כיצד לקנות NEO – מדריך למתחילים 2021

רוצים לקפוץ ישר לתשובה? אתה יכול לקנות NEO ב- eToro.

רוצה להשתתף בתופעת המטבע הדיגיטלי הזה וללמוד כיצד לקנות NEO? אם כן, נחתת על הדף הנכון.

במדריך זה, אנו מראים לך כיצד לקנות NEO באופן מקוון. נדריך אותך בשלבים של בחירת מתווך, הבנת הסיכונים והתגמולים הפוטנציאליים והשלמת ההשקעה שלך ב- NEO בצורה הבטוחה ביותר.

בנוסף, אנו מדריכים אותך דרך אפשרויות אחסון של מטבעות NEO, וכיצד למצוא ספק NEO אותנטי לרכישת נכסי קריפטו בבטחה.

כיצד לקנות NEO בחמישה שלבים

להלן תמצאו הדרכה בת 5 שלבים המציגה כיצד לרכוש NEO ברגע זה!

שלב 1: הצטרף למתווך מקוון מוסדר ומורשה המספק גישה ל- NEO

שלב 2: מימן את חשבונך החדש

שלב 3: קנו NEO

שלב 4: הזן את כמות ה- NEO שתרצה לרכוש

שלב 5: ודא שהמידע שהזנת נכון

איך לקנות NEO היום

אם אתה מחפש הדרכה שלב אחר שלב, עיין בהמשך. אנו מראים לך כיצד לקנות NEO היום עם eToro ללא עמלה בפחות מ -10 דקות!

שלב 1: בחר מתווך NEO מקוון או Exchange


כפי שברור מבין 5 הצעדים המפורטים לעיל, מומלץ להשתמש במתווך מקוון כדי לקנות NEO.

אם תבחרו להירשם בפלטפורמת הקריפטו הפופולרית eToro, תוכלו לקנות מטבעות NEO באופן ישיר, באופן מאובטח..

אין ספק עד כמה בטוח המתווך המקוון הזה, מכיוון שהפלטפורמה מוסדרת בכמה תחומי שיפוט. אנו מכסים את חשיבות הרגולציה בפירוט רב יותר בקרוב.

עם זאת, אינך מחויב לשיטה אחת בלבד בעת רכישת NEO – מכיוון שאתה יכול גם לרכוש את המטבעות הדיגיטליים שלך באמצעות המרת מטבעות קריפטוגרפיים. כאן תוכלו להחליף נכס קריפטו אחר כמו Litecoin או Bitcoin Cash בתמורה ל- NEO.

בכל מקרה, רוב הסיכויים כי חילופי הקריפטו הנ”ל יהיו חופשיים מעיניהם הפקוחות של גופי הרגולציה. אלה חדשות רעות, האם תפקיד את הכסף שלך בפלטפורמה שלא תענה לאף אחד.

מועדף למתחילים eToro זורח בהיר כשמדובר בבטיחות. המתווך המקוון מאושר על ידי קומץ רשויות פיננסיות מכובדות, כולל FINRA בארה”ב. היא מחזיקה גם ברישיונות מ- FCA, ASIC ו- CySEC.

רשת ביטחון זו לא יסולא בפז עבור משקיעי NEO מכיוון שהרגולטורים הללו מחזיקים ברוקרים בכללים מחמירים בכל הנוגע לטיפול בלקוחות, הפרדת קרנות לקוחות ו- KYC.

1. רגולציה

כאשר שוקלים כיצד לקנות NEO באופן מקוון – הרגולציה צריכה להיות שם בראש סדר העדיפויות.

כפי שאמרנו, הרגולציה מציעה מרחב מאובטח ואמין לרכישת NEO – במרחב מפוקפק אחרת של פלטפורמות קריפטו שאינן ניתנות לחשבונות..

אמנם לא מובן מאליו, אך אין זה סביר כי מוסדר חילופי הצפנה של צד שלישי. זה משאיר אותך חשוף להאקרים, מכיוון שיש סיפורים נוספים שיוצאים משנה לשנה על חילופי קריפטו שנפגעו על ידי עבריינים.

כדי להתמודד עם זה, יש גם אפשרות לאחסן מטבעות NEO משלך לאחר רכישתם. זה כרוך בהוצאת NEO ממרכזיה וארנק קריפטו משלך. למרות שזה כנראה נשמע מספיק פשוט, זה יכול להיחשב גם כחיסרון.

לא רק שזה אומר שאתה צריך אחרי מפתח פרטי ארוך – אלא אתה גם אחראי לשמור על נכסי הצפנה שלך מפני האקרים. זה לא דבר קל – כאילו אתה שוכח את המפתח הפרטי שלך, או שהוא מגיע לידיים הלא נכונות – לצערי אתה חסר אונים.

ההבדל הבולט בין בורסה לבין מתווך כמו eToro הוא שהאחרון יאחסן את ה- NEO שלך וישמור עליהם. אחסון זה אינו כרוך בתשלום נוסף, ועם צורות הבטיחות השונות המוענקות מהרגולציה – תוכלו להירגע בידיעה שנכסי הצפנה שלכם מאובטחים..

2. אמצעי תשלום

ההתחשבות באילו סוגי תשלומים יהיו זמינים כשחושבים כיצד לקנות NEO זה לא דבר מעניין. למרות שיש לומר זאת, יש בדרך כלל שפע של אפשרויות תשלום אצל מתווכי קריפטו מקוונים מודרניים.

בתקופה שלא עברה לפני כל כך הרבה זמן, כמעט בטוח שלא תהיה לך שום ברירה אלא לשלם באמצעות העברה בנקאית. גם היום זו אחת משיטות התשלום האטיות ביותר לפלטפורמות לעיבוד.

ב- eToro מאמצים שורה שלמה של סוגי תשלומים. זה כולל כרטיסי אשראי וחיוב כמו מאסטרקארד, מאסטרו, ויזה / ויזה אלקטרונים.

בנוסף, אתה יכול גם לקנות מטבעות NEO באמצעות Neteller, PayPal, Klarna, Skrill ועוד.

3. עמלות ועמלות

חשוב, עם כל מיזם חדש שכולל פיננסים, יש להקפיד ליידע את עצמך לגבי עמלות אפשריות.

זה חיוני עבור מתווכים מקוונים לגבות עמלות אלה כדי שיוכלו לשמור על הכדור ולהמשיך לספק אחסון כמו גם גישה לשווקי המטבעות הקריפטוגרפיים. ככזה, אם אתה מתזמן נכון את השווקים, זה win-win לכולם.

כשתחקור כיצד לקנות NEO, ללא ספק תבין שהרוב המכריע של ספקי הקריפטו גובים עמלה. אנו מגלים כי זה נוטה להיות שיעור משתנה לעומת גודל המשרה שלך.

כמו כל עסק, תגלה כי מתווכים מקוונים משתנים זה מזה, במיוחד בכל הנוגע לעמלות ולעמלות.

כדי להמחיש כיצד זה עובד כאשר בוחרים לקנות NEO, ראה להלן:

 • כדוגמה, ספק הקריפטו הפופולרי Coinbase גובה מלקוחות עמלה של 1.49% עם כניסה ויציאה מהשוק
 • ככזה, אם תזין את עמדת ה- NEO שלך ב -1,000 דולר – Coinbase דורש עמלות של 14.90 דולר
 • ארגו, אם אתה נכנס לשוק במחיר של 500 דולר, אתה צריך לשלם 7.45 דולר – וכן הלאה

לשם הבהירות, נסתכל על דוגמה כיצד עמלה זו יכולה להשפיע על רווחי ה- NEO הפוטנציאליים שלך:

 • אתה יוצר הזמנת קנייה בסך 2,000 דולר ב- NEO
 • עליך לשלם 29.80 דולר עמלה (1.49% מ -2,000 דולר)
 • בזמן הפירעון מוערך עמדתך ב -2,800 דולר
 • שוב, אתה אחראי לעמלה של 1.49%, שהיא 41.72 $
 • שילמת סך של 71.52 $ עמלה לבד ב- Coinbase

כפי שניתן לראות בבירור, 1.49% לא נשמע כמו הרבה. עם זאת, על ידי תשלום אגרה זו על כל עסק אתה תבחין בקרוב ברווחים שלך שנאכלו תוך זמן קצר.

אם היית בוחר לקנות NEO באמצעות פלטפורמה מוסדרת eToro, היית חוסך 71.52 דולר. למה? מכיוון שהמתווך המקוון הזה נטול עמלה!

מבחינת עמלות ההפקדה, יש טווח די גדול בין פלטפורמות הצפנה. למשל, ב- Coinbase לקוחות משלמים 3.99% עבור כל עסקה בכרטיס חיוב. המשמעות היא שבדוגמה שלנו לעיל היית משלם 79.80 דולר כדי להיכנס לתפקיד ה- NEO שלך – אם היית משתמש בכרטיס חיוב. ואז, כשיצאת מתפקידך, העמלה הסטנדרטית של 1.49% הייתה נכנסת.

ב- eToro, אתה יכול להפקיד באמצעות מגוון סוגי תשלומים, ויהיה חייב בתשלום של 0.5% רק אם לא תשלם בדולר ארה”ב..

4. גורמים חשובים אחרים

בשלב זה כיסינו את העצמות החשופות של רכישת NEO – כולל רגולציה, אמצעי תשלום ועמלות.

לפני שנמשיך לשלב הבא של המדריך למתחילים שלנו, אנו הולכים לגרום לך להיות מודעים לכמה גורמים חשובים אחרים.

 • ידידותיות למשתמש: חשוב להרגיש בנוח במקום שממנו אתה קונה מטבעות קריפטוגרפיים, כלומר אתה מוצא את האתר ידידותי למשתמש. זה יהפוך את ביצוע הזמנות NEO לרומן נטול מתח ולא מורכב.
 • השקעה מינימלית: לפני שאתה מתחייב למתווך מקוון, חשוב שתבדוק מהי ההשקעה המינימלית לקנות NEO. הסיבה לכך היא שאם הפלטפורמה דורשת מינימום גדול בכל רכישה, כנראה שזה לא יהיה פרויקט בר-קיימא עבורך. ב- eToro תוכלו לקנות מטבעות NEO החל מ- $ 25 בלבד!
 • אִחסוּן: נגענו באחסון וכיצד אמון בבורסה או מתווך לא מוסדרים במטבעות ה- NEO שלך הוא עסק מסוכן. אם תבחר לקנות NEO ב- eToro, תוכל לאחסן את הרכישות שלך בפלטפורמה תחת רגולציה מחמירה מגופים פיננסיים נחשבים..

שלב 2: העלו תוכנית השקעה

להשקיע בניאו

מומלץ לבוא עם תוכנית השקעה כאשר שוקלים כיצד לקנות NEO. רק חשבו על 6 ה- P – ‘תכנון נכון ותרגול מונע ביצועים גרועים’.

כשקונים מטבעות דיגיטליים בסביבה כה תנודתית, זה הגיוני יותר. ככאלה, משקיעים בכל רמות המיומנות יוצרים תוכנית השקעה לנסות ולהישאר על ישרים וצרים, תוך שמירה על רגשות המסחר.

אם אינך יודע מאיפה להתחיל, ראה רשימה של אסטרטגיות תכליתיות למטה:

1. לטווח ארוך או לטווח קצר

כאשר מתלבטים כיצד לקנות NEO – האם אתה רואה את עצמך משקיע לטווח הארוך או הקצר?

אלו העוסקים בהשקעות לטווח קצר, מבקשים להשתמש בשיאים קצרי טווח במחיר נכסי הצפנה.

רווחים צנועים אך קבועים מושגים על ידי רכישת NEO ואז פדיון תוך דקות, ימים או שבועות – תלוי ברגשות השוק ובאסטרטגיה שבחרת..

מטבעות קריפטוגרפיים ידועים בתנודות של עד ספרות כפולות ביום אחד. מאוד התנודתיות הזו היא שמושכת משקיעים רבים למטבעות NEO. במילים אחרות, עקרון ‘הסחר והחזר הסיכון’ חזק במשחק זה.

בקצרה – ככל שהסיכון גבוה יותר – כך התגמול הפוטנציאלי גבוה יותר.

נהפוך הוא, אסטרטגיית “קנה והחזק” ארוכת טווח – כפי שמציע שמו – כרוכה בהחזקה ב- NEO.

בהתאם לתחושה הכללית של השוק – תוכלו להחזיק את נכסי הצפנה שלכם במשך חודשים או שנים. זה מצמצם את הצורך לפקוח על עליות מחירים לטווח הקצר בשוק תנודתי מאוד – הייצור אידיאלי למתחילים..

2. יעד NEO מחיר

דיברנו על כך שתוכנית השקעה היא רעיון נבון, ולכן הגיוני שהוספת מחיר יעד NEO היא אסטרטגיה הגיונית.

כדי להסביר עוד, אם קנית את NEO ב -15.15 דולר מתוך חזון להגדיל את ההשקעה שלך פי שניים, המטבע הדיגיטלי יצטרך לעלות בערך ל -30.30 דולר. ככזה, אם היית רוצה להכפיל את אותה ההשקעה, NEO תצטרך לעלות למחיר של $ 60.60.

למרות שזה אולי נשמע בלתי סביר במקצת – ערך המטבע הדיגיטלי המסוים הזה עבר משווי של 0.18 דולר בשנת 2016 לשיא של כל הזמנים של 191.00 דולר בשנת 2018. זה מראה כי פי ארבעה ההשקעה שלך אפשרית לחלוטין..

3. שקול השקעות רגילות

כפי שעכשיו ברור צלול, מטבעות קריפטוגרפיים יכולים לשנות את מחירם בכמויות עצומות.

עם זאת, עליך לחשוב על הכללת השקעות קבועות בתוכנית שלך, כאשר אתה שוקל כיצד לקנות NEO.

במקום לחרוש את חיסכון בחייכם לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים – אנו ממליצים להשקיע סכומים קטנים על בסיס קבוע. כך לבנות את התיק שלך בצורה מונעת סיכונים.

יש אנשים שבוחרים לקנות NEO על בסיס חודשי או שבועי, זה מאפשר לך לגדל את אוסף המטבעות שלך מבלי להסתכן יותר מדי כסף בכל פעם.

כאשר נגענו, eToro מעניקה לך את הנוחות ברכישת NEO, וכל מטבע דיגיטלי אחר, החל מ- $ 25 בלבד. זה הופך את הוספת סכומים קבועים לתוכנית ההשקעה שלך ללא מאמץ.

שלב 3: פתח חשבון מתווך NEO

אלו מכם שסחרו בסחורות, במניות או במט”ח יבחינו כי פתיחת חשבון מתווך של NEO היא אותה שגרה. היכנס לאתר של ספק ההצפנה שבחרת וחפש את כפתור ‘הירשם’ או ‘הצטרף עכשיו’.

עכשיו, כמובן, אתה צריך לספר למתווך המקוון מי אתה. הזן את הפרטים המבוקשים בתיבות הרלוונטיות. בדרך כלל זה יהיה שמך המלא, כתובתך, מספר הטלפון, הדוא”ל ותאריך הלידה שלך.

לאחר מכן, תתבקש לספק הוכחה מי אתה, אז פשוט העלה עותק ברור של הדרכון או רישיון הנהיגה שלך. תתבקש גם לשלוח הוכחה לכתובת שלך, שבדרך כלל יכולה להיות מכתב רשמי שהונפק על ידי הממשלה, הצהרת חשבון בנק או חשבון שירות משלושת החודשים האחרונים..

כל האמור לעיל הוא סטנדרטי עם כל מתווך קריפטו מוסדר לפי הכללים ב- KYC (במטרה למנוע פשע פיננסי).

בסיכון של חזרה, אנו ממליצים להירשם תמיד עם מתווך מורשה, במקום להסתכן בהון שלך בבורסה לא מוסדרת. הסיבה לכך היא שיש מאות ספקיות מקוונות מוצלות שממתינות להונאת משקיעים תמימים.

אם אתה עדיין לא בטוח איך לקנות NEO בבטחה – לעשות זאת באמצעות eToro מהנאה מהקהל. המתווך המקוון מוסדר ומשרת מעל 13 מיליון לקוחות.

לא רק זה, אלא שגם במקומות מסוימים לוקח כמה ימים לעבד מסמכי תעודת זהות – eToro משתמש בטכנולוגיה אוטומטית מודרנית, כלומר בדרך כלל תוכלו לקנות NEO תוך מספר דקות מההפקדה.

שלב 4: הפקדת כמה קרנות

לאחר שכבר דאגת שאמצעי התשלום שבחרת תואם לפלטפורמת ההצפנה שבחרת – אתה טוב ללכת.

ככזה, אתה יכול להתחיל את המסע שלך בהפקדת כסף לחשבונך כדי לקנות NEO. ללא ספק, הדרך הנוחה והמהירה ביותר לעשות זאת היא באמצעות כרטיס אשראי / חיוב או ארנק אלקטרוני.

ביצוע הפקדה הוא טיול בפארק ב- eToro., בפלטפורמה זו תוכלו לקנות NEO במגוון שיטות כמו מאסטרקארד, ויזה, פייפאל, נטלר, סקריל ועוד..

eToro גם מקבל העברה בנקאית, אך אם אתה תוהה כיצד לקנות NEO באופן מיידי – זו לא הדרך לעשות זאת. אחרי הכל, חוטי בנק נמשכים כמה ימים לניקוי.

כמעט כל המתווכים המקוונים יקבעו סכום פיקדון מינימלי. המדריך הזה כיצד לקנות NEO מצא כי ההפקדה המינימלית הנדרשת ממתווכים יכולה לנוע בין דבר למאות דולרים.

שוב, המתווך המוסדר eToro מבקש רק פיקדון מינימלי של 200 דולר, ואתה יכול לקנות NEO מ- $ 25 ומעלה!

שלב 5: הגדר הזמנת מסחר

כעת לאחר שסיימתם את שלבים 1 עד 4, תוכלו להמשיך ולהגדיר צו מסחר לרכישת NEO.

הזמנה זו מודיעה לספק הקריפטו היכן אתה עומד עם NEO וכיצד על המתווך להמשיך.

עיין ברשימת ההזמנות הנפוצות ביותר ברכישת מטבעות דיגיטליים.

1. קנה הזמנה

החל מההזמנה ‘קנה’ – זה יהיה ההזמנה בה אתה משתמש הכי הרבה כשאתה שוקל כיצד לקנות NEO.

אם יש לך הרגשה שמחיר מטבעות NEO יעלה – זה מה שמייצג הזמנת קנייה.

אם הפלטפורמה מציעה אפשרות של “קצר”, אתה יכול להרוויח מכך שאובדן ערך של NEO פשוט יוצר הזמנת מכירה.

2. הגבלה או סדר שוק

כידוע, משקיעים רבים מנצלים תזוזות מחירים לטווח הקצר של מטבעות קריפטוגרפיים. ככזה, בואו נסתכל על הזמנות ‘הגבלה’ ו’שוק ‘.

אם אתה מרוצה מהמחיר המוצע ל- NEO – בצע ‘הזמנת שוק’ אצל המתווך המקוון שלך. הפלטפורמה תבצע הזמנה זו באופן מיידי, כלומר תוכל לקנות NEO במחיר זה.

בשל אופי ההיצע והביקוש, כמעט תמיד יהיה פער בין המחיר שנראה בעת ביצוע ההזמנה למחיר שתקבל. זה בדרך כלל לא חשוב, כמו מעבר מ- $ 15.00 ל- $ 14.99 או $ 15.01.

כשמדובר בהזמנת ‘מגבלה’ אתה יכול להיות ספציפי יותר עם המחיר שבו ברצונך להיכנס לשוק NEO.

ראה להלן דוגמה כיצד ניתן להשתמש בהזמנת מגבלה:

 • מחיר NEO הוא 15.50 דולר – אך אינכם מעוניינים עד שהוא יגיע ל -16.00 דולר
 • ככזה, אתה מבצע הזמנת מגבלה בסך $ 16.00
 • אם NEO יעלה ל- $ 16.00 – המתווך המקוון יבצע את הזמנתך
 • אם לא, עמדתך תישאר תלויה ועומדת עד שאחד מבטל אותה או ב) יעד המחיר שלך יושג

כפי שברור, הזמנת שוק היא הזמנה מהירה ללא סלסולים ולכן זה פשוט למתחילים. הזמנות מגבלה מאפשרות לך לקנות NEO במחיר שנבחר על ידך.

3. יתד

בכל פעם שאתה מבצע הזמנה לרכישת NEO, המתווך שלך יצטרך לדעת כמה אתה רוצה להמר לפני שתוכל לבצע את ההזמנה שלך. במילים אחרות, כמה NEO תרצו לקנות / למכור?

כפי שהזכרנו, השקעה מועטה ולעתים קרובות היא אפשרות הגיונית למתחילים, ודרך מעולה לבנות את תיק ההשקעות שלך.

ב- eToro אינך צריך לזרוק כמויות מזומנים ברכישת NEO, מכיוון שאתה יכול להשקיע מ- $ 25 בלבד בכל פעם. זה הופך את אסטרטגיית ההשקעה הרגילה להשגה תוך כדי למידת החבלים.

4. אשר הזמנה

כאשר אתה שמח שהמידע שהוזן בשלבים הקודמים נכון, אתה יכול לאשר את בחירותיך באמצעות הפלטפורמה.

כעת, המתווך יבצע את ההזמנות שלך כגון קנייה / מכירה, הגבלה / שוק – כמובן, בסכום ההימור שבחרת.

לאחר ביצוע ההזמנה, מטבעות ה- NEO שנרכשו לאחרונה יתווספו לפורטפוליו eToro שלך.

שלב 6: אחסון ה- NEO שלך

נגענו באחסון כמה פעמים בכל עמוד זה, בעיקר משום שהוא גורם חשוב כשחושבים כיצד לקנות NEO.

שלא כמו מטבעות הפיאט שאיתם אנו משלמים את החשבונות שלנו, המטבעות הדיגיטליים נשמרים על ספר ספר מבוזר. כפי שאמרנו, כשמדובר באחסון מטבעות ה- NEO שלך באופן מקוון, אתה יכול לעשות זאת באמצעות המרת מטבעות קריפטוגרפיים או מתווך.

כדי לחזור ולהדגיש, למרות שזה לא תמיד המקרה – מרבית שטחי חילופי הקריפטו אינם בשליטת גוף רגולטורי כלשהו.

לא רק שזה אומר שאתה מעביר את כספך לחברה שעלולה להיות מוצלת, אלא שזה גם אומר שאתה כנראה ייאלץ לאחסן מטבעות דיגיטליים משלך בארנק הצפנה אישי..

זה יכול להשאיר את המשקיעים פגיעים למדי לגניבה. לחלופין, eToro תשמור את מטבעות ה- NEO שלך בשמחה בצורה בטוחה ומאובטחת, ללא תשלום נוסף.

המתווך המקוון הפופולרי מוסדר על ידי ASIC (אוסטרליה), FCA (בריטניה) ו- CySEC (קפריסין). לא רק זה, אלא ש- eToro רשום גם ב- FINRA (ארה”ב).

שלב 7: מכירת ה- NEO שלך

המטרה הברורה בבחירת רכישת NEO היא שתמכור אותה בהמשך יותר ממה ששילמת בתחילה – ובכך תרוויח.

הזכרנו שזה הרבה יותר נוח לקנות NEO דרך מתווך מוסדר, אבל זה גם הדרך הקלה והבטוחה ביותר כאשר רוצים למכור את המטבעות הדיגיטליים שלך..

אחרי הכל, לעתים קרובות הלקוחות צריכים לקפוץ דרך כמה חישוקים כדי למכור נכסי קריפטו באמצעות מרכזיות. סביר להניח שתידרש להחליף את ה- NEO שלך לנכס קריפטו כמו ביטקוין, בתשלום עבור השירות. בשלב הבא תצטרך להגיש בקשת משיכה ולבצע את ההוראות משם.

כאשר הגיע הזמן לפדות כסף ב- eToro, עליך פשוט להיכנס ולבחור למכור את מטבעות ה- NEO שלך. המזומן יישלח לאמצעי התשלום הראשוני שלך, לפי KYC.

דרכים אחרות לקנות NEO בשנת 2021

להלן רשימת דרכים חלופיות לרכישת NEO.

1. קנו כרטיס חיוב של NEO

כרטיסי חיוב ידועים בזכות היותם מהירים ובטוחים ומשמשים לעתים קרובות לקניות מקוונות. אתה יכול גם לקנות NEO באמצעות כרטיס חיוב.

כל שעליך לעשות הוא להזין את פרטי כרטיס החיוב שלך אצל המתווך המקוון שלך עם כמות מטבעות ה- NEO שברצונך לקנות. ב- eToro, כאשר אתה רוצה לפדות כסף, לחץ על מכירה וניתן להחזיר את התמורה לאותו כרטיס חיוב.

2. קנו כרטיס אשראי של NEO

כפי ש eToro, אתה יכול גם לקנות NEO באמצעות כרטיס אשראי אם תרצה בכך.

חשוב להיות מודעים לכך שספקי כרטיסי אשראי רבים גובים “עמלת מקדמה במזומן” כאשר משתמשים בכרטיס שלך בפלטפורמת תיווך מקוונת. זה המקרה גם כאשר אתה משתמש בכרטיס אשראי כדי למשוך מזומנים מכספומט או באתר הימורים.

אנו מגלים שעמלה זו היא בדרך כלל בין 3% ל -5%, לכן יש לברר לפני ביצוע הרכישה.

3. קנו NEO Paypal

בעוד שלא הרבה מתווכים מקוונים מאפשרים לך לקנות NEO עם Paypal, eToro כן. לא זו בלבד, אלא שהפלטפורמה מקבלת ארנקים אלקטרוניים שונים כמו Neteller ו- Skrill.

PayPal ידועה ברחבי העולם בזכות המהירות והנוחות שלה, שלא לדבר על בטיחות.

4. כספומט NEO

ישנם כספומטים מטבעות קריפטוגרפיים המפוזרים ברחבי העולם, ומאפשרים לך להזין מזומנים פיאטיים למכונה בתמורה למטבעות דיגיטליים.

המדריך שלנו מצא ש- NEO עדיין לא זמין לכספומטים של קריפטו. עם זאת, מכונות אלה יכולות לחייב יותר מ -20% במקרים מסוימים – לכן אנו מוצאים ש- eToro זוכה בכל פעם מטעמי נוחות ועלות בכל זאת..

כיצד לקנות NEO 2021 – פסק הדין

השקעה ב- NEO

במדריך למתחילים זה כיצד לקנות NEO, סקרנו את הדברים האפשריים של מה שאתה צריך לדעת. החל מהיסודות החשופים וכלה בעמלות, אסטרטגיות וכיצד למצוא מתווך אמין.

אנו חושבים כי בין אם אתה מנוסה ובין אם אתה טירון שלם בעולם המטבעות הדיגיטליים – העמידה בספק מוסדר היא חשובה ביותר.

eToro מציע את ההגנה על הרגולציה, אתר קל לניווט, ואתה יכול לקנות NEO על בסיס ללא עמלה. ישנה כמות מרשימה של אמצעי תשלום ותוכל להירשם, להפקיד כספים ולקנות NEO בפחות מ -10 דקות.

eToro – המתווך הטוב ביותר לרכישת NEO

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

שאלות נפוצות

כמה קל לקנות NEO?

סופר קל. הירשם עם מתווך כמו eToro. להפקיד 200 דולר, לבצע הזמנה ולקנות NEO ממינימום של 25 דולר ומעלה.

מהי הדרך הבטוחה ביותר לקנות NEO?

הדרך הבטוחה ביותר לקנות NEO היא באמצעות מתווך מוסדר כמו eToro. הפלטפורמה מוסדרת על ידי ארגונים מכובדים כמו FCA, ASIC ו- CySEC. זה רשום גם ב- FINRA בארה”ב.

האם אוכל לקנות 100 דולר ל- NEO?

כן אתה יכול. עם זאת, אם אתה מתחיל אנו ממליצים להשקיע סכומים קטנים. ב- eToro תוכלו להתחיל מ- $ 25

אתה יכול להפסיד כסף ב- NEO?

כן, כפי שאתה יכול בכל נכס פיננסי. אם אתה מנבא נכון את המחיר העתידי של NEO, תרוויח רווח. אם לא תעשו זאת, תפסידו כסף. לעולם אל תתערב יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך.

מה הכי שווה NEO?

ה- NEO הכי שווה אי פעם היה 191 דולר, שאותו הוא זכה בינואר 2018.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map