EOS לעומת Ethereum: האם EOS היא השקעה טובה יותר מ- Ethereum

האם EOS טוב יותר מ- Ethereum? איזו פלטפורמת בלוקצ’יין מציעה חידושים נוספים? האם EOS היא השקעה טובה יותר מאיתר?

ובכן, אם חשבתם כי חייזר נגד טורף הוא הקרב הגדול ביותר במאה שלנו, היכונו לקרב בין EOS לאת’ריום.

אנו ב- Trading Education יכולים לעזור לך ללמוד עוד על עולם הקריפטו וכיצד לסחור במטבעות קריפטוגרפיים כמו מקצוען. השתתף בקורס קריפטוגרפי שלנו וגלה אם EOS עדיף על את’ריום.

אם אתה מרגיש מבולבל מנסה להבין ‘EOS לעומת את’ריום – האם EOS טוב יותר מאשר את’ריום?’, המשך לקרוא. הקמנו מדריך מלא כדי שתוכלו לבחור איזה מהם טוב יותר.

מה זה אתריום?

האם EOS עדיף על Ethereum? לפני שנתחיל לחקור את היתרונות והחסרונות של EOS ושל Ethereum, עלינו להסביר מה מטרת הקריפטו להשיג. כידוע, את’ריום הוא הנכס הדיגיטלי השני הפופולרי ביותר והנסחר.

Ethereum היא פלטפורמה מבוססת קוד פתוח על בלוקצ’יין, נוצר על ידי Vitalik Buterin, המאפשר שימוש בחוזים חכמים ובאפליקציות מבוזרות (dApps). לאמיתו של דבר, את’ריום נחשב למלך החוזים החכמים.

נוסף על כך, Ethereum תומך במספר רחב של אסימונים, כגון ERC-20, כמו גם במשחקי קריפטו רבים.. את’ריום אינו עוסק בדיבורים ריקים, אלא באפקטיביות אמיתית!

אין הפתעה שהאת’ר של את’ריום הוא אחד המטבעות המבטיחים ביותר לסחר. בניגוד לביטקוין, Ethereum אינו מוגבל, עם יותר מ 113,448,141 אתר במחזור.

האת’רום ממשיך להשתפר וההערכה היא כי את’ריום 2.0, האיטרציה השנייה של את’ריום תשפיע מאוד על עולם ההשקעות, עם דגש על יעילות אנרגיה והימור במקום כרייה..

מה זה EOS?

בהתחשב ביכולותיו של את’ריום, קשה לדמיין פלטפורמה שתוכל לעלות על זה. אז, האם EOS יכול להיות טוב יותר מאשר את’ריום?

EOS היא גם פלטפורמה מבוזרת המאפשרת שימוש בחוזים חכמים ו- dApps, מה שהופך אותה לאחת המתחרות העיקריות של את’ריום. פלטפורמת הבלוקצ’יין הזו שוחררה ב -31 בינואר 2018 ותוך מעט יותר משנתיים היא קיבלה את המקום ה -13 במקום CoinMarketCap בזמן הכתיבה.


זה אולי הרוצח האתיריומי ביותר במבט ראשון נראה שהוא מנסה לעשות הכל טוב יותר מאשר את’ריום. במציאות, עם זאת, יש לה הרבה יותר מהציע מאשר רק להחליף את את’ריום!

EOS עשויה לחולל מהפכה באינטראקציה של משתמשים עם טכנולוגיית הבלוקצ’יין. אֵיך? פשוט המשיכו לקרוא!

מה מנסה EOS להשיג?

איך EOS יכול להפוך לפלטפורמה והשקעה טובים יותר מאשר את’ריום? האמת היא שדניאל לרימר, ה- CTO שעומד מאחורי EOS, טוען שאף פלטפורמת בלוקצ’יין לא יכולה לספק את הביצועים שאנשים רגילים רוצים. הוא טוען את זה אנשים רגילים לא כל כך אכפת להם מביזור, אכפת להם מביצועים.

עם EOS, Larimer רוצה ליצור פלטפורמה ל- dApps שתעבוד כמו שאנשים רוצים. ולכן היריבה העיקרית שלהם היא את’ריום! EOS מנסה להקל על יצירת dApps בהשוואה ל- Ethereum.

כביכול, EOS דורש פחות קידוד כפי שהוא מספק יותר מאפייני בסיס מאשר את’ריום וקל יותר ללמוד כיצד להשתמש ולנווט. זה חיוני מכיוון שלרוב האנשים אין את הידע הטכני להשתמש באת’ריום.

EOS מספקת גם ניהול מסדי נתונים וניהול חשבונות לשיפור חוויית המשתמש.

לרימר טוען כי EOS תטפל ביום מן הימים במיליוני עסקאות בשנייה (tps). כיום, הם טוענים שהם יוכלו להתמודד עם 1,000 עד 8,000 טפ. יש להזכיר שעד ש- EOS לא תגיע לביצועי שיא, לא נדע אם זה נכון או אפשרי.

איך EOS עובד?

eos cryptocurrency

האם EOS יכולה להשיג את יעדיה? האם זה יכול להיות טוב יותר מאשר אתריום? בואו נראה איך EOS עובד בדיוק!

הדבר החיוני ביותר לדעת על EOS הוא ש- EOS הוא הבלוקצ’יין והמטבע, וה- EOS.IO היא למעשה מערכת ההפעלה שעובדת על גבי הבלוקצ’יין.

EOS.IO הושווה לחנות הפליי של גוגל ולחנות האפליקציות של אפל בכך שקל להגדיר ולהשתמש ביישומים. מערכת זו הופכת את השימוש בבלוקצ’יין EOS לקל יותר, דבר חיוני כדי למשוך יותר ויותר אנשים להשקיע ב- EOS.

מטבע ה- EOS עובד על ה- blockchain של EOS ומשתמש ב- הוכחה של אלגוריתם של יתד. זהו קוד פתוח וכל אחד יכול להשתמש בו ליצירת חוזים חכמים בעלי ביצועים גבוהים. במילים אחרות, EOS נועד להיות פונקציונלי יותר לעסקים ו משתמשים ליצור יישומים מבוססי בלוקצ’יין בצורה הרבה יותר ידידותית למשתמש מאשר את’ריום.

זה נכון! אחד הרעיונות העיקריים שעומדים מאחורי EOS הוא ליצור אפליקציות בלוקצ’יין שעובדות כמו יישומים מבוססי רשת. שים לב שעד כה, אפליקציות בלוקצ’יין לא הצליחו להשיג את אותה ביצועים והן מאמינות שהדבר יעצור את האימוץ ההמוני.

יתר על כן, ל- EOS יש ממשל מבוזר עם חוקה. זו אחת התכונות העיקריות שלדעת המייסדים היא חיונית ליצירת מערכת הוגנת. לטענתם זה הביא את EOS להיות מבוזרת יותר מאשר Bitcoin ואת’ריום כמו גם מקומות נוספים בהם נוצרים מטבעות EOS.

לכאורה Bitcoin נשלט על ידי ארבע בריכות כרייה ואת’ריום על ידי שתיים. המשמעות היא שכמעט כל הכוח נשלט על ידי קבוצות אלה. לעומת זאת, ל- EOS 21 בעלי אינטרסים שהם יוצרי חסימות ולא כורים.

זה מחלק את הכוח באופן משמעותי ואמור להוביל למבנה מבוזר יותר של הממשל. זה גם משמעותי מכיוון שאם בריכות הכרייה הללו יוסרו, זה יכול להשפיע לרעה על המטבע הקריפטוגרפי ולבלום אימות עסקות.

אחרון חביב, לדברי לרימר, ל- EOS חווית משתמש טובה יותר; אפילו דברים פשוטים אך מכריעים כגון שחזור סיסמא בטוחים יותר.

הצוות שמאחורי EOS

צוות מאחורי eos

כשמדובר במטבעות קריפטוגרפיים, כגון EOS ו- Ethereum, עלינו לציין כי הפופולריות שלהם מושפעת גם מהסנטימנט. למעשה, הצוות שמאחורי פלטפורמה עשוי למלא תפקיד מכריע.

דניאל לרימר, היוצר של EOS, למשל, הוא דמות פופולרית בעולם הקריפטו. הוא גם היוצר המשותף של סטמיט וביצ’ארס.

שים לב ש- Steemit היא פלטפורמת מדיה חברתית ובלוגים המתגמלת משתמשים על פרסום ואוצרת תוכן במטבע החוץ. לרימר פעיל מאוד ב- Steemit, מפרסם על EOS.

לעומת זאת Bitshares היא פלטפורמה מבוזרת למסחר במטבעות קריפטוגרפיים בטכנולוגיית בלוקצ’יין.

לרימר לקח את הניסיון שלו משני הפרויקטים ל- EOS. עכשיו דניאל לרימר הוא ה- CTO ב חסום. אחד, שהוא הארגון שבבעלותו EOS. הוא מאמין שאפליקציות מבוזרות אינן יכולות להתחרות באפליקציות מרכזיות עד שהן יכולות לבצע ביצועים טובים יותר מהן. לרימר גם לא מאמין באמצעים אלימים לאכיפת הממשל בפלטפורמות מבוזרות.

כאן צריך להזכיר גם את ברנדן בלומר. בלומר הוא מנכ”ל Block.One. הוא יזם ומשקיע סדרתי. לבלומר ניסיון עשיר בעסקי הטכנולוגיה והיה פעיל מגיל 15, שם החל למכור נכסי משחק וירטואליים.

לאור השפעתם בעולם המסחר בקריפטו, אין זה מפתיע שהצוות העומד מאחורי EOS יכול למלא תפקיד מכריע הקרב EOS מול את’ריום.

איך הביאה EOS?

גרף מחיר eos

יכולות נהדרות, צוות חדשני… האם EOS יכולה לעלות על Ethereum? בואו נסתכל על מחירי EOS אז!

בזמן כתיבת שורות אלה, אסימון EOS אחד עולה 2.53 $, כולל שווי שוק כולל של 2,371,458,834 דולר, ואספקה ​​במחזור של 937,809,754 EOS.

מעניין ש- EOS נתקל בהתרגשות רבה כאשר שוחרר ונורה בערכו כמעט באופן מיידי.

לאחר תיקון מחירים, הוא עלה לשיאים של 18 דולר למטבע ושווי שוק של 10 מיליארד דולר בינואר 2018. ואז, זה הגיעה לשיא כל הזמנים של 21 דולר למטבע ושווי שוק כולל של 17 מיליארד דולר באפריל 2018.

מאז ההתרגשות סביב EOS הבשילה והמחירים נעו בין שפל של 1.81 $ למטבע לשיאים של 5.93 $.

אל לנו לשכוח את זה ICO של EOS השתמש ב- Ethereum כדי לארח אותו ונמשך שנה שלמה. חלקם מצאו את זה מוזר; עם זאת, לרימר אמר כי גם את’ריום וגם ביטקוין היו ארוכים יותר. בסך הכל הם הצליחו לגייס כ -4 מיליארד דולר.

עם התפתחות EOS ותוספת תכונות חדשות, סביר להניח שהמחיר יעלה או יקטן אם הם לא יתקבלו היטב. עכשיו EOS הוא אחד המטבעות הפופולריים ביותר להשקעה; מטבע שעליכם לצפות מקרוב.

רוצה ללמוד עוד על מטבעות קריפטוגרפיים אחרים וכיצד לסחור בהם? לאחר מכן הירשם לקורס המסחר בקריפטוגרפים שלנו!

שקלת לקנות EOS?

איך הביאו את’ריום?

את’ריום עבר גם מסע מסקרן. שנתיים לאחר שהיטליק בוטרין הציע את אתריום, הפרוטוקול עלה לאוויר ביולי 2015.

אולם בשנת 2016 המערכת נפרצה; 60 מיליון דולר נגנבו באמצעות dApp שנועדה להיות קרן הון סיכון, ה- DAO. כתוצאה מכך נוצר Ethereum Classic (ETC) ופוצל הבלוקצ’יין של Ethereum.

אירוע מרכזי נוסף עבור את’ריום היה המשחק מבוסס CryptoKitties מבוסס הבלוקצ’יין, שהושק בשנת 2017. תאמינו או לא, המשתמשים השתגעו על החתולים הווירטואליים של את’ריום והבלוקצ’יין נסתם.

זה נכון! היו הרבה אנשים שמוכנים לשלם הון כסף כדי להשיג חתול דיגיטלי. הרכישה היקרה ביותר היא של החתול הפופולרי דרקון, בשווי 600 ETH או כ -170,000 $.

למרות העליות והירידות שלה, Ethereum הצליח להישאר אחד הנכסים החזקים ביותר של שנת 2020, עם שווי שוק של 51,507,291,691 דולר. החל מנובמבר 2020, ETH אחד הוא 454 דולר, לפי CoinMarketCap.

יש מומחים שמאמינים כי את’ריום עשוי לממש את הפוטנציאל שלו בשנים הקרובות. אז אם אתה מוכן להשקיע ב- Ethereum במקום ב- EOS, פשוט המשך לעקוב מקרוב אחר מחירי ETH!

שקלת לקנות את’ריום?

בעיות עם EOS

לפני שאתה מסיק ש- EOS עדיף על את’ריום, עלינו להזכיר של- EOS יש בעיות רבות. זה נכון! למרות שפע של חדשות טובות, EOS אינה חפה מבעיות.

כדי לספק דוגמה, Weiss Crypto Ratings טוען כי ל- EOS יש בעיות בריכוזיות. בשנת 2019, וייס הוריד את הדירוג של EOS לאחר שהגיעו למסקנה ש- EOS לא מוכנה לעשות מספיק כדי להגביר את הביזור.

עם זאת, ייתכן שהדבר נובע מכך ש- EOS הייתה צעירה מאוד ולכן, לפני שניתן יהיה לאמץ באופן מלא יהיו בעיות ריכוזיות.

עם זאת, הבעיה העיקרית ממנה סבלה EOS היא באגים. היו הרבה נושאים מאז הדרך והמבקרים תוהים אם צוות EOS בודק כראוי עדכונים לפני שהעלה אותם ברשת הראשית..

באחד הבאגים האחרונים, ייצור הבלוקים נאלץ להפסיק, וצוות EOS נאלץ לקיים שיחת ועידה עם מפיקי בלוקים, שהובילה אותם להחזיר את הקוד לעדכון קודם.

עם זאת, יש להזכיר כי לביטקוין ואת’ריום, כמו גם למטבעות קריפטוגרפיים רבים אחרים, היו בעיות כאשר הם התחילו.

לבסוף, עלינו להזכיר שאחרים שיערו זאת EOS עלולה להתמודד עם בעיות רגולטוריות בארה”ב בגלל האופן שבו הם ניהלו את ה- ICO שלהם, בטענה שהם הלכו רחוק מדי, וזה עלול להפוך לבעיה עבורם בהמשך. שים לב שאזרחי ארה”ב לא הורשו לקחת חלק ב- ICO (כמו גם סינים).

אל לנו לשכוח שתקנות ההצפנה משתנות באופן משמעותי ברחבי העולם. כאן תוכלו ללמוד עוד על הערים הכי ידידותיות לקריפטו ברחבי העולם.

בעיות עם אתריום

כאמור לעיל, לעולם הקריפטו יש אתגרים טכניים ורגולטוריים רבים להתמודד איתם.

בדיוק כמו כל קריפטו אחר, למשל, באת’ריום יש כמה רציניות בעיות מדרגיות. שים לב שלדעת מומחים, אחת הסיבות העיקריות לבעיות מדרגיות כאלה היא העובדה ש”כל צומת צריך לעבד כל עסקה. ”

מספר המשתמשים ההולך וגדל מוסיף דלק למדורה ומוביל לבעיות טכנולוגיות שונות ולזמני עיבוד איטיים.

בעוד הצוות שעומד מאחורי את’רום מאמין כי את’ריום 2.0 יסייע בפתרון בעיות נוספות ביכולת המערכת, רק הזמן יגיד.

בעיה נוספת היא העמלות הגבוהות של את’ריום. אל לנו לשכוח שמשתמשים צריכים לשלם דלק, עמלה באת’ר, כדי להריץ חוזים חכמים. עמלות אלה מגיעות לכורים או לבעלי הצמתים. בהתחשב בכך שקריפטוסים שואפים להפוך עסקאות לזולות ומהירות יותר, עלויות גבוהות עשויות להרחיק משתמשים וחובבים.

יתר על כן, חוויית המשתמש עשויה לסבול גם, ולכן אין זה מפתיע זאת משתמשים רבים פונים לחלופות של Ethereum, כגון EOS.

השאלה החשובה ביותר: האם EOS טוב יותר מאשר אתריום?

eos לעומת ethereum

אז האם EOS עדיפה על את’ריום? התשובה הקצרה: עדיין מוקדם לומר (הפתעה, הפתעה!).

מכיוון שגם לרימר וגם ויטאליק שואפים לרכז ארגונים ומטבעות וליצור עולם פיננסי שקוף יותר, אנשים רבים משווים בין EOS לבין אתריום..

עם זאת, ההשוואה אינה תמיד ברורה. שניהם עדיין ניסיוניים וישתנו עם הזמן. הצוות שעומד מאחורי EOS בהחלט מאמין שזה טוב יותר, אך השוואה נכונה בין השניים עשויה שלא להיות אפשרית עד שהם פועלים במלוא יכולתם..

EOS צעירה בהרבה מאת’רום ויש הסבורים שהיא יכולה לעקוף את הבעיות של את’ריום.

אבל את’ריום עדיין משתנה גם כן. ויטליק בוטרין אמר כי את’ריום יהיה הרבה יותר מהיר לאחר השבירה והפלזמה. בוטרין מאמין שאת’ריום עשוי להגיע לעשרות אלפי טפ.

חשוב גם להכיר בכך שאחד מה- ההבדלים העיקריים בין EOS לבין Ethereum הם שיש להם אידיאולוגיות מתחרות. באמצעות Ethereum, משתמשים בחוזים חכמים חייבים לשלם דלק עבור השימוש בהם. עם EOS, המפתחים הם אלה שחייבים לשלם דלק.

Ethereum עשוי להיתקל בבעיות בתאימות לאחור בעת קנה המידה; ייתכן שעדיין אין ל- EOS בעיות כאלה.

הבדל מרכזי נוסף בין EOS ו- Ethereum הוא שפות התכנות בהן הם משתמשים. את’ריום משתמשת בשפת התכנות שלה, Solidity, ואילו EOS משתמשת ב- C++. מכיוון שכבר מקובלים על ידי C ++ באופן נרחב, פירוש הדבר ש- EOS יהיה קל יותר לאימוץ מאשר את’ריום.

עם זאת, C ++ כבר נמוג מפופולריות זה זמן מה; כופה EOS להוסיף עוד שפות תכנות בעתיד, לזרז עוד יותר את האימוץ.

אולי אחד ההבדלים הגדולים ביותר בין EOS לבין Ethereum הוא זה עם EOS, משתמשים יכולים לעדכן חוזים חכמים. בחוזים חכמים של Ethereum הם בלתי ניתנים לשינוי, כלומר ברגע שהם פעילים, אי אפשר לעצור אותם. עם זאת, יש להזכיר כי עדכון חוזים חכמים עלול להוות סיכון ביטחוני.

זה גם הגיוני להניח שככל שטכנולוגיית הבלוקצ’יין תמשיך להתפתח, גם ל- EOS וגם ל- Ethereum יהיו יותר מתחרים להתמודד איתם. לקחת NEO, נקרא לעתים קרובות את’ריום של סין, לדוגמה! איזה קריפטו יזכה? רק הזמן יגיד!

נקודות מפתח

אם אתה זוכר משהו מהמאמר שלנו האם EOS טוב יותר מאשר אתריום ?, הפוך אותו לנקודות המפתח הבאות:

  • הקרב EOS מול את’ריום הוא אחד האזורים המעניינים ביותר בעולם הקריפטו.
  • באמצעות EOS.IO, EOS הוא הרבה יותר ידידותי למשתמש מרוב המטבעות הקריפטוגרפיים. זה נושא גדול מכיוון שעד כה מרבית פלטפורמות ה- dApp מסובכות מכדי שאנשים רגילים יוכלו להשתמש בהן.
  • דניאל לרימר עומד מאחורי EOS. לרימר ידוע מאוד בעולם המטבעות קריפטוגרפיים ועבד בעבר על Bitshares ו- Steemit.
  • ההבדל העיקרי בין EOS לבין Ethereum הוא שמפתחים משלמים עבור חוזים חכמים. ב- Ethereum, המשתמשים חייבים לשלם דלק בכדי להשתמש בחוזים חכמים.
  • אנחנו עדיין צריכים לראות אם EOS אמיתי רוצח אתריום. עדיין מוקדם לחזות את הביצועים של EOS.

איזו קריפטו עדיפה? מי מהם יכבוש את העולם? רק הזמן יגיד.

עד אז אל תהססו ללמוד עוד על מסחר בקריפטו. אנו בחינוך המסחרי יכולים להדריך אותך במסע הלמידה שלך. למד לסחור ב- EOS עם קורס המטבעות הקריפטוגרפיים שלנו ולהפוך לאס קריפטו.

מילה אחרונה

בין אם אתה סוחר קריפטו מנוסה ובין אם אתה עושה את צעדיך הראשונים למגזר, EOS ו- Ethereum עשויים להיות מתמודדים חזקים על תיק ההשקעות שלך. אנו מקווים שמדריך ההשוואה הזה עזר לך להסיר את הצמצום העיקרי של הצפנים העיקריים האלה עבורך.

עכשיו אתה יודע את ההבדלים העיקריים בין EOS לבין Ethereum. אם אתה מרגיש השראה להתחיל להשקיע אתריום ו / או EOS, או שמאמר זה סיפק תובנה נוספת לידיעת ההשקעה הקיימת שלך, אולי תשמח לדעת זאת etoro מספק את היכולת להשקיע בנכסי Crypto ו- CFD עד 90+ מטבעות קריפטוגרפיים. משקיעי EOS ו- Ethereum יכולים לבנות תיק מגוון עם המטבעות הפופולריים ביותר.

EOS VS. אתריום – אינפוגרפיקה

eos לעומת אתריום אינפוגרפי

אם נהנית לקרוא את המאמר שלנו האם EOS טוב יותר מאשר אתריום?, אנא תן לזה לייק ושתף אותו עם כל אחד אחר שאתה חושב שזה עשוי לעניין גם כן.

האם אתה חושב ש- EOS עדיף על אתריום? האם תשקיע ב- EOS? באיזה מטבע היית סוחר במקום? ספר לנו בתגובות למטה.

הצהרת אחריות: מטבעות הקריפטו הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון וביצועי העבר אינם אינדיקציה לתוצאות עתידיות.

שים לב כי CFD הם מכשירים מורכבים ומגיעים עם סיכון גבוה לאבד כסף במהירות בגלל מינוף. 62% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם מבינים כיצד עובדים CFD והאם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector