אחד העסקים המשקיעים הגדולים ביותר בימינו קורה בתחום הקריפטו. זה הפך לטרנדי מאוד, במיוחד בעשור האחרון, וכל עיני המשקיע נמנעו משלטון זה. זה משהו חדש, רענן, שמושך את העין של כל מי שמוכן להשקיע ולהחזיר רווח בו זמנית. זה אמנם חדש, אך ראוי לשים לב אליו, שכן כל התחזיות התכנסו והרכיבו דעה כי מסחר בקריפטו יכול להיות העתיד של כל ההשקעות הנבונות..

בניגוד לדרך המסורתית להרוויח כסף, מטבעות קריפטוגרפיים מציעים משהו שלא נשמע קודם לכן. אפשר לבחור במאות דרכים שונות להשקיע באופציות שונות, ובמקביל להשקיע במגוון השווקים. עם עלייתו של הביטקוין בעשור האחרון, הוכיח שהיא הצליחה להתמקד בענף זה של מסחר מקוון, והוא הופך להיות מרגש יותר מדי יום. עם זאת, יש שפע של היסוסים מצד אנשים חדשים בעולם הזה, בין השאר בגלל בלבול וחוסר ידע סביבו. ניתן להתגבר על זה בקלות עם הרבה מחקרים ועבודות בשטח, ועל ידי גיוון מקור המידע תוכלו גם לגוון את סוג ההשקעה שלכם, שכן ביטקוין זה לא כל מה שיש.

בעוד ביטקוין נשמע כמרכיב העיקרי של עולם הקריפטו, הוא בהחלט לא היחיד. יש הרבה מטבעות קריפטוגרפיים אחרים שמשגשגים בעידן זה, וזה יפה להיות עד. בנוסף, זה אפילו יותר כיף אם אתה הופך לחלק מזה. חלק מערוצי ההשקעה האחרים הללו כוללים מטבעות כמו Cardano, שהפכו לאחרונה לתופעה אמיתית.

Cardano (ADA) פועלת כפלטפורמת פיתוח blockchain ופיתוח Dapp של הדור השלישי. זה זכה לפריחה גדולה בגלל העובדה שזה היה הבלוקצ’יין הראשון שכלל אסטרטגיית מחקר עמיתים בעבודה שלהם. בזמנים הנוכחיים הוא עומד כאחד המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים ביותר על פני כדור הארץ.

אם אתה רוצה ללמוד עוד על השקעות ב- Cardano, בדוק את הפלטפורמה של eToro להתחיל.

השקעות בקרדנו: מה זה?

כאשר משקיעים בקרדנו, זה לא שונה בהרבה מהשקעות אחרות. יש לה הבדלים מסוימים לעומת מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, אך בכל הנוגע להשקעה, Cardano נמצאת במגזר האקדמי. זה לא אותו דבר כמו מסחר במטבעות קריפטוגרפיים אחרים כמו ביטקוין, אבל Cardano עושה בחירה בטוחה.

השקעה בקרדנו היא בחירה נבונה לעשות מכיוון שמדובר בסביבה מאוד פתוחה ומזמינה שעובדת באותה מידה עבור כולם. אין מחסומים כשמדובר במסחר ובכניסה ראשונית. כל מה שצריך לצאת לשוק הזה הוא פיקדון כלשהו, ​​ואחד טוב ללכת, תוך פרק זמן קצר.

לפיכך, כשמדברים על השקעה בקרדנו, כדאי להזכיר את הטענה שהיא עומדת עליה, בניגוד למטבעות קריפטו אחרים. תכנון הפלטפורמה הוקם בתחילה על בסיס שימוש בשיטות מבוססות ראיות המבוססות על פילוסופיה מדעית, תיאוריה אקדמית, וסופקה באמצעות מחקר עמיתים..

השם עצמו נגזר מ- Girolamo Cardano, שהיה פוליטיקאי ורופא מדהים. הוא היה האדם הראשון שפיתח חישובים שיטתיים של הסתברויות, תיאוריות שחיות גם לאורך תקופתנו.

כל היעדים שמפתחים של קרדאנו שומרים עליהם הם חזון ורחוק ראייה. באמצעות העבודה שהם עושים הם רוצים להחזיר אמון במערכות כלכליות גלובליות, וכל זאת באמצעות טכנולוגיות Cardano. יתר על כן, לפלטפורמה יש דרך שקופה ומאובטחת לנהל עסקים ומסחר, הן ברמה לאומית והן בינלאומית.

עם כל זה בחשבון, השאלה היא עד כמה השקעה טובה בקרדאנו בשנת 2021 וכמה הסבירות שהיא תישאר אחת המטבעות הקריפטוגרפיים הבטוחים והטובים ביותר להשקעה. כדי לענות על שאלה זו, ננתח את העבר של את המטבע, כמו גם את התחזיות שנקבעו לשנים הקרובות.

קרא עוד: מדריך למתחילים לקרדנו וטיפים להשקעה ב- ADA


האם Cardano היא השקעה טובה? איך זה ביצע בשנת 2020?

חשוב להבין אם אתה האדם הנכון לקנות ADA. חשוב מאוד גם להבין מה מניע את המחיר של Cardano לפני שמשקיעים בו.

לאחר ההבנה של הרקע של קרדאנו בשנים האחרונות, חשוב להבין אם ADA היא עדיין השקעה בת קיימא בשנת 2021 והאם אתה צריך לקנות אותה.

Cardano מתאים למספר סוחרים ומשקיעים שונים. זהו מטבע טוב לחובבי מטבעות קריפטוגרפיים כלליים, ADA היא גם השקעה טובה עבור משקיעים נושאים בתחום הבלוקצ’יין.

על פי שון וויליאמס, הביצועים של קרדאנו בשנת 2020 היו כדלקמן: “המשקיעים בקריפטו ראו גם את אסימון עדה של קרדנו מפוצץ ביטקוין מהמים השנה. העלייה של עדה ב -307% יותר מכפילה את החזרת האסימון הדיגיטלי הפופולרי ביותר בעולם.

כדי לשמור על הנושא המתמשך כאן, נראה שהמשקיעים ממש מתרגשים מההשקעה המתמשכת בפיתוח הבלוקצ’יין של Cardano. בסוף יולי, צוות Cardano השיק את שלי, שתאפשר הפעלת צמתים נוספים על ידי משתתפי הרשת. במילים אחרות, שלי נועדה להגדיל באופן ניכר את הביזור ברשת, ככל הנראה להפוך אותה לבטוחה יותר. “

בניגוד לבלוקצ’יין של ביטקוין, Cardano למעשה עובד על ידי אלגוריתם שמאשר עסקאות ואז מעבד אותן בבלוקצ’יין שלו. הוא הוקם על ידי אחד האנשים שלקחו חלק בהקמת את’ריום, צ’רלס הוסקינסון.

כמטבע, קרדאנו אינו דומה לאף אחד בקהילת הבלוקצ’יין, מכיוון שתעודות המחקר האקדמיות שהוא רואה אינן ניתנות להשוואה. זה לא בהכרח מתורגם להצלחה מיידית, אבל כן נותן רושם שהוא בטוח, מפותח ונחקר היטב. הוא יושב כאחד המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים בשווי השוק, ולעתים קרובות מגיע לגבהים כמו בדירוג 10 הראשונים, על פי CoinMarketCap..

להשקיע בקרדנו בשנת 2021? האם זה רעיון טוב?

אם אתה תופס את הרקע של המוניטין של קרדאנו בעשור האחרון, אתה יכול גם לעשות הערכה אם המטבע הוא השקעה בת קיימא בשנת 2021 ואם אתה צריך ללכת על זה. כדי להגיע למסקנה כזו, יש לנתח ביסודיות כמה פרטים.

ראשית, זה דבר מכריע לקבוע טענה אישית אם קרדנו כמטבע משרת אותך על בסיס עניין אישי במקצת. אם זה ממלא צרכים ורצונות מסוימים שיש לך, אז זה מתאים להשקעה. יתר על כן, לאחר שעברת על תחומים אישיים אלה, עליך לבדוק מה מממש את מחירו של Cardano בפועל ומה משמש כהפרעה לו..

Cardano מתאים מאוד לסוחרים ומשקיעים רבים, כל הסגנונות כלולים. זהו מטבע מיטיב לחובבי הקריפטו, ממלכה מובחנת מזו של ביטקוין, אך עדיין מלאת הפתעה ופליאה. אף על פי שהוא מובחן, יש לשים לב כמעט באותו שפע של סכומים מעולם הקריפטו.

מסגרת הניהול המשמשת בקרדנו היא כמו את’ריום. הארגון תלוי באגודה ממשלתית עצמית מבוזרת (DAO) כדי לאשר פעילויות חדשות. DAOs אידיאליים לבחירת החלטות לגבי גורל המטבעות הדיגיטליים מכיוון שהוא מייעד חלקים באזור.

הפרטים של מסגרת זו נהדרים. החלוצים נבחרים בהתאם לניכוס המוקצב הקבוע ולזרע שרירותי. זרע זה משתמש בחישוב רב-צדדי (MPC) בין השותפים בגיל העבר כדי לייצר בצורה אקראית. שותפים יכולים לשפר את הסיכויים שלהם להיבחר בהתאם למדד ה- ADA שהם משקיעים. לפיכך, קרדאנו מציג את ועידת הראיות המאובטחת להפליא.

חזרה ביוני 2019, קרדאנו בשווי 233,000 דולר נלקחה מסחר הכסף הדיגיטלי Bitrue. זה כנראה תואם את ירידת הערך המהירה והעצומה שקרדאנו ראתה בו זמנית. כל החדשות המעודדות יותר הגיעו לקארדנו לקראת סוף השנה בנובמבר, כאשר הערכות וייס אמרו כי קרן הוסקינסון היא "שולט בלי סוף" להתמודד עם EOS. זה הראה שפע של פוטנציאל כאפיק השקעה, וסוחרי קריפטו רבים מעבירים את מיקומם לעבר מטבע זה.

המצגת האיתנה של קרדנו במרץ 2020 יכולה להתברר על ידי התקדמות הצהרות חיוביות. ראשית, יצרנית ארנקי הציוד לדג’ר דיווחה כי היא מוסיפה תמיכה ב- ADA. לקראת סיום מרץ הכריז קרדאנו כי חשף למעשה עדכון משמעותי למנהרה, לפני הגעת ההתאמה הביזנטית שלה לאמנת הכשלים הפנימית. זה גם תומך מאוד בעתיד הבהיר שלה בשנת 2021, והתחזיות טוענות שזה יכול לשגשג.

קרא עוד: חיזוי מחיר של Cardano

דרכים להשקיע בקרדנו

כפי שהוזכר בעבר, לקארדנו, ככסף קריפטוגרפי, פוטנציאל רב בכל הנוגע למסחר ולהשקעה. כל אדם שמתמצא מספיק במרחב הקריפטו יכול לקחת את הזמן לחוות סוג מסוים של צמיחה בנוגע למסחר בקריפטו. פשוט על ידי רכישת המטבע, יש אזור בלתי מוגבל של הזדמנויות שעלול לגרום בסופו של דבר לרווח טוב לאורך זמן.

מצד שני, ישנן דרכים צדדיות בהן תוכלו להשקיע בקרדנו ולהתחיל להרוויח כסף מ- ADA. הדרכים רבות מספור, וההשקעות של השגת רווח גבוהות למדי.

התהליך מתחיל בקנייה והחזקה. שיטות הקנייה והחזקה מספיקות כאשר רוצים להרוויח מקריפטו.

אם אתה רוצה לקנות Cardano, בדוק את הפלטפורמה של eToro להתחיל.

Cardano תנודתי במחיר לתקופה של השנים האחרונות, גדל מאוד, בקצב ובאחוז עצומים. עליית הביטקוין דחפה את עלייתם של מטבעות קריפטו אחרים, ADA ביניהם. שיטה מפורסמת נוספת להשקעה בעולם הקריפטו היא כרייה, אולם אינך יכול לכרות את Cardano עקב הגדרת הוכחת המימוש שהיא רואה.

הדרך הטובה ביותר להרוויח מ- Ripple היא באמצעות מסחר. באופן כללי, המסחר הפך גדול בשוק הקריפטו.

יתרונות וחסרונות של Cardano

מחקר הוא גורם מפתח שיש לקחת בחשבון לפני השקעה במטבעות קריפטוגרפיים. חשוב שכאשר אתה מחליט להשקיע בנכס קריפטו, תהיה מודע ליתרונותיו וחסרונותיו. בדיוק כמו כל מטבע קריפטוגרפי אחר, גם לקרדנו יש יתרונות וחסרונות. לכן חשוב להבין את נקודות החוזק והחולשה של Cardano אם אתם מעוניינים להשקיע בה.

היתרונות של קרדנו

להלן הדברים הטובים ביותר בקארדנו:

✅ Ethereum נתפס כעידן השני של הבלוקצ’יין, הופעתו פתחה את היכולת האמיתית של חדשנות הבלוקצ’יין כחוזים נבונים. Cardano משודר להיות העידן השלישי, והוא תוכנן במפורש במטרה להציע את כל התועלת החשובה תוך מכה בסוגיות שחוו צורות מוניטריות שונות..

ישנם מוקדים שונים אשר נזקפים לזכות Cardano על פני שלבי בלוקצ’יין אחרים, Cardano נתפס כמהימן יותר משלבי הצפנה אחרים באמצעות חישוב PoS. הוכחת אישור יתד הורגת את הדרישה למכונות נוספות בתוך המסגרת מכיוון שהמוקדים יהיו אחראים לתפוקה והמסגרת תהיה פחות חסרת הגנה לחסימה בהתאם..

Advantage היתרון הביטחוני הנוסף הוא בכך שמדובר במסגרת דו-שכבתית שבה כל שכבה אחראית לסידור משימות כולל, וכתוצאה מכך היא מאפשרת לעבוד יותר על יכולת פעולה הדדית עם שלבי הצפנה שונים. Cardano הוא תכליתי יותר מאשר אתריום ומבוזר יותר באמצעות ה- PoS, מכיוון שהוא מתרחש דרך שרשראות צד במישור מישורי, בניגוד לשותף הבכיר שלו, שמתפתח אנכית..

✅ ניתן להבטיח את ההגנה על המסחר לאור העובדה שניתן לבצע מסחר ללא המטא-נתונים, אשר למשל מטופלת על ידי את’ריום כסטנדרט בבורסות. ב- Cardano, פשוט יותר לבצע עדכונים כדי להרחיב את הארגון ללא בעיות ביתרות או שפתאום לא ניתן להשלים חילופים, העדכונים יכולים פשוט להזדהות עם שכבת ה- CCL החישובית ולתת לשכבת ה- CSL הסמכותית להיות.

Card בקארדנו, מודל הוכחת ההימור מנוצל מאוד, בניגוד למסגרת ההוכחה לעבודה של ביטקוין. זה מתורגם ללא כרייה, עם זאת, המשמעות היא שתגמולים מסתמכים על מספר המטבעות שיש ברשותך. דגם Cardano מוכיח שהוא בטוח עם אבטחה שהוכחה באופן מספרי.

חסרונות של Cardano

להלן החלקים החלשים יותר לגבי Cardano:

למרות כל היתרונות של Cardano, מומחים מביעים כי ההתעניינות ב- Cardano ADA נמוכה מכיוון שהקבוצה עדיין לא ביצעה הרבה התחייבויות בגלל הסכם מבריק לקוי והנחיות סמלי. אז זה עדיין קשה לשימוש עבור אנשים שצריכים לנהל את ה- ICO שלהם ולבצע אסימון משאבים. זו הסיבה ש- Cardano ADA נופלת מאחור בזמן שמתחרה ביריבותיה העיקריות: Ethereum ו- EOS..

❌ סכנה שהמתחרים יצליחו לנוכח תפנית האירועים האיטית, האקלים הניהולי יכול להשתנות, לבקש מצרכים שונים לבמה, השימוש בהתחייבויות וגולת הכותרת של פריטים שנמסרו עלה על מידת הזמן המדווחת במדריך. , והמעצבים ביצעו את הבלוקצ’יין בהדרגה.

❌ Cardano צריך לממש בלוקצ’יין שמעביר מסגרת הצבעה, לפיה מחזיקי אסימונים יכולים להצביע ביחס לגורל הבלוקצ’יין. תהיה מעין ספרייה שבה ניתן להציע שיפוצים ושינויים ובעלי אסימונים יכולים להחליט בעד או נגד.

❌ חסרון נוסף הוא שמעט יחסית מדגישים נגישים עדיין. ישנם עיצובים רבים להדגשות עתידיות, אך נראה כי אלה כרגע אינם ניתנים לביצוע. מספר גדול של מקרים שמטבע ADA מייצר היפותטי, מכיוון שבלוקצ’יין טרם נוצר. רשתות חסימות אחרות, למשל, Ripple, Stellar Lumens ו- NEO מוכנות לעת עתה ליותר מ -1,000 עסקאות בכל שנייה. הטוב ביותר ש- Cardano יכול לעשות כרגע הוא רק 257 חילופים בכל שנייה.

מכשולים קיימים במסגרת Cardano, מכיוון שרבים מפקפקים בחישוב הוכחת ההימור ומאמינים שהוא מעט לא מושלם. מטבע זה עדיין נמצא בשלב מפוקפק שלא נוסה במלואו, בניגוד לאת’ריום וביטקוין, מכאן שאף פעם לא ניתן לדעת איזה עתיד הוא צופה.

כמה להשקיע בקרדנו?

כמו בכל המטבעות הקריפטוגרפיים, כל מי שמעוניין בקרדנו יכול להשתתף במרחב ההשקעה. בנוסף, פלטפורמות הצפנה מציעות פיקדונות קטנים המסייעים למשתמש להתחיל ולצאת לשוק. כשמדובר ב Cardano אתה יכול להתחיל להשקיע עם סכום כסף קטן. מכיוון שכל מטבע עולה פחות מדולר, זה מתבטא בהשקעה של פחות מ -10 $ יכולה להביא לשפע.

אם סוחר חדש רוצה פשוט לנסות דרכים חדשות להשקעה בקריפטו, Cardano היא מקור בטוח, שכן עלותו נמוכה, אך גם כמות הפופולריות שלה. הוא קיים בכל כך הרבה פלטפורמות קריפטו, וכדאי להשקיע בו בגלל מחירו הנמוך. אם אתה רוצה לקנות Cardano, לבדוק את זה eToro.

סיכום

אנו עדים לפוטנציאל שקודאנו רואה, ולהתקדמות העתידית שיש לה. כמו כל מטבע אחר, יש לו יתרונות וחסרונות, אולם התחזיות ממוקדות בצד המיטיב של העובדות. מומחים רבים מציעים כי קרדאנו יפרח בשנים הקרובות, ויחד איתו כל עולם הקריפטו. לדיגיטציה של הכסף יכולה להיות השפעה עצומה על עולם הפיננסים, ולכן רק צפוי שמטבעות קריפטו כמו קרדאנו יוכלו לעלות בכוח..

eToro – המתווך הטוב ביותר לרכישה קרדנו ADA

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

נקודות מפתח

  • Cardano (ADA) פועלת כפלטפורמת פיתוח blockchain ופיתוח Dapp של הדור השלישי.
  • התחזיות טוענות שקרדנו עשוי לשגשג בשנת 2021.
  • לקרדאנו, ככסף קריפטוגרפי, פוטנציאל רב בכל הקשור למסחר והשקעה.
  • עלייתו של ביטקוין דחפה גם את העלייה של מטבעות קריפטו אחרים, Cardano ביניהם.
  • Cardano נתפס כאמין יותר משלבי הצפנה אחרים באמצעות חישוב PoS.
  • כמו בכל המטבעות הקריפטוגרפיים, כל מי שמעוניין בקרדנו יכול להשתתף במרחב ההשקעה.
  • אתה יכול לקנות ו- HODL Cardano או שאתה יכול לסחור ביום כדי להשיג רווחים.
  • אין סכום כסף מסוים להשקעה בקרדנו. לדוגמה, אתה יכול להתחיל עם $ 10.

שאלות נפוצות

האם Cardano היא השקעה טובה?

כמו כל השקעה, ישנה רמת רמה קשה של חוסר וודאות במקרה שאתה חושב להשקיע משאבים בקרדנו. עם זאת, בהתחשב בנקודת הערך הנמוך, יש לה הזדמנויות לתשואה יוצאת דופן עם הפרעה נמוכה למעבר. אתה אף פעם לא יודע, קרדאנו יכול להמריא גבוה ככל שיהיה, ואולי אתה מביע תודה כלפי עצמך בעוד כמה שנים. עם זאת, אל תגביר את הציפיות שלך – בתחום הזה אתה צריך ללמוד לצפות לבלתי צפוי.

האם כדאי להשקיע בקרדנו?

בהתחשב בארגון העצום והמתפתח שלה, אפשר לומר שקרדנו יכול להישאר מרכיב עיקרי באזור הבלוקצ’יין די הרבה זמן. המתודולוגיה המיוחדת וההתקדמות המיוחדת שלה מקפידים להישאר היבט מעניין באזור ההצפנה ככל שמתקדמים. נכון לעכשיו, ADA נשאר ב -15 צורות הכסף הצפוניות העיקריות על פני כדור הארץ.

האם זה חכם להשקיע בקרדנו?

הכנסת משאבים לקריפטוגרפיה יכולה להיות מסוכנת. עם זאת, לאור העובדה שקרדנו הוא ארגון עצמאי המנסה להתנסות בכסף הצפני במרחב הכספי, הוא נע באופן קבוע באופן אוטונומי. הצוות שעומד מאחורי קרדאנו מסור ואנליסטים מאמינים שיש פוטנציאל עצום בכל הנוגע לעתידו של קרדאנו.

מה הסכום המינימלי להשקיע בקרדנו?

אפשר להניח שסכום נמוך יתגלה די כהשקעה. זאת בשל העלות הנמוכה של מטבעות Cardano, ולכן השקעה של 25 $ תהיה מינימום כסף בריא שנכנס.

האם עלי להשקיע בקרדנו עכשיו?

בתקופות מגיפות לא ודאיות אלה, עולם הקריפטו פרח, ולכן זהו מקום בטוח לפגוע בו אם רוצים. כולנו היינו עדים לעלייתו של הביטקוין בתקופה האחרונה ופוגעים בנקודות שלא היו לפני כן. לפיכך, כל מטבעות הקריפטו צפויים לעלות בצורה דומה, קצת בגל עקבי של התעלות פרבולית. קארדאנו צפויה לעלות במחיר על פי אנליסטים, ובכך להפוך לנכס קריפטו נהדר להשקעה.

איפה להשקיע בקרדנו?

כל פלטפורמה שמבוססת על קריפטוגרפיה היא מקום טוב להתחיל ממנו. לכן עדיף להקדיש זמן לחקר תחומים שונים של מרחבי השקעה בהם תוכלו לפרוח. eToro הוא מקום נהדר שבו אתה יכול להשקיע בקרדנו ובמטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector