Contents

כיצד לסחור ב- Tezos: מדריך מקיף למסחר XTZ בשנת 2021

Tezos (XTZ) נכנס לזירת המסחר בקריפטוגרפים בהצלחה פנומנלית בשנת 2017. לאחר התחלה מבטיחה ושרד בשוק דובי, המטבע הדיגיטלי מגיע כעת לשיאים חדשים.

כיום Teos הוא מטבע קריפטוגרפי עם שווי שוק העולה על מיליארד דולר. בהתחשב בפוטנציאל שלו, נכס דיגיטלי זה מציג את עצמו כהצעת ערך טובה עבור תיק ההשקעות שלך.

עם זאת, עלינו להבהיר כי מסחר בטזוס אינו שיט חלק. אם ניקח בחשבון זאת, היינו מציעים לקרוא את המדריך שלנו כיצד לסחור בטזוס.

נתחיל עם היסודות של אופן פעולתו של נכס קריפטו זה, אסטרטגיות מסחר, ניהול סיכונים וכיצד תוכלו למצוא מתווך מכובד שיסחור באינטרנט ב- Tezos..

כיצד לסחור בטזו בחמישה צעדים פשוטים:

כדי לסחור ב- Tezos, הצעד הראשון הוא לפתוח קופה עם בורסה מוסדרת, להפקיד כספים, לבחור Tezos מרשימת הפלטפורמות, ולבסוף לקנות XTZ (go Long) או למכור XTZ (go short).

מדריך זה כיצד לסחור בטזוס יפרק הכל במונחים של ליימן כדי שלא תסחרו בצורה עיוורת. אבל, אם אין לך מספיק זמן לקרוא את כל הדרכים, זה מה שאתה צריך לעשות כדי לסחור ב- XTZ עכשיו..

שלב 1: פתח חשבון אצל מתווך מוסדר

שלב 2: מממן את חשבונך

שלב 3: בחר כמה Tezos אתה רוצה לסחור

שלב 4: קנו XTZ (קדימה) או מכרו XTZ (קיצרו)

שלב 5: אשר את הסחר

להשקיע בטזוס


תוכן

מה זה Teos Trading?

כיצד עובד המסחר בטזוס?

כיצד לסחור ב- Tezos באופן מקוון – הקמת סחר

כיצד להרוויח כסף בטזוס

כיצד לסחור ב- Tez 2021 – הדרכה שלב אחר שלב

כיצד לסחור במדריך טזו – פסק הדין

מה זה Teos Trading?

Tezos היא פלטפורמת חוזה חכמה, עם Tez (XTZ) כאסימון המקורי שלה. היא מבדילה את עצמה ממודלים אחרים של בלוקצ’יין באמצעות הממשל שלה – מה שמאפשר לרשת להתפתח ולשדרג לאורך זמן.

כמו כל נכס סחיר אחר, לטזוס יש ערך פיננסי בסיסי. מחירו, לעומת זאת, משתנה לאורך יום מסחר אחד – בהתבסס על היצע וביקוש בשוק.

במילים פשוטות, כאשר אתה סוחר ב- Teos אתה משער האם מחיר הנכס הדיגיטלי יעלה או יירד בעתיד. אם במקרה אתה מנבא את התחזית הנכונה, תרוויח רווחים כספיים במסחר שלך ב- Tezos.

הבה נראה לך דוגמה בסיסית לאופן הפעולה של מסחר טזוס:

 • נניח שטזוס מוערך ב -2.30 דולר
 • בפלטפורמת המסחר שלך לבחירת cryptocurrency, תראה את זה מסומן כ- XTZ / USD.
 • אתה חושב שטזוס מוערך פחות – אז אתה מבצע הזמנת קנייה בסך 100 דולר.
 • חודש עובר והמטבע הקריפטוגרפי מוערך ב -3.00 דולר
 • זה מראה עלייה של 30.43% בערך
 • נפעם מהרווחים שלך – אתה מבצע הזמנת מכירה כדי לצאת מהסחר בטזוס.

בדוגמה לעיל, מחירו של Tezos עלה מ- 2.30 $ ל- 3.00 $ בתוך חודש בלבד. זה מתבטא ברווח של 30.43 $ בהזמנת הרכישה שלך ב 100 $.

ככזה, אם אתה משער נכון את תחושת השוק על Tezos ומבצע סחר בזמן הנכון – אתה עומד להרוויח. מצד שני, אם אתה חוזה לא נכון – המסחר יביא להפסד כספי.

לכן, הכרחי שתלמד את עצמך בפרטי שוק הקריפטו לפני שתעזוב לזירת המסחר של Tezos..

כיצד עובד המסחר בטזוס?

כפי שנגענו קודם לכן, לתהליך המסחר בטזו יש הרבה מן המשותף עם נכסים מסורתיים אחרים.

עם זאת, זכרו כי מטבעות קריפטוגרפיים הם סוג נכסים חדש יחסית בזירת המסחר – בהשוואה למניות, מט”ח וסחורות. לפיכך, עדיף להצטייד בכל המידע החיוני לפני שתתחיל לסחור בטזוס.

בחלק זה נסקור את יסודות המסחר החשובים ביותר ב- Tez.

תנועות מחיר המסחר של Tezos

מחיר השוק של כל הנכסים הפיננסיים מוכתב על ידי ההיצע והביקוש שלהם. מטבעות קריפטוגרפיים אינם יוצאים מן הכלל לכך.

אם הביקוש לטזוס יהיה גבוה, יהיו יותר סוחרים שיקנו את המטבע הדיגיטלי, ומכאן עליית המחירים. אם ההתעניינות כלפי טזוס תפנה בסיבוב פרסה, אז הסוחרים יתחילו למכור את המטבעות שלהם, וכך מחיר טוסו יקבל מכה.

במקרה של מטבעות קריפטוגרפיים, סנטימנט שוק זה יכול להיות מושפע משלל גורמים – כגון שינוי ברגולציה, פיתוחי בלוקצ’יין, ממשלות פנימיות או עניינים כלכליים גלובליים אחרים..

יתר על כן, זה עשוי למשוך את תשומת ליבכם כי מחירם של Teos משתנה מעט אצל מתווכים מקוונים שונים. ייתכן שתבחין שבעוד שפלטפורמת מסחר אחת מצטטת אותך 2.30 דולר על Tezos, השנייה עשויה לדרוש לך 2.29 דולר.

כפי שאתה יכול לתאר לעצמך, הבדל זה הוא טבעי רק בין פלטפורמות מסחר מתחרות ואינו רלוונטי ליכולתך להשיג רווחים בעת מסחר בטזוס..

זוגות מסחר של Tezos

תרשים מחיר ל tezos

מטבעות קריפטוגרפיים נסחרים בדרך כלל בזוגות.

 • בזוג קריפטו-פיאט, תוכלו לסחור בטזוס מול מטבע פיאט כמו הדולר האמריקאי או האירו. למשל, כאשר אתה רואה XTZ / USD – XTZ הוא הקריפטו, ו- USD הוא הפיאט.
 • בזוג קריפטו-קריפטו, תוכלו לסחור בטזוס כנגד מטבע מטבע אחר כמו ביטקוין או ליטקוין.

רוב סוחרי ה- Tezos מעדיפים לסחור במטבע קריפטוגרפי זה מול הדולר האמריקני. זה נותן להם גישה לנזילות גבוהה ונפח מסחר בשוק.

עם זאת, תוכלו למצוא גם פלטפורמות מסחר המציעות זוגות מסחר אחרים של קריפטו-פיאט כגון XTZ / EUR (יורו), XTZ / AUD (דולר אוסטרלי), XTZ / GBP (לירה בריטית) ו- XTZ / JPY (ין יפני).

סחר ב- Teos כנגד מטבע פיאט מעניק לך גם יתרון נוסף של מרווחים טובים יותר בשוק. בנוסף, למתחילים יהיה קל יותר למדוד רווחים והפסדים בזמן סחר בצמד קריפטו-פיאט.

לא משנה אם אתה בוחר לסחור בטזוס כנגד מטבע קריפטוגרפי או מטבע פיאט – ודא שאתה יודע את דרכך בשווקים המעורבים, כך שתוכל לשער נכון.

מסחר ארוך טווח או קצר

אם אתה שוקל כיצד לסחור באינטרנט ב- Tezos – לפניך שני מסלולים.

למשל, נניח שאתה מאמין שפרויקט Tezos יגדל במידה רבה בעתיד. במקרה זה, תוכלו לרכוש מטבעות של Tezos ולאחסן אותם בארנק הקריפטו הפרטי שלכם – בתקווה שערכו יעלה בטווח הארוך..

זה מכונה ‘HODLing’ בענף המסחר בקריפטו. אתה בעצם מחזיק את הקריפטו שלך ומחכה שהוא יעריך את הערך שלו.

כשמשקיעים בטזוס לטווח הארוך, אתה לא מחפש להרוויח מהתנודות לטווח הקצר בשוק. במילים אחרות, אינך צריך לעסוק בניתוחים טכניים או בקריאת תרשימים בכדי לחזות לטווח קצר את מחירו של Tezos..

מסיבה זו, סוחרים חדשים רבים מוצאים את "קנה והחזק" אסטרטגיה מתאימה יותר – לפחות עד שהם יבינו את ההכרה של שוק המסחר במטבעות קריפטוגרפיים.

מצד שני, באסטרטגיית מסחר לטווח קצר, אתה מקווה להשיג רווחים קטנים יותר באופן קבוע. אם אתה נוטה לכיוון ‘סחר יומי’ או ‘סחר בתנופה’, תמצא את עצמך מבצע מספר הזמנות מסחר לאורך יום אחד.

סוחרים לטווח קצר מעדיפים להיצמד לזוגות מסחר אולטרה נוזליים כמו XTZ / USD או XTZ / BTC.

סחר ובנוסף טזו

הזכרנו לעיל כי א "קנה והחזק" אסטרטגיה מחייבת אותך לרכוש ישירות מטבעות Tezos. אם תבחר בתכנית ארוכת טווח זו, אנו מציעים לך להשקיע ב- Tezos באמצעות מתווך מקוון מכובד ולא דרך חילופי מטבעות קריפטוגרפיים..

זאת בעיקר מכיוון שמתווך מקוון מורשה מורשה לספק שירותים פיננסיים תחת הגופים הרגולטוריים הרלוונטיים. אם אתם מחפשים מתווך מקוון מוסדר – אנו יכולים להמליץ ​​על eToro.

פלטפורמת המסחר החברתי קיימת למעלה מעשור – עם 13 מיליון משתמשים רשומים ומגוון של כלי מסחר. לא רק שתוכלו לסחור ב- Tez ללא עמלה באתר, אלא תוכלו גם לאחסן את המטבע הדיגיטלי בארנק eToro ללא עלות נוספת..

והכי חשוב, eToro מוסדר על ידי FCA, CySEC ו- ASIC. סוחרים מתחילים גם ימצאו את הפלטפורמה מאוד ידידותית למשתמש.

עם זאת, אסטרטגיית ‘קנה והחזק’ מתאימה לא רק לסוחרים מתחילים. למעשה, אנשי מקצוע ותיקים רבים מעדיפים לסחור בטזו בטווח הארוך. כפי שדנו, היתרון הגדול ביותר שלו הוא בכך שהוא מבטל את הצורך להיזהר מתנודות המחירים לטווח הקצר.

מסחר טזוס

למי שמעדיף לסחור בטזוס בטווח הקצר – אתה יכול לחפש מתווך מקוון המציע טזוס CFD (חוזה להבדל).

לפני שנמשיך הלאה, שים לב שאם אתה גר בארה”ב, CFDs אסורים בהחלט. אם אתה תושב בריטניה, אתה יכול לגשת למסמכי CFD על נכסים מסורתיים (כמו מניות ומט”ח) באמצעות ברוקרים מקוונים מוסדרים – אך קבצי CFD אינם חוקיים עוד.

להלן סקירה של מה הם כל סוגי ה- CFD של Tezos:

 • CFD הם נגזרים המשקפים את המחיר האמיתי של הנכס הפיננסי – הפעם, Teos.
 • תקני CFD של Teos מאפשרים לך לסחור במינוף ולהזמין מרווחים תחרותיים.
 • CFD מאפשרים לך לצאת לשוק ‘ארוך’ וגם ‘קצר’. משמעות הדבר היא שאתה יכול להרוויח גם מהמחיר העולה וגם מהירידה של Tezos.

אם אתה גר במדינה בה CFDs של Teos חוקיים, אתה יכול לסחור בנכס הדיגיטלי כנגד מטבעות קריפטוגרפיים וגם מטבעות פיאט..

עם זאת, גם אם הדבר אסור במדינתך, עדיין תוכל למצוא חילופי מטבעות קריפטוגרפיים של צד שלישי המציעים מינוף על CFD של Tezoz. עם זאת, שים לב לעובדה שסביר להניח שפלטפורמות אלה אינן מוסדרות – כלומר תסכן את ההון שלך.

יתר על כן, במקרים כאלה לא תוכלו לסחור בטזוס כנגד מטבעות פיאט. במקום זאת, תוכלו לסחור ב- XTZ / USDT, כאשר USDT הוא מטבע דיגיטלי שנקרא Tether – אסימון שמוצמד לערך של דולר ארה”ב אחד..

מוכן לצלול לתוכו טזוס שׁוּק?

להשקיע בטזוס

כיצד לסחור ב- Tezos באופן מקוון – הקמת סחר

כעת, לאחר שסיקרנו את יסודות המסחר בטזוס, נבחן כיצד ניתן להגדיר הזמנת מסחר. עבור אלה החדשים למסחר, הזמנת מסחר היא כיצד אתה מציין את עמדת המסחר שלך בפני המתווך המקוון שלך.

במילים פשוטות, אתה מבצע הזמנה על פי התחזית שלך – והמתווך המקוון יבצע הזמנה זו בשמך.

היסודות של צווי מסחר אלה נשארים זהים בכל סוגי הנכסים. בלי קשר, אנו נספק לך סיכום מהיר של סוגי ההזמנות השונים וכיצד תוכל להשתמש בהם לסחר מקוון ב- Tezoz.

קנה או מכר הזמנה

הזמנות קנייה ומכירה הן הפונדמנטליות ביותר בהזמנות המסחר.

 • אתה מבצע הזמנת קנייה – אם אתה מאמין שערך Tezos יגדל.
 • אתה מבצע הזמנת מכירה – אם אתה מאמין שערך Tezos יקטן.

כשאתה לומד כיצד לסחור ב- Tezos באופן מקוון, עליך לדעת שכל סחר שאתה מבצע יזדקק גם להזמנת קנייה וגם להזמנת מכירה..

 • אם אתה הולך זמן רב ונכנס לשוק עם הזמנת קנייה – תצא ממנו עם הזמנת מכירה.
 • אם אתה הולך לקצר ונכנס למסחר עם הזמנת מכירה – תצא מהסחר עם הזמנת קנייה.

מחיר כניסה

הזמנות קנייה ומכירה הן רק הבסיסיות ביותר בהזמנות המסחר. לצד אלה, תוכלו להשתמש בסוגי הזמנות המציינים כיצד ומתי ברצונכם להיכנס לשוק. אלה נקראים "אסטרטגיות כניסה".

כאשר אתה סוחר ב- Teos, יהיה עליך לציין בפני המתווך שלך אם ברצונך לבצע ‘הזמנת שוק’ או ‘צו הגבלה’.

תן לנו הסבר על שניהם כדי לנקות את הערפל.

 • צו שוק

נניח כי טזוס מוערך ב -2.35 דולר. אתה אוהב את המחיר הזה ורוצה לקנות Tezos עכשיו – ומכאן שאתה מבצע הזמנת שוק. המתווך המקוון שלך יבצע עבורך את ההזמנה באופן מיידי במחיר הטוב ביותר שיש. עם זאת, ייתכן שתראה הבדל דק במחיר בו מתבצעת המסחר – בגלל תנודתיות בשוק.

 • הגבלת צו

נניח שהערך הנוכחי של Teos הוא 2.50 $. אבל, אתה רוצה לחכות עד שהמחיר יגיע ל -2.54 דולר כדי להיכנס לשוק. אז אתה מבצע הזמנת מגבלה בסכום של 2.54 $. פירוש הדבר שהמתווך שלך ישאיר את הזמנתך בהמתנה עד למימוש מחיר זה, או שתבטל את ההזמנה באופן ידני.

כפי שאתה יכול לראות, צו הגבלה נותן לך שליטה רבה יותר על המסחר שלך ולכן הוא מועדף על ידי רוב סוחרי הקריפטו. עם זאת, איזה סוג הזמנה תבחרו יהיה תלוי בסופו של דבר באסטרטגיית המסחר שבחרתם.

אסטרטגיית יציאה

עם ‘אסטרטגיות כניסה’ מכוסות, עכשיו הגיע הזמן לבדוק איך אתה יכול לצאת מהעסקאות שלך. כאן נכנסים לתוקף פקודות ‘קח רווח’ ו’הפסק הפסד ‘.

 • א קח רווח ההזמנה משמשת כאשר ברצונך לנעול את הרווח שלך מהעסק שלך ב- Tezos.

למשל, אם יעד הרווח שלך הוא 3%, תבצע הזמנת רווח ברמה של 3% מעל ומחיר הנוכחי. המתווך שלך יבצע באופן אוטומטי את הזמנתך כאשר שווי טזו יגיע לנקודת המחיר של 3%.

 • א עצור הפסד ההזמנה מאפשרת לך להימנע מאיבוד יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך בעסקת Tezos שלך. לדוגמא, אם ברצונך לעצור את ההפסדים שלך ב -1% – תציב הפסד ב -1%. המסחר שלך ייסגר אוטומטית אם או כאשר מטבעות Tezos יגיעו לרמת מחיר זו.

אנו יכולים להציע לך יותר תובנות לגבי אסטרטגיות יציאה אלה בעזרת דוגמה של העולם האמיתי:

 • אתה נסחר ב- XTZ / USD במחיר של $ 2.35.
 • משער שהמחיר יעלה – אתה מבצע הזמנת קנייה.
 • אם המחיר יעלה ב -3%, אתה רוצה לגבות את הרווחים שלך.
 • אז אתה מבצע הזמנת רווח ברמה של 2.42 דולר.
 • יחד עם זאת, אינך רוצה להסתכן בהפסד של יותר מ -1%.
 • ככזה, אתה מבצע הזמנת הפסד ב -2.32 דולר

כפי שאתה יכול לראות, ניתן לבצע הזמנות Take-profit וגם Stop-Loss על עסקאות בודדות – משני צידי המחיר הנוכחי. לא משנה לכיוון שהמחיר של טזוס עובר, המתווך שלך יסגור את המסחר באופן אוטומטי – במחירים שציינת.

בדוגמה שלעיל, המסחר יכול ללכת בשתי דרכים:

 • אם הערך של XTZ / USD יעלה ל -2.42 $ – הזמנת הרווח שלך תבוצע באופן אוטומטי. תנעל את הרווחים שלך ב -3%, והסחר שלך ייסגר.
 • אם שווי ה- XTZ / USD יורד ל -2.32 $ – צו ההפסקה שלך יבוצע. זה יגביל את ההפסדים שלך ל- 1%, וכתוצאה מכך המסחר שלך ייסגר אוטומטית.

כיצד להרוויח כסף בטזוס

כפי שעולה מהדוגמאות, הזמנות אלה מאפשרות לך להפוך את תהליך המסחר שלך באופן יעיל. עם זאת, אלה בלבד אינם מספיקים כדי להבטיח את הצלחת העסקאות שלך.

בעת סחר ב- Teos, עליך גם לקחת בחשבון כמה מדדים אחרים אשר תמיד יכתיבו את תוצאות המסחר שלך – ראה להלן.

1. יתד

כדי להתחיל לסחור ב- Tezos, ראשית עליך לבחור את ההימור שלך. ככל שההשקעה שלך גבוהה יותר, כך הרווחים וההפסדים הפוטנציאליים שלך גדולים יותר.

מסיבה זו, לא נדיר שסוחרים מגבילים את ההון שהם משקיעים בסחר.

‘אסטרטגיית ניהול בנקרולים’ זו מסייעת להפחתת ההפסדים שלך ומעניקה לך שליטה טובה יותר על כספי המסחר שלך.

ככלל נפוץ, סוחרים רבים לעולם אינם מהמים יותר מ -2% מחשבון המסחר הזמין שלהם בפוזיציה אחת.

 • לדוגמא, אם יש לך 5,000 $ בחשבונך, לא תשקיע יותר מ- $ 100 על עסקאות Tezos.
 • באופן דומה, אם יש 10,000 $ בחשבונך, לא תסכן יותר מ 200 $ – וכן הלאה.

אם אתה לומד רק היום לסחור בטזוס – אז תמיד מומלץ להשתמש באסטרטגיה שמרנית כזו של ניהול כספים. ב- eToro תוכלו להתחיל לסחור בטזוס עם סכום מינימלי של 25 דולר – מה שמאפשר לכם לסחור בלי להסתכן בסכומי עתק.

2. מינוף מסחר של Tezos

מוקדם יותר הזכרנו ש- CFD של Teos אסורים בכמה מדינות. עם זאת, אם זה חוקי במקום בו אתה גר – תוכל לנצל את ההזדמנות ליישם מינוף על CFD.

מינוף מאפשר לך לסחור על ידי הצבת רק חלק קטן מסכום ההימור הכולל – למעשה לוו את השאר מהמתווך.

הבה נביא לך דוגמה כיצד סחר טזוז במינוף עובד בפועל:

 • אתה מבצע הזמנת מכירה על Tezos בשווי 5,000 דולר
 • אתה משתמש במינוף של 1:10
 • טזוס יורד בערך ב -10%.
 • בדרך כלל, ללא מינוף, הרווח שלך במסחר זה היה 500 דולר.
 • אבל עם מינוף, הרווחים שלך יועלו ל -5,000 דולר.

כפי שאתה יכול לנחש, מינוף יכול להגדיל באופן משמעותי את פוטנציאל הרווח שלך. אבל שים לב שזה יכול גם להגביר את ההפסדים שלך באותה מידה.

במקרה שאתה מתכוון לסחור ב- CFD במינוף – אנו קוראים שתעשה זאת רק באמצעות מתווך מקוון מוסדר כמו eToro.

להשקיע בטזוס

עמלות לסחר טזו באינטרנט

לא משנה איך תבחרו לסחור בטזוס – בטווח הארוך או בטווח הקצר, כנגד מטבע פיאט או מטבע קריפטוגרפי – תצטרכו לשלם עמלות למתווך המקוון כדי להקל על העסקאות שלכם..

העמלות שגובים מתווכים מקוונים משתנות מפלטפורמה אחת לאחרת. עם זאת, הנה רשימה של דמי המסחר הנפוצים ביותר של Tezos שאתה צפוי להיתקל בהם.

ועדת המסחר של Tezos

עמלה הינה עמלה פשוטה המוטלת על ידי המתווך שלך על כל עסקה שאתה מבצע.

בעוד שחלק מהמתווכים גובים ממך ריבית אחידה, אחרים בוחרים לחשב עמלה באחוזים כנגד ערך עמדתך.

עם זאת, אין זה נדיר שמתווכים מקוונים מבצעים הזמנות מסחר ללא עמלה. לדוגמא, ב- eToro אתה יכול לסחור ב- Tezos על בסיס עמלה אפסית. תצטרך לדאוג רק לממרח – עליו נדבר בהמשך.

ממרח טזוס

במונחי מסחר, הפער הוא ההפרש בין מחיר הקנייה והמכירה של נכס פיננסי – הפעם טזוס. ככל שפער המחירים גדול יותר, כך המרווח גבוה יותר.

ככזה, אתה רוצה לחפש מתווכים המציעים מרווחים הדוקים בשוקי המטבעות הקריפטוגרפיים.

בניגוד לעמלה, המרווח פועל כעמלה עקיפה. כלומר, אם המתווך המקוון שלך גובה ממך 1.60% כמרווח, אתה פותח את המסחר בהפסד של 1.60%.

אתה תישבר רק אם העמדה שלך מרוויחה 1.60% ברווחים. כל דבר מעבר לנתון זה של 1.60% ייחשב לרווח שלך.

דמי מסחר אחרים של Tezos

בנוסף לאמור לעיל, מתווך עשוי גם לגבות ממך דמי ניהול שונים בעת סחר בטזוס.

זה כולל:

 • פיקדון / משיכות: מדובר בעמלות עיבוד תשלומים הנגבות בגין פיקדונות ומשיכות. כדי לתת לך מושג, Binance גובה מלקוחותיה 2% לכל פיקדון בכרטיס חיוב, ו- Coinbase גובה 3.99%. בקצה השני של הסולם, ב- eToro, אתה צריך לשלם רק 0.5% עבור הפקדות. זה חל רק כאשר אתה מממן את חשבונך במטבע שאינו הדולר האמריקני.
 • חוֹסֶר פְּעִילוּת: עמלת חוסר פעילות היא עמלה נפוצה נוספת הנגבית כאשר אינך סוחר באופן פעיל באמצעות חשבונך. זה ינוכה מכספי המסחר שלך מדי חודש – לאחר שאתה נשאר לא פעיל למשך זמן מסוים (בדרך כלל 12 חודשים).
 • מימון לילה: דמי מימון לילה יכולים להיחשב כריבית שאתה משלם למתווך שלך כדי לשמור על עמדתך פתוחה בין לילה. זה חל בעיקר על CFD, אך חלק מהמתווכים גובים דמי לילה גם על CFD שאינו מיושם.

שוב העמלות שתשלם יהיו שונות בין המתווכים המקוונים – לכן וודא שאתה מבצע את המחקר שלך לפני שאתה פותח חשבון.

כיצד לסחור ב- Tez 2021 – הדרכה שלב אחר שלב

נכון לעכשיו, כיסינו את כל היסודות כיצד לסחור ב- Tezos באופן מקוון.

האם אתה חושב שאתה מוכן לצאת לשוק המסחר המרתק הזה בקריפטו?

אם כן, בצע את השלבים הבאים כדי להגדיר את חשבון המסחר המקוון שלך כדי להתחיל לסחור ב- Tezos בנוחות הבית שלך!

שלב 1: בחר אתר מסחר של Tezos

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא למצוא פלטפורמת מסחר ראויה. ישנן עשרות פלטפורמות מקוונות שמתחרות זו בזו על מנת לקחת אותך לסיפון כלקוח שלהן.

כדי לעזור לך להתחיל, יצרנו רשימה של הגורמים החשובים ביותר שאתה צריך לקחת בחשבון בעת ​​בחירת מתווך קריפטו לסחר בטזו..

 • תַקָנָה: האם המתווך המקוון מורשה ומוסדר על ידי גוף מכובד כמו FCA, ASIC או CySEC?
 • עמלות: על אילו סוגים של דמי מתווך אתה אחראי בעת מסחר בטזוס?
 • שיטות תשלום: באילו אמצעי תשלום הפלטפורמה תומכת?
 • מינימום חשבון: האם יש סיכון מינימלי הנדרש לסחר בטזוס?
 • זוגות Tezos: באילו מטבעות קריפטו ופיאט ניתן לסחור כנגד Teos?
 • ניווט בפלטפורמה מסחרית: האם הפלטפורמה ידידותית למשתמש עבור סוחרים בכל רמות הניסיון?
 • אפליקציה לנייד: האם פלטפורמת המסחר מגיעה עם אפליקציה לנייד?

כפי שאתה יכול לדעת, יש הרבה מה לשקול, ולכן חשוב שתעשה את שיעורי הבית שלך לפני שתסיים את מחקר הברוקר המקוון שלך..

אם אתה זקוק להצביע בכיוון הנכון – אנו שמחים לדון eToro. ישנן סיבות רבות מדוע אנו מעדיפים את פלטפורמת המסחר הזו על פני אחרים:

 • eToro מוסדרת בכבדות בתחומי שיפוט רבים, כולל רישיונות ASIC, CySEC ו- FCA. תושבי ארה”ב ישמחו לדעת שהפלטפורמה רשומה ב- FINRA.
 • תוכלו ליהנות מסחר חופשי בעמלות של 100% בכל מטבעות הקריפטו כמו טזוס.
 • אתה יכול להתחיל לסחור ב- Tezos עם יתד קטן עד $ 25.
 • הפלטפורמה מקבלת תשלום באמצעות העברה בנקאית, כרטיסי חיוב / אשראי וארנקים אלקטרוניים כמו PayPal ו- Skrill.

שלב 2: פתח חשבון מסחר של Tezos

לאחר שהחלטת עם איזה מתווך מקוון אתה רוצה לעבוד, היכנס לאתר האינטרנט שלו ופתח חשבון.

יהיה עליך לספק כמה פרטים אישיים בסיסיים כגון שמך המלא, כתובתך, דוא”ל, מספר הטלפון ותאריך הלידה שלך. רוב הפלטפורמות ידרשו ממך גם להעלות תעודת זהות תקפה לתמונה – על מנת לעמוד בכללי KYC.

ב- eToro, תהליך זה לוקח מספר דקות בלבד להשלים, מכיוון שהפלטפורמה משתמשת בטכנולוגיית זיהוי אוטומטית.

הערה: ב- eToro תוכלו להעלות את המסמכים הנ”ל במועד מאוחר יותר. זה צריך להיעשות לפני שתוכל לבצע משיכה או להפקיד יותר מ -2,250 $.

להשקיע בטזוס

שלב 3: הפקדת כספים

עם אימות הזהות שלך, תוכל להמשיך להוסיף כספים לחשבון המסחר שלך. eToro תומך במגוון אמצעי תשלום, כגון כרטיסי חיוב / אשראי, העברה בנקאית וארנקים אלקטרוניים.

שלב 4: בחר בשוק המסחר של Tezos

להשקיע בטזואים

כאשר יש לך כספים בחשבון המסחר שלך, אתה יכול לבחור באיזה זוג Tezos אתה רוצה לסחור.

בְּ eToro, אתה יכול פשוט לגלוש בשווקי המסחר הזמינים בפלטפורמה או לחפש את הצמד הספציפי שאתה רוצה לסחור בו. לדוגמה, תוכל לחפש XTZ / USD או XTZ / BTC.

שלב 5: בצע את המסחר של Tezos

עד עכשיו השלמת את כל הצעדים הדרושים כדי להתחיל לסחור ב- Tezos באופן מקוון.

אם ביצעת את המחקר שלך, אתה יכול כעת לבצע את המסחר הראשון שלך ב- Tezos.

למי שזקוק לסיכום מהיר – אתה יכול להמשיך ולהסתכל ב "הקמת סחר טזוס" חלק במדריך זה.

על פי ספקולציות שלך, אתה יכול לבצע הזמנת קנייה או מכירה. בסיום, הכה "סחר פתוח" לביצוע תפקידך ללא עמלה!

כיצד לסחור במדריך טזו – פסק הדין

אם ברצונך לסחור ב- Tezos באופן מקוון – הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות מתווך מקוון מורשה.

מלבד הנוחות, תוכלו גם לבצע סחר מאובטח בטזוס באמצעות הפלטפורמה המדוברת. ב- eToro מקבלים גישה ליותר מ -90 זוגות מטבעות קריפטוגרפיים ושיעור עמלה אפס על כל העסקות שלכם ב- Tezos.

יתר על כן, הפלטפורמה בנויה למתחילים ולסוחרים מנוסים כאחד – עם מגוון כלי השקעה העומדים לרשותכם.

בסופו של דבר, על ידי מחקר בשווקי המטבעות הקריפטוגרפיים ולמידה ממדריכים כמו שלנו – תוכלו להתחיל לסחור בטזוס בנוחות הבית שלכם בקלות..

eToro – המתווך הטוב ביותר לרכישת Tezos XTZ

מתווך etoro

eToro הוכיחו את עצמם אמינים בתעשיית הקריפטו לאורך שנים רבות – אנו ממליצים לך לנסות אותם.

מטבעות וירטואליים הם מאוד תנודתיים. ההון שלך נמצא בסיכון.

שאלות נפוצות

האם זה בטוח לסחור ב- Tez באינטרנט?

כן. זה בטוח לסחור באינטרנט ב- Tezos – בהתחשב בכך שאתה עושה זאת באמצעות מתווך מורשה כמו eToro.

איך אוכל לסחור בטזוס?

הדרך הבטוחה והנוחה ביותר לסחור ב- Teos היא באמצעות מתווך מקוון מוסדר. ב- eToro תוכלו להתחיל לסחור ב- Tez החל מ- $ 25 בלבד.

איך אתה יכול להרוויח כסף על ידי סחר בטזוס?

הרווחים שאתה מרוויח ממסחר טזוס תלויים במידת הניבוי של תחושת השוק של הנכס הדיגיטלי. אם הספקולציות שלך נכונות – אתה מרוויח. נהפוך הוא, אם התחזית שלך שגויה – אתה תפסיד.

האם טזוס נסחר כחוק בארה”ב?

כן, אתה יכול לסחור ב- Tez באופן חוקי בארה”ב. עם זאת, אינך יכול לגשת לתקני CFD של Tezos..

האם אתה יכול לסחור בטזו עם מינוף?

אם אתה תושב ארה”ב או בריטניה, אינך יכול לגשת למינוף Tezos באמצעות מתווך מקוון מוסדר. למרות שאתה יכול למצוא פלטפורמות לא מוסדרות המציעות מינוף – עדיף להישאר נקי מספקים כאלה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector