המטבע הדיגיטלי הביא רווחים עצומים למשקיעי הצמיחה אך האם את’ריום יכול להגיע ל -50,000 דולר? בואו נסתכל על תחזיות מחירים של מומחים.

Ethereum (ETH) הגיע לשיאים חדשים בשבוע השלישי של פברואר 2021, אך לא הצליח לשמור על המומנטום השורי בשבוע האחרון של אותו חודש. בגלל מכירת ענק של משקיעים וירידה בצורת קריפטו האם, ביטקוין, שהשפיע על כל סטרטוספירת הקריפטו, מחירו של את’ריום צנח והמסחר שלו במחיר שוטף של 1,558 דולר עלה ב -23.43% ביממה האחרונה.

לאחר שביטקוין חצה 50,000 דולר בפעם הראשונה בפברואר, משקיעים ומומחים רבים מאמינים ש- ETH חייבת להשיג את אותם הגבהים. כאשר אלטקוינים אחרים כמו מטבע בינאנס (BNB) יתחרו חזק במרחב הכספים המבוזר, האם את’ריום יהיה הקריפטו השני שמגיע ל 50,000 $.?

“Ethereum עומד לבצר את מקומו כמצע העתידי של הכלכלה הדיגיטלית העולמית על ידי חיתום על חוזי העולם בשנת 2021” היו דברי אנליסט הקריפטו אנדרו קיז בדצמבר 2020. האנליסט רואה בביטקוין (BTC) זהב דיגיטלי ו- Ethereum ( ETH) כשמן דיגיטלי. נראה כי התחזיות שלו היו במקום כאשר BTC חצה 50,000 $ ואת’רום חצה 2,000 $ בפברואר 2021 ועתיד מזהיר צפוי כתוצאה מפוטנציאל השוק שלה..

אתריום עומד בפני שבוע קשה אך תרחיש כזה היה צפוי לאחר שנכס הקריפטו זינק לאבני דרך חדשות. המטבע הדיגיטלי הביא רווחים עצומים למשקיעים בצמיחה ולסוחרים מנוסים כמו גם למשקיעים מתחילים שרכשו ETH לפני חודשים או שנים כחלק ממשפט מסחר בקריפטו במטרה לראות את המטבע הקריפטוגרפי יגדל למאות דולרים מתישהו.

לכל משקיע יש מטרת מחיר עליה הם מוכנים לתת להשקעה. למרבה המזל עבור המשקיעים הללו, העלייה במחיר הביטקוין (BTC) יחד עם האינטרס הבלתי נלאה של הסוחרים ביחס למימון מבוזר (DeFi), מחיר ה- ETH שלהם חצה 2,000 דולר..

רבים מהם השתמשו בזהב כתבנית של השקעה שכן המתכת חצתה גם 2000 דולר והתייצבה במחיר גבוה של 2,067,15 דולר ב -7 באוגוסט 2020 ומאז היא נסחרת מתחת לאבן הדרך. ברגע שמטרת מחיר זו (2,000 דולר) הושגה, הדבר הטוב ביותר לעשות היה להרפות מנכס כאשר ביקושו או ריביתו עלו על הצורך עדיין להחזיק בו לעתיד בלתי צפוי בשל מגמות התנודתיות של כולו. שטח קריפטו.

הטבילה של את’ריום בצורתו השורית יוחסה למכירה עצומה בשוק. ככל הנראה, בראיון לטלוויזיה בלומברג, מנכ”ל חילופי המטבעות קריפטו, קראקן, ג’סי פאוול, הצביע על כך ש”צניחה של יותר מ -50 אחוז במחירו של את’ר לא נגרמה כתוצאה מתקלה במנוע המסחר אלא בגלל מכירה קיצונית “. הוא הוסיף כי קיים סיכוי עצום שמחזיק אתרים מרובה שלא האמין למפלה הענקית שהביא אית’רום אליו או לה, החליט למכור את כל זה, להמיר אותו למטבע פיאט ולהמשיך בחייו “..

מכירת המטבע הרומן של ויטליק בוטרין המשמש לביצוע עסקאות בפלטפורמה של את’ריום סוגרת את דעתם של הסוחרים על ידי ניתוק רגשות המסחר או הרגשות של FOMO (פחד להחמיץ) בשיא עצום במחיר בזמן מאוחר יותר. המוכר שחרר את עצמו מירידת מחירים שלאחר מכן יכולה הייתה להוביל לשאלה, מדוע לא הרשיתי לזה ללכת בזמן שנוח לי?

“למרות מה ששלושת ימי העסקים האחרונים הללו עשו למרחב הקריפטו במונחים של מחיקת רווחי עתק, זה לא הרתיע את המשקיעים ולו”, אומרת לין תומסון מבלומברג. מדוע אנשים ירתעו מפחד כאשר הם הרוויחו באופן מאסיבי מעליית מחירי הקריפטו בחודשים האחרונים? הערותיה אושרו על ידי מר פאוול מחילופי המטבעות בקראקן, שרואה תוספת של חמש פעמים במספר הלקוחות החדשים שהחלו להתנשא על נכסים דיגיטליים בפלטפורמה שלו..

בסך הכל, כמשקיע, עליך לבצע ביסודיות את המחקר שלך ולהבין מהי טכנולוגיית הבלוקצ’יין והפרוטוקולים שלה לפני שתחליט להשקיע סכום עצום מכספך כדי לא לסבול הפסדים עצומים. למרות שהשוק נראה מעט למטה בשבוע האחרון של פברואר אחרי התחלה חזקה כל כך של החודש, זה מה שקשור למסחר בקריפטו..

כל משקיע שמזועזע מההשתתפות באירועים (רווחים היום ואז הפסדים למחרת) לא עקב אחר דפוס ההשקעות בנכסים דיגיטליים במשך זמן רב. Crypto נסחרת בספקולציות ו”תזמון נכון “הוא כל מה שאתה צריך לדעת כמשקיע.

נניח שתאגיד ענק מכריז בימים האחרונים של פברואר בדיוק כמו שאלון מאסק וטסלה השקיעו בהשקעה של 1.5 מיליארד דולר בביטקוין (BTC), נכס שאימצו כדי לשמש כאופציה נוספת לתשלום עבור המוצרים שלהם, המטבעות הולכים להתכנס וזה יתפשט בכל תחום הפיננסים.

התפשטות כזו מדגימה את רמת האמון שיש לסוחרים למטבע דיגיטלי. אם יותר ארגונים שצברו עילה בעסקים זורקים סכומי כסף עצומים למטבע, פירוש הדבר שיש פוטנציאל בקריפטו ההוא שהם (כסוחרים קטנים) מתנסים בו. זה משנה את דפוסי המחירים של הנכס ובקרוב הפסדים יימחקו באופן מיידי.

נכון לעכשיו, “למוכרים יש שליטה בשוק מכיוון שהם מוכנים לתת לנכסים לעבור מחיר שיספק את יעדיהם הכספיים”, לדברי ניק קאולי מ- Daily FX. זאת בהתאם לחוקי הביקוש וההיצע, לפיהם ככל שהיצע המוצר (ETH) גדול יותר, כך הביקוש אליו יהיה נמוך יותר (במחיר המסחר ההוא של 2,000 דולר ומעלה), מה שהביא לירידת מחירו (נסחר בין 1,400 דולר. ו -1,600 דולר). מטבעות עיקריים איבדו יותר מ -20% מערכם בשל התחזית הדובית בשוק הקריפטו.


מכיוון שמגמה כזו נראית שלילית עבור משקיעים חובבים, היא חיובית ביותר עבור סוחרים מנוסים. כאשר המחירים יורדים לנקודות תיקון, הנכסים הדיגיטליים הולכים להיות זולים יחסית לרכישה. הביקוש ל- ETH כחלק מ -210 פרוטוקולי DeFi הפועלים על הבלוקצ’יין שלו יחד עם דמי גז עבור עסקאות אתרים שהגיעו לשיא חדש של 39 $ יראו רווחים נוספים בטווח הארוך. זה יקבע את ה- blockchain עם המספר הגבוה ביותר של פרוטוקולי DeFi בדרך להגיע לאבני דרך שונות עם 50,000 $ כיעד העיקרי שלה..

https://trading-education.com/is-ethereum-a-good-investment-this-year

מה קובע את המחיר של את’ריום?

אתריום, בניגוד לביטקוין BTC שבדרך כלל רואה שהמחירים נקבעים על ידי כוחות הביקוש וההיצע (כל מחיר שאנשים מוכנים לשלם), רשת החוזים החכמה תלויה בהרחבה בכמה גורמים כגון המסחר באסימון “אתר” חדש. משמש לתשלום דמי גז הדרושים לעיבוד עסקאות.

בנוסף, כחלק מהמימון המבוזר (DeFi), Ethereum שולט על 94.6% מכלל השטח עם 210 פרויקטים שרצים ברשת. פופולריות מבין אלה הן בורסות פיננסים מבוזרות (Uniswap ו- SushiSwap), פלטפורמת ביטוח מבוזרת (Nexus Mutual), הלוואות מבוזרות (מתחם), Aggregator התשואה (מימון מייחל) ופתרון תשלומים ונותן שירותים (רשת Celer).

נכון למועד כתיבת שורות אלה, לפי הנתונים שנאספו מאתרסקאן, מספר העסקאות שעובדו בהצלחה ברשת ב -24 השעות האחרונות היה 1.303 מ ‘. ערך של יותר מ -37 מיליארד דולר ננעל ביישומי פיננסים מבוזרים (DeFi) ובכלכלת הדיגיטל של Ethereum, לפי נתונים שמקורם בפרוטוקול DeFi האנליטי “DeFi Pulse”.

Ethereum רוכבת על פיזור הפרוטוקולים שלה אשר “אינטרס משתמש גבוה” מבוסס על נפח הסחר. ירידת מחיר של נכס אחד לא אומרת שכל רשת את’ריום עומדת לעבור למצב הכחדה.

ככל הנראה, ב 24 השעות האחרונות אינדקס לול. אשר קרנות נעולות של מעל 116.1 מיליון דולר נסחרו במחיר של 23.31 דולר לאחר שהשילה 4% משווי המחיר שלה במהלך 24 השעות האחרונות.

נכסים אחרים לא חוו את גורלו של אינדקס קופ ובמהלך 24 השעות האחרונות Aave נסחרת ב -13% במחיר של 387.65 דולר, קומפונד נסחרת במחיר של 443.73 דולר ב -19%, Maker עלתה ב -17% ונסחרת ב -2,355.45 דולר, Nexus Mutual (NXM) עלה ב- 7.5% ונסחר במחיר של $ 62.62, שנתון האוצר עלה ב- 6.47% מ- $ 29,882.97 ל- $ 35,133.22. הבורסות המבוזרות SushiSwap עלו ב -6.94% ונסחרו ב -14.75 דולר בעוד ש- Uniswap עלה ב -7% לאחר שפגע בשפל של 24 שעות והיא נסחרת כעת ב -26.31 דולר..

מכיוון שכוכב הלכת כדור הארץ פועל על חוזים ואת’ריום דרך רשת הבלוקצ’יין שלו מאפשרת לחוזים להיות דיגיטליים, בקרוב כל דיגיטלי הכלכלה העולמית יעבור דיגיטציה. בתרחיש זה יש לאת’רום הזדמנות נהדרת בעתיד הלא רחוק לשדרג את כל כלכלת העולם ולא רק מערך אחד של נכסים.

ההשקה של Ethereum 2.0 מספקת יותר תכונות מבחינת מדרגיות (דרך נקודת היעד) המעבדת יותר עסקאות בשניות, מורכבות (מה שמגדיל את האבטחה) ותאימות הדדית מצד חוזים חכמים.

אנו על סף רואים פיצוץ של פתרונות שכבה 2 שייקחו את כל שטח הבלוקצ’יין למשחק אחר בעולם הפיננסי. למרבה המזל, בתור סוחר ETH, הנכס שלך ישחק תפקיד בלתי נפרד בכל התהליך.

רקמת החיבור של העולם היא חוזים ואם מרשמים רפואיים, קבלות מכללות, פוליסות ביטוח, חוזי מכר, הצעות עבודה והסכמי אי גילוי פועלים על טכנולוגיית בלוקצ’יין, אז את’רום תחולל מהפכה לא רק בטלקומוניקציה, משפטית, מדיה חברתית, בריאות, תעשיות חינוך ומסחר אלקטרוני אך כלכלת העסקאות. זה מציב את ה- ETH בדרך בה נכס הקריפטו יעלה על ה- BTC והפך לשמן הדיגיטלי וזהב של מימון דיגיטלי ויעבור את ציון הדרך במחיר של 50,000 $ המוחזק על ידי קריפטו האם, ביטקוין..

קרא עוד: מה יניע את מחיר האת’ריום בשנת 2021?

חיזוי מחירים: האם את’ריום יכול להגיע ל 50,000 $?

Ethereum עומד להגיע לאבני דרך רבות למחיר. אסטרטגים של Fundstrat Global Advisors LLC, דייוויד גרידר אמר כי “את’ריום הוא משחק ההשקעה בסיכון / תגמול הטוב ביותר בקריפטו”. השקפותיו נובעות מהתפקידים הרבים שמבצע Ethereum במקום שאינו צריך להסתמך על “אתר” האסימון החדש או פרוטוקול יחיד לצורך קביעת מחירו של הנכס הדיגיטלי. מר גרידר צופה כי אתריום יעלה פי שבעה ל -10,500 דולר לאחר שהגיע לשיאי שיא בשבוע השלישי של פברואר 2021.

סיימון דדיק, מייסד שותף של Blockfyre ושותף מנהל בחברת Moonrock Capital, מעריך כי “בעתיד הלא רחוק, אתריום יהיה שווה יותר מ -9,000 דולר”.

במאמר שפורסם ב”טיימס אוף הודו “שעבר פיקוח קפדני על ידי חינוך המסחר, מנכ”ל ZebPay (מנכ”ל), Rahul Pagidipati אמר כי” בדרך כלל את’ריום נוטה לעקוב אחרי הביטקוין “. בפירוש הצהרתו, מר פגידיפטי רואה את מחיר ה- ETH עולה לגובה ה- BTC מאחר ואלטקוינים אחרים הולכים באותו כיוון כמו אחיו הקריפטו הבכור בריצות שור ובירידות דוביות. הוא הוסיף כי “כמעט 3 מיליון ETH המיוצגים במטבע פיאט כ -3.8 מיליארד דולר ננעלו להימצאות ארוכת טווח, והסירו אותם מהיצע הקנייה”.

ההימור הוא תהליך לפיו מחזיקים במטבעות (במקרה זה ETH) משתתפים באופן פעיל בתהליך שנקרא אימות עסקה הדומה לכרייה על בלוקצ’יין של הוכחת יתד. תחת בלוקצ’יין כזה נבחרים בעלי מטבעות העומדים בדרישות המינימום של מטבע מטבע ספציפי ויש להם זכויות לאמת עסקאות.

יכול להיות שהייתה לך הגדרה אחרת של הימורים (הימורים, הימורים או הימורים) אך התחנכת בהרחבה על “הימור” כמונח תחת מטריית המסחר וההשקעה בקריפטו. הסרת ההיצע הניתן לרכישה מגיעה עם מחירים גבוהים יותר מכיוון שהביקוש עולה על ההיצע.

את’ריום תגיע לאבני דרך מסוימות במחיר לפני שתגיע ל- 50,000 דולר. ג’יימס טודארו מבלוקטאון קפיטל סבור כי “מתישהו, שוויו של את’ריום יעלה על 9,000 דולר”. הניתוח של מר טודארו מתרכז בעיקר בבסיסים שיכולים לראות את החוזים החכמים החכמים הופכים להיות המטבע הקריפטוגרפי השני שעולה על סימן שווי השוק של 1 טריליון דולר בכך שהוא נהנה ממגמת הפיננסים המבוזר שלו באמצעות הפרוטוקולים שלו שיש להם בסיס משתמשים עצום..

מנכ”ל מנכ”ל BuyUcoin, שיבם ת’קרל, סבור כי “הביטקוין מתגבש וזו הסיבה העיקרית שאתר נוגע בהערכת שווי שיא. המשקיעים מחפשים את ה- ETH כשני הכי פופולרי ולפי שווי השוק שישיג תשואות רבות על השקעותיהם בטווח הארוך. “.

בריאן שוסטר הוא מייסד ארק קפיטל והוא מאמין כי “את’ריום כתוצאה משליטתו בעולם DeFi ופוטנציאל המהפכה בעולם הדיגיטלי יגיע ל- $ 100,000 עד 2024.

תמונה: פריים XBT

חבר עמק הקריפטו, פריים XBT דיווח כי יהיו עליות ענק בשנים הקרובות ועונה דובית כמו שקרה ל- BTC תגיע גם ל- ETH ותראה את הקריפטו מרקיע שחקים לרמות שסוחרים מעולם לא חשבו שאפשר.

על פי חברת הסחר, מחיר אתריום בסוף השנה 2021 יכול להיות 25,000 $, לעלות ל 27,000 $ בשנת 2022, לעבור תקופה דובית ולרדת לשפל של 52 שבועות של 7,200 $ בשנת 2023. עם ירידה במחיר, ETH יירד לרמות המחירים של כמה משקיעים והביקוש הגדול יותר לבלוקצ’יין הדומיננטי ביותר במרחב DeFi יראה את מחירו מרקיע שחקים ויגיע לאבן דרך חדשה של 100,000 דולר בשנת 2025.

בתהליך זה הוא יהפוך לקריפטו הראשון שישיג את ההישג הזה ויהפוך לקריפטו הגדול ביותר על ידי שווי שוק בשל היצעו המוגבל שהוא יותר מחמישה מההיצע המרבי של ביטקוין..

אל תחמיצו: חיזוי מחיר אתריום

זה הזמן הטוב לקנות אתריום?

אין זמן טוב יותר. ישנם סוחרים רבים המתבוננים במחיר הנוכחי של BTC וטומנים את פניהם בידיהם. איך זה יכול להיות אפשרי? מדוע ביטלתי הסכמה כשהיא נסחרה בסביבות 3,800 דולר במרץ 2020? ישנם טירונים, אנשי מקצוע למחצה, אנשי מקצוע, סוחרי מחלקה וסוחרי מורשת (מומחים) וחלקם אף שהרוויחו עצום על השקעותיהם, הזילו דמעות פה ושם.

את’ריום הוא מלך האוצר המבוזר (DeFi), וככל שמתווספים לפלטפורמה פרוטוקולים נוספים בעתיד הקרוב עם בסיס משתמשים חזק שישקף במספרי נפח מסחר עצומים, מחיר נכס הקריפטו יעלה מאוד בתהליך..

במשך שנים היו מספר רב של חוסמי שכבה אחת (1) אשר פותחו ולמרבה הצער עבור אותם מפתחים חובבים, שיווקו את עצמם כ- “Ethereum Killers”. רבים מחסימות כאלה הבטיחו פלטפורמת חוזה חכמה מהירה ומתוחכמת יותר אך נעלמו לרוח מכיוון שתפיסת הרעיון והביצוע אינם זהים..

בהמשך, ישנם מפתחים ומשקיעים רבים אשר ירצו להיכנס לפעולה ולנצל את ההזדמנויות הרבות הקיימות באמצעות פיננסים מבוזרים (DeFi). מטבע הדברים, הדבר יראה את’תרום יאבד אחוז קטן מהפרויקטים הקרובים. כפי שאומר אנדרו קיז מ- CoinDesk, “גם כאשר מערכות אקולוגיות חדשות בעלות קוד פתוח יופיעו סביב פרוטוקולים אחרים אלה, כל הדרכים יובילו חזרה לאת’רום כשכבת ההתיישבות הבסיסית”.

עם ההשקה המוצלחת של חברת Ethereum Futures בשנת 2021 בבורסת הנגזרים הגדולה ביותר בעולם (Exchange Mercantile Exchange), הנכס הדיגיטלי הופך רק לסחורת הקריפטו השנייה הרשומה בוועדת סחר בחוזים עתידיים לסחורות, וזה בעתיד הלא רחוק מנקה את נתיב עבור קרן Ethereum Exchange.

זה הזמן הנכון לקנות את’ריום מכיוון שהוא נסחר ברמת מחיר שהופכת אותו למשתלם. לדברי בריאן שוסטר מארק קפיטל, הנכס הדיגיטלי כתוצאה משליטתו בעולם DeFi ופוטנציאל המהפכה בעולם הדיגיטלי יגיע ל -20,000 דולר בשנת 2024..

eToro – הפלטפורמה הטובה ביותר לקנות אתריום

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

היכן אוכל להשקיע באת’ריום?

ביל גייטס אמר פעם, “אם העסק שלך לא מקוון, העסק שלך בקרוב ייצא מהעסק”. למרות השאלות הרבות שאנשים שאלו בנוגע לניהול עסקים ברשת, אחד הגברים העשירים ביותר ידע מוקדם כי עתיד העולם הולך לרשת באמצעות כוח הדיגיטציה..

ישנם אנשים רבים המקובלים מכדי לאמץ שינוי ולהרגיש שניתן לראות השקעה בקריפטו רק במצב גלישה בסתר או בכתובת פרוטוקול אינטרנט שלא ניתן לאתר. למרבה הצער, הצהרה זו אינה מחזיקה מים כיוון שניתן לסחור בקריפטו בכמה תיווכים מקוונים שקיבלו תעודות עסק ורישיון פעילות על ידי ממשלות בארצות הברית, בריטניה, בין היתר..

תיווך כזה שאנו ב- Trading Education נמליץ עבורך הוא eToro. הפלטפורמה מספקת שירותי מסחר כספי והעתקה מאז 2006 ומונה קרוב ל -1000 עובדים. ל- eToro משרדים באוסטרליה, בריטניה וארצות הברית.

יצירת חשבון וביצוע הרכישה הראשונה שלך ב- Ethereum ב- eToro היא תהליך יחסית קל בהשוואה לפלטפורמות אחרות.

קודם כל, “נרשם”הוא המונח המשמש באופן מקוון בעת ​​יצירת פרופיל.

השלב הבא הוא לספק את שמך המלא, כתובת הדוא”ל ומספר הטלפון שלך פרטים נדרשים נדרש להגדרת חשבונך. אנא ודא שהמידע שאתה מספק מאשר את זהותך מכיוון שכמה אנשים אנונימיים מנסים להתפשר על פלטפורמות מסחר בתדירות גבוהה בצורה של פריצה. תאושר ביסודיות.

כחלק ממדיניות החברה, לאחר שמסרת את הפרטים המתאימים, יופנה להעלות תיעוד המוכיח את המידע שהזנת למערכת החברה. תהליך זה נקרא “הכרת הלקוח שלך” (KYC) וכל התיווכים, כמו גם אתרי ההימורים, מסתמכים על תהליך זה. זאת על מנת להבטיח כי אין הונאות בכרטיסי אשראי או התפשרות של חשבונות של לקוחות שהשתמשו במערכות תשלומים מקוונות כגון PayPal, Skrill, Neteller והעברה מהירה להעלאת כספים..

לאחר שעבר שלב אימות מוצלח, השלב הבא הוא לבצע הפקדת כספים (מטבע פיאט) לחשבון שלך. אמצעי התשלום המועדפים הם כרטיסי אשראי / חיוב, PayPal, Neteller, Skrill, העברה מהירה, iDeal, בנקים קלארנה / סופורט, העברה בנקאית ובנקאות מקומית מקוונת..

לאחר שההפקדה הושלמה בהצלחה, פשוט נווט אל העמוד של את’ריום ו בצע את הרכישה הראשונה שלך אשר יעובד ויופקד בחשבונך.

מוכן להשקעה Ethereum ETH?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector