Contents

כיצד להשקיע באת’ריום (ETH): מדריך שלב אחר שלב

מדוע להשקיע ב- Ethereum ETH? מהם היתרונות והאתגרים של השקעות Ethereum? הנה כל מה שאתה צריך לדעת על השקעה באת’ריום.

בעוד שרוב המשקיעים בזירת הקריפטו מעדיפים להיצמד לביטקוין – חשוב לזכור כי ישנם אלפי מטבעות דיגיטליים חדשניים אחרים המוצעים..

בחזית זו עומד Ethereum – המטבע הקריפטוגרפי השני בגודלו מבחינת שווי שוק ונפח המסחר.

ככזה, אם אתם מעוניינים להתפשט למטבעות קריפטוגרפיים אחרים – תוכלו להשקיע בקלות באת’ריום בלחיצת כפתור.

במדריך זה כיצד להשקיע באת’ריום – אנו מדריכים אותך בתהליך הרכישה. זה כולל צעדים מרכזיים כגון מציאת מתווך טוב, פתיחת חשבון והשלמת השקעת Ethereum באופן מקוון.

אם אתה רוצה להשקיע ב- ETH במהירות ובקלות, בדוק Exchange eToro!

כיצד להשקיע באת’ריום בחמישה שלבים קלים

כדי להשקיע באת’רום, הצעד הראשון הוא פתיחת קופת חובות בבורסה מוסדרת, הפקדת כספים, בחירת אתריום מרשימת הפלטפורמות ובסוף לבדוק & אשר כי מטבעות הוסיפו לארנק שלך.

למרות שאנו ממליצים לקרוא את המדריך הזה לאורך כל הדרך – חלקכם עשויים להיות קשורים בזמן. אם כן, אם אתה תוהה כיצד להשקיע באת’רום כרגע – תמצא את חמשת השלבים הנדרשים להלן.

שלב 1: פתח חשבון עם מתווך Ethereum מוסדר ללא עמלה כמו eToro

שלב 2: להפקיד כמה כספים באמצעות כרטיס חיוב / אשראי, ארנק אלקטרוני או העברה בנקאית

שלב 3: בחר כמה אתריום אתה רוצה לקנות (מינימום 25 דולר)

שלב 4: אשר את ההשקעה

שלב 5: השאר את Ethereum שלך מאוחסן ב- eToro עד שתחליט לפדות


על ידי ביצוע חמשת השלבים הפשוטים שתוארו לעיל – ייקח לך פחות מעשר דקות להשקיע באת’ריום מנוחות הבית שלך.!

מה זה את’ריום?

למרות שההבנה כיצד להשקיע באת’ריום היא פשוטה במיוחד – היינו מציעים לעשות שיעורי בית לפני שתצעד. במילים אחרות, עליכם להבין בבירור את האינטרסים של Ethereum אם אתם רוצים לקבוע אם מטבע ההשקעות הזה מייצג השקעה בת קיימא או לא..

אז, Ethereum הוא מטבע קריפטוגרפי שהושק רשמית בשנת 2015. הוקם על ידי Vitalik Buterin, פרויקט Ethereum נושא הרבה קווי דמיון עם הביטקוין – שנוצר שש שנים קודם לכן..

לדוגמא, גם Ethereum וגם Bitcoin הם מטבעות דיגיטליים הפועלים על גבי פרוטוקול הבלוקצ’יין. שניהם מאפשרים לך לשלוח ולקבל כספים דרך ארנק דיגיטלי, ובאופן מכריע – שניהם רשתות מבוזרות שאינן נשלטות על ידי אדם או רשות אחת..

עם זאת, חשוב לציין כי את’ריום מחזיק ביכולות רבות יותר מאשר מקבילו בביטקוין. לדוגמא, פרוטוקול הבלוקצ’יין הבסיסי מאפשר לך ליצור ולפרוס ‘חוזים חכמים’.

באנגלית רגילה – זה מאפשר למשתמשים לבצע הסכמים מבוזרים וחסרי אמון מעבר לעסקאות פיננסיות בלבד. בנוסף, עסקאות Ethereum מאושרות בדרך כלל תוך 15 שניות בלבד, בעוד שביטקוין לוקח 10 דקות.

עלינו לציין כי אלפי מטבעות קריפטוגרפיים אחרים – המכונים אסימוני ERC-20, נבנו על גבי הבלוקצ’יין הקנייני של את’ריום..

אם ניקח בחשבון את כל האמור לעיל, אין זה מפתיע כי את’ריום הגיע לשיאים של כל הזמנים בשנת 2018 – מה שהופך לשווי שוק של 130 מיליארד דולר. כדי לשים את זה בפרספקטיבה, זה יותר מהרוב המכריע של ש&P 500 מניות.

כיצד עובדת ההשקעה בתהליך אתריום?

הדבר הטוב ביותר בהשקעה באת’ריום הוא שהתהליך עצמו אינו שונה מרכישת מניות מסורתית. במילים אחרות, תשקיע באת’ריום מכיוון שאתה חושב שערך המטבע הקריפטוגרפי יעלה.

אם וכאשר זה יקרה, תוכל למכור את ההשקעה שלך ב- Ethereum תמורת יותר ממה ששילמת במקור. לדוגמה, ייתכן שתשקיע באת’ריום כאשר המטבע הדיגיטלי שווה 600 דולר – ותפדה כאשר המחיר יגיע ל 900 דולר.

ככזה, זה לא שונה מקניית מניות טסלה ב -400 דולר וממכרן ב -500 דולר – אתה מרוויח כאשר שווי Ethereum עולה!

עם זאת, בואו נסתכל על דוגמה בסיסית באמת כיצד להשקיע ב- Ethereum באופן מקוון ולהרוויח.

 • אתה פותח חשבון אצל מתווך מקוון שמוכר את את’ריום
 • אתה מפקיד 1,000 דולר ומשקיע את מלוא הסכום ב- Ethereum
 • בזמן הרכישה שווה את’תרום 300 דולר
 • אתה אוחז במטבעות שלוש שנים
 • כשאתה מגיע לפדות כסף, Ethereum שווה 1,200 $
 • זה מתבטא בעליית מחירים של 300%

על פי הדוגמה לעיל, השקעת במקור 500 דולר בביטקוין והפקת 233% תשואות. המשמעות היא שבסך הכל הפכתם 500 דולר ל -1,665 דולר.

כפי שהדוגמה לעיל מדגישה, השקעתם בתחילה 1,000 דולר באת’ריום. כשעשית זאת, המטבע הדיגיטלי היה שווה 300 דולר בלבד.

אך מכיוון שמכרת את אחזקות אתריום במחיר של 1,200 דולר – הרווחת עסיסית של 300%. המשמעות היא שעל סכום של 1,000 דולר – הצלחת למשוך 4,000 דולר!

מדוע כדאי להשקיע באת’ריום?

ישנן סיבות רבות לכך שתחליט להשקיע באת’ריום.

זה כולל את הדברים הבאים:

החזרות ל -5 שנים הן דרך הגג

כאשר Ethereum הושק לראשונה בשנת 2015 ובסופו של דבר הגיע לבורסות המקוונות – היית משלם באזור 2.60 דולר. קדימה מהירה רק שנתיים לאחר מכן והמטבע הדיגיטלי הגיע לשיאים של כל הזמנים של כמעט 1,400 דולר.

המשמעות היא שבתוך קצת יותר משנתיים של מסחר, משקיעי Ethereum קודמים ראו תשואות של מעל 53,000%. פירוש הדבר שאילו היית משקיע באת’רום בסכום של 1,000 דולר – הכסף שלך היה שווה למעלה מחצי מיליון דולר.

עם זאת, מחירו של את’ריום הושפע למשך כמה שנים והגיע לשפל של פחות מ- 100 דולר בשנת 2019. עם זאת, המטבע הדיגיטלי חוזר לטוס – ועובר מ 2020 שפל של 117 $ לשיאים של 600 $. המשמעות היא שבשנת 2020 בלבד משקיעי אתריום ראו תשואה של למעלה מ -400%..

לשם השוואה, מלבד מניות הטכנולוגיה המוזרות כמו טסלה, המשקיעים המסורתיים התקשו. הודות בעיקר למגיפה של נגיף הכילה, קרנות האינדקס העיקריות נועדו רק לחזור לרמות טרום COVID.

ניתן לחלק את האתריום

למרות שאת’רום הפר 600 דולר בסוף 2020 – זה לא אומר שאתה צריך להשקיע כל כך הרבה כדי להשיג חשיפה לשוק. להיפך, ניתן לחלק את אתריום – כמו כל שאר המטבעות הקריפטוגרפיים, לכמויות קטנות יותר.

אחרי הכל, מטבעות קריפטוגרפיים הם דיגיטליים – אז הגיוני שתוכלו לפרק מטבעות לסכומים קטנים יותר ובמחיר סביר יותר. עם זאת, הסכום המינימלי שתוכלו להשקיע יהיה תלוי במידה רבה במתווך בו תחליטו להשקיע באת’ריום.

עם זאת, אם ברצונך להתחיל בכמויות קטנות, אנו מציעים eToro. הסיבה לכך היא שהמתווך המוסדר מאפשר לך להשקיע באת’ריום החל מ -25 דולר בלבד. לא רק שזה סכום לא משמעותי, אלא שהוא מאפשר לך לגוון בקלות למטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

חוזים חכמים של Ethereum יכולים למלא תפקיד מרכזי בעתיד המסחר

למרות שקשה להבין אותם בעין לא מאומנת, חוזים חכמים אינם מורכבים כפי שהם נשמעים. בצורתו הבסיסית ביותר, חוזים חכמים מאפשרים לשני צדדים או יותר להתקשר בהסכם חסר אמון.

הסיבה לכך היא שהם מגובים ומנוהלים על ידי קוד הצפנה. במילים פשוטות, תנאי ההסכם מפורטים בבירור במסגרת החוזה החכם בהתאמה ולא ניתן לתקן או לתפעל אותו לאחר פריסתו.

להלן דוגמה פשוטה אך יעילה לאופן שבו חוזה חכם עשוי לעבוד.

 • בוא נגיד שחקלאי רוכש פרמיית ביטוח באמצעות חוזה חכם
 • זאת במטרה להגן על יבול החקלאי במקרה של תנאי מזג אוויר לא טובים
 • החוזה החכם מכיל את כל התנאים הנדרשים של ההסכם – כך שהוא שקוף לכל הצדדים המעורבים
 • תנאי אחד כזה הוא שאם אין גשם במשך 10 ימים רצופים במיקום החווה בהתאמה, דמי הביטוח משתלמים
 • החוזה החכם יכול לקבוע זאת באופן אוטונומי באמצעות אלפי אתרי מזג אוויר של צד שלישי כדי לוודא אם ירד גשם או כמה זמן.
 • אם יופעל מצב החוזה החכם, החקלאי ביצע תשלום

הסיבה שהסברנו את הדוגמה לעיל היא להדגיש כי טכנולוגיית החוזים החכמים של את’ריום יכולה להיות ביקוש יום אחד. אם כן, חוזים חכמים מחייבים פונקציות של אסימונים של אתריום – מה שמגדיל את הביקוש, וכך – ערכו יגדל.

את’ריום 2.0

Ethereum 2.0 הוא שלב חשוב מאוד במסע הפרויקט. זה משדרג ומשפר הרבה מפרטים שיש כיום לבלוקצ’יין. במספר שלבי הפעלה, Ethereum 2.0 צפוי לפעול באופן מלא במהלך השנה-שנתיים הקרובות.

עם זאת, Ethereum 2.0 יוכל לקחת את המטבע הקריפטוגרפי מקיבולת מקסימאלית של 15/16 עסקאות לשנייה בלבד (T / ps) לסכום עצום של 100,000 T / ps.

כשמשלבים זאת במהירות עסקאות ממוצעת של 15 שניות, הדבר הופך את’רום לתורם מאוד לעסקאות חוצות גבולות. זה במיוחד במקרה של התחשבות בעלויות הדקות הנלוות לעסקת Ethereum.

היית שוקל להשקיע ב Ethereum ETH?

כיצד להשקיע באת’ריום – אפשרויות שונות זמינות

אם אתה תוהה מה הדרך הקלה, הבטוחה והיעילה ביותר להשקיע באת’ריום – זאת באמצעות מתווך מקוון מוסדר. אך ניתן גם להשקיע באת’רום באמצעות כספומט מטבע קריפטוגרפי.

בואו לחקור כיצד זה עובד.

כספומטים של Ethereum

על פי CoinATMRadar, ישנם מעל 12,500 כספומטים מטבעות קריפטוגרפיים ברחבי העולם. זה מאפשר לך לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים על ידי הכנסת מזומנים למכונה.

מתוך נתון זה, ישנם אלפי כספומטים מטבעות קריפטוגרפיים התומכים בהשקעות Ethereum. זה עשוי להתאים לאלו מכם שרוצים לקנות את המטבע הדיגיטלי בכסף מקומי.

כך עובדת ההשקעה ב- Ethereum בעת שימוש בכספומט קריפטוגרפי:

 • אתה מבקר בכספומט הקריפטוגרפי הקרוב ביותר שלך
 • אתה מתחיל את התהליך על ידי בחירת Ethereum כמטבע המועדף עליך
 • אתה מזין את הסכום שאתה מעוניין להשקיע במטבע המקומי שלך
 • לדוגמה, אם אתה בארה”ב ורוצה להשקיע 200 דולר באת’ריום, פשוט ציין סכום זה
 • כספומט הקריפטו יראה לך אילו עמלות כרוכות וכמה אתריום תקבל
 • לדוגמה, אם הכספומט גובה 10%, תישאר עם אתריום בשווי 180 דולר בשער החליפין הנוכחי של ETH / USD.
 • אתה מכניס את המזומנים לכספומט
 • הכספומט מדפיס את הקבלה שלך – המכילה את פרטי ארנק Ethereum שאתה צריך כדי לתבוע את המטבעות

מצד אחד, אתה עלול להוביל לחשוב שכספומט מטבעות קריפטוגרפי הוא דרך נוחה מאוד להשקיע באת’ריום. עם זאת, אם אתה ממוקם מחוץ לעיר מרכזית בארה”ב, קנדה או אירופה, ייתכן שתתקשה למצוא מכונה קרובה למיקום שלך..

יתר על כן – ואולי הכי חשוב, כספומטים של מטבעות קריפטו הם מאוד מאוד יקרים כשמדובר בעמלות. לפי הדוגמה שלמעלה – שם ציינו עמלה של 10% – זה לא יוצא דופן. למעשה, ידועים כי כמה כספומטים של מטבעות קריפטו שמוכרים את’רום בוחרים עד 20%.

עלינו לציין כי עליכם לעבור את הבעיה בהורדת ארנק דיגיטלי בכדי לתבוע את מטבעות האתריום שלכם. אמנם זה עשוי להתאים לאלו מכם שמבינים כיצד פועלים ארנקים ומפתחות פרטיים – אבל זה לא יהיה אם אתם מתחילים לגמרי.

זו הסיבה שאנו מאמינים מאוד שהדרך הקלה ביותר להשקיע באת’ריום היא שימוש במתווך מקוון מוסדר.

מתווך אתריום

אם אתה רוצה להשקיע בבטחה ובנוחות במניות – אתה משתמש בברוקר. זה המקרה גם בסוגי נכסים אחרים כמו אג”ח, קרנות נאמנות ותעודות סל. ככזה, זה הגיוני לחלוטין שעליך להשתמש במתווך מקוון כדי להשקיע ב- Ethereum.

לדוגמא, תוכל להפקיד כספים באמצעות אמצעי תשלום יומיומי כמו כרטיס חיוב / אשראי או חשבון בנק. חלק מהמתווכים מקבלים אפילו ארנקים אלקטרוניים כמו Paypal ו- Skrill. מתווכים מקוונים נדרשים כמובן להחזיק ברישיון הנדרש לקבלת השקעות מקלות. זה לא שונה ממתווכים מקוונים המציעים שירותי קריפטוגרפיה לגיטימיים.

כמו כן, תגלה כי העמלות שגובים המתווכים של Ethereum נמוכות משמעותית מערוצים אחרים – במיוחד כספומטים מטבעות קריפטוגרפיים שנדונו בעבר. למעשה – וכפי שאנחנו מכסים בקרוב, ישנן פלטפורמות כמו eToro המאפשרות להשקיע ב- Ethereum ללא עמלה.

אם ניקח בחשבון את האמור לעיל, החלק להלן יחקור את הדברים הרבים שעליך להיזהר בעת בחירת מתווך מקוון להשקעה באת’ריום..

כיצד לבחור פלטפורמה להשקעה באת’ריום

פלטפורמת מסחר

גדול ככל שמתווכים מקוונים של קריפטוגרפים מקוונים, ישנם פשוט יותר מדי ספקים הפעילים במרחב. זה גורם למאתגר לדעת לאיזו פלטפורמה להירשם.

המדדים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון מפורטים להלן:

רישוי ומוניטין

כפי שהזכרנו לעיל, אחת הסיבות העיקריות לכך שאתה קונה מניות מסורתיות מתווך מוסדר היא שאתה יודע שאתה מוגן מפני ספקים נוכלים. זה לא שונה כאשר אתה משקיע ב- Ethereum באופן מקוון.

אחרי הכל, לא הייתם משקיעים את כספכם שהרווחתם קשה למתווך שפעל ללא רישיון, נכון? ברור שלא.

ככזה, עליך להישאר עם מתווכי מטבעות קריפטו המפוקחים על ידי גוף מכובד אחד לפחות. זו הסיבה ש eToro מסמן את התיבות הנכונות – מכיוון שהמתווך מחזיק ברישיון ל- FCA, CySEC ו- ASIC..

אם אתה מבוסס בארה”ב, תשמח לדעת שגם eToro רשום ב- FINRA. ככזה, על ידי שימוש ב- eToro להשקעה באת’ריום, תרוויח מחשבונות בנק מופרדים – מה שמבטיח שהכסף שלך יישאר נפרד מזה של ההון החוזר של eToro..

אתה יכול גם להיות סמוך ובטוח שהפשע מונע מהפלטפורמה – מכיוון שכל משתמשי eToro חייבים להעלות עותק של תעודת הזהות שהונפקה על ידי הממשלה..

השקעה ותשלומים מינימליים של Ethereum

אל תטעו בקשר לזה – את’ריום הוא נכס פיננסי ספקולטיבי ביותר. בטח, המטבע הקריפטוגרפי החזיר רווחים של למעלה מ -400% בשנת 2020. אבל Ethereum החזירה גם הפסדים שנתיים העולים על 80%.

ככזה, עדיף תמיד להתחיל עם סכומים קטנים אך קבועים. בכך, תוכל לפרוס אסטרטגיית ‘ממוצע עלות דולר’. עכשיו, כדי שתוכלו לעשות זאת, עליכם לבחור מתווך קריפטוגרפי שתומך בסכומי השקעה נמוכים.

eToro, למשל, מאפשרת להשקיע באת’ריום החל מ -25 דולר בלבד. מכיוון שהוא דורש פיקדון מינימלי של 200 דולר – המשמעות היא שתוכל להקצות 25 דולר לשבוע במשך 8 שבועות ברציפות.

לא פחות חשוב, עליכם גם לבדוק באילו אמצעי תשלום תומכים המתווכים שבחרתם ב- Ethereum. לדעתנו, תרצה לבחור בפלטפורמה המאפשרת לך לבצע הפקדה מיידית באמצעות כרטיס חיוב / אשראי.

פלטפורמות כמו eToro תומכות גם בארנקים אלקטרוניים כמו Paypal, Skrill ו- Neteller. אם, עם זאת, תבחר מתווך שתומך רק בהעברות בנקאיות – זה ייקח כמה ימים עד לביצוע העסקה.

אחסון ופדיון

כפי שציינו קודם לכן, אתריום – כמו כל מטבעות הקריפטו, צריך להיות מאוחסן בארנק דיגיטלי. זה המקום שבו משקיעים מתחילים מפחדים לעתים קרובות, מכיוון שארנקים של מטבעות קריפטו יכולים להיראות מורכבים משהו במבט ראשון.

לדוגמא, עליך להיות הבנה בסיסית של כתובות ציבוריות ומפתחות פרטיים. אתה גם צריך להיות נוח עם ביטויי סיסמה לגיבוי ובסופו של דבר – מה שמאפשר לשמור על בטיחות הכספים שלך.

אם זה נשמע כמו יותר מדי טיפול, אנו מציעים להשתמש במתווך מטבע מטבעות מוסדר שיכול לאחסן את האתריום שלך עבורך. eToro היא דוגמה כזו – מכיוון שהמתווך משתמש בשיטות אבטחה בדרגה מוסדית.

וכמובן, על ידי שמירת מטבעות ה- Ethereum שלך ב- eToro – בניגוד למשיכתם לארנק פרטי, אתה יכול לפדות את ההשקעה שלך באופן מיידי בכל עת שתמצא לנכון. לאחר מכן, התמורה תתווסף לחשבון המזומן שלך ב- eToro – מוכן למשיכה.

מוכן להשקעה Ethereum ETH?

טיפים כיצד להשקיע באת’רום ולהרוויח

אם אתה משקיע באת’רום בפעם הראשונה – עיין באש שלוש מהירות המופיעות להלן כדי להבטיח שתתחיל ברגל ימין.!

טיפ 1: קבע כמה יעדים פיננסיים

ראשית, עליך להגדיר לעצמך יעד כאשר אתה משקיע באת’ריום. לדוגמא, אם אתה משקיע כאשר המטבע הדיגיטלי שווה 600 $ ואתה רוצה פי 10 מהכסף שלך – היה מוכן לפדות אם וכאשר Ethereum יקבל 6,000 $!

טיפ 2: ממוצע עלויות הדולר שלך השקעות ה- Ethereum שלך

כפי שציינו בקצרה קודם לכן, עליך להשתמש תמיד בממוצע העלות כאשר אתה משקיע באת’ריום. זה ימוצע את מחיר העלות שלך ובכך – תסיר את הצורך לדאוג לתנודתיות לטווח קצר.

דוגמה בסיסית לממוצע של עלות דולר היא רכישת Ethereum בשווי 100 דולר באותו תאריך של כל חודש.

טיפ 3: גוון את השקעתך ב- Ethereum

כמו כל השקעה, כדאי תמיד לגוון את רכישת ה- Ethereum שלך. לדוגמא, eToro מציעה 15 מטבעות קריפטוגרפיים מובילים נוספים – אז מדוע לא ליצור תיק מגוון של מטבעות? בכך תפחית את הסיכון להפסד אם האת’ריום שלך לא ממש יתכנן.

כיצד להשקיע היום באת’ריום – שלב אחר שלב

מתלבטים איך להשקיע באת’רום בצורה הכי בטוחה ונוחה שיש? על ידי ביצוע השלבים המתוארים להלן, תוכל לקנות את מטבע ה- Ethereum הראשון שלך תוך מספר דקות בלבד!

שלב 1: פתח חשבון eToro

בקר ב eToro אתר והתחל בתהליך רישום החשבון. יהיה עליך להזין את שמך, לאום, כתובת ביתך, תאריך לידה ופרטי יצירת קשר.

שלב 2: העלה מזהה כלשהו

כעת תתבקש להעלות עותק של הדרכון או רישיון הנהיגה שלך. יהיה עליך גם לספק מסמך המאמת את הכתובת שלך – כמו הצהרת חשבון בנק. זאת על מנת להבטיח כי eToro תישאר תואמת ל- FCA, ASIC, CySEC ו- FINRA!.

הערה: אם אינך מפקיד יותר מ -2,250 $ כרגע, תוכל להעלות את המסמכים הנ”ל במועד מאוחר יותר.

שלב 3: בצע הפקדה

כעת תצטרך להפקיד מינימום 200 דולר.

אמצעי התשלום הנתמכים על ידי eToro כוללים:

 • כרטיס חיוב
 • כרטיס אשראי
 • Paypal
 • סקריל
 • נטלר
 • Sofort
 • באמון

כל אמצעי התשלום שלעיל מזוכים באופן מיידי. אם תבחר בהעברה בנקאית, צפה לחכות כמה ימים עד שהכספים יגיעו.

שלב 4: חפש את Ethereum

להשקיע באתריום

eToro מציעה אלפי מניות, תעודות סל, CFD ומטבעות קריפטוגרפיים. ככזה, קל יותר פשוט לחפש ‘את’ריום’ וללחוץ על התוצאה הנטענת.

שלב 5: השלם את השקעת Ethereum

כעת יוצג בפניך טופס הזמנה. כל שעליך לעשות הוא להזין את הסכום שברצונך להשקיע באת’ריום ולחץ על כפתור ‘סחר פתוח’.

שימו לב, כל ההשקעות ב- eToro נקובות בדולרים אמריקאיים והרכישה המינימלית של Ethereum היא 25 דולר.

וזהו – זה עתה למדתם כיצד להשקיע באת’ריום ב- eToro – ללא עמלה!

שלב 6: פדה את השקעתך ב- Ethereum

כשאתה מסוגל לפדות את ההשקעה שלך ב- Ethereum – בין אם זה בעוד כמה ימים, חודשים או אפילו שנים – כל מה שאתה צריך לעשות זה לעבור לדשבורד התיק שלך..

לאחר מכן לחץ על כפתור ‘מכור’, הזן את הסכום שברצונך לפדות ואשר את ההזמנה. באופן מיידי, הכספים יתווספו לחשבון eToro שלך – אותו תוכל למשוך!

eToro – הפלטפורמה הטובה ביותר להשקעה באת’ריום

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

כיצד להשקיע באת’ריום – השורה התחתונה

למרות שרובם המכריע של המשקיעים החדשים במטבעות קריפטוגרפיים מתחילים בביטקוין, הפוטנציאל הפוך ב- Ethereum יכול להיות הרבה יותר גדול. אחרי הכל, הטכנולוגיה הבסיסית של את’ריום היא ללא ספק ביצועים טובים יותר – הן מבחינת מהירות והן מבחינת מדרגיות. בנוסף, Ethereum מחזיקה בטכנולוגיית Smart Contract – דבר שחסר לביטקוין.

עם זאת, אם ברצונך להשקיע באת’רום עכשיו – התהליך לוקח 10 דקות בלבד ב- eToro. כל שעליך לעשות הוא לפתוח חשבון, להפקיד כמה כספים ולהשקיע לפחות 25 $ באת’ריום. על ידי בחירה במתווך רב-מוסדר זה – תשקיע גם ללא עמלה!

שאלות נפוצות

כמה עלי להשקיע באת’ריום?

אין כלל מהיר ומהר לגבי כמה כדאי להשקיע באת’ריום. הדבר החשוב ביותר הוא שלעולם לא תשקיע יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד. אחרי הכל, Ethereum – כמו כל המטבעות הקריפטוגרפיים, הוא נכס פיננסי ספקולטיבי ביותר.

האם את’ריום היא השקעה טובה בשנת 2021?

איש אינו יודע מה צופה העתיד של את’ריום. עם זאת, בהתחשב בכך שהקריפטו היה שווה 2.60 דולר ארה”ב בשנת 2015 ומאז הגיע לשיאים של 1,400 דולר + את’ריום גדל בקצב חסר תקדים..

איך מתחילים להשקיע באת’ריום?

כל שעליך לעשות הוא לפתוח חשבון עם eToro, לבצע הפקדה של 200 דולר לפחות בכרטיס החיוב / האשראי או בארנק האלקטרוני שלך, ולהשקיע לפחות 25 דולר באת’ריום. התהליך מקצה לקצה אמור לקחת פחות מ -10 דקות.

האם אוכל להשקיע 100 דולר באת’ריום?

כן, אתה יכול להשקיע מעט ככל שתרצה – כל עוד אתה עומד במינימום שנקבע על ידי המתווך שבחרת. ב- eToro זה רק 25 דולר.

אתה יכול להפסיד כסף ב- Ethereum?

אתה יכול להפסיד כסף מכל סוג נכס – בין אם מדובר במניות מבוססות בדרגה גבוהה או באתריום. זו הסיבה שאתה צריך להבין היטב את הסיכון לפני שאתה לוקח את הצעד הכספי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector