מסחר בביטקוין במזומן מאפשר לסוחרים לשער אם מחיר ה- BCH יעלה או יירד בערכו, ללא צורך לקחת בעלות על ביטקוין מזומן..

ביטקוין מזומנים (BCH) הוא מטבע דיגיטלי המוקצה מרשת הביטקוין סביב סוף שנת 2017 במטרה להיות היישום והמימוש האמיתי של הנייר הלבן המקורי של סאטושי. כפי שהוגדר על ידי סאטושי נקאמוטו, הכוונה היא להיות “מזומנים אלקטרוניים עמיתים לעמיתים”. מונע מאי שביעות רצון מבעיות המדרגיות של ביטקוין, ביטקוין מזומן נועד להיות מטבע קריפטו מציאותי יותר בבלוקצ’יין לעסקאות רגילות..

תרשים מחיר מזומנים בביטקוין

מקור תמונה: https://www.investingcube.com/

למה לסחור בביטקוין במזומן?

למסחר בביטקוין מזומן יתרונות רבים. כל אחת מהנקודות הבאות נובעת מהיתרונות שכבר סיפקה BCH כאחד המטבעות הקריפטוגרפיים החזקים ביותר כיום. מסחר ב- BCH מעודד אנשים מנוסים להמר בשוק הקריפטו, לא משנה אם הם כבר מחזיקים באף אחד מהקריפטו. מסחר בביטקוין במזומן מתייחס לנסות להחליט אם מחיר ה- BCH יעלה או יירד ומתי לעלות על העגלה.

היתרונות של מסחר בביטקוין במזומן כוללים:

 1. עמלות עסקה נמוכות
 2. נְזִילוּת
 3. בחירה אם ללכת ארוך או קצר
 4. תנודתיות בביטקוין מזומן
 5. גישה לשוק הביטקוין קאש
 6. הטבות מס יעילות
 7. בטיחות בזמן המסחר

1. דמי עסקה נמוכים

BCH מספק שיעורי עיבוד שהם כמעט אפסיים במהותם. זה מרמז שמבלי לחשוב על עלויות שירות מופרזות, אנשים יכולים לסחור בכל סכום של BCH שהם רוצים.

ברגע הכתיבה, עמלת העסקה הממוצעת של BCH היא 0.0035 דולר. בינואר 2018 המחיר הגיע לשיאו כשהגיע ל -0.904 דולר. עמלת העיבוד הכוללת לא נעה מאז יותר מדי ונשארה יציבה יחסית מאז. מאז השנה שעברה, דמי העסקה נעו סביב הטווח של 0.0040 $ ו 0.0060 $, וזה זניח.

למרות מצבו השמאלי הנוכחי של ביטקוין קאש, עמלת העסקה לא צפויה להסלים דרמטית מכיוון שהבלוקצ’יין לא נדחק לגבולותיו..

2. נזילות

נזילות היא מדד כמה ניתן להמיר במהירות וביעילות ביטקוין מזומן למזומן, מה שמבטיח שום שינויים בשווי השוק של BCH. החשיבות שעומדת מאחורי הנזילות טמונה בעובדה שהיא משפיעה במידה רבה על כמה קל לפתוח ולסגור עמדות. סוחר יכול למצוא בקלות קונה בשוק נזיל מבלי שיצטרך להוריד את מחיר הנכס כדי שיהיה מושך יותר.

בשל העובדה שביטקוין קאש מציע יכולת הרחבה רבה יותר, זה מצידו אומר שיש לו נפח מסחר גדול יותר. נפח המסחר הגדול יותר הופך ליותר פעילות סחר ולבסוף מסתיים לשוק נזיל יותר. ניתן למדוד את הנזילות גם על ידי ניתוח המרווח בין הצעת מחיר עבור BCH. המרווח בין הצעת מחיר לשאול מודד את ההפרש בין המחיר שקונה מוכן לשלם עבור מטבע לבין המחיר בו המוכר מוכן לקבל מטבע. ככל שממרח הצעת המחיר נמוך יותר, המטבע נוזלי יותר.

באופן כללי, שוק המזומנים של ביטקוין הוא לא נזיל מאחר והעסקאות מתפרסות על פני בורסות רבות, מה שאומר שלעסקאות קטנות יחסית עשויה להיות השפעה עצומה על מחירי השוק, מה שיוצר דרישות תנודתיות ל- BCH.

3. בחירה אם ללכת ארוך או קצר

בדומה למחיר המניה, לביטקוין קאש תמיד יש ערך עבורו הוא יימכר. במובן זה, אתה יכול להרוויח מה- BCH שלך על ידי מכירת המטבעות שלך לאחר ששווי השוק גדל. כשאתה רוכש מטבעות BCH ומצפה שהמחיר יעלה, אתה קורא לזה זמן רב. כשאתם מנהלים משא ומתן עם המחיר של ביטקוין קאש ואתם מנצלים ערכים שהם גם יורדים וגם עולים במחיר, זה מה שמכונה ירידה נמוכה.

בגלל עליית הפופולריות של BCH, יש מספר רב של פלטפורמות חליפין בהן אתה יכול ללכת זמן רב או קצר עם מטבעות ה- BCH שלך. עם פלטפורמות אלה, תהיה לך אפשרות לבצע את אחת מהן, כאשר ניתן לחזות מגמת עלייה או ירידה בו זמנית. ברוב הפלטפורמות, בהן אתה עוסק במסחר בשוליים, תוכל תמיד להאריך או לקצר.

4. תנודתיות במזומן של ביטקוין

התנודתיות בביטקוין קאש היא חלק ממה שהופך את המטבע הזה והמסחר בו לכל כך מרגש. תנודות מחיר מהירות תוך יום יספקו לסוחרים מגוון אפשרויות ללכת ארוכות וקצרות, אך גם עם סיכון נוסף. לכן, אם אתם מתכננים לחקור את שוק המזומנים של ביטקוין, וודאו שעשיתם שיעורי בית ובניתם מדיניות לניהול סיכונים. ל- BCH רמת תנודתיות גבוהה יחסית, והיא עומדת על 15.27% על סמך 7 הימים.

בדוק: מה זה מזומן ביטקוין ושווה להשקיע ב- BCH בשנת 2021?

5. גישה לשוק המזומנים של ביטקוין

שוק המזומנים של ביטקוין זמין בדרך כלל למסחר בכל עת שתרצה. כמעט בכל הבורסות המובילות של מטבעות קריפטוגרפיה, Bitcoin Cash מופיע ברשימה וזה אומר מידה גבוהה של בטיחות ויעילות ברכישה ובמכירה של אסימון זה. בתמורה זה גם מניע קבלה ומעלה את פוטנציאל ההשקעה של ה- BCH שלך ומגדיל את הסיכויים שלך למכור מחדש בעתיד ולהעלות רווחי רווח גבוהים יותר על ידי מסחר..

הדבר מיוחס, בניגוד לשוקי המניות הרגילים, לאף מינהל שוק מרכזי שמשתלט על פיקוח שעות השוק. עסקאות BCH יכולות להתקיים בכל שעה ביום, בכל מקום שתרצה, מתי שתרצה. אולם הם מתרחשים רק בין קונה למוכר בבורסות קריפטו שונות ברחבי העולם.

6. הטבות מס יעילות

ההזדמנות להפיץ הימורים ומסחר ב- CFD בביטקוין מזומנים תהיה הטבות מס משמעותיות בהשוואה להשקעות במטבעות וירטואליים אמיתיים. זו דרך יעילה לתרגל צפייה במחירים ולקבל מושג טוב כיצד נראות תנודות המחירים, ללא עלויות המס המצטברות.

למשל, אתה מחויב במס רווחי הון (CGT) כאשר אתה מוכר את הקריפטו שלך לרווח רווח, שכן אם אתה רוכש איתו משהו בשווי גבוה מזה שרכשת אותו בתחילה. עם הימורים מפוזרים, אתה יכול לכלול את התחייבות החבות במס מהחישוב מכיוון שאתה לא הבעלים של הנכסים בפועל. מצד שני, חוזה הפרש, הידוע גם בשם CFD, אחראי גם כלפי מס זה, אך עדיין יעיל יותר ונושא פחות סיכון. עם זאת, אתה יכול לפצות את הסיכונים שלך כנגד הרווחים שלך מאחריות CGT, מה שהופך CFD שימושי לגידור. שים לב כי ההתמודדות עם הימורים מפוזרים ו- CFD במטבעות קריפטוגרפיים כגון ביטקוין מזומן פתוחה רק לסוחרים מיומנים, ולכן יש להשתמש בזהירות..

7. בטיחות בזמן המסחר

פלטפורמת בלוקצ’יין חזקה משמשת את Bitcoin Cash וכמעט בלתי אפשרי לפרוץ אליה. מכיוון שבלוקצ’יין זקוקה לאישור פה אחד מכל הצמתים, לא ניתן לשנות את ההעברות ואת היסטוריית העברות הכספים על ידי משתמש אחד..

הצפנה קריפטוגרפית מספקת למערכת התשלומים כולה שכבת אימות נוספת ומספקת אמצעי לביצוע עסקאות בטוחות ומוגנות.

אם אתה רוצה שמירה נוספת על מטבעות BCH שלך, אתה עדיין יכול לעשות שימוש רב בארנקים פיזיים (חומרה) או תוכנה לאחסון האסימונים שלך. ארנקים ייעודיים מספקים תקן אבטחה מוגבר ביחס לחשבונות אתר סחר ואחסון חליפין.

אל תחמיצו: ניתוח מחירי מזומנים של ביטקוין לשנת 2021

האם עלי לקנות או לסחור במזומן ביטקוין?

לפני שתבחר בחירה סופית, חשוב להבין את ההבדלים בין קנייה למסחר בביטקוין מזומן. השימוש ב- CFD יקל על קביעת כדאיות ההשקעה ב- BCH עם סף סיכון נמוך יותר. יש לקחת בחשבון כל שיקול, כגון עמלות עסקה, התחייבויות מס וביטחון. אם אתה רוצה לדעת יותר על Bitcoin Cash, עיין במדריך מפורט זה.

אולי אתה מעוניין לקנות ביטקוין מזומן אם …

 • אתה רוצה לקחת בעלות מלאה על סכום הביטקוין במזומן שאתה קונה
 • אתה שמח לשלם את כל שווי הנכס מראש
 • לא אכפת לך לשלם מס רווחי הון על רווחים כלשהם
 • לא אכפת לך לחכות לחשבון חליפין לפני שתוכל לקנות או למכור
 • לא אכפת לך מגבלות היכרות או פיקדונות מרביים
 • זה בסדר עבורך לשלם עמלות נוספות עבור הפקדות או משיכות

אולי אתה מעוניין לסחור בביטקוין מזומן אם …

 • אתה רוצה לשער על המחיר של ביטקוין מזומן מבלי להחזיק אותו
 • אתה רוצה למנף את עמדתך כך שתציב רק חלק מהעלות מראש
 • אתה רוצה לנצל את הטבות המס של הימורי Spread או מסחר ב- CFD עם Bitcoin Cash
 • אתה רוצה להתחיל לסחור מייד
 • אינך אוהב מגבלות הפקדה מקסימליות
 • אתה לא אוהב לשלם פיקדונות או דמי משיכה

eToro – המתווך הטוב ביותר לרכישת מזומן ביטקוין

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

נקודות מפתח:

 • ביטקוין מזומן (BCH) הוא מטבע דיגיטלי המוקצה מרשת הביטקוין.
 • BCH מספק שיעורי עיבוד שהם כמעט אפסיים במהותם.
 • ביטקוין קאש מציע יכולת הרחבה רבה יותר, וזה אומר, שיש לו נפח מסחר גדול יותר, ולכן נזילות גבוהה יותר.
 • ל- BCH רמת תנודתיות גבוהה יחסית, והיא עומדת על 15.27% על סמך 7 הימים.
 • ביטקוין מזומן רשום כמעט בכל הבורסות המובילות של מטבעות קריפטוגרפיה.
 • הימורים מורחים ומסחר ב- CFD בביטקוין מזומנים מספקים הטבות מס משמעותיות על פני השקעות אמיתיות.
 • אתה מחויב במס רווחי הון (CGT) כאשר אתה מוכר את הקריפטו שלך לרווח רווח.
 • הצפנה קריפטוגרפית מבטיחה אימות ומספקת אמצעי לביצוע עסקאות בטוחות ומוגנות בעת המסחר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me