השקעה בקרדנו: תחילת העבודה

האם אשקיע ב- ADA? האם Cardano היא השקעה טובה?

אם אתה חדש בעולם ההשקעות של Cardano, ייתכן שאתה תוהה אם ADA היא השקעה טובה או שאשקיע בה ?. ובכן, בואו נשבור את כל המיתוסים הקשורים ל- Cardano שמסתובבים ברשת לפני שאתם שוקלים להשקיע ב- ADA.

המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על Cardano – אחד הנכסים הדיגיטליים המובילים בשנת 2021.

אבל בואו נתחיל עם היסודות קודם: מה זה קרדאנו מלכתחילה?

מה זה קרדנו?

Cardano הוא אחד הקריפטוסים המובילים שצפויים לצפות בהם בשנת 2021. Cardano הוא פלטפורמת בלוקצ’יין קוד פתוח מבוזרת זו גם אחת הרשתות הראשונות שנבדקו עמיתים.

כרשת מבוזרת, Cardano הופכת לחלופה מדהימה לבנקאות מסורתית, שיכולה לעשות זאת לעזור לאנשים שאינם בנקים לגשת לשירותים פיננסיים ולבצע תשלומים. זה חיוני מכיוון שמספר האנשים ללא גישה לשירותים פיננסיים ברחבי העולם – במיוחד ברוב המדינות המתפתחות – הוא גבוה באופן מדאיג..

אחרי הכל, מטבעות קריפטוגרפיה שואפים לספק אלטרנטיבה למערכות תשלום מסורתיות, הרחק מהרשויות והממשלות.

Cardano הוא לא הבלוקצ’יין הרגיל שלך. הפלטפורמה עברה בדיקות קפדניות בכדי להבטיח את יעילות ובטיחות הפרוטוקול שלה.

יתר על כן, Cardano נחשב א פלטפורמת דור שלישי ששיפר את יכולת ההרחבה בהשוואה ל- ביטקוין, מטבע דור ראשון, וזה יכול להחליף את המוביל בפיתוח חוזים חכם, את’ריום, מטבע דור שני.

מה שמייחד את Cardano הוא העובדה שהיא משתמשת בארכיטקטורה דו-שכבתית. השכבה הראשונה, Cardano Settlement Layer, משמשת לביצוע עסקאות, ואילו השכבה השנייה, שכבת הבקרה, משמשת לביצוע חוזים חכמים.

מאפיין ייחודי נוסף של Cardano הוא אלגוריתם ההוכחה שלה אורובורוס. שים לב שהבלוקצ’יין מחולק ל תקופות העשויות מחריצים, והפרסים מתחלקים בין תומכי הקלט, בעלי העניין בחישוב רב צדדים ומובילי המשבצות.

האסימון המקורי של Cardano ADA מדורג במקום ה -6 ב- CoinMarketCap. יש לו היצע מוגבל של 45 מיליארד מטבעות, עם 31,112,484,646 מטבעות במחזור כרגע.

עלינו לציין כי ל- Cardano קיימות מקרי שימוש שונים. Cardano יכול לשמש לא רק כאמצעי תשלום וככלי הצבעה בפלטפורמה של Cardano אלא בכל ענפים שונים, כולל חקלאות, חינוך, שירותי בריאות ומסחר.

למרות שהיתרונות של קרדאנו ניכרים, האם ADA היא השקעה טובה? האם היא יכולה להתגבר על אתגרים אפשריים ולהפוך למובילה בשוק הקריפטו?


האם Cardano היא השקעה טובה?

מומחים רבים מאמינים ש- Cardano היא השקעה טובה בהשוואה לקריפטוסים אחרים. למרות כל העליות והירידות בהיסטוריה של ADA, מומחים מאמינים כי מחיר אתריום יכול לצמוח עוד יותר בטווח הארוך.

בגלל היצעו המוגבל של 45 מיליארד מטבעות, המחסור של Cardano יכול להוביל לעלייה בערכו ובביקושו במהלך השנים.

כאמור לעיל, אלגוריתם ההשתקפות המשופר שלו והארכיטקטורה הדו-שכבתית הם גם מאפיינים ייחודיים שמושכים משקיעים ברחבי העולם.

למעשה, אנשים רבים בוחרים להפקיד ADA כדי להרוויח רווח. הנתונים מראים שמשתמשים יכולים להרוויח 4.5% בשנה אחת על ידי הימור ADA (או על ידי הצטרפות למאגר ההימורים).

מָקוֹר: CryptoBriefing

לא רק נכסי הפיתוח והטכנולוגיה שלה מושכים משקיעים. העובדה שיש ל- ADA מגוון רחב של מקרי שימוש היא מניע עיקרי. כמוסבר לעיל, ניתן להשתמש ב- Cardano לביצוע חוזים חכמים בהיקפים ציבוריים ופרטיים.

אם Cardano ממלא את הבטחותיה להרחבה חסרת תקדים של מיליוני עסקאות בשנייה, Cardano עשויה באמת להחליף ענקיות דיגיטליות כמו Ethereum ומערכות תשלום מסורתיות כמו Visa..

חוץ מזה, Cardano היא השקעה טובה עבור אנשים שרוצים לגוון את התיקים שלהם ולהפחית את החשיפה לסיכונים ולהפיץ תגמולים, דבר החיוני בעתות חוסר יציבות פיננסית.

מדברים על סיכונים, עם זאת, אם כי Cardano היא השקעה טובה, השקעה בקריפטוגרפים נותרה מיזם מסוכן.

מטבעות קריפטוגרפיים הם מאוד תנודתיים, ולמרות שתנודות מחירים דרמטיות יכולות להיות הזדמנות מצוינת עבור חלק מהסוחרים ביום, הם עלולים להיות הרסניים עבור אחרים.

נוסף על כך, למרות שהמגפה המתמשכת אולי הובילה לשימוש מוגבר בטכנולוגיות הבלוקצ’יין, שינוי תקנות ברחבי העולם עלול להוביל לירידה בביקוש הקריפטו.

לכן, לפני שתחליט להשקיע ב- ADA, עשה תמיד את המחקר שלך והעריך את פרופיל תגמול הסיכון של Cardano.

כמה עלי להשקיע בקרדנו?

אם תחליט להשקיע ב- ADA הוא הצעד הכספי הנכון עבורך, אז אתה עשוי לשאול כמה אתה צריך להשקיע.

הכלל במסחר בקריפטו הוא לקנות נמוך ולמכור גבוה ולהשקיע לא יותר מ -1% מהכספים שלך בעסק אחד. יתר על כן, לעולם אין להשקיע יותר ממה שהם יכולים להרשות לעצמם להפסיד שכן השקעה בקריפטוגרפים עלולה לגרום להפסדים משמעותיים.

אם אתה מוכן לקחת את הסיכון ולקנות ADA, החדשות הטובות הן שהשקעה ב- ADA לא צריכה להיות מסובכת. כמו מטבעות Cardano אינם ממוקשים, זה מבטיח נגישות גבוהה יותר למתחילים ולאנשים שרוצים להתחיל לסחור בלי להשקיע הון קטן.

אתה יכול להתחיל לקנות ולסחור בהצפנות עם סכום של עד 100 דולר בלבד.

אם אתה שוקל את Cardano, אל תשכח ש- Cardano שמרה על שליטה קפדנית ברשת שלה מאפשר למשקיעים לאחסן את ADA בארנק המקורי שלהם דדלוס.

דדלוס מוגדר כ”ארנק צמתים מלא. המשמעות היא שבניגוד לארנקים קלים (למשל, יורוי, אדלית וכו ‘) דדלוס מוריד עותק מלא של בלוקצ’יין Cardano ומאמת באופן עצמאי כל עסקה בתולדותיה. בדרך זו אתה מקבל אבטחה מקסימלית ותפעול חסר אמון לחלוטין, ללא שרתי חלק 3 המתארחים במרכז. “

מעניין לציין כי מספר ארנקי ה- ADA גדל משמעותית. ב -5 בינוארה לבד נרשמו 4,000 ארנקים חדשים של ADA.

מָקוֹר: עיר בירה

כמה יכול להיות שווה קרדנו?

בהתחשב בכך ש- Cardano הוא חידוש דיגיטלי המוערך על ידי חובבי קריפטו ומשקיעים, מומחים רבים מאמינים בכך קרדנו יעלה ערך בשנים הקרובות.

בעוד שמחירי הקריפטוגרפים תלויים בגורמים שונים, כולל ביקוש והיצע, סנטימנט שוק, חדשות קריפטוגרפיים ותקנות, מומחים פיננסיים רואים פוטנציאל עצום בקרדנו ובמטבעות אחרים כחלופה למטבעות גלובליים, במיוחד במהלך המגפה המתמשכת כאשר הכלכלות נופלות.

אף על פי שקביעות ניבוי הצפנה הן ספקולטיביות, בהתבסס על נתונים היסטוריים, תחזיות מחירים והרחבות פיבונאצ’י, מומחי Cardano סבורים כי ADA עשויה להגיע לשיאים חדשים..

במבט לאחור, קרדאנו צמח משמעותית בשנים האחרונות; כעת Cardano מתגאה ביותר מ -1,400 בריכות הימור ומשתף פעולה עם מוסדות מרכזיים מעבר לגבולות.

התפתחותה המתמשכת – עם רשת ה- Goguen (המכונה רשת) הצפויה להשיק בפברואר-מרץ 2021 – עשויה לסייע לקארדאנו להפוך לרוצח אתריום אמיתי, מה שעלול להוביל לעליית ערכו.

כאן נציין כי ADA נסגרה ב- 2020 במחיר של $ 0.18, כאשר המחירים נעים בין $ 0.135- $ 0.19 לאורך כל דצמבר 2020, ו- הגיע ל -5,2572 דולר ב -5 בינוארה, 2021.

WalletInvestors צופה כי Cardano עשויה להמריא ל 0.726 $ עד 2023 ואף להגיע ל 1.181 $ בשנת 2025.

על פי כמה תחזיות אופטימיות עוד יותר המסופקות על ידי CoinPriceForecast, ADA עשוי לעלות ל -3 דולר למטבע עד 2029.

למעשה, קרדאנו עברה את הביצועים הגבוהים יותר מביטקוין מבחינת שיעורי צמיחה גבוהים. בעוד שביטקוין צמח ביותר מ -300%, Cardano גדלה ביותר מ -500%, ויש לה סיכוי טוב להיות מובילה בשוק הקריפטו..

למעשה, מכיוון שהסכום הכולל של מטבעות ADA מוגבל, הסיכון לאינפלציה מתבטל, מה שעלול להגדיל את מחסורו וערכו עוד יותר..

מוכן להשקעה Cardano ADA?

מסקנה: האם Cardano היא השקעה טובה וכמה שווה ADA?

אתה צריך להשקיע בקרדנו?

השקעה בקרדנו או כל סוג של השקעה יכולה להיות מסוכנת מאוד אם אינך יודע מה אתה עושה, במיוחד בתקופות לא ודאיות. יתכן שאתה שואל את עצמך, “האם עלי לקנות את Cardano עכשיו?” אז הנה דבר קטן, השקעת הכסף שלכם לא צריכה להיות מסובכת.

אף על פי ששום השקעה אינה נטולת סיכון, ההשקעה בקרדאנו הניבה תשואה של כ- 600% בשנתיים האחרונות. בין אם אתה לא חדש בהשקעות בקרדנו או סתם סקרן כיצד להפיק את המרב מההשקעה שלך, להבין מה לדעת לפני השקעה בקרדאנו הוא קריטי.

נתוני החיזוי שלהלן מתארים חלק מההערכות פוטנציאל גבוהים ונמוכים מתחזיות חיזוי המחירים של Cardano ADA בשנת 2021, 2022, 2023 ו- 2025 המוצעות על ידי אנליסטים טכניים ומומחים בתעשייה.

שָׁנָה גָבוֹהַ נָמוּך
2021 0.85 דולר 0.22 דולר
2022 1.52 דולר 0.60 דולר
2023 1.82 דולר 0.90 דולר
2025 3.75 דולר 1.50 דולר

Cardano יכול גם להפוך לכלי של שירותים מקוונים שונים בתחומים, כגון חקלאות, בריאות וחינוך. זה משתף פעולה עם מוסדות מרכזיים שונים כדי לשפר יכולת פעולה הדדית ושקיפות.

אמנם הצלחתה של Cardano תלויה ביכולתה לממש את הבטחותיה ולספק מדרגיות גבוהה, כמו גם פלטפורמה יעילה לחוזים חכמים, אך מומחים רבים טוענים כי שווה להחזיק ב- ADA מכיוון שמחירו עשוי לעלות בעתיד הקרוב..

אם אתה עדיין שוקל להוסיף ADA לתיק העבודות שלך, זכור שאתה זקוק לבורסה מקוונת בטוחה כדי להתחיל.

בסופו של דבר ההחלטה הסופית מסתכמת בך. איזה סוג משקיע אתה רוצה להיות? בררו את התשובה לשאלה זו, בהחלט תדעו אם Cardano היא השקעה טובה!

eToro – המתווך הטוב ביותר לרכישה Cardano ADA

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

נקודות מפתח

  • Cardano היא אחת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים מבחינת שווי שוק ונפח המסחר.
  • ל- Cardano ארכיטקטורה ייחודית דו-שכבתית ועקרונות אלגוריתם הוכחה למוקד ההופכים את Cardano למשנה משחק אמיתי בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים..
  • למעשה, Cardano נחשבת לדור שלישי של מטבע קריפטוגרפי שכן יש בה פוטנציאל לשפר את יכולת הרחבה של הצפנה ופיתוח חוזים חכם.
  • האסימון המקורי של קרדנו נקרא ADA.
  • ADA צמחה משמעותית ועברה על ענקיות כמו ביטקוין, מטבע דור ראשון, ואת’ריום, מטבע דור שני, מבחינת שיעורי הצמיחה.
  • מומחים רבים מאמינים כי ל- ADA יש עתיד מזהיר ועשויה להגיע ל -3 דולר בשנים הבאות.
  • עם זאת, השקעה בקרדנו נותרה מסוכנת ודורשת מחקר והכשרה מעמיקים שיעזרו לך לאלף את התנודתיות בשוק..

אם אהבת את המאמרים שלנו האם Cardano היא השקעה טובה ועלי להשקיע ב- Cardano? אל תהססו לשתף מאמר זה עם כל אחד אחר המעוניין להשקיע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector