את’ריום עוררה שיחה בשנה האחרונה מכיוון שהיא עולה כקריפטוגרפיה השנייה בגודלה אחרי הביטקוין. עם זאת, בניגוד לביטקוין, Ethereum היא פלטפורמה מרובת סחר המשמשת ל”קידוד, ביזור, אבטחה וסחר כמעט בכל דבר “..

את’ריום נפל רק בכ- 100 $ מההגיע לשיא של כל הזמנים בינואר 2021 מאז 2018. את’ריום מציב יתרונות רבים על פני מטבעות קריפטוגרפיים קונבנציונליים אחרים כמו ביטקוין והמטבע המתחרה Litecoin. זה אומץ באופן נרחב על ידי חברות וסטארטאפים כשיטת עסקה ומסחר של דברים מעבר למטבעות קריפטוגרפיים.

אנשים רבים סקרנים מהו באמת את’ריום, היכן הכל התחיל, וכיצד להשקיע בו בהתחשב בפיצוץ האחרון שלו. כמו כן, יש לזכור את הסכנות שבהשקעה ואת היכולת לכרות אותה ולפתח את העושר שלך מחוץ לאתר.

מה זה אתריום?

המטבע הקריפטוגרפי השני בגודלו בעולם, המכונה Ethereum, הוא פלטפורמת תוכנה קוד פתוח ומבוזרת שהושקה בתחילה בשנת 2015, עבור מטבע החיפוש שלה, Ether. נוסף על היותה פלטפורמה, זוהי גם שפת תכנות המשמשת לבנייה, פריסה ושימוש ביישומים שונים, כמו השותפות של מיקרוסופט עם ConsenSys. ביישומים אלה בדרך כלל אין בית למחשב אחד בלבד אלא הם מופצים על פני מספר מחשבים לקבלת תשתית בטוחה ובטוחה יותר.

יישומים המופעלים ב- Ethereum מנוהלים על ידי אסימון הצפנה, Ether, הייחודי לרשת. אסימונים אלה משמשים כתחבורה סביב פלטפורמת את’ריום ומשמשים לרוב מפתחים שרוצים לשלב ולבנות יישומים משלהם בפלטפורמה..

ניתן להשתמש באיתר לשתי הגדרות רחבות יותר; ראשית כמחליף מטבע דיגיטלי כגון ביטקוין או ריפל, ושנית כמפתח להפעלת יישומים ולרווח מהם בפלטפורמה. ניתן להשתמש ב- Ethereum כדי “לקודד, לביזור, לאבטח ולסחור כמעט בכל דבר.” אתר הוא המטבע הקריפטוגרפי הדיגיטלי המאפשר פעולות על חוזים חכמים ו- dApps הבנויים על Ethereum.

כדוגמה, השותפות של מיקרוסופט עם ConsenSys מציעה את “Ethereum Blockchain as a Service (EBaaS) ב- Microsoft Azure כדי להציע ללקוחות סביבת מפתח בלוקצ’יין מבוססת ענן רק בלחיצה אחת..

איפה הכל התחיל?

מייסד שותף של Ethereum, ויטליק בוטרין, הסתבך עם ביטקוין בשנת 2011 כמתכנת צעיר, סקרן ונמשך לטכנולוגיית הבלוקצ’יין. זה הוביל אותו לדמיין רשת הגדולה מהשימושים הראשוניים של ביטקוין לצרכים פיננסיים. בכך פרסם בשנת 2013 נייר לבן המתאר את מה שיהפוך בקרוב לאת’ריום. ההבדל הגדול ביותר בין ביטקוין לאתריום היה יכולתו של את’רום לסחור יותר מסתם קריפטו.

בוטרין ומייסדים אחרים של פלטפורמת הסחר הרב-גיונית גייסו למעלה מ -18 מיליון דולר בשנת 2014 לאחר שהתחילו קמפיין למאבק בהמון שבו מכרו אסימונים של את’ר כדי לתת לחזון שלהם שיגור מהשטח. בעקבות זאת, Ethereum השיקה את ההופעה החיה הראשונה שלה בשנת 2015, המכונה Frontier. כיום Ethereum ידוע כ- cryptocurrency השני בגודלו ויש לו יותר ממאות מפתחים המעורבים.

Ethereum חולקה לשתי חטיבות בלוקצ’יין בשנת 2016 בעקבות גניבה של למעלה מ- 50 מיליון דולר בכספים שנאספו ב- DAO, סדרה של חוזים חכמים שהופקו מרשת התוכנה של Ethereum בשנת 2016. שתי החטיבות נקראות כיום Ethereum ו- Ethereum Classic.

מזלג קשה מהתוכנית המקורית שנועד להגן מפני ניסיונות כופר נוספים מצא את האת’ריום החדש. את’ריום נבחרה אז למטבע הווירטואלי השני בגודלו בשוק החל מחודש ספטמבר 2019, אחרי ממש מאחורי הביטקוין.


תרשים מחיר אתריום

ב -10 בינואר 2021 נפל את’רום ב -100 דולר מלהגיע לשיא בכל הזמנים. מקור: Coindesk

ספקנים בנושא אתריום

מאז 2017, מפתחי Ethereum עובדים על העברת הרשת ממערכת הוכחה לעבודה למערכת הוכחה על המידה (PoS). לפרויקט, המכונה קספר, יחד עם היישום שלו, עשויה להיות השפעה משמעותית על אתר. רשת את’ריום הוטלה על פצצת תיגר כחלק מהמעבר של קספר ל- PoS שיטפל בעסקאות ברשת ויגרום ל”עידן הקרח “שבו עסקאות יפסיקו להתבצע והרשת תקפא..

המזלג הקשיח באיסטנבול נפרס בסוף 2019 על ידי מפתחי Ethereum, מה שיצר עלייה דרסטית בזמן עיבוד הבלוקים. הדבר יוחס למורכבות גושי הכרייה שתתאים לשדרוג שהמפתחים לא יכלו לשנות. עדכון קרחון Muir הושק ב -1 בינואר 2020, כאשר הרשת הגיעה לחסום מספר 9,200,000, ודחפה את פצצת האתגר לעוד לפחות 4 מיליון בלוקים.

המאמצים שיצרו אתריום להפחית את פצצת האתגר ולקנות זמן רב יותר מראים את הדגש שלהם על ביטחון וודאות ובכך נותנים אמון באלה המבקשים להצטרף לאת’רום..

למה להשקיע באת’ריום?

בהתחשב בכך שאת’ריום הוא המטבע השני בגודלו, הוא בהחלט מחזיק כהשקעה חזקה ביחס לקריפטוסים אחרים. למרות התנודות בהיסטוריה של את’ריום, האנליסטים מסכימים כי מחיר האתריום יעלה עוד בטווח הארוך..

מכיוון שאת’ריום נמצא בראש ה- DeFi, הפוטנציאל לעליית מחירים הוא עצום. אנליסטים רואים ב- DeFi מתחרה ראוי למערכת הפיננסית המסורתית הנוכחית.

את’ריום זינקה ל -1,336 דולר ב -10 בינואר 2021, לא רחוק מהשיא הגבוה של 1,432 דולר שהגיע אליה ב -13 בינואר 2018. אם הבלוקצ’יין של את’ריום ימשיך להיות מאומץ בשנת 2021, וזה מאוד צפוי לקרות, אז המחיר של אתריום עשוי לעלות, על פי אנליסטים של קריפטו. השותף המנהל של ג’יימס טודארו בלוקטאון קפיטל צופה כי מחיר את’ריום יגיע עד 9,000 דולר בשנת 2021.

Ethereum 2.0, הגרסה השנייה של Ethereum, היא אחת הסיבות שישפיעו על החלטות ההשקעה ב- Ethereum. Ethereum 2.0 יתרכז בייצור אנרגיה ובזיקוק במקום כרייה. זכור כי הוכחת יתד תדרוש ארנק קריפטו לזיהוי ואימות עסקות כדי להבטיח את בטיחות הכספים.

קרא עוד: ניתוח מחיר אתריום לשנת 2021

כיצד להשקיע באת’ריום?

דבר ראשון, אתה זקוק לארנק דיגיטלי אם אתה מעוניין להשקיע באת’רום ובמיוחד באת’ר. לא תוכל למצוא את’תרום בבורסות מרכזיות כלשהן, ולא תוכל ללכת למתווך כדי למצוא עסקאות מקוונות. זה יומר לכיס שלך. הם למעשה מחשבים קטנים ולא מקוונים המאפשרים לך לנהל את ה- Ether שלך. ישנם יצרני ארנקים דיגיטליים רבים כגון Coinbase ו- Trezor, בין היתר.

אל תטעו על ידי הדיגיטציה שמאחורי מטבעות קריפטוגרפיים. חשוב לזכור כי Ether (ETH) הוא מטבע וכי כמשקיע, עליכם להתייחס אליו ככזה. אתה לא רוכש מניות של אתר, בדיוק כמו שאתה יכול לקנות מניות או תעודות סל. במקום זאת, אתה מחליף את הדולרים שלך באסימונים של את’ר.

בנוסף לכך, אין תשלומים או דיבידנדים כשאתה משקיע באיתר. החלום הטוב ביותר שלך הוא שבעתיד תמכור יותר עבור האסימונים שלך למשתמשים אחרים באינטרנט ממה שקנית להם בתחילה. אחת הפלטפורמות הטובות ביותר בהן ניתן לקנות את’ריום היא eToro.

מוכן להשקעה Ethereum ETH?

טיפים ואסטרטגיות לפני השקעה באת’ריום

1. השימוש בארנק הצפנה

ארנקים דיגיטליים הם למעשה ארנקי חומרה מיניאטוריים, בהם אנשים מאחסנים את המטבע הקריפטוגרפי שלהם. זה פיתרון טוב למי שמתכנן להחזיק סכומים גדולים ומחפש אפשרות מאובטחת לנכסיהם.

הגרסה השנייה של Ethereum, Ethereum 2.0, תדרוש ממך ארנק קריפטו על מנת לאמת עסקאות. בארנק החומרה שלך יהיו מפתחות פרטיים שרק לך תהיה להם גישה ובכך יבטיח שמירה על השקעותיך. הם בעצם מחשבים קטנים ולא מקוונים המאפשרים לך לנהל את האתרים שלך (ETH)..

eToro השיקה את הבורסה והארנק האותנטיים שלה eToroX שם תוכלו לשמור את המטבעות בבטחה.

2. השקיעו חכם

זה מתאים לכל השקעה. עם זאת, תמיד יש לזכור, במיוחד כאשר רוצים להשקיע באת’ריום, שלא כדאי להשקיע יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד..

את’ריום ידועה במוניטין שלה משתנה פה ושם, וללא סימן, המחירים יכולים לרדת בתוך שעות. עם זאת, יש סיכוי שהנכסים שלך יירדו בערכם על פני תקופות קצרות, ולכן אל תשקיע כספים שתצטרך בסופו של דבר למקרי חירום.

3. תכנן מראש

על ידי אזכור התנודתיות שלמעלה והתנודות שלה, כדאי להשקיע השקעות באתריום לטווח הארוך. למרות נטייתו לטווח הקצר לתנודות במחירים, הביצועים ארוכי הטווח של את’ריום הראו שיעורי צמיחה חיוביים כללית. אז עם זאת, אלא אם כן אתה מישהו שמתבונן במסחר יומי, לחשוב לטווח הארוך הוא עוד אפשרות להיפגע מסיכון להשקעה בקריפטו..

4. עקוב אחר מגמות וסימנים

כאשר מעוניינים להשקיע בכל סוג של נכס קריפטו, חשוב לפקוח מקרוב על השוק. אחד ההיבטים המכריעים להשקעה בכל צורת נכס היא היכולת לחזות את הביצועים או התוצאות העתידית שלו. את’ריום נמצאת כיום בחזית תנופת הפיננסים המבוזרת (DeFi).

הערך הכולל הנעול ב- DeFi הוא 22.08 מיליארד דולר. ערך זה גדל ביותר מ -2,300 אחוזים מאז ינואר 2020. בהנחה שמגמה זו נמשכת, היא תמשוך מאוד משקיעים ואנשים פרטיים להשקיע ב- ETH. סימנים מסוימים כמו זה יעזרו לך להביא להחלטה הכוללת שלך בהימור שלך על Ethereum.

5. קחו בחשבון התחייבויות מס

כמו במטבעות קריפטוגרפיים אחרים, מס Ethereum 2.0 מבוסס על רווחי הון. אם אתה מתכנן למכור מחדש את האתריום שלך למטרות רווח, או אם אתה פשוט מתכנן לבזבז אותו לפי שווי שהיה גבוה יותר מהקנייה הראשונה בו (במילים אחרות, המטבע הוערך), אז תחויב במס רווחי הון.

שיעור המס תלוי כמה זמן החזקת את המטבע. לכן, חשוב לשמור תיעוד של כל העסקאות שלך כדי למנוע בעיות משפטיות בהמשך הדרך.

תמיד קיימת רמת סיכון לפני השקעה בנכס כלשהו, ​​והדבר עוקב אחר כך גם עבור את’ריום. זה יכול להיות מסוכן, אבל יש לו פוטנציאל גדול להיות משתלם. חברות רבות ממלאות את השקעותיהן באת’רום, ומשמשות אותה כאבן בניין לביזור ולסחר בין מפתחים וחדשנים כאחד..

התחל להשקיע באת’ריום באמצעות eToro

להשקיע באתריום

אם אתה מוכן להשקיע באת’רום עד עכשיו, eToro היא פלטפורמה ידידותית וזולה המספקת חוויות מסחר קריפטו סטרלינג. החברה ממשיכה להתרחב על ידי הצגת מוצרים חדשים ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים על גבי Ethereum, ומאפשרת למתחילים ומומחים לבחון אפשרויות שונות בעולם הקריפטו..

eToro – הפלטפורמה הטובה ביותר להשקעה באת’ריום

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

נקודות מפתח

 • ב- 10 בינואר 2021 נפל את’רום ב -100 דולר מלהגיע לשיא בכל הזמנים.
 • Ethereum היא פלטפורמה מרובת סחר המשמשת ל”קידוד, ביזור, אבטחה וסחר כמעט בכל דבר “.
 • Ethereum חולקה לשתי חטיבות בלוקצ’יין בשנת 2016 בעקבות גניבה של למעלה מ- 50 מיליון דולר בכספים שנאספו ב- DAO, סדרה של חוזים חכמים שהופקו מרשת התוכנה של Ethereum בשנת 2016. שתי החטיבות נקראות כיום Ethereum ו- Ethereum Classic.
 • Ethereum הוא המטבע השני בגודלו, לאחר Bitcoin.
 • Ethereum היא פלטפורמת תוכנה מבוזרת עם קוד פתוח שהושקה בתחילה בשנת 2015.
 • השותף המנהל של ג’יימס טודארו בלוקטאון קפיטל צופה כי מחיר את’ריום יגיע עד 9,000 דולר בשנת 2021.
 • Ethereum 2.0 יתרכז בייצור אנרגיה ובזיקוק במקום כרייה.
 • יש צורך בארנק דיגיטלי אם אתה מעוניין להשקיע באת’ריום.
 • את’ריום נמצאת כיום בחזית תנופת הפיננסים המבוזרת (DeFi).
 • ETH נמצא בשימוש נרחב על ידי חברות וסטארטאפים כאמצעי לעסקה.
 • השווי הכולל הנעול ב- DeFi הוא 22.08 מיליארד דולר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector