטרליה) ו- FinCEN (ארה”ב). לאלו מכם שבסיסם בארה”ב, תשמחו לדעת ש- eToro רשום ב- FinCEN כעסק בתחום שירותי הכסף.

2. תמחור ועמלה

כפי שאתה בוודאי יודע – מתווכים עוסקים ברווחים של כסף. ככזה, אתר הסחר בביטקוין שבחרת עומד לגבות ממך עמלה בעת ביצוע השקעה. מרבית המתווכים גובים עמלה משתנה אשר מוכפלת לאחר מכן מול חלקך.

לדוגמא, אם המתווך גובה 2% ואתה משקיע 1,000 דולר – תשלם 20 דולר. שוב תצטרך לשלם עמלה של 2% זו כאשר אתה מוכר את השקעתך בביטקוין.

eToro, עם זאת, מאפשר לך להשקיע בביטקוין ללא עמלה. לא רק שזה המקרה עם ביטקוין ו -15 מטבעות דיגיטליים אחרים – אלא גם ערימות של מניות ותעודות סל.

3. מינימום השקעה ותשלומים בביטקוין

ברוב המכריע של המקרים, למתווך הביטקוין שבחרת תהיה השקעה מינימלית במקום. אם נזכור עד כמה ביטקוין הוא תנודתי, תרצה לבחור בפלטפורמה המאפשרת לך להשקיע סכומים קטנים.

eToro, למשל, מאפשרת לכם להשקיע מ- $ 25 בלבד לביטקוין. זה נהדר לשמירה על ההשקעות שלך נמוך ומבטיח שלא תשקיע יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד.

כשמדובר בתשלומים, זהו גם מדד מכריע שעליך לבחון לפני פתיחת חשבון. הסיבה לכך היא שחלק מהמתווכים מאפשרים לך להפקיד כספים רק באמצעות העברה בנקאית.

זהו תהליך איטי שיכול להימשך ימים רבים – הן מבחינת פיקדונות והן משיכות. זו שוב הסיבה ש- eToro כל כך פופולרי בקרב משקיעי ביטקוין, מכיוון שהוא תומך בשיטות תשלום מיידיות כמו כרטיסי חיוב / אשראי, Paypal, Skrill, Neteller ועוד..

4. אחסון ופדיון

בעוד שהמדדים שלעיל התמקדו בתהליך ההשקעה הראשוני, עליך גם לחשוב על אחסון. אחרי הכל, הביטקוין הוא מטבע דיגיטלי מבוזר וכך – צריך לאחסן אותו בבטחה בארנק פרטי.

כפי שסיקרנו קודם, הרבה משקיעים בביטקוין יאחסנו את המטבעות בארנק שלהם – מה שמקנה להם שליטה מלאה על הכספים. עם זאת, פירוש הדבר שאתה עומד בסיכון להפרצות. זה גם פחות נוח כשמדובר במזומן של השקעת הביטקוין שלך.

עם זאת, אולי עדיף לך להשאיר את המטבעות אצל המתווך שבחרת. אבל, זאת בתנאי שהפלטפורמה מוסדרת בכבדות. אחרי הכל, תפקיד את ההשקעה שלך אצל הספק המדובר – ולכן נוהלי אבטחה מהשורה הראשונה הם חובה.

זו שוב הסיבה שאנו מציעים לפלטפורמה מורשית eToro. לא רק שהמתווך מחזיק בשלושה רישיונות רגולטוריים ויש לו בקרות אבטחה ממוסדות – אלא אתה יכול לפדות את השקעת הביטקוין שלך בלחיצת כפתור – 24/7.

טיפים כיצד להשקיע בביטקוין ולהרוויח

משקיעים מנוסים מכל מגזרי הנכסים מסוגלים להשיג רווחים עקביים מכיוון שיש להם אסטרטגיה ברורה. אמנם אין אסטרטגיה מתאימה לכל אחד בסצינת הביטקוין, אך אנו מציעים לשקול את הטיפים הבאים לפני שתשקיע.

טיפים מובילים כיצד להשקיע בביטקוין:

טיפ 1: קבע כמה יעדים פיננסיים

ישנן דרכים רבות בהן ניתן לגשת להשקעה בביטקוין. לדוגמא, יש אנשים שמשקיעים כדי להרוויח מהיר על ידי תזמון שוק טוב. במקרים אחרים, ייתכן שאתה מחפש להשקיע בביטקוין לאורך שנים רבות.

כך או כך, חשוב להגדיר כמה יעדים פיננסיים ברורים ומציאותיים לפני שאתם משקיעים בביטקוין. זה יכול להיות משהו בסיסי כמו קביעת יעד מחיר. לדוגמה, ייתכן שתחליט להחזיק את ההשקעה שלך עד ביטקוין יגיע ל 50,000 $.

טיפ 2: ממוצע עלויות הדולר שלך השקעות בביטקוין

בעוד שביטקוין הוא סוג הנכסים בעל הביצועים הטובים ביותר בעשור האחרון, הוא גם הפכפך ביותר. זה יכול לגרום למשקיע חסר ניסיון להיות עצבני ובעקבות כך לגרום ללילות ללא שינה. אחרי הכל, אתה מסתכן בכסף אמיתי כשאתה משקיע בביטקוין.

לדוגמא, ביטקוין עבר מ -10,000 דולר ל -5,000 דולר בתוך שבועיים בשבוע ברבעון הראשון של 2020 – מה שמייצג ירידה של 50%. אולי היית מתפתה במיוחד לקצץ בהפסדים שלך כשנפילה חופשית זו התרחשה.

עם זאת, אלה שהחזיקו מעמד ראו את הביטקוין זכו ב -19,000 דולר רק כעבור 8 חודשים. באופן מכריע, ניתן להימנע לחלוטין מפעולת מחירים תנודתית זו על ידי ביצוע ממוצע עלויות דולר. המשמעות היא שאתה משקיע סכום קבוע מעת לעת.

לדוגמה, ייתכן שתשקיע 200 דולר בביטקוין בסוף כל חודש. בכך, מחיר העלות שלך ישתנה כל הזמן וכך ממוצע לאורך זמן. המשמעות היא שאתה לא צריך לדאוג לתנודתיות לטווח קצר.

טיפ 3: גוון את השקעת הביטקוין שלך

גיוון חשוב עם כל סוגי הנכסים – אך ביתר שאת כאשר משקיעים בביטקוין. במילים פשוטות, פירוש הדבר שלעולם אסור לשים את כל הביצים בסל אחד – כלומר ביטקוין.

כעת, נקודת התחלה טובה תהיה לשקול השקעה גם במטבעות קריפטוגרפיים אחרים – כמו את’ריום וריפל. עם זאת, יש להחזיק בחשיפה הכוללת שלך לקריפטוגרפיה למינימום.

לדוגמה, ייתכן שתרצה להקדיש 10% מההשקעה שלך במטבעות קריפטוגרפיים והשאר למחלקות נכסים מבוססות ויציבות יותר כמו מניות ואג”ח. בנקיטת גישה כזו, גיוון מגן עליך במקרה שההשקעה שלך בביטקוין לא ממש מתכננת.

כיצד להשקיע בביטקוין היום – הדרכה שלב אחר שלב

אז עכשיו, לאחר שכיסינו את הפרטים הקטנים של השקעה בביטקוין, אנו הולכים להוביל אותך בתהליך הרכישה.

על ידי ביצוע הצעדים המתוארים להלן – תוכל לבצע את ההשקעה הראשונה שלך ב- Bitcoin עם eToro תוך פחות מחמש דקות!

כיצד להשקיע בביטקוין בשש שלבים פשוטים:

שלב 1: פתח חשבון eToro

כדי לגרום לכדור להתגלגל, עבור לאתר eToro ו פתח חשבון.

יהיה עליך לספק מידע אישי – כגון שמך ומדינת מגוריך.

יהיה עליך גם ליצור שם משתמש / סיסמה ולאשר את פרטי יצירת הקשר שלך. כל האמור לעיל לא אמור לקחת יותר מ -2 דקות.

שלב 2: העלה מזהה כלשהו

באמצעות eToro להשקעה בביטקוין אתה משתמש במתווך מוסדר בכבדות. בתורו, המשמעות היא שתצטרך להעלות תעודת זהות כלשהי בהתאם לחוקים נגד הלבנת הון.

זה כולל את דרכון / רישיון הנהיגה שלך לצד מסמך המאמת את מעמד התושבות שלך. האחרון יכול להיות הצהרת בנק או חשבון שירות. eToro בדרך כלל אימתה את המסמכים באופן מיידי.

שלב 3: בצע הפקדה

יהיה עליך לבצע הפקדה אם ברצונך להשקיע בביטקוין ב- eToro. זה צריך להיות לפחות 200 דולר – אם כי אתה צריך להשקיע את הסכום המלא בביטקוין. להיפך, אתה יכול להקצות רק 25 דולר.

במונחים של אמצעי תשלום נתמכים, זה כולל את הדברים הבאים:

 • כרטיס חיוב
 • כרטיס אשראי
 • Paypal
 • סקריל
 • נטלר
 • Sofort
 • באמון

ניתן גם להפקיד כספים באמצעות העברה בנקאית.

שלב 4: חפש ביטקוין

ברגע שביצעת הפקדה ב- eToro, תוכל להמשיך ולהשקיע בביטקוין.

הפלטפורמה אינה מתמחה אך ורק בביטקוין, מכיוון שהיא מציעה גם מניות סחר, תעודות סל ושירותי מסחר ב- CFD. ככזה, אתה יכול לחפש ביטקוין כדי לעבור לדף ההשקעה בהתאמה.

שלב 5: השלם את השקעת הביטקוין

כדי להשלים את תהליך ההשקעה בביטקוין ב- eToro, עליך להזין את הסכום שברצונך להשקיע. זה צריך להיות לפחות 25 דולר. לבסוף, לחץ על כפתור ‘פתח סחר’.

בתוך כך, ההשקעה שלך בביטקוין ללא עמלה תטופל באופן מיידי. המטבעות יתווספו אז לתיק eToro שלך.

שלב 6: פדה את השקעת הביטקוין שלך

למרות שסביר להניח שלא תרצו לפדות את השקעתכם בביטקוין במשך מספר חודשים או שנים, עלינו להסביר במהירות כיצד הדבר נעשה ב- eToro..

כאשר הזמן מתרחש, פשוט עבור לתיק שלך ובחר למכור את הביטקוין שלך. אתה יכול למכור את כל זה בבת אחת ובאחוז קטן מההשקעה שלך.

כך או כך, ברגע שתאשרו את המכירה המזומנים יתווספו ליתרת eToro שלכם. לאחר מכן תוכל למשוך את הכסף בחזרה לחיוב / כרטיס האשראי, הארנק האלקטרוני או חשבון הבנק שלך!

שקלת להשקיע ב BTC?

כיצד להשקיע בביטקוין – השורה התחתונה

לסיכום, למרות שהשקעה בביטקוין עשויה להיראות כמשימה מרתיעה – זה ממש לא צריך להיות. כפי שהסברנו במדריך זה כיצד להשקיע בביטקוין, ניתן להשלים את התהליך בפחות מחמש דקות.

באמצעות הברוקר המדורג הגבוה ביותר שלנו eToro, תוכל להשקיע מ- $ 25 בלבד מבלי לשלם עמלה אחת. והכי חשוב, ההשקעה שלך בטוחה – לא מעט מכיוון ש- eToro מורשה על ידי FCA, CySEC ו- ASIC – ונרשמת ב- FINRA בארה”ב..

eToro – קנו ביטקוין בעמלה של 0%

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

שאלות נפוצות

כמה עלי להשקיע בביטקוין?

אין סכום כסף ‘נכון’ להשקיע בביטקוין. אחרי הכל, זה תלוי בתקציב האישי שלכם, ביעדים הכספיים ובתיאבון לסיכון. עם זאת, תוכלו להשקיע בביטקוין מ- $ 25 בלבד ב- eToro – שזה סכום לא חשוב עבור רובם.

האם ביטקוין הוא השקעה טובה בשנת 2021?

הערך של ביטקוין הוא פי יותר מפי ארבעה בשנת 2020 – בהשוואה לרוב סוגי הנכסים. אם מגמה זו ממשיכה עד 2021, נותר לראות. זו הסיבה שמומלץ לך לממוצע השקעות שלך בעלות דולר.

איך מתחילים להשקיע בביטקוין?

הדרך הקלה ביותר להתחיל להשקיע בביטקוין היא באמצעות מתווך מקוון מוסדר כמו eToro. כל שעליך לעשות הוא להפקיד כמה כספים בכרטיס חיוב / אשראי, ארנק אלקטרוני או חשבון בנק – ואז לבחור כמה אתה רוצה להשקיע.

האם אוכל להשקיע 100 דולר בביטקוין?

אתה בהחלט יכול. למעשה, פלטפורמות כמו eToro מאפשרות לך להשקיע מ- $ 25 בלבד. הסיבה לכך היא שהביטקוין יכול להיות מפוצל וכך – תורם מאוד להשקעות קטנות יותר.

אתה יכול להפסיד כסף על ביטקוין?

כן, כמו כל ההשקעות ביטקוין יכול להפסיד לך כסף. זה יקרה אם תפדה את הביטקוין שלך במחיר נמוך מזה ששילמת במקור.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map