השקעה באת’ריום: התחלת העבודה

אם אתה חדש בעולם ההשקעות באת’רום, ייתכן שאתה תוהה אם את’ריום היא השקעה טובה או שאני צריך להשקיע ב- ETH?. ובכן, בואו נשבור את כל המיתוסים הקשורים לאת’ריום שמסתובבים באינטרנט לפני שתשקול להשקיע באת’ריום.

אז מה זה את’ריום?

את’ריום היא אחת מפלטפורמות קוד הפתוח הפופולריות ביותר המשתמשות בטכנולוגיית בלוקצ’יין.

למעשה, את’ריום היא פלטפורמת הקריפטו השנייה בגודלה לפי שווי שוק אחרי ביטקוין. Ethereum משמש לאתר, מטבע מטבע משלה, שהוא אפשרות השקעה טובה. Ethereum תומך לא רק במטבע שלה אלא באסימונים שונים, כגון ERC-20.

עם זאת, ל- Ethereum יש יישומים רבים מעבר ל- cryptocurrency. את’ריום הוא לא רק פלטפורמה מבוזרת אלא שפת תכנות. זה יכול ליצור יישומים מבוזרים או dApps שיכולים לעזור למשתמשים לבצע הסכמים ותשלומים ישירות אחד עם השני ללא צד שלישי. למעשה, את’ריום הוא מלך החוזים החכמים.

תחילת העבודה עם השקעות אתריום

כדי להתחיל להשקיע באת’ריום אתה צריך קודם להירשם באינטרנט עם חליפין שיאפשר לך לקנות ולהשקיע באת’ריום. מתווך חליפין הוא פלטפורמה מקוונת המאפשרת לך לרכוש ולמכור את אתריום, כמו גם כל מטבע קריפטוגרפי אחר שרשמו.

אם אתה רוצה לקנות ולהשקיע באת’ריום במהירות ובקלות. עם 0% עמלה, לבדוק Exchange eToro!

האם את’ריום הוא השקעה טובה?

מכיוון שאת’ריום היא פלטפורמת הבלוקצ’יין השנייה בגודלה, מומחי קריפטו רבים מאמינים כי את’ריום היא השקעה טובה בהשוואה לקריפטוסים אחרים. למרות כל העליות והירידות בהיסטוריה של את’רום, האנליסטים מאמינים כי מחיר אתריום יכול לצמוח עוד יותר בטווח הארוך..

אחד הגורמים שישפיעו על ההשקעה ב- ETH הוא Ethereum 2.0, האיטרציה השנייה של Ethereum.

Ethereum 2.0 יתמקד ביעילות אנרגטית והימור במקום כרייה. שים לב כי הוכחת יתד כוללת אימות עסקות פעיל ותמיכה ברשת על ידי החזקת כספים בארנק הצפנה על מנת להבטיח בטיחות.

סיבה נוספת לשקול השקעה באת’רום היא השימוש הגובר בטכנולוגיית הבלוקצ’יין, שמושכת יותר ויותר סוחרי קריפטו מצליחים. טכנולוגיה כזו יכולה להקל על תשלומים מקוונים, הפצת הלוואות ומסחר בסחורות.


האם עלי להשקיע באת’ריום?

הוא אתריום השקעה טובה

מדוע עלי לשקול להשקיע באת’ריום? נו. Ethereum היא טכנולוגיה חדשנית שיכולה לשנות את העולם כולו. ליתר דיוק, Ethereum הציגה dApps וחוזים חכמים המאפשרים למשתמשים לבצע עסקאות ללא איש ביניים. הודות להכנסת חוזים חכמים, Ethereum יכולה לחולל מהפכה בתכנות מחשבים ובבעלות דיגיטלית בכללותה.

אנשים יוכלו לקנות נכסים שונים מכל רחבי העולם מבלי להתמודד עם בנקים וביורוקרטיה. Ethereum יכול לתת לאנשים אסימון של יצירות אמנות, פטנטים, משכנתאות, עסקאות בין אדם לאדם ואפילו הצבעה..

אין הפתעה שעל פי הנתונים שמסר הפורום הכלכלי העולמי, עד 10% מהתוצר המקומי הגולמי העולמי יופעל באמצעות טכנולוגיית הבלוקצ’יין עד 2025-2027.

Ethereum יכול לתמוך לא רק אנשים פרטיים אלא עסקים ברחבי העולם על ידי מתן קישוריות הדדית משופרת. טכנולוגיה זו יכולה לטפח חידושים, כגון אספנות קריפטו, רשומות בריאות מבוססות בלוקצ’יין, שיתוף אנרגיה בר-קיימא וכן הלאה.

מכיוון שאת’ריום הוא מבוזר, הוא האמין כי את’ריום יכול גם לעזור לאנשים למקד לצנזורה ולהפעיל אפליקציות בלתי מצונזרות כדי ליידע חברות..

נוסף על כך, האתר הקריפטוגרפי של Ethereum הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים שעולים בפופולריות. החדשות הגדולות הן שבניגוד לביטקוין, Ethereum אינו מוגבל. ישנם כ 107,715,579 אתר במחזור, ומספרים אלה הולכים וגדלים.

כאן עלינו לציין כי מתכנתים מקבלים פיצוי גם במטבעות אתר כדי להריץ את הפרוטוקול במחשבים שלהם ולעזור לרשת להישאר בטוחה ויעילה..

אחרון חביב, הגיוון חשוב בעולם המסחר, וזה מספיק סיבה להשקיע ב- Ethereum. אחרי הכל, Ethereum הוא לא רק מטבע קריפטוגרפי אלא פלטפורמה חדשנית לחוזים חכמים, אסימונים ואפליקציות מבוזרות.

האם עלי להשקיע בביטקוין או באתריום?

Ethereum הוא המטבע השני בגודלו אחרי Bitcoin, וכפי שהוסבר לעיל, ישנן סיבות רבות להשקיע ב- Ethereum במקום Bitcoin. למרות שגם את’ריום וגם ביטקוין משתמשים בחשבונות ואסימונים מבוזרים, לאת’ריום יש כמה יתרונות על פני ביטקוין, שמושך סוחרים מכל רחבי העולם.

כאמור לעיל, ישנם יותר אסימונים במחזור מאשר ביטקוין, וקל יותר להשיג אתר בזמן חסימה קצר יותר. ליתר דיוק, זה לוקח עד 15 שניות להגיע לאתר, לעומת עסקאות ביטקוין שנמשכות בין 10 דקות ליום אחד.

מכיוון שלאת’ריום יש שפת תכנות משלה, הוא משמש לא רק כמטבע ועסקאות אלא כדרך להפעיל יישומים מבוזרים, לייצר רווחים ולספק בעלות. המבנה הייחודי שלה להפעלת חוזים חכמים הוא למעשה אחד ההיבטים החשובים ביותר שהופכים את אתריום לאופציה טובה להשקעה.

דוגמה מובהקת לחשיבות של Ethereum היא Ethereum Blockchain as a Service חדשני, המוצג על ידי Microsoft Azure ו- ConsenSys. זה מאפשר ללקוחות ולמפתחים של שירותים פיננסיים לקבל סביבת בלוקצ’יין גמישה ובטוחה.

מעניין לציין, שמשחקי קריפטו רבים מבוססים גם על Ethereum, מה שהופך אותם לאופציית השקעה אטרקטיבית. אחד המשחקים הפופולריים ביותר הוא CryptoKitties המאפשר לגיימרים לגדל ולסחור בחתולים דיגיטליים.

אל תחמיצו: ביטקוין מול את’ריום: איזה מהם כדאי לכם לקנות?

כמה יכול להיות שווה את’ריום?

בהתחשב בכך שמטרתו העיקרית של את’ר אינה להפוך לחלופה למטבעות גלובליים אלא להקל על חוזים ויישומים חכמים, מומחים רבים רואים פוטנציאל עצום באת’ריום. יש מומחים שחוזים כי אסימון ETH עשוי להגיע ל -10,000 דולר ומעל שווי שוק של טריליון דולר.

למרות שקשה לחזות קריפטו, הדרישה למימון מבוזר גורמת למומחים להאמין שאת’ריום עשוי לעלות שוב. בהתבסס על תחזיות מחירים והארכות פיבונאצ’י, מומחי את’ריום טוענים שהוא עשוי להגיע לשיאים קיצוניים בחמש השנים הקרובות.

למשל, כמה תחזיות מצביעות על כך שבין 2023 ל -2025 עשוי פוטנציאל השיא של את’ריום להיות 50,000 $, בעוד שהנמוך הפוטנציאלי שלו עשוי להיות 3,500 $. כתוצאה מכך, סוחרי קריפטו רבים עשויים לנצל תנודות מחירים כאלה.

מי צריך לכלול את אתריום בתיקים שלהם?

  1. סוחרי יום: היה ידוע כי אתריום מתנדנד באחוזים רבים ביום אחד, מה שהופך אותו לאופציה טובה לסוחרי יום המאמינים שהם יודעים מה יהיו התנועות לטווח הקצר שלו..
  2. סוחרי מטבעות קריפטוגרפיים: את’ריום הוא המטבע השני הידוע, ולכן סוחרי קריפטו רבים רוכשים אותו כחלק מתיק המטבעות שלהם..
  3. חובבי בלוקצ’יין: מכיוון שאת’ריום הוא היישום העיקרי השני של טכנולוגיית הבלוקצ’יין, מי שיש להם אמון בטכנולוגיה וההשפעה הפוטנציאלית שלה על התעשייה הטכנולוגית והפיננסית, יוכלו לשקול לקנות אתריום.
  4. סוחרי מט”ח: שוק המטבעות קריפטוגרפיים נתפס בעיני חלקם כמקלט בטוח כאשר מטבעות מסורתיים הופכים לתנודיים מדי. מכיוון שאת’רום מופרדת יותר משווקי המיינסטרים מאשר קריפטו אחר, היא עשויה להפוך למקלט הזהב החדש עבור סוחרים מסוימים.

האם השקעה באת’ריום מסוכנת?

השקעה באת'ריום

למרות ההבטחות שמראה את’ריום והתמיכה של עולם פיתוח הקריפטו, זה לא סוד שיש לחץ רב מצד הרגולטורים והבנקים בנוגע למסחר בקריפטו. למעשה, הלחץ הרגולטורי סביב מה שמכונה הצעות מטבע ראשוניות יכול לגרום לכל מטבע קריפטוגרפי לרדת משמעותית.

מכשול נוסף הוא העובדה שטכנולוגיית הבלוקצ’יין עשויה להיות קשה להבנה עבור אנשים שאינם סוחרים או מפתחים. חלקם עלולים ליפול קורבן גם להונאות קריפטו.

זו הסיבה שחינוך נכון למסחר בקריפטו הוא חיוני בכדי לעזור לך להבין מה זה אתריום וכיצד להשקיע באתריום בהצלחה. קורס מקוון הוא הזדמנות נפלאה להבין את יסודות המסחר בקריפטו, למצוא מכובד סַרְסוּר, ולהקים אסטרטגיית מסחר מוצלחת.

מסקנה: האם את’ריום הוא השקעה טובה?

שווה לשקול השקעה באת’ריום.

עבור רבים, השקעות את’ריום הוכיחו אותה כהחלטה נהדרת. בשנת 2017, מחיר אתריום אחד היה 25 דולר. המחיר נכון לפברואר 2021 הוא 1,820 דולר. בארבע שנים עלה ערך ה- ETH פי 72. אז אם הייתם משקיעים 1000 דולר לאת’רום בשנת 2017, כרגע היו לכם כ 72,000 דולר באת’ריום..

אז האם את’ריום היא השקעה טובה? עכשיו, את’ריום נחשב כהשקעה טובה. ואם אתה מעוניין להשקיע בזה, זה יהיה זמן טוב לעשות זאת.

אף על פי ששום השקעה אינה נטולת סיכון, ההשקעה באת’ריום הניבה תשואה של יותר מ- 7000% בשלוש השנים האחרונות. בין אם אתה לא חדש בהשקעות באת’רום ובין אם סתם סקרן כיצד להפיק את המרב מההשקעה שלך, להבין מה לדעת לפני ההשקעה באת’ריום הוא קריטי..

נתוני החיזוי שלהלן מתארים חלק מההערכות פוטנציאל תחזיות מחירים גבוהות ונמוכות של אתריום בשנים 2021, 2022, 2023, 2024 ו- 2025 המוצעות על ידי אנליסטים טכניים ומומחים בתעשייה.

שָׁנָה גָבוֹהַ נָמוּך
2021 2,400 דולר 1,100 דולר
2022 3,300 דולר 1,455 דולר
2023 6,200 דולר 2,200 דולר
2024 5,150 דולר 2,865 דולר
2025 9,500 דולר 3,560 דולר

בסופו של דבר ההחלטה הסופית מסתכמת בך. איזה סוג משקיע אתה רוצה להיות? בררו את התשובה לשאלה זו, בהחלט תדעו אם את’ריום היא השקעה טובה!

אם אתה מרגיש השראה להתחיל להשקיע ב את’ריום, אולי תשמח לדעת זאת etoro מספק את היכולת לסחור עם נכסי Crypto ו- CFD על עד למעלה מ- 90 מטבעות קריפטוגרפיים.

eToro – הפלטפורמה הטובה ביותר לקנות אתריום

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשייה לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

לקריאה נוספת:

Ethereum Vs. ביטקוין: האם אתריום הוא השקעה טובה יותר מביטקוין?

יתרונות וחסרונות של השקעה באת’ריום

את’ריום שולט בקריפטו עם אסימוני ERC-20: הנה איך

מדריך למתחילים למוצרי חשמל

מטבעות המטבעות הפופולריים ביותר בבריטניה

עשרת המטבעות המובילים להשקעה בשנת 2021

המטבעות הפופולריים ביותר בארצות הברית

אם אהבת את המאמר שלנו האם Ethereum הוא השקעה טובה והאם עלי להשקיע ב- ETH?, אנא שתף ​​אותו עם כל מי שיכול להתעניין באת’ריום.

הצהרת אחריות: מטבעות הקריפטו הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון וביצועי העבר אינם אינדיקציה לתוצאות עתידיות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector