הכוח העומד מאחורי פלטפורמה חדשה ומשופרת זו הוא יכולתה להציע פלטפורמה ליישומים מבוזרים (dApps). עד כה יש ל- EOS שווי שוק של 4,3 מיליארד דולר. הצבת עצמה בחזית הטכנולוגיה המבוזרת, הבלוקצ’יין, מאפשרת קידום, פיתוח וייצור של dApps בקנה מידה מסחרי בפלטפורמה שלה. למרות שדומה לקריפטוסים רבים אחרים, EOS מנסה להתמודד עם בעיות נפוצות שמטבעות אחרים לא הצליחו לפתור, כגון מהירות, מדרגיות וגמישות..

מה זה EOS?

יש את רשת EOSIO, ויש את המטבע המקורי שלה, EOS. EOS היא סוג של טכנולוגיית בלוקצ’יין שמתגאה במערכת ההפעלה המבוזרת שלה. הבלוקצ’יין המבוזר הזה נועד לעבד עסקאות בקצב מהיר הרבה יותר ללא עמלות עסקה יחד עם פיתוח חוזים חכמים. זה ייתן ל- EOS את היד העליונה בטכנולוגיית הבלוקצ’יין, מכיוון שרבות רשתות אחרות עם חוזים חכמים נועדו לזרז עסקאות, כמו Ethereum (שיכולה לעבד רק 15 עסקאות בשנייה)..

המסגרת שמאחורי EOS שואפת לפעול כמערכת מתפקדת עם מאפיינים מודרניים ייחודיים כגון אחסון בענן, זיהוי משתמשים ואחסון שרתים. תכונות אלה יחד עם שאר המסגרת אמורות להקל ולתמוך בפיתוח של dApps, מה שהופך אותם לנגישים ויעילים. dApps הם מנגנון מודרני המשמש רשתות חסימות רבות כדי להקל על תהליך ביצוע העסקאות.

איפה הכל התחיל?

ארגון בשם block.one הקים במקור את EOS, אך יותר מכך פרי מוחו של דן לרימר. אבל הכל התחיל עם שחרורו של הנייר הלבן שלו בשנת 2017. העיתון המתאר התווה את הבטחתו כלפי פלטפורמה מבוזרת עם מהירות ייחודית המאפשרת עיבוד של אלפי עסקאות בשנייה..

נוסף על כך, העיתון הלוח התמקד בתוכנית ש- EOS תהיה מערכת ההפעלה מספר אחת עבור יישומים מבוזרים הכוללת היבטים כמו אירוח שרתים, אימות משתמשים משולב ואחסון ענן..

EOS, שהושקה לראשונה ביוני 2018, היא תוכנת קוד פתוח מבוססת בלוקצ’יין, שהושקה על ICO שנמשך שיא, שהחל ביוני 2017. לאורך תקופת ה- ICO הוקצו כמיליארד מטבעות כ- ERC- 20 מטבעות. החברה המנהלת תוכנת EOS היא Block.one, עם משרדים ברחבי העולם בהונג קונג ובלוס אנג’לס, עד כמה שם. נכון לעכשיו, Block.one מחזיקה 10% ממטבעות ה- EOS.

האם היית שוקל להשקיע ב EOS?

להשקיע ב- eos

ספקנים ב- EOS

חלק מהחששות העיקריים שעומדים מאחורי EOS כוללים תחרות וריכוזיות. ל- EOS יש מתחרים רבים מלבד את’ריום. חלקם כוללים NEO, RChain ו- Rootstock RSK. המשמעות היא ש- EOS צריכה להראות ללא הרף שיפור ומסירות להתפתחותה כדי לשמור על מקומה בשוק.

בנוסף, למרות שאלגוריתם הקונצנזוס של EOS מהווה יתרון גדול, עבור חלקם זה יוצר פחד מכך ש- EOS עשוי להיות יותר ריכוזי ממה שנראה. מכיוון שממשל ה- EOS כולל 21 מפיקי בלוקים בכל זמן נתון וכי יוצרים מצביעים על סמך בעלי עניין, הדבר מראה מאפיינים של מערכת שלטונית דמוקרטית, מה שמגביר את החששות. יתר על כן, העובדה שללא הפעלת צומת מלאה, אנשים אינם מסוגלים לבדוק או לבקר את מערכת הרשת, ולכן דוחקים את חששות הביזור הללו..

עם זאת, למרות החששות הללו, EOS עדיין נותרה אחד השחקנים החזקים ביותר בשוק, כאשר dApps וחוזים חכמים של בלוקצ’יין מעודדים רשת מבטיחה עם הרבה תוכניות רווחיות בעתיד..

קרא עוד: מה יניע את מחיר ה- EOS בשנת 2021?


מדוע להשקיע ב- EOS?

אין ספק שקשה לבחור מבין כל המטבעות הקריפטוגרפיים שיש בשוק. יש הרבה פוטנציאל שמגיע מכל בלוקצ’יין וקשה להעריך אילו שווים את ההשקעה ובאילו כדאי להפנות את הגב.

מדוע כדאי להשקיע ב- EOS?

1. מדרגיות

EOS מגיע עם היותו ידידותי יותר וניתן להרחבה, ארוז עם ערכת כלים אינטרנטית לפיתוח ממשקים ולממשקים המתארים את עצמם. זה בא יחד עם פיתוח dapps בקנה מידה תעשייתי, שלא כמו כל מטבע קריפטוגרפי אחר.

2. עסקאות בחינם

רשתות חסימות רבות מחייבות אותך לשלם אגרה על מנת לעבד עסקאות. עם זאת, EOS משתמשת במודל מפיקי הבלוקים המבוסס על שירותים המועברים ומחויבים על ידי מפתחי dApp, כדי להחליט כיצד ניתן לגבות תשלומים.

3. אלגוריתם קונצנזוס

בניגוד למטבעות קריפטוגרפיים אחרים המשתמשים בעיקר בפרוטוקול הוכחת המניות, EOS משתמשת בפרוטוקול Delosated Proof of Stake (DPOS). באופן שוטף, יוצרים מצביעים על ידי רשת צומת העד, המורכבת מאנשי dApp שמגדירים את האסימונים שלהם בכוח חישובי. לצמתים של עדים פשוט יש אינטרס להשיג את מפתחי החסימה הפוטנציאליים הטובים ביותר, ולייחס את יסודות הביזור של הקריפטו.

4. אפליקציות dApp

כאשר נגע בנושא זה, זהו אחד ההיבטים המשתלמים ביותר של EOS. המטבע הקריפטוגרפי מציע את היכולת לפתח dApps, כלומר כל אחד יכול ליצור אחד ולתת לו לרוץ בפלטפורמת הבלוקצ’יין. הדבר הטוב ב- EOS הוא שאין צורך בחוזים חכמים להפעלת dApps, במקום זאת, הם מונעים על ידי עסקאות dApp, והוכיחו שהם דינמיים ויעילים יותר..

מחיר חיזוי EOS (EOS) 2020 עד 2027. מקור: DigitalCoin

תחזית מחיר ה- EOS מ- CoinSwitch צופה כי עשויה להיות צמיחה יציבה לטווח הארוך של המטבע. עם זאת נאמר כי בשנת 2025, מחיר ה- EOS עשוי לעמוד על 106.77 $, מה שמביא לתחזית שורית ובטוחה..

קרא עוד: כמה יהיה שווה EOS בשנת 2021 ואילך?

כיצד להשקיע ב- EOS?

התהליך נוטה להיות דומה לכל מטבע קריפטוגרפי, והצעד הראשון יהיה תמיד למצוא פלטפורמת חילופי בה תוכלו לקנות את האסימונים שלכם עבור EOS. זה יהיה כרוך ביצירת חשבון, אשר ממנו יבקש זיהוי לצורך אימות. אז תצטרך לאחסן את המטבעות בארנק. ארנק זה ישמש לאחסון כל אסימוני ה- EOS שלך ולכל ארנק יהיה מפתח פרטי אליו רק לך יש גישה.

חשוב לציין כי אינך יכול לסחור במטבע פיאט עבור EOS. במקרה זה, תצטרך לרכוש מטבע מטבע אחר כמו Ethereum או Bitcoin עם מטבע ה- fiat שלך ואז להשתמש בזה כדי לקנות את ה- EOS שלך..

להשקיע ב- eos

טיפים לפני השקעה ב- EOS

1. השתמש בארנק קריפטו

ה- EOS שלך יצטרך להיות מאוחסן בארנק דיגיטלי כדי להבטיח את ביטחונם וביטחונם. אחד המקומות הטובים ביותר לאחסון ה- EOS שלך יהיה בארנק חומרה לאחסון קר לא מקוון או בארנק סמארטפון נייד הזמין דרך אפליקציות שונות.

בארנקי ה- EOS יהיה מפתח פעיל ומפתח בעלים. מה שחשוב הוא לשמור על מפתח הבעלים שלך בלעדי רק לך כדי להימנע מאיבוד נכסיך או גניבתם. זכור, אם במקרה תשכח מפתח, לא תוכל להחזיר גישה. לכן, שימו לב למפתחות.

2. השקיעו בכמות קטנה, ראשית

חשוב מאוד להזכיר לעצמך כמה מטבעות קריפטוגרפיים נדיפים יכולים להיות לפני שתשקיע באף אחד מהם. הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות הוא להשקיע את כל כספי החירום שלך כאשר ה- EOS בשיאה של כל הזמנים ושהוא יירד תוך שעה.

טעות זו נעשית לעיתים קרובות בגלל ההייפ כאשר המחירים עולים. אך חשוב לזכור כי בהשקעה תמיד יתווסף סיכון, ואנחנו רוצים להימנע מכל הסיכון המיותר שאנחנו יכולים. אז תהיו בטוחים שכשאתם מוכנים להשקיע, אתם נכנסים בזהירות ונמנעים מהימורים מחיסכון בחייכם עד חום הרגע..

3. שמרו על נקודת מבט ארוכת טווח

האפשרות יותר סתירת הסיכון, במיוחד עבור אלו שנכנסים לשוק הקריפטו טרי, היא לשמור על נקודת מבט ארוכת טווח על ההשקעות שלך. לאחר שרכשת חוויה מאובטחת, אתה עשוי להתעניין בסחר יומי. עם זאת, בהתחלה, תרצה לבדוק את המים.

אחסן את ההשקעות הראשוניות שלך והישאר מעודכן ברציפות ועקוב אחר השוק, והעריך מה יהיה הזמן הטוב ביותר לסחור. קל לחזות מיד מחירים גבוהים, במיוחד עם חיזוי מחירים שמוצג ימינה ושמאלה, אך סמך על האינטואיציה שלך והיה סבלני עם דחפי המסחר שלך. ועם האופטימיות שנקבעה ל- EOS, אתה יכול להודות לעצמך מאוחר יותר על כך.

4. הישאר מעודכן

מחקר – זה כל מה שהוא באמת. תוכלו לשים לב שיש דפוסים ומגמות אם אתם מסוגלים לחפור מספיק עמוק. מיותר לציין שתרצה להתעדכן על אופן ביצוע ההשקעות שלך.

אם ניקח בחשבון כמה מטבעות קריפטוגרפיים נדיפים יכולים להיות, ודא שאתה עוקב אחר הביצועים והמחירים לאורך זמן כדי לקבוע מתי הזמן הטוב ביותר הוא ללכלך את הידיים. יחד עם זאת, זה תמיד רעיון טוב לגוון את תיק ההשקעות שלך, כך שככל שתישאר מעודכן כך יועיל יותר להשקעות שלך בעת הערכת ביצועי הצפנה האחרים..

5. חוקי המס עשויים לחול על ה- EOS שלך

מס הכנסה פרסם הודעה בשנת 2014 בטענה כי מטבעות קריפטוגרפיים אכן מתויגים כרכוש ולא כנכס כספי מבחינת מיסים. אם אתה מתכנן למכור או לרכוש משהו עם ה- EOS שלך, תמורת יותר ממה שרכשת עבורו בתחילה, תחויב במס רווחי הון. החוקים עשויים להשתנות בהתאם למיקום שלך, עם זאת, מומלץ מאוד לרשום תיעוד של עסקאות ה- EOS שלך, כך שתוכל להיות מוכן אם משהו עולה בחוק. הדבר האחרון שתזדקק לו הוא דפיקה נאה על דלתך.

לסיום, EOS הוא המקום שבו אתה רוצה להישאר ממוקד, במיוחד אם אתה מפתח. היד העליונה שלה ב- dApps מעניקה למפתחים את המנוף לצבור קצת ניסיון איך ייראה העתיד. אם ניקח בחשבון כמה כסף מוזרם לתוכו כרגע, זו תהיה טעות להפנות את הגב אליו עכשיו.

זה נוגע לכל רכישת מטבעות קריפטוגרפיים, אך אל תתעלם מרמות הסיכון הכרוכות ב- EOS. אתה מציב עושר שנצבר קשה למשהו בתקווה שתפיק ממנו יותר בעתיד. לכן, הישארו מעודכנים ואל תלכו להשליך את כל כספכם בבת אחת.

eToro – הפלטפורמה הטובה ביותר לרכישה של EOS

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

נקודות מפתח

  • EOS היא סוג של טכנולוגיית בלוקצ’יין שמתגאה במערכת ההפעלה המבוזרת שלה.
  • עד כה יש ל- EOS שווי שוק של 4,3 מיליארד דולר.
  • EOS מאפשרת קידום, פיתוח וייצור של dApps בקנה מידה מסחרי בפלטפורמה שלה.
  • המסגרת שמאחורי EOS שואפת לפעול כמערכת מתפקדת עם מאפיינים מודרניים ייחודיים כגון אחסון בענן, זיהוי משתמשים ואחסון שרתים.
  • ארגון בשם block.one הקים את EOS במקור בשנת 2017.
  • הוא נחזה כי בשנת 2025, מחיר EOS עשוי לעמוד על 106.77 $.
  • אינך יכול לסחור במטבע פיאט עבור EOS. יהיה עליך לרכוש מטבע מטבע אחר כמו Ethereum או Bitcoin עם מטבע ה- fiat שלך ואז להשתמש בזה כדי לקנות את ה- EOS שלך.

אם אתה חושב על השקעה ב- EOS, זכור כי יש סיכון גבוה להפליא.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector