המסחר בליטקוין מאפשר לסוחרים לשער אם מחיר ה- LTC יעלה או יירד בערכו, ללא צורך לקחת בעלות על הנכס הדיגיטלי.

Litecoin (LTC), המבוססת על רשת קוד פתוח ובלוקצ’יין קוד פתוח, היא מטבע קריפטוגרפי של עמית לעמית, שתוכנן והביא לחיים על ידי עובד גוגל ובוגר ה- MIT הקודם, צ’רלי לי..

אחד האלטקוינים הראשונים שצצו היה ליטקוין. הוא נמכר לראשונה וכעת נקשר לעיתים כמקביל הכסף לזהב של ביטקוין. LTC עברה את העליות והירידות מאז השקתה הראשונית בשנת 2011, אך בסופו של דבר בגלל הגישה הזריזה וקבלת הטכנולוגיות המהירה שלה, היא הצליחה לבנות ביקוש חזק.

למה לסחור בליטקוין?

בין אם אתה מישהו שמשחק במשחק המסחר מזה זמן מה ובין אם אתה חדש במקום, למספר LTC ישנם יתרונות רבים..

המסחר בליטקוין מסייע לסוחרים מיומנים להמר אם המחיר יעלה או ירד בערכו. באמצעות חוזים נגזרים כגון הימורים מפוזרים ו- CFD, אתה יכול להשיג זאת. בואו נסתכל על כמה מהיתרונות של סחר ב- Litecoin.

היתרונות של מסחר Litecoin כוללים:

 1. CFDs המספקים מינוף
 2. תנודתיות
 3. סיכון נמוך לאינפלציה ומסחר פשוט
 4. גישה מלאה לשוק LTC, בכל זמן ובכל מקום
 5. בחירה בין גבוה או נמוך
 6. תקנות מס שיש לזכור
 7. יד עליונה על נזילות

1. CFDs המספקים מינוף

להיות קרוב יותר למינוף גבוה יותר הוא אחד היתרונות המרכזיים של מסחר CFD ב- Litecoin. זכור כי הכוונה היא להימורים על תנודות בשוק ה- LTC ולא קניית המטבעות הדיגיטליים בדרך המסורתית באמצעות פלטפורמות מסחר רגילות בבורסה. CFD פשוט נועד לצורך צפייה במחיר LTC, וסוחרים שמוכרים CFD פשוט אינם מחזיקים בשום LTC..

חשוב שתמשיך להבטיח שתכין מראש אסטרטגיה יעילה לניהול סיכונים כמשקיע, כדי למזער את הסיכון שלך ליפול בסוף העמוק. עליכם לנקוט בצעדים המזהירים הנדרשים. מינופים יגדילו את הרווחים שלך אם לא ערניים, אם כי הם יכולים להכפיל גם את העלויות שלך.

2. תנודתיות

תוך התחשבות בכך ששוק הליטקוין צעיר למדי, הוא עבר אי וודאות משמעותית עקב כמויות משמעותיות של פעילות מסחר לטווח קצר. בשנים האחרונות מחירו של ליטקוין הפך להיות בלתי צפוי יחסית. למרות שהמחיר של ליטקוין עלה לאחרונה, הוא חווה תנודות תכופות בדרך, מה שהופך אותו לאחד המטבעות הקריפטוגרפיים ההפכפכים..

3. סיכון נמוך לאינפלציה ומסחר פשוט


מסחר במטבעות קריפטוגרפיים כגון LTC פירושו להיות קל יותר לבחור בפלטפורמה מקוונת ובו אתה קונה ומוכר את ה- LTC שלך ישירות מקונה למוכר, ברמת קהל עולמית, ללא צורך של מתווך כמו בבורסות המסורתיות. . נוסף על כך, אין צורך לספק אישורים מיותרים נוספים המאשרים את יכולתכם לסחור למסחר LTC. במקרה זה, אתה פשוט נרשם לחשבון בפלטפורמה להחלפה ועובר על תהליך אימות פשוט.

העובדה שליטקוין מבוזרת, פירושה שאין מקום לאינפלציה. הטכנולוגיה שעומדת מאחורי הבלוקצ’יין של LTC היא אינסופית, ומקטינה את הפרי על ירידת הערך לטווח הארוך.

4. גישה מלאה לשוק ה- LTC, בכל זמן ובכל מקום

תוכנת מסחר אוטומטית היא אחת הדרכים הנפוצות והמרתקות ביותר בהן אנשים משתמשים לסחור ב- Litecoin. ניתן למכור ליטקוין 24 שעות ביממה, בניגוד לבורסה. אז סוחרים מהמחשבים הביתיים והמכשירים האישיים שלהם מסוגלים להפעיל אפליקציות מסחר והטבות בשנתם. עסקאות LTC יכולות להתקיים ישירות בין סוחרים בודדים בבורסות קריפטו ברחבי העולם.

בהחלט אין שום דבר חדש בתרגול של הפעלת אפליקציות אוטומטיות להחלפת LTC, אולם לאחרונה, מאז שהן היו הרבה יותר ספציפיות ורווחיות, מערכות אלו המשיכו לקבל כיסוי רב..

5. בחירה בין גבוה או נמוך

הדרך לסחור במטבעות LTC שלך מבטיחה שתוכל לבחור אם ברצונך להחזיק זמן רב או קצר עם החלטת ההשקעה שלך. זמן רב כרוך בכך שבכל פעם שאתה קונה LTC, זה כאשר אתה מצפה שמחיר המטבע יעלה. מצד שני הוא קצר כאשר אתה בוחר לנצל ולסחור ב- LTC ברגע בו המחירים גם יורדים ועולים בו זמנית..

ישנן מספר פלטפורמות להחלפה שנותנות לך את האפשרות לעשות או או. ניתן לחזות מגמה הולכת וגוברת במקביל. ניתן גם להתחייב למסחר בשוליים ברוב הפלטפורמות.

קרא גם: חיזוי מחיר ליטקוין

6. תקנות מס שיש לזכור

בעוד השופט הפדרלי בארה”ב רואה את ליטקוין ושאר מטבעות קריפטוגרפיים מסוימים כנכסים, ה- IRS לא היה מתייחס אליהם בצורה כזו. הוא כפוף לאותו טיפול מס כמו לכל ההשקעות האחרות. ניתן לגבות מיסים על ליטקוין על ידי מכירה, החלפה או הוצאה בפועל (אם הערך עלה לאחר שרכשתם אותו בתחילה).

הטבות מס ענקיות בעסקאות LTC יינתנו על ידי ההזדמנות להמר על הימורים ולסחר CFD ב- Litecoin. בהימורים מפוזרים, אתה מקטין את האחריות של מס ראוי כיוון שאתה לא הבעלים של הנכס בפועל. באמצעות CFD, אתה יכול למתן את ההפסדים שלך כנגד מיסים.

7. יד עליונה על נזילות

בשוקי ההון, המונח נזילות משמש בדרך כלל לתיאור היכולת בה ניתן להפוך סחורה למזומן ללא קשיים. נזילות עבור Litecoin היא היכולת להחליף במהירות במזומן או במטבעות אחרים.

עבור כל הנכסים והנכסים הסחירים, כולל Litecoin, הנזילות היא המפתח. רמות נזילות נמוכות מביאות לכך שיש חוסר יציבות בשוק, מה שגורם לעליית ערכי LTC. מצד שני, נזילות חזקה פירושה שקיים שוק יציב, עם מעט תנודות במחירים.

ג’ון קים, האוונגליסט הראשי באוונגליסט ליטקוין, טוען שכמו קניית כוס קפה, ניתן להשתמש ב- LTC לרכישות יומיומיות קטנות. אין לראות ב- LTC סחורה פיננסית, אלא כמטבע המסייע לאנשים לקנות מוצרים ושירותים בעולם האמיתי. הוא גם מאמין כי LTC הוא המטבע הקריפטוגרפי הנוזלי ביותר אחרי ביטקוין.

אל תחמיצו: מה יניע את מחיר ליטקוין בשנת 2021?

האם עלי לקנות או לסחור בליטקוין?

חשוב להבין את השונות בין קנייה למסחר ב- Litecoin לפני שתבחר בחירה מושקעת בהשקעה. כאשר משקיעים ב- LTC עם רמות סיכון נמוכות יותר, השימוש ב- CFD יקל על הערכת היתכנות. לפני שתסדר את דרכך, כל הגורמים, כגון נזילות, מינוף חשוף והתחייבויות מס צריכים להיות בבסיס שיקול דעתך. אם אתה רוצה לדעת יותר על Litecoin, עיין במדריך מפורט זה של Litecoin.

אולי אתה מעוניין לקנות Litecoin אם …

 • אתה רוצה לקחת בעלות מלאה על סכום ה Litecoin שאתה קונה
 • אתה שמח לשלם את כל שווי הנכס מראש
 • לא אכפת לך לשלם מס רווחי הון על רווחים כלשהם
 • לא אכפת לך לחכות לחשבון חליפין לפני שתוכל לקנות או למכור
 • לא אכפת לך מגבלות היכרות או פיקדונות מרביים
 • זה בסדר עבורך לשלם עמלות נוספות עבור הפקדות או משיכות

אולי אתה מעוניין לסחור בליטקוין אם …

 • אתה רוצה לשער על המחיר של ליטקוין מבלי להחזיק אותו
 • אתה רוצה למנף את עמדתך כך שתציב רק חלק מהעלות מראש
 • אתה רוצה לנצל את הטבות המס של הימורי התפשטות או מסחר ב- CFD עם Litecoin
 • אתה רוצה להתחיל לסחור מייד
 • אינך אוהב מגבלות הפקדה מקסימליות
 • אתה לא אוהב לשלם פיקדונות או דמי משיכה

eToro – הפלטפורמה הטובה ביותר ל קנו Litecoin

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

נקודות מפתח:

 • היתרונות של מסחר בליטקוין כוללים נזילות משופרת, עלויות מס ממוזערות, חשיפה במינוף, תנודתיות בליטקוין, מסחר מינימליסטי וסיכון נמוך יותר לאינפלציה, זמינות בשוק הליטקוין ואפשרות ללכת ארוך או קצר.

 • Litecoin (LTC), המבוססת על רשת בלוקצ’יין מבוזרת, קוד פתוח, היא מטבע קריפטוגרפי של עמית לעמית..

 • המסחר כולו מנסה לקבוע אם מחיר ה- LTC יעלה או ירד בערכו.

 • ג’ון קים, האוונגליסט הראשי ב- Litecoin, מאמין כי LTC הוא המטבע הקריפטוגרפי הנזיל ביותר אחרי הביטקוין.

 • העובדה שליטקוין מבוזרת, פירושה שאין מקום לאינפלציה.

 • הטבות מס ענקיות בעסקאות LTC יינתנו על ידי ההזדמנות להמר על הימורים ולסחר CFD ב- Litecoin.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector