כיצד לסחור ב Cardano: מדריך שלב אחר שלב

Contents

כיצד לסחור ב- Cardano: מדריך מקיף למסחר ב- ADA בשנת 2021

המסחר בקארדאנו הוא די פשוט ברגע שמקבלים את העניין.

Cardano (ADA) הוא אחד מרבים הנכסים הדיגיטליים שצומחים במהירות בתעשיית הקריפטו. למרות שהתחילה יחסית איטית מבחינת התמחור, Cardano מאז עלתה בערכה.

בין אם ברצונך לגוון את תיק ההשקעות לטווח הארוך שלך או ללכת אחרי רווחים לטווח הקצר, Cardano יכולה להיות מתאימה אסטרטגית לתוכניות המסחר שלך.

אתה יכול לסחור ב- Cardano כנגד מטבע פיאט כגון דולר אמריקאי או כנגד מטבעות קריפטוגרפיים אחרים כמו ביטקוין.

כאן ריכזנו מדריך מקיף בנושא סחר בקרדנו בשנת 2021.

זה כולל מבוא לאסטרטגיות הרבות שמקצוענים מנוסים משתמשים בהם, וכן טיפים למציאת המתווך המקוון הנכון למסחר Cardano באופן מקוון..

כיצד לסחור ב- Cardano בחמישה שלבים קלים:

כדי לסחור ב- Cardano, הצעד הראשון הוא פתיחת קופה עם בורסה מוסדרת, הוצאת כספים, בחירת Cardano מרשימת הפלטפורמות, ולבסוף קנה ADA (go Long) או מכירת ADA (go short).

מדריך זה כיצד לסחור ב- Cardano ADA יפרק הכל במונחים של ליימן כדי שלא תסחרו בצורה עיוורת. אבל, אם אין לך מספיק זמן לקרוא את כל הדרכים, זה מה שאתה צריך לעשות כדי לסחור בקרדנו עכשיו..

שלב 1: פתח חשבון אצל מתווך מוסדר

שלב 2: מממן את חשבונך בכרטיס חיוב / אשראי, ארנק אלקטרוני או העברה בנקאית

שלב 3: בחר בכמה Cardano אתה רוצה לסחור

שלב 4: קנה ADA (לך הרבה) או מכור ADA (קצר)

שלב 5: אשר את הסחר


נתחיל ללמוד כיצד לסחור בקרדנו בשנת 2021!

תוכן

מה זה מסחר קרדאנו?

כיצד עובד סחר בקרדנו?

כיצד לסחור בקרדנו באופן מקוון – הקמת סחר

כיצד להרוויח כסף ב- Cardano

כיצד לסחור ב- Cardano 2021 – הדרכה שלב אחר שלב

כיצד לסחור במדריך Cardano – פסק הדין

מה זה מסחר קרדאנו?

Cardano (ADA) היא מטבע קריפטוגרפי שפועל ברשת הבלוקצ’יין באותו שם. בניגוד לפלטפורמות בלוקצ’יין אחרות, Cardano נותנת עדיפות לשותפויות עם מוסדות אקדמיים.

מאז שנוצר בשנת 2015 מטבעות ADA עלו בערכם בכמות ניכרת.

עם זאת, מחיר המטבעות הקריפטוגרפיים – במיוחד Cardano, הם תנודתיים מאוד. לכן כל מגמה או התפתחות פיננסית עולמית בתעשיית הבלוקצ’יין עשויה לגרום לשינוי בערכו.

במילים פשוטות, מחירו של Cardano מוכתב על ידי היצע וביקוש לשוק.

גידול בביקוש לקרדאנו מביא לכך שמחירו יעלה כלפי מעלה. אם יקרה ההפך, המחיר יירד.

בעיקרו של דבר, אם אתה תוהה כיצד לסחור ב- Cardano, המטרה שלך היא לחזות את סנטימנט השוק הכללי. כל עוד אתה משער נכון, תרוויח.

תן לנו להראות לך איך לסחור Cardano עם דוגמה:

 • נניח שהמחיר של Cardano בינואר הוא 0.25 $
 • תמצא את זה מאויר כ- ADA / USD בבוקר או בבורסה שבחרת
 • משערים כי Cardano יעלה במחיר, אתה מבצע הזמנת קנייה בשווי 2,000 $.
 • כעבור חודשיים עלה שווי Cardano ל -0.30 דולר.
 • זה מהווה עלייה של 17.18% מהמחיר ששילמת במקור
 • משוכנע שהגיע הזמן להוציא כסף, אתה מבצע הזמנת מכירה כדי לצאת מהסחר.

כפי שאתה רואה, תוך חודשיים הרווחת סכום של 343.60 דולר על ההשקעה המקורית שלך בסך 2,000 דולר.

מצד שני, אם היית מנבא את השוק באופן שגוי, היית מקבל הפסד כספי.

במילים פשוטות, אתה יכול לנצל את Cardano על ידי ניצול תנודות השוק. על מנת להשיג זאת, תחילה עליך לחנך את עצמך כיצד פועל שוק המטבעות.

כיצד עובד סחר בקרדנו?

בהשוואה למניות כמו מט”ח, נכסים דיגיטליים כמו Cardano עשויים להיות תוספת חדשה יחסית לשוק המסחר. עם זאת, מי שמכיר את התוספות הבסיסיות של המסחר ימצא קל לשליטה בקרדאנו.

אם אתה זקוק לרענון מהיר, או ליתר דיוק, הקדמה מלאה, הנה היסודות כיצד לסחור ב- Cardano באופן מקוון.

תנועות מחיר המסחר של קרדאנו

לכל נכס פיננסי, חשוב ביותר שתדע מה מניע את עלותו כדי להיות מסוגל לחזות את ערכו העתידי במדויק.

המקרה של קרדאנו אינו שונה.

 • אם יותר סוחרים ימשכו זמן רב ב- Cardano, הדבר ישקף את מחיר השוק שלה.
 • להיפך, אם אתה רואה שסוחרים חסרים מכירת מטבעות הקארדנו שלהם, זה יקטין עוד יותר את ערך המטבע הדיגיטלי.

אתה יכול לסחור ב- Cardano באמצעות מתווך מקוון או חילופי מטבעות קריפטו. תוך כדי זה, תוכלו להבחין כי המחיר של Cardano משתנה מעט בין פלטפורמות מסחר מתחרות.

למשל, בפלטפורמה אחת, Cardano עשוי להיות מוערך ב -0.249 דולר; בעוד שבאחרת, ייתכן שתמחר במחיר של 0.250 דולר. בלי קשר, שונות זעירה כזו היא טבעית בלבד בין חילופי מטבעות קריפטוגרפיים מרובים ואינה מטרידה אותך ואת יכולתך להרוויח.

זוגות מסחר של קרדאנו

תרשים מחיר cardano

כפי שצוין קודם, מסחר בקארדנו יכול להתנהל בצורה של צמד crypto-fiat או זוג crypto-crypto.

למשל, אתה יכול לסחור בקרדנו כנגד מטבע שהונפק על ידי הממשלה כמו הדולר האמריקאי (ADA / USD) – או כנגד מטבע מטבע אחר כגון Bitcoin (ADA / BTC).

בזמן המסחר בצמדי Cardano-fiat, רובם מעדיפים לשער על שווי ADA מול מטבע הביצועים העולמי – USD.

עם זאת, ייתכן שתמצא גם פלטפורמות המציעות חלופות כגון אירו (ADA / EUR), ין יפני (ADA / JPY), לירה בריטית (ADA / GBP) או דולר אוסטרלי (ADA / AUD).

ראוי לציין כי זוגות Cardano-fiat מגיעים עם נזילות גבוהה וסבירות גבוהה יותר שתביא לך מרווחים טובים יותר בשוק. יתר על כן, קל יותר לשער על Cardano כנגד מטבע פיאט ולא כמו ביטקוין או את’ריום.

מצד שני, צמד קריפטו-קריפטו מחייב אתכם להבין היטב את שני המטבעות הקריפטוגרפיים הדיגיטליים שאתם סוחרים. מסיבה זו, זוג Cardano-fiat נחשב מתאים יותר לסוחרים מתחילים.

מסחר ארוך טווח או קצר

כאשר מחליטים כיצד לסחור בקרדנו, אחד הדברים הראשונים הוא לשקול האם ברצונך לסחור על בסיס ארוך טווח או קצר. הבחירה במכשיר הפיננסי שלך תשתנה בהתאם.

למשל, אם ברצונך להשקיע בקרדנו מכיוון שאתה חושב ששווי הנכס יעלה בעתיד – תוכל לבחור באסטרטגיה ארוכת טווח. בגישה זו, תוכלו לקנות מטבעות של Cardano ולאחסן אותם בארנק קריפטו מאובטח.

אתה יכול להחזיק במטבעות האלה במשך שבועות, חודשים, או לפעמים אפילו שנים עד שמתרחש הזמן הנכון עבורך למקסם את הרווחים שלך.

מצד שני, כאשר סוחרים ב- Cardano באמצעות אסטרטגיה לטווח קצר, אתם שואפים להשיג רווחים קטנים יותר אך בתדירות גבוהה יותר. זה כרוך בהצבת מספר עסקאות בפרק זמן קצר, כמו למשל ב "סחר בתנופה" אוֹ "סחר יומי."

יתר על כן, יהיה עליך להבין את האינדיקטורים הטכניים וניתוח תרשימים כדי להשיג רווחים במסחר לטווח הקצר של Cardano. התהליך יכול להיות מסובך עבור סוחרים חדשים.

כתוצאה מכך, ייתכן שתמצא את "קנה והחזק" אסטרטגיה שיטה קלה יותר בעת סחר בקרדנו. אחרי הכל, אינך צריך לדאוג לניתוח מעמיק של תנודות המחירים לטווח הקצר.

עוד על כך בהמשך.

1. סחר וקארדנו

אם ברצונך לסחור ב- Cardano בטווח הארוך, מומלץ לעשות זאת באמצעות מתווך מוסדר.

עם זאת, מחקר עבור מתווך מקוון אמין יכול להפוך לתהליך מסובך ומכריע לא פחות. במקרה שעוד לא התחלת את החיפוש, אנו ממליצים לך לשקול את eToro. לפלטפורמת המסחר החברתי יש 13 מיליון לקוחות שיעידו על הצלחתה.

eToro מקלה על המסחר של Cardano ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים בעמלה אפסית. חשוב מכך, תוכלו לאחסן את מטבעות ה- ADA שלכם בבטחה ב- eToro – מכיוון שהמתווך מוסדר בכמה מדינות.

בין אם אתה מתחיל או סוחר מנוסה, eToro יכול להיות מועיל למסחר ארוך טווח של נכסי קריפטו. זה שימושי במיוחד עבור אלה שאין להם זמן או משאבים לצפות בכל תנודות שוק קטנות.

ככזה, ה "קנה והחזק" אסטרטגיה תאפשר לך להרוויח מהערך העולה של Cardano מבלי שתצטרך לנתח את השוק כל הזמן.

2. מסחר קרדאנו

אם אסטרטגיה לטווח קצר היא דבר שמעניין אתכם, כדאי ללמוד על CFDs של Cardano (חוזה להבדלים).

CFD הוא נגזרת המשקפת את שווי השוק של הנכס – במקרה זה, Cardano.

בעת סחר ב- CFD, אתה משער על המטבע הדיגיטלי מבלי לקחת בעלות. בדרך זו, אתה יכול ללכת על שניהם "ארוך" ו "קצר," ניצול העלייה והירידה של המחירים של הנכס.

סחר ב- CFD של Cardano מזמין יתרונות נוספים. ראשית, זה מקנה לך פריסים תחרותיים בשוק, כמו גם גישה למינוף.

עם זאת, מינוף יכול לגרום לך לאבד יותר ממה שהתכוונת. ככאלה, מדינות רבות, כולל ארה”ב, אסרו על מסחר ב- CFD. אם אתה תושב בריטניה, אתה יכול לעסוק במסחר CFD בנכסים פיננסיים אחרים, אך לא במטבעות קריפטוגרפיים.

עם זאת, סביר להניח שתוכלו למצוא חללים לא מוסדרים המציעים מינוף על Cardano – למשל, בבורסות קריפטוגרפיים. עם זאת, אתה תסכן את ההון שלך עם פלטפורמות מסחר של צד שלישי כזה – מכיוון שהן פועלות ללא רישיון.

יתר על כן, מרבית הפלטפורמות הללו דורשות ממך לסחור ב- Cardano נגד ‘USDT’ במקום בדולרים אמריקניים בפועל.

USDT הוא מטבע קריפטוגרפי בשם Tether, שערכו מוצמד ל- 1 USD. משמעות הדבר היא שבמקום לסחור בצמד קריפטו-פיאט כגון ADA / USD, יהיה עליכם להסתפק בזוג קריפטו-קריפטו כמו ADA / USDT.

כיצד לסחור בקרדנו באופן מקוון – הקמת סחר

שוק המטבעות קריפטוגרפיים ידוע בתנודתיות שלו. על מנת שתוכל להפיק תועלת מתנועות המחירים הללו, עליך לשער ולבצע הזמנות סחר בהתאם.

עליכם לתקשר ביעילות את ההזמנות הללו כדי שהמתווך המקוון שלכם יוכל לבצע עבורכם את סחר הקארדאנו שלכם.

הזמנות אלה נשארות זהות בכל הנכסים הפיננסיים – כגון מניות ומט”ח.

עם זאת, אם אתה רק מתחיל כסוחר, להלן הפקודות הבסיסיות ביותר שתשתמש בהן בעת ​​המסחר ב- Cardano באופן מקוון..

קנה או מכר הזמנה

נתחיל בסוגי ההזמנות הבסיסיים והחיוניים ביותר בעת סחר מקוון ב- Cardano:

 • הזמנת קנייה מתבצעת כאשר אתה חושב שמחירו של Cardano יעלה
 • הזמנת מכירה מתבצעת כאשר אתה חושב שמחיר Cardano יירד.

הזמנת קנייה או מכירה היא כיצד אתה פותח את עמדתך בשוק. למעשה, אם אתה הולך זמן רב על Cardano, תפתח בהזמנת קנייה ותסגור את עמדתך בהזמנת מכירה.

אם אתה הולך לקצר, אתה נכנס לשוק עם הזמנת מכירה וסוגר את המיקום שלך עם הזמנת קנייה.

מחיר כניסה

עם היסודות של הזמנות קנייה ומכירה מכוסים, כעת נוכל לבדוק את סוגי ההזמנות שיכולות לחזק את אסטרטגיית המסחר האישית שלך. למשל, בשוק מטבעות קריפטוגרפי נע במהירות, מחיר מטבעות ADA יעלה ויורד בכל שנייה.

ככזה, אתה צריך יותר מסתם הזמנות לקנות ולמכור כדי לציין איזה מחיר אתה מתכוון להיכנס לשוק. אלה מבוצעים על ידי הגדרת א "סדר שוק" או א "סדר הגבלה."

להלן הסבר פשוט כיצד כל אחת מההזמנות הללו עובדת בעת סחר מקוון ב- Cardano.

 • צו שוק: נניח שהמחיר של Cardano הוא 0.26 $. מרוצים מכך, אתה מבצע הזמנת שוק לקנות את Cardano מיד. המשמעות היא שעל המתווך לבצע את הזמנתך באופן מיידי או במחיר הקרוב ביותר שיש. יכול להיות שיש הבדל קל בין ביצוע ההזמנה למועד ביצועה, כפי שהוא טבעי בכל שוק.
 • הגבלת צו: לשם השוואה, צו הגבלה מדויק יותר. לדוגמא, שווי Cardano מוערך ב -0.26 דולר בשוק. עם זאת, אתה רוצה לבצע את הזמנת הקנייה שלך רק כאשר מחיר Cardano מגיע ל -0.27 $. כאן נכנסת הזמנת מגבלה. ניתן לבצע הזמנת גבול בסכום של 0.27 $, כלומר ההזמנה תבוצע רק כאשר Cardano יגיע למחיר היעד שלך..

כפי שאולי ניחשתם, הזמנות הגבלה נותנות לכם שליטה רבה יותר על העסקאות שלכם. בהמשך, זוהי הבחירה המועדפת על סוג ההזמנה בקרב הסוחרים. עם זאת, אם אתה מעוניין להיכנס לסחר בקרדנו באופן מיידי, אז הזמנת שוק תהיה האופציה הטובה יותר.

אסטרטגיית יציאה

האופן שבו אתה יוצא מהעסקאות שלך עם Cardano הוא אולי מכריע אפילו יותר מאיך שאתה נכנס אליו. ככזה, הזמנות רווח והפסד הפסד יכולות להיות אינסטרומנטליות בזמן התכנון מתי לסגור את עמדתך.

 • Take-Profit: נניח שאתה רוצה לנעול את הרווחים שלך כאשר המסחר שלך ב Cardano מרוויח 2%. ניתן לעשות זאת על ידי קביעת הזמנת רווח של 2% מעל ומחיר הכניסה שלך. המתווך שלך יסגור את המסחר כאשר הערך של Cardano יגיע לנקודת הזמנת הפסד המוגדרת שלך.
 • עצור הפסד: בדומה להבטחת הרווחים שלך, אתה יכול גם להגביל את ההפסדים שלך בעת סחר בקרדנו. במילים פשוטות, אם אינך רוצה להסתכן בהפסד של יותר מ -1.5% במסחר שלך ב- Cardano, הגדר את צו ההפסקה על 1.5%. המסחר שלך ייסגר רק כאשר מטבעות ADA יגיעו לרמת המחיר שצוינת.

אתה יכול להגדיר הן הזמנות לקחת רווח והן הפסד הפסד באותה סחר. למעשה, זה מאוד מומלץ.

הבה נסביר כיצד לסחור בקארדנו בשני סוגי ההזמנות הללו עם דוגמה.

 • אתה רוצה לסחור ב- ADA / USD.
 • מחירו של קרדאנו הוא 0.2600 דולר.
 • בתקווה שהמחיר יעלה, אתה מבצע הזמנת קנייה.
 • כמקרה, אתה רוצה להגביל את ההפסדים שלך ל -1%. משמעות הדבר היא ביצוע הזמנת הפסד הפסד בשיעור של 1% מתחת למחיר הכניסה שלך בסך 0.2600 דולר – אז זה 0.2574 דולר
 • אתה רוצה לסגור את המסחר בקארדאנו באופן אוטומטי ברווח של 2%, אז אתה מבצע רווח נקי בהזמנה של 0.2652 $..

כעת, תלוי לאיזה כיוון הערך של Cardano נע, המתווך שלך יבצע את ההזמנה בהתאמה ויסגור את המסחר באופן אוטומטי.

הדוגמה לעיל יכולה ללכת בשתי דרכים:

 • Cardano עולה בערך – המתווך שלך מבצע את צו הרווח וסוגר את העסק שלך ב 0.2652 $.
 • Cardano יורד בערך – המתווך שלך מבצע את צו הפסד הפסד וסוגר את המסחר ב 0.2574 $.

מוכן לצלול לתוכו קרדנו ADA מִסְחָר?

כיצד להרוויח כסף ב- Cardano

קביעת ההזמנות הנכונות יכולה לבטל את הצורך לצפות באופן ידני כיצד העסק שלך מתרחש. למעשה, זו תהיה דרך מאוד לא יעילה ללמוד כיצד לסחור בקרדנו.

עם זאת, הבנת ההזמנות הנ”ל בלבד לא תבטיח שתעזוב את המסחר עם רווח או שתמנע הפסדים משמעותיים.

ככזה, כשאתה לומד כיצד לסחור ב- Cardano, עליך להיות מודע למספר גורמים אחרים שיכולים להשפיע או להשפיע אם תרוויח או לא..

לְהַמֵר

‘יתד’ שלך בעת סחר בקארדאנו הוא סכום הכסף שאתה מסתכן בתפקיד. כמתבקש, גודל ההימור שלך עומד ביחס ישיר לרווחים הפוטנציאליים שלך. למרבה הצער, מתאם זה משתרע גם על הפסדים.

לדוגמה, אם אתה מהווה 100 דולר על סחר בקארדאנו ומרוויח 2%, זה ייתן לך רווחים של 2 דולר. אך אם תגדיל את יתרתך ל -1,000 דולר, הרווח שלך יעמוד על 20 דולר.

במילים אחרות, נתח גבוה יותר מתורגם גם לרווחים גבוהים יותר ולהפסדים גבוהים יותר.

זה מחייב שתשתמש באסטרטגיית ניהול כספיות. בפועל, אתה תגדיר ריסון עם כמה כסף אתה סוחר. מרבית הסוחרים מיישמים כלל שלא להפקיד יותר מ -1% מכספי המסחר הזמינים שלהם.

לשם המחשה – אם יש לך 1,000 דולר בחשבון המסחר שלך, אתה תשווה לא יותר מ -10 דולר על עסקה אחת בקרדנו.

שליטה כזו על הכספים שלך חשובה במיוחד כשאתה נסחר בטווח הקצר, כאשר הכסף זורם לחשבונך ומחוצה לו כל הזמן.

פלטפורמה מוסדרת eToro מאפשר להתחיל לסחור ב Cardano עם סכום של פחות מ- $ 25 להזמנה. זה מאפשר לך לנסות את מזלך במסחר בקרדאנו מבלי שתצטרך להסתכן בסכומי כסף גדולים.

מינוף מסחר בקרדנו

כפי שכבר דנו, מסחר ב- CFD בקריפטו אינו חוקי בכל המדינות. עם זאת, אם המיקום שלך אכן מאפשר לך לגשת ל- CFD, עליך לדעת מהו מינוף.

מינוף הוא אמצעי עבורכם לסחור על ידי העמדת סכום זעום בלבד מההימור הרצוי. את שארית הכסף תשאלו מהמתווך.

אם תצליח לחזות נכון את המחיר העתידי של Cardano, מינוף יכול להיות יתרון עצום בהפיכת רווחים עצומים.

עם זאת, ספקולציות שגויות יכולות להוביל גם להפסדים, רק מוגברים על ידי מינוף.

תן לנו להציע לך דוגמה לפינוי הערפל.

 • אתה מחליט לבצע הזמנת רכש בשווי 100 $ ב- ADA / USD.
 • אתה משתמש במינוף של 1:10
 • פירוש הדבר שההימור שלך הוא כעת $ 1,000
 • הרווח במסחר זה הוא 5%.

ללא מינוף היית מרוויח 5 דולר בסחר זה. מכיוון שהפעלת מינוף בשעה 1:10, הרווח שלך מסתכם בסך 50 דולר.

במקרה שהשוק היה נגדך, ההפסדים שלך יוגדלו גם ביחס שבחרת של 1:10.

ככזה, חשוב שתמנע מפלטפורמות מסחר לא מוסדרות המציעות מגבלות מינוף אקספוננציאליות. לרוב זה יכול לעמוד על 1: 100 ומעלה.

במקום זאת, הישאר עם מתווכים מוסדרים כמו eToro, המציעה מכסי מינוף צנועים על CFDs מטבעות קריפטוגרפיים, כדי להבטיח שזה תואם את פרופיל הסיכון שלך,

עמלות לסחר בקרדנו באופן מקוון

לא כל הרווחים שתשיג ימצאו את דרכם לכיס שלך. חלק מהרווחים שלך ייספרו בדמי מסחר שגובה המתווך המקוון שלך. תלוי בפלטפורמת המסחר שלך ובסוג האסטרטגיה שאתה מבצע, העמלות שתשלם ישתנו.

בתור סוחר, אתה צריך גם לדאוג לתנאים ולהגבלות של המתווכים המקוונים שאתה בוחר בהם.

כדי לכוון אותך לכיוון הנכון, להלן רשימה של העמלות הנפוצות ביותר שאתה צריך לפקוח עליהן בעת ​​סחר מקוון ב- Cardano..

ועדת המסחר בקרדנו

עמלה הינה עמלה שתשלם למתווך לצורך ביצוע עסקאות בשמך. בעוד שפלטפורמות מסוימות גובות זאת בתשלום חד פעמי, אחרות ידרשו ממך לשלם אותו בשני קצוות הסחר.

העמלות מחושבות לרוב באחוזים כנגד ערך ההזמנה שלך.

במהלך מחקר השוק מצאנו כי מתווך מטבע החילופי מטבעות מטבעות Coinbase גובה עמלה של 1.49% בכניסה וגם ביציאה מהשוק. המשמעות היא שתצטרך לשלם 1.49% כשאתה פותח עסקאות בקרדנו ואז שוב כשאתה סוגר אותה.

מצד שני, eToro מאפשרת לך לסחור ב- Cardano ובמטבעות קריפטוגרפיים אחרים בעמלה של 0%.

ממרח קרדנו

‘המרווח’ הוא ההבדל בין מחיר הקנייה של הנכס למחיר המכירה. כאשר אתה סוחר Cardano באופן מקוון, תרצה לעשות זאת בפערים הדוקים.

פער מחירים גדול יותר פירושו פריסה גבוהה יותר, אשר תשפיע על הרווחים שאתה עומד לעשות.

לדוגמא, אם המתווך שלך גובה מרווח של 1.80% על Cardano, אתה נכנס לסחר ב 1.80% באדום.

במילים אחרות, רווח של 1.80% רק יאפשר לכם לשבור את המסחר. הרווחים שלך צריכים להיות מעבר ל -1.8% כדי שתוכל להרוויח בפועל בעסקאות Cardano המדוברות.

עמלות מסחריות אחרות בקרדנו

מלבד העמלה והמרווח, יתכן שהמתווך שלך יקיים גם מגוון דמי ניהול.

פירטנו את סוגי העמלות העיקריים שעשויים להיכנס למשחק:

 • פיקדון / משיכות: מדובר בעמלות עסקה המתרחשות בעת הפקדת ומשך כסף מחשבון המסחר שלך. חלק מהמתווכים מחייבים אותך רק בגין משיכות, בעוד שהם מכסים את עלות ההפקדות. ב- eToro תוכלו להפקיד כספים בתשלום של 0.5% בלבד (כלום אם אמצעי התשלום שלכם נקוב בדולר ארה”ב).
 • חוֹסֶר פְּעִילוּת: עמלת אי-פעילות נגבית כאשר אינך מצליח לעמוד בפעילות המינימלית בחשבון המסחר שלך. משך חוסר הפעילות יכול להיות בין שלושה לשנים-עשר חודשים – תלוי במתווך.
 • מימון לילה: המכונה גם “עמלות החלפה”, עמלה זו גובה על ידי המתווכים על שמירת העסק שלך פתוח בן לילה. עם זאת, זה המקרה רק כאשר סוחרים CFD או משתמשים במינוף.

בהתחשב בכך שהעמלה האמורה יכולה להסתכם במהירות, עליכם תמיד לבדוק את מבנה התמחור של המתווך המקוון לפני ההרשמה.

מוכן להתחיל לסחור קרדנו ADA?

כיצד לסחור ב- Cardano 2021 – הדרכה שלב אחר שלב

האם אתה מוכן לסחור בקרדו עכשיו?

אם כן, כל שנותר לך לעשות הוא לבצע את השלבים המפורטים להלן. בכך תעשה את הסחר הראשון שלך ב- Cardano בפחות מחמש דקות!

שלב 1: בחר אתר מסחר בקרדנו

כיום תוכלו לסחור בקארדנו מהנוחות שבביתכם באמצעות פלטפורמות מסחר מקוונות. אבל המאבק הוא למצוא מתווך שתוכל לסמוך עליו עם הון המסחר שלך.

ככזה, סוקר את המדדים שלמטה בעת חיפוש פלטפורמה לסחר ב- Cardano באופן מקוון.

 • תַקָנָה: האם הפלטפורמה מורשית על ידי גופים רגולטוריים כגון ASIC, CySEC או FCA?
 • עמלות: מהם דמי הוועדה, המרווח ודמי הניהול האחרים שעליך לשלם בעת השימוש בשירות המתווך?
 • תשלומים: אילו אמצעי תשלום מקבל התיווך?
 • פיקדונות מינימליים: מה סכום ההפקדה המינימלי וההימור הדרושים כדי להתחיל לסחור בקרדנו?
 • זוגות קרדנו: אילו זוגות מסחר של Cardano נגישים באתר?
 • פלטפורמת מסחר: האם הפלטפורמה ידידותית למשתמשים למתחילים?
 • אפליקציה לנייד: האם אתה יכול לגשת לפלטפורמת המסחר ולבצע הזמנות באמצעות אפליקציה לנייד?

ההחלטה, כפי שאתה רואה, דורשת התייחסות רבה.

בעניין זה ורבים נוספים, eToro בהחלט עולה בראש. מצאנו כי לפלטפורמה יש כמה תכונות הפונות לכל רמות הסוחרים, כגון:

 • רישיונות מ- FCA, ASIC ו- CySEC
 • רישום FINRA כדי להקל על סוחרים אמריקאים
 • סחר בעמלה אפסית על Cardano ונכסים דיגיטליים אחרים
 • ארנק eToro מאובטח לאחסון מטבעות קריפטוגרפיים
 • אמצעי תשלום הנעים בין כרטיסי חיוב לארנקים אלקטרוניים של צד שלישי.

שלב 2: פתח חשבון מסחר של Cardano

לאחר שהחלטת על מתווך מקוון, עבור לאתר שלהם ולחץ על הירשם. תהליך ההרשמה בדרך כלל קל וניתן להסתיים תוך מספר דקות.

בְּ eToro, הפלטפורמה תבקש את המידע הבסיסי שלך, כולל שמך המלא, דוא”ל, כתובת ותאריך הלידה שלך. על מנת להבטיח שהפלטפורמה תואמת את תקנות KYC, תתבקש גם לספק תעודת זהות תקפה כגון דרכון או רישיון נהיגה..

eToro משתמש בטכנולוגיית זיהוי אוטומטית, כך שאימות המסמכים שלך ייעשה כמעט באופן מיידי.

בלי קשר, תוכל להתחיל לסחור ב- Cardano עוד לפני אימות תעודת הזהות שלך. עם זאת, שלב זה צריך להסתיים כאשר ההפקדות שלך עולות על 2,250 $ או שאתה מנסה לבצע משיכה.

שלב 3: הפקדת כספים

לפני שתתחיל לסחור ב- Cardano, עליך להוסיף כספים לחשבונך. תוכלו לבחור את אמצעי התשלום המועדף עליכם מהרשימה הנפתחת, הכוללת כרטיסי אשראי / חיוב, ארנקים אלקטרוניים כגון Neteller ו- PayPal, או העברה בנקאית.

שלב 4: בחר בשוק המסחר של Cardano

סחר קרדנו

נכון לעכשיו, חשבונך מאובזר להתחיל לסחור בקרדנו. תוכל לראות אילו זוגות מסחר זמינים עבור Cardano על ידי הזנת ‘ADA’ בסרגל החיפוש.

שלב 5: בצע קרדנו טרייד

לאחר שהחלטת באיזה זוג Cardano אתה רוצה לסחור, אתה יכול לבצע את ההזמנה הראשונה שלך.

קח רענון מהיר של סוגי ההזמנות השונים והמשמעויות שדנו קודם במדריך זה כיצד לקנות קרדנו.

תלוי לאן אתה רואה את הערך של Cardano לעבור אליו, אתה יכול לבצע הזמנת קנייה או הזמנת מכירה לפני שאתה מכה "סחר פתוח".

זהו – זה עתה סחרת ב- Cardano ב- eToro ללא עמלה!

eToro – המתווך הטוב ביותר לסחר קרדנו ADA

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

כיצד לסחור במדריך Cardano – פסק הדין

ההצלחה שלך במסחר Cardano באינטרנט מסתכמת בסופו של דבר באיזו מידה אתה מנבא את השוק. עם זאת, סחר באמצעות מתווך מקוון מוסדר יכול לעזור לכם להיפטר ממחסומים רבים בדרך.

פלטפורמה כמו eToro בנויה עבור סוחרים חדשים וותיקים כאחד, עם שפע של תכונות המתאימות לצרכים שלך. התיווך המקוון מעניק לך גישה ליותר מתריסר מטבעות קריפטו וערימות של זוגות מסחר.

מעל לכל, אתה יכול להיות סמוך ובטוח כי eToro מוסדרת כי העסקאות שלך יבוצעו ללא עמלה.

לסיכום, הקפידו לחנך את עצמכם בשוק ובחרו מתווך אמין על מנת לסחור ב- Cardano בצורה בטוחה ובטוחה..

קרא עוד:

מה זה Cardano והאם כדאי להשקיע ב- Cardano בשנת 2021?

3 סיבות מדוע Cardano עלול להכפיל את כספך בשנת 2021

היתרונות והחסרונות של השקעה בקרדנו, האם זה יהיה יצרן מיליונרים?

מה המטבעות הטובים ביותר לסחר בשנת 2021?

כיצד לסחור ב Cardano – שאלות נפוצות

איך אוכל לסחור בקארדנו בבטחה?

אתה יכול לסחור ב- Cardano באמצעות eToro, פלטפורמת מסחר עם רישיונות מ- FCA, CySEC ו- ASIC.

כיצד אוכל לסחור ב- Cardano באופן מקוון?

מסחר בקרדאנו אפשרי באמצעות מתווך מקוון מוסדר כגון eToro. אתה יכול להתחיל לסחור על ידי מימון חשבונך מינימום של 200 דולר והנחה של עד 25 דולר על Cardano.

איך אתה יכול להרוויח כסף על ידי סחר ב- Cardano?

אתה יכול להרוויח על Cardano על ידי ספקולציה נכונה של ערכו העתידי. אם התחזית שלך שגויה, בסופו של דבר תהיה לך הפסד.

האם מסחר בקארדאנו מותר כחוק בארה”ב?

אתה יכול לסחור ב- Cardano באופן חוקי בארה”ב. עם זאת, סחר בכספי CFD של Cardano אסור לתושבי ארה”ב.

איך אתה יכול לסחור ב Cardano עם מינוף?

כן, הדרך הקלה ביותר היא באמצעות CFDs קריפטו. עם זאת, תושבי ארה”ב, בריטניה והונג קונג אינם יכולים לגשת ל- CFD באמצעות מתווך מורשה. יתכן שתמצא פלטפורמות מסחר לא מוסדרות המציעות רמות גבוהות של מינוף ב- Cardano, אך מומלץ להימנע מהן.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map