NEO רואה את עצמו כ "צומח ומתפתח במהירות" רשת המבקשת להפוך לבסיס לכלכלה הדיגיטלית בה מתאחדות רכישות, זהויות ונכסים בדיגיטל.

לעתים קרובות הוא מכונה הבלוקצ’יין הציבורי הראשון בסין כאשר הושק בתחילה כאנטשארס בפברואר 2014. מאוחר יותר בשנת 2017, הותג מחדש כ NEO, פלטפורמת קוד פתוח המאפשרת חוזים חכמים למשתמשים בה. בנוסף ליצירת קבוצה עולמית של מפתחים שבונים טכנולוגיית רשת חדשנית ומחסומי כניסה נמוכים יותר, הצוות שעומד מאחורי פרויקט זה מנהל קמפיין EcoBoost כדי לאפשר לאנשים על הבלוקצ’יין שלהם ליצור יישומים אוטונומיים וחוזים חכמים..

מה זה NEO?

NEO הוא האסימון המקורי לרשת NEO. כאשר זה היה ידוע במקור בשם Antshare בשנת 2014, הרעיון הגיע מאת דה הונגפיי ואריק ג’אנג. ואז, שלוש שנים מאוחר יותר, הוא הותאם מחדש ל- NEO. המטרה של NEO בתכנית הטיוטה הראשונית שלהם הייתה לבנות ‘כלכלה חדשה’ המכילה רתימת חוזים חכמים להקצאת נכסים דיגיטליים בצורה יעילה ומדויקת..

המטבע הדיגיטלי הגיע לראשונה למחירו בשיא כבר בינואר 2018, במחיר בולט של 196.85 דולר, לאחר מיתוגו מחדש ל- NEO. באותה תקופה היא דורגה בין 20 המטבעות המובילים מבחינת שווי השוק.

אחד ההיבטים שהפכו את NEO לכל כך ייחודיים בהתחלה היה פיתרון השילוב המרתק שלה שהופך את התכנות והפיתוח של C # ושפות תכנות אחרות לביצוע. פונקציה זו מאפשרת לבנות יישומים וחוזים בקלות, במיוחד עבור מפתחים חיצוניים.

כיום, מכיוון שהפך במהרה לאחד המטבעות הקריפטוגרפיים הנפוצים בעולם, הוא מכונה לפעמים את’ריום של סין. צוות הפיתוח של NEO ממוקם גם באסיה, מה שהוביל להיווצרות היוקרה של NEO כאת’ריום של סין..

איפה הכל התחיל?

ההיסטוריה של NEO החלה בתחילה בתחילת שנת 2014, כאשר כנס שהתקיים במשרדי סין שבמיקרוסופט עורר את השקת מה שהיה ידוע לראשונה בשם אנטשארס. אנטשארס פותחה על ידי חברת Onchain שבסיסה בסין, כפרויקט קוד הפתוח הראשון בקוד פתוח בסין. Onchain כבר היה שם ידוע בתעשיית הבלוקצ’יין באותה תקופה, מכיוון שהם סיפקו את הפלטפורמה לטכנולוגיית הבלוקצ’יין בתחום הפרטי והממשלתי של סין.

אנטשארס ואונצ’יין

כאמור לעיל, הרשת הושקה בתחילה כ- Antshares. כמעט פתאום, היא התרחבה באופן אקספוננציאלי והפכה ליריבה ישירה של את’ריום. חשוב לזכור כי גם Onchain וגם Antshares בבעלות אותה קבוצת אנשים, אולם הם ממומנים בנפרד. Onchain ממומן ונתמך על ידי הון ריכוזי ומוסדר, ואילו Antshares ממומנת כולה על ידי הקהילה, מה שמייחד אותם בצורה זו.

ה- ICO של אנטשאר

הדרך שבה אנטשארס החלה את המימון שלה היא באמצעות ICO או הצעת מטבע ראשונית. זו הייתה מכירת המונים ששימשה למימון הפרויקט. בעקבות ICO זה, קרנות פרטיות החלו לזרום לפיתוח Antshares בשנת 2015, ליתר דיוק בנכס הדיגיטלי המכונה ANT. שנה לאחר מכן, המגזר הציבורי התערב ותרם בהשקעות משלהם באנטשאר. היתרון במימון ציבורי ופרטי כאחד הוא שהניע את הייצור של אנטשייר לרמות הייצור הנוספות שלו.


במהלך הפיתוח של אנטשאר, Onchain יצר שיתוף פעולה עם Hyperledger ומיקרוסופט כדי להאיץ את הצמיחה של NEO ולדחוף את הפרויקט לכיוון הדרוש. אנטשארס עבר מיתוג רשמי ל- NEO ביוני 2017, עם משפט המלכוד המפתה “תתעורר, NEO.”

שווי שוק NEO (NEO), מקור: CoinMarketCap

ספקנים ב- NEO

יש ייסורים מינימליים כאשר שוקלים להשקיע ב- NEO. עם זאת, חשוב לציין אותם. תחרות היא אחת מהן. בהתחשב בכך שהוא מכונה את’ריום של סין, אין ספק ש- ETH הופך לאחד מהמתחרים הדיגיטליים הגדולים ביותר שלה. לקחת על עצמו את היריבה העוצמתית הזו, עם בסיס משתמשים ייעודי כבר שנים וניסיון של שנים בהתחשב בניצוצות NEO בקרב חובבי NEO. עם זאת, תמיד יש יריבות מדי פעם ואין ספק שרשת ה- NEO יכולה לנצל את היתרונות שלה כדי להתגבר על מישהו בדרכה. יתכן, על ידי קבלת יד על חוזים חכמים של Blockchain ו- dApps, קרב ההישרדות בוודאי יפחת.

נוסף על כך, החקיקה גם הפנתה משקיעים רבים מפחד. הכל צריך לתרגם את עצמו לשרשרת השורשים. למרות שיש הרבה, סביר יותר, לא יהיו שרשראות שורש בהמשך, ככל שיהיה. אנשים וחברות יכולים לבחור אחד ואז להשתמש בו. למרבה הצער, משמעות הדבר היא שאם חברות בוחרות לא לנצל את זה, ניתן להתעלם מ- NEO.

מדוע להשקיע ב- NEO?

יש הרבה יתרונות וחסרונות בהשקעה ב- NEO. הנה כמה מהם.

1. חוזים חכמים

השימוש בחוזים חכמים מאפשר האצה לעבר השימוש בחוזים דיגיטליים. ניתן לתכנת תנאים והסכמים בחוזה בצורה הרבה יותר קלה, והרבה פחות זמן. חוזים חכמים מקדמים אמינות ויעילות. במספר שפות תכנות ניתן לכתוב חוזים חכמים שנוצרו ב- blockchain NEO, המאפשרים מקום לקהילת מפתחים רחבה יותר ולקידום כולל של רשת NEO..

2. זהות דיגיטלית

ל- NEO היתרון של חסימת זהויות דיגיטליות בפלטפורמה שלה. זהו נכס נהדר עבור ארגונים וצרכנים פרטיים שרוצים להסתיר את זהותם בזמן שהם מעבדים עסקאות.

יכולת זו מופעלת באמצעות מנגנוני הגנה כגון אימות דו-גורמי, זיהוי פנים, טביעת אצבע, זיהוי קול או SMS עשוי לשמש כדי להגן על מידע עסקי או אישי ברשת NEO. אימות דו-גורמי, שנראה כיום ביישומים ידועים רבים, פועל באופן המאפשר למשתמשים ביותר ממערכת אחת לאמת את כניסותיהם.

זה מגביל את היכולות של האקרים להשיג גישה בלתי מורשית למידע שלהם. ביומטריה טיפוסית שתגביר את ההגנה על נתונים ברשת היא זיהוי פנים, טביעות אצבע וזיהוי דיבור.

3. מנגנון לקונצנזוס חסכוני באנרגיה

NEO משתמשת בסוג ייחודי של פרוטוקול קונצנזוס המכונה מערכת הסובלנות לתקלות ביזנטיות מוסמכות או המכונה אחרת dBFT. זו מוכרת כגרסה משופרת של פרוטוקול ההוכחה של Ethereum Proof Consensus, בהתבסס על השראתו. אחת התכונות העיקריות של dBFT היא יעילות האנרגיה שלה. זה הרבה יותר משמר אנרגיה מכל מבני קונצנזוס ישנים אחרים, ונראה כי ל- NEO ניתן יתרון מהיבט זה.

4. קל יותר למפתחים

הפלטפורמה הוכיחה שהיא יוצאת דופן עם התכונות שלה לכלול שפות תכנות שונות. לא רק שזה מושך מפתחים, אלא שתמיכה של Python ו- Go בקרוב בכרטיסים, ניתן לכתוב את NEO באמצעות שפות כגון C + ו- Java. זה עושה את זה יותר פשוט עבור יותר ויותר מפתחי בלוקצ’יין לעלות על העגלה. זה מאפשר גישה קלה יותר ליצירת חוזים חכמים ב- NEO, הן עבור משתמשים והן עבור מפתחים, בהשוואה ל- Ethereum.

כרגע כתיבת מחירו של NEO עומד על 22.30 דולר. שווי השוק הנוכחי שלה הוא 1.57 מיליארד דולר.

על פי CoinSwitch, NEO עשויה להיות אחת המטבעות הקריפטוגרפיים הנפוצים ביותר ועשויה להגיע למחיר של 437 $ עד סוף 2023, ו- 533 $ בשנת 2025..

כיצד להשקיע ב- NEO?

השקעה ב- NEO בימינו אינה קשה כלל, בהתחשב בכך ש- NEO רשומה ברוב הבורסות הצפוניות. כדי להשקיע, ראשית יהיה עליך להקים חשבון על מנת לקבל גישה לאתרים אלה.

הרישום דורש זיהוי למטרות אימות, לכן יש לזכור זאת. לאחר שתסיים את ההרשמה שלך, תוכל לממן אותה באמצעות מטבע פיאט, ואז לקנות את סכום ה- NEO שבחרת.

אז מאיפה נתחיל? אתה יכול להשקיע ב- NEO באמצעות חילופי קריפטו. eToro הוא המקום הטוב ביותר בו אתה יכול לקנות NEO. הפלטפורמה מציעה מערכת זולה וידידותית לשיפור חוויית הקריפטו שלך.

טיפים לפני השקעה ב- NEO

1. השתמש בארנק קריפטו בטוח

מטבעות קריפטוגרפיה נשמרים בדרך כלל בארנקים. הארנק הוא בעצם יישום תוכנה המחזיק את המפתחות הפרטיים והציבוריים המחברים אותך לבלוקצ’יין בו מתגוררת הקריפטוגרפיה שלך, או מדי פעם יחידת מיקרו חומרה. הם מאפשרים לבלוקצ’יין לגשת למפתח הציבורי שלך (שמתפקד ככתובת) ולמפתח הפרטי (הידוע רק לך). eToro השיקה את הארנק האותנטי שלה eToroX שם תוכלו לשמור את המטבעות בבטחה.

2. אל תתן הכל, בהתחלה

אחרי שבועות רבים של לימוד מעמיק, אתה יכול להרגיש שאתה יודע כמעט הכל על מסחר בקריפטו. כן, אולי אתה יודע הרבה, אבל זה לא אומר שאתה צריך לבזבז את זה בעיוורון. עמימות היא שבשתיקה, כמו כל חסכון, ועם השקעה של NEO היא זהה. המטבע הדיגיטלי ממשיך להשתנות, ועליך לדרוך בזהירות רבה. ישנם סיכונים גבוהים במיוחד, מה שמבטיח שתזכה בגדול או תאבד את כל ההשקעה שלך. על מנת לראות כיצד הדברים מתרחשים, הוצא תחילה סכומים קטנים לפני שתגדיל את הוצאותיך.

3. שמרו על נקודת מבט ארוכת טווח

זה חכם להסתיר הסתרת נקודות ה- NEO שלך, אלא אם כן אתה מישהו שנמשך למסחר יום ומתפתה לאדרנלין של חילופי דברים מהירים. חלופה זו שונאת סיכונים יותר, לכן תרצה להתרגל לשוק, במיוחד למתחילים. זה מקל עליך בהרבה להניח צמיחה גבוהה במחיר. עם התחזיות האופטימיות עבור NEO, כדאי יהיה להחזיק בסבלנות והתמדה בשיעורים גבוהים יותר..

4. הישאר מעודכן

זו טעות להציב את כל האינטואיציה שלך במחירי מטבעות. נכון לעכשיו, מחיר מטבע קריפטוגרפי תקף רק אם לקחת בחשבון את ההון המסתובב הנוכחי. אם אתה שוקל לקנות NEO שים לב לכמות שווי השוק הכולל שאתה קונה, נסה לא רק להתמקד במחיר. הישאר מעודכן בחדשות האחרונות, במיוחד בתחום הפיננסי. למרות שמטבעות קריפטוגרפיים הם עצמאיים, אירועים שונים בעולם יכולים להשפיע על מחירם.

5. חוקי המס עשויים לחול על ה- NEO שלך

בשנת 2014 מס הכנסה הודיע ​​כי המטבעות הקריפטוגרפיים הם רכוש ולא הון לצרכי מס. הייתם חייבים מיסים בין אם השלכתם או קניתם את NEO על ידי פדיון בבורסה או רכישת סחורות ושירותים, ואז התגלה עם (למשל, מחיר המכירה של NEO) גבוה מהמחיר בו קניתם את המטבע. בשיעורים מסוימים לטווח הקצר או לטווח הארוך, ייתכן שתקבל רווח הון החייב במס. כדי להבטיח שאתה נשאר בצד ימין של הכללים, שמור על שליטה מקרוב על פעילויות המטבעות שלך.

לסיכום, NEO מספקת את סוג התכונות המוכיחות פרודוקטיביות בבניית חוזים חכמים ופיתוח רכישות. הטכנולוגיות והאסטרטגיה פורצות הדרך של NEO לחוזים חכמים נועדו לקדם כלכלה חכמה שמבססת את ההתקדמות לפיתוחים פוטנציאליים בקהילת המטבעות הקריפטוגרפיים..

התחל להשקיע ב- NEO עם eToro

אם אתה חושב ש- NEO היא האפשרות הנכונה ותוספת שימושית לתיק העבודות שלך, eToro מציע אתר סחר ידידותי למשתמש בעלות נמוכה, המספק חוויות קריפטו יוצאות מן הכלל, בין אם אתה משקיע מנוסה או מתחיל נלהב.

eToro – המתווך הטוב ביותר לרכישת NEO

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

נקודות מפתח

  • NEO רואה את עצמו כ "צומח ומתפתח במהירות" רשת המבקשת להפוך לבסיס לעשור הבא של האינטרנט.
  • NEO נודע במקור בשם Antshares ופותח על ידי דה הונגפיי ואריק ג’אנג בשנת 2014.
  • ל- NEO פתרון יישום מרתק ההופך את התכנות והפיתוח של C # ושפות תכנות אחרות לביצוע.
  • שיתוף פעולה עם Hyperledger ומיקרוסופט יזם Onchain, כדי ליצור את המסמך הלבן הראשוני בשנת 2016.
  • חוזים חכמים, זהות דיגיטלית, תמיכה מממשלת סין, הם כמה יתרונות רבים של NEO.
  • התחזיות מצביעות על כך ש- NEO יכול להגיע למחיר של $ 437 דולר עד סוף שנת 2023, ולמחיר של $ 533 עד שנת 2025.
  • הישאר מעודכן עם מגמות השוק ואל תשחרר את תקנות המס וההתחייבויות החוקיות בעת השקעה ב- NEO.

אם אתה חושב על השקעה ב- NEO, זכור, יש סיכון גבוה להפליא.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector